Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Книги (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Сніжко, Т. Б.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 12
Показані документи з 1 по 12
1.


   
    Лапароскопія в діагностиці і лікуванні жіночої безплідності [Текст] / Я. В. Босацький, В. Д. Воробій, Т. Б. Сніжко // Одеський медичний журнал. - 2001. - № 2. - С. 12-13


MeSH-головна:
ЛАПАРОСКОПИЯ -- LAPAROSCOPY (использование, методы)
БЕСПЛОДИЕ ЖЕНСКОЕ -- INFERTILITY, FEMALE (диагноз, терапия)
Дод.точки доступу:
Босацький, Я. В.
Воробій, В. Д.
Сніжко, Т. Б.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

2.
Шифр: ВУ9/2006/2
   Журнал

Вісник наукових досліджень . - Виходить кожного кварталу
2006р. № 2
Зміст:
Каліновська, І. В. Дослідження гормонального статусу вагітних при різних формах фетоплацентарної недостатності в ранньому ембріональному періоді / І. В. Каліновська. - С.5-6. - Библиогр. в конце ст.
Фактори ризику застосування кесаревого розтину при слабкості пологової діяльності, що розвинулась на тлі патологічного прелімінарного періоду. - С.6-7. - Библиогр. в конце ст.
Дослідження частоти та структури репродуктивних втрат у жінок з екстрагенітальною патологією. - С.8-9. - Библиогр. в конце ст.
Гутман, Л. Б. Акушерські та кардіологічні аспекти ведення вагітності і профілактики перинатальної патології при первинній легеневій гіпертензії / Л. Б. Гутман, О. О. Мініна, К. Г. Апресова. - С.9-11. - Библиогр. в конце ст.
Роль поліклінічно-амбулаторних служб в підтримці тривалого успішного грудного вигодовування. - С.11-14. - Библиогр. в конце ст.
Особливості матково-плацентарного та плодового кровообігу у вагітних з кардіоміопатіями. - С.14-15. - Библиогр. в конце ст.
Малиновська, К. С. Використання тесту з 6-хвилинною ходьбою для оцінки міокардіального резерву у вагітних з вадами серця / К. С. Малиновська. - С.15-17. - Библиогр. в конце ст.
Вержанська, Т. Р. Клінічні особливості та морфофункціональний стан серця у вагітних з аневризматичним вип’ячуванням міжпередсердної перетинки / Т. Р. Вержанська, К. С. Малиновська, О. О. Мініна. - С.17-18. - Библиогр. в конце ст.
Пап, С. О. Ультразвукова діагностика затримки внутрішньоутробного розвитку плода у вагітних з гіпертонічною хворобою / С. О. Пап. - С.18-19. - Библиогр. в конце ст.
Вплив внутрішньоутробної гіпоксії на стан серцевої гемодинаміки у новонароджених. - С.19-20. - Библиогр. в конце ст.
Прогнозування виникнення нейроциркуляторної астенії (НЦА) та її впливу на розвиток порушень репродуктивного здоров’я у жінок фертильного віку. - С.20-22. - Библиогр. в конце ст.
Фартушок, Т. В. Особливості перебігу вагітності у жінок з наявністю урогенітальної інфекції / Т. В. Фартушок. - С.22-24. - Библиогр. в конце ст.
Кожухар, Г. В. Дослідження NO-синтазної, ксантиноксидазної, ароматазної активності та вмісту фактора 1а, що індукується гіпоксією, в плаценті при синдромі уповільненого росту та недостатності живлення плода / Г. В. Кожухар. - С.25-27. - Библиогр. в конце ст.
Міклін, О. П. Розродження жінок кримської популяції з поперечнозвуженим тазом / О. П. Міклін, А. М. Рибалка, В. О. Заболотнов. - С.27-29. - Библиогр. в конце ст.
Маркін, Л. Б. Особливості фетальної біофізичної активності при виникненні меконіальної аспірації у плода / Л. Б. Маркін, І. М. Копійчук. - С.29-30. - Библиогр. в конце ст.
Двуліт, М. П. Визначення білків плаценти для діагностики та прогнозування плацентарної недостатності у вагітних з артеріальною гіпертензією / М. П. Двуліт. - С.31-32. - Библиогр. в конце ст.
Мокрик, О. М. Морфологічні особливості плацентарного бар’єру у жінок, радіаційно опромінених в пре- та пубертатному періодах / О. М. Мокрик, Т. Д. Задорожна. - С.32-34. - Библиогр. в конце ст.
Шафарчук, В. М. Імунологічні особливості материнсько-плодових взаємовідносин при артеріальній гіпертензії у вагітних / В. М. Шафарчук. - С.34-35. - Библиогр. в конце ст.
Беседін, В. М. Вплив бактеріального вагінозу під час вагітності на стан плода та новонародженого / В. М. Беседін, О. С. Рачкевич, К. Ю. Ісаєва. - С.35-37. - Библиогр. в конце ст.
Зміни системи гемостазу вагітних з антифосфоліпідним синдромом в динаміці. - С.37-39. - Библиогр. в конце ст.
Богачов, Е. І. Особливості гістологічної структури міометрія у жінок з прееклампсією, розроджених кесаревим розтином / Е. І. Богачов. - С.39-41. - Библиогр. в конце ст.
Венцківський, Б. М. Особливості патогенезу невиношування вагітності в терміні 22-28 тижнів / Б. М. Венцківський, Л. А. Жабіцька. - С.41-44. - Библиогр. в конце ст.
Семенина, Г. Б. Особливості перебігу вагітності, пологів, післяпологового періоду та аналіз стану потомства у жінок із синдромом полікістозних яєчників в анамнезі / Г. Б. Семенина, В. М. Беседін, Б. З. Стах. - С.45-47. - Библиогр. в конце ст.
Ревенько, О. О. Стан мікробіоценозу у жінок репродуктивного віку з пухлиноподібними ураженнями яєчників / О. О. Ревенько, В. К. Кондратюк. - С.48-50. - Библиогр. в конце ст.
Динамічна оцінка показників мікробіоценозу репродуктивного тракту у жінок в віддалені терміни після мікрохірургічного та ендохірургічного лікування неплідності. - С.50-52. - Библиогр. в конце ст.
. - С.53-55. - Библиогр. в конце ст.
Маляр, В. А. Лікування лейоміом матки методом емболізації маткових артерій з використанням препарату "Емболін" / В. А. Маляр, О. М. Русин. - С.55-58. - Библиогр. в конце ст.
Карякіна, О. Л. Особливості перебігу вагітності та пологів у жінок із лейоміомою матки / О. Л. Карякіна, Н. М. Рожковська. - С.58-60. - Библиогр. в конце ст.
Макарчук, О. М. Прогнозування імовірності розвитку плацентарної недостатності у вагітних з лікованим непліддям в анамнезі / О. М. Макарчук, О. Г. Бойчук. - С.60-62. - Библиогр. в конце ст.
Макарчук, О. М. Шляхи оптимізації лікування залізодефіцитної анемії, поєднаної з гестозами, з використанням ліпосомальної та ензимотерапії / О. М. Макарчук, Т. Б. Сніжко. - С.62-63. - Библиогр. в конце ст.
Макарчук, О. М. Оцінка функціональної здатності печінки у вагітних з непліддям ендокринного генезу / О. М. Макарчук, Н. Г. Яцишин. - С.64-65. - Библиогр. в конце ст.
Нові підходи до антибактеріальної терапії пневмонії у вагітних. - С.66-68. - Библиогр. в конце ст.
Берегуляк, О. О. Ефективність нового етапного способу застосування Естрожелю, Клімодієну, Клімадинону для профілактики і лікування посткастраційного синдрому / О. О. Берегуляк. - С.68-71. - Библиогр. в конце ст.
Дослідження ефективності нового етапного способу профілактики і лікування посткастраційного синдрому в експерименті на щурах. - С.71-73. - Библиогр. в конце ст.
Особливості комбінованого терапевтично-хірургічного лікування генітального ендометріозу. - С.73-74. - Библиогр. в конце ст.
Бойчук, А. В. Стан системи імунного захисту у хворих із загостренням хронічного аднекситу на тлі різних видів місцевого лікування / А. В. Бойчук, Т. І. Кулініч. - С.75-77. - Библиогр. в конце ст.
Петренко, Н. В. Корекція ендокринних порушень у жінок залежно від стану щитоподібної залози / Н. В. Петренко. - С.77-80. - Библиогр. в конце ст.
Корекція гормональних змін при дисфункціональних маткових кровотечах (ДМК) у жінок репродуктивного віку з хронічними захворюваннями шлунково-кишкового тракту (ХЗШКТ). - С.80-81. - Библиогр. в конце ст.
Геряк, С. М. Ефективність застосування гелю "Тітірол" у породіль при післяопераційних та післяпологових ранах / С. М. Геряк, Н. В. Ревчук. - С.81-82. - Библиогр. в конце ст.
Гормональний гомеостаз у жінок з неплідністю після хірургічного лікування. - С.83-85. - Библиогр. в конце ст.
Особливості кальцій-фосфорного обміну у жінок з лейоміомою матки впродовж першого року після пологів. - С.85-87. - Библиогр. в конце ст.
Застосування специфічних імуноглобулінів для лікування цитомегаловірусної і герпетичної інфекцій у вагітних жінок. - С.87-90. - Библиогр. в конце ст.
Особливості протиінфекційного імунітету цервікального слизу шийки матки та мікробіоценозу піхви у породілей з лейоміомою. - С.90-92. - Библиогр. в конце ст.
Скрипченко, Н. Я. Гормональний статус жінок з лейоміомою матки під час вагітності та після пологів / Н. Я. Скрипченко. - С.92-95. - Библиогр. в конце ст.
Янюта, С. М. Особливості адаптації вагітних до дії хронічного психоемоційного стресу / С. М. Янюта, В. П. Присяжнюк. - С.95-96. - Библиогр. в конце ст.
Ранній неонатальний період новонароджених, у матерів яких під час вагітності спостерігалася реплікація вірусів гепатитів А, В та С. - С.97-99. - Библиогр. в конце ст.
Мехедко, В. В. Клінічні та імунологічні аспекти лікування післяопераційних ран піхви після виконання вагінальної гістеректомії із застосуванням озонотерапії / В. В. Мехедко. - С.99-101. - Библиогр. в конце ст.
Ветох, Г. В. Функціональний стан сечовивідних шляхів у жінок з лейоміомою матки до та після оперативного лікування / Г. В. Ветох. - С.102-104. - Библиогр. в конце ст.
Особливості спектра антифосфоліпідних антитіл (АФА) у жінок з патологічним перебігом вагітності. - С.104-106. - Библиогр. в конце ст.
Вигівська, Л. М. Морфологічні та імуногістохімічні особливості ендометріозу шийки матки / Л. М. Вигівська. - С.106-107. - Библиогр. в конце ст.
Чермак, І. І. Стан вільнорадикального окислення ліпідів та антиоксидантного захисту у хворих на аденоміоз після внутрішньоматкового кріохірургічного лікування / І. І. Чермак, А. Г. Богомол. - С.107-109. - Библиогр. в конце ст.
Чермак, І. І. Вплив кріохірургічного лікування на показники системи гемостазу у хворих на аденоміоз / І. І. Чермак. - С.109-111. - Библиогр. в конце ст.
Базелюк, О. М. Стан перекисного окислення ліпідів та антиоксидантної системи захисту в організмі вагітної, хворої на активний туберкульоз легень / О. М. Базелюк. - С.111-113. - Библиогр. в конце ст.
Заболотна, А. В. Стан гемодинаміки фетоплацентарної системи у вагітних групи високого ризику розвитку плацентарної недостатності / А. В. Заболотна. - С.113-115. - Библиогр. в конце ст.
Диагностическая ценность гистероскопии. - С.115-116. - Библиогр. в конце ст.
Геряк, С. М. Лікування імунних порушень та попередження ускладнень у вагітних із субклінічним гіпотиреозом / С. М. Геряк. - С.116-118. - Библиогр. в конце ст.
Авраменко, Т. В. Ендотеліальна дисфункція при діабетичній ангіопатії у вагітних / Т. В. Авраменко, В. І. Медведь, Ж. В. Шостак. - С.118-120. - Библиогр. в конце ст.
Стефанко, С. Л. Перебіг вагітності та пологів у вагітних жінок із аліментарно-конституційним ожирінням в процесі лікування препаратами "Есенціале-форте Н" і "Епадол" / С. Л. Стефанко. - С.120-121. - Библиогр. в конце ст.
Хомінська, З. Б. Відновлення репродуктивного здоров’я у жінок фертильного віку після радикального лікування раку щитоподібної залози / З. Б. Хомінська, Т. М. Кучменко. - С.122-124. - Библиогр. в конце ст.
Лукащук-Федик, С. В. Альтернативні методи лікування хламідіозу та корекції репродуктивного здоров’я / С. В. Лукащук-Федик, Н. В. Волотовська. - С.125-126. - Библиогр. в конце ст.
Тарасюк, О. К. Соціально-медичні та соціально-психологічні фактори: їхній вплив на виникнення невиношування вагітності / О. К. Тарасюк. - С.127-128. - Библиогр. в конце ст.
Кашуба, М. О. Проблеми біоетики в охороні здоров’я робітників на прикладі електрозварювального виробництва / М. О. Кашуба. - С.128-130. - Библиогр. в конце ст.
Маланчин, І. М. Лікування гестаційної гіпертензії з позиції доказової медицини / І. М. Маланчин, Н. М. Олійник, В. Д. Якимчук. - С.130-131. - Библиогр. в конце ст.
Резниченко, Н. О. Стан імунної системи у жінок при запальних захворюваннях геніталій / Н. О. Резниченко. - С.131-133. - Библиогр. в конце ст.
Яковлєва, Е. Б. Клініко-діагностичне значення плацентарної лужної фосфатази у вагітних / Е. Б. Яковлєва, І. В. Жердєва. - С.133-135. - Библиогр. в конце ст.
Чайка, В. К. Ретроспективний аналіз особливостей перебігу вагітності, пологів і стану немовлят у пацієнток з гестаційною патологією нирок / В. К. Чайка, Н. В. Гребельна. - С.135-136. - Библиогр. в конце ст.
Яковлєва, Л. В. Вплив густого екстракту кореневищ і коренів пирію повзучого на структуру надниркової залози щурів в умовах гіперкортицизму / Л. В. Яковлєва, С. М. Марчишин, Ю. Б. Лар’яновська. - С.136-139. - Библиогр. в конце ст.
Сєрєбрякова, Є. П. Дисплазія епітелію шийки матки: ендокринні аспекти терапії / Є. П. Сєрєбрякова, Л. В. Прохорук, А. В. Антоненко. - С.139-140. - Библиогр. в конце ст.
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

3.


    Макарчук, О. М.
    Шляхи оптимізації лікування залізодефіцитної анемії, поєднаної з гестозами, з використанням ліпосомальної та ензимотерапії [Текст] / О. М. Макарчук, Т. Б. Сніжко // Вісник наукових досліджень : Наук.- практ. журн. - 2006. - № 2. - С. 62-63.

Рубрики: Анемия железодефицитная--лек тер

   Беременности осложнения гематологические--лек тер


   Беременности токсикозы


   Ферменты--тер прим


   Липосомы--тер прим


Дод.точки доступу:
Сніжко, Т. Б.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

4.
Шифр: ЗУ3/2009/3
   Журнал

Здоровье женщины . - Виходить кожного кварталу
2009р. № 3
Зміст:
Профилактика рака молочной железы становится все более необходимой. - С.12
Моісеєнко, Р. О. Проблеми дитячої інвалідності і смертності в Україні та шляхи їх зниження / Р. О. Моісеєнко. - С.13-17
Бобик, Ю. Ю. Визначення вмісту йоду в питній воді та деяких традиційних продуктах харчування в Закарпатській області / Ю. Ю. Бобик [и др.]. - С.18-20
Інші автори: Коломійцева А. Г., Галла-Бобик С. В., Сухарев С. М.
Рыбалко, А. Н. Современные аспекты внематочной беременности / А. Н. Рыбалко [и др.]. - С.21-26
Інші автори: Памфамиров Ю. К., Заболотнов В. А., Глазкова И. Б., Тимофеева Н. А., Сидоров Д. М., Боева О. И.
Камінський, В. В. Масивні акушерські кровотечі: диференційований підхід до хірургічного гемостазу / В. В. Камінський, О. В. Голяновський. - С.27-29
Ковалева, Л. Н. Тактика врача при урогенитальном кандидозе у женщин (терапевтические и профилактические аспекты) / Л. Н. Ковалева, А. А. Симовских, А. А. Демский. - С.30-33
Козакевич, В. К. Сучасні підходи до харчування вагітних та матерів-годувальниць / В. К. Козакевич, Н. І. Лисак, Л. Д. Коровіна. - С.34-36
Товстановская, В. А. Опыт применения препарата Микогал при кандидозном вульвовагините у беременных / В. А. Товстановская, И. В. Ус. - С.37-38
Бенюк, В. А. Ведение послеоперационного периода после лапароскопических операций по поводу прогрессирующей внематочной беременности / В. А. Бенюк, И. А. Усевич, Т. Р. Никонюк. - С.40-42
Бурка, О. А. Один из подходов в лечении вагинитов / О. А. Бурка, Л. М. Семенюк. - С.43-44
Татарчук, Т. Ф. Новые направления в лечении синдрома предменструального напряжения / Т. Ф. Татарчук, Л. В. Калугина. - С.47-49
Гайструк, Н. А. Профілактика перинатальних ускладнень гіпергомоцистеїнемії у вагітних із гіпертензивними розладами / Н. А. Гайструк, В. О. Рудь, О. О. Мазченко. - С.50-54
Архипова, Н. А. Аналіз перебігу вагітності, перинатальних утрат і стану надання спеціалізованої медичної допомоги вагітним із захворюваннями нирок / Н. А. Архипова, І. М. Грицай, О. О. Данилків. - С.55-58
Товстановская, В. А. Современные представления о роли магниевого гомеостаза и его нарушениях при беременности / В. А. Товстановская. - С.59-60
Ломага, Ю. Ю. Особливості перебігу прееклампсії в жінок, які багато народжують / Ю. Ю. Ломага. - С.62-63
Екимова, Е. В. Прогностическое значение определения β2-микроглобулина в акушерской практике / Е. В. Екимова [и др.]. - С.64-66
Інші автори: Алексеева М. Л., Фанченко Н. Д., Пустотина О. А., Павлютенкова Ю. А.
Феськов, А. М. Регуляция имплантационного эндометрия при его гипоплазии в программах экстракорпорального оплодотворения / А. М. Феськов [и др.]. - С.68
Інші автори: Феськова И. А., Мирошниченко И. М., Чумакова Н. А., Сомова Е. В.
Романчук, Л. І. Профілактика ускладнень хронічної венозної недостатності у вагітних / Л. І. Романчук, І. М. Маланчин. - С.70-73
Романенко, Т. Г. Профилактика преэклампсии у беременных с патологией печени / Т. Г. Романенко, Г. Н. Жалоба, О. В. Морозова. - С.74-76
Грищенко, О. В. Актуальные подходы к профилактике акушерских кровотечений у пациенток с преэклампсией / О. В. Грищенко [и др.]. - С.78-80
Інші автори: Лахно И. В., Дудко В. Л., Коровай С. В.
Лук’янова, І. С. Особливості кровопостачання матково-плацентарного комплексу у вагітних із трубною безплідністю запального генезу в анамнезі / І. С. Лук’янова, О. В. Мілєвський. - С.82-86
Макарчук, О. М. Оптимізація гормональної підтримки в разі невиношування вагітності в ранні терміни гестації / О. М. Макарчук, Н. Г. Яцишин. - С.87-89
Бенюк, В. О. Оцінка ефективності Дуфастону в лікуванні невиношування вагітності на тлі порушення функціонального стану кишечнику / В. О. Бенюк [и др.]. - С.90-92
Інші автори: Диндар О. А., Ковалюк Т. В., Бабенко М. П.
Яремко, Г. Є. Ультразвуковий моніторинг молочних залоз та фетоплацентарного комплексу у вагітних із фіброзно-кістозною хворобою молочних залоз / Г. Є. Яремко [и др.]. - С.94-96
Інші автори: Жабченко І. А., Бондаренко О. М., Похитун М. В.
Товстановская, В. А. Опыт применения Пимафуцина в лечении вагинального кандидоза / В. А. Товстановская, С. С. Демьяненко, А. С. Демьяненко. - С.97-99
Головина, О. В. Применение препарата Дисменорм для реабилитации менструальной функции после перенесенного аборта у девушек / О. В. Головина. - С.100-101
Берестовой, О. А. Эндокринологические предпосылки избыточной массы тела при синдроме поликистозных яичников / О. А. Берестовой. - С.102-106
Дурягин, В. И. Оптимизация диагностики и лечения воспалительных заболеваний органов малого таза / В. И. Дурягин. - С.107-109
Белоцерковцева, Л. Д. Коррекция микроценоза влагалища и кишечника на фоне антибиотикотерапии / Л. Д. Белоцерковцева. - С.110-111
Вінарська-Свиридюк, В. Л. Профілактика та лікування раннього гестозу вагітних жінок із хронічною патологією печінки і жовчовивідних шляхів / В. Л. Вінарська-Свиридюк. - С.112-113
Борис, Е. Н. Оптимизация комплексной антибактериальной терапии урогенитальных микст-инфекций / Е. Н. Борис [и др.]. - С.114-118
Інші автори: Дзюба Г. А., Стовбун А. Б., Онищик Л. Н., Каминский А. В.
Рудь, В. А. Влияние заместительной гормональной терапии на сексуальную функцию женщин после гистерэктомии / В. А. Рудь. - С.119-121
Данькина, І. А. Клінічна і мікробіологічна ефективність препарату Орнізол у лікуванні бактеріального вагінозу в пацієнток репродуктивного віку / І. А. Данькина. - С.122-124
Bachmann, G. A. Негормональное лечение атрофии вагинального эпителия / G. A. Bachmann [и др.]. - С.126-128
Інші автори: Notelovitz M., Kelly S.J., Owens A., Thompson C.
Чайка, В. К. Коррекция климактерических расстройств у женщин с ожирением с использованием растительного препарата Клеверол / В. К. Чайка, Ю. П. Богослав. - С.131-132
Пирогова, В. І. Застосування Гексикону в лікуванні бактеріального вагінозу / В. І. Пирогова, І. В. Козловський. - С.134-135
Немченко, О. И. Урогенитальный хламидиоз у девочек (обзор литературы) / О. И. Немченко, З. А. Плиева, Е. В. Уварова. - С.136-148
Подольський, В. В. Вплив лікування дівчат із пубертатними матковими кровотечами на стан їх репродуктивного здоров’я, якість життя та шляхи вирішення медико-соціального значення цих технологій / В. В. Подольський [и др.]. - С.149-151
Інші автори: Вовк І. Б., Петербурзька В. Ф., Дронова В. Л.
Берестовой, О. А. О роли агонистов гонадотропин-рилизинг-гормонов в контролируемой гиперстимуляции яичников: диферелин - верный соратник в лечении бесплодия / О. А. Берестовой. - С.152-154
Дубенко, О. Д. Оптимізація діагностичних підходів у жінок із безплідністю в разі поєднання тиреоїдної та мамологічної патології / О. Д. Дубенко. - С.155-158
Подольський, В. В. Сучасні технології, спрямовані на діагностику і лікування безплідності консервативними та хірургічними методами / В. В. Подольський, А. Є. Дубчак. - С.159-164
Шлемкевич, А. М. Репродуктивные потреби во II триместре беременности у женщин с бесплодием различного генеза / А. М. Шлемкевич, С. Ю. Вдовиченко. - С.165-167
Ромащенко, О. В. Интравагинальное введение кольца Нова-Ринг - не проблема, а способ решения проблем оральных контрацептивов! / О. В. Ромащенко. - С.168-171
Конев, Э. Я. Контрацепция для женщины - как залог ощущения свободы / Э. Я. Конев. - С.172-175
Дубоссарская, З. М. Гормональная контрацепция и некоторые лечебные эффекты / З. М. Дубоссарская, Ю. А. Дубоссарская. - С.176-180
Вовк, І. Б. Застосування препарату Лавомакс у комплексному лікуванні жінок із фоновими процесами шийки матки, інфікованих вірусом папіломи людини / І. Б. Вовк [и др.]. - С.181-184
Інші автори: Корнацька А. Г., Калюта А. О., Борисюк О. Ю.
Товстановская, В. А. Местный иммунитет у женщин с заболеваниями шейки матки, инфицированных вирусом папилломы человека, и влияние на него препарата Изопринозин / В. А. Товстановская, А. Б. Прилуцкая, Н. Г. Бычкова. - С.186-188
Корнацька, А. Г. Порівняльне дослідження ефективності застосування макролідних антибіотиків спіраміцину та кларитроміцину в лікуванні жінок із хронічними запальними захворюваннями статевих органів хламідійно-уреаплазменної етіології / А. Г. Корнацька, О. Ю. Борисюк. - С.190-194
Аскарова, С. В. Частота выявления вируса простого герпеса и его ассоциаций с другими вирусами или бактериальной микрофлорой у беременных женщин / С. В. Аскарова. - С.196-197
Дахно, Ф. В. Звіт за прожиті 40 років після отримання диплома ОМІ / Ф. В. Дахно. - С.198-199
Юзько, О. М. Допоміжні репродуктивні технології в лікуванні безпліддя в Україні / О. М. Юзько [и др.]. - С.201-204
Інші автори: Юзько Т. А., Руденко Н. Г., Онищук О. Д., Коробко О. М.
Воробій, В. Д. Ефективність лікування безпліддя, зумовленого трубно-перитонеальним фактором / В. Д. Воробій [и др.]. - С.205
Інші автори: Босацький Я. В., Сніжко Т. Б., Головчак І. С., Волосовський П. Р.
Галайко, О. П. Діагностична ендоскопія для оцінки репродуктивної функції жінки / О. П. Галайко. - С.206
Григоренко, А. М. Лапароскопія в лікуванні оваріоварікоцеле в жінок з ідіопатичними формами безпліддя / А. М. Григоренко, С. М. Кириченко. - С.206
Захаренко, О. С. Ендоскопічна діагностика малих форм ендометріозу / О. С. Захаренко. - С.207
Качмар, В. Інноваційні технології ведення електронної медичної карти пацієнта / В. Качмар, О. Мороз. - С.208
Коробко, О. М. Стан мікробіоценозу ендометрія в жінок із безпліддям / О. М. Коробко. - С.209
Маслій, Ю. В. Ефективність застосування новітніх технологій (перенос ембріонів різного терміну, мононуклеари периферійної крові, антиTNFα-терапія) у пацієнток із багаторазовими невдалими програмами ДРТ / Ю. В. Маслій [и др.]. - С.210
Інші автори: Кременська Ю. В., Кременський М., Чорний В. О., Судома І. О.
Михайлишин, Л. О. Перенос ембріонів на 3-тю чи на 5-ту добу? Переваги та недоліки / Л. О. Михайлишин. - С.211
Николин, Л. Б. Ефективність і безпечність контрольованої стимуляції яєчників із застосуванням антагоністів гонадотропін-рилізинг-гормонів у циклах запліднення інвітро / Л. Б. Николин, Н. Г. Яцишин. - С.212-213
Онищук, О. Д. Діагностична гістероскопія після невдалих попередніх спроб запліднення in vitro / О. Д. Онищук. - С.213-214
Соболь, М. В. Рідкісний випадок незбалансованої транслокації в чоловіка з дисомією Х-хромосоми / М. В. Соболь, В. М. Бадюк. - С.215
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

5.


   
    Ефективність лікування безпліддя, зумовленого трубно-перитонеальним фактором [Текст] / В. Д. Воробій, Я. В. Босацький, Т. Б. Сніжко // Здоровье женщины. - 2009. - № 3. - С. 205

Рубрики: Бесплодие женское--хир

   Маточных труб болезни--хир


Дод.точки доступу:
Воробій, В. Д.
Босацький, Я. В.
Сніжко, Т. Б.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

6.
Шифр: АУ26/2009/2
   Журнал

Архів клінічної медицини : науково-практичний журнал. - періодичність невідома
2009р. № 2
Зміст:
Боцюрко, В. І. Вплив рівня тестостерону на розвиток та прогресування цукрового діабету / В. І. Боцюрко, О. В. Марусин. - С.4-5
Пюрик, М. В. Сучасні погляди на хірургічне лікування хворих на жовчнокам’яну хворобу, ускладнену холєдохолітіазом / М. В. Пюрик, О. Л. Ткачук, Р. П. Герич. - С.6-8
Абу, Одех Фараж. Функція ендотелію у хворих на стабільну та нестабільну стенокардію з супутньою артеріальною гіпертензією І-ІІ ступеня та її динаміка в процесі лікування із застосуванням інгібітора If-каналів кораксану, β-адреноблокатора біпрололу та їх поєднання / Одех Фараж Абу. - С.9-12
Баблюк, Л. А. Взаємозв’язок між порушеннями в системі перекисного окислення ліпідів і антиоксидантного захисту та цитокінами жовчі у хворих із хронічним некаменевим холециститом / Л. А. Баблюк. - С.12-15
Вірстюк, Н. Г. Діагностика неалкогольного стеатогепатиту, індукованого аміодароном / Н. Г. Вірстюк, С. Р. Лучко. - С.15-17
Хайдукова, С. Н. Диагностика и лечение цитостатического поражения печени у пациентов с гемобластозами / С. Н. Хайдукова [и др.] . - С.17-19
Інші автори: Карнабеда О. А., Хлушко Н. Л., Сивак Л. А.
Деркач, Л. З. Результати цитологія них досліджень відбитків слизової оболонки порожнини рота у хворих на генералізований пародонтит і корекція їхніх змін під впливом комплексного лікування захворювань пародонта / Л. З. Деркач, В. П. Шюрик, М. І. Хопко. - С.20-22
Колоскова, О. К. Прогнозування рецидивів бронхіальної обструкції у дітей від молодшого до підліткового віку / О. К. Колоскова, Т. П. Безрукова, О. О. Шахова. - С.23-25
Кравчук, І. В. Динаміка показників імунного статусу у жінок з генітальною папшомавірусною інфекцією на тлі лікування / І. В. Кравчук. - С.25-27
Левченко, В. А. Вплив курантилу на функціональну активність пуринер-гічної системи при нейроциркуляторної дистонії / В. А. Левченко, І. П. Вакалюк. - С.28-30
Лембрик, І. С. Особливості клінічного перебігу хронічного панкреатиту у дітей (за даними метааналізу власних клінічних спостережень) / І. С. Лембрик. - С.31-34
Матейко, Г. Б. Серологічний моніторинг за перебігом герпетичної і цитомегаловірусної інфекцій у вагітних / Г. Б. Матейко, О. М. Макарчук. - С.35-37
Нейко, Є. М. Дослідження змін апоптозу імунокрмпетентних клітин у хворих на хронічне обструктивне захворювання легень / Є. М. Нейко [и др.] . - С.38-41
Інші автори: Герич П. Р., Островський М. М., Томашук Л. М.
Островський, М. М. Динаміка процесів морфологічної перебудови та місцевих бар’єрних факторів захисту слизових оболонок дихальних шляхів у Процесі базового лікування хронічного обструктивного захворювання легень / М. М. Островський, М. О. Кулиніч-Міськів. - С.41-47
Середюк, В. Н. Функціональний стан і кардіогемодинаміка правих відділів у хворих на компенсоване хронічне легеневе серце під впливом тривалого застосування кандесартану / В. Н. Середюк. - С.47-51
Скрипник, Н. В. Клінічні особливості перебігу метаболічного синдрому з цукровим діабетом 2 типу в різних клімато-географічних ярусах Українських Карпат / Н. В. Скрипник. - С.51-57
Шовкова, Н. І. Динаміка електронейроміографічних результатів при експериментальній нейропатії лицевого нерва та її магніто-лазерній терапії / Н. І. Шовкова, В. А. Левицький. - С.57-59
Остафійчук, С. А. Гіпертензія і вагітність / С. А. Остафійчук, Т. М. Дрінь. - С.60-62
Деркач, Л. З. Вимоги до формування професійних знань, вмінь і навичок на сучасному етапі підготовки хірурга-стоматолога / Л. З. Деркач [и др.] . - С.63-65
Інші автори: Пюрик В. П., Мізюк Л. В., Гопко М. І.
Дроняк, М. М. Оптимізація самостійного навчання на кафедрі госпітальної хірургії / М. М. Дроняк. - С.65-66
Костіцька, І. О. До питання етико-деонтологічних норм навчального процесу на клінічній кафедрі / І. О. Костіцька [и др.] . - С.67-68
Інші автори: Боцюрко В. І., Бабенко І. Г., Скрипник Н. В., Дідушко О. М., Матковська Н. Р.
Гришанін, Г. Г. Нормативні тести-ознаки функціональних проб та їх застосування під час перевірки конструкцій протезів на беззубі щелепи / Г. Г. Гришанін, Н. В. Кричка, М. В. Кажоцина. - С.69-70
Самотовка, О. Л. Особливості індивідуального способу життя жінок Прикарпаття та його можливий вплив на формування передракових та онкозахворювань статевих органів / О. Л. Самотовка. - С.70-73
Сніжко, Т. Б. Сучасні підходи до діагностики і лікування ектопічної вагітності / Т. Б. Сніжко [и др.] . - С.73-75
Інші автори: Остафійчук С. О., Цівка В. І., Кухній А. А.
Стовбан, І. В. Особливості поширеності шкідливих звичок серед інвалідів внаслідок туберкульозу легень / І. В. Стовбан. - С.75-77
Шоріков, Є. І. Антигіпертензивна активність інгібіторів.ангіотензин-перетворюючого ферменту та показники фармакоекономічної ефективності / Є. І. Шоріков, Д. В. Шорікова, О. В. Гарвасюк. - С.78-80
Нейко, Є. М. XIV російська конференція «Гепатологія сьогодні»: актуальні питання сучасної гепатології / Є. М. Нейко. - С.81-85
Геник, С. М. Теорія для всіх / С. М. Геник. - С.86-87
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

7.


   
    Сучасні підходи до діагностики і лікування ектопічної вагітності [Текст] / Т. Б. Сніжко [та ін.] // Архів клінічної медицини : Науково-практичний журнал. - 2009. - № 2. - С. 73-75

Дод.точки доступу:
Сніжко, Т. Б.
Остафійчук, С. О.
Цівка, В. І.
Кухній, А. А.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

8.
Шифр: ЗУ3/2014/6
   Журнал

Здоровье женщины . - Виходить кожного кварталу
2014р. № 6
Зміст:
Пирогова, В. І. Вітамін D - акушерські та перинатальні аспекти / В. І. Пирогова, Н. І. Жемела. - С.11-14
DOI (Digital Object Identifier) - инновационная система индексирования и поиска научной информации. - С.15
Ошиблась ли природа, создав прогестерон? 27 марта в Днепропетровске прошла конференция с международным участием "Репродуктивное здоровье женщины". - С.16-18
Davydova, Iu. Obstetric cardiology: what’s new in the XXI century / Iu. Davydova, A. Ogorodnyk, L. Butenko. - С.19-21
Кіндратів, Е. О. Аналіз жіночого безпліддя за даними Прикарпатського центру репродукції людини з 2004 до 2013 року / Е. О. Кіндратів [и др.]. - С.22-25
Інші автори: Михайлюк І. О., Сніжко Т. Б., Головчак І. С.
Ищенко, А. И. Нарушенное количество околоплодных вод у беременных: диагностика, патогенез (обзор литературы) / А. И. Ищенко, Н. К. Деменина. - С.26-28
Туманова, Л. Є. Сучасні погляди на етіологію та патогенез фоновиз і передракових захворювань шийки матки у вагітних (огляд літератури) / Л. Є. Туманова, О. В. Коломієць, Н. П. Бадзюк. - С.29-32
Романенко, Т. Г. Багатоплідна вагітність та істміко-цервікальна недостатність (огляд літератури) / Т. Г. Романенко, І. П. Мельничук. - С.33-40
Овсюк, Л. И. Трансдермальная эстрогенотерапия при задержке развития грудных желез: выбор врача и пациентки / Л. И. Овсюк. - С.41-43
Камінський, В. В. Ефективність пероральних пробіотиків для відновлення вагінальної флори / В. В. Камінський [и др.]. - С.44-50
Інші автори: Коноплянко В. В., Воробей Л. І., Ткачук Р. Р.
Пирогова, В. І. Нестаційні набряки - контраверсійні та практичні аспекти / В. І. Пирогова. - С.51-55
Веропотвелян, П. Н. Дефицит андрогенов у женщин в постменопаузе - миф или реальность? / П. Н. Веропотвелян, Н. П. Веропотвелян, И. В. Гужевская. - С.56-61
Давыдова, Ю. В. Ранний токсикоз беременности: оценка рисков и тактика / Ю. В. Давыдова [и др.]. - С.62-66
Інші автори: Волошина Т. В., Лиманская А. Ю., Тудай В. Н., Двулит М. П., Баранова В. В.
Резніченко, Г. І. Роль комбінації ципрофлоксацину і тинідазолу в гінекологічній практиці / Г. І. Резніченко [и др.]. - С.67-69
Інші автори: Резніченко Н. Ю., Потебня В. Ю., Плотнікова В. М.
Галич, С. Р. Вплив інтравагінального прогестерону (Лютеїна) на плацентацію, перебіг вагітності та пологів у жінок, яким були здійснені прегравідарні лапароскопічні операції з приводу зовнішнього генітального ендометріозу / С. Р. Галич, О. М. Каланжова, Т. П. Чуєва-Павловська. - С.70-74
Вдовиченко, Ю. П. Шляхи збільшення кількості вагінальних пологів після попереднього кесарева розтину / Ю. П. Вдовиченко, Н. П. Гончарук. - С.75-76
Гасанова, С. С. Особенности течения беременности у родильниц с гипотоническими кровотечениями в ранний послеродовой период / С. С. Гасанова, Э. М. Алиева, Н. Ш. Алиева. - С.77-79
Романенко, Т. Г. Профилактика йоддефицитных заболеваний при беременности / Т. Г. Романенко, О. И. Чайка. - С.80-83
Камінський, В. В. Протефлазід у вагітних: системний огляд результатів післяреєстраційних спостережень за безпечністю та ефективністю застосування / В. В. Камінський, М. Н. Шалько, О. Й. Гриневич. - С.84-89
Борис, Е. Н. Сравнение эффективности применения инъекционных форм прогестерона в лечении угрозы прерывания беременности / Е. Н. Борис, А. В. Сотниченко. - С.90-94
Бойко, В. І. Плацентарна дисфункція при внутрішньоутробному інфікуванні: діагностика і тактика ведення вагітності / В. І. Бойко, Ю. П. Івахнюк. - С.95-97
Лисеенко, Е. В. Факторы риска в развитии субклинических тиреозных дисфункций при беременности / Е. В. Лисеенко. - С.98-102
Макаренко, М. В. Сравнителный анализ причин задержки внутриутробного развития плода / М. В. Макаренко. - С.103-105
Тавокина, Л. В. Репродуктивная генетика. Алгоритм молекулярно-цитогенетической диагностики / Л. В. Тавокина. - С.106-112
Кузнецова, И. В. Применение фитоэстрогенов у женщин в период менопаузального перехода и постменопаузе / И. В. Кузнецова, Ю. Б. Успенская. - С.113-117
Жук, С. І. Поширеність мутацій генів системи гемостазу у жінок з обтяженим репродуктивним анамнезом / С. І. Жук, В. М. Воробей-Вихівська. - С.118-121
Гопчук, Е. Н. Уриклар в комплексе лечения урогенитальных расстройств в климактерическом периоде / Е. Н. Гопчук. - С.122-126
Давыдова, А. А. Иммуногистохимические особенности распределения ИЛ-6 в ткани тазовых перитонеальных спаек различной этиологии у женщин репродуктивного возраста / А. А. Давыдова, А. Н. Сулима. - С.127-129
Волосовський, П. Р. Репродуктивне здоров’я подружніх пар з позаматковою вагітністю в анамнезі / П. Р. Волосовський. - С.130-131
Дронова, В. Л. Хирургический стресс у женщин с сочетанной гинекологической и экстрагенитальной патологией / В. Л. Дронова [и др.]. - С.132-136
Інші автори: Луценко Е. В., Теслюк Р. С., Насташенко М. И.
Потапов, В. А. Нормоменс - оптимальная натуропатическая рецептура лечения предменструального синдрома / В. А. Потапов. - С.137-143
Богослав, Ю. П. Комплексный подход к восстановлению микробиоценоза у женщин с рецидивирующими инфекцинно-воспалительными заболеваниями влагалища / Ю. П. Богослав. - С.144-147
Могильницька, Л. А. Ендотелійзалежна дилатація у хворих із синдромом полікістозних яєчників / Л. А. Могильницька. - С.148-152
Зарічанська, Х. В. Консультування підлітків з питань контрацепції / Х. В. Зарічанська, М. І. Антонюк, Н. О. Ємець. - С.153-157
Качалина, О. В. Определение онкобелка Е7 вируса папилломы человека 16-го и 18-го типов при цервикальной патологии у женщин репродуктивного возраста / О. В. Качалина [и др.]. - С.158-162
Інші автори: Андосова Л. Д., Елисеева Д. Д., Засыпкина С. В., Микаилова Г. А.
Туманова, Л. Е. Морфологические и иммуногистохимические особенности структур плаценты у беременных после экстракорпорального оплодотворения / Л. Е. Туманова, Е. А. Молчанова, Т. Д. Задорожная. - С.163-165
Фаннуш, Р. Особенности липидного и углеводного обмена у женщин с бесплодием и оперативными вмешательствами на яичниках в анамнезе / Р. Фаннуш, Б. А. Иотенко. - С.166-168
Ткаля, Ю. Г. Клиническое значение экспрессии VEGF у больных серозным раком яичника в зависимости от гормонального рецепторного статуса опухоли / Ю. Г. Ткаля [и др.]. - С.169-177
Інші автори: Воробьева Л. И., Свинцицкий В. С., Неспрядько С. В., Турчак А. В., Гончарук И. В., Чехун В. Ф.
Остаться женщиной. - С.178
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

9.


   
    Аналіз жіночого безпліддя за даними Прикарпатського центру репродукції людини з 2004 до 2013 року [Текст] / Е. О. Кіндратів [и др.] // Здоровье женщины. - 2014. - № 6. - С. 22-25


MeSH-головна:
БЕСПЛОДИЕ ЖЕНСКОЕ -- INFERTILITY, FEMALE (лекарственная терапия, терапия, эпидемиология)

РЕПРОДУКТИВНОСТИ АНАЛИЗ -- REPRODUCTIVE HISTORY
Дод.точки доступу:
Кіндратів, Е. О.
Михайлюк, І. О.
Сніжко, Т. Б.
Головчак, І. С.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

10.


   
    Значення прегравідарної підготовки у жінок із синдромом втрати плода на фоні вроджених форм тромбофілії [Текст] = Significance of pregravid preparation of women with fetal loss syndrome on the background of congenital forms of thrombophilia / Л. Л. Дола [и др.] // Актуальні питання педіатрії, акушерства та гінекології. - 2017. - N 1. - С. 62-64


MeSH-головна:
ТРОМБОФИЛИЯ -- THROMBOPHILIA
ПЛОДА СМЕРТЬ -- FETAL DEATH
БЕРЕМЕННОСТИ ОСЛОЖНЕНИЯ -- PREGNANCY COMPLICATIONS
Кл.слова (ненормовані):
Прегравидарная подготовка
Анотація: Мета дослідження –аналіз значення прегравідарної підготовки у жінок із синдромом втрати плода на фоні генетично детермінованої форми тромбофілії. Матеріали та методи. Проведено ретроспективний та проспективний аналіз перебігу вагітностей у 42 пацієнток із синдромом втрати плода на фоні вродженої тромбофілії. З них 22 жінки отримували прегравідарну підготовку та 20 жінок, вагітність у яких настала без запропонованої нами прегравідарної підготовки. Контрольну групу склали 30 жінок із фізіологічним перебігом вагітності. Використано такі методи дослідження, як: клінічні, функціональні (ехографічні, кардіотокографічні, доплерометричні), гемостазіологічні та морфологічні. Результати дослідження та їх обговорення. Так, у жінок із генетично детермінованими формами тромбофілії, вагітність у яких настала без прегравідарної підготовки, були зафіксовані такі ускладнення, як: передчасне відшарування нормально розташованої плаценти у 4,76 % (2) жінок, загроза мимовільних викиднів у 9 (21,4 %) осіб, загроза передчасних пологів у 7 (16,7 %) жінок, плацентарна дисфункція у 10 (2,4 %) пацієнток, в той час як у жінок із прегравідарною підготовкою даної патології виявлено менше (загроза мимовільного викидня у 5 (11,9 %) осіб, загроза передчасних пологів у 3 (7,1 %) жінок, плацентарна дисфункція у 4 (9,5 %)). УЗ-дослідження фетометричних показників плода та антенатальна оцінка структури плаценти дозволили діагностувати синдром затримки розвитку плода у 11,9 % (5) пацієнток із тромбофіліями без прегравідарної підготовки. Висновок. Отже, прегравідарна підготовка жінок із синдромом втрати плода на фоні генетично детермінованих форм тромбофілії дуже важлива і допомагає зменшити частоту гестаційних ускладнень
Дод.точки доступу:
Дола, Л. Л.
Геник, Н. І.
Кінаш, Н. М.
Сніжко, Т. Б.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

11.
Шифр: АУ47/2017/3/3
   Журнал

Акушерство. Гінекологія. Генетика . - Виходить кожного кварталу
2017р. т.3 N 3
Зміст:
Нагорна, В. Ф. Особливості перебігу вагітності та стану біотопу піхви при внутрішньоутробній інфекції плода / В. Ф. Нагорна, Т. Я. Москаленко, А. А. Гриценко. - С.5-9
Сафонова, І. М. Антенатальна ультразвукова діагностика затримки внутрішньоутробного росту плода і конституційно малої маси плода (огляд літератури) / І. М. Сафонова. - С.10-14
Куса, О. М. Зміни місцевого імунітету під впливом інфекційного чинника в жінок на догестаційному етапі / О. М. Куса [та ін.]. - С.15-17
Інші автори: Сніжко Т.Б., Дрогомирецька Н.В., Бендас М.П., Шовгенюк Р.Я.
Бойчук, А. В. Ефективність психотерапевтичного лікування жінок із гіперпластичними процесами ендометрія / А. В. Бойчук, Т. В. Верещагіна. - С.18-21
Рыкова, О. В. Гиперпролактинемия: когда и что лечить / О. В. Рыкова. - С.22-25
Скурятіна, Н. Г. Імунний та гормональний баланс при урогенітальній інфекції в жінок із порушенням репродуктивної функції / Н. Г. Скурятіна. - С.26-33
Геник, Н. І. Застосування комплексу негормональних препаратів у жінок із менопаузальними розладами / Н. І. Геник [та ін.]. - С.34-36
Інші автори: Гінчицька Л.В., Левицький І.В., Нейко О.В., Оріщак І.К.
Процюк, О. В. Поширеність хромосомних аномалій серед живо- та мертвонароджених в Україні / О. В. Процюк, О. В. Линчак, Т. М. Поканєвич. - С.37-41
Гордієнко, І. Ю. Природжені вади ЦНС у плода як маркери хромосомної патології / І. Ю. Гордієнко [та ін.]. - С.42-46
Інші автори: Тарапурова О.М., Нікітчина Т.В., Ващенко О.О., Гребініченко Г.О., Шевченко О.А., Величко А.В.
Боршуляк, А. А. Аспекти розвитку порушень менструальної функції в дівчат із надмірною масою тіла / А. А. Боршуляк, О. І. Боднарюк, О. А. Андрієць. - С.47-52
Левенець, С. О. Функція репродуктивної системи в матерів дівчат із гіпоменструальним синдромом / С. О. Левенець [та ін.]. - С.53-55
Інші автори: Начьотова Т.А., Верхошанова О.Г., Удовікова Н.О., Новохатська С.В.
Горбатюк, О. М. Апоплексія яєчника в дівчат у практиці ургентного дитячого хірурга / О. М. Горбатюк. - С.56-58
Удовикова, Н. А. Особенности терапии девочек-подростков с первичной олигоменореей / Н. А. Удовикова. - С.59-62
Obstetric haemorrhage: clinical guideline (2017). - С.63-76
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

12.


   
    Зміни місцевого імунітету під впливом інфекційного чинника в жінок на догестаційному етапі [Текст] / О. М. Куса [та ін.] // Акушерство. Гінекологія. Генетика. - 2017. - Том 3, N 3. - С. 15-17


MeSH-головна:
ДИСБАКТЕРИОЗ -- DYSBIOSIS (иммунология)
ВНУТРИУТРОБНЫЕ ИНФЕКЦИИ -- FETAL INFECTION (иммунология)
ВЛАГАЛИЩЕ -- VAGINA (микробиология)
Анотація: У статті проаналізовано особливості мікробіоценозу піхви в жінок високого ступеня інфекційного ризику вже на прегравідарному етапі та відмічено різнопланові порушення в системі місцевого імунітету, що найбільш вагомо проявляються зменшенням slg А. Низка збудників інфекції можуть передаватися від матері до дитини в різний період часу, починаючи з внутрішньоутробного періоду розвитку плода, потім у перинатальний період. Причиною передачі інфекції може бути первинна хронічна інфекція матері або її загострення. Ця обставина є потенційно небезпечною для плода чи новонародженого і призводить до репродуктивних втрат, формування вроджених аномалій, смерті плода, затримки внутрішньоутробного росту або важкої хвороби новонародженого. Одне з основних місць у захисті організму від інфекцій належить місцевому імунітету, який є складним комплексом захисних пристосувань різної природи, призначених для захисту покриттів організму від інфектантів, які безпосередньо сполучаються із зовнішнім середовищем. Система місцевого імунітету є «першою лінією» в захисті організму від різних збудників. Зміни складу та кількості мікрофлори піхви можуть призводити до проникнення мікроорганізмів в амніотичну рідину, викликаючи амніоніти або хоріоамніоніти, сприяти розвитку вагініту, ендоцервіциту та зумовлювати порушення в системі «мати — плацента — плід».
Дод.точки доступу:
Куса, О. М.
Сніжко, Т. Б.
Дрогомирецька, Н. В.
Бендас, М. П.
Шовгенюк, Р. Я.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)