Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Книги (3)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Степанова, Є. І.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 21
Показані документи з 1 по 10
 1-10    11-21   21-21 
1.
Шифр: ФУ6/2015/61/3
   Журнал

Фізіологічний журнал . - Виходит раз на два місяця
2015р. Т. 61 № 3
Зміст:
Дорофеєва, Н. О. Неспряження конститутивних NO- синтаз викликає окисний стрес та порушення кардіогемодинаміки при гіпертензії (частина І) / Н. O. Дорофеєва, А. В. Коцюруба, В. Ф. Сагач. - С.3-11. - Бібліогр. в кінці ст.
Дорофеєва, Н. О. Ендотеліальний моноцитактивуючий фактор ІІ відміняє окисний стрес та неспряжений стан конститутивних NO-синтаз і викликане ними порушення кардіогемодинаміки при гіпертензії (частина ІІ) / Н. O. Дорофеєва [и др.]. - С.11-18. - Бібліогр. в кінці ст.
Інші автори: Коцюруба А. В., Могильницька Л. А., Корнелюк О. І., Сагач В. Ф.
Яворський, В. А. Використання послідовних ремп-реєстрацій для експрес-діагностики генераторної здатності імпульсної активності ізольованих нейронів гіпокампа / В. А. Яворський, О. О. Лук’янець. - С.19-28. - Бібліогр. в кінці ст.
Янчук, П. І. Роль сірководню у регуляції кровообігу в печінці / П. І. Янчук, Л. О. Слободяник. - С.28-35. - Бібліогр. в кінці ст.
Березовський, В. Я. Вплив нормобаричної гіпоксії на показники зовнішнього дихання дітей, які мешкають на радіоактивно забруднених територіях / В. Я. Березовський [и др.]. - С.35-44. - Бібліогр. в кінці ст.
Інші автори: Лісуха Л. М., Степанова Є. І., Колпаков І. Є.
Єфіменко, О. Ю. Вплив нанодисперсного діоксиду церію на онтогенетичні зміни антиоксидантної системи в слизовій оболонці шлунка та кишечника щурів / О. Ю. Єфіменко [и др.]. - С.44-51. - Бібліогр. в кінці ст.
Інші автори: Савченко Ю. О., Фалалєєва Т. М., Берегова Т. В., Жолобак Н. М., Щербаков О. Б., Малюкин Ю. В., Співак М. Я.
Шевченко, Ю. С. Особливості харчової поведінки у осіб з нормальною та підвищеною масою тіла / Ю. С. Шевченко, Л. Е. Весніна, І. П. Кайдашев. - С.51-59. - Бібліогр. в кінці ст.
Ковальова, В. А. Вміст ліпідів і продуктів їх пероксидації в тимоцитах щурів за умов експериментального ульцерогенезу / В. А. Ковальова, Д. В. Шелест, Л. І. Остапченко. - С.59-64. - Бібліогр. в кінці ст.
Березовський, В. Я. Вплив екзогенного мелатоніну на показники ремоделювання кісткової тканини / В. Я. Березовський [и др.]. - С.64-70. - Бібліогр. в кінці ст.
Інші автори: Літовка І. Г., Весельський С. П., Янко Р. В., Жернокльов У. О.
Виноградова, О. О. Роль тромбоксану та лейкотрієнів у реалізації скоротливих реакцій ворітної вени, викликаних дією ацетилхоліну та норадреналіну / О. О. Виноградова, П. І. Янчук, О. М. Пасічніченко. - С.70-75. - Бібліогр. в кінці ст.
Шпакова, Н. М. Порівняльне вивчення дії механічного стресу на еритроцити людини і тварин / Н. М. Шпакова [и др.]. - С.75-81. - Бібліогр. в кінці ст.
Інші автори: Орлова Н. В., Ніпот О. Є., Александрова Д. І.
Мельничук, О. А. Зміна параметрів тетанічного скорочення m. Soleus в алкоголізованих щурів за умов унілатеральної васкулярної ішемії м’язів задніх кінцівок / О. А. Мельничук, О. П. Мотузюк, С. Є. Швайко. - С.81-90. - Бібліогр. в кінці ст.
Редька, І. В. Нелінійні електроенцефалографічні кореляти слухово-моторної інтеграції у хлопчиків з набутими зоровими дисфункціями / І. В. Редька, О. Ю Майоров. - С.90-99. - Бібліогр. в кінці ст.
Serebrovska, T. V. Remote ischemic preconditioning versus intermittent hypoxia training: a comparative analysis for cardioprotection . . / T. V. Serebrovska, V. B. Shatilo. - С.99-118. - Бібліогр. в кінці ст.
Додаткові тези до 19-го з’їзду українського фізіологічного товариства ім. П. Г. Костюка (24-26 травня 2015 р.). - С.120-145
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

2.


   
    Стан церебральної гемодинаміки у дітей, які народилися та постійно проживають на радіоактивно забруднених територіях [Текст] / В. Г. Кондрашова [та ін.] // Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 2014. - Т. 78, № 3/4. - С. 53-59


MeSH-головна:
МОЗГОВОГО КРОВООБРАЩЕНИЯ РАССТРОЙСТВА -- CEREBROVASCULAR DISORDERS (патофизиология, этиология)
ПОЧВЫ ЗАГРЯЗНИТЕЛИ РАДИОАКТИВНЫЕ -- SOIL POLLUTANTS, RADIOACTIVE (вредные воздействия)
ЧЕРНОБЫЛЬСКАЯ ЯДЕРНАЯ КАТАСТРОФА -- CHERNOBYL NUCLEAR ACCIDENT
ДЕТИ -- CHILD
Дод.точки доступу:
Кондрашова, В. Г.
Вдовенко, В. Ю.
Короткова, О. Ю.
Леонович, О. С.
Ісаєнко, Т. М.
Сорока, А. О.
Степанова, Є. І.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

3.


    Романенко, А. Ю.
    Стан здоров’я дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи : (за даними 20-річних спостережень) / А. Ю. Романенко, Є. І. Степанова // Журнал Академії Медичних Наук України. - 2006. - Т. 12, № 2. - С. 296-306

Рубрики: ионизирующее излучение--вред возд

   Дети, охрана здоровья


Дод.точки доступу:
Степанова, Є. І.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

4.


    Степанова, Є. І.
    Психологічний стан дітей, які перебували на карантині з приводу пандемії COVID-19 / Є. І. Степанова, В. А. Позниш, В. Ю. Вдовенко // Довкілля та здоров’я. - 2021. - N 3. - С. 49-55


MeSH-головна:
КОРОНАВИРУСНЫЕ ИНФЕКЦИИ -- CORONAVIRUS INFECTIONS
ДЕТИ -- CHILD
ПСИХОЛОГИЧЕСКИЕ ТЕСТЫ -- PSYCHOLOGICAL TESTS
Анотація: Оцінка психоемоційного стану дітей, які перебували на карантині з приводу СOVID-19, показала наявність у переважної більшості (95,15%) суттєвих його порушень, які характеризувалися проявами тривожності (78,85%), агресивності (59,62%) та виснаженості (15,38%). Встановлено, що високий рівень тривожності частіше спостерігався у дівчат (25,00%), тоді як у хлопців він реєструвався майже вдвічі рідше (11,54%), а високий рівень агресивності у поєднанні з тривожністю чи без неї, навпаки, частіше відзначався у хлопців (26,92%), ніж у дівчат (13,46%). Частота виникнення симптомокомплексу виснаженості не залежала від статі. Більш детальна характеристика рівня тривожності за допомогою психометричної методики Ч. Д. Спілберга, Ю. Л. Ханiна підтвердила, що високий рівень і особистої, і реактивної тривожності був більш притаманний дівчатам, ніж хлопцям. Оцінка форм агресивної поведінки показала, що для хлопців найбільш типовими є прояви фізичної агресії та негативізму, тоді як у дівчат частіше спостерігалася непряма агресія, образа та почуття провини. Встановлено, що надмірний рівень ІА зустрічався у хлопців майже втричі частіше, ніж у дівчат. Надмірний рівень ІВ виявлявся однаково часто і у дівчат, і у хлопців. У дітей, які перебували на карантині з приводу СOVID-19, порушення психоемоційного стану часто супроводжувалися поганою якістю сну, при цьому у дівчат розлади сну зустрічалися значно частіше, ніж у хлопців.
Оценка психоэмоционального состояния детей, находившихся на карантине по поводу СOVID-19, показала наличие у большинства из них (95,15%) существенных нарушений, характеризовавшихся проявлениями тревожности (78,85%), агрессивности (59,62%) и истощаемости (15,38%). Установлено, что высокий уровень тревожности чаще наблюдался у девочек (25,00%), тогда как у мальчиков он регистрировался почти в 2 раза реже (11,54%), а высокий уровень агрессивности в сочетании с тревожностью или без нее, наоборот, чаще определялся у мальчиков (26,92%), чем у девочек (13,46%). Частота возникновения симптомокомплекса истощаемости не зависела от пола. Более подробная характеристика уровня тревожности с помощью психометрической методики Ч. Д. Спилберга, Ю. Л. Ханина подтвердила, что высокий уровень и личностной, и реактивной тревожности был более присущ девочкам. Оценка форм агрессивного поведения показала, что для мальчиков наиболее типичны проявления физической агрессии и негативизма, тогда как у девочек чаще наблюдалась косвенная агрессия, обида и чувство вины. Установлено, что у мальчиков высокий индекс агрессивности регистрировался почти в 3 раза чаще, чем у девочек, тогда как высокий индекс враждебности выявлялся одинаково часто и у девочек, и у мальчиков. У детей, находившихся на карантине в связи с пандемией СOVID-19, нарушения психоэмоционального состояния часто сопровождались расстройствами сна, при этом у девочек они встречались значительно чаще, чем у мальчиков.
Дод.точки доступу:
Позниш, В. А.
Вдовенко, В. Ю.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

5.


   
    Психологічні особливості дітей, переміщених із зони збройного конфлікту на південному сході України [Текст] = Psychological peculiarities of children –refugees from the zone of armed conflict in the southeast of Ukraine / Є. І. Степанова [та ін.] // Довкілля та здоров’я. - 2019. - № 3. - С. 17-22. - Бібліогр.: в кінці ст.


MeSH-головна:
ЛОКАЛЬНЫЕ ВОЙНЫ И КОНФЛИКТЫ -- LOCAL WARS AND CONFLICTS
ВРЕМЕННОЕ И МИГРИРУЮЩЕЕ НАСЕЛЕНИЕ -- TRANSIENTS AND MIGRANTS (психология, статистика)
ДЕТИ -- CHILD
ПОДРОСТКИ -- ADOLESCENT (физиология)
СТРЕСС ПСИХОЛОГИЧЕСКИЙ -- STRESS, PSYCHOLOGICAL (патофизиология, этиология)
ИСТОЩЕНИЕ -- EMACIATION (профилактика и контроль, терапия, этиология)
Анотація: Мета роботи: оцінити психоемоційний стан та визначити типологічні риси особистості дітей – вимушених переселенців із зони збройного конфлікту на південному сході України. Методи та обсяг досліджень. Проведено психологічне тестування 179 дітей – вимушених переселенців із зони збройного конфлікту на південному сході України. Вік дітей - від 10 до 17років (92 хлопчики та 87 дівчаток). Для оцінки психоемоційної сфери дитини було використано провокативну методику - тест "неіснуюча тварина". Оцінка тесту проводилась за загальноприйнятими в психології критеріями. Результати. Оцінка психоемоційної сфери дітей за допомогою тесту «неіснуюча тварина» виявила наявність у переважної більшості з них стану тривожності, агресивності та виснаження. На основі переважання високого рівня ознак того чи іншого симптомокомплексу або їх поєднання сформовано 5 груп спостереження та визначено типологічні риси особистості дітей. Найбільш численною була група дітей з переважанням ознак високого рівня тривожності (43,01%). Друге місце за чисельністю зайняла група дітей, у якій відмічалось поєднання високих показників двох симптомокомплексів – тревожності та агресивності (23,46%). ІІІ-ю группу становили діти з переважанням ознак симптомокомплексу агресивності (16,2%). У IV-у групу (12,29%) увійшли діти, у яких поєднувались ознаки виснаження та тривожності. V-а група (5,02%) характеризувалась низькими показниками з усіх трьох симптомокомплексів. Оцінка гендерних особливостей психоемоційного стану дітей показала, що дівчатка більш схильні до проявів тривожності, тоді як для хлопчиків більш характерними були прояви агресивності, які можуть супроводжуватись високим рівнем тривожності. Симптомокомплекс виснаження з одинаковою частотою зустрічався як у хлопчиків, так і у дівчаток
Objective: We assessed the psychoemotional state and determined the typological personality traits of the children – the forced migrants from the zone of armed conflict in the south-east of Ukraine. Methods and scope of research: Psychological testing of 179 children - forced migrants from the zone of armed conflict in the south-east of Ukraine, was carried out. The age of the children ranged from 10 to 17 years, 92 boys and 87 girls were among them. As a basic tool for the assessment of the psychoemotional sphere of the child, we used the provocative method of “non-existent animal” test. The test was evaluated according to generally accepted criteria in psychology. Results: The assessment of the psychoemotional sphere of children - forced migrants from the combat zone, with the help of the test "non-existent animal" revealed the presence of anxiety, aggressiveness, and exhaustion in the overwhelming majority of them. Based on the prevalence of a high level of symptoms of the symptom complex or their combination, 5 observation groups were formed and typological personality traits of children were determined. The group of the children with a predominance of the high level of anxiety signs (43.01%) was the most numerous. By number, the group of the children with a combination of high rates of two symptom complexes — anxiety and aggressiveness (23.46%) was at the second place. The third group consisted of children with a predominance of the signs of aggressiveness (16.2%). Group four (12.29%) included the children with the combination of the signs of exhaustion and anxiety. Group five (5.02%) was characterized by the low rates for all three symptom complexes. An assessment of the gender characteristics of the psychoemotional state of the children showed that the girls were more prone to the manifestations of anxiety, while the boys were characterized by the manifestations of aggressiveness, which can be accompanied with a high level of anxiety. Exhaustion symptom complex was found with the same frequency both in boys and girls
Дод.точки доступу:
Степанова, Є. І.
Базика, Д. А.
Полька, Н. С.
Позниш, В. А.
Колпаков, І. Є.
Вдовенко, В. Ю.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

6.


   
    Порушення внутрішньоклітинного метаболізму та його клінічні прояви у дітей, які проживають на радіоактивно забруднених територіях [Текст] / Є. І. Степанова, І. Є. Колпаков, В. Ю. Вдовенко // Перинатологія та педіатрія. - 2007. - № 3. - С. 121 . - ISSN 1992-5891

Рубрики: Окружающая среда, загрязнение радиационное--дети--вред возд

   Чернобыль--дети


   Клетки--дети--метаб


Дод.точки доступу:
Степанова, Є. І.
Колпаков, І. Є.
Вдовенко, В. Ю.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

7.


   
    Порівняльний аналіз стану про- та антиоксидантної систем у дітей при дії стресових чинників радіаційного та психогенного походження [Текст] = Comparative analysis of the state of pro- and antioxidant systems in children under the influence of stress factors of radiation and psychogenic origin / Є. І. Степанова, І. Є. Колпаков, В. А. Позниш // Довкілля та здоров’я. - 2019. - № 4. - С. 38-43. - Бібліогр.: в кінці ст.


MeSH-головна:
ШКОЛЬНИКИ -- SCHOOL STUDENTS
СТРЕСС ФИЗИОЛОГИЧЕСКИЙ -- STRESS, PHYSIOLOGICAL
КОМБАТАНТНЫЕ РАССТРОЙСТВА -- COMBAT DISORDERS (патофизиология, психология, этиология)
ОКРУЖАЮЩЕЙ СРЕДЫ ФАКТОРЫ ВОЗДЕЙСТВИЯ -- ENVIRONMENTAL EXPOSURE (анализ, статистика)
СРАВНИТЕЛЬНЫЕ ИССЛЕДОВАНИЯ -- COMPARATIVE STUDY
СТАТИСТИЧЕСКАЯ ОБРАБОТКА ДАННЫХ -- DATA INTERPRETATION, STATISTICAL
Анотація: Мета роботи: Оцінка процесів перекисного окислення ліпідів та антиоксидантного захисту у дітей при дії стресових чинників радіаційного та психогенного походження. Матеріали та методи: Обстежені діти шкільного віку – мешканці радіоактивно забруднених територій (РЗТ) та діти – вимушені переселенці із зони збройного конфлікту. Для визначення ознак оксидативного стресу проводили дослідження кінцевих продуктів перекисного окислення ліпідів (ПОЛ), що реагують з тіобарбітуровою кислотою (малонового диальдегіду – МДА), ферментів-антиоксидантів – каталази, супероксиддисмутази, глутатіонпероксидази, глутатіонтрансферази. Результати та висновки: У дітей – мешканців РЗТ і дітей – переміщених із зони збройного конфлікту мав місце дисбаланс в системі ПОЛ – антиоксидантний захист (АОЗ) більш виражений у дітей – мешканців РЗТ. У дітей – мешканців РЗТ в порівнянні з нозологічним контролем спостерігалося підвищення вмісту в сироватці крові кінцевих продуктів ПОЛ, що реагують з тіобарбітуровою кислотою; зміни активності ферментів – антиоксидантів: зниження активності супероксиддисмутази, підвищення активності каталази, глутатіонпероксидази, глутатіонтрансферази. У дітей – переселенців із зони збройного конфлікту зміни показників інтенсивності процесів ПОЛ і активності ферментів системи антиоксидантного захисту мали односпрямований характер, проте були менш виражені в порівнянні з контролем ніж у дітей – мешканців РЗТ
Objective: We evaluated the processes of lipid peroxidation and antioxidant protection in children under the influence of stress factors of radiation and psychogenic origin. Materials and methods: The children of school age – residents of radioactive contaminated territories (RCT) and children-forced migrants from the armed conflict zone exposed to stress factors, were examined. The final products of lipid peroxidation (LPO) reacting with thiobarbituric acid (malondialdehyde – MDA), enzymes-antioxidants – catalase, superoxide dismutase, glutathione peroxidase, glutathione transferase were studied by us to determine the signs of oxidative stress. Results and conclusions: In children-residents of RCT and children-displaced from the zone of armed conflict, the imbalance in the LPO system was revealed, an antioxidant protection is morepronounced among children-residents of RCT. An increase in the serum content of end-products of lipid peroxidation reacting with thiobarbituric acid was observed in children-residents of RCT compared with the control; changes in the activity of antioxidant enzymes such as a decrease in the activity of superoxide dismutase, an increase in catalase activity, glutathione peroxidase, glutathione transferase were observed. In children-migrants from the zone of armed conflict, changes in indicators of the intensity of LPO processes and the activity of enzymes in the antioxidant defense system were unidirectional, but were less pronounced
Дод.точки доступу:
Степанова, Є. І.
Колпаков, І. Є.
Позниш, В. А.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

8.
Шифр: ПУ3/2007/3
   Журнал

Перинатология и педиатрия [Текст]. - Виходить кожного кварталу
2007р. № 3
Зміст:
Информация о работе ХХV Всемирного конгресса Международной ассоциации педиатров. - С.6-7
Яблонь, О. С. Патоморфологічні дослідження перивентрикулярної зони головного мозку у дітей з дуже малою масою тіла / О. С. Яблонь [и др.] . - С.8-11
Інші автори: Задорожна Т. Д., Арчакова Т. М., Музика Л. П.
Журавель, І. А. Сучасні аспекти інтенсивної терапії новонароджених з діабетичною фетопатією / І. А. Журавель. - С.12-14
Воронов, М. В. Фізичний розвиток новонароджених, матері яких мешкають в містах з різним рівнем техногенного навантаження / М. В. Воронов [и др.] . - С.15-17
Інші автори: Петрова С. Г., Осичнюк Л. М., Капранов С. В.
Медведенко, Г. Ф. Стан центральної та периферичної гемодинаміки у немовлят, народжених від матерів із цукровим діабетом, з урахуванням даних ехокардіографії та допплерометрії / Г. Ф. Медведенко. - С.18-20
Герасимов, С. В. Етіотропне лікування флавозідом гострого герпетичного гінгівостоматиту у немовлят і дітей раннього віку / С. В. Герасимов. - С.21-24
Бондаренко, Н. Ю. Порушення кальцій-фосфорного гомеостазу в системі мати-плід-новонароджений при хронічній нирковій недостатності / Н. Ю. Бондаренко. - С.25-27
Берцун, К. Т. Энтеральное питание новорожденных с хирургической патологией в послеоперационном периоде / К. Т. Берцун, Д. В. Дмитриев. - С.28-29
Аскольская, Т. Н. Терапия детей раннего возраста с тяжелой перинатальной патологией головного мозга / Т. Н. Аскольская [и др.] . - С.30-32
Інші автори: Юсупова Г. З., Бедертдинова Т. А., Лира Н. В., Хамидуллина Л. Ф.
Шкіряк-Нижник, З. А. Динаміка психоемоціонального стану жінок у період вагітності / З. А. Шкіряк-Нижник [и др.] . - С.33-36
Інші автори: Слободченко Л. М., Числовська Н. В., Царенко І. В., Непочатова-Курашкевич Е. І.
Лукьянова, Е. М. Клинические варианты цирроза печени у детей / Е. М. Лукьянова [и др.] . - С.37-42
Інші автори: Денисова М. Ф., Березенко В. С., Чернега Н. В.
Тарасюк, Б. А. Особливості ехографічної структури печінки при високочастотному скануванні у дітей із захворюваннями гепатобіліарної системи / Б. А. Тарасюк, В. С. Березенко. - С.43-44
Омельченко, Л. И. Системная глюкокортикостероидная терапия при ревматических заболеваниях у детей / Л. И. Омельченко, В. Б. Николаенко. - С.45-49
Шадрін, О. Г. Особливості фармакотерапії затяжних ентероколітів, асоційованих з умовно-патогенною флорою, у дітей раннього віку / О. Г. Шадрін, Н. М. Басараба, А. Б. Сороколєтова. - С.50-52
Богмат, Л. Ф. Опыт применения препарата Зинаксин при лечении подростков с начальными проявлениями остеоартроза / Л. Ф. Богмат, Н. С. Шевченко, И. С. Лебец. - С.53-57
Квашніна, Л. В. Застосування препарату "Кальциум-D " для корекції синдрому гіпокальціємії у дітей, хворих на рахіт / Л. В. Квашніна [и др.] . - С.59-63
Інші автори: Апуховська Л. І., Антоненко Л. В., Нікіфорова Т. М., Рачковська В. В.
Крючко, Т. О. Актуальні питання лікування герпетичної інфекції у дітей / Т. О. Крючко, Ю. М. Кінаш. - С.64-68
Бережний, В. В. Сучасні принципи ефективного лікування вегетативної дисфункції у дітей / В. В. Бережний [и др.] . - С.69-74
Інші автори: Козачук В. Г., Орлюк І. Б., Міхаль Г. В., Корнєва В. В.
Михайлец, Л. П. Клинико-генетические аспекты патологии соединительной ткани у детей / Л. П. Михайлец. - С.75-79
Омельченко, Л. І. До питання про поширеність дисплазій сполучної тканини у дітей / Л. І. Омельченко [и др.] . - С.80-83
Інші автори: Ошлянська О. А., Скибан Г. В., Ніколаєнко В. Б.
Цирульник, О. М. Роль противірусних препаратів в терапії часто і тривало хворіючих дітей / О. М. Цирульник, О. Б. Бондарчук, Н. І. Авдєєва. - С.84-86
Чернишова, Л. І. Грип у дітей: особливості лікування та профілактики (лекція) / Л. І. Чернишова. - С.87-92
Кузюк, Л. Г. До питання оцінки функції зовнішнього дихання у дітей в сучасних умовах (обзор) / Л. Г. Кузюк, Л. В. Квашніна. - С.93-98
Банадига, Н. В. Метаболічна активність підшлункової залози на тлі патології травної системи / Н. В. Банадига, О. М. Дутчак. - С.99
Безрук, В. В. Щодо питання метаболічних розладів у дітей грудного віку з пренатальним дефіцитом заліза та їх корекція / В. В. Безрук [и др.] . - С.100
Інші автори: Нечитайло Ю. М., Фокіна С. Є., Андрійчук Д. Р.
Бережной, В. В. Метаболическая коррекция при первичном ацетонемическом синдроме у детей / В. В. Бережной, Л. В. Курило. - С.101
Бєлоусов, Ю. В. Бактеріальна транслокація й печінка: можливості корекції / Ю. В. Бєлоусов. - С.101
Борисенко, М. І. Корекція порушень ліпідного обміну в комплексному лікуванні хронічного гастродуоденіту у дітей / М. І. Борисенко. - С.102
Волосовець, О. П. Сучасні погляди на призначення метаболічних препаратів у дитячій кардіоревматології / О. П. Волосовець, С. П. Кривопустов, Т. С. Мороз. - С.102
Гнатейко, О. З. Особливості активності алкогольдегідрогенази у дітей за умови негативного впливу різних факторів забруднення довкілля / О. З. Гнатейко [и др.] . - С.103
Інші автори: Печеник С. О., Лук’яненко Н. С., Косцик Н. Р., Віштак Н. В.
Гудзенко, Ж. П. Дигестивно-обменная патология: клинико-физиологические аспекты / Ж. П. Гудзенко, Е. В. Короткая. - С.103-104
Знаменська, Т. К. Стан системи гемостазу у новонародженних в залежності від проведеної терапії вагітним жінкам із цукровим діабетом / Т. К. Знаменська, Т. О. Белявська, К. В. Розова. - С.104
Знаменська, Т. К. Оцінка рівня активних радикалів, нейроспецифічних білків у немовлят, які перенесли перинатальну гіпоксію / Т. К. Знаменська, В. І. Похилько, К. В. Розова. - С.104-105
Зорій, І. А. Ожиріння як основний чинник розвитку метаболічного синдрому у дітей та підлітків / І. А. Зорій, С. В. Білецький, Г. В. Нікоріч. - С.105
Казак, С. С. Дисфункция метаболического гомеостаза и методы ее коррекции у детей / С. С. Казак. - С.105106
Казак, С. С. Корекція психовегетативних електрофізіологічних порушень у дітей з хронічними захворюванніми органів травлення / С. С. Казак, А. Б. Віленський, О. В. Солдатова. - С.106
Калиновський, О. В. Особливості перебігу періоду ранньої неонатальної адаптації і функціонального стану печінки у немовлят, народжених від матерів з токсоплазменною інфекцією / О. В. Калиновський [и др.] . - С.106-107
Інші автори: Заєць В. В., Бондаренко Л. А., Щаслива В. О.
Квашніна, Л. В. Сучасні підходи до комплексної профілактики та корекції гіпокальціємічних станів у дітей / Л. В. Квашніна [и др.] . - С.107
Інші автори: Апуховська Л. І., Никифорова Т. М., Антоненко Л. В., Рачковська В. В.
Короткая, Е. В. Состояние белкового обмена и роль печени в акцентуации эндотоксикоза при дигестивно-обменной патологии у детей / Е. В. Короткая, Ж. П. Гудзенко. - С.107-108
Крючко, Т. А. Коррекция метаболических расстройств у детей с хроническими гепатитами вирусной этиологии / Т. А. Крючко, И. Н. Несина. - С.108
Кушниренко, С. В. Коррекция ацидоза при тубулопатиях у детей / С. В. Кушниренко. - С.109
Лапшин, В. Ф. Порушення окиснювально-відновлювального потенціалу у дітей з хронічним гастродуоденітом / В. Ф. Лапшин [и др.] . - С.109
Інші автори: Семіног А. Б., Тищенко В. К., Уманець Т. Р.
Лапшин, В. Ф. Особливості метаболічних порушень у дітей з рецидивіючими бронхолегеневими захворюваннями / В. Ф. Лапшин [и др.] . - С.110
Інші автори: Уманець Т. Р., Хоменко В. Є., Степанова Л. С.
Ласиця, О. І. Вплив превентивних заходів на еволюцію алергійного маршу у дітей раннього віку / О. І. Ласиця, М. Ю. Гудзій. - С.110
Ласиця, О. І. Основні біохімічні показники метаболізму у дітей раннього віку, хворих на бронхіальну астму, на тлі тривалої терапії інгаляційними кортикостероїдами / О. І. Ласиця [и др.] . - С.111
Інші автори: Охотнікова О. М., Мелліна К. В., Усова О. І.
Мантак, Г. І. Оцінка ефективності тіотриазоліну у дітей з функціональними порушеннями серцево-судинної системи / Г. І. Мантак [и др.] . - С.111-112
Інші автори: Попов В. П., Віннічук Л. Л., Марчук О. І.
Мартинюк, В. Ю. Оцінка ефективності вітамінного комплексу "Кідді Фарматон" при лікуванні дітей з мінімальною мозковою дисфункцією / В. Ю. Мартинюк [и др.] . - С.112
Інші автори: Майструк О. А., Козачук В. Г., Богуш Р. В., Надоненко О. М.
Марушко, Ю. В. Латентні та маніфестні залізодефіцитні стани у дітей / Ю. В. Марушко, О. О. Лісоченко, А. С. Макаров. - С.112-113
Мигаль, Л. Я. Ензимуричні критерії оцінки ефективності лікування обструктивних уропатій верніх сечових шляхів у дітей / Л. Я. Мигаль [и др.] . - С.113
Інші автори: Нікуліна Г. Г., Петербургський В. Ф., Сеймівський Д. А.
Мікулець, Л. В. Виявлення маркерів метаболічного синдрому у дітей та підлітків / Л. В. Мікулець, С. В. Білецький. - С.114
Никулина, Г. Г. Показатели дестабилизации клеточных мембран при разных формах нефропатий у детей / Г. Г. Никулина [и др.] . - С.114
Інші автори: Багдасарова И. В., Король Л. В., Мигаль Л. А.
Овчаренко, Л. С. Новый взгляд на возникновение метаболического синдрома / Л. С. Овчаренко, Н. В. Жихарева, В. П. Медведев. - С.115
Охотнікова, О. М. Зміни метаболізму ліпідів у дітей з харчовою алергією / О. М. Охотнікова [и др.] . - С.115
Інші автори: Мелліна К. В., Усова О. І., Яковлева Н. Ю., Ткачова Т. М.
Пархоменко, Л. К. Оксидативный стресс при дуоденальной язве у детей подросткового возраста / Л. К. Пархоменко, Л. А. Страшок. - С.116
Пащенко, І. В. Метаболічна корекція гіповітамінозів у жінок-годувальниць та їх немовлят / І. В. Пащенко [и др.] . - С.116
Інші автори: Шульга А. О., Підкова В. Я., Кизима Н. В., Маслова Ю. О.
Пеший, М. М. Корекція метаболічних розладів при аутоімунних тиреоїдитах у дітей / М. М. Пеший [и др.] . - С.117
Інші автори: Танянський С. М., Коленко І. О., Бойко В. П.
Пеший, М. М. До питання лікування метаболічних кардіопатій у дітей / М. М. Пеший [и др.] . - С.117
Інші автори: Танянська С. М., Коленко І. О., Шпехт Т. В., Бойко В. П.
Підкова, В. Я. Оптимізація корекції стану гіпо- та авітамінозу у дітей шкільного віку / В. Я. Підкова [и др.] . - С.118
Інші автори: Шульга А. О., Пащенко І. В., Врублевська С. В., Левітіна С. П.
Резніченко, Н. Ю. Корекція метаболічних порушень у підлітків з вугровою хворобою / Н. Ю. Резніченко. - С.118
Резніченко, Ю. Г. Зміни метаболізму у дітей великого промислового міста та шляхи їх корекції / Ю. Г. Резніченко, В. І. Бессікало, Г. І. Резніченко. - С.119
Сіротченко, Т. А. Ранні порушення метаболічних процесів у кістковій тканині у дітей групи соціального ризику / Т. А. Сіротченко [и др.] . - С.119
Інші автори: Безкаравайний Б. О., Баутіна Т. В., Грищенко Н. В., Когутницька М. І.
Сміян, О. І. Значення інтерлейкіну-1 при пневмонії у дітей раннього віку / О. І. Сміян, Т. П. Бинда. - С.120
Срібна, В. Є. Стан мікробіоцинозу кишечника у немовлят, народжених від матерів з герпевірусною інфекцією / В. Є. Срібна, Н. М. Михайлева, Є. В. Зброжик. - С.120-121
Степанова, Є. І. Порушення внутрішньоклітинного метаболізму та його клінічні прояви у дітей, які проживають на радіоактивно забруднених територіях / Є. І. Степанова [и др.] . - С.121
Інші автори: Колпаков І. Є., Вдовенко В. Ю., Ісаєнко Т. Н.
Тарасова, І. В. Вміст токсичних мікроелементів у системі мати-плацента-плід / І. В. Тарасова, А. М. Лобода. - С.121-122
Тришина, С. В. Нарушения метаболических реакций и их возможная коррекция у детей с бронхиальной астмой / С. В. Тришина [и др.] . - С.122
Інші автори: Зубчук Е. В., Юрьева А. В., Скубенко Г. И., Семенчук Т. В.
Фролова, Т. В. Застосування препарату "Береш кальцій плюс D3" з метою профілактики остеопенії та остеопорозу у дітей і підлітків / Т. В. Фролова [и др.] . - С.122-123
Інші автори: Коломенський В. М., Стенкова Н. Ф., Терещенкова І. І.
Чекман, І. С. Особливості застосування метаболітних препаратів у дітей / І. С. Чекман, Л. І. Голопихо, О. Т. рибак. - С.123
Чекман, І. С. Застосування в педіатричній практиці клініко-фармакологічних властивостей метаболічних препаратів / І. С. Чекман, Н. О. Горчакова. - С.123-124
Журба, Н. М. Електрофізіологічні особливості доклінічних форм вторинної кардіоміопатії у дітей / Н. М. Журба, К. І. Журавльова. - С.124
Лукушкина, Е. Ф. Отдаленные последствия вскармливания детей грудного возраста неадаптированными молочными продуктами / Е. Ф. Лукушкина [и др.] . - С.124-125
Інші автори: Нетребенко О. К., Дурмашкина А. П., Васильева О. А.
Вовк, С. С. Метаболічні порушення обміну білірубіна у дітей з синдромом Жильбера / С. С. Вовк, С. П. Альвінська. - С.125
Сенаторова, А. С. Сахарный диабет первого типа и диагностика сердечно-сосудистых осложнений у детей в зависимости от сроков заболевания / А. С. Сенаторова [и др.] . - С.125-126
Інші автори: Шульга Н. В., Рига Е. А., Гончарь М. А.
Охотнікова, О. М. Особливості реагування адаптивних систем у дітей з бронхіальною астмою / О. М. Охотнікова [и др.] . - С.126
Інші автори: Мелліна О. В., Усова О. І., Яковлева Н. Ю., Ткачова Т. М.
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

9.
Шифр: ПУ2/2014/78/3/4
   Журнал

Педіатрія, акушерство та гінекологія. - Виходит раз на два місяця
2014р. Т. 78 № 3/4 . - 42.75, р.
Зміст:
Маркевич, В. Е. Фармакологічна корекція цинк-свинцевого дисбалансу у дітей, хворих на цукровий діабет 1-го типу / В. Е. Маркевич, Н. В. Глущенко, І. П. Радченко. - С.7-17
Громнацька, Н. М. Інсулінорезистентність як провідний етіопатогенетичний кластер метаболічного синдрому у дітей та підлітків / Н. М. Громнацька. - С.18-25
Лембрик, І. С. Аутоімунний гепатит у дітей: сучасні підходи до діагностики та лікування / І. С. Лембрик, А. Б. Волосянко. - С.26-32
Починок, Т. В. Електролітний баланс у дітей пубертатного віку з проявами дисплазії сполучної тканини / Т. В. Починок, Т. В. Веселова. - С.33-42
Миколишин, Л. І. Особливості туберкульозу кісток і суглобів у дітей / Л. І. Миколишин, З. І. Піскур. - С.43-47
Резниченко, Ю. Г. Дослідження транснозологічної коморбідності у дітей раннього віку в умовах великого промислового центру / Ю. Г. Резниченко, М. О. Ярцева. - С.48-52
Кондрашова, В. Г. Стан церебральної гемодинаміки у дітей, які народилися та постійно проживають на радіоактивно забруднених територіях / В. Г. Кондрашова [и др.]. - С.53-59
Інші автори: Вдовенко В. Ю., Короткова О. Ю., Леонович О. С., Ісаєнко Т. М., Сорока А. О., Степанова Є. І.
Лісний, А. Є. Дефіцит цинку в дітей, народжених ВІЛ-позитивними матерями у Львівській області / А. Є. Лісний. - С.60-66
Сокольник, С. В. Особливості перебігу виразкової хвороби в дітей залежно від генетичної гетерогенності Helicobacter Pylori / С. В. Сокольник, Т. В. Сорокман, С. О. Сокольник. - С.67-71
Бойченко, А. Д. Типы диастолической дисфункции желудочков сердца у новорожденных в ранний неонатальный период / А. Д. Бойченко [и др.]. - С.72-80
Інші автори: Сенаторова А. В., Гончарь М. А., Кондратова
Скварская, Е. А. Нейрофиброматоз: этиология, патогенез, лечение / Е. А. Скварская. - С.81-87
Романенко, Т. Г. Профилактика акушерских и перинатальных осложнений у юных первородящих на фоне патологии щитовидной железы / Т. Г. Романенко, О. И. Чайка. - С.88-95
Пишак, В. П. Молекулярная эмбриология: на пути каталогизации генов врожденных пороков развития головного мозга / В. П. Пишак, М. А. Ризничук. - С.96-103
Діагностика та лікування артеріальної гіпертензії у дітей і підлітків (методичні рекомендації). - С.104-128
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

10.


   
    Наслідки Чорнобильської катастрофи для здоров’я дитячого населення України [Текст] / Є. І. Степанова [та ін.] // Довкілля та здоров’я. - 2004. - № 2. - С. 59-61

Рубрики: Чернобыль--дети

Дод.точки доступу:
Степанова, Є. І.
Лапушенко, О. В.
Кондрашова, В. Г.
Колпаков, І. Є.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

 1-10    11-21   21-21 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)