Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Вища освіта (2)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Снісарь, В. І.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 40
Показані документи з 1 по 10
 1-10    11-20   21-30   31-40  
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Шкурупій Д. А., Снісарь В. І.
Назва : Поліорганна недостатність у новонароджених: сучасний стан проблеми
Місце публікування : Біль, знеболювання і інтенсивна терапія. - К., 2006. - № 2. - С. 38-42 (Шифр БУ1/2006/2)
Предметні рубрики: Мультиорганная недостаточность-- новорожд
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Георгіянц М. А., Жовнір В. А., Корсунов В. А., Дмитрієв Д. В., Постернак Г. І., Снісарь В. І., Щуровська І. П.
Назва : Уніфікований клінічний протокол екстреної, первинної, вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги та інтенсивної терапії. Септичний шок у дітей (проект)
Місце публікування : Біль, знеболювання та інтенсив. терапія. - Київ, 2017. - N 3. - С. 11-24 (Шифр БУ1/2017/3)
MeSH-головна: ШОК ТОКСИЧЕСКИЙ -- SHOCK, SEPTIC
СЕПСИС -- SEPSIS
СИСТЕМНОЙ ВОСПАЛИТЕЛЬНОЙ РЕАКЦИИ СИНДРОМ -- SYSTEMIC INFLAMMATORY RESPONSE SYNDROME
АНТИБАКТЕРИАЛЬНЫЕ СРЕДСТВА -- ANTI-BACTERIAL AGENTS
КЛИНИЧЕСКИЕ ПРОТОКОЛЫ -- CLINICAL PROTOCOLS
ДЕТИ -- CHILD
Анотація: Основною метою даного уніфікованого клінічного протоколу є побудова єдиної комплексної та ефективної системи надання медичної допомоги дітям із септичним шоком
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Георгіянц М. А., Жовнір В. А., Корсунов В. А., Дмитрієв Д. В., Постернак Г. І., Снісарь В. І., Щуровська І. П.
Назва : Уніфікований клінічний протокол екстреної, первинної, вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги та інтенсивної терапії. Септичний шок у дітей (проект) (частина 2)
Місце публікування : Біль, знеболювання та інтенсив. терапія. - Київ, 2017. - N 4. - С. 11-26 (Шифр БУ1/2017/4)
MeSH-головна: ШОК ТОКСИЧЕСКИЙ -- SHOCK, SEPTIC
СЕПСИС -- SEPSIS
КЛИНИЧЕСКИЕ ПРОТОКОЛЫ -- CLINICAL PROTOCOLS
ДЕТИ -- CHILD
Анотація: Продовження, початок у минулому номері
Знайти схожі

4.

Назва журналу :Український журнал Перинатологія і Педіатрія -2020р.,N 4
Цікаві статті :
Туманова Л. Є. Гормональний моніторинг функції жовтого тіла, трофобласта і плаценти при одноплідній вагітності в жінок із різними видами безплідності в анамнезі/ Л. Є. Туманова, О. В. Коломієць (стр.6-12)
Борисова Т. П. Вплив хронічних вогнищ інфекції у матері на розвиток гострого пошкодження нирок у недоношених дітей з гемодинамічно значущою відкритою артеріальною протокою/ Т. П. Борисова, О. Ю. Оболонська (стр.13-18)
Гребініченко Г. О. Анатомічні варіанти вродженої діафрагмальної кили, їх клінічне значення та можливості пренатальної диференціації/ Г. О. Гребініченко [та ін.] (стр.19-27)
Снісарь В. І. Аналіз факторів ризику при різних видах анестезіологічного супроводу новонароджених і немовлят із хірургічною патологією/ В. І. Снісарь, О. О. Власов, І. О. Македонський (стр.28-34)
Давидова Ю. В. Роль профілактики дефіциту вітаміну D у поліпшенні акушерських, перинатальних та віддалених результатів/ Ю. В. Давидова, А. Ю. Лиманська, Ю. П. Нерознак (стр.35-40)
Мочульська О. М. Зовнішня терапія алергодерматозів у дітей (огляд літератури)/ О. М. Мочульська (стр.41-47)
Шадрін О. Г. Сучасні підходи до діагностики та лікування вродженої цитомегаловірусної інфекції: клінічний випадок/ О. Г. Шадрін [та ін.] (стр.48-54)
Гусєв В. М. Синдром Апера (Apert): літературна довідка та власний клінічний випадок/ В. М. Гусєв, Д. С. Хапченкова, В. Є. Клебан (стр.55-58)
Діагностика, оцінка та лікування гіпертонічних розладів в період вагітності: Резюме. Настанова SOGC з клінічної практики (SOGC - Товариство акушерів та гінекологів Канади) (стр.59-83)
Цікаві статті :
Знайти схожі


5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Шпонька І. С., Снісарь В. І., Клигуненко О. М., Єхалов В. В., Седікін В. А., Халімончик В. В., Кравець О. В.
Назва : Трирічний досвід впровадження іспиту OSCE для проміжної атестації лікарів-інтернів за спеціальністю "анестезіологія та інтенсивна терапія"
Місце публікування : Медицина неотложных состояний. - Київ, 2018. - N 6. - С. 34-37 (Шифр МУ66/2018/6)
Примітки : Бібліогр. наприкінці ст.
MeSH-головна: ОБРАЗОВАНИЕ МЕДИЦИНСКОЕ -- EDUCATION, MEDICAL
ИНТЕРНАТУРА И РЕЗИДЕНТУРА -- INTERNSHIP AND RESIDENCY
ОБРАЗОВАНИЕ, СИСТЕМА ОЦЕНОК -- EDUCATIONAL MEASUREMENT
ПРОФЕССИОНАЛЬНОЙ КОМПЕТЕНТНОСТИ ОЦЕНКА -- CREDENTIALING
АНЕСТЕЗИОЛОГИЯ -- ANESTHESIOLOGY
ИНТЕНСИВНАЯ ТЕРАПИЯ -- INTENSIVE CARE
Анотація: Сучасний рівень розвитку медицини вимагає від лікаря-анестезіолога оволодіння великим обсягом теоретичних знань та практичних навичок, здатності використовувати їх у складних і критичних умовах. З огляду на це оптимізація навчального процесу потребує реструктуризації систем оцінки та контролю набутих знань і практичних навичок. На кафедрі анестезіології, інтенсивної терапії та медицини невідкладних станів факультету післядипломної освіти три роки тому для проміжного контролю теоретичних знань і практичних вмінь лікарів-інтернів першого року навчання було впроваджено об’єктивний структурований клінічний іспит (Objective Structured Clinical Exam — ОSСЕ). Мета даної роботи — аналіз результатів проведення об’єктивного структурованого клінічного іспиту та оцінка проміжних знань і практичних навичок у лікарів-інтернів першого року навчання за фахом «анестезіологія та інтенсивна терапія» згідно з методологією OSСЕ. Для проведення іспиту було підготовлено 7 станцій: клінічні станції, що включали взаємодію лікарів-інтернів із реальним або стандартизованим пацієнтом; практичні станції (виконання технічних процедур і маніпуляцій) та статичні (теоретичні) станції. Інструментами оцінювання були оцінні листи та адаптована до професійних вимог глобальна рейтингова шкала. Серед 32 інтернів, які складали іспит, 10 набрали більше ніж половину від можливої кількості балів, решта — менше. Середній бал становив 10,3 (із 14 можливих). Більшість інтернів, яких ми вважали такими, що успішно склали цей екзамен, ледь перевищили показник у 60 %. Найвищі бали лікарі-інтерни отримали за доопераційну оцінку хворих, гемотрансфузіологію, а також за демонстрування реанімаційних навичок на манекені. Низькі оцінки інтерни отримали за відповіді з внутрішньовенної анестезії та за практичну навичку зі встановлення ларингеальної маски. У подальшому ми плануємо розробити додаткові станції, згідно з вимогами типової навчальної програми з інтернатури Міністерства охорони здоров’я України, вдосконалити методичне забезпечення для кожної нової станції, адаптувати критерії оцінки практичних навичок і впровадити їх для підсумкової атестації на звання лікаря-спеціаліста
Знайти схожі

6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Снісарь В. І., Миронов Д. В.
Назва : Періопераційні особливості у дітей з онкологічною патологією
Місце публікування : Біль, знеболювання і інтенс. терапія. - К., 2021. - N 3. - С. 103 (Шифр БУ1/2021/3)
Примітки : Библиогр. в конце ст.
Знайти схожі

7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Снісарь В. І., Миронов Д. В.
Назва : Патофізіологічні особливості онкохворих дітей. Що повинен знати та контролювати анестезіолог перед операцією
Місце публікування : Медицина невідкладних станів. - 2022. - Т. 18, № 4. - С. 41-48 (Шифр МУ104/2022/18/4)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: СТРЕСС ПСИХОЛОГИЧЕСКИЙ -- STRESS, PSYCHOLOGICAL
ГИДРОКОРТИЗОН -- HYDROCORTISONE
ПЕРИОПЕРАЦИОННЫЙ КОНТРОЛЬ -- PERIOPERATIVE CARE
ДЕТИ -- CHILD
ОБЗОР ЛИТЕРАТУРЫ КАК ТЕМА -- REVIEW LITERATURE AS TOPIC
Анотація: У цій статті подано огляд літератури щодо деяких патофізіологічних особливостей онкохворих дітей та дані власних спостережень. Педіатричні пацієнти, хворі на рак, піддаються безлічі операцій і процедур, тому знання всіх особливостей дитячого організму перед анестезією буде визначати їх інтраопераційну стабільність і зводити до мінімуму можливі ускладнення. Анестезіологічна допомога немовлятам та дітям з онкологією вимагає підвищеної уваги до фізіологічних та психологічних змін, що відбуваються внаслідок їх захворювання та лікування. Це потребує іншого періопераційного підходу, ніж у дітей з неонкологічною патологією. Мета дослідження: оцінити вихідний стан гемодинаміки, вегетативної нервової системи, стресової реакції та запальної відповіді у дітей з онкологічною патологією у передопераційному періоді. Матеріали та методи. Нами було обстежено 49 дітей з онкологічною патологією віком 9,02 ± 6,05 року, які надійшли на лікування до КП «Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня» ДОР у період 2019–2021 років. Для порівняння досліджуваних показників додатково було обстежено групу дітей, яким планувалося оперативне лікування з приводу травматологічної патології (49 дітей порівнянного з першою групою віку). Досліджувалися показники гемодинаміки: частота серцевих скорочень, артеріальний тиск, систолічний, діастолічний, середній, пульсовий тиск, ударний об’єм, хвилинний об’єм крові, загальний периферичний опір судин. Активність вегетативної нервової системи вимірювали на основі варіабельності серцевого ритму. Крім кількості циркулюючих клітин крові, включаючи нейтрофіли, лімфоцити, тромбоцити, визначали рівень кортизолу, С-реактивного білка та інтерлейкінів (IL-6, TNF). Результати. Передопераційний стан у дітей з онкологічною патологією мало чим відрізняється від пацієнтів із травматологічною патологією як за клінічним аналізом крові, так і за гемодинамічними показниками. Профіль стресових реакцій на майбутнє оперативне лікування був більш виражений у дітей з онкологією, що підтверджувалося стійким сплеском кортизолу та зниженим рівнем дуже низькочастотних показників кардіоінтервалограми. А підвищення рівня прозапальних цитокінів можна пояснити наявністю хронічного запалення в дітей із раком. Висновки. Майбутні режими анестезії повинні оптимізувати модуляцію реакцій на стрес, і для її безпеки у педіатричних пацієнтів важливо знайти точні маркери можливого дистресу
Знайти схожі

8.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Снісарь В. І., Миронов Д. В.
Назва : Особливості реакцій організму дітей з онкологічними захворюваннями при внутрішньовенній анестезії з пропофолом
Місце публікування : Здоров'я дитини. - 2022. - Т. 17, № 4. - С. 26-32 (Шифр ЗУ36/2022/17/4)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: АНЕСТЕЗИЯ ВНУТРИВЕННАЯ -- ANESTHESIA, INTRAVENOUS
ПРОПОФОЛ -- PROPOFOL
ГИДРОКОРТИЗОН -- HYDROCORTISONE
ДЕТИ -- CHILD
Анотація: Хірургія є одним з наріжних каменів лікування раку. Останнім часом тотальна внутрішньовенна анестезія (ТВА) при онкологічних операціях стає більш популярною та практичною внаслідок кількох основних причин. Однак важливо оцінити адаптаційні реакції організму у дітей, яким проводять хірургічне лікування та анестезію. Мета дослідження: вивчити компенсаторно-адаптаційні механізми у відповідь на хірургічний та анестезіологічний стрес, адекватність ТВА у дітей з онкологічними захворюваннями шляхом оцінки рівня гормонів стресу та показників варіабельності серцевого ритму. Матеріали та методи. Обстежені 23 дитини з онкологічною патологією віком 10,68 ± 4,51 року (перша група), а також 27 дітей, які оперувалися з приводу малих травматологічних причин, віком 9,30 ± 3,85 року (друга група). Оперативне втручання дітям обох обстежених груп виконувалося під тотальною внутрішньовенною анестезією з пропофолом. Результати. Вже на другому етапі спостереження у 100 % пацієнтів першої групи відзначалося вірогідне зниження рівня систолічного тиску. Щодо травматологічних хворих, то на тлі ТВА тільки у 92,59 % пацієнтів на другому етапі спостерігалося зниження рівня систолічного тиску, що продовжувалося у 77,77 % пацієнтів і на третьому етапі. Аналізуючи показники варіабельності серцевого ритму, ми побачили, що у 30,43 % пацієнтів з онкологічними захворюваннями вже на другому етапі дослідження спостерігалося підвищення рівня у діапазоні високих частот HF. Щодо потужності спектра LF, то у половини пацієнтів відмічалося його зниження. У всіх обстежених пацієнтів було підвищення рівня кортизолу. Однак у дітей з онкологією підвищення було в 2,8 раза, а у травматологічних пацієнтів — у 4,4 раза. При цьому вихідний рівень кортизолу був вищий у дітей з онкологією. Висновки. Профіль реакцій на стрес у дітей із раком відрізняється від такого у дітей із травматологічною патологією. Тотальна внутрішньовенна анестезія з пропофолом покращила результати оперативного лікування пацієнтів, пригнічуючи екстремальні стресові реакції. Подальші дослідження необхідні, щоб зрозуміти, як оптимізувати модуляцію стресових реакцій та знайти точні маркери для оптимальної модуляціїSurgery is one of the cornerstones of cancer treatment. Recently, total intravenous anesthesia (TIA) has become more popular and practical in oncological surgeries due to several main reasons. However, it is important to assess the adaptive reactions of children who undergo surgical treatment and anesthesia. The objective: to study the compensatory and adaptive mechanisms in response to surgical and anesthetic stress, ade­quacy of TIA in children with oncological diseases by assessing the level of stress hormones and indicators of heart rate variability. Materials and methods. Twenty-three children with cancer aged 10.68 ± 4.51 years (first group) were examined, and also 27 children aged 9.30 ± 3.85 years (second group) were ope­rated for minor trauma. Surgeries in children of both examined groups were performed under total intravenous anesthesia with propofol. Results. Already at the second stage of observation, 100 % of patients in the first group had a significant decrease in systolic blood pressure. As for trauma patients, only 92.59 % of them had a decrease in the level of systolic pressure on the background of TIA at the second stage, and 77.77 % of patients had it even at the third stage. Analyzing the parameters of heart rate variability, we saw that 30.43 % of cancer patients already at the second stage of the research had an increase in the level in the high frequency range. As for the power of the low-frequency spectrum, its decrease was noted in half of the patients. All examined people had elevated cortisol levels. However, children with tumors had a 2.8-fold its increase, trauma patients — a 4.4-fold increase. At the same time, children with cancer had higher initial level of cortisol. Conclusions. Children with oncology and children with trauma have different profiles of stress reactions. Total intravenous anesthesia with propofol improved the outcomes of surgical treatment by suppressing extreme stress reactions. Further research is needed to understand how to optimize the modulation of stress responses and to find precise markers for optimal modulation
Знайти схожі

9.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Снісарь В. І.
Назва : Особливості інфузійної терапії в дітей у критичному стані
Місце публікування : Здоровье ребенка. - 2015. - № 3. - С. 86-90 (Шифр ЗУ27/2015/3)
MeSH-головна: КРИТИЧЕСКИЕ СОСТОЯНИЯ -- CRITICAL ILLNESS
ИНФУЗИИ ВНУТРИВЕННЫЕ -- INFUSIONS, INTRAVENOUS
ГИПОНАТРИЕМИЯ -- HYPONATREMIA
ДЕТИ -- CHILD
Знайти схожі

10.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Снісарь В. І., Оболонський О. І., Сурков Д. М.
Назва : Мінімізація ятрогенної інвазії - сучасні перспективи в лікуванні недоношених новонароджених
Місце публікування : Перинатологія та педіатрія. - 2012. - № 1. - С. 21-24 (Шифр ПУ3/2012/1)
Предметні рубрики: Младенец недоношенный, болезни-- лек тер
Новорожденный, болезни-- лек тер
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): неонатологусписок
Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40  
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)