Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Різник, Ю. Б.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 22
Показані документи з 1 по 10
 1-10    11-20   21-22 
1.

-2014р.,N 7
Цікаві статті :
Макагонов І. О. Деякі аспекти діагностики і комплексного лікування фонових захворювань шийки матки у жінок репродуктивного віку/ І. О. Макагонов, О. А. Ковалишин, М. А. Колішецька (стр.4-12)
Різник С. С. Клінічні аспекти застосування корвітину в комплексному лікуванні генералізованого пародонтиту/ С. С. Різник, Ю. Б. Різник (стр.13-18)
Кордис М. С. Застосування ультразвукового апарату VECTOR та антимікробного препарату паросін при лікуванні захворювань пародонту/ М. С. Кордис, Б. С. Гриник, О. Б. Кордис (стр.19-23)
Кордис М. С. Клінічна оцінка застосування препарату гівалекс в комплексному лікуванні захворювань пародонта/ М. С. Кордис, Б. С. Гриник, О. Р. Ріпецька (стр.24-29)
Гладун М. М. Медикаментозна терапія як альтернатива хірургічного лікування аденоми передміхурової залози/ М. М. Гладун, А. А. Мостовий (стр.30-39)
Ворожбит Б. С. Проблема профілактики вірусних гепатитів з парентеральним механізмом передачі серед медичних працівників/ Б. С. Ворожбит [и др.] (стр.40-47)
Макогонов І. О. Досвід консервативного лікування аденоміозу в жінок фертильного віку/ І. О. Макогонов, О. А. Ковалишин (стр.48-52)
Герцик О. М. Вплив низькотемпературної модифікації аморфних сплавів Fe-Me-Si-B на корозійну стійкість у водних розчинах/ О. М. Герцик [и др.] (стр.53-64)
Герцик О. М. Стійкість аморфних сплавів на основі алюмінію у присутності органічних кислот/ О. М. Герцик [и др.] (стр.65-73)
Пішак В. П. Oсобливості викладання біології іноземним слухачам підготовчого відділення/ В. П. Пішак [и др.] (стр.74-79)
Баїк О. Л. Внутрішньовидова мінливість листяних мохів/ О. Л. Баїк (стр.80-95)
Микитюк О. М. Анатомо-гістохімічне дослідження вегетативних органів змієголовника молдавського (Dracocephalun moldavica L.)/ О. М. Микитюк, А. І. Микитюк (стр.96-101)
Цікаві статті :
Знайти схожі

2.

-2010р.,N 5
Цікаві статті :
Федорів Я.-Р. М. Застосування фізичних чинників у етапній реабілітації хворих з ішемічною хворобою серця/ Я. -Р. М. Федорів (стр.5-11)
Федорів Я.-Р. М. Використання фізичних факторів у профілактиці та лікуванні нейроциркуляторної дистонії/ Я. -Р. М. Федорів, М. О. Петрущак (стр.14-16)
Петрущак М. О. Критерії прогнозування коронарних змін/ М. О. Петрущак, Я. -Р. М. Федорів (стр.20-21)
Савків А. Б. «Сторожова служба» паранеопластичних реакцій/ А. Б. Савків, Я. -Р. М. Федорів (стр.21-25)
Миколишин Л. І. Туберкульоз мозкових оболонок і центральної нервової системи у дітей/ Л. І. Миколишин (стр.25-34)
Ворожбит Б. С. Токсокароз: проблеми діагностики/ Б. С. Ворожбит [и др.] (стр.35-39)
Різник С. С. Організація стоматологічної диспансеризації хворих на цукровий діабет/ С. С. Різник, Ю. Б. Різник, Р. С. Борущак (стр.41-43)
Євстратьєв Є. Є. Роль регіональної системи підтримки прийняття рішень в організації забезпечення населення інфузійними розчинами в умовах ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій/ Є. Є. Євстратьєв, В. П. Олійник (стр.44-47)
Лобачевська О. В. Бріофіти - своєрідна скарбниця медикаментів/ О. В. Лобачевська (стр.49-54)
Микитюк О. М. Анатомо-гістохімічне дослідження вегетативних органів чини лугової, чини лісової, чини весняної/ О. М. Микитюк, А. І. Микитюк (стр.56-58)
Герцик О. М. Електрохімічне дослідження мінеральних вод курорту Східниця/ О. М. Герцик, Н. П. Сеньків, Н. А. Дульцева (стр.59-63)
Лема А. О. Дослідження кобальтових аморфних металевих сплавів в фізіологічних розчинах/ А. О. Лема [и др.] (стр.64-67)
Фрайт В. М. До 50-річчя від дня народження професора М. С. Регеди/ В. М. Фрайт (стр.69-70)
Цікаві статті :
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Різник С. С., Різник Ю. Б.
Назва : Ультраструктурні порушення судин пародонту у хворих на цукровий діабет
Місце публікування : Соврем. стоматология. - Киев, 2018. - N 4. - С. 24-27 (Шифр СУ4/2018/4)
MeSH-головна: ДИАБЕТ САХАРНЫЙ -- DIABETES MELLITUS
ПЕРИОДОНТА БОЛЕЗНИ -- PERIODONTAL DISEASES
МИКРОЦИРКУЛЯЦИЯ -- MICROCIRCULATION
Знайти схожі

4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Різник С. С., Різник Ю. Б.
Назва : Клінічні аспекти застосування корвітину в комплексному лікуванні генералізованого пародонтиту
Місце публікування : Актуальні проблеми медицини, фармації та біології. - 2014. - № 7. - С. 13-18 (Шифр AУ31/2014/7)
Примітки : Бібліогр.: в кінці ст.
Предметні рубрики: Корвитин-- тер прим
MeSH-головна: ПЕРИОДОНТА БОЛЕЗНИ -- PERIODONTAL DISEASES
КОМБИНИРОВАННОЕ ЛЕЧЕБНОЕ ВОЗДЕЙСТВИЕ -- COMBINED MODALITY THERAPY
КВЕРЦЕТИН -- QUERCETIN
Знайти схожі

5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Різник Ю. Б., Різник С. С.
Назва : Індексна оцінка стану тканин пародонта у хворих на цукровий діабет ІІ типу
Місце публікування : Соврем. стоматология. - Киев, 2019. - N 5. - С. 42-44 (Шифр СУ67/2019/5)
MeSH-головна: ДИАБЕТ САХАРНЫЙ, ТИП 2 -- DIABETES MELLITUS, TYPE 2
ПЕРИОДОНТА БОЛЕЗНИ -- PERIODONTAL DISEASES
Анотація: Стоматологічний статус хворих на цукровий діабет і шляхи його корекції є важливим етапом у комплексі лікувально-профілактичних заходів при даній патології. Метою дослідження було виявлення порушень пародонтологічного статусу на тлі цукрового діабету II типу та його впливу на пародонт у залежності від стадії компенсації цукрового діабету та тривалості захворювання. Матеріал і методи дослідження. Проведено обстеження 47 хворих на генералізований пародонтит на тлі цукрового діабету II типу віком від 40 до 70-ти років. Кількісну оцінку стану запалення ясен проводили за допомогою папілярно-маргінально-альвеолярного індексу РМА (C. Parma, 1960). Для гігієнічної оцінки стану пародонта використовували індекс гігієни порожнини рота OHI-S за Greene-Vermillion (1964). З метою визначення ступеня тяжкості генералізованого пародонтита використовували пародонтальний індекс РІ (A. Russel, 1956). Кровоточивість ясен оцінювали за допомогою індексу BoP (Ainamo, Bay, 1975). З метою визначення ступеня компенсації цукрового діабету проводилось дослідження у крові рівня глікованого гемоглобіну (HbA1c). Результати дослідження та їх обговорення. Оцінка гінгівальних і пародонтальних індексів при середньостатистичному опрацюванні продемонструвала їх високі показники, які знаходились у прямій кореляційній залежності від тяжкості й перебігу генералізованого пародонтита, стадії компенсації, тяжкості та тривалості цукрового діабету. Гігієнічний стан порожнини рота відповідає незадовільній оцінці, що сприяє розвитку патогенної мікрофлори порожнини рота. Висновки. У результаті проведених досліджень у всіх хворих на цукровий діабет II типу діагностували генералізований пародонтит, що свідчить про взаємозв’язок цукрового діабету й генералізованого пародонтита. Пародонтальний статус хворих на цукровий діабет II типу характеризується високими показниками гінгівальних і пародонтальних індексів, незадовільним гігієнічним станом порожнини рота, що свідчить про недостатній рівень первинної профілактики й лікування. Дослідження мікрофлори пародонтальних кишень сприятиме проведенню цілеспрямованих заходів профілактики і лікування генералізованогопародонтита на тлі цукрового діабету
Знайти схожі

6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Різник С. С., Різник Ю. Б.
Назва : Патогенетичне значення дисфункції ендотелію судин пародонта у хворих на цукровий діабет II типу в розвитку і прогресуванні генералізованого пародонтита
Місце публікування : Соврем. стоматология. - Киев, 2019. - N 3. - С. 36-39 (Шифр СУ67/2019/3)
MeSH-головна: ДИАБЕТ САХАРНЫЙ, ТИП 2 -- DIABETES MELLITUS, TYPE 2
ПЕРИОДОНТА БОЛЕЗНИ -- PERIODONTAL DISEASES
ЭНДОТЕЛИЙ СОСУДИСТЫЙ -- ENDOTHELIUM, VASCULAR
Анотація: Важливим досягненням у вирішенні питання патогенезу генералізованого пародонтита на тлі цукрового діабету стало вивчення дисфункції ендотелію судин пародонта. Особливе значення в індукції судинних порушень приділяється ендотеліну-1 – потужному ендогенному вазоконстрикторуДисфункція ендотелію мікроциркуляторного русла пародонту на фоні цукрового діабету II типу має патогенетичне значення у формуванні та перебігу генералізованого пародонтита. Визначення рівня ендотеліну-1 у ротовій рідині може бути діагностично значущим чинником для встановлення ступеня тяжкості патологічного процесу та ефективності лікування хворих на генералізований пародонтит на тлі цукрового діабету
Знайти схожі

7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Різник Ю. Б., Різник Ю. Б.
Назва : Цитокіновий статус хворих на генералізований пародонтит на тлі цукрового діабету II типу
Місце публікування : Сучасна стоматологія. - Київ, 2020. - № 4. - С. 22-25 (Шифр СУ67/2020/4)
MeSH-головна: ПЕРИОДОНТИТ -- PERIODONTITIS
ДИАБЕТ САХАРНЫЙ, ТИП 2 -- DIABETES MELLITUS, TYPE 2
Анотація: Важливе значення проблема генералізованого пародонтиту набуває у світлі даних про його тісний зв’язок із соматичними захворюваннями, серед яких особливе значення має цукровий діабет. При вивченні патогенезу генералізованого пародонтита на тлі цукрового діабету важливе значення набуває визначення синергічної дії прозапальних цитокінів, які можуть бути маркерами місцевих змін і діагностичним критерієм ступеня тяжкості та активності патологічного процесу в пародонті. Метою дослідження було визначити цитокіновий профіль ротової рідини у хворих на генералізований пародонтит на тлі цукрового діабету II типу в залежності від тяжкості й перебігу дистрофічно запального процесу у тканинах пародонта. Матеріали та методи. Для дослідження даної мети проведено комплексне клінічно-імунологічне дослідження 41 хворого на генералізований пародонтит на тлі цукрового діабету II типу і 10-ти осіб із клінічно інтактним пародонтом. Результати дослідження. Розвиток патологічного процесу у хворих на генералізований пародонтит на тлі цукрового діабету супроводжується підвищенням концентрації прозапальних цитокінів, а саме TNF-α, IL-1β, IL-6 у ротовій рідині, які сприяють прогресуванню дистрофічно-запального процесу у тканинах пародонта. Механізм патогенетичних кореляцій обґрунтовує науковий підхід до вибору й застосування імунологічних методів дослідження хворих на генералізований пародонтит. Висновки. Визначення рівнів прозапальних цитокінів TNF-α, IL-1β, IL-6 у ротовій рідині може бути діагностично важливим чинником для встановлення тяжкості патологічного процесу та ефективності лікування хворих на генералізований пародонтит
Знайти схожі

8.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Різник Ю. Б.
Назва : Вплив ендотеліну-1 – маркера дисфункції ендотелію на стан мікродинаміки тканин пародонту при генералізованому пародонтиті
Місце публікування : Современная стоматология: Науч.-практ. стоматол. журн./ Киев. мед. акад. последиплом. образования им. П.Л.Шупика, Ассоц. стоматологов Украины, Укр. ассоц. челюстно-лицевых хирургов и хирургов-стоматологов, ООО"Эксперт Лтд". - К., 2015. - № 4. - С. 38-41 (Шифр СУ4/2015/4)
MeSH-головна: ПЕРИОДОНТА БОЛЕЗНИ -- PERIODONTAL DISEASES
ЭНДОТЕЛИН-1 -- ENDOTHELIN-1
Знайти схожі

9.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Різник Ю. Б., Різник С. С.
Назва : Сучасні методи корекції судинних порушень у комплексному лікуванні хворих на генералізований пародонтит
Місце публікування : Практична медицина. - 2011. - Т. 17, № 1. - С. 15-23 (Шифр ПУ6/2011/17/1)
Предметні рубрики: Периодонтит-- осл-- тер
Знайти схожі

10.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Потупа О. І., Різник Ю. Б., Вербенець Х. В.
Назва : Протеоміка пародонтальних бактерій Aggregatibacter actinomycetemcomitans, Fusobacterium nucleatum
Місце публікування : Імплантологія. Пародонтологія. Остеологія. - Львів, 2021. - № 1. - С. 51-60: фот.цв. (Шифр ІУ17/2021/1)
Примітки : Бібліогр.: с. 57-59 (71 назва)
MeSH-головна: ПРОТЕОМИКА -- PROTEOMICS
AGGREGATIBACTER ACTINOMYCETEMCOMITANS -- AGGREGATIBACTER ACTINOMYCETEMCOMITANS
FUSOBACTERIUM NUCLEATUM -- FUSOBACTERIUM NUCLEATUM
КЛИНИЧЕСКОЕ ИССЛЕДОВАНИЕ -- CLINICAL TRIAL
Знайти схожі

 1-10    11-20   21-22 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)