Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Книги (1)Бібліотечні видання (6)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Степанова, Г.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 40
Показані документи з 1 по 20
 1-20    21-40  
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Підручна С. Р., Степанова Г. М., Ярошенко Т. Я.
Назва : Активність ферментів антиоксидантного захисту в щурів різного віку в ранній та пізній періоди після моделювання політравми
Паралельн. назви :Activity of antioxidant enzymes in laboratory rats of different ages in the early and late stages of polytrauma simulation
Місце публікування : Медична та клінічна хімія. - Тернопіль, 2017. - Том 19, N 3. - С. 120-126 (Шифр МУ92/2017/19/3)
MeSH-головна: КРЫСЫ -- RATS
ТРАВМА МНОЖЕСТВЕННАЯ -- MULTIPLE TRAUMA
СУПЕРОКСИДДИСМУТАЗА -- SUPEROXIDE DISMUTASE
КАТАЛАЗА -- CATALASE
ФЕРМЕНТЫ -- ENZYMES
ЦЕРУЛОПЛАЗМИН -- CERULOPLASMIN
Анотація: Останні десятиріччя характеризуються значним зростанням травматизму, особливо осіб молодого віку, який має різноманітні причини. Однією з патогенетичних ланок травматичної хвороби є порушення системи антиоксидантового захисту. Дані про зміни показників системи антиоксидантного захисту в осіб різного віку та в різні періоди травматичної хвороби розрізнені й суперечливі. Мета дослідження – визначити активність показників антиоксидантного захисту в ранні та пізні терміни політравми у молодих, статевозрілих і старих щурів. Методи дослідження. Політравму моделювали під тіопентал-натрієвим знеболюванням (60 мг/кг маси тіла тварини). В асептичних умовах у щурів викликали кровотечу зі стегнової вени (близько 20 % об’єму циркулюючої крові), 1 мл якої вводили в паранефральну клітковину для відтворення ендогенної інтоксикації. Далі з оперативного доступу щипцями Люера ламали ліву стегнову кістку, рану на стегні зашивали. Дослідження проводили на 1, 3, 24 годину та 14 добу після моделювання політравми. Активність супероксиддисмутази в сироватці крові визначали за методикою Чеварі, активність каталази в гомогенаті печінки та плазмі крові – за методикою М. А. Королюка і співав, вміст церулоплазміну в сироватці крові – за методикою В. Г. Колба, В. С. Камишнікова. Результати й обговорення. Моделювання політравми в 3-, 6- та 24-місячних щурів у ранній (1, 3 і 24 година) та пізній (14 доба) періоди травматичного ураження призвело до активації ферментів антиоксидантного захисту. У тварин з модельованою політравмою на 3 годину зростала активність супероксиддисмутази з подальшим різким її зниженням на 24 годину, особливо в молодих 3-місячних щурів. До 14 доби активність ферменту підвищувалася і наближалася до рівня інтактних тварин. Активність каталази в сироватці крові збільшувалася протягом усіх досліджуваних термінів раннього періоду політравми з максимальним значенням на 24 годину експерименту в щурів усіх груп з подальшою тенденцією до нормалізації на 14 добу. В печінці тварин активність ферменту виснажувалася, про що свідчило різке її зниження на 1, 3 та 24 годину (ранній період політравми) з наступним зростанням активності на 14 добу. Активність церулоплазміну в сироватці крові 3-, 6- та 24-місячних щурів збільшувалася протягом усього експерименту, причому найвищих значень вона досягнула на 24 годину після моделювання політравми. Висновки. Активність досліджуваних ферментів антиоксидантного захисту зростала в усіх групах тварин, особливо 3-місячних щурів, у ранні терміни після моделювання політравми. На 14 добу (пізній термін) вона знижувалась
Знайти схожі

2.

Назва журналу :Медична та клінічна хімія -2017р. т.19,N 3
Цікаві статті :
Novohatska O. O. Analytical support of hygienic control of oxathiapiprolin residual amounts in environmental objects and potatoes/ O. O. Novohatska [и др.] (стр.5-10)
Logoyda L. S. Development of the methodology for the estimation of enalapril meleate in medicines/ L. S. Logoyda, D. B. Korobko (стр.11-14)
Грищук Л. А. Корекція токсичного впливу протитуберкульозних препаратів на печінку пацієнтів з уперше діагностованим туберкульозом легень/ Л. А. Грищук, О. М. Окусок (стр.15-22)
Марчишин С. М. Дослідження хімічного складу деяких рослин родини Gentianaceae423-28/ С. М. Марчишин, Л. І. Стойко, О. О. Покотило
Ларичева О. М. Особливості вільнорадикального окиснення в легенях щурів із плевритом за умов тривалого освітлення/ О. М. Ларичева, Л. Д. Чеботар, Т. Я. Ярошенко (стр.29-34)
Курило Х. І. Порівняльний вплив фармацевтичних засобів на основі козлятника лікарського на біохімічні показники у крові тварин з експериментальним цукровим діабетом 2 типу/ Х. І. Курило, І. М. Кліщ (стр.35-41)
Федосос А. І. Визначення якісного складу та кількісного вмісту амінокислот у часнику цубулинах і листі/ А. І. Федосос, В. С. Кисличенко, О. М. Новосел (стр.42-47)
Бандас І. А. Наночастинки діоксиду кремнію посилюють викликаний свинцем оксидативний та нітрооксидативний стрес/ І. А. Бандас [и др.] (стр.48-56)
Антоненко А. М. Оптимізація аналітичного контролю залишкових кількостей фунгіцидів з класу піразолкарбоксамідів у воді/ А. М. Антоненко [и др.] (стр.57-62)
Яремчук О. З. Показники прооксидантно-антиоксидантної системи печінки при експериментальному антифосфоліпідному синдромі та застосуванні L-аргініну/ О. З. Яремчук [и др.] (стр.63-70)
Боднар О. І. Оксидативний статус щурів за експериментального діабету 2 типу та його корекція селен-хром-ліпідною субстанцією із Chlorella vulgaris Biej./ О. І. Боднар [и др.] (стр.71-81)
Лоза Є. О. Біохімічна оцінка загоєння післяопераційних ран на фоні цукрового діабету в щурів при різних способах закриття ран/ Є. О. Лоза, М. І. Марущак (стр.82-86)
Мельник О. В. Імунопатогенез реактивного артриту/ О. В. Мельник (стр.87-92)
Лихацький П. Г. Корекція вільнорадикальних процесів та мітохондріальної дисфункції в щурів, отруєних натрію нітритом і тютюновим димом, препаратом “Мілдронат”/ П. Г. Лихацький (стр.93-100)
Мамедалиев Н. А. Активность протеолитических ферментов и их ингибиторов в ротовой жидкости здоровых людей и пациентов с симптомами острых респираторных вирусных инфекций/ Н. А. Мамедалиев, В. А. Дивоча (стр.103-107)
Копаниця О. М. Метаболічні процеси у стінці тонкої кишки, серці й печінці при експериментальному застосуванні карагінану/ О. М. Копаниця, М. І. Марущак, А. А. Щербатий (стр.108-113)
Фурка О. Б. Зміна показників енергозабезпечувального окиснення у тварин, уражених ацетамінофеном на тлі цукрового діабету 2 типу/ О. Б. Фурка (стр.114-119)
Підручна С. Р. Активність ферментів антиоксидантного захисту в щурів різного віку в ранній та пізній періоди після моделювання політравми/ С. Р. Підручна, Г. М. Степанова, Т. Я. Ярошенко (стр.120-126)
Цікаві статті :
Знайти схожі


3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Підручна С. Р., Степанова Г. М.
Назва : Взаємозалежність про- й антиоксидантного статусу і калікреїн-кінінової системи у тварин різного віку за умов ранньої та пізньої політравми
Паралельн. назви :Interdependence of the pro- and antioxidant status and kallikrein-kinin system in animals of different age in conditions of early and late polytrauma
Місце публікування : Медична та клінічна хімія. - Тернопіль, 2017. - Том 19, N 4. - С. 98-103 (Шифр МУ92/2017/19/4)
MeSH-головна: КРЫСЫ -- RATS
ПЕРЕКИСНОЕ ОКИСЛЕНИЕ ЛИПИДОВ -- LIPID PEROXIDATION
АНТИОКСИДАНТЫ -- ANTIOXIDANTS
КАЛЛИКРЕИН-КИНИНОВАЯ СИСТЕМА -- KALLIKREIN-KININ SYSTEM
ТРАВМА МНОЖЕСТВЕННАЯ -- MULTIPLE TRAUMA
Анотація: Останні десятиріччя характеризуються значним зростанням травматизму, особливо осіб молодого віку, який має різноманітні причини. Однією з патогенетичних ланок травматичної хвороби є порушення прооксидантно-антиоксидантної та калікреїн-кінінової систем. Дані про зміни показників пероксидного окиснення ліпідів антиоксидантного захисту – калікреїн-кінінової системи в осіб різного віку і в різні періоди травматичної хвороби розрізнені та суперечливі. Мета дослідження – встановити взаємозалежність між показниками про- й антиоксидантної систем та показниками загального і специфічного протеолізу в щурів різного віку при ранніх та пізніх проявах полі травми. Методи дослідження. Політравму моделювали під тіопентал-натрієвим знеболюванням (60 мг/кг маси тіла тварин). В асептичних умовах у тварин зі стегнової вени викликали кровотечу (близько 20 % об’єму циркулюючої крові), 1 мл якої вводили в паранефральну клітковину для відтворення ендогенної інтоксикації. Далі з оперативного доступу щипцями Люера ламали ліву стегнову кістку, рану на стегні зашивали. Дослідження проводили на 1, 3, 24 годину та 14 добу після моделювання політравми. Активність супероксиддисмутази в сироватці крові визначали за методикою Чеварі, активність каталази в гомогенаті печінки та плазмі крові – за методикою М. А. Королюка і співавт., вміст церулоплазміну в сироватці крові – за методикою В. Г. Колба, В. С. Камишнікова, вміст ТБК-активних продуктів – за методикою Б. В. Гаврилова, а показники калікреїн-кінінової системи – за методикою К. М. Веремєєнко. Взаємозв’язок двох ознак при наявності нормального розподілу оцінювали за результатами кореляційного аналізу за Пірсоном (r). Результати й обговорення. Проаналізувавши взаємозв’язок між показниками про- й антиоксидантної систем та показниками загального і специфічного протеолізу в ранні терміни травматичної хвороби у тварин 3-місячного віку, ми встановили наявність оберненої статистично значимої кореляції між рівнем калікреїну й активністю супероксиддисмутази (r=-0,69; р0,05) на 1 годину після моделювання політравми. Про активацію неспецифічного протеолізу свідчила наявність прямих статистично значимих кореляційних зв’язків між протеолітичною активністю і рівнем малонового діальдегіду (r
Знайти схожі

4.

Назва журналу :Медична та клінічна хімія -2017р. т.19,N 4
Цікаві статті :
Федосов А. І. Дослідження жирнокислотного складу часнику листя та цибулин/ А. І. Федосов, В. С. Кисличенко, О. М. Новосел (стр.5-9)
Верба Р. В. Особливості імунного профілю у крові щурів з гострим поширеним перитонітом на тлі гіпотиреозу/ Р. В. Верба, І. М. Кліщ (стр.10-17)
Акімова В. М. Вміст фактора некрозу пухлин α і трансформуючого фактора росту β1 у сироватці крові хворих на гострий апендицит та абдомінальний туберкульоз/ В. М. Акімова (стр.18-22)
Головенко М. Я. Напівемпіричний аналіз взаємодії алкоксипохідних 1,4-бенздіазепіну з ГАМКа-рецептором на підставі даних молекулярного докінгу та фармакологічного ефекту/ М. Я. Головенко [и др.] (стр.23-31)
Нечипорук В. М. Метаболізм цистеїну при експериментальному гіпер- та гіпотиреозі в щурів/ В. М. Нечипорук, М. М. Корда (стр.32-40)
Загайко А. Л. Вплив інгібіторів ароматази третього покоління на окремі компоненти перебігу експериментального метаболічного синдрому/ А. Л. Загайко, Д. В. Литкін, А. В. Малоштан (стр.41-50)
Бумбар З. О. Зміни антиоксидантно-прооксидантної системи та їх медикаментозна корекція при поєднанні сечокам’яної хвороби і пародонтиту/ З. О. Бумбар, О. Р. Піняжко (стр.51-56)
Logoyda L. S. Development methodology for identification of simultaneous determination of nifedipine, enalapril and bisoprolol/ L. S. Logoyda, T. A. Proniv, M. I. Dmutriv (стр.57-60)
Криворучко О. В. Фенольні сполуки листя Sorbus domestica i Sorbus graeca/ О. В. Криворучко (стр.61-64)
Щерба В. В. Показники метаболізму в щурів з пародонтитом на тлі гіпер- та гіпотиреозу/ В. В. Щерба [и др.] (стр.65-72)
Процько, В. В. Особливості ліпідного обміну в жінок із гострим коронарним синдромом без підйому сегмента ST залежно від гормонального статусу/ В. В. Процько (стр.73-80)
Гнатюк М. С. Стан антиоксидантної системи експериментальних тварин при пошкодженні дванадцятипалої кишки за умов пострезекційної портальної гіпертензії/ М. С. Гнатюк, Л. В. Татарчук (стр.81-86)
Ставніченко П. В. Оптимізація аналітичного контролю залишкових кількостей фунгіцидів цифлуфенаміду та дифеноконазолу у воді/ П. В. Ставніченко [и др.] (стр.87-92)
Ковальська М. Є. Зміни функціонального стану прооксидантної та антиоксидантної системи у надниркових залозах морських свинок за умов формування експериментального алергічного альвеоліту/ М. Є. Ковальська (стр.93-97)
Підручна С. Р. Взаємозалежність про- й антиоксидантного статусу і калікреїн-кінінової системи у тварин різного віку за умов ранньої та пізньої політравми/ С. Р. Підручна, Г. М. Степанова (стр.98-103)
Степась Ю. М. Кореляційний аналіз показників гемостазу і функціонального стану печінки за гострого калькульозного холециститу/ Ю. М. Степась [и др.] (стр.104-108)
Марущак М. І. Пероксидне окиснення білків стінки тонкої кишки, міокарда та печінки щурів при експериментальному застосуванні карагінану/ М. І. Марущак [и др.] (стр.109-114)
Руцька А. В. Показники вільнорадикального окиснення в щурів за умови "пасивного тютюнокуріння" на тлі тривалого введення глутамату натрію у статевому і віковому аспектах/ А. В. Руцька, І. Я. Криницька, М. І. Марущак (стр.115-122)
Копчак Н. Г. Вплив йоду на показники ліпідного профілю крові щурів різного віку при експериментальному ожирінні/ Н. Г. Копчак [и др.] (стр.123-128)
Усенко Т. В. Проблема оцінки гематотоксичності пестицидів/ Т. В. Усенко (стр.129-137)
Цікаві статті :
Знайти схожі


5.

Назва журналу :Здобутки клінічної і експериментальної медицини -2015р.,N 2/3
Цікаві статті :
Галагдина А. А. Порушення функціонального та морфологічного стану слинних залоз при цукровому діабеті та їх роль в ушкодженні слизової оболонки ротової порожнини/ А. А. Галагдина (стр.7-11)
Мельничук Ю. М. Екстракорпоральна ударно-хвильова терапія: історичні аспекти розвитку та застосування у сучасній медичній практиці (огляд літератури)/ Ю. М. Мельничук, Р. З. Огоновський (стр.12-17)
Степанова Г. М. Особливості перебігу політравми у різному віці/ Г. М. Степанова (стр.18-20)
Мігенько Б. О. Деякі підходи до сучасного лікування хворих із трофічними виразками при післятромбофлебітичному синдромі/ Б. О. Мігенько (стр.21-23)
Абдуллаев У. Б. Выбор хирургической тактики при распространенном гнойном перитоните/ У. Б. Абдуллаев, К. Р. Тагаев (стр.24-28)
Абдуллаев У. Б. Неотложная эндовидеохирургия при острых заболеваниях органов брюшной полости/ У. Б. Абдуллаев, С. И. Нарзуллаев, К. Р. Тагаев (стр.29-31)
Близнюк Р. В. Динамка показників ліпідної пероксидаціїта антиоксидантного захисту тканини печінки в ранній період після нанесення політравми у тварин з хронічним гепатитом/ P. В. Близнюк (стр.32-36)
Вакуленко Д. В. Застосування інформаційної технології морфологічного аналізу артеріальних осцилограм для порівняльного аналізу стану судин лівої та правої верхніх кінцівок/ Д. В. Вакуленко, Л. О. Вакуленко, А. С. Плешканьова (стр.37-45)
Гнатюк М. С. Кількісна морфологічна оцінка структурної перебудови артерій передсердь при артеріальній гіпертензії в малому колі кровообігу/ М. С. Гнатюк, О. Б. Слабий, Л. В. Татарчук (стр.46-49)
Дмитришин Б. Я. Гострі захворювання органів дихання у дітей раннього віку з атопічним дерматитом/ Б. Я. Дмитришин (стр.50-52)
Ільницький Я. М. Оцінка методу кісткової пластики піднебіння та альвеолярного відростка комбінованим трансплантатом при вроджених незрощення/ Я. M. Ільницький, I. М. Гэть, P. 3. Огоновський (стр.53-57)
Козак Д. В. Динаміка синдрому ендогенної інтоксикації в умовах політравми та його корекція карбацетамом/ Д. В. Козак (стр.58-60)
Костів С. Я. Імуноморфологічні зміни стінки тромбованоївени у пацієнтів з післяопераційним тромбозом системи нижньої порожнистої вени/ С. Я. Костів [и др.] (стр.61-63)
Комшук Т. С. Особливості циркумвентрикулярної системи головного мозку в осіб літнього віку/ Т. С. Комшук (стр.64-68)
Кравець Б. Б. Порушення показників протеїназо-інгібіторної системи в крові за умов розвитку експериментального бактеріального кератиту на тлі експериментальної бронхіальної астми і пневмонії/ Б. Б. Кравець, М. С. Регеда (стр.69-70)
Кравцова В. И. Динамика показателей структурно-функционального состояния сердца, сосудов, почек и содержания в крови ренина и альдостерона при лечении блокаторами ренин-ангиотензин-альдостероновой системы больных гипертонической болезнью с сопутствующим хроническим пиелонефритом/ В. И. Кравцова (стр.71-77)
Ксьонз І. В. Ультразвукова характеристика гострих та хронічних неодонтогенних піднижньощелепних лімфаденітів у дітей/ I. В. Ксьонз (стр.78-82)
Лабінський А. Й. Комбіноване лікування дисциркуляторної енцефалопатії: гірудотерапія в поєднанні з нутриціологічними методами/ А. Й. Лабінський (стр.83-86)
Левчук Р. Д. Порушення показників гуморального імунітету та вмісту циркулюючих імунних комплексів в динаміці раннього періоду після нанесення скелетної, черепно-мозкової та поєднаної травм/ P. Д. Левчук (стр.87-90)
Лобанець В. Я. Цитокіновий статус у хворих із запально-деструктивними ураженнями пародонта/ В. Я. Лобанець, В. Р. Перейма, І. М. Смільська (стр.91-95)
Лотоцька С. В. Застосування ентеросорбенту «карболайн» при корекції змін вільнорадикального окиснення у хворих на хронічне обструктивне захворювання легень/ С. В. Лотоцька, Κ. І. Бардахівська (стр.96-98)
Маланчук Л. М. імунопатогенетична роль інтерлейкіну 6, 8 та фактора некрозу пухлин-альфа у розвитку аденомюзу / Л. М. Маланчук, В. М. Мартинюк (стр.99-100)
Марчишин С. М. Визначення якісного складу та кількісного вмісту гідроксикоричних кислот у сировині рослин роду лілійник (hemerocalusl.)/ С. М. Марчишин, О. В. Зарічанська, Т. О. Щербакова (стр.101-103)
Марчишин С. М. Дослідження флавоноїдів первоцвіту весняного (primula veris l.)/ С. М. Марчишин [та ін.] (стр.104-106)
Мерецький В. М. Оцінка ефективності застосування нестероїдних протизапальних засобів при лікуванні остеоартрозу колінних суглобів/ В. М. Мерецький (стр.107-110)
Новікевич С. З. Прогнозування розвитку та оптимізація профілактики бронхіальної астми у дітей із сезонною алергією/ С. З. Новікевич (стр.111-114)
Одинцова В. М. Вивчення електронної будови та реакційної здатності похідних 5-(адамантан -1 -ІЛ)-4R-1,2,4-тріазол-З-тюлів/ В. М. Одинцова (стр.115-120)
Рибак В. А. Визначення гіполіпідемічних, антиатерогенних і антигіпертензивних ефектів таблеток «Гліфасонорм» і капсул «Гліфасолін» на моделі стрептозотоцинового діабету у щурів/ В. А. Рибак, Л. Μ. Малоштан (стр.121-126)
Рудник В. Т. Анемія вагітних: вплив на функціональний стан печінки/ В. Т. Рудник (стр.127-129)
Салій З. В. Результати оцінки неврологічного статусу у хворих з наслідками черепно-мозкової травми з використанням шкали NOS-TBI/ З. В. Салій (стр.130-134)
Сван О. Б. Вплив гострого стресу на показники жовчовидільної функції печінки в умовах кріоураження шкіри в експерименті/ О. Б. Сван (стр.135-137)
Сміян С. І. морфофункціональний стан печінки у пацієнтів з подагрою/ С. І. Сміян [та ін.] (стр.138-141)
Філь А. Ю. Досвід ранніх результатів малоінвазійного лікування переломів шийки стегнової кістки у хворих з політравмою за допомогою фіксатора TARGON FN/ А. Ю. Філь [та ін.] (стр.142-146)
Цицюра P. І. Роль порушень жовчовидільної функції печінки в патогенезігострої виразки шлунка та їх корекція тіотриазоліном/ P. І. Цицюра (стр.147-149)
Черняшова В. В. L-аргінін та рексод покращують стан печінки при експериментальному перитоніті/ В. В. Черняшова (стр.150-152)
Швець Н. В. Взаємозв’язок добового ритму артеріального тиску з надлишковою масою тіла у пацієнтів з артеріальною гіпертензією та остеоартрозом/ H. В. Швець (стр.153-156)
Шманько О. В. Вплив структурно-функціонального стану серця на розвиток когнітивних порушень у хворих, на артеріальну гіпертензію/ О. В. Шманько (стр.157-162)
Волкова Н. М. Методика моделювання гіпоксичного ефекту атмосфери при III типі погоди / H. М. Волкова (стр.163-165)
Сельський П. Р. Аналіз клініко-епідеміологічних аспектів гіперпластичних процесів ендометрію жінок із застосуванням багатопараметричної нейромережевої кластеризації/ П. P. Сельський, А. Ф. Слива, В. В. Слива (стр.166-170)
Савчук З. Л. Інтенсивність процесів ліпідної пероксидації у кролів з хімічним опіком рогівки на тлі мерказоліл-/ 3. Л. Савчук (стр.171-175)
Комшук Т. С. Тендерні відмінності лікворної системи головного мозку в людей старечого віку/ Т. С. Комшук (стр.176-178)
Мала О. С. Порівняльний аналіз елементного складу кори берези бородавчастої, субстанції з неї та грунту/ О. С. Мала (стр.179-181)
Цікаві статті :
Знайти схожі


6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Степанова Г. М.
Назва : Особливості перебігу політравми у різному віці
Паралельн. назви :Peculiarities of the polytrauma course at different ages
Місце публікування : Здобутки клінічної і експериментальної медицини. - 2015. - № 2/3. - С. 18-20 (Шифр ЗУ17/2015/2/3)
Примітки : Библиогр. в конце ст.
MeSH-головна: ТРАВМА МНОЖЕСТВЕННАЯ -- MULTIPLE TRAUMA
КЛИНИЧЕСКОЕ ИССЛЕДОВАНИЕ -- CLINICAL TRIAL
ВОЗРАСТНЫЕ ФАКТОРЫ -- AGE FACTORS
Знайти схожі

7.

Назва журналу :Вопросы наркологии -2013р.,N 6
Цікаві статті :
Иванец Н. Н. Журналу вопросы наркологии 25 лет/ Н. Н. Иванец (стр.5-9)
Кошкина Е. А. Проблемы распространенности болезней зависимости и основные направления совершенствования наркологической помощи в России/ Е. А. Кошкина, В. В. Киржанова (стр.10-26)
Борисова Е. В. Основные направления научных исследований в области наркологии в Российской Федерации/ Е. В. Борисова [и др.] (стр.27-39)
Анохина И. П. Основные биологические механизмы зависимости от психоактивных веществ/ И. П. Анохина (стр.40-59)
Кибитов А. О. Клиническая генетика наркологических заболеваний: роль генов системы дофамина/ А. О. Кибитов (стр.60-80)
Арзуманов Ю. Л. Экспериментальное изучение неосознаваемого восприятия у больных наркологического профиля/ Ю. Л. Арзуманов (стр.81-88)
Гамалея Н. Б. Нарушения функциональной активности клеточного звена иммунной системы при острой алкогольной интоксикации/ Н. Б. Гамалея, Л. И. Ульянова (стр.89-114)
Панченко Л. Ф. Метаболический гомеостаз при дилатационной кардиомиопатии алкогольного генеза и ишемической болезни сердца/ Л. Ф. Панченко [и др.] (стр.115-128)
Винникова М. А. Дисульфирам в терапии болезней зависимости: обзор клинических исследований эффективности и безопасности/ М. А. Винникова (стр.129-160)
Агибалова Т. В. Оценка эффективности применения альянсцентрированной психотерапии в процессе стационарного лечения больных опиоидной наркоманией/ Т. В. Агибалова, П. В. Тучин (стр.161-175)
Альтшулер В. Б. Атрофические изменения церебральных структур у больных алкоголизмом, различающихся объемами потребляемого алкоголя/ В. Б. Альтшулер [и др.] (стр.176-191)
Дудко Т. Н. Пути развития наркологической и медикосоциальной реабилитационной помощи наркологическим больным в России/ Т. Н. Дудко (стр.192-219)
Корчагина Г. А. Необходимость внедрения стандартов первичной профилактики потребления психоактивных веществ в Российской Федерации/ Г. А. Корчагина, Е. В. Фадеева (стр.220-231)
Борисова Е. В. Оценка публикационной активности сотрудников «Национального научного центра наркологии» в журнале «Вопросы наркологии» в 2008-2012 гг/ Е. В. Борисова, Я. В. Колпаков (стр.232-234)
Цікаві статті :
Знайти схожі


8.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Панченко Л. Ф., Моисеев В. С., Давыдов Б. В., Теребилина Н. Н., Баронец В. Ю., Наумова Т. А., Гончаров А. С., Степанова Г. П.
Назва : Метаболический гомеостаз при дилатационной кардиомиопатии алкогольного генеза и ишемической болезни сердца
Місце публікування : Вопросы наркологии. - 2013. - № 6. - С. 115-128 (Шифр ВР85/2013/6)
MeSH-головна:
КАРДИОМИОПАТИЯ ДИЛАТАЦИОННАЯ -- CARDIOMYOPATHY, DILATED
ИШЕМИЧЕСКАЯ БОЛЕЗНЬ СЕРДЦА -- MYOCARDIAL ISCHEMIA

Знайти схожі

9.

Назва журналу :Эпидемиология и инфекционные болезни -2008р.,N 4
Цікаві статті :
Степанова Г. И. Эпидемиологическая характеристика гепатита С в Республике Саха (Якутия)/ Г. И. Степанова [и др.] (стр.4-8)
Исраилов Б. Результаты дозорного эпидемиологического надзора за ВИЧ-инфекцией в Кыргызстане/ Б. Исраилов (стр.8-10)
Яковлев А. А. Динамика заболеваемости гепатитами В и С в Приморском крае и эпидемиологическая оценка факторов, ее детерминирующих/ А. А. Яковлев [и др.] (стр.10-14)
Романова Е. Б. Ассоциации HLA-антигенов с различными вариантами течения хронической HCV-инфекции/ Е. Б. Романова, Ю. М. Амбалов, И. В. Шестакова (стр.14-17)
Куевда Д. А. Разработка и апробация метода количественного определения ДНК генотипов вируса папилломы человека на основе ПЦР в режиме реального времени/ Д. А. Куевда, О. Ю. Шипулина, Г. А. Шипулин (стр.18-21)
Никольский М. А. Сероконверсия и нарастание концентрации lgG-антител при инфекции, вызванной вирусом герпеса 6-го типа у детей/ М. А. Никольский, В. Г. Мессорош, С. И. Минченко (стр.22-24)
Румель Н. Б. Иммунологические особенности респираторных инфекций у гематологических больных/ Н. Б. Румель, Н. П. Стижак (стр.24-27)
Кокорева С. П. Иммунологические и биохимические изменения у детей с частыми респираторными инфекциями/ С. П. Кокорева, Н. П. Куприна, Л. В. Семенченко (стр.28-31)
Куприна Н. П. Влияние экологических факторов на состояние здоровья часто болеющих детей и особенности их иммунного ответа/ Н. П. Куприна, С. П. Кокорева, Е. В. Арапова (стр.32-35)
Зелещук Ю. Н. Качество жизни больных бруцеллезом/ Ю. Н. Зелещук, П. Н. Попов, С. Л. Вардосанидзе (стр.35-38)
Куракин Э. С. Основные факторы риска инфицирования и заболевания нозокомиальным сальмонеллезом в стационаре хирургического профиля/ Э. С. Куракин (стр.38-42)
Гюлазян Н. М. Частота и уровень выявления маркера Шига-токсина при различных вариантах течения острых кишечных инфекций/ Н. М. Гюлазян, О. Ф. Белая, С. Г. Пак (стр.42-45)
Алиев Н. Н. Выявление энтеровирусов у пациентов с острыми кишечными инфекциями на территории Азербайджанской Республики в 1995-2004 гг./ Н. Н. Алиев [и др.] (стр.45-46)
Арзуманян В. Г. Антимикробные пептиды как факторы местного иммунитета при вульвовагинальном кандидозе/ В. Г. Арзуманян, Е. Т. Мальбахова, Л. М. Комиссарова (стр.46-49)
Логунов О. В. Клинико-эпидемиологическая характеристика папилломавирусной инфекции/ О. В. Логунов [и др.] (стр.50-53)
Попова А. А. Изменения системы иммунитета у больных ВИЧ-инфекцией и туберкулезом/ А. А. Попова [и др.] (стр.54-55)
Кустов И. Н. Распространенность стоматологических заболеваний среди населения России/ И. Н. Кустов (стр.56-58)
Н. Н. Жуков-Вережников (к 100-летию со дня рождения) (стр.58-59)
Подунова Л. Г. Значение эпидемиологических съездов по профилактике инфекционной заболеваемости/ Л. Г. Подунова (стр.62-63)
Цікаві статті :
Знайти схожі


10.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Степанова Г. И., Алексеева М. Н., Торчинский Н. В., Кирьянова Е. В.
Назва : Эпидемиологическая характеристика гепатита С в Республике Саха (Якутия)
Місце публікування : Эпидемиология и инфекционные болезни. - 2008. - № 4. - С. 4-8 (Шифр 72161/2008/4)
Предметні рубрики: Гепатит С-- эпид
Якутия-- эпид
Эпидемиологические исследования
Знайти схожі

11.

Назва журналу :Здоровье -2007р.,N 6
Цікаві статті :
Матвеев А. Мужчина и женщина - кто умнее?/ А. Матвеев, Е. Шапошников, М. Безруких (стр.10-11)
Зубова А. Дары моря в косметичке/ А. Зубова (стр.12-14)
Троицкая С. Опаленные солнцем/ С. Троицкая (стр.18-21)
Лекарство с ветки (стр.23)
Трошина Е. Щитовидка под напряжением/ Е. Трошина, Л. Акуленко, И. Сомов (стр.32-36)
Смирнова О. Движение мешает худеть?/ О. Смирнова (стр.42-43)
Анисимов В. Гормон долгожителей/ В. Анисимов, С. Рапопорт (стр.44-46)
Степанова Г. 7 необычных причин головной боли/ Г. Степанова (стр.50-52)
Хахалин Л. Заболел в дороге/ Л. Хахалин (стр.54-55)
Кирина М. Анатомия бунта/ М. Кирина (стр.56-58)
Борисов А. МРТ на "срезе"/ А. Борисов (стр.60-61)
Писарева О. Потерянный волосок/ О. Писарева (стр.62-64)
Лившиц С. Много солнца в минеральной воде/ С. Лившиц (стр.68-69)
Минина Т. Комар носа не покажет!/ Т. Минина (стр.70-71)
Мы пойдем другим путем (стр.82)
Сгорать-только от любви! Как подготовиться к отпуску? (стр.83)
Июньские страдания. Как справится с поллинозом? (стр.84)
Нападение со спины. Как лечить больной позвоночник? (стр.87)
Резкая, невыносимая, ноющая, мучительная... Зачем нужны клиники по лечению боли? (стр.88-89)
Цікаві статті :
Знайти схожі


12.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Степанова Г.
Назва : Босиком по снегу
Місце публікування : Здоровье. - 2007. - № 1. - С. 68-70 (Шифр 71653/2007/1)
Предметні рубрики: Криотерапия-- методы
Холод-- тер прим
Знайти схожі

13.

Назва журналу :Здоровье -2007р.,N 1
Цікаві статті :
Амелина Р. Вторая натура/ Р. Амелина (стр.6-9)
Скородинская Е. 21 день до счастья/ Е. Скородинская (стр.10-11)
Баринова А. Прощай, "джентельменский набор"!/ А. Баринова (стр.12-14)
Матвеева М. Признак хорошего воспитания/ М. Матвеева (стр.15)
Троицкая С. Гений чистой красоты/ С. Троицкая (стр.26-28)
Троицкая С. Химические локоны/ С. Троицкая (стр.30-31)
Троицкая С. Команда молодости нашей/ С. Троицкая (стр.38-40)
Баринова А. Маска, я тебя знаю!/ А. Баринова (стр.48-50)
Матвеева М. Остаемся грипповать?/ М. Матвеева (стр.52-55)
Матвеева М. Взгляд как у орла/ М. Матвеева (стр.56-57)
Степанова Г. Босиком по снегу/ Г. Степанова (стр.68-70)
Горбунова Е. Как стать железной леди/ Е. Горбунова (стр.72-73)
Зурабова К. Фигаро здесь, Фигаро там.../ К. Зурабова (стр.74-76)
Биологическая страховка. Как сохранить стволовые клетки? (стр.84-85)
Система"ультра все включено" (стр.86-87)
Оперировать по уму. Как лечат опухоль мозга? (стр.88-89)
Вторая эмаль для зубов. Чем голливудские виниры отличаются от обыкновенных? (стр.90-91)
Зубной имплантат зрит в корень (стр.92-93)
Цікаві статті :
Знайти схожі


14.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Степанова Г.
Назва : Жгучий курортный роман
Місце публікування : Здоровье. - 2007. - № 7. - С. 31 (Шифр 71653/2007/7)
Предметні рубрики: Фоточувствительности расстройства
Знайти схожі

15.

Назва журналу :Здоровье -2007р.,N 7
Цікаві статті :
Калиниченко Н. Экохлеб с биомаслом/ Н. Калиниченко, Е. Фабрикова, П. Боев (стр.15-19)
Фошина Е. По морям, по волнам/ Е. Фошина, Н. Львова, Н. Черепахина (стр.22-26)
Луговская В. Шик без блеска/ В. Луговская (стр.28-30)
Степанова Г. Жгучий курортный роман/ Г. Степанова (стр.31)
Молостнова Д. Намагнить себя сам/ Д. Молостнова (стр.40-41)
Матвеева М. Болит живот!/ М. Матвеева (стр.42-43)
Королькова Л. SPAсайся кто может!/ Л. Королькова (стр.44-48)
Дзгоева Ф. Что в талии тебе моей?/ Ф. Дзгоева, О. Зайкина (стр.50-53)
Познякова Т. С широко открытыми глазами/ Т. Познякова (стр.54-55)
Гинзбург М. 8 способов не переедать на ночь/ М. Гинзбург (стр.56-57)
Лившиц С. В поисках неголубого экрана/ С. Лившиц (стр.58-60)
Зурабова К. Без сна/ К. Зурабова (стр.64-65)
Барциц О. Как бороться с фобиями/ О. Барциц (стр.66-67)
Где делать дистанционную литотрипсию при камнях в почках? (стр.68-69)
Злаказова А. Как я искала правильный роддом/ А. Злаказова (стр.70-72)
Носова Н. Не забудьте "отдохнуть"!/ Н. Носова (стр.73)
Матвеева М. Первый экзамен сдан на "отлично"/ М. Матвеева (стр.74-75)
Нечаенко Е. Не выпячивайся! Как лечат грыжу живота?/ Е. Нечаенко (стр.82-84)
Нечаенко Е. Чтобы ничего не валилось из рук. Как лечить ревматоидный артрит84-85/ Е. Нечаенко (стр.84-85)
Нечаенко Е. Последняя надежда. Можно ли спасти обреченный зуб?/ Е. Нечаенко, М. Колесниченко (стр.88-89)
Чечилова С. В нашем доме поселился замечательный сосед. Какие преимущества у импланта?/ С. Чечилова (стр.90-91)
Цікаві статті :
Знайти схожі


16.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Степанова Г.
Назва : 7 необычных причин головной боли
Місце публікування : Здоровье. - 2007. - № 6. - С. 50-52 (Шифр 71653/2007/6)
Предметні рубрики: Головная боль
Знайти схожі

17.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Степанова Г.
Назва : Усмирение жар-птицы
Місце публікування : Здоровье. - 2006. - № 11. - С. 114-117 (Шифр 71653/2006/11)
Предметні рубрики: Температура тела
Противовоспалительные средства нестероидные
Знайти схожі

18.

Назва журналу :Здоровье -2006р.,N 11
Цікаві статті :
Измерь свой стресс (стр.12)
Матвеева М. Защита умных/ М. Матвеева (стр.13)
Скородинская Е. Как перестать беспокоиться и начать жить/ Е. Скородинская (стр.14-16)
Смирнова О. Стресс со знаком "плюс"/ О. Смирнова (стр.20-21)
Предъявляем счет! (стр.22)
Амелина Р. Клин клином/ Р. Амелина (стр.24-26)
Баринова А. Напрасные слова/ А. Баринова (стр.28-30)
Баринова А. Выйти из нокаута/ А. Баринова (стр.32)
Чечилова С. Поплачь, легче станет!/ С. Чечилова (стр.33)
Чечилова С. Наука забывать/ С. Чечилова (стр.34-35)
Баринова А. Жевательное успокоительное/ А. Баринова (стр.36)
Соколова А. Истории игрушек/ А. Соколова (стр.37)
Ляховец В. Крошечные костры большого стресса/ В. Ляховец (стр.38-40)
Пугачева М. Тихая гавань/ М. Пугачева (стр.42-43)
Барциц О. Восстановить и приукрасить/ О. Барциц (стр.44-46)
Троицкая С. Как я по воду ходила/ С. Троицкая (стр.48-50)
Никифорова Р. Ручные хлопоты/ Р. Никифорова (стр.52-53)
Молостнова Д. Инъекции красоты/ Д. Молостнова (стр.54-55)
Котова Е. Тапки по вашей лапке/ Е. Котова (стр.58-60)
Лившиц С. Муж объелся груш/ С. Лившиц (стр.66-68)
Лившиц С. В поисках правильных пчел/ С. Лившиц (стр.70-72)
Лоханина М. Разрядка для клерка/ М. Лоханина (стр.80-81)
Соколова А. Любовное чтиво/ А. Соколова (стр.84-86)
Матвеева М. Вырастить умницу/ М. Матвеева (стр.89-90)
Хахалин Л. Работа над ошибками/ Л. Хахалин (стр.92-94)
Матвеева М. Очень школьная болезнь/ М. Матвеева (стр.98-100)
Молостнова Д. Гримасы судьбы/ Д. Молостнова (стр.105-110)
Гурьянова Т. Ниже плинтуса/ Т. Гурьянова (стр.112-113)
Степанова Г. Усмирение жар-птицы/ Г. Степанова (стр.114-117)
Денисов А. Доктор Голод/ А. Денисов (стр.118-122)
Молостнова Д. Обмани себя сам/ Д. Молостнова (стр.124-126)
Горбунова Е. Креслотерапия/ Е. Горбунова (стр.128-129)
Цікаві статті :
Знайти схожі


19.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Степанова Г.
Назва : Новогодняя антипростудная десятка
Місце публікування : Здоровье. - 2006. - № 12. - С. 84-85 (Шифр 71653/2006/12)
Предметні рубрики: Простуда-- проф
Знайти схожі

20.

Назва журналу :Здоровье -2006р.,N 12
Цікаві статті :
Матвеева М. Лови момент!/ М. Матвеева (стр.8-9)
Смирнова О. Сказка о потерянном времени/ О. Смирнова (стр.10-13)
Скородинская Е. Поймай меня, если сможешь/ Е. Скородинская (стр.16-17)
Лившиц С. Хозяин минут/ С. Лившиц (стр.18-20)
Чечилова С. Делу час, потехе время/ С. Чечилова, Т. Гурьянова (стр.22-24)
Троицкая С. Кремы по расписанию/ С. Троицкая (стр.26-27)
Ленина А. Соня, подъем!/ А. Ленина (стр.28-29)
Троицкая С. Три ноты зимней симфонии/ С. Троицкая (стр.36-37)
Троицкая С. Азы головомойки/ С. Троицкая (стр.40-41)
Котова Е. 9 мифов о ваших мышцах/ Е. Котова (стр.42-44)
Ларионова О. Зов предков/ О. Ларионова (стр.50-51)
Коршунова Н. Страсти по колбасе/ Н. Коршунова, С. Лившиц (стр.52-54)
Пайсон Е. Трудности перевода/ Е. Пайсон (стр.62-64)
Дубровская Л. Баня: инструкция по применению/ Л. Дубровская (стр.66-68)
Матвеева М. Игры нежного возраста/ М. Матвеева (стр.70-72)
Павлова О. На мокром месте/ О. Павлова (стр.74-75)
Гурьянова Т. Рюмка счастья/ Т. Гурьянова (стр.80-83)
Степанова Г. Новогодняя антипростудная десятка/ Г. Степанова (стр.84-85)
Писарева О. Укус ледяной медузы/ О. Писарева (стр.86-88)
Коэнзим Q{\dn 10}-источник молодости? (стр.89)
Горбунова Е. Соловьиные трели/ Е. Горбунова (стр.90-91)
Цікаві статті :
Знайти схожі


 1-20    21-40  
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)