Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Книги (2)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Сергієнко, В. О.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 77
Показані документи з 1 по 20
 1-20    21-40   41-60   61-77 
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Красний М. Р., Сергієнко В. О., Ковалишин В. І.
Назва : Особливості ультраструктурних змін гемокапілярів ниркової кори щурів при стрептозотоциновому діабеті
Місце публікування : Проблеми ендокринної патології. - Харьков, 2006. - № 3. - С. 39-44. (Шифр ПУ17/2006/3)
Предметні рубрики: Диабет сахарный экспериментальный-- животное-- осл
Почечные клубочки-- животное-- ультраструк
Почки корковое вещество
Микроскопия электронная-- методы
Знайти схожі

2.

Назва журналу :Вісник наукових досліджень -2007р.,N 1
Цікаві статті :
Гіперімунокомплексний синдром в експерименті та клініці (стр.5-8.)
Чоповський І. М. Динаміка адаптивних характеристик серцево-судинної системи у юнаків в процесі оздоровлення та лікування засобами метаболічної терапії (за даними варіабельності ритму серця)/ І. М. Чоповський (стр.9-10.)
Процюк Т. Л. Прогностичні та констатуючі критерії виникнення бронхіальної астми у дітей молодшого шкільного віку, що проживають у місті/ Т. Л. Процюк, І. В. Гунас (стр.10-13.)
Нагірний Я. П. Оцінка гормонального статусу у хворих з травматичними переломами нижньої щелепи методом дискримінантного аналізу/ Я. П. Нагірний (стр.13-15.)
Дослідження рівня IL-16 крові у хворих на IGE-залежну форми атопічного дерматиту при гострому та хронічному перебігу захворювання (стр.15-17.)
Оцінка ступеня тяжкості патологічного процесу у хворих з отруєнням блідою поганкою (стр.18-19.)
Лобода В. Ф. Аномалії жовчного міхура в практиці педіатра/ В. Ф. Лобода, Л. І. Вербова (стр.19-22.)
Боднар Я. Я. Серцеві аритмії у хворих на цукровий діабет І типу/ Я. Я. Боднар, І. Є. Герасимюк, М. Я. Фурдела (стр.23-24.)
Костєв Ф. І. Уродинамічні симптоми в диференціальній діагностиці діабетичної автономної полінейропатії/ Ф. І. Костєв, Р. Р. Антонів (стр.25-28.)
Томашівська Т. В. Роль бактеріальних та вірусних збудників у розвитку позалікарняних пневмоній у дітей раннього віку/ Т. В. Томашівська (стр.28-30.)
П’ятночка І. Т. Рак легень у протитуберкульозному стаціонарі/ І. Т. П’ятночка, С. І. Корнага (стр.30-31.)
Гутор Т. Г. Пацієнти первинного рівня медичного забезпечення про громадське здоров’я та про чинники, від котрих залежить стан здоров’я людини (за даними соціологічного дослідження)/ Т. Г. Гутор (стр.32-34.)
Про пряме порівняння результатів добового моніторування та самостійного денного моніторування артеріального тиску (стр.35-36.)
Світлик Г. В. Додаткові шляхи проведення імпульсу і порушення серцевого ритму/ Г. В. Світлик, М. О. Гарбар, О. М. Світлик (стр.36-37.)
Швед М. І. Корекція структурно-функціонального стану кісткової тканини у хворих на цукровий діабет/ М. І. Швед, В. А. Отченашенко (стр.37-39.)
Олексик О. Ф. Лікування юнацького гіпоталамічного синдрому пубертатного періоду/ О. Ф. Олексик (стр.39-41.)
Красний М. Р. Особливості активності ферментів антиоксидантного захисту, процесів перекисного окислення ліпідів у тромбоцитах та ультраструктурних змін гемокапілярів ниркової кори щурів при стрептозотоциновому діабеті/ М. Р. Красний [и др.] (стр.42-43)
Заремба Є. Х. Застосування ендогенного дихання у комплексному лікуванні хворих на стабільну стенокардію у поєднанні з цукровим діабетом 2-го типу / Є. Х. Заремба, О. С. Рибак, І. С. Шатинська (стр.44-45)
Гульчук Н. М. Зменшення частоти розвитку медикаментозного гепатиту у хворих з перше діагностованим туберкульозом легень з супровідною хронічною патологією печінки/ Н. М. Гульчук (стр.46-47)
Пасєчко Н. В. Ренопротекторний ефект антогоніста ангіотензинових рецепторів кандесару в лікуванні пацієнтів з нефропатією, що розвинулась на фоні цукрового діабету 2-го типу/ Н. В. Пасєчко [и др.] (стр.47-49)
Лебець І. С. Роль ферментів у розвитку остеоартрозу у підлітків/ І. С. Лебець [и др.] (стр.49-51)
Заремба Є. Х. Особливості клітинного імунітету, ліпідного спектра крові, гемостазу та функціонального стану щитоподібної залози у жінок з ішемічною хворобою серця (ІХС) в період менопаузи/ Є. Х. Заремба, І. С. Шатинська-Мицик, О. С. Рибак (стр.51-52)
Коробко Р. Л. Дослідження електричної активності міокарда і фракції викиду у хворих з гострим панкреатитом та хворих із супровідною серцево-судинною патологією/ Р. Л. Коробко, О. В. Євтушенко, В. О. Рижковський (стр.52-54)
Новожилова І. О. Результати 20-річного моніторингу вікової структури померлих від туберкульозу органів дихання - негативна тенденція останнього десятиріччя/ І. О. Новожилова (стр.54-55)
Ярема Н. І. Динаміка денситометричних показників у хворих з есенціальною гіпертензією при комбінованій терапії лізиноприлом та індапамідом/ Н. І. Ярема (стр.56-57)
Швед М. І. Зміни ехоструктури серця та функції зовнішнього дихання у хворих із артеріальною гіпертензією в поєднанні із хронічними обструктивними захворюваннями легень/ М. І. Швед, О. П. Мазур, П. Є. Мазур (стр.58-59)
Фесенко В. І. Взаємозв’язок між масою міокарда лівого шлуночка та порушеннями варіабельності серцевого ритму у гірників з артеріальною гіпертензією у поєднанні з ішемічною хворобою серця/ В. І. Фесенко (стр.60-91)
Стан і сучасні підходи до оптимізації фтизіопульмонологічної допомоги населенню різних вікових груп в умовах епідемії туберкульозу (стр.62-63)
Белегай Р. І. Результати тесту з шестихвилинною ходою у хворих з хронічною серцевою недостатністю, що виникла на грунті артеріальної гіпертензії з ознаками метаболічного синдрому / Р. І. Белегай (стр.64-65)
Чендей Т. В. Варіабельность ритму серця при ішемічній хворобі серця на тлі гіпертонічної хвороби у жителів гірської зони Закарпаття/ Т. В. Чендей (стр.66-68)
Вірстюк Н. Г. Вплив глутаргіну на показники клітинного імунітету у хворих із хронічною серцевою недостатністю/ Н. Г. Вірстюк, О. Є. Черкашина (стр.68-69)
Шейко С. О. Порушення ритму серця у хворих похилого віку з хронічною серцевою недостатністю ішемічного генезу ІІІ-ІV ФК та проявами анемічного синдрому/ С. О. Шейко, В. А. Василенко (стр.70-71)
Грищук Л. А. Супутня патологія печінки у хворих на туберкульоз легень з кровохарканням і легеневими кровотечами/ Л. А. Грищук, І. А. Мартинюк, Ю. М. Малий (стр.71-74)
Оринчак М. А. Ендотеліальна дисфункція та ліпідний профіль крові у хворих з метаболічним синдромом залежно від типу гіперінсулінемії/ М. А. Оринчак [и др.] (стр.74-76)
Ефективність застосування селективних В1-адреноблокаторів у комплексному лікуванні хворих на дифузний токсичний зоб з супутньою легеневою патологією (стр.76-78)
Лебець І. С. Оцінка типів ставлення до хвороби та акцентуацій характеру підлітків, хворих на остеоартроз/ І. С. Лебець, Г. В. Летяго (стр.78-79)
Динаміка артралгічного синдрому при остеоартрозі на тлі застосування максигезика (стр.80-81)
Кінах М. В. Вплив пентосану полісульфату SP 54 на фібринолітичну активність крові порівняно із стандартним і низькомолекулярним гепарином/ М. В. Кінах [и др.] (стр.81-84)
Слугоцька І. В. Вплив АТФ-лонг на гнучкість еритроцитів та мікрореологічні властивості крові у хворих на залізодефіцитну анемію із безсимптомною дисфункцією міокарда/ І. В. Слугоцька, І. П. Вакалюк (стр.84-86)
Вакалюк І. П. Ефективність застосування триметазидину у хворих на алкогольний цироз печінки із збереженою систолічною функцією лівого шлуночка/ І. П. Вакалюк, Н. В. Іжицька (стр.86-89)
Попік Н. І. Цукровий діабет ІІ типу та інсулінотерапія/ Н. І. Попік (стр.89-92)
Левченко В. А. Стан адаптаційних резервів у дівчат з НЦД в умовах фізичного навантаження/ В. А. Левченко, І. П. Вакалюк (стр.93-94)
Ковальчук О. Л. Диференційна діагностика холестатичної форми вірусних гепатитів і жовчокам’яної хвороби, ускладненої обтураційною жовтяницею/ О. Л. Ковальчук (стр.95-98)
Дрижак В. І. метастазування злоякісних пухлин та його регуляція/ В. І. Дрижак (стр.98-100)
Таран О. А. Сучасні аспекти фармакопрофілактики післяопераційного спайкового процесу у жінок/ О. А. Таран, Б. Ф. Мазорчук (стр.101-104)
Перепелиця М. П. Особливості імунних і метаболічних зрушень у дорослих і старих щурів за розвитку адренергічного ушкодження печінки/ М. П. Перепелиця, І. Р. Мисула (стр.105-108)
Михальчук В. М. Трипсиноподібна протеаза - маркер якості очищення вірусу грипу та протигрипозних вакцин/ В. М. Михальчук, В. П. Дівоча, А. І. Гоженко (стр.108-110)
Раскалей Д. В. Морфологічні особливості регенерації пошкодженого нерва, яка відбувається під впливом магнітолазерного опромінення/ Д. В. Раскалей, О. М. Грабовий (стр.111-113)
Шульгай А. Г. Морфофункціональні особливості тонкої і товстої кишок при патології печінки та жовчних шляхів (огляд літератури)/ А. Г. Шульгай, Я. М. Кіцак (стр.114-117)
Лисенко С. А. Електронномікроскопічні зміни в судинах експериментальної пухлини герена під впливом циклофосфаміду, тімаліну, опромінення / С. А. Лисенко [и др.] (стр.117-119)
Цікаві статті :
Знайти схожі


3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Красний М. Р., Сергієнко В. О., Махневич Т. Р., Сергієнко О. О.
Назва : Особливості активності ферментів антиоксидантного захисту, процесів перекисного окислення ліпідів у тромбоцитах та ультраструктурних змін гемокапілярів ниркової кори щурів при стрептозотоциновому діабеті
Місце публікування : Вісник наукових досліджень: Наук.- практ. журн./ Тернопільська держ. мед. акад. ім. І.Я. Горбачевського. - 2007. - № 1. - С. 42-43 (Шифр ВУ9/2007/1)
Предметні рубрики: Диабет сахарный экспериментальный-- кровь
Перекисное окисление липидов
Стрептозотоцин
Антиоксиданты
Почки корковое вещество-- животное-- ультразвук
Тромбоциты-- животное
Знайти схожі

4.

Назва журналу :Проблеми ендокринної патології -2008р.,N 4
Цікаві статті :
Горшунська М. Ю. Характер взаємозв’язків фактору некрозу пухлин-альфа з метаболічними та гормональними показниками інсулінорезистентності у хворих на цукровий діабет 2 типу/ М. Ю. Горшунська (стр.5-11)
Сергієнко В. О. Мікроциркуляторні гемореологічні зміни при кардіоміопатії у хворих на цукровий діабет 2 типу/ В. О. Сергієнко (стр.12-19)
Хижняк О. О. Виховання у хворих на цукровий діабет активної мотивації до самоконтролю/ О. О. Хижняк [и др.] (стр.20-23)
Плехова О. І. Ендокринний статус хлопців 16-18 років- нащадків ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС/ О. І. Плехова [и др.] (стр.24-30)
Гойденко Н. І. Прогностична цінність нової методики термінового інтраопераційного дослідження заморожених зрізів при хірургічному лікуванні вузлової патології щитоподібної залози/ Н. І. Гойденко, В. В. Хазієв (стр.31-37)
Гончарова О. А. Возрастные и половые особенности тиреоидного статуса у больных с аутоиммунным тиреоидитом/ О. А. Гончарова [и др.] (стр.38-43)
Хазієв В. В. Досвід застосування препарату "Тахокомб" при хірургічному втручанні на щитовидній залозі/ В. В. Хазієв (стр.44-48)
Тимченко А. М. Особливості розповсюдженості діабетобумовлених ускладнень (за даними регіональних реєстрів)/ А. М. Тимченко [и др.] (стр.49-55)
Хижняк О. О. клиническое наблюдение сочетанной патологии- акромегалии и фиброзной остеодисплазии (синдром Маккьюна-Олбрайта)/ О. О. Хижняк [и др.] (стр.56-62)
Кпавчун Н. А. Особенности поражения кожи при аутоиммунном тиреоидите и дифференцированные подходы к их терапии/ Н. А. Кпавчун [и др.] (стр.63-68)
Колот Н. В. Влияние интрапортальной и внутрипеченочной ксенотрансплантации островков поджелудочной железы на функциональное состояние печени/ Н. В. Колот [и др.] (стр.69-75)
Гладкова А. И. Последствия стресса для полового поведения самцов и их потомков/ А. И. Гладкова, Н. П. Смоленко, В. Н. Золотухина (стр.76-83)
Чистякова Е. Є. Наслідки іммобілізаційного стресу в пубертатний період для репродуктивної системи дорослих щурів- нащадків стресованих батьків/ Е. Є. Чистякова, А. І. Гладкова (стр.84-91)
Красова Н. С. Механізми антидіабетичної дії тіазолідиндіонів/ Н. С. Красова (стр.92-98)
Гладких А. И. Экспериментальные подходы к изучению сахарного диабету 2 типа/ А. И. Гладких (стр.99-106)
Цікаві статті :
Знайти схожі


5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Сергієнко В. О.
Назва : Мікроциркуляторні гемореологічні зміни при кардіоміопатії у хворих на цукровий діабет 2 типу
Місце публікування : Проблеми ендокринної патології. - Харьков, 2008. - № 4. - С. 12-19 (Шифр ПУ17/2008/4)
Предметні рубрики: Диабет сахарный инсулиннезависимый
Миокарда болезни
Альвеолярный отросток-- ультраструк
Перекисное окисление липидов
Липиды-- метаб
Знайти схожі

6.

Назва журналу :Сімейна медицина -2009р.,N 1
Цікаві статті :
Матюха Л. Ф. Загальна практика - сімейна медицина: концепція освіти в Європі/ Л. Ф. Матюха, Н. Г. Гойда, М. В. Олійник (стр.3-5)
Заноздра Л. М. Упровадження принципів Болонського процесу в післядипломному освіту- один із напрямків інтеграції до Європейської вищої освіти/ Л. М. Заноздра (стр.9-7)
Князевич В. М. Щодо готовності сімейних лікарів надавати невідкладну медичну допомогу/ В. М. Князевич, Г. О. Слабкий (стр.8-10)
Зарецький М. М. Семейная медицина: зачем и для кого?/ М. М. Зарецький, Н. М. Черникова, Е. Э. Черников (стр.11-14)
Чабан О. С. психосоматичні розлади/ О. С. Чабан, І. І. Кутько, О. О. Хаустова (стр.15-18)
Чуприна Г. М. Комплексний підхід до лікування мігрені на тлі астенічного синдрому з використанням методів рефлексотерапії/ Г. М. Чуприна, Є. Л. Мачерет, О. Є. Коваленко (стр.19-22)
Швец Н. И. Нейроциркуляторная дистония: диагностика и лечение/ Н. И. Швец, Т. М. Бенца, Л. А. Дидух (стр.23-28)
Климова Е. М. Бар’єрні функції мозку та імунна відповідь/ Е. М. Климова [и др.] (стр.29-32)
Ключникова О. А. Анатомо-физиологические факторы риска развития ишемического инсульта/ О. А. Ключникова, М. А. Трещинская, Ю. И. Головченко (стр.33-36)
Маркулан О. Л. Епідеміологія та чинники ризику повторного ішемічного інсульту/ О. Л. Маркулан, Ю. І. Головченко (стр.37-39)
Слободин Т. Н. Сложности в диагностике депрессии у пациентов с болезнью Паркинсона/ Т. Н. Слободин (стр.40-41)
Маняк Б. Т. Клінічний випадок ведення хворого з боковим аміотрофічним склерозом/ Б. Т. Маняк, О. В. Клименко, П. В. Лукашевич (стр.42-44)
Колосова Т. В. Современная стратегия лечения невропатического болевого синдрома/ Т. В. Колосова, Т. И. Насонова (стр.45-47)
Хаустова О. О. Особливості клінічних проявів тривожних розладів у пацієнтів із метаболічним синдромом/ О. О. Хаустова, І. В. Лазебник (стр.48-49)
Долішня Н. І. Нервова анорексія/ Н. І. Долішня (стр.50-51)
Левченко І. Л. Принципи лікування хронічних нейроінфекцій/ І. Л. Левченко (стр.52-55)
Бурчинський С. Г. Побочные эффекты ноотропных средств и проблема безопасности нейрофармакотерапии/ С. Г. Бурчинський (стр.56-59)
Чабан О. С. Теорія віртуальної реальності в психіатрії/ О. С. Чабан, О. О. Хаустова (стр.60-63)
Коваленко О. Є. Значення поглибленого збору анамнезу в оптимізації виявлення причинно-наслідкових зв’язків у розвитку патології/ О. Є. Коваленко, Є. Л. Мачерет, Г. м. Чуприна (стр.64-65)
Тананакина Т. П. Хронотипические особенности человека/ Т. П. Тананакина (стр.66-70)
Каштелян О. А. Кардіопротекторний спосіб життя в структурі профілактичної роботи сімейного лікаря/ О. А. Каштелян [и др.] (стр.71-73)
Білько І. П. Біофункціональна роль нормальної мікрофлори організму людини/ І. П. Білько (стр.74-75)
Сенаторова А. С. Эффективность применения препарата Энерлив® в комплексной терапии у детей с хронической бронхолегочной патологии/ А. С. Сенаторова [и др.] (стр.76-78)
Охотникова Е. Н. Железодефицитные состояния у детей: актуальность проблемы и возможности оптимальной коррекции/ Е. Н. Охотникова, Е. В. Поночевная (стр.79-81)
Свінціцький А. С. Значення генетичної схильності в розвитку цукрового діабету типу 1/ А. С. Свінціцький, В. В. Гирін (стр.82-84)
Гирін В. В. Стан імунної системи на етапі формування переддіабету/ В. В. Гирін (стр.85-86)
Сергієнко О. О. Енерлів® у лікуванні метаболічних порушень печінки у хворих на цукровий діабет типу 2/ О. О. Сергієнко, В. О. Сергієнко (стр.87-92)
Суханова А. А. Апоптоз при фонових та передракових процесах шийки матки у вагітних і невагітних жінок з інфекцією цервіковагінального біотопу/ А. А. Суханова (стр.93-95)
Гиріна О. М. До 33-річчя Алма-Атинської Декларації з первинної медико-санітарної допомоги/ О. М. Гиріна (стр.96)
Цікаві статті :
Знайти схожі


7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Сергієнко О. О., Сергієнко В. О.
Назва : Енерлів® у лікуванні метаболічних порушень печінки у хворих на цукровий діабет типу 2
Місце публікування : Сімейна медицина. - 2009. - № 1. - С. 87-92 (Шифр СУ21/2009/1)
Предметні рубрики: Гепатит хронический-- лек тер
Диабет сахарный инсулиннезависимый
Энерлив
Знайти схожі

8.

Назва журналу :Ендокринологія -2009р. т.14,N 1
Цікаві статті :
Воскобойник Л. Г. Оцінка ефективністі використання експрес-гістологічних та цитологічних методів в інтраопераційній діагностиці новоутворень щитовидної залози/ Л. Г. Воскобойник [и др.] (стр.4-13)
Таращенко Ю. М. Сучасні аспекти діагностики та лікування вузлових форм зоба/ Ю. М. Таращенко, А. Є. Коваленко, М. Ю. Болгов (стр.14-20)
Болгов М. Ю. Віддалені результати органозберігаючих операцій при високодиференційованих карциномах щитоподібної залози/ М. Ю. Болгов (стр.21-26)
Зубкова С. Т. Стан електричної активності та вегетативної регуляції ритму серця у молодих хворих на рак щитоподібної залози у перед- та післяопераційному періодах на тлі супресивної терапії/ С. Т. Зубкова, Т. К. Совенко (стр.27-33)
Хазиев В. В. Узловой зоб: факторы риска/ В. В. Хазиев, С. А. Штандель (стр.34-41)
Кравченко В. І. Моніторинг стану йодного забезпечення жіночого та дитячого населення Автономної Республіки Крим/ В. І. Кравченко [и др.] (стр.42-47)
Мишуніна Т. М. Мітохондріальні та постмітохондріальні механізми апоптозу з ознаками лімфоїдного тироїдиту/ Т. М. Мишуніна [и др.] (стр.48-56)
Пастер І. П. Перспективи застосування мікроінкапсульованої тканини прищитоподібної залози людини для терапії сталого післяопераційного гіпопаратирозу/ І. П. Пастер (стр.57-64)
Резніков О. Г. Превентивна дія флутаміду щодо функціональних розладів репродуктивної системи у андрогенізованих в препубертатному віці самиць щурів/ О. Г. Резніков [и др.] (стр.65-76)
Халангот М. Д. Аналіз смертності, частоти проліферативної ретинопатії та артеріальної гіпертензії у хворих на перший тип цукрового діабету, що проживають на територіях з різною поширеністю цього захворювання/ М. Д. Халангот [и др.] (стр.77-85)
Горшунська М. Ю. Білок гострої фази гаптоглобін: корелятивні зв’язки з маркерами інсулінорезистентності та атерогенезу у хворих на цукровий діабет 2 типу за наявності метаболічного синдрому/ М. Ю. Горшунська [и др.] (стр.86-93)
Ткач С. М. Зв’язок між розвитком хронічного гастриту або гастродуоденіту і ураженням автономної нервової системи у хворих на цукровий діабет 1 типу/ С. М. Ткач (стр.94-99)
Сергієнко В. О. Варіабельність серцевого ритму у хворих з діабетичною кардіоміопатією/ В. О. Сергієнко (стр.100-107)
Корпачев В. В. Вміст антитіл до інсуліну у сироватці крові хворих на цукровий діабет, пролікованих різними добовими дозами препаратів інсулінів/ В. В. Корпачев [и др.] (стр.108-113)
Кваченюк А. М. Адренокортикальний рак: значення радикального втручання на регіональних лімфатичних колекторах/ А. М. Кваченюк (стр.114-119)
Ковзун О. І. 17бета-естрадіол in vitro збільшує експресію мРНК білка-регулятора швидкої фази стероїдогенезу та десмолази в корі надниркових залоз людини/ О. І. Ковзун [и др.] (стр.120-125)
Левчук Н. І. Вплив таксолу на апоптозну фрагментацію ДНК в позапухлинних та пухлинних тканинах надниркових залоз людини/ Н. І. Левчук [и др.] (стр.126-133)
Зелінська Г. В. Радіойодрезистентні регіональні метастази папілярного раку щитоподібної залози: клініко-біологічні аспекти/ Г. В. Зелінська [и др.] (стр.134-145)
Маліновська Т. М. Грелін- структура, функції та його роль в організмі/ Т. М. Маліновська (стр.146-151)
Тарасенко Л. В. Роль внутрішньоклітинних іонів кальцію у формуванні статевої поведінки у неонатально андрогенізованих самиць щурів/ Л. В. Тарасенко (стр.152-156)
Сиротенко Л. А. Рівень циклічного аденозинмонофосфату та тестостерону у самців щурів неонатального віку за умов пренатального фармакологічного блокування фосфодіестеразної активності/ Л. А. Сиротенко (стр.157-160)
Єфімов Андрій Семенович (до 80-річчя від дня народження) (стр.161)
Бездробний Юрій Васильович (до 70-річчя від дня народження0 (стр.162)
Цікаві статті :
Знайти схожі


9.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Сергієнко В. О.
Назва : Варіабельність серцевого ритму у хворих з діабетичною кардіоміопатією
Місце публікування : Ендокринологія. - Київ, 2009. - Т. 14, № 1. - С. 100-107 (Шифр ЕУ5/2009/14/1)
Предметні рубрики: Сердечных сокращений частота
Диабет сахарный инсулиннезависимый-- осл
Миокарда болезни-- этиол
Гипертензия-- этиол
Электрокардиография амбулаторная-- методы
Знайти схожі

10.

Назва журналу :Проблеми ендокринної патології -2009р.,N 3
Цікаві статті :
Сергієнко В. О. Особливості ехокардіографічних змін при діабетичній кардіоміопатії у хворих на цукровий діабет 2 типц/ В. О. Сергієенко, Н. Д. Орищин, О. О. Сергієнко (стр.7-16)
Горшунська М. Ю. Циркулюючі міжклітинні адгезивні молекули у хворих на цукровий діабет 2 типу за наявності метаболічного синдрому/ М. Ю. Горшунська (стр.17-24)
Кравчун Н. А. Клинический опыт лечения сахарного диабета 2 типа/ Н. А. Кравчун, А. В. Казаков, И. В. Чернявская (стр.25-29)
Хижняк О. О. Применение Олтара в терапии сахарного диабета 2 типа/ О. О. Хижняк, М. Р. Микитюк, Т. Г. Гогитидзе (стр.30-34)
Лысенко В. И. Эффективность инфузионно-метаболической терапии в профилактике периоперационной ишемии миокарда у больных с гнойно-некротическими осложнениями диабетической стопы/ В. И. Лысенко, Е. А. Карпенко, М. А. Голянищев (стр.35-39)
Кравчун Н. А. Диуретики в лечении артериальной гипертензии у больных сахарным диабетом/ Н. А. Кравчун [и др.] (стр.40-44)
Архипкіна Т. Л. Діагностична цінність фармакодинамічної проби з метоклопрамідом для уточнення функціонального стану лактотрофів у жінок з різними формами безпліддя/ Т. Л. Архипкіна, Л. П. Любимова (стр.45-49)
Дынник В. А. Роль пролактина в патогенезе пубертатных маточных кровотечений/ В. А. Дынник, Т. Н. Сулима (стр.50-56)
Феськов А. М. Влияние андрогенного статуса женщин на фертилизацию ооцитов и качество эмбрионов в циклах экстракорпорального оплодотворения/ А. М. Феськов [и др.] (стр.57-62)
Крвчун Н. А. Современный подход к фармакотерапии ожиріння/ Н. А. Крвчун, О. В. Земляницына (стр.63-68)
Матвеева С. Л. Тиреоидный статус больных с различными формами впервые выявленного туберкулеза легких/ С. Л. Матвеева (стр.69-73)
Герасименко Л. В. Клиническое наблюдение гигантского многоузлового зоба на фоне врожденного гипотиреоза/ Л. В. Герасименко [и др.] (стр.74-77)
Горбенко Н. І. Вплив похідного естрадіолу ПЕ0607 на метаболічні прояви синдрому інсулінорезистентності за умов гіпоестрогенії у щурів/ Н. І. Горбенко [и др.] (стр.78-86)
Чистякова Е. Є. Особливості реактивності репродуктивної системи самок щурів до дії фітоестрогенів/ Е. Є. Чистякова, Н. П. Смоленко, Н. О. Карпенко (стр.87-93)
Губина-Вакулик Г. И. Суточные особенности морфофункциональных изменений щитовидной железы у молодых половоззрелых и старых крыс/ Г. И. Губина-Вакулик, Л. А. Бондаренко, А. Р. Геворкян (стр.94-101)
Корпачева-Зінич О. В. Активність ангіотензин-перетворюючого ферменту у хворих на цукровий діабет 2 типу в залежності від чутливості до інсуліну / О. В. Корпачева-Зінич, Л. М. Калинська (стр.102-114)
Гладкова А. И. Роль факторов роста в мужской репродукции. Сообщение 5: Активин/ А. И. Гладкова (стр.115-122)
"Українська школа ендокринології". 53 щорічна науково-практична конференція з міжнародною участю, присвячена 90-річчю заснування ДУ "Інститут проблем ендокринної патології ім. В. Я. Данилевського АМН україни" (3-5 червня 2009 року, м.Харків) (стр.123-126)
Цікаві статті :
Знайти схожі


11.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Сергієнко В. О., Орищин Н. Д., Сергієнко О. О.
Назва : Особливості ехокардіографічних змін при діабетичній кардіоміопатії у хворих на цукровий діабет 2 типу
Місце публікування : Проблеми ендокринної патології. - 2009. - № 3. - С. 7-16 (Шифр ПУ17/2009/3)
Предметні рубрики: Диабет сахарный инсулиннезависимый-- осл
Миокарда болезни-- диагн
Гипертензия
Эхокардиография допплеровская-- методы
Знайти схожі

12.

Назва журналу :Ендокринологія -2010р. т.15,N додаток
Цікаві статті :
Тронько М. Д. Аналіз, пріоритети, шляхи вирішення Державної програми "Цукровий діабет" в Україні на 2009-2013 роки/ М. Д. Тронько (стр.7)
Боднар П. М. До заявки класифікації хронічних ускладнень цукрового діабету/ П. М. Боднар (стр.8)
Боднар П. М. Гіпотироз-індукований метаболічний синдром у хворих на цукровий діабет 2 типу в Карпатському регіоні/ П. М. Боднар, Н. В. Скрипник (стр.9-10)
Большова О. В. Сучасні аспекти інсулінотерапії у дітей і підлітків/ О. В. Большова (стр.11)
Будрейко О. А. Період статевого дозрівання як фактори перебігу цукрового діабету 1 типу у дітей/ О. А. Будрейко (стр.12)
Будрейко О. А. Характеристика продукції лептину у дітей і підлітків з цукровим діабетом 1 і 2 типу та іншими порушеннями вуглеводного обміну/ О. А. Будрейко, О. І. Плехова (стр.13)
Власенко В. М. Питання оптимізації навчання і самоконтролю хворих на цукровий діабет/ В. М. Власенко [и др.] (стр.14)
Вернигородський В. С. Дисфункція ендотелію та ішемічна хвороба серця у хворих на цукровий діабет/ В. С. Вернигородський (стр.15)
Вернигородська М. В. Структурно-морфологічні зміни міокарда у хворих на цукровий діабет 2 типу/ М. В. Вернигородська [и др.] (стр.16)
Вернигородський В. С. Інсулінорезистентність і гіперсулінемія як фактори розвитку серцево-судинних ускладнень в постменопаузальному періоді/ В. С. Вернигородський [и др.] (стр.17)
Галушко О. А. Проблеми лікування фантомного болю у хворих на синдром діабетичної стопи/ О. А. Галушко (стр.18)
Гончар І. В. Активність калікреїну та концентрація пептидів середньої маси в крові хворих на цукровий діабет 1 типу/ І. В. Гончар, Л. К. Соколова, Ю. Л. Касич (стр.19)
Гриб В. А. Клініко-патогенетичні аспекти перебігу поліневропатії у хворих на цукровий діабет 2 типу/ В. А. Гриб [и др.] (стр.20)
Гульчій М. В. Особливості виникнення та місцевого лікування трофічних виразок стопи при цукровому діабеті/ М. В. Гульчій, А. І. Гаврецький, К. О. Замолотова (стр.21-22)
Гуріна Н. І. Аналіз хронічних ускладнень цукрового діабету 2 типу у хворих Подільського регіону/ Н. І. Гуріна, М. В. Власенко (стр.23)
Гурський А. Й. Досвід використання інсулінів ЗАТ "Індар" в терапії цукрового діабету/ А. Й. Гурський [и др.] (стр.24)
Данилко В. О. Тироїдний статус та наслідки вагітності у хворих з цукровим діабетом 1 типу/ В. О. Данилко (стр.25)
Ефимов А. С. Некоторые особенности микрофлоры стоп при сахарном диабете/ А. С. Ефимов [и др.] (стр.26)
Єфімов А. С. Хронічні ускладнення цукрового діабету та їх патогенетичне лікування/ А. С. Єфімов [и др.] (стр.27-28)
Єфімов Д. А. Пайлер-терапія в лікуванні ускладнень у хворих на цукровий діабет/ Д. А. Єфімов (стр.29)
Зубкова С. Т. Особливості артеріальної гіпертензії і стану органів-мішеней при цукровому діабеті/ С. Т. Зубкова, О. В. Булат, С. М. Лисянська (стр.30)
Іваськіва К. Ю. Інфекції сечових шляхів у хворих на цукровий діабет і тактика їх лікування/ К. Ю. Іваськіва (стр.31)
Кирилюк М. Л. Стан гемодинаміки нижніх кінцівок у дітей і дорослих, хворих на цукровий діабет, на стаціонарному та санаторному етапах лікування/ М. Л. Кирилюк [и др.] (стр.32)
Корпачев В. В. Дослідження сільчутливості у хворих на цукровий діабет 2 типу/ В. В. Корпачев [и др.] (стр.33)
Корпачев В. В. порушення обміну кислоти у хворих на цукровий діабет 2 типу літнього віку в залежності від рівнів інсуліну і тестостерону/ В. В. Корпачев [и др.] (стр.34)
Корпачев В. В. Особливості спектра вільних жирних кислот при інсулінорезистентності/ В. В. Корпачев, Н. М. Кушнарьова (стр.35)
Корсак ю. В. Застосування триметазину і тіоктової кислоти у хворих на цукровий діабет із супутньою ішемічною хворобою серця/ ю. В. Корсак [и др.] (стр.36)
Кравчун Н. А. Анализ эффективности сочетанного использования Эрбисола и α-липоевой кислоты у пациентов с полиэндокринопатиями/ Н. А. Кравчун, И. В. Чернявская, О. В. Земляницына (стр.37)
Красний М. Р. Вплив вітаміну Е на ультраструктуру ниркової кори білих щурів пристрептозотоциновому діабеті/ М. Р. Красний, В. І. Ковалишин, В. І. Кравченко (стр.38)
Кульчицька Н. О. Стан кісткової системи у дітей і підлітків, хворих на цукровий діабет 1 типу, з різними темпамами росту/ Н. О. Кульчицька [и др.] (стр.39)
Левицький А. П. Дисбіотичні аспекти патогенезу цукрового діабету/ А. П. Левицький, Ю. В. Цісельський (стр.40)
Леженко Г. О. Патогенетичні аспекти розвитку діабетичної нефропатії/ Г. О. Леженко, О. Є. Пашкова, І. В. Руднєва (стр.41)
Лучицький Є. В. Статеві розлади у чоловіків з цукровим діабетом: стан проблеми і перспективи її вирішення/ Є. В. Лучицький, В. Є. Лучицький (стр.42)
Маліновська Т. М. Корекція інсулінорезитсентності у дітей і підлітків, хворих на метаболічний синдром/ Т. М. Маліновська, О. В. Большова (стр.43)
Мартинович Л. Д. Гнійно-некротичні ускладнення за синдрому діабетичної стопи/ Л. Д. Мартинович, М. О. Приступюк (стр.44)
Марусин О. В. Гіпоандрогенія у чоловіків як додаткова ознака метаболічного синдрому/ О. В. Марусин, В. І. Боцюрко (стр.45)
Мельниченко С. В. Виділення і характеристика білкових чинників, що зв’язують інсулін, в крові людей, хворих на цукровий діабет/ С. В. Мельниченко, Р. Г. Лукршова (стр.46)
Михайлова Е. А. Неврологічні ускладнення цукрового діабету 1 типу у дітей/ Е. А. Михайлова, Д. В. Локошко (стр.47)
Михайлова Е. А. Деякі нейрофізіологічні аспекти цукрового діабету 1 типу у дітей/ Е. А. Михайлова, д. В. Локошко (стр.48)
Михайлова Е. А. Периферична вегетативна недостатність у дітей із цукровим діабетом 1 типу/ Е. А. Михайлова, Д. В. Локошко (стр.49)
Орленко В. Л. Застосування нестероїдних протизапальних засобів при лікуванні діабетичних артропатій/ В. Л. Орленко, С. Б. Павлюк (стр.50)
Орлик О. С. Частота поширюваності діабетичної полінейропатії різного ступеня тяжкості за даними епідемічного дослідження/ О. С. Орлик, Б. М. Маньковський (стр.51)
Паламарчук В. І. Досвід клініки в лікуванні хворих на діабетичну стопу/ В. І. Паламарчук [и др.] (стр.52-53)
Пилипенко В. М. Оптимізація терапії цукрового діабету 2 типу з використанням ендогенних резервів підшлункової залози/ В. М. Пилипенко, В. М. Скибун, Н. М. Кушнарьова (стр.54)
Попова В. В. Проспективне клініко-імунологічне дослідження дітей з обтяженою спадковістю, позитивних щодо вмісту автоантитіл до антигенів острівців Лангерганса, в динаміці розвитку у них цукрового діабету 1 типу/ В. В. Попова [и др.] (стр.55)
Приступюк О. М. особливості дисліпідемії у хворих на цукровий діабет/ О. М. Приступюк (стр.56)
Саєнко Я. А. Показники цереброваскулярної реактивности у хворих на цукровий діабет/ Я. А. Саєнко, Б. М. Маньковський, А. В. Коваленко (стр.57)
Самсон О. Я. Використання моніторингу глюкози крові у лікуванні дітей, хворих на цукровий діабет 1 типу/ О. Я. Самсон [и др.] (стр.58)
Сафонова О. В. Остеопороз при цукровому діабеті/ О. В. Сафонова, А. С. Сафонов (стр.59)
Сергієнко В. О. Ехокардіографічні зміни у хворих на цукровий діабет 1 типу з діабетичною кардіоміопатією/ В. О. Сергієнко, Н. Д. Орищин (стр.60)
Сергієнко В. О. Вміст циркулюючого С-пептиду, інсуліну і лептину у хворих на цукровий діабет 2 типу з кардіоміопатією/ В. О. Сергієнко, Є. В. Плешанов, О. О. Сергієнко (стр.61)
Сергієнко В. О. Особливості варіабельності артеріального тиску в хворих на цукровий діабет 2 типу з кардіоміопатією/ В. О. Сергієнко, Є. В. Пешанов, О. О. Сергієенко (стр.62)
Сергієнко О. О. Шляхи і перспективи лікування діабетичної кардіоміопатії/ О. О. Сергієнко (стр.63-64)
Скибун В. М. Корекція порушень обміну заліза препаратами α-ліпоєвої кислоти у хворих на цукровий діабет 2 типу з інсулінорезистентним синдромом/ В. М. Скибун [и др.] (стр.65)
Скробонська Н. А. Оцінка значимості нових біомаркерів у розвитку і прогресуванні діабетичної нефропатії/ Н. А. Скробонська, Т. С. Остапенко (стр.66)
Словнов В. М. Радіонуклідна діагностики ускладнень цукрового діабету/ В. М. Словнов [и др.] (стр.67)
Снітинська О. В. Особливості дисбіотичних порушень товстої кишки при цукровому діабеті 2 типу/ О. В. Снітинська, М. Є. Гоцко (стр.68)
Соколова Л. К. Рівень адипонектину і показники ліпопротеїдного обміну у хворих на цукровий діабет з різною масою тіла/ Л. К. Соколова (стр.69)
Тихонова Т. М. До особливостей клінічної характеристики повільно прогресуючого цукрового діабету/ Т. М. Тихонова [и др.] (стр.70)
Ткач С. М. Діагностика стадій діабетичної кардіоваскулярної автономної нейропатії/ С. М. Ткач (стр.71)
Топороап О. К. Терапевтичні ефекти, обумовлені введенням гена препроінсуліну людини мишам з експериментальним цукровим діабетом 1 типу/ О. К. Топороап [и др.] (стр.72)
Турчина С. І. Характер продукції мелатоніну при цукровому діабеті у хворих підлітків/ С. І. Турчина (стр.73)
Халангот М. Д. Епідеміологічна характеристика цукрового діабету першого та другого типів за даними загальнонаціонального популяційного реєстру хворих/ М. Д. Халангот, В. І. Кравченко, М. Д. Тронько (стр.74)
Ховака В. В. Статеві особливості негативних психосоматичних проявів у хворих на цукровий діабет 2 типу/ В. В. Ховака, Л. В. Корпачева-Зінич (стр.75)
Цісельська Ю. В. Застосування пребіотиків і гепатопротекторів у лікуванні хворих на цукровий діабет з діабетичною ретинопатією/ Ю. В. Цісельська [и др.] (стр.76)
Чорнобров А. Д. Першочергові завдання закладів охорони здоров’я щодо підвищення ефективності надання медичної допомоги хворим на цукровий діабет/ А. Д. Чорнобров (стр.77)
Чумак С. О. Динаміка частоти і характеру ускладнень цукрового діабету 1 типу у дітей протягом останнього десятиліття/ С. О. Чумак, О. А. Будрейко (стр.78)
Шуляренко Л. В. Порушення в системі зсідання крові залежно від важкості судинних ускладнень при цукровому діабеті 2 типу/ Л. В. Шуляренко (стр.79)
Шупрович А. А. Порушення обміну сечової кислоти у щурів з експериментальним інсульторезистентнит синдромом, індукованим фруктозою/ А. А. Шупрович [и др.] (стр.80)
Цікаві статті :
Знайти схожі


13.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Сергієнко В. О., Орищин Н. Д.
Назва : Ехокардіографічні зміни у хворих на цукровий діабет 1 типу з діабетичною кардіоміопатією
Місце публікування : Ендокринологія. - 2010. - Т. 15, № додаток. - С. 60 (Шифр ЕУ5/2010/15/додаток)
Предметні рубрики: Диабет сахарный инсулиннезависимый
Миокарда болезни-- диагн
Эхокардиография допплеровская
Знайти схожі

14.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Сергієнко В. О., Плешанов Є. В., Сергієнко О. О.
Назва : Вміст циркулюючого С-пептиду, інсуліну і лептину у хворих на цукровий діабет 2 типу з кардіоміопатією
Місце публікування : Ендокринологія. - 2010. - Т. 15, № додаток. - С. 61 (Шифр ЕУ5/2010/15/додаток)
Предметні рубрики: Диабет сахарный инсулиннезависимый
Миокарда болезни
Пептид С-- кровь
Инсулин-- кровь
Лептин-- кровь
Знайти схожі

15.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Сергієнко В. О., Пешанов Є. В., Сергієнко О. О.
Назва : Особливості варіабельності артеріального тиску в хворих на цукровий діабет 2 типу з кардіоміопатією
Місце публікування : Ендокринологія. - 2010. - Т. 15, № додаток. - С. 62 (Шифр ЕУ5/2010/15/додаток)
Предметні рубрики: Диабет сахарный инсулиннезависимый-- осл
Миокарда болезни
Кровяного давления мониторинг амбулаторный
Знайти схожі

16.

Назва журналу :Журнал Національної академії медичних наук України -2010р. т.16,N 2
Цікаві статті :
Римар С. Ю. Перспективи використання у медицині фактора інгибування лейкемії та створення його продуцента (огляд літератури та власних досліджень)/ С. Ю. Римар [и др.] (стр.199-211)
Чекман І. С. Квантова фармакологія - просторова будова та електронна структура молекул лікарських засобів (огляд літератури та власних досліджень)/ І. С. Чекман (стр.213-223)
Сергієнко В. О. Патогенез діабетичної кардіоміопатії (огляд літератури та власних досліджень)/ В. О. Сергієнко, О. О. Сергієнко, А. С. Єфімов (стр.225-243)
Лутай М. І. Імунопатологічні реакції та імуногенетичні чинники при ішемічній хворобі серця/ М. І. Лутай [и др.] (стр.245-261)
Бондарь Г. В. Проблемы в диагностике и хирургическом лечении рака желудка/ Г. В. Бондарь [и др.] (стр.262-269)
Тронько М. Д. Інгібітори гормоноутворення в надниркових залозах та їх застосування у клінічній практиці (огляд літератури та власних досліджень)/ М. Д. Тронько [и др.] (стр.271-286)
Чернышов В. П. Значение повышенной цитотоксичности естественных киллеров при многократных неудачах экстракорпорального оплодотворения/ В. П. Чернышов [и др.] (стр.288-297)
Сердюк А. М. Профілактика неінфекційних захворювань, що пов’язані зі способом життя, особливостями харчування та фізичною активністю, - вагомий напрям національної стратегії охорони здоров’я населення України/ А. М. Сердюк, Н. С. Полька, М. П. Гуліч (стр.299-306)
Антипкін Ю. Г. Лазерна допплерівська флоуметрія у дослідженні ендотеліальної функцій у дітей з бронхіальною астмою/ Ю. Г. Антипкін, Н. І. Гончаренко, Б. А. Тарасюк (стр.307-312)
Коноваленко О. В. Ефективність впливу на ліпідний обмін постійної підшкірної інфузії інсуліну та безперервного моніторингу глікемії при лікуванні хворих на цукровий діабет 1 та 2 типу/ О. В. Коноваленко, В. Й. Кресюн (стр.313-321)
Головенко М. Я. Кінетика всмоктування снодійного засобу "Левана ІС" та його комплексу з циклодекстрином у шлунково-кишковому тракті мишей/ М. Я. Головенко, І. Ю. Борисюк (стр.323-332)
Макаренко О. В. Активність ферментів метаболізму сірковмісних сполук в організмі щурів за умов експериментального еквівалента паркінсонізму но фоні терапії леводопою з целекоксибом/ О. В. Макаренко (стр.334-341)
Серединська Н. М. Порівняльна оцінка специфічної фармакологічної активності антагоністів кальцію дигідропіридинового ряду - амплодипіну та димеодипіну - при експериментальній ішемії міокарда/ Н. М. Серединська (стр.343-351)
І конгрес асоціації ендокринологів України "Новітні технології у діабетології" (Київ, 21-23 квітня 2010 р.) (стр.353-357)
XII з’їзд офтальмологів України (Одеса, 25-28 травня 2010 р.) (стр.357-359)
V з’їзд Українського товариства радіаційних онкологів (Чернігів, 21-23 червня 2010 р.) (стр.360-361)
Члену-кореспонденту НАМН України О. В. Люльку - 75 років (стр.362-363)
Академіку НАМН України Л. Г. Розенфельду - 80 років (стр.363-365)
Академіку НАМН України Ю. П. Спіженку - 60 років (стр.365-366)
Цікаві статті :
Знайти схожі


17.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Сергієнко В. О., Сергієнко О. О., Єфімов А. С.
Назва : Патогенез діабетичної кардіоміопатії (огляд літератури та власних досліджень)
Місце публікування : Журнал Академії Медичних Наук України. - 2010. - Т. 16, № 2. - С. 225-243 (Шифр ЖУ3н/2010/16/2)
Предметні рубрики: Диабет сахарный
Миокарда болезни
Диабетические нефропатии
Инсулинорезистентность
Знайти схожі

18.

Назва журналу :Буковинський медичний вісник -2011р. т.15,N 1
Цікаві статті :
Безруков Л. О. Показники якості життя школярів, хворих на бронхіальну астму за різного ступеня тяжкості захворювання/ Л. О. Безруков, Н. К. Богуцька, М. Н. Гарас (стр.3-5)
Бербець А. М. Взаємозв’язки між деякими показниками гомеостазу у жінок із невиношуванням у ранні терміни гестації/ A. M. Бербець, О. В. Бакун, В. М. Знак (стр.6-9)
Билецкий С. В. Электрокардиограмма здоровых детей в различные возрастные периоды: данные литературы и собственные наблюдения/ С. В. Билецкий [и др.] (стр.10-14)
Бачков М. А. Стан цитокінової ланки імунітету при поєднанні гастроезофагеальної рефлкжсної хвороби та ревматичних захворювань/ М. А. Бачков, Н. В. Іжицька (стр.15-16)
Боднарюк О. І. Роль бактеріального вагінозу в розвитку запальних захворювань органів малого таза у дівчат-підлітків/ О. І. Боднарюк [и др.] (стр.17-19)
Бойчук Р. Р. Стан гемокоагуляційної ланки гомеостазу у хворих на опікову хворобу, ускладнену ураженням слизової оболонки травного каналу/ Р. Р. Бойчук, О. І. Федів (стр.20-23)
Бойчук Т. М. Поширеність хромосомної патології серед дитячої популяції Чернівецької області/ Т. М. Бойчук [и др.] (стр.24-29)
Воробьева О. В. Опыт использования L-карнитина у недоношенных новорожденных/ О. В. Воробьева [и др.] (стр.30-33)
Герич П. Р. До питання перебігу поєднаної кардіореспіраторної патології за станом клітинної ланки імунітету в осіб із загостренням хронічного обструктивного захворювання легень I-III стадії/ П. Р. Герич (стр.34-28)
Гойдык Н. С. Роль кашля как опорного диагностического симптома при пневмониях у ВИЧ-позитивных пациентов/ Н. С. Гойдык, В. С. Гойдык, А. И. Гоженко (стр.39-42)
Денисенко О. І. Вплив циркадіанної активності щитоподібної залози на стан про- й антиоксидантної систем крові у хворих на алергічні дерматози/ О. І. Денисенко (стр.43-48)
Корандо Н. В. Стан окиснювальної модифікації білків в еритроцитах крові за умов анемії у вагітних, хворих на туберкульоз/ Н. В. Корандо, С. П. Польова (стр.49-51)
Лембрик І. С. Характеристика перебігу патології підшлункової залози у дітей дошкільного віку/ І. С. Лембрик (стр.52-55)
Лихман В. М. Променева діагностика у комплексі хірургічного лікування постраждалих із закритою травмою органів грудної клітки/ В. М. Лихман (стр.56-59)
Ніцович І. Р. Застосування хофітолу в комплексній терапії вагітних із плацентарною недостатністю на тлі гестозу/ І. Р. Ніцович (стр.60-62)
Пашковська Н. В. Особливості церебральної гемодинаміки у хворих на діабетичну енцефалопатію залежно від типу основного захворювання/ Н. В. Пашковська (стр.63-68)
Поляченко Ю. В. Гістологічна та імунопстохімічна характеристика стимульованого ангіогенезу внаслідок трансплантації прогеніторних клітин фетальної печінки/ Ю. В. Поляченко [и др.] (стр.69-72)
Распутіна Л. В. Аналіз варіабельністі серцевого ритму та результатів добового монггорування артеріального тиску у хворих на хронічне обструктивне захворювання легень за супутньої артеріальної гіпертензії/ Л. В. Распутіна (стр.73-77)
Рудник В. Т. Особливості функціонального стану системи "мати-плацента-плід" при залізодефіцитній анемії вагітних/ В. Т. Рудник (стр.78-84)
Сажин С. І. Окремі клінічні чинники ризику втрати контролю над бронхіальною астмою в дітей за різних режимів зменшення базисної терапії/ С. І. Сажин (стр.85-86)
Сергієнко В. О. Вплив Омакору® на параметри холтер-ЕКГ у хворих на цукровий діабет 2-го типу з автономною нейропатією серця/ В. О. Сергієнко (стр.87-91)
Сироїд О. М. Хірургічне лікування чоловіків із жовчнокам’яною хворобою та ендокринною патологією/ О. М. Сироїд (стр.92-95)
Сорокман Т. В. Уроджені вади сечовидільної системи в дітей/ Т. В. Сорокман [и др.] (стр.96-100)
Тарнавська С. І. Клінічні особливості перебігу бронхіальної астми в дітей, залежно від типу ацетилювання на фоні порушення функціональної активності еозинофілів крові/ С. І. Тарнавська, І. Ф. Прунчак (стр.101-103)
Фоміна Н. С. Властивості та чутливість дріжджоподібних грибів роду candida до декасану та флуконазолу/ Н. С. Фоміна [и др.] (стр.104-106)
Челпан Л. Л. особенности терапии геморрагического васкулита, ассоциированного со стрептококковой инфекцией/ Л. Л. Челпан (стр.107-109)
Ахтемійчук Ю. Т. Перинатальна анатомія дванадцятипалої кишки/ Ю. Т. Ахтемійчук, О. М. Слободян, Ф. В. Гринчук (стр.110-113)
Ахтемійчук Ю. Т. Перинатальна анатомія стравохідно-шлункового переходу/ Ю. Т. Ахтемійчук, О. М. Слободян, Ю. В. Товкач (стр.114-118)
Бозан Адель Бакко. Морфологічні та гістохімічні особливості епітелію та волокнистого компонента строми екзоцервіксу шийки матки залежно від стану ендометрія/ Адель Бакко Бозан, І. С. Давиденко, О. П. Пересунько (стр.119-123)
Гринчук Ф. В. Експериментальне дослідження люмінесцентних властивостей стінок кишок/ Ф. В. Гринчук [и др.] (стр.124-129)
Давиденко І. С. Гістологічні критерії зрілості хоріального дерева для діагностики передчасного або уповільненого дозрівання плаценти людини/ І. С. Давиденко, О. А. Тюленева, А. В. Гошоеська (стр.129-130)
Денисюк О. М. Порівняльний вплив флокаліну та мексидолу на перебіг біоенергетичних процесів при гострій експериментальній ішемії головного мозку/ О. М. Денисюк (стр.131-134)
Литвинова О. М. Пошук нових гіпоглікемічних засобів у ряді похідних оксамінових кислот/ О. М. Литвинова (стр.135-137)
Омар Камаль Нуман. Морфологія лейоміоми матки при доброякісних і злоякісних процесах ендометрія/ Камаль Нуман Омар, І. С. Давиденко, О. П. Пересунько (стр.139-143)
Польовий В. П. Експериментальне обґрунтування застосування клітинної тест-системи Dunaliella viridis для оцінки ступеня ендогенної інтоксикації при перитоніті/ В. П. Польовий [и др.] (стр.144-146)
Семененко С. Б. Вплив блокади монооксиду нітрогену на циркадіанну організацію екскреторної функції нирок/ С. Б. Семененко (стр.147-149)
Сидорчук Л. І. Колонізаційна резистентність слизової оболонки дистального відділу тонкої кишки спленектомованих білих щурів/ Л. І. Сидорчук (стр.150-154)
Швець В. І. Взаємозв’язок змін параметрів гемостазу і регуляції водно-сольового обміну при ізоосмолярній гіпергідратації/ В. І. Швець [и др.] (стр.155-158)
Одинський І. П. Проблема здоров’я людини в системі суспільного виробництва/ І. П. Одинський (стр.159-163)
Рандюк Ю. О. Інфекції групи TORCH: ризик ураження плода та стратегія лабораторного моніторингу в період планування і під час вагітності/ Ю. О. Рандюк, В. Д. Москалюк, A. M. Сокол (стр.164-170)
Чурпій І. К. Сучасний стан інформатизації в медицині/ І. К. Чурпій, Н. В. Чурпій, В. Д. Скрипко (стр.171-173)
Шкробанець І. Д. Оптимізація та наступність медико-соціальної реабілітації дітей з неврологічною патологією/ І. Д. Шкробанець, Ю. М. Нечитайло, Т. О. Слабкий (стр.174-177)
Орос М. М. Частота виникнення депресії у хворих на епілепсію із різною ефективністю лікування/ М. М. Орос, Н. В. Софілканич (стр.178-181)
Передрук Т. В. Вплив диференційованої антиангінальної терапії на показники ішемії міокарда та особливості функціонування антиноцицептивної системи у хворих на безбольову ішемію міокарда/ Т. В. Передрук (стр.182-186)
Сорокман Т. В. Проблема вакцинації дітей та підлітків/ Т. В. Сорокман [и др.] (стр.187-190)
Ясинська Е. Ц. Епідеміологічні особливості показників порушень ритму та провідності серця серед міських жителів, за даними звертання в динаміці за 10 років спостережень/ Е. Ц. Ясинська (стр.191-194)
Хухліна О. С. Перспективи оптимізації навчального процесу в рамках впровадження кредитно-модульної системи при вивченні внутрішніх хвороб/ О. С. Хухліна, А. О. Шубравський (стр.195-197)
Ткачук О. Л. Деякі аспекти післядипломної освіти за фахом «лікар-хірург»/ О. Л. Ткачук, В. Д. Скрипко, І. К. Чурпій (стр.198-199)
Тодоріко Л. Д. Предиктори формування системних проявів при хронічних обструктивних захворюваннях легень у пацієнтів старших вікових груп за факторним аналізом/ Л. Д. Тодоріко [и др.] (стр.200-205)
Ляшук П. М. Випадок із клінічної практики синдрому Шихана/ И. М. Ляшук [и др.] (стр.206-207)
Полянська О. С. Фелінозний міокардит/ О. С. Полянська, І. О. Маковійчук, Н. Д. Гарасим (стр.208-210)
Наконечний А. Й. Можливості ендоскопічної корекції уроджених вад сечових шляхів у дітей/ А. Й. Наконечний, Р. А. Наконечний (стр.211-213)
Цікаві статті :
Знайти схожі


19.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Сергієнко В. О.
Назва : Вплив Омакору® на параметри холтер-ЕКГ у хворих на цукровий діабет 2-го типу з автономною нейропатією серця
Місце публікування : Буковинський медичний вісник. - 2011. - Т. 15, № 1. - С. 87-91 (Шифр БУ5/2011/15/1)
Знайти схожі

20.

Назва журналу :Буковинський медичний вісник -2011р. т.15,N 2
Цікаві статті :
Галущинська А. В. Неспецифічна гіперсприйнятливість бронхів у дітей, хворих на бронхіальну астму за різних типів запалення дихальних шляхів/ А. В. Галущинська (стр.3-5)
Гулага О. І. Вплив еплеренону на внутрішньосерцеву гемодинаміку у хворих на інфаркт міокарда/ О. І. Гулага, В. К. Тащук, О. С. Полянська (стр.6-8)
Каленчук Н. І. Зміни показників неспецифічного та специфічного імунного захисту в жінок репродуктивного віку, хворих на туберкульоз/ Н. І. Каленчук, С. П. Польова, Ю. І. Бижори (стр.10-14)
Коваленко С. В. Застосування розчину сода-буфер для небулайзерної терапії у пацієнтів пульмонологічного профілю/ С. В. Коваленко, В. В. Шевчук (стр.15-16)
Козак О. М. Оптимізація методів ранньої профілактики і лікування запальних захворювань геніталій у пацієнток репродуктивного віку/ О. М. Козак (стр.17-20)
Колоскова О. К. Оцінка ефективності базисного лікування школярів із тяжкою та середньотяжкою бронхіальною астмою/ О. К. Колоскова [и др.] (стр.21-24)
Косілова С. Є. Дефіцит йоду, як фактор ризику невиношування вагітності/ С. Є. Косілова (стр.25-27)
Левицька С. А. Вплив поліморфізму с-511t гена інтерлейкіну-1? на продукцію інтерлейкіну-1? у хворих на хронічні запальні процеси біляносових пазух/ С. А. Левицька (стр.28-31)
Лембрик І. С. Роль фекальної еластази-1 у діагностиці захворювань підшлункової залози у дітей/ І. С. Лембрик (стр.32-35)
Лотоцька О. Є. Чи відображують показники гіперсприйнятливості бронхів тяжкість бронхіальної астми у дітей шкільного віку?/ О. Є. Лотоцька (стр.37-39)
Максим’юк В. В. Інформативність ультразвукової діагностики відмежованих панкреатогенних гнійників черевної порожнини/ В. В. Максим’юк (стр.40-43)
Малишевський І. О. Особливості клінічного перебігу гострокровоточивої дуоденальної виразки у пацієнтів літнього та старечого віку, залежно від гелікобактерної інвазії/ І. О. Малишевський (стр.44-49)
Мікулець Л. В. Вплив комплексного лікування з використанням кверцетину на добову організацію показників антиоксидантної і прооксидантної систем крові у хворих на ревматоїдний артрит/ Л. В. Мікулець, О. І. Волошин (стр.50-54)
Оленович О. А. Вплив ескузану на фібринолттичну активність плазми крові у хворих на гіпотиреоз/ О. А. Оленович (стр.55-58)
Орос М. М. Ефективність есциталопраму в терапії депресивних розладів хворих на епілепсію/ М. М. Орос (стр.59-63)
Присяжнюк В. П. Вікові та соматичні особливості порушень про-та антиоксидантних систем крові у хворих на цироз печінки невірусного походження та їх корекція і3 застосуванням кверцетину та мелатоніну/ В. П. Присяжнюк (стр.64-70)
Семеняк А. В. Стан мікробіоцинозу піхви у жінок із хронічним аднекситом/ А. В. Семеняк, О. В. Бакун (стр.71-74)
Сенютович Р. В. Хіміотерапія раку легень пеметрекседом/ Р. В. Сенютович, Е. В. Олійник (стр.75-77)
Стоева Т. В. Аналіз ефективності протирецидивного лікування пієлонефритів у дітей із урахуванням особливостей мікроелементного гомеостазу/ Т. В. Стоева [и др.] (стр.78-81)
Тащук В. К. Моніторування артеріального тиску та оцінка діастолічної функції лівого шлуночка серця при застосуванні амлодипіну в лікуванні гіпертонічної хвороби/ В. К. Тащук, М. В. Шилов, П. Р. Іванчук (стр.82-84)
Турсунова Г. А. Влияние новых технологий на исходы родов и состояние новорожденных, рожденных в тазовом предлежании/ Г. А. Турсунова, З. М. Ахтамова, Х. С. Некбаев (стр.85-88)
Бойчук Т. М. Морфометричні індекси функціональної активності щитоподібної залози при стрес - реакції/ Т. М. Бойчук [и др.] (стр.89-91)
Кривецький В. В. Топографія ділянки хребтового стовпа у плодів та новонароджених людини/ В. В. Кривецький, Б. Ю. Банул, О. П. Антонюк (стр.92-95)
Кузьменко О. В. Особливості ритмічних коливань фагоцитарної активності нейтрофілів щурів з різною реакцією на стрес та радіочутливість/ О. В. Кузьменко (стр.96-101)
Левченко Л. А. Вплив незбалансованого харчування на стан здоров’я лабораторних щурів в експерименті/ Л. А. Левченко [и др.] (стр.103-107)
Лук’яненко Т. В. Біологічні властивості штамів streptococcus sp. при культивуванні на середовищах із рослинною сировиною/ Т. В. Лук’яненко (стр.108-110)
Бізер Л. І. Оптичні методи в діагностиці раку молочної залози/ Л. І. Бізер, Р. В. Сенютович, В. П. Унгурян (стр.111-114)
Максимів О. О. Особливості стоматологічного статусу та проблеми знімного протезування у хворих на цукровий діабет (огляд літератури)/ О. О. Максимів, О. Б. Бєліков (стр.115-119)
Сенютович Р. В. Маркери раку шийки матки/ Р. В. Сенютович, Н. В. Зелінська, В. П. Унгурян (стр.120-125)
Христич Т. Н. Трибестан в помощь спортсменам, занимающимся силовыми видами спорта/ Т. Н. Христич [и др.] (стр.126-129)
Цисар Ю. В. Вплив патології щитоподібної залози на менструальну функцію у дівчат пубертатного віку/ Ю. В. Цисар, О. А. Андрієць (стр.130-132)
Федорчук Є. П. Підвищення ефективності вивчення судової медицини при кредитно-модульній системі навчання/ Є. П. Федорчук, Н. М. Козань, В. М. Волошинович (стр.133-135)
Бєліков О. Б. Діагностичні моделі щелеп, як наочний матеріал у навчальному процесі на кафедрі терапевтичної та ортопедичної стоматології/ О. Б. Бєліков, В. П. Гавалешко (стр.136-138)
Підмурняк О. О. Нефректомія з використанням ендовідеохірурпчного доступу/ О. О. Підмурняк [и др.] (стр.139-142)
Баркалова Э. Л. Поверхностное натяжение спинномозговой жидкости больных нейросифилисом/ Э. Л. Баркалова (стр.143-145)
Білоокий В. В. Визначення ендотоксикозу при гострому жовчному перитоніті/ В. В. Білоокий [и др.] (стр.146-147)
Ванчуляк О. Я. Дослідження міокарда за умов гострої коронарної недостатності вейвлет-аналізом кореляційної структури мап азимутів поляризації лазерних зображень/ О. Я. Ванчуляк [и др.] (стр.148-151)
Ясинська Е. Ц. Метод головних компонент та корекція чинників ризику порушень ритму та провідності серця/ Е. Ц. Ясинська (стр.152-156)
Хільчевська В. С. Атиповий перебіг целіакії у дитини шкільного віку (клінічне спостереження)/ В. С. Хільчевська, М. Г. Гнатюк, A. Г. Василинчук (стр.157-159)
Безрук Т. О. Вікові та тендерні особливості клінічного перебігу захворювань у пацієнтів із мікст-патологією: характеристика супутніх уражень системи травлення у пацієнтів із хронічним пієлонефритом/ Т. О. Безрук [и др.] (стр.161-167)
Білецький С. В. Динаміка захворюваності на хвороби системи кровообігу у жителів міста Чернівці за 1991-2010 роки/ С. В. Білецький [и др.] (стр.168-172)
Бойко А. В. Установлення груп ризику мультирезистентного туберкульозу та визначення тактики лікування/ А. В. Бойко [и др.] (стр.173-177)
Сорокман Т. В. Чинники ризику та поширеність уроджених вад розвитку серед новонароджених дітей/ Т. В. Сорокман [и др.] (стр.179-182)
Бабінець Л. С. Остеодефіцит і вплив супутньої патології на його глибину при хронічному панкреатиті/ Л. С. Бабінець [и др.] (стр.183-185)
Бичков М. А. Гастроезофагеальна рефлюксна хвороба у пацієнтів ревматологічного профілю та її зв’язок із гелікобактерною інфекцією/ М. А. Бичков, Н. В. Іжицька (стр.186-188)
Бойко Т. Й. Роль цитокінової ланки імунорегуляції у формуванні ендотеліальної дисфункції при хронічних запальних захворюваннях кишечнику/ Т. Й. Бойко [и др.] (стр.189-192)
Бондаренко О. А. Особенности сонографических данных у больных с хроническим панкреатитом на фоне ожирения/ О. А. Бондаренко (стр.193-195)
Вдовиченко В. І. Ефективність включення препарату "Мукоген" до стандартних схем лікування ерозивно-виразкових захворювань шлунка і дванадцятипалої кишки/ В. І. Вдовиченко, О. Є. Склярова (стр.196-198)
Губергриц К. Б. Сонографические изменения поджелудочной железы у больных с лекарственным панкреатитом, развившимся при лечении туберкулеза легких/ К. Б. Губергриц, А. Е. Клочков (стр.199-202)
Демешкіна Л. В. Частота кандидозного обсіменіння ротової порожнини у пацієнтів з патологією органів травлення/ Л. В. Демешкіна [и др.] (стр.203-204)
Залюбовская Е. Ж. Особенности функционального состояния желудка при эрозивном поражении гастродуоденальной зоны у больных с различной функцией щитовидной железы/ Е. Ж. Залюбовская (стр.205-209)
Зигало Е. В. Особливості порушень кальцієвого гомеостазу у хворих на біліарну патологію/ Е. В. Зигало (стр.210-213)
Корнійчук І. Ю. Особливості цитокінової регуляції та кооперації при неалкогольній жировій хворобі печінки на фоні ожиріння/ І. Ю. Корнійчук (стр.214-217)
Крилова О. О. Роль NO в розвитку хронічного панкреатиту/ О. О. Крилова (стр.218-221)
Кушніренко І. В. Особливості імунної реактивності у пацієнтів з кандидозом слизової оболонки верхнього відділу шлунково-кишкового тракту при різній глибині її ураження/ І. В. Кушніренко (стр.222-225)
Леонтьева З. Р. Характеристика стану судин передпліччя та кисті при вторинному синдромі Рейно залежно від ступеня тяжкості/ З. Р. Леонтьева, А. Р. Кучер, Ю. В. Ткаченко (стр.226-228)
Майкова Т. В. Порушення моторно-евакуаторної функції шлунка як фактор ризику рецидивування ерозивних ушкоджень шлунка/ Т. В. Майкова, І. A. Сиротенко (стр.229-231)
Осьодло Г. В. розповсюдженність і структура позастравохідних проявів гастроезофагеальної рефлюксної хвороби у військовослужбовців та методи їх фармакологічної корекції/ Г. В. Осьодло (стр.232-237)
Решетилов Ю. И. Гиперлипидемический панкреатит/ Ю. И. Решетилов, В. Я. Колкина (стр.238-240)
Савеліхіна І. О. Розлади локального захисного бар’єра слизових оболонок дихальних шляхів при негоспітальних пневмоніях, спричинених вірусною та вірусно-бактеріальною інфекціями в час пандемії грипу А(НШ1) в Івано-франківській області у 2009-2010 рр/ І. О. Савеліхіна, М. М. Островський (стр.241-244)
Сергієнко О. О. "Магнерот" у корекції вмісту Mg2+, параметрів інсулінової резистентності у хворих на цукровий діабет 2-го типу з ішемічною хворобою серця та ожирінням/ О. О. Сергієнко, Г. І. Суслик, В. О. Сергієнко (стр.245-248)
Сімонова О. В. Ендоскопічні особливості верхніх відділів шлунково-кишкового тракту у хворих на хронічні дифузні захворювання печінки/ О. В. Сімонова [и др.] (стр.249-251)
Наукова і клінічна спадщина професора О. І.Самсон (до 90-річчя від дня народження) (стр.252-254)
Цікаві статті :
Знайти схожі


 1-20    21-40   41-60   61-77 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)