Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Росоха, З. І.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи з 1 по 2
1.

Назва журналу :Здоровье женщины -2019р.,N 3
Цікаві статті :
Голяновський О. В. Placenta praevia i Placenta accreta: сучасні методи діагностики і розродження/ О. В. Голяновський, І. М. Іванкова, Ю. В. Слободян (стр.8-14)
Пути улучшения репродуктивных исходов при применении ВРТ - современная доказательная база и практическое значение (стр.15-17)
Форум Экспертов во вспомогательных репродуктивных технологиях стран СНГ «Пути улучшения репродуктивных исходов при ВРТ», 15-16 марта, г. Тбилиси (Грузия) (стр.18-20)
Changes in the function of the fetoplacental complex under the influence of the hepatitis B virus , N. Y. Kurtash, L. V. Pakharenko (стр.22-24)
Сіліна Н. К. Актуальні питання збереження репродуктивного здоров’я дівчат-підлітків з вульвовагінальними інфекціями/ Н. К. Сіліна [та ін.] (стр.25-30)
Росоха З. І. Сучасні передумови до профілактики та лікування генетично зумовлених порушень фолатного обміну у подружніх пар з репродуктивними розладами в анамнезі/ З. І. Росоха (стр.31-34)
Бойко А. В. Відновлення репродуктивної функції жінок після органозберігальних операцій на яєчниках/ А. В. Бойко (стр.35-37)
Таран О. А. Клінічний досвід в оптимізації репаративних процесів шийки матки після деструктивно-хірургічних втручань/ О. А. Таран [та ін.] (стр.38-42)
Гичка Н. М. Особливості вагітності, пологів, стану плода та новонародженого у жінок з невиношуванням в анамнезі (Ретроспективний аналіз)/ Н. М. Гичка (стр.44-48)
Бурка О. А. Роль лабораторних досліджень у діагностиці причин аномальних маткових кровотеч/ О. А. Бурка, Т. М. Тутченко, А. В. Шумицький (стр.49-52)
Стрелко Г. В. Особливості контрольованої стимуляції яєчників у поганих відповідачів/ Г. В. Стрелко (стр.53-59)
Дженина О. В. Симтоматическая терапия вульварного и промежностного варикоза у беременных/ О. В. Дженина [и др.] (стр.60-64)
Ткачук Р. Р. Гестаційний процес та пологова діяльність у вагітних з різними типами вегетативної регуляції/ Р. Р. Ткачук (стр.65-71)
Кедрова А. Г. Фитопрепараты в лечении гинекологических больных с выраженной масталгией/ А. Г. Кедрова, С. А. Леваков (стр.72-76)
Гарашова М. А. Особенности субъективных проявлений, стадийность неоплазии половых органов в постменопаузальный период/ М. А. Гарашова (стр.77-80)
Вдовиченко Ю. П. Порушення менструальної функції у жінок із дифузною дисплазією грудних залоз/ Ю. П. Вдовиченко, С. Є. Гладенко (стр.81-86)
Романенко Т. Г. Прогнозування прееклампсії (Огляд літератури)/ Т. Г. Романенко [та ін.] (стр.87-100)
Живецька-Денисова А. А. Плацента як дзеркало вагітності (Огляд літератури)/ А. А. Живецька-Денисова [та ін.] (стр.101-106)
Цервікальна недостатність та цервікальний серкляж (стр.107-117)
Цікаві статті :
Знайти схожі


2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Росоха З. І.
Назва : Сучасні передумови до профілактики та лікування генетично зумовлених порушень фолатного обміну у подружніх пар з репродуктивними розладами в анамнезі
Місце публікування : Здоровье женщины. - 2019. - № 3. - С. 31-34 (Шифр ЗУ3/2019/3)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: БЕСПЛОДИЕ -- INFERTILITY
АБОРТ ПРИВЫЧНЫЙ -- ABORTION, HABITUAL
СУПРУЖЕСКИЕ ПАРЫ -- SPOUSES
ГИПЕРГОМОЦИСТЕИНЕМИЯ -- HYPERHOMOCYSTEINEMIA
ГЕНОТИП -- GENOTYPE
ФОЛИЕВОЙ КИСЛОТЫ НЕДОСТАТОЧНОСТЬ -- FOLIC ACID DEFICIENCY
ФОЛИЕВАЯ КИСЛОТА -- FOLIC ACID
Анотація: У статті проаналізовано клінічні рекомендації щодо преконцепційного вживання препаратів фолієвої кислоти подружніми парами при плануванні вагітності та оцінено особливості фолатного статусу у 206 подружніх пар з репродуктивними розладами в анамнезі. Гіпергомоцистеїнемія, зумовлена поліморфізмом генів фолатного обміну, виявлена у 28,64% пацієнтів із подружніх пар з репродуктивними розладами, а у 9,70% випадків – в обох із подружньої пари. Фолатний статус в 11,65% пацієнтів з генотипом 677ТТ/1298АА порівняно з іншими варіантами за геном MTHFR достовірно відрізнявся підвищенням рівня гомоцистеїну у плазмі крові та зниженням рівня фолієвої кислоти у сироватці крові. Інші випадки гіпергомоцистеїнемії були зумовлені гетерозиготними варіантом MTHFR у поєднанні з варіантами генів MTRR, MTR1 і впливом додаткових чинників ризику. Необхідно здійснювати персоналізовану стратегію у плануванні преконцепційного періоду для подружніх пар з репродуктивними розладами в анамнезі, спираючись на застосування оптимальної дози фолієвої кислоти – не менше 800 мкг щоденно у полівітамінних препаратах (з іншими вітамінами групи В)
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)