Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Книги (3)Краєзнавство (1)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Савченко, Т.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 66
Показані документи з 1 по 20
 1-20    21-40   41-60   61-66 
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Назва : European Position Paper on Rhinosinusitis and Nasal Polyps 2020
Місце публікування : Оториноларингологія. - Київ, 2021. - № 2. - С. 75-94 (Шифр ОУ25/2021/2)
MeSH-головна: РИНИТ -- RHINITIS
СИНУСИТ -- SINUSITIS
Анотація: Європейський позиційний документ щодо риносинуситу і назального поліпозу 2020 року – це оновлена версія аналогічних позиційних документів, що базуються на фактичних даних, опублікованих в 2005, 2007 і 2012 роках. Основна мета керівництва EPOS 2020 року – надати переглянуті, актуальні і чіткі рекомендації, засновані на фактах, а також комплексні шляхи надання допомоги при гострому і хронічному риносинуситі. EPOS2020 надає оновлену інформацію про опубліковану літературу та дослідження, проведені за вісім років з моменту публікації позиційного документу EPOS2012, і охоплює області, які раніше не були так широко представлені в EPOS2012, такі як хронічний риносинусит у дітей і хірургія навколоносових пазух. У документі представлені пропозиції для майбутніх досліджень в цій області і оновлене керівництво по визначенню і оцінці результатів досліджень в різних умовах. Приємно, що в списку консультантів, які брали участь в розробці європейського документу в 2020 році, є і два учасники з України
Знайти схожі

2.

Назва журналу :Імунологія та алергологія -2013р.,N 3
Цікаві статті :
Лисяный Н. И. Изучение иммуномодулирующих свойств адгезивных клеток костного мозга/ Н. И. Лисяный [и др.] (стр.4-8)
Сакевич В. Д. Распространенность полиморфной аллели RS420297 C/T гена галектину-10 (CLC-10) и ее связь с отдельными иммунологическими показателями среди больных аллергическим ринитом/ В. Д. Сакевич [и др.] (стр.8-14)
Белоглазов В. А. Экспрессия эндотоксин-связывающих рецепторов на моноцитах и гранулоцитах и уровень С-реактивного белка у больных хронической болезнью почек находящихся на программном гемодиализе/ В. Α. Белоглазов, А. В. Климчук (стр.14-19)
Самбур Μ. В. Показники ситемної та локальної імунолопчної реактивності у хворих на респіраторний папіломатоз/ Μ. В. Самбур [и др.] (стр.20-23)
Курченко А. І. Функціональна активність мононуклеарних клітин in vitro у хворих на атопічний дерматит за продукцією цитокінів (IL-10 TGF-β) у гострому і хронічному періоді захворювання/ А. І. Курченко (стр.24-28)
Кузнецова Л. В. Вміст цитокінів у сироватці крові хворих на поліноз до і після лікування АСІТ+ IMMUFIX (WELLMUNE® БЕТА-ГЛЮКАН)/ Л. В. Кузнецова [и др.] (стр.28-33)
Чуйко М. М. Динамика изменений иммунного статуса недоношенных новорожденных с внутрижелудочковыми кровоизлияниями/ М. М. Чуйко (стр.34-39)
Кузнецов А. Г. Влияние полиоксидония на показатели клеточного иммунитета у больных поллинозом с сенсибилизацией к пыльце амброзии на фоне хронического бескаменного холецистита/ А. Г. Кузнецов (стр.40-45)
Бичкова Н. Г. Проблеми та перспективи застосування імунокоригуючих препаратів у хворих із поєднаною патологією: хронічним обструктивним захворюванням легень та метаболічним синдромом/ Н. Г. Бичкова, С. А. Бичкова (стр.46-52)
Фролова Л. А. Исследование уровней С-РБ, отдельных провоспалительных цитокинов и антиэндотелиальных антител у женщин с артериальной гипертензией в различные периоды климакса/ Л. А. Фролова [и др.] (стр.53-57)
Липковская И. В. Особенности диагностики токсоплазмозной инфекции у беременных в Одесском регионе в соответствии со стандартами ВОЗ и МКБ 10/ И. В. Липковская [и др.] (стр.57-65)
Литвиненко Е. А. Цитокиновый статус у больных сахарным диабетом 2 типа с неалкогольной жировой болезнью печени/ Е. А. Литвиненко [и др.] (стр.65-68)
Сигаєва І. А. Алергія до косметичних засобів/ І. А. Сигаєва, В. В. Дріянська (стр.68-70)
Гриньох В. О. Склад мікрофлори та стан місцевого імунітету порожнини рота у підлітків з хронічним катаральним гінгівітом/ В. О. Гриньох, І. В. Пшенична (стр.71-77)
Курченко А. И. Исследование in vitro функциональной активности клеток иммунной системы периферической крови у больных с красным плоским лишаем слизистой оболочки полости рта/ А. И. Курченко, Р. А. Регурецкая, О. М. Пластун (стр.78-83)
Хоменко І. М. Циркулюючі імунні комплекси та фагоцитарна активність моноцитів у хворих з хворобами ендокринної системи, які проживають в радіоактивно забруднених районах України/ І. М. Хоменко [и др.] (стр.83-85)
Курченко А. І. Вивчення показників стану імунної системи у хворих з цукровим діабетом при недостатній забезпеченості вітаміном D3/ А. І. Курченко, Ю. І. Комісаренко, О. В. Антоненко (стр.86-92)
Кащенко И. Н. Влияние препарата Эрбисол® Ультрафарм на продукцию ΦΗΟ-α, ИЛ-12 И ИФН-γ у женщин с рецидивирующей герпетической инфекцией/ И. Н. Кащенко [и др.] (стр.93-96)
Академіку М. М. Амосову - 100 років (стр.98-99)
Цікаві статті :
Знайти схожі


3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Савченко Т.
Назва : Азбука саморегуляции
Місце публікування : Фармацевт практик. - 2008. - № 7/8. - С. 89-90 (Шифр ФУ17/2008/7/8)
Предметні рубрики: Самовнушение-- методы
Знайти схожі

4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Савченко Т. Н., Алешкин В. А., Агаева М. И., Шмарина Г. В.
Назва : Беременность и инфекция, вызванная вирусом Эпштейна - Барр
Місце публікування : Российский вестник акушера-гинеколога. - 2014. - Т. 14, № 5. - С. 22-27 (Шифр РР19/2014/14/5)
MeSH-головна: БЕРЕМЕННОСТИ ОСЛОЖНЕНИЯ ИНФЕКЦИОННЫЕ -- PREGNANCY COMPLICATIONS, INFECTIOUS
ЭПШТЕЙНА-БАРРА ВИРУСНЫЕ ИНФЕКЦИИ -- EPSTEIN-BARR VIRUS INFECTIONS
ИММУНИТЕТ -- IMMUNITY
Знайти схожі

5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Савченко Т. Н., Алешкин В. А., Агаева М. И., Шмарина Г. В.
Назва : Беременность и инфекция, вызванная вирусом Эпштейна-Барр
Місце публікування : Здоровье женщины. - 2015. - № 1. - С. 17-22 (Шифр ЗУ3/2015/1)
MeSH-головна: ЭПШТЕЙНА-БАРРА ВИРУСНЫЕ ИНФЕКЦИИ -- EPSTEIN-BARR VIRUS INFECTIONS
БЕРЕМЕННОСТИ ОСЛОЖНЕНИЯ ИНФЕКЦИОННЫЕ -- PREGNANCY COMPLICATIONS, INFECTIOUS
БЕРЕМЕННОСТЬ -- PREGNANCY

Знайти схожі

6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Савченко Т. Н., Хашукоева А. З., Ильина И. Ю., Агаева М. И. , Дергачева И. А. , Нариманова М. Р.
Назва : Воспалительные заболевания органов малого таза : влияние на репродуктивное состояние женщин, перспективы лечения
Місце публікування : Лечащий Врач. - 2014. - № 12. - С. 8-11 (Шифр ЛР13/2014/12)
MeSH-головна: ТАЗОВЫХ ОРГАНОВ ВОСПАЛИТЕЛЬНЫЕ БОЛЕЗНИ -- PELVIC INFLAMMATORY DISEASE
ПОЛОВЫМ ПУТЕМ ПЕРЕДАВАЕМЫЕ БОЛЕЗНИ -- SEXUALLY TRANSMITTED DISEASES
АМОКСИЦИЛЛИН -- AMOXICILLIN
Знайти схожі

7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Савченко Т.
Назва : Гороскоп подарков
Місце публікування : Фармацевт практик. - 2014. - № 1. - С. 62-63 (Шифр ФУ17/2014/1)
Знайти схожі

8.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Самбур М. Б., Заболотний Д. І., Савченко Т. Д., Кривохатська Л. Д., Заяц Т. А., Тимченко М. Д., Кікоть Ю. В.
Назва : Динаміка змін імунного гомеостазу у пацієнтів з передраковими захворюваннями верхніх дихальних шляхів після комплексного лікування
Місце публікування : Журнал вушних, носових і горлових хвороб. - 2012. - № 4. - С. 9-13 (Шифр ЖУ4/2012/4)
Предметні рубрики: Предраковые состояния-- иммунол-- тер
Иммунная система-- патолог
Дыхательных путей новообразования-- иммунол-- проф-- тер
Знайти схожі

9.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Заболотний Д. І., Самбур М. Б., Савченко Т. Д., Кривохатська Л. Д., Заєць Т. А., Тимченко М. Д.
Назва : Динаміка показників імунологічної реактивності хворих на папіломатоз гортані в різні строки після комплексного лікування застосуванням противірусної квадривалентної вакцини «Гардасил»
Місце публікування : Медичні перспективи. - Д., 2020. - Т. 25, № 3. - С. 87-95 (Шифр МУ10/2020/25/3)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
Предметні рубрики: Гардасил
MeSH-головна: ПАПИЛЛОМА -- PAPILLOMA
ГОРТАНЬ -- LARYNX
ПРОТИВОВИРУСНЫЕ СРЕДСТВА -- ANTIVIRAL AGENTS
ВАКЦИНЫ -- VACCINES
МОНИТОРИНГ ИММУНОЛОГИЧЕСКИЙ -- MONITORING, IMMUNOLOGIC
Анотація: Мета роботи - визначення порушень імунного гомеостазу у хворих паппіломатозом гортані в різні терміни після комплексного лікування з включенням до складу ад’ювантноїтерапії квадрівалентной вакцини «Гардасил». Дослідження стану імунітету були проведені у 26 хворих папіломатозом гортані (ПГ) до, через 2-12 і 13-29 місяців після комплексного лікування, що складався з хірургічного видалення папілом і протіворецідівірующей терапії, яка включала інгалаціі Лаферобіона, прийом вітамінно-мінерального комплексу і курс вакцинації противірусної квадрівалентной вакциною «Гардасил», який проводився за схемою, за якою друга і третя ін’єкції вводилася через 2 і 6 місяців після першої. Істотні порушення показників клітинного і гуморального імунітету у хворих ПГ були виявлені у вигляді різноспрямованих змін функціональної активності природних клітин-кілерів, зменшення загальної кількості Т-лімфоцитів, в основному за рахунок CD4 + - субпопуляції, підвищення рівня циркулюючих імунних комплексів в сироватці крові і концентрації секреторного IgА в секреті ротоглотки. Дисбаланс в системі цитокінів хворих висловився в підвищенні сироваткових рівнів γ-ІФН і TNF-α, посилення спонтанної продукції інтерферону та пригніченні стимульованої продукції λ - і γ-інтерферонів клітинами крові in vitrо. Комплексне лікування з використанням в післяопераційному періоді квадрівалентной противірусної вакцини «Гардасил» сприяло нормалізації більшості змінених у хворих показників імунологічної реактивності. Отримані результати свідчать про перспективність використання противірусної вакцини в складі ад’ювантної протіворецідівірующей терапії після хірургічного лікування у хворих з ПГ і вказують на доцільність проведення тривалого клінічного та імунологічного моніторингу в різні терміни після вакцинації
Знайти схожі

10.

Назва журналу :Доктор -2004р.,N 1
Цікаві статті :
Лукьянова Е. М. Вторичный остеопороз у детей/ Е. М. Лукьянова, Л. И. Омельченко (стр.10-13)
Коваленко Г. Б. Вакцинопрофилактика детских инфекций у детей с аллергией/ Г. Б. Коваленко (стр.14-17)
Квашнина Л. В. Нарушения роста и развития у детей/ Л. В. Квашнина (стр.21-25)
Лапшин В. Ф. Актуальні питання вітамінопрофілактики та вітамінотерапії у дітей/ В. Ф. Лапшин (стр.26-27)
Перфилов А. П. Судорожный синдром у детей с перинатальным поражением нервной системы (эпилептический и неэпилептический)/ А. П. Перфилов (стр.28-29)
Орлов Ю. А. Гидроцефалия/ Ю. А. Орлов (стр.31-34)
Андрущук А. А. Острые респираторные инфекции у детей/ А. А. Андрущук (стр.35-36)
Антипкин Ю. Г. Диагностика, лечение и профилактика рецидивирующего и хронического бронхитов у детей/ Ю. Г. Антипкин, Н. И. Величко (стр.37-40)
Антимікробна терапія інфекцій сечової системи у дітей (стр.41-42)
Омельченко Л. И. Дисплазии соединительной ткани у детей/ Л. И. Омельченко, В. Б. Николаенко (стр.44-47)
Юлиш Е. И. Цитомегаловирусная инфекция у детей/ Е. И. Юлиш [и др.] (стр.48-51)
Лутай М. И. Нарушения липидного спектра крови: клиническое значение/ М. И. Лутай (стр.54-58)
Мхитарян Л. С. Источники ошибок в клинической лабораторной диагностике/ Л. С. Мхитарян (стр.59-61)
Губергриц Н. Б. Печеночная энцефалопатия/ Н. Б. Губергриц (стр.62-65)
Савченко Т. Д. Фониатрия и ларингология: основы клинической классификации, диагностики и лечения/ Т. Д. Савченко, С. И. Панченко, Т. Г. Милоченко (стр.68-70)
Бычкова А. М. Клинические и диагностические аспекты синдрома Мартина-Белла/ А. М. Бычкова (стр.71-73)
Улучшить качество жизни. Эстетическая и реконструктивная хирургия молочной железы (стр.92-93)
Цікаві статті :
Знайти схожі


11.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Голобородько О. П., Кипім О. Й., Клись Ю. Г., Верьовка С. В., Зайцева Н. В., Кікоть Ю. В., Савченко Т. Д.
Назва : Дослідження компонентів протеолітичної, коагуляційної та фібринолітичної систем плазми крові у пацієнтів з різною патологією ЛОР-органів
Місце публікування : Журнал вушних, носових і горлових хвороб. - 2010. - № 5. - С. 34-39 (Шифр ЖУ4/2010/5)
Предметні рубрики: Оториноларингологические болезни-- кровь
Кровь, физиология
Плазма-- патолог
Знайти схожі

12.

Назва журналу :Журнал вушних, носових і горлових хвороб -2011р.,N 4
Цікаві статті :
Самбур М. Б. Стан клітинного та гуморального імунітету у пацієнтів з передраковими захворюваннями гортані/ М. Б. Самбур [и др.] (стр.2-6)
Евчев Ф. Д. Состояние системного иммунитета у больных рецидивирующим наружным отитом/ Ф. Д. Евчев [и др.] (стр.7-15)
Дитятковська Є. М. Взаємозв’язок клінічної симптоматики і характеру сенсибілізації у хворих на поліноз/ Є. М. Дитятковська (стр.16-21)
Лупир А. В. Клініко-популяційний аналіз захворюваності на поліпозний риносинусит мешканців м. Харкова та області/ А. В. Лупир (стр.22-27)
Лобко К. А. Стан місцевого імунітету при хронічному тонзиліті у вагітних/ К. А. Лобко [и др.] (стр.28-34)
Мельников О. Ф. Экспериментальное исследование in vitro чувствительности клеток крови различных функциональных групп к иммуномодуляторам у больных наружным отитом/ О. Ф. Мельников [и др.] (стр.35-39)
Могилівська Н. М. Активність антибактеріальних препаратів по відношенню до мікроорганізмів при хронічних гнійних середніх отитах в динаміці років/ Н. М. Могилівська [и др.] (стр.40-44)
Розкладка А. І. Основні принципи та завдання психологічної корекції невротичних станів, соматоформних розладів та дезадаптивних типів реагування у хворих з вестибулярною дисфункцією/ А. І. Розкладка [и др.] (стр.45-48)
Шидловська Т. А. Показники слуху на тони в розширеному діапазоні частот при акутравмі/ Т. А. Шидловська, Л. Г. Петрук (стр.49-52)
Москалик О. Є. Показники реоларингографії у осіб голосомовних професій із функціональними розладами голосу/ О. Є. Москалик, Х. П. Івасівка, О. В. Гмиза (стр.53-56)
Бредун О. Ю. Прокальцитоніновий тест та КТ як сучасні методи для визначення тактики лікування дітей з отоантритом/ О. Ю. Бредун [и др.] (стр.57-59)
Абызов Р. А. Оптимизация ухода за трахеостомой у больных после ларингэктомии/ Р. А. Абызов, Н. В. Божко, Я. В. Шкоба (стр.60-64)
Махамадаминова Ш. А. Ювенильный папилломатоз гортани. Методы диагностики и лечения/ Ш. А. Махамадаминова (стр.65-68)
Безшапочний С. Б. Молекулярні маркери при плоскоклітинних карциномах гортані/ С. Б. Безшапочний, Ю. А. Гасюк, В. В. Лобурець (стр.69-74)
Кіцера Ол.Ом. Бактерійні біоплівки в оториноларингологи/ Ол. Ом. Кіцера, Ол. Ол. Кіцера (стр.75-81)
Яшан О. І. Обґрунтування розвитку сенсоневральної приглухуватості у хворих на гострий середній отит/ О. І. Яшан, І. В. Хоружий (стр.82-88)
Цікаві статті :
Знайти схожі


13.

Назва журналу :Журнал вушних, носових і горлових хвороб -2006р.,N 1
Цікаві статті :
Шидловська Т. В. Показники довголатентних слухових викликаних потенціалів у взаємозв’язку з даними ЕЕГ при прогресуючій сенсоневральній приглухуватості шумового та радіаційного генезу/ Т. В. Шидловська [и др.] (стр.2-5)
Куреньова К. Ю. Зміни в показниках імпедансної аудіометрії у хворих з порушеннями голосу та слуху при розладах церебральної гемодинаміки у вертебрально-базилярній системі в динаміці лікування/ К. Ю. Куреньова (стр.6-12)
Міщанчук Н. С. Антигомотоксична терапія при дисциркуляторній енцефалопатії із слуховими та вестибулярними порушеннями в учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС/ Н. С. Міщанчук, Т. Й. Ніколаєвська, Р. О. Трунова (стр.13-19)
Добржанська І. А. Експериментальне використання біоактивного керамічного композиту "Синтекість" в мастоїдопластиці/ І. А. Добржанська, А. О. Бєлоусова (стр.20-24)
Евчев Ф. Д. Эволюция хирургического лечения больных раком гортани/ Ф. Д. Евчев, Н. В. Пилипюк, С. М. Пухлик (стр.25-31)
Завалий М. А. Морфологические изменения в слизистой оболочке верхнечелюстных пазух в процессе развития острого гнойного синусита/ М. А. Завалий (стр.32-40)
Бачинська М. І. Вплив хірургічної корекції структур порожнини носа на перебіг запальних процесів у передній групі навколоносових пазух/ М. І. Бачинська [и др.] (стр.41-44)
Якимова Т. П. Морфологические изменения слизистой оболочки глотки при хламидийной инфекции/ Т. П. Якимова, Н. А. Божко, К. В. Божко (стр.45-48)
Тимофеев А. А. Вторичные неврогенные поражения второй ветви тройничного нерва/ А. А. Тимофеев, Е. П. Весова (стр.49-52)
Попович В. І. Оптимізація методики викладання оториноларингології лікарям-курсантам за фахом "Загальна практика - сімейна медицина"/ В. І. Попович, Н. В. Василюк, І. В. Бачинський (стр.53-54)
Митин Ю. В. Особенности терапии при острых риносинуитах/ Ю. В. Митин, Л. Р. Криничко, О. А. Островская (стр.55-59)
Андреев В. Н. Заглоточный абсцесс травматического происхождения у взрослого/ В. Н. Андреев, В. Н. Гинькут (стр.60-62)
Боенко С. К. Гигантская остеома лобной пазухи, прорастающая в орбиту и решетчатый лабиринт/ С. К. Боенко [и др.] (стр.63-65)
Павлик Б. І. Особливості лікувальної тактики при хронічних стенозах гортані та трахеї: протези чи сторонні тіла?/ Б. І. Павлик [и др.] (стр.66-69)
Стрежак В. В. Перев’язка загальної сонної артерії в лор-онкологічній практиці/ В. В. Стрежак [и др.] (стр.70-72)
Карал-Оглы Р. Д. Аллергическая реакция после продолжительного употребления плодов актинидин/ Р. Д. Карал-Оглы (стр.73)
Ляди О. Г. Підшкірна емфізема обличчя і шиї ларингогенного, трахеогенного, бронхогенного та езофагогенного походження/ О. Г. Ляди (стр.74-81)
Цікаві статті :
Знайти схожі


14.

Назва журналу :Журнал вушних, носових і горлових хвороб -2010р.,N 5
Цікаві статті :
Шварцман Н. А. Некоторые размышления о проблеме болезни Меньера и возможных путях её решения/ Н. А. Шварцман (стр.2-22)
Почуева Т. В. Негнойные внутричерепные осложнения острых средних отитов (особенности клинических проявлений и современные подходы к дифференцированному лечению). Сообщение 2/ Т. В. Почуева (стр.23-32)
Голобородько О. П. Дослідження компонентів протеолітичної, коагуляційної та фібринолітичної систем плазми крові у пацієнтів з різною патологією ЛОР-органів/ О. П. Голобородько [и др.] (стр.34-39)
Байрак Д. М. Использование Z-образного шва после увулотомии для улучшения реабилитации пациентов с хронической ронхопатией/ Д. М. Байрак (стр.40-42)
Зарицька І. С. Лікарські засоби з антимікотичною дією в лікуванні пацієнтів з синуситами грибкової етіології/ І. С. Зарицька (стр.43-50)
Маланчук В. О. Стан вегетативної нервової системи у хворих на хронічний одонтогенний гайморит/ В. О. Маланчук [и др.] (стр.51-54)
Мельников О. Ф. Экспериментальные исследования влияния имупрета и синупрета на ключевые параметры иммунитета/ О. Ф. Мельников [и др.] (стр.55-59)
Паламарчук В. В. Історичні аспекти променевої лікувальної технологи в онкоотоларингології. Повідомлення 1/ В. В. Паламарчук (стр.60-67)
Савченко Т. Д. Сумамед в лечении больных острым синуситом/ Т. Д. Савченко, И. Н. Мусич (стр.68-74)
Шидловська Т. В. Застосування фізіотерапевтичних методів при сенсоневральній приглухуватості/ Т. В. Шидловська [и др.] (стр.75-82)
Запорощенко А. Ю. Связь воспалительных заболеваний среднего уха с функциональным состоянием слуховой трубы и тактика хирургического лечения/ А. Ю. Запорощенко (стр.83-88)
Протасевич Г. С. Окостеніння вушних раковин/ Г. С. Протасевич [и др.] (стр.89-95)
Цікаві статті :
Знайти схожі


15.

Назва журналу :Журнал вушних, носових і горлових хвороб -2009р.,N 5
Цікаві статті :
Шидловська Т. А. Порівняльна характеристика скарг хворих і даних суб’єктивної аудіометрії при початковій сенсоневральній приглухуватості, пов’язаній з різними судинними чинниками/ Т. А. Шидловська, C. I. Герасименко (стр.2-7)
Заболотний Д. И. Злокачественные краниофациальные опухоли, пути распространения, тактика лечения/ Д. И. Заболотний [и др.] (стр.8-13)
Ковтуненко О. В. Аналіз проліферативної активності в плоскоклітинних раках гортані/ О. В. Ковтуненко (стр.14-21)
Мельников О. Ф. Влияние тканевой электросварки на показатели системного иммунитета у больных раком гортани/ О. Ф. Мельников [и др.] (стр.22-26)
Тимен Г. Э. Анестезия на основе газовых анестетиков в детской оториноларингологии/ Г. Э. Тимен [и др.] (стр.27-31)
Журавлев А. С. Состояние местного иммунитета при хроническом гипертрофическом фарингите и гастроэзофагеальной рефлюксной болезни/ А. С. Журавлев, Ю. М. Калашник, Т. И. Коляда (стр.32-35)
Бредун О. Ю. Епідеміологічний профіль гіпертрофії піднебінних мигдаликів і хронічного тонзиліту в дитячих отоларингологічних стаціонарах 3 та 4 рівня надання медичної допомоги/ О. Ю. Бредун (стр.37-41)
Мельников О. Ф. Исследование иммуномодулирующих свойств препарата «Синупрет» в эксперименте/ О. Ф. Мельников, Н. А. Пелешенко, Т. Ю. Василенко (стр.42-46)
Шамсиев Д. Ф. Эффективность применения местного аэрозольного антибиотика при обострениях хронического гайморита/ Д. Ф. Шамсиев (стр.47-50)
Гурбанов Ф. А. Методы обследования при аллергическом риносинусите/ Ф. А. Гурбанов (стр.51-55)
Шидловская Т. В. Результаты лечения больных с острой кохлеовестибулярной дисфункцией с учетом показателей мозгового кровообращения/ Т. В. Шидловская [и др.] (стр.56-60)
Березнюк В. В. Исследование эффективности препарата «А-церумен» у слухопротезированных больных/ В. В. Березнюк, О. Д. Лившиц (стр.61-65)
Забродська Л. В. Вивчення профілю безпеки і ефективності препарату L-Цет®/ Л. В. Забродська (стр.66-70)
Савченко Т. Д. Опыт применения препарата «Геломиртол» в лечении риносинуситов/ Т. Д. Савченко (стр.71-74)
Юрочко Ф. Вибір антимікробного препарату при гострому бактеріальному синуситі/ Ф. Юрочко (стр.75-80)
Біль Б. Н. Новий засіб «Ваксол» у вирішенні проблеми сіркового корка/ Б. Н. Біль, А. С. Кушнір, A. M. Назаренко (стр.81-82)
Цікаві статті :
Знайти схожі


16.

Назва журналу :Журнал вушних, носових і горлових хвороб -2017р.,N 1
Цікаві статті :
Кокоркин Д. Н. Ближайшие и отдаленные результаты реконструктивных операций с использованием губчатой аутокости, костного мозга и эпифизарного хряща у детей и подростков с хроническими гнойными средними отитами/ Д. Н. Кокоркин, А. Д. Гусаков, В. И. Диденко (стр.4-11)
Макарина-Кибак Л. Э. Гуморальные маркеры воспаления при хроническом гнойном среднем отите/ Л. Э. Макарина-Кибак (стр.12-15)
Міщанчук Н. С. Вестибулометрія у комплексній діагностиці, лікуванні та оцінці його функціональної ефективності у хворих на секреторний середній отит/ Н. С. Міщанчук (стр.16-27)
Амонов А. Ш. Кохлеарная имплантация при аномалии Мондини у детей/ А. Ш. Амонов (стр.28-31)
Заболотный Д. И. Противовоспалительное и репаративное действие фитопрепарата BNO 10.30 при тонзиллэктомии/ Д. И. Заболотный [и др.] (стр.32-37)
Карчинський О. О. Особливості аналізу термограм у хворих з гострими параназальними синуситами/ О. О. Карчинський (стр.38-45)
Юнд Р. Растительный препарат BNO 1016 - безопасное и эффективное средство для лечения острого вирусного риносинусита/ Р. Юнд [и др.] (стр.46-55)
Самбур М. Б. Характеристика імунологічної реактивності хворих на папіломатоз гортані до та після комплексного лікування із застосуванням противірусної квадривалентної вакцини/ М. Б. Самбур [та ін.] (стр.56-62)
Гарюк Г. І. Можливості ультразвукового дослідження гострих запалень надгортанника/ Г. І. Гарюк [та ін.] (стр.63-70)
Шидловська Т. А. Діагностичні та лікувально-фонопедичні заходи при функціональній афонії в підлітковому віці/ Т. А. Шидловська, К. Ю. Куреньова, Т. Г. Іванченко (стр.71-76)
Самоходський В. М. До технології трансформації показників організаційних стандартів в персоніфікації робочого навантаження лікарів І, ІІ та ІІІ рівнів медичного округу/ В. М. Самоходський, Д. І. Заболотний (стр.77-87)
Світлані Іванівні Назаренко. Світла пам’ять... (стр.88-90)
Цікаві статті :
Знайти схожі


17.

Назва журналу :Журнал вушних, носових і горлових хвороб -2014р.,N 3
Цікаві статті :
Почуєва Т. В. Особливості отоневрологічного стану пацієнтів, що перенесли гострий середній отит і гнійний менінгоенцефаліт, в період реконвалесценції/ Т. В. Почуєва (стр.8-16)
Тимофеев А. А. Систематизация вторичных неврогенных поражений ветвей тройничного нерва/ А. А. Тимофеев, Е. П. Весова (стр.17-20)
Заболотний Д. І. Порівняльний аналіз вушного шуму за його інтенсивністю та частотною характеристикою у хворих з початковою сенсоневральною приглухуватістю судинного ґенезу/ Д. І. Заболотний, А. Ю. Шидловський, Т. Ю. Холоденко (стр.21-25)
Шидловська Т. А. Кількісні показники реоенцефалографії у хворих з акутравмою/ Т. А. Шидловська, Л. Г. Петрук (стр.26-31)
Храпко И. М. Определение коэффициента упругости эластической хрящевой ткани/ И. М. Храпко, С. А. Храпко (стр.32-34)
Ханс Мани. Экспериментальное обоснование использования высокоэнергетического лазера при хроническом тонзиллите/ Мани Ханс (стр.35-39)
Терёшина Т. П. Минерализующий потенциал ротовой жидкости и способ его оценки по состоянию кальциевого гомеостаза/ Т. П. Терёшина, И. К. Новицкая (стр.40-43)
Гавриленко Ю. В. Актуальні проблеми сучасної діагностики і лікування хворих на цукровий діабет дітей та дорослих з приводу захворювань ЛОР-органів/ Ю. В. Гавриленко (стр.44-50)
Кулигіна В. М. Ефективність комбінованої місцевої анестезії у пацієнтів із стоматологічними захворюваннями, поєднаними з цукровим діабетом/ В. М. Кулигіна, Б. Ю. Комнацький (стр.51-58)
Заболотний Д. І. Клініко-вірусологічні особливості у хворих на папіломатоз гортані/ Д. І. Заболотний [и др.] (стр.59-64)
Запорожець Т. Ю. Клінічна ефективність лікування хворих на рецидивуючий респіраторний папіломатоз гортані з використанням імуноактивного препарату «Субалін»/ Т. Ю. Запорожець [и др.] (стр.65-68)
Кулыгина В. Н. Исследование скорости слюноотделения и состояния кислотно-щелочного равновесия в ротовой полости у лиц молодого возраста с воспалительными заболеваниями тканей пародонта/ В. Н. Кулыгина, Аль Мохаммад Мохаммад Али (стр.69-73)
Фліс П. С. Необхідність консультування у отоларинголога на етапі планування ортодонтичного лікування дистального прикусу/ П. С. Фліс, Д. М. Касьяненко (стр.74-79)
Абизов Р. А. Метод фіксації верхньої стінки верхньощелепної пазухи за допомогою катетера Фолея при переломах нижньої стінки орбіти/ Р. А. Абизов [и др.] (стр.80-81)
Ягудин Р. К. Гортанный и трахеобронхиальный амилоидоз. Обзор литературы и собственное наблюдение/ Р. К. Ягудин, К. Ф. Ягудин (стр.82-90)
Соннік Н. Б. Значення навчальних технологій при опануванні клінічної дисципліни «Оториноларингологія»/ Н. Б. Соннік (стр.91-93)
Рецензії (стр.94-98)
Цікаві статті :
Знайти схожі


18.

Назва журналу :Журнал вушних, носових і горлових хвороб -2018р.,N 3
Цікаві статті :
Заболотний Д. І. Ефективність кохлеарної імплантації за даними суб’єктивної аудіометрії у дітей з тяжкою сенсоневральною приглухуватістю та глухотою різного генезу/ Д. І. Заболотний [та ін.] (стр.4-18)
Шидловська Т. А. Характеристика функціонального стану кровообігу головного мозку у військовослужбовців, які отримали акутравму в реальних бойових умовах, в залежності від стану слухової функції/ Т. А. Шидловська [та ін.] (стр.19-32)
Заболотна Д. Д. Оцінка якості життя пацієнтів після видалення доброякісних новоутворень селярно-хіазмальної ділянки та кавернозного синусу/ Д. Д. Заболотна, І. Р. Цвірінько, Д. О. Зінченко (стр.33-41)
Верьовка С. В. Дослідження стану компонентів систем протеїнази-інгібітори, гемостазу, ендогенної інтоксикації та гострофазових реагентів в плазмі крові у хворих на рак верхніх дихальних шляхів з метою оцінки перебігу захворювання/ С. В. Верьовка [та ін.] (стр.42-48)
Мельников О. Ф. Исследование состояния локального иммунитета ротоглотки у детей в норме и при различных состояниях глоточной миндалины/ О. Ф. Мельников, Д. Д. Заболотная, В. П. Семенюк (стр.49-53)
Гувалов Р. Ш. Влияние применения экстракта граната на течение экспериментально вызванного мирингосклероза/ Р. Ш. Гувалов, В. М. Панахиан, Р. Я. Гурбанов (стр.54-58)
Березнюк И. В. Наш опыт баллонной дилатации слуховой трубы в сочетании с лазерной тимпаностомией барабанной перепонки/ И. В. Березнюк, А. В. Ковтуненко, В. В. Березнюк (стр.59-63)
Каширин В. А. Аномальный шиловидный отросток/ В. А. Каширин, Н. В. Рудик (стр.64-68)
Плаксивий О. Г. Ускладнене стороннє тіло стравоходу/ О. Г. Плаксивий [та ін.] (стр.69-71)
Савченко Т. Д. Риносинусит, протекающий на фоне криптококкового менингита/ Т. Д. Савченко, Н. Н. Могилевская, Н. В. Терехова (стр.72-75)
Лукач Е. В. Захист сонної артерії під час шийної дисекції та ларингектомії/ Е. В. Лукач, В. В. Стрежак, Ю. О. Сережко (стр.76-78)
Плаксивий О. Г. Дифтерія/ О. Г. Плаксивий (стр.79-86)
Григорій Іванович Гарюк (стр.89-90)
Цікаві статті :
Знайти схожі


19.

Назва журналу :Журнал вушних, носових і горлових хвороб -2013р.,N 5
Цікаві статті :
Кокоркин Д. Н. Патогистология агрессивной детской холестеатомы / Д. Н. Кокоркин (стр.2-12)
Розкладка А. І. Результати психологічного дослідження якості життя дітей, що страждають на тяжкі сенсоневральні порушення слуху, залежно від ґенезу захворювання/ А. І. Розкладка, Л. М. Вакуленко (стр.13-19)
Шидловська Т. А. Стан церебральної гемодинаміки у хворих з ускладненим перебігом функціональних дисфоній/ Т. А. Шидловська [и др.] (стр.20-25)
Коновалов С. Е. Стан слухового аналізатора у хворих з екстравазальною компресією вертебральних артерій/ С. Е. Коновалов (стр.26-30)
Мінін Ю. В. Клініко-морфологічне обгрунтування клітинної терапії для лікування атрофічних захворювань верхніх дихальних шляхів. Повідомлення 1/ Ю. В. Мінін [и др.] (стр.31-36)
Гарюк Г. И. Некоторые особенности и структурная характеристика осложненных синуситов/ Г. И. Гарюк [и др.] (стр.37-47)
Завадский А. В. Опыт изучения фаций при клиновидной дегидратации биологической жидкости стромы полипов носа / А. В. Завадский (стр.48-52)
Троян В. И. Профилактика местных послеоперационных осложнений у больных раком гортани T1-2N0M0/ В. И. Троян, И. А. Синайко (стр.53-58)
Паламар О. И. Злокачественные краниофациальные опухоли, их гистобиологические особенности и прогноз/ О. И. Паламар (стр.59-65)
Діхтярук О. В. Досвід використання комбінованого пробіотика «Лакто» в комплексному лікуванні атрофічного фарингіту у дорослих/ О. В. Діхтярук, В. Я. Діхтярук (стр.66-70)
Евчев Ф. Д. Обоснованность терминологии: опухоли фаринго-парафарингеальной области/ Ф. Д. Евчев, М. А. Зайцева (стр.71-74)
Заболотный Д. И. Случаи локального амилоидоза верхних дыхательных путей/ Д. И. Заболотный [и др.] (стр.75-79)
Чайковський Ю. Б. Стовбурові клітини спірального органа внутрішнього вуха/ Ю. Б. Чайковський, О. І. Дєльцова, С. Б. Геращенко (стр.80-89)
15-е отологическое биеннале – Кошице, Словакия (стр.90-2)
Професор Іван Артемович Яшан (стр.93-94)
Цікаві статті :
Знайти схожі


20.

Назва журналу :Журнал вушних, носових і горлових хвороб -2012р.,N 4
Цікаві статті :
Евчев Ф. Д. Комплексная диагностика и выбор способа хирургического вмешательства у больных раком гортани Т1Т2/ Ф. Д. Евчев [и др.] (стр.2-8)
Самбур М. Б. Динаміка змін імунного гомеостазу у пацієнтів з передраковими захворюваннями верхніх дихальних шляхів після комплексного лікування/ М. Б. Самбур [и др.] (стр.9-13)
Кокоркин Д. Н. Лечебная тактика у детей и подростков с ретракционной холестеатомой/ Д. Н. Кокоркин, А. Д. Гусаков (стр.14-23)
Міщанчук Н. С. Стан вестибулярної функції у хворих на хронічний гнійний середній отит з холестеатомою до та у різні строки після комплексного (хірургічного і медикаментозного) лікування/ Н. С. Міщанчук [и др.] (стр.24-30)
Кіщук В. В. Використання біокомпозиту «Синтекість» для мастоїдопластики після сануючих операцій у хворих на хронічний гнійний середній отит/ В. В. Кіщук [и др.] (стр.31-36)
Розкладка А. І. Порушення вестибулярної функції ятрогенного ґенезу/ А. І. Розкладка [и др.] (стр.37-44)
Мітін Ю. В. Слухові, біохімічні та реоенцефалографічні зміни у робітників машинобудівного виробництва з помірною та вираженою сенсоневральною приглухуватістю/ Ю. В. Мітін [и др.] (стр.45-54)
Дудій П. Ф. Спірально-комп’ютерно-томографічна семіотика грибкових синуситів/ П. Ф. Дудій (стр.55-58)
Талышинский А. А. Влияние радиочастотной волновой энергии на гистоморфологию нижних носовых раковин/ Α. Α. Талышинский, Дж. Озогул (стр.59-62)
Бакиева Ш. Х. Эндогенная интоксикация при воспалительных заболеваниях околоносовых пазух у больных с апластическими анемиями/ Ш. Х. Бакиева (стр.63-66)
Попович В. І. Застосування інтраназальних кортикостероїдів з позиції отоларинголога/ В. І. Попович (стр.67-71)
Васильєв В. М. Применение муколитических и антигистаминных препаратов в комплексной терапии лиц с острыми воспалительными заболеваниями ЛОР-органов/ В. М. Васильєв, Ю. В. Деева (стр.72-75)
Лившиц О. Д. А-церумен в практике врача/ О. Д. Лившиц (стр.76-78)
Щурук З. С. Парафарингеальна флегмона, бічна фарингостома, тромбоз загальної, зовнішньої і внутрішньої сонних артерій після тонзилектомії/ З. С. Щурук [и др.] (стр.79-82)
Блувштейн Г. М. Аудиология и функциональная отохирургия как одно из ведущих направлений кафедры и ЛОР- клиники Харьковского Национального медицинского университета (к 90-летию основания кафедры и клиники болезней уха, горла и носа Харьковского Национального медицинского университета)/ Г. М. Блувштейн, В. В. Амосов, А. И. Швыдченко (стр.83-87)
Цікаві статті :
Знайти схожі


 1-20    21-40   41-60   61-66 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)