Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Книги (8)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Трахтенберг, І. М.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 30
Показані документи з 1 по 20
 1-20    21-30 
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Трахтенберг І. М., Коршун М. М., Козлов К. П.
Назва : Ртуть як глобальний хімічний забруднювач: еколого-гігієнічні та клініко-гігієнічні та аспекти
Ціна : Б.ц.
Предметні рубрики: Окружающей среды загрязнители
Ртуть-- вред возд
Окружающей среды мониторинг
Знайти схожі

2.

Назва журналу :Журнал Національної академії медичних наук України -2021р. т.27,N 4
Цікаві статті :
Возіанов С. О. Визначення критичних порогових значень індексу АРП-3 у хворих з патологією передміхурової залози/ C. O. Возіанов [та ін.] (стр.233-240)
Фещенко Ю. І. Туберкульоз у дітей в Україні: епідеміологічна ситуація та напрямки удосконалення протитуберкульозної допомоги/ Ю. І. Фещенко [та ін.] (стр.241-250)
Чумак А. А. Експресія генів ліпопротеїнліпази та SORL1 у хворих на хронічну лімфоцитарну лейкемію/ А. А. Чумак [та ін.] (стр.251-255)
Красносельський М. В. Проблеми та перспективи розвитку радіаційної онкології в Україні/ М. В. Красносельський [та ін.] (стр.256-262)
Степанов Ю. М. Депресивні розлади: у загальній популяції, в гастроентерології та в період пандемії COVID-19/ Ю. М. Степанов [та ін.] (стр.263-270)
Лазоришинець В. В. Тенденції хірургічного лікування вроджених вад серця: 10 років досвіду ДУ "Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова НАМН України"/ В. В. Лазоришинець [та ін.] (стр.271-278)
Трахтенберг І. М. Проблема евтаназії - дискусійна й не вирішена/ І. М. Трахтенберг, А. І. Гоженко, І. А. Тарабан (стр.279-282)
Валентин Йосипович Кресюн - 80 років (стр.284-286)
Цікаві статті :
Знайти схожі


3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Трахтенберг І. М., Гоженко А. І., Тарабан І. А.
Назва : Проблема евтаназії - дискусійна й не вирішена
Місце публікування : Журнал Національної академії медичних наук України. - К., 2021. - Том 27, N 4. - С. 279-282 (Шифр ЖУ3н/2021/27/4)
MeSH-головна: ЭВТАНАЗИЯ -- EUTHANASIA
Анотація: У розглянутому комплексі проблем життя евтаназія є однією з переважно особистих проблем людини, яка має на це право, яке держава і громадськість повинні враховувати з юридичних і біоетичних та медичних аспектів. Ця тема, як сучасна та пріоритетна, має бути винесена на обговорення на черговому Національному конгресі з біоетики, де можуть бути нарешті прийняті відповідні соціальні та медико-біологічні рішення. Слід подякувати колегам, яким ми зобов’язані ініціативою проведення дискусій на цю нелегку, але дійсно гуманну тему
Знайти схожі

4.

Назва журналу :Фізіологічний журнал -2019р. т.65,N 4
Цікаві статті :
Семенова Я. М. О. Вплив холодового стресу на зміни кількості гемопоетичних стовбурових і лімфоїдних клітин у центральних і периферичних органах імунної системи/ Я. М.О. Семенова [та ін.] (стр.3-11)
Струтинський Р. Б. Поширення алельних поліморфізмів Ilе337Val, Glu23Lys гена KCNJ11 і Ser1369АIа гена АВСС8, що кодують КАТФ-канали, у хворих на інфаркт міокарда, артеріальну гіпертензію та серцеву недостатність/ Р. Б. Струтинський [та ін.] (стр.12-19)
Розова К. В. Особливості структурних змін у тканині литкового м’яза та міокарді і показників мікроциркуляції крові при дозованому фізичному навантаженні у тварин з різним ступенем тренованості/ К. В. Розова [та ін.] (стр.20-30)
Коваленко Т. М. Вплив низько- та високожирової дієти на структуру гіпокампа у нокаутних мишей АроЕ-/-/ Т. М. Коваленко [та ін.] (стр.31-40)
Яценко К. В. Ефекти слабкого постійного електричного струму на нейритогенез у модельних експериментах in vitro/ К. В. Яценко, І. В. Лушнікова, Г. Г. Скибо (стр.41-49)
Myshchenko I. A. Heart rate variability in mine-rescuers in conditions of a simulated emergency response/ I. A. Myshchenko, O. I. Soloviov, K. O. Apykhtin (стр.50-58)
Гнатчук І. Ю. Зміни параметрів фізіологічного тремору кисті під час різної активності м’язів верхньої кінцівки людини/ І. Ю. Гнатчук, В. В. Манько (стр.59-65)
Nasibian L. S. Peptidoglycan modulates rat myometrial contractility via Ca2+ release from SR/ L. S. Nasibian, I. B. Philyppov, Y. M. Shuba (стр.66-72)
Білонога O. O. Влив ацетилхоліну та холецистокініну на адаптаційну здатність мітохондрій ацинарних клітин підшлункової залози/ O. O. Білонога, Б. О. Манько, В. В. Манько (стр.73-82)
Трахтенберг І. М. До історії фізіології праці (пам’ять і спадщина попередників)/ І. М. Трахтенберг, В. В. Кальниш (стр.82-92)
Цікаві статті :
Знайти схожі


5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Трахтенберг І. М., Кальниш В. В.
Назва : До історії фізіології праці (пам’ять і спадщина попередників)
Місце публікування : Фізіологічний журнал. - К., 2019. - Том 65, N 4. - С. 82-92 (Шифр ФУ6/2019/65/4)
MeSH-головна: ФИЗИОЛОГИЯ -- PHYSIOLOGY
Анотація: На прикладі формування і уточнення понять розумового і фізичного стомлення проаналізовано підходи до його вивчення в різних періодах раннього становлення фізіології праці. Показано, що трактування праці як засобу збереження і перетворення енергії Сонця уперше було сформульоване 130 років тому вітчизняним ученим С. А. Подолінським. Аналіз спадщини попередників охоплює дослідження, які проведені І. М. Сеченовим, Ж. Адамаром, К. Х. Кекчеєвим, Б. І. Словцовим, З. Бакарадзе, В. А. Левицьким, В. В. Розенблатом, М. І. Виноградовим, Д. І. Шатенштейном, Г. В. Фольбортом, В. В. Фролькісом і іншими ученими, що заклали основи формування фізіології праці і вчення про стомлення. Виконаний аналіз наукової спадщини наших попередників дає змогу простежити хід виникнення ідей, пов’язаних з розвитком стану стомлення, а також підкреслити важливість виникаючих нових напрямів у фізіології праці. Вказується, що подальше вдосконалення і пошук неврахованих аспектів фізіології праці, на які звертали увагу наші попередники, буде корисним для сучасних учених оскільки певні її сторони були недостатньо проаналізовані або навіть упущені подальшими поколіннями дослідників
Знайти схожі

6.

Назва журналу :Довкілля та здоров’я -2016р.,N 4
Цікаві статті :
Особливості функціонування енергетичної підсистеми організму за показниками діяльності серцево-судинної системи в осіб схильних і стійких до розвитку стану монотонії (стр.4-10)
Часові показники довголатентних слухових викликаних потенціалів (ДСВП) у робітників "шумових" професій при виготовленні і розливі безалкогольних і слабоалкогольних напоїв (стр.11-15)
Еколого-гігієнічна детермінованість погіршення здоров’я населення промислового регіону (стр.15-18)
Верголяс М. Р. Оцінка цитотоксичної активності води із різних джерел водопостачання/ М. Р. Верголяс, І. М. Трахтенберг, Н. М. Дмитруха (стр.19-22)
Крупка Н. О. Стан якості питної води Львівщини протягом 2009-2015 років/ Н. О. Крупка, У. Б. Лотоцька-Дудик (стр.23-29)
Інформаційна складова радіаційного захисту населення зони спостереження АЕС (стр.30-34)
Особливості обміну жирів, їхній фактичний вміст у раціонах харчування дітей, які мешкають на територіях радіоекологічного контролю та у м. Києві (стр.35-40)
Vlasiuk N. V. Health self-assessment of Ukrainian population as a result of Chornobyl accident on the late phase/ N. V. Vlasiuk, O. Y. Tarasiuk, M. Y. Antomonov (стр.41-45)
Університетська гігієна у контексті імплементації "закону про вищу освіту" фізіолого-гігієнічні основи та шляхи розвитку (стр.46-52)
Класифікація ризиків перинатального періоду життя новонароджених (стр.52-55)
Гідний продовжувач медичної династії (до 80-річчя від дня народження) (стр.56)
Ковалів М. О. Функціональний стан серцево-судинної системи вступників медичного університету/ М. О. Ковалів, Б. А. Пластунов (стр.57-61)
Вірність обраній дорозі (до 60-річчя від дня народження) (стр.62)
Гігієнічна оцінка виробничих чинників як основа управління ризиками у роботі операторів з одержання нанопорошків нітриду титану, дисиліциду хрому і діоксиду цирконію (стр.63-68)
Орєхова О. В. Керування професійним ризиком шляхом "захисту часом" для працівників гірничо-металургійної галузі України/ О. В. Орєхова (стр.69-74)
Гущук І. В. Деякі питання розбудови системи громадського здоров’я України/ І. В. Гущук (стр.75-80)
Цікаві статті :
Знайти схожі


7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Верголяс М. Р., Трахтенберг І. М., Дмитруха Н. М.
Назва : Оцінка цитотоксичної активності води із різних джерел водопостачання
Місце публікування : Довкілля та здоров’я. - Київ, 2016. - № 4. - С. 19-22 (Шифр ДУ9/2016/4)
MeSH-головна: ВОДЫ ЗАГРЯЗНИТЕЛИ ХИМИЧЕСКИЕ -- WATER POLLUTANTS, CHEMICAL
ПИТЬЕВАЯ ВОДА -- DRINKING WATER
ЦИТОТОКСИНЫ -- CYTOTOXINS
Анотація: Цель работы - оценка качества питьевой воды из разных источников водоснабжения по ее цитотоксическому действию на культуры клеток человека и животных в опытах in vitro. Наибольший цитотоксический эффект, по данным МТТ-теста и теста с сульфородамином В, на клетки почки человека линии ХЕК-293 проявляла водопроводная вода, а на фибробласты мыши линии L929 и клетки тестикул поросят РТР вода из бювета. Наименьшее влияние на жизнеспособность клеток оказывала вода контрольная. Негативное влияние воды на жизнеспособность клеток проявлялось в нарушении функции митохондрий и синтеза белка. Более чувствительными к токсическому действию воды оказались клетки линии РТР, что может указывать на возможное негативное влияние воды на половую систему организма.Мета роботи - оцінка якості питної води з різних джерел водопостачання по її цитотоксичній дії на культури клітин людини і тварин в дослідженнях in vitro. Найбільший цитотоксичний ефект, за даними МТТ-тесту і тесту з сульфородаміном В, на клітини нирки людини лінії ХЕК-293 проявляла водопровідна вода, а на фібробласти миші лінії L929 і клітини тестикул поросят РТР вода з бювету. Найменший вплив на життєздатність клітин надавала вода контрольна. Негативний вплив води на життєздатність клітин виявлявся в порушенні функції мітохондрій і синтезу білка. Більш чутливими до токсичної дії води виявилися клітини лінії РТР, що може вказувати на можливий негативний вплив води на статеву систему організму.
Знайти схожі

8.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Трахтенберг І. М., Яворовський О. П., Зінченко Т. О., Шевцова В. М., Веремей М. І.
Назва : Нові дані про досвід гігієнічної оцінки високих технологій одержання нанометалів та потенційного ризику їх впливу на організм працюючих
Місце публікування : Лікарська справа. - 2015. - № 1/2. - С. 116-125. - ISSN 0049-6804 (Шифр ЛУ2/2015/1/2). - ISSN 0049-6804
MeSH-головна: ПРОФЕССИОНАЛЬНАЯ ГИГИЕНА -- OCCUPATIONAL HEALTH
НАНОТЕХНОЛОГИЯ -- NANOTECHNOLOGY
МЕТАЛЛЫ -- METALS
Знайти схожі

9.

Назва журналу :Лікарська справа. Врачебное дело -2015р.,N 1/2
Цікаві статті :
Широбоков В. П. Оздоровительные средства на основе Смектита®/ В. П. Широбоков, Д. С. Янковский, Г. С. Дымент (стр.3-9)
Гоженко А. И. Динамика заболеваемости оппортунистическими инфекциями и соматическими заболеваниями ВИЧ-инфицированных больных, получавших стационарное лечение в 2006-2012 гг./ А. И. Гоженко [и др.] (стр.9-17)
Кондрашова В. Г. Якість життя дітей з малими аномаліями розвитку серця, які народилися від батьків, опромінених в дитячому віці в результаті аварії на ЧАЕС/ В. Г. Кондрашова, Н. С. Домбровська (стр.17-22)
Фединчук Г. В. Особливості перебігу вагітності та наслідки розродження жінок з прееклампсією в умовах природного дефіциту йоду/ Г. В. Фединчук, В. А. Маляр (стр.22-26)
Плегуца І. М. Реакція клітинної ланки системного імунітету хворих на травматичну хворобу/ І. М. Плегуца, Р. І. Сидорчук, О. М. Плегуца (стр.26-32)
Беловол А. Н. Подагра и артериальная гипертензия/ А. Н. Беловол, И. И. Князькова, И. А. Мирошникова (стр.32-38)
Лебедєва Є. О. Особливості діагностики ішемічної хвороби серця, зумовленої звивистістю коронарних артерій/ Є. О. Лебедєва [и др.] (стр.38-43)
Приступа Л. Н. BCL1 поліморфізм гена рецептора глюкокортикоїдів та захворювання органів дихання/ Л. Н. Приступа, В. Ю. Гарбузова, В. В. Кмита (стр.43-48)
Базалицька С. В. Імуногістохімічні особливості експресії протеїну UBIQUITIN в перитуморальній тканині хворих на герміногенні пухлини яєчка/ С. В. Базалицька [и др.] (стр.48-55)
Діброва Ю. В. Ретроспективна оцінка епідемії грипу А (H1N1) в Україні з позиції патолога/ Ю. В. Діброва (стр.55-58)
Кочкина Н. А. Влияние современных ортопедических конструкций на состояние тканей пародонта у пациентов с генерализованным пародонтитом/ Н. А. Кочкина (стр.59-63)
Каськова Л. Ф. Динаміка показників карієсу у дітей із зубощелепними аномаліями під впливом профілактичних заходів/ Л. Ф. Каськова [и др.] (стр.63-67)
Герич П. Р. Ефективність використання комбінації рофлуміласту та кверцетину для корекції кисеньнезалежних механізмів і фагоцитарної активності клітин макрофагальної системи у хворих із загостренням хронічних обструктивних захворювань легень при поєднанні з ішемічною хворобою серця/ П. Р. Герич, Р. І. Яцишин (стр.67-76)
Дужий І. Д. Плевректомія як основний метод функціональної реабілітації хворих на хронічний туберкульозний плеврит/ І. Д. Дужий, І. Я. Гресько, Р. З. Ельасталь (стр.77-80)
Сміян О. І. Динаміка вмісту цитокінів у дітей раннього віку з гострим обструктивним бронхітом на фоні тимомегалії/ О. І. Сміян [и др.] (стр.81-85)
Чурилін Р. Ю. Диференціальна діагностика пухлиноподібного варіанта абсцесу і раку легень/ Р. Ю. Чурилін (стр.85-92)
Юлдашев А. Х. Способы выплднения конверсии при лапароскопической холецистэктомии/ А. Х. Юлдашев (стр.93-97)
Перехрестенко Т. п. Вивчення відповіді на терапію інгібіторами тирозинкінази у хворих на хронічну мієлоїдну лейкемію залежно від індексу SOCAL/ Т. п. Перехрестенко, І. С. Дягіль (стр.97-102)
Орленко В. Л. Вплив комбінованих хондропротекторів на перебіг діабетичної артропатії/ В. Л. Орленко (стр.102-108)
Сивак Л. А. Прогнозування та профілактика гастроінтестинальної токсичності хіміотерапії у хворих на рак грудної залози/ Л. А. Сивак [и др.] (стр.108-112)
Бідучак А. С. Оптимізація профілактики поведінкових чинників ризику в практиці медичного працівника/ А. С. Бідучак (стр.112-115)
Трахтенберг І. М. Нові дані про досвід гігієнічної оцінки високих технологій одержання нанометалів та потенційного ризику їх впливу на організм працюючих/ І. М. Трахтенберг [и др.] (стр.116-125)
Величко В. І. Поширеність передсердних порушень ритму у кардіологічних хворих з супутніми захворюваннями/ В. І. Величко [и др.] (стр.126-129)
Дудник В. М. Характеристика змін з боку серцево-судинної системи у дітей з грипозною інфекцією/ В. М. Дудник [и др.] (стр.129-130)
Дудник В. М. Медико-соціальна експертиза як складова реабілітації дітей та підлітків з ювенільним ревматоїдним артритом/ В. М. Дудник [и др.] (стр.131-132)
Марушко Ю. В. Особливості клінічної картини та оптимізація лікування дітей з поєднаною патологією гастродуоденальної зони та первинною артеріальною гіпертензією/ Ю. В. Марушко, А. С. Злобинець (стр.132-134)
загорский С. Э. Полиморфизм глютатион-S-трансферазы Р1 у детей с рефлюкс-эзофагитом/ С. Э. загорский, С. Б. Мельнов, Е. А. Синевич (стр.134-135)
Садова О. Р. Оцінка ефективності лікування гастроезофагеальної рефлюксної хвороби у дітей за допомогою дослідження якості життя/ О. Р. Садова (стр.136-137)
Михайленко В. Л. Переваги каліперометричного методу оцінки жировідкладення у дітей/ В. Л. Михайленко (стр.137-139)
Іванців-Гріга І. С. Вплив характеру вигодовування на формування атопії у немовлят групи ризику/ І. С. Іванців-Гріга (стр.139-140)
Марушко Ю. В. Терапія транзиторної лактазної недостатності у дітей грудного віку/ Ю. В. Марушко, Т. В. Іовіца (стр.141-142)
Таринська О. Л. Харчування підлітків як чинник здорового способу життя/ О. Л. Таринська, Ю. В. Марушко (стр.142-143)
Городиловська М. І. Особливості лікування еозинофільного езофагіту у школярів/ М. І. Городиловська (стр.144-145)
Клименко В. А. Грудное вскармливание и формирование постнатальной тревоги матерей/ В. А. Клименко, О. С. Лупальцова (стр.145-146)
Дудник В. М. Ефективність 10-денної фармакотерапії у дітей з хронічною гастродуоденальною патологією, що асоційована з CAGA-позитивними штамами HELICOBACTER PYLORI/ В. М. Дудник, Г. М. Руденко (стр.147-148)
Уська В. Р. Роль психологічних факторів в етіології бронхіальної астми в дітей/ В. Р. Уська (стр.148-150)
Юхименко О. О. Значення рецидивуючого інфекційноасоційованого брохообструктивного синдрому у дітей раннього віку/ О. О. Юхименко (стр.150-151)
Самарін Д. В. Гематологічні індекси в діагностиці обструктивного бронхіту у дітей/ Д. В. Самарін (стр.151-153)
Няньковський С. Л. Проблеми вітамінодефіциту у дітей із позашпитальною пневмонією/ С. Л. Няньковський, І. В. Бабік (стр.153-154)
Сивопляс-Романова А. С. Случай врожденного туберкулеза у недоношенного новорожденного / А. С. Сивопляс-Романова [и др.] (стр.155-156)
Величко В. И. Исследование частоты встречаемости полиморфизма С677Т гена MTHFR и уровня фолиевой кислоты плазмы крови у пациентов с униполярной депрессией/ В. И. Величко, О. И. Кудлач, Е. А. Шелепина (стр.156-157)
Фетеску С. А. Коморбідні стани у хворих на гіперпластичні процеси ендометрію/ С. А. Фетеску (стр.157-159)
Дудник В. М. Генетичні аспкети хронічного гломерулонефриту у дітей/ В. М. Дудник, Г. Ю. Звенігородська, Г. С. Гумінська (стр.159-160)
Цапок А. А. Вегетативна та вербальна дисфункції у дітей/ А. А. Цапок (стр.161-162)
Харченко Ю. П. Особливості клінічного перебігу інфекційного мононуклеозу у дітей залежно від етіології/ Ю. П. Харченко [и др.] (стр.162-164)
Куновська Л. М. Бактерійний чинник та внутрішньоутробне інфікування плоду/ Л. М. Куновська, О. В. Куновська (стр.164-165)
Величко В. І. Особливості ліпідного обміну тварин під дією бактеріального ліпополісахариду/ В. І. Величко, В. В. Ткачук, І. В. Ткачук (стр.165-166)
Большова О. В. Панкреатична екзокринна недостатність та її корекція у дітей з цукровим діабетом типу 1 в поєднанні з целіакією/ О. В. Большова, І. В. Лукашук, В. Д. Лукашук (стр.167-169)
Величко В. І. Ефективна методика скринінгу порушень вуглеводного обміну/ В. І. Величко [и др.] (стр.169-170)
Самарін Д. В. Випадок синдрому нетримання пігменту (INCONTINENTIA PIGMENTI) у новонародженої дитини/ Д. В. Самарін, С. А. Пісоцька, А. С. Злобинець (стр.171-172)
Ізюмець О. І. Порушення слуху у новонароджених: рання діагностика/ О. І. Ізюмець, Т. В. Неживенко, Т. В. Мурашко (стр.172-174)
Стоєва Т. В. Стан здоров’я та розвиток дітей, народжених внаслідок допоміжних репродуктивних технологій/ Т. В. Стоєва, В. В. Синенко, Т. О. Бондаренко (стр.174-175)
Ковальчук Л. І. Сучасні освітні технології засвоєння практичних навичок лікарями загальної практики/ Л. І. Ковальчук, Ю. В. Прокопчук, О. В. Найдьонова (стр.175-177)
Віленський А. Б. Реалізація прав дітей-пацієнтів при наданні медичних допомоги в Україні/ А. Б. Віленський (стр.177-179)
Цікаві статті :
Знайти схожі


10.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Трахтенберг І. М.
Назва : Сучасні проблеми гігієни планування та забудови населених місць
Місце публікування : Довкілля та здоров’я. - 2014. - № 4. - С. 61-62 (Шифр ДУ9/2014/4)
MeSH-головна: ГОРОДСКОЕ ПЛАНИРОВАНИЕ -- CITY PLANNING
ГИГИЕНА -- HYGIENE
Знайти схожі

11.

Назва журналу :Довкілля та здоров’я -2014р.,N 4
Цікаві статті :
Винарська О. І. Ендогенні нітрозаміни, їхні попередники, імунна система та канцерогенний ефект/ О. І. Винарська [и др.] (стр.4-9)
Петринич В. В. Вплив швидкості ацетилювання на стан поведінкових реакцій у щурів за умов свинцевої інтоксикації/ В. В. Петринич, Л. І. Власик (стр.10-13)
Гуліч М. П. Цитрати магнію, отримані за аквананотехнологією: хімічна та біологічна характеристики/ М. П. Гуліч [и др.] (стр.14-18)
Михайленко В. М. Роль багатошарових вуглецевих нанотрубок у дестабілізації геному клітин лінії ЗТЗ/ В. М. Михайленко [и др.] (стр.19-23)
Кононко І. В. Вуглецевий наноструктурний волокнистий матеріал та екологія. Застосування для захисту довкілля/ І. В. Кононко [и др.] (стр.24-28)
Алексійчук О. Ю. Особливості умов праці машиністів локомотивів та їхніх помічників/ О. Ю. Алексійчук [и др.] (стр.29-33)
Долінчук Л. В. . Роль генетичного поліморфізму гена інгібітора матриксної металопротеїнази-2 у розвиткові професійно зумовленого хронічного обструктивного захворювання легень/ Л. В. Долінчук (стр.34-36)
Корчак Г. І. Адсорбційна активність каоліну (мікробіологічні дослідження) / Г. І. Корчак [и др.] (стр.37-41)
Синетар Е. О. Вплив наноселену на біоплівкоутворення Е. faecalis та С. albicans в асоціації/ Е. О. Синетар, О. В. Покас, Л. В. Авдєєва (стр.42-44)
Корчак Г. І. Властивості природного нанооб’єкта — каоліну/ Г. І. Корчак (стр.45-48)
Капустинська О. А. Епідеміологічні дослідження та аналіз динаміки розвитку хвороб системи кровообігу у дорослого населення, евакуйованого із зони відчуження ЧАЕС/ О. А. Капустинська (стр.49-54)
Півень Н. В. Захворюваність дитячого населення найбільш радіоактивно забруднених територій України хворобами органів травлення/ Н. В. Півень, Н. В. Гунько, Н. В. Короткова (стр.55-60)
Трахтенберг І. М. Сучасні проблеми гігієни планування та забудови населених місць/ І. М. Трахтенберг (стр.61-62)
Лепешкин И. В. Токсиколого-гигиеническая оценка инсектицида Ин Сет SC, КС/ И. В. Лепешкин [и др.] (стр.63-69)
Москаленко В. Ф. Редакційна стаття О. В. Корчака-Чепурківського "Наші завдання часу" — перший програмний документ розбудови системи охорони здоров’я української держави (до 96- річчя від дня заснування наукового медичного часопису "Українські медичні вісті")/ В. Ф. Москаленко [и др.] (стр.70-75)
Савіна Р. В. Показники наукової діяльності підрозділів ДУ "Інститут гігієни та медичної екології ім. О. М. Марзєєва Національної академії медичних наук України" за 2010-2013 роки/ Р. В. Савіна, О. І. Савицька, В. В. Булгаков (стр.75-79)
Цікаві статті :
Знайти схожі


12.

Назва журналу :Мистецтво лікування -2013р.,N 7
Цікаві статті :
НМАПО імені П. Л. Шупика 95 років (1918-2013) (стр.5-8)
Приходько В. Ю. Діагностика хронічного обструктивного захворювання легень у практиці терапевта і сімейного лікаря: сучасні підходи/ В. Ю. Приходько (стр.9-12)
Гойда Н. Г. Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини/ Н. Г. Гойда (стр.15)
Гойда Н. Г. Сімейна медицина - фундамент реформи у сфері охорони здоров’я України/ Н. Г. Гойда (стр.16)
Осипова Л. С. Особенности нарушения иммунологической реактивности при хронических неспецифических заболеваниях легких/ Л. С. Осипова [и др.] (стр.17-22)
Зербино Д. Д. Экологическая патология: проблема превентивной медицины. Концепция первичной профилактики/ Д. Д. Зербино, А. Н. Колинковский (стр.25-29)
"В її краплі криється життя..." (стр.30-33)
Табачніков С. І. Поширеність тютюнопаління та тютюнової залежності у різних країнах світу. Нові підходи до профілактики, психотерапії та корекції/ С. І. Табачніков [и др.] (стр.35-41)
Трахтенберг І. М. Нанонаука: термінологічний та змістовний аспекти/ І. М. Трахтенберг, З. Р. Ульберг, І. С. Чекман (стр.42-44)
Mastalerz L. Антилейкотриеновые препараты в лечении бронхиальной астмы/ L. Mastalerz, J. Kumik (стр.45-47)
С днем рождения, дорогой учитель! (стр.50)
Віленський Ю. Просто добрий, без будь-яких причин... (100 років тому, 16 липня 1913 року, у світ прийшов чудовий український терапевт Анатолій Пелещук)/ Ю. Віленський (стр.51-52)
Віленський Ю. Мета життя Ігоря Комісаренка/ Ю. Віленський (стр.53)
Віленський Ю. Три війни Андроніка Чайки/ Ю. Віленський (стр.54-55)
Віленський Ю. Національний медичний університет імені О. О. Богомольця: вступний портрет/ Ю. Віленський (стр.56)
Фазлєєва В. Прес конференція на тему "Зробимо вік 60+ активним!", приурочена до міжнародного дня літніх людей/ В. Фазлєєва (стр.57-58)
Ласкаво просимо до Амстердаму - велосипедної столиці світу (стр.59)
Ожиріння: проблема, але парадокс є очевидним (стр.60)
Тривожні тенденції щодо ожиріння та цукрового діабету: дослідження Euroaspire (стр.61)
Люди, які ніколи не курили, рідше мають серцево-судинні захворювання (стр.62)
Як зміна температури навколишнього середовища впливають на серцево-судинний ризик (стр.63)
Післяінфарктна виживаність на 30-ту добу після видалення тромбу не краща, ніж після первинного черезшкірного втручання (стр.64)
Кіцера О. О. Українські стежки Івана Мікуліча (закінчення)/ О. О. Кіцера (стр.66-71)
Цікаві статті :
Знайти схожі


13.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Трахтенберг І. М., Ульберг З. Р., Чекман І. С.
Назва : Нанонаука: термінологічний та змістовний аспекти
Місце публікування : Мистецтво лікування. - 2013. - № 7. - С. 42-44 (Шифр МУ55/2013/7)
MeSH-головна: НАНОТЕХНОЛОГИЯ -- NANOTECHNOLOGY
НАНОМЕДИЦИНА -- NANOMEDICINE
Знайти схожі

14.

Назва журналу :Український радіологічний журнал -2010р.,N 4
Цікаві статті :
Пилипенко М. І. Діагностичні референтні (рекомендовані) рівні в рентгенодіагностиці/ М. І. Пилипенко [и др.] (стр.396-400)
Діагностичні медичні опромінювання. Рекомендації щодо опромінення іонізивною радіацією під час вагітності (стр.401-408)
Пилипенко М. І. Стан дозиметричного забезпечення променевої терапії в медичних закладах України за результатами анкетування та ТЛД-аудиту МАГАТЕ/ВООЗ/ М. І. Пилипенко [и др.] (стр.409-416)
Сіпітий В. І. Променева діагностика секвестрованих гриж міжхребцевих дисків поперекового відділу хребта/ В. І. Сіпітий [и др.] (стр.417-420)
Мирончук Л. В. Рентгенологічні дані щодо післятравматичного деформівного артрозу та контрактури ліктьового суглоба/ Л. В. Мирончук (стр.421-425)
Гайсенюк Л. О. Дози опромінення та клінічні особливості професійних раків легень у гірниках / Л. О. Гайсенюк [и др.] (стр.426-431)
Овсяннікова Л. М. Стан перекисного окиснення ліпідів та антиоксидантного захисту в учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи з хронічною ішемічною хворобою серця у віддалений період/ Л. М. Овсяннікова [и др.] (стр.432-438)
Горобченко О. А. Діелектричне дослідження стану води в суспензіях ультрадисперсних наноалмазів. (До механізму радіопротекторної дії водних суспензій наноалмазів)/ О. А. Горобченко [и др.] (стр.439-445)
Горбань Є. М. Вікові особливості радіаційних змін інсулінорезистентності організму за умов гіпоксичного впливу/ Є. М. Горбань, Н. В. Топольнікова, М. В. Осипов (стр.446-452)
Пилипенко М. І. Які окрайки і як мають бути додані до об’єму планованої мішені/ М. І. Пилипенко (стр.453-459)
Старіков В. І. Випадок ізольованого ураження легені негоджкінською лімфомою/ В. І. Старіков [и др.] (стр.460-462)
Крамний І. О. Клініко-рентгенологічна характеристика сучасного перебігу гострих пневмоній. Повідомлення 1. Нозокоміальна пневмонія/ І. О. Крамний, І. О. Вороньжев, Р. Ю. Чурилін (стр.463-466)
Щит Н. М. Можливості застосування низьких температур в онкології/ Н. М. Щит, О. А. Міхановський, О. В. Казмірук (стр.467-473)
До 135-річчя з дня народження С. П. Григор’єва (стр.474)
Русанова Є. Г. С. П. Григор’єв і Харківське медичне товариство: перегортаючи сторінки "Протоколів"/ Є. Г. Русанова, К. В. Русанов (стр.475-483)
Ларіонов А. І. Флагман білоруської онкології/ А. І. Ларіонов [и др.] (стр.484-489)
Річард Іполітович Габунія (стр.490)
Леонід Георгійович Розенфельд (стр.491-492)
Михайло Іванович Спузяк (стр.493)
Валер’ян Миколайович Рижик (стр.494)
Михайло Іванович Хворостенко (стр.495)
Трахтенберг І. М. Альтернативні методи і тест-системи/ І. М. Трахтенберг [и др.] (стр.496)
Цікаві статті :
Знайти схожі


15.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Трахтенберг І. М., Коваленко В. М., Кокшарева Н. В., Жмінько П. Г., Чумак В. Т., Баула О. П.
Назва : Альтернативні методи і тест-системи
Місце публікування : Український радіологічний журнал. - 2010. - № 4. - С. 496 (Шифр УУ17/2010/4)
Предметні рубрики: Радиационная онкология
Съезды
Знайти схожі

16.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Чекман І. С., Сердюк А. М., Кундієв Ю. І., Трахтенберг І. М., Каплінський С. П., Бабій В. Ф.
Назва : Нанотоксикологія: напрямки досліджень
Місце публікування : Довкілля та здоров’я. - 2009. - № 1. - С. 3-7 (Шифр ДУ9/2009/1)
Предметні рубрики: Технология медицинская
Токсикология
Знайти схожі

17.

Назва журналу :Довкілля та здоров’я -2009р.,N 1
Цікаві статті :
Чекман І. С. Нанотоксикологія: напрямки досліджень/ І. С. Чекман [и др.] (стр.3-7)
Наконечна О. А. Вплив простих полімерів на активність системи глутатіону в організмі щурів/ О. А. Наконечна (стр.7-9)
Мінченко О. Г. Циркадіальні гени як чутливі маркери біонебезпеки/ О. Г. Мінченко [и др.] (стр.10-17)
Волкова Н. М. Роль автономної регуляції у механізмах метеотропних реакцій практично здорових дорослих осіб/ Н. М. Волкова (стр.18-21)
Одна, але палка жага. Ювілей професора Ольги Петрівни Сельнікової (стр.22-23)
Карташова С. С. Методологія оцінки здоров’я: співставлення результатів, отриманих за допомогою інтенсивних показників та показників потенційної демографії/ С. С. Карташова, О. І. Тимченко (стр.24-29)
Прикащикова К. Є. Розвиток непухлинної захворюваності в осіб різної статі, евакуйованих із 30-км зони ЧАЕС у дитячому й підлітковому віці, у віддалений період після радіаційного опромінення за даними клініко-епідеміологічного спостереження (1992-2006 рр.) у НЦРМ / К. Є. Прикащикова [и др.] (стр.30-32)
Малоног К. П. Забруднення атмосферного повітря промислового міста як фактор ризику для здоров’я його мешканців/ К. П. Малоног, В. В. Загородній (стр.33-34)
Черниченко І. О. Значення прискорених методів для гігієнічної оцінки канцерогенної небезпеки факторів довкілля/ І. О. Черниченко, Н. В. Баленко, О. М. Осташ (стр.35-41)
Ягофарова М. Г. К вопросу образования зрелой формы ДНК-содержащих вирусов в злокачественных новообразованиях/ М. Г. Ягофарова, А. И. Евтушенко, Н. В. Баленко (стр.41-48)
Джуринська С. М. Динаміка гармонійності фізичного і психічного розвитку дітей дошкільного віку/ С. М. Джуринська (стр.49-51)
Полька Н. С. Удосконалення медико-профілактичного забезпечення дітей у загальноосвітніх навчальних закладах- вимога часу/ Н. С. Полька, С. В. Гозак, Т. В. Станкевич (стр.52-54)
Чорна В. В. Вплив комп’ютерних ігор на психофункціональний стан дітей/ В. В. Чорна (стр.54-58)
Лозовий М. П. Гігієнічна оцінка результатів моніторингу стану атмосферного повітря і здоров’я дитячого населення Солом’янського району м.Києва/ М. П. Лозовий (стр.58-61)
До 60-річчя від дня народження Бондаренка Леоніда Анатолійовича (стр.62)
Корзун В. Н. Теоретичні основи створення та вживання продуктів спеціального призначення/ В. Н. Корзун (стр.63-68)
Парац А. М. Стан забезпечення йодом вагітних м.Києва/ А. М. Парац (стр.68-71)
Івахно О. П. Значення дефіциту вітамінів у формуванні здоров’я дітей дошкільного віку/ О. П. Івахно (стр.72-74)
Климентьєв І. М. Проблеми забезпечення якісного водопостачання у м.Одеса/ І. М. Климентьєв (стр.74-76)
Савіна Р. В. Аналіз результативності наукової діяльності ДУ "Інстит гігієни та медичної екології ім. О. М. Марзєєва АМН України"/ Р. В. Савіна [и др.] (стр.76-80)
Цікаві статті :
Знайти схожі


18.

Назва журналу :Інфекційні хвороби -2008р.,N 4
Цікаві статті :
Алексеєнко В. В. Проблема холери в Україні/ В. В. Алексеєнко (стр.5-12)
Савов Є. Епідеміологічні особливості та резистентність Acinetobacter baumannii до антимікробних препаратів у багатопрофільному госпіталі/ Є. Савов [и др.] (стр.13-16)
Кожокару А. А. Імунологічний моніторинг стану протиправцевого імунітету населення України/ А. А. Кожокару, М. І. Хижняк, Л. Н. Ващека (стр.17-21)
Могілевська З. І. Епідеміологічне значення кровоносних комарів у розповсюдженні збудників арбовірусних інфекцій на урбанізованих територіях півдня України/ З. І. Могілевська [и др.] (стр.22-26)
Коляда Т. І. Диференційована імунокорекція при інфекційному мононуклеозі/ Т. І. Коляда [и др.] (стр.26-30)
Покровська Т. В. Динаміка цитокінового профілю у підлітків, хворих на гостру і хронічну Епштейна-Барр вірусну інфекцію/ Т. В. Покровська (стр.30-35)
Мавлянов І. Р. Індукція апоптозу лімфоцитів при гострому гепатиті В у дітей - чи є маркером цитолізу гепатоцитів?/ І. P. Мавлянов, Б. В. Шукуров (стр.36-38)
Дзюблик І. В. Поширення ротавірусів у водних об’єктах довкілля України/ І. В. Дзюблик [и др.] (стр.38-43)
Шкільна М. І. Лабораторна діагностика лямбліозу/ М. І. Шкільна (стр.43-46)
Мощич О. П. Клінічна ефективність фітопрепаратів у комплексному лікуванні дітей з гострими кишковими інфекціями/ О. П. Мощич (стр.47-50)
Савула М. М. Диференційна діагностика інфільтративного туберкульозу та інфільтратів іншої етіології з використанням комп’ютерної томографії/ М. М. Савула, І. З. Єрмак, Н. М. Лопушанська (стр.50-54)
Рандюк Ю. О. Токсоплазмоз: ризик ураження плоду та методи діагностики у вагітних/ Ю. О. Рандюк [и др.] (стр.55-62)
Ребенок Ж. О. Особливості етіотропної терапії інфекційних хвороб/ Ж. О. Ребенок (стр.63-65)
Панченко Л. О. Проблемні питання персистуючих змішаних мікоплазмо-герпесвірусних інфекцій у людини/ Л. О. Панченко, І. І. Кириченко, С. І. Кандзюба (стр.66-69)
Гнатів В. В. Способи корекції регіонарної гіпоксії при патології шлунка і печінки/ В. В. Гнатів [и др.] (стр.69-73)
Подорожна А. С. Характеристика епідемічного процесу дифтерії у Харківській області та Харкові за 1999-2008 роки/ А. С. Подорожна (стр.73-76)
Колодій М. А. Особливості перебігу тифо-паратифозної інфекції з триденною малярією/ М. А. Колодій (стр.77-79)
Ященко Ю. Б. Перебіг та лікування гострого правця у дитини/ Ю. Б. Ященко, Л. В. Ященко, Р. Ю. Білейчук (стр.80-81)
Трахтенберг І. М. Порушення імунного статусу організму людини за дії хімічних чинників та методи їх визначення/ І. М. Трахтенберг [и др.] (стр.82-89)
Визначний лікар-інфекціоніст і вчений. До 80-річчя Михайла Борисовича Тітова (стр.91)
Цікаві статті :
Знайти схожі


19.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Трахтенберг І. М., Дмитруха Н. М., Моложава О. С., Миронюк Ю. М.
Назва : Порушення імунного статусу організму людини за дії хімічних чинників та методи їх визначення
Місце публікування : Інфекційні хвороби. - 2008. - № 4. - С. 82-89 (Шифр ІУ5/2008/4)
Предметні рубрики: Иммунная система-- действ преп
Химических веществ воздействие-- вред возд
Знайти схожі

20.

Назва журналу :Довкілля та здоров’я -2006р. т.37,N 2
Цікаві статті :
Горова А. І. Моделювання впливу забрудненості довкілля на здоров’я людини/ А. І. Горова, В. Є. Колесник, А. В. Павличенко (стр.3-6.)
Білобров Є. П. Екологічні проблеми і природоохоронна діяльність у великих чорноморських портах України/ Є. П. Білобров, В. А. Олещенко, В. Д. Балановська (стр.7-11.)
Трахтенберг І. М. Ртуть як глобальний хімічний забруднювач: еколого-гігієнічні та клініко-гігієнічні та аспекти/ І. М. Трахтенберг, М. М. Коршун, К. П. Козлов (стр.12-17.)
Подрігало Л. В. Гігієнічне обгрунтування моделі управління регламентацією сучасних факторів візуального оточення/ Л. В. Подрігало (стр.18-21.)
Шевченко О. А. Гігієнічна оцінка впливу об’єктів довготривалого зберігання промислових відходів на грунт та грунтові води у межах території промислового міста/ О. А. Шевченко, Я. Я. Сердюк (стр.22-25.)
Сало Т. Л. Особливості технології утилізації осадів стічних вод міських очисних споруд у сільському господарстві/ Т. Л. Сало, А. В. Чорнокозинський, М. П. Вашкулат (стр.25-28.)
До 70-річчя від дня народження професора В. А. Кондратюка (стр.28-29.)
Бобко Н. А. Влияние космогелиогеофизических факторов на надежность человека-оператора в энергетике в дневное и ночное время/ Н. А. Бобко, П. В. Василик (стр.30-34.)
Соловйова Л. П. Порушення функції репродуктивної системи при роботі з відеодисплейними терміналами/ Л. П. Соловйова (стр.35-38.)
Кашуба Н. А. Использование данных о биологическом возрасте рабочих электросварочного производства для оценки и управления риском заболеваемости и смертности/ Н. А. Кашуба (стр.39-43.)
Ковальчук М. Г. Патология внутренних органов у горнорабочих по данным ультразвукового исследования (УЗИ)/ М. Г. Ковальчук, Л. Л. Филипченко (стр.43-45.)
Состояться и помочь другим (стр.46.)
О малоизученных необычных свойствах воды (стр.47-49.)
Щербань М. Г. Обгрунтування еколого-гігієнічної концепції санітарної охорони верхів’я трансграничного джерела водопостачання населення/ М. Г. Щербань (стр.50-54.)
Микола Іванович Хижняк (стр.54-55.)
Капранова Т. С. Влияние режима питания на самочувствие старшеклассников промышленного города/ Т. С. Капранова, С. В. Капранов (стр.56-59.)
О проблемных вопросах охраны окружающей среды на территории Ленинского района г.Днепропетровска (стр.60-64.)
Полька Н. С. Фізіолого-гігієнічна оцінка впливу семестрово-цикло-блочної системи навчання на функціональний стан ЦНС старшокласників/ Н. С. Полька, Н. В. Лебединець (стр.65-69.)
Добровольский Л. А. Влияние тяжелых металлов в окружающей среде на плод и развитие детей/ Л. А. Добровольский, И. Г. Белашова, Е. Л. Радванская (стр.70-74.)
Коваленко О. М. Нітрат-нітритна екологічна проблема та можливі шляхи її вирішення/ О. М. Коваленко (стр.76-80.)
Цікаві статті :
Знайти схожі


 1-20    21-30 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)