Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Федірко, П. А.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 37
Показані документи з 1 по 20
 1-20    21-37 
1.


   
    Атеросклеротичні зміни аорти і судин сітківки в учасників аварійних робіт на Чорнобильській АЕСрезультати аналізу даних клініко-епідеміологічного дослідження [Текст] / В. О. Бузунов [та ін.] // Український кардіологічний журнал. - 2000. - № 4. - С. 54-56


MeSH-головна:
ЧЕРНОБЫЛЬСКАЯ ЯДЕРНАЯ КАТАСТРОФА -- CHERNOBYL NUCLEAR ACCIDENT
ЭПИДЕМИОЛОГИЧЕСКИЕ ИССЛЕДОВАНИЯ -- EPIDEMIOLOGIC STUDIES
АОРТА -- AORTA (повреждения, ультраструктура)
СЕТЧАТКИ СОСУДЫ -- RETINAL VESSELS (метаболизм, повреждения)
Дод.точки доступу:
Бузунов, В. О.
Федірко, П. А.
Костюк, Г. В.
Прикащикова, К. Є.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

2.


    Федірко, П. А.
    Атеросклеротичні зміни аорти і судин сітківки ока, слухові та вестибулярні порушення як синдром передчасного старіння у ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС (клініко-епідеміологічне дослідження) [Текст] / П. А. Федірко, Н. С. Міщанчук, Т. Ю. Холоденко // Журнал вушних, носових і горлових хвороб : Наук. - практ. журн. - 2004. - № 4. - С. 44-49

Рубрики: Сосудистой оболочки глаза болезни

   Старение


   Слуха расстройства


   Чернобыль


Дод.точки доступу:
Міщанчук, Н. С.
Холоденко, Т. Ю.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

3.
Шифр: ВУ9/2006/1
   Журнал

Вісник наукових досліджень . - Виходить кожного кварталу
2006р. № 1
Зміст:
Владзимирський, А. В. Огляд методів дослідження ефективності телемедицини / А. В. Владзимирський. - С.4-6. - Библиогр. в конце ст.
Господарський, І. Я. Стан кісткової тканини у хворих на хронічний гепатит С при різних типах супровідної кріоглобулінемії / І. Я. Господарський, О. М. Масик. - С.7-9. - Библиогр. в конце ст.
Сміян, С. І. Оцінка ефективності комбінованого препарату кальцію і вітаміну Д3 - ідеосу в лікуванні глюкокортикоїдіндукованої остеопенії за умов бронхіальної астми / С. І. Сміян, О. Р. Барладин. - С.10-12. - Библиогр. в конце ст.
Бабінець, Л. С. Роль мікробіоценозу кишечника в формуванні полінутрієнтної та трофологічної недостатності у хворих на хронічний панкреатит / Л. С. Бабінець. - С.12-14. - Библиогр. в конце ст.
П’ятночка, І. Т. Про лікування хворих на вперше діагностований туберкульоз легень / І. Т. П’ятночка, С. І. Корнага, П. Є. Мазур. - С.14-16. - Библиогр. в конце ст.
Марущак, М. І. Остеопороз і хронічна серцева недостатність / М. І. Марущак. - С.16-18. - Библиогр. в конце ст.
Кульчиковська, О. М. Легеневі кровотечі і кровохаркання / О. М. Кульчиковська. - С.18-20. - Библиогр. в конце ст.
Дослідження ефективності периндоприлу при лікуванні артеріальної гіпертензії у хворих з метаболічним синдромом. - С.21-23. - Библиогр. в конце ст.
Ковальчук, М. Т. Атопічний дерматит / М. Т. Ковальчук. - С.24-27. - Библиогр. в конце ст.
Захараш, А. Д. Імунопатогістологічні паралелі хронічного гепатиту з ознаками холестазу / А. Д. Захараш. - С.27-29. - Библиогр. в конце ст.
Бакалець, О. В. Кріоглобулінемія при алергічних дерматозах і вплив на неї цитомегаловірусної інфекції / О. В. Бакалець. - С.29-31. - Библиогр. в конце ст.
Бугай, Б. Г. Частота і характер бронхолегеневих уражень при хронічних запальних захворюваннях гепатобіліарної системи в процесі їх лікування / Б. Г. Бугай. - С.32-34. - Библиогр. в конце ст.
Сабадишин, Р. О. Контамінація Helicobacter pylori слизової оболонки антрального відділу шлунка у пацієнтів із дуоденогастральним рефлюксом / Р. О. Сабадишин, В. О. Рижковський. - С.34-35. - Библиогр. в конце ст.
Захрабова, О. М. Зіставлення показників збудження різних відділів серця за даними магнітокардіографії та електрокардіографії високого підсилення у практично здорових осіб / О. М. Захрабова, Л. А. Стаднюк, В. Є. Кондратюк. - С.35-38. - Библиогр. в конце ст.
Доцільність використання пропафенону гідрохлориду для купірування пароксизму фібриляції передсердь відповідно до рекомендацій Європейського товариства кардіологів та Американської асоціації серця. - С.38-40. - Библиогр. в конце ст.
Міщанчук, Н. С. Захворюваність на вестибулярну дисфункцію ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС: результати математичного моделювання ризику / Н. С. Міщанчук, Н. І. Стрій, П. А. Федірко. - С.40-42. - Библиогр. в конце ст.
Алергічний еозинофільний гранулематозний ангіїт (синдром Чарга-Стросса). Клінічне спостереження. - С.43-45. - Библиогр. в конце ст.
Сірик, В. О. Оцінка гемодинаміки у хворих з дисфункцією ендотелію та можливі методи медикаментозної корекції ендотеліальної дисфункції / В. О. Сірик. - С.45-47. - Библиогр. в конце ст.
Федчишин, Н. Є. Стан медичної допомоги хворим на гострий інфаркт міокарда та оцінка її якості / Н. Є. Федчишин. - С.47-49. - Библиогр. в конце ст.
Функція системи гіпофіз-гонади і щитоподібної залози при порушеннях пубертату в йододефіцитному регіоні. - С.49-53. - Библиогр. в конце ст.
Тофан, І. П. Роль перекисного окислення ліпідів і антиоксидантних систем захисту в патогенезі автоімунних ускладнень гострого інфаркту міокарда та перспективи їх корекції / І. П. Тофан. - С.54-57. - Библиогр. в конце ст.
Лихацька, Г. В. Зміни імунної резистентності організму у хворих на виразкову хворобу з морфофункціональними порушеннями печінки та їх корекція / Г. В. Лихацька. - С.57-59. - Библиогр. в конце ст.
Ковальчук, Л. Я. Зміни біологічних властивостей ліофілізованого ксенодермотрансплантату після фотомодифікації / Л. Я. Ковальчук, Н. В. Гуда. - С.60-61. - Библиогр. в конце ст.
Ковальчук, Л. Я. Зміни локального кровообігу шлунка залежно від локалізації виразки та методу оперативного лікування / Л. Я. Ковальчук, А. Д. Беденюк, Ю. М. Футуйма. - С.62-64. - Библиогр. в конце ст.
Ковальчук, О. Л. Ультраструктурні зміни гепатоцитів у хворих на жовчнокам’яну хворобу на фоні гепатиту / О. Л. Ковальчук. - С.65-66. - Библиогр. в конце ст.
Венгер, І. К. Стан центральної гемодинаміки та згортальної системи крові у хворих на облітеруючий атеросклероз нижніх кінцівок в поєднанні з артеріальною гіпертензією / І. К. Венгер, В. Б. Гощинський, В. В. Білочицька. - С.67-69. - Библиогр. в конце ст.
Нецюк, О. Г. Зміни мінеральної щільності кісткової тканини у хворих після хірургічного лікування виразкової хвороби та цибулини дванадцятипалої кишки / О. Г. Нецюк. - С.69-72. - Библиогр. в конце ст.
Рузібаєв, Р. Ю. Аналіз звертання пацієнтів за проведеним анкетуванням та контрольним обстеженням у віддаленому періоді після перенесеного хірургічного лікування виразкової шлунка та дванадцятипалої кишки / Р. Ю. Рузібаєв, А. Д. Беденюк, Ю. М. Футуйма. - С.72-73. - Библиогр. в конце ст.
Дрижак, В. І. Колоректальний рак: стан діагностики, тактика лікування / В. І. Дрижак. - С.74-77.
Гриза, П. В. Імунологічні та інфекційні ускладнення при проведенні гемотрансфузій в хірургії та їх профілактика / П. В. Гриза, П. І. Лучанко. - С.77-80. - Библиогр. в конце ст.
Бех, М. Д. Застосування ембріональної кісткової тканини при лікуванні хронічного остеомієліту / М. Д. Бех, І. С. Кулянда. - С.80-82. - Библиогр. в конце ст.
Гриза, П. В. Вірусна безпека в трансфузійній терапії та шляхи її досягнення / П. В. Гриза. - С.82-85. - Библиогр. в конце ст.
Аль, Зару Фауаз. Лікування гнійних ран: аналіз деяких народних методів, що застосовуються в арабських країнах / Зару Фауаз Аль, А. Р. Вергун. - С.86-87. - Библиогр. в конце ст.
Михальчук, В. Н. Наявність протеази та інгібітору у вакцинах і комерційних препаратах крові / В. Н. Михальчук, В. А. Дівоча, А. І. Гоженко. - С.87-89. - Библиогр. в конце ст.
Гемостаз при реконструкції атеросклеротичної оклюзії аортостегнового сегмента. - С.90-92. - Библиогр. в конце ст.
Вороненко, Н. Ю. Вибір методики допоміжних репродуктивних технологій при наявності тиреоїдних антитіл та дисфункції щитоподібної залози / Н. Ю. Вороненко. - С.93-95. - Библиогр. в конце ст.
Поташнюк, І. В. Обізнаність з проблемою репродуктивного здоров’я і ставлення до нього підлітків 16-17 років / І. В. Поташнюк. - С.96-97. - Библиогр. в конце ст.
Нітефор, І. Б. Стан системи імунітету в жінок з мимовільними викиднями та вірусною урогенітальною інфекцією під впливом комплексної терапії з використанням амізону / І. Б. Нітефор. - С.98-99. - Библиогр. в конце ст.
Галникіна, С. О. Клініко-патогенетична оцінка ефективності комплексної терапії ксерозу шкіри у жінок з постоваріоектомічним / С. О. Галникіна, Б. В. Вітенко. - С.99-101. - Библиогр. в конце ст.
Вадзюк, С. Н. Особливості психологічних показників у плавців при різних метеорологічних ситуаціях / С. Н. Вадзюк, Я. В. Курко. - С.102-104. - Библиогр. в конце ст.
Бутницький, Ю. І. Розвиток захворювань гастродуоденальної зони у дітей залежно від їх інфікованості Helicobacter pylori / Ю. І. Бутницький. - С.105-107. - Библиогр. в конце ст.
Express-антиестроген, антиоксидант протипухлинний препарат: використання препарату в ад’ювантній ендокринній терапії раку молочної залози. - С.122-123. - Библиогр. в конце ст.
Роговий, Ю. Є. Патофізіологічний аналіз кореляційно-оптичної діагностики кіркової речовини нирок за умов розвитку тубуло-інтерстиціального синдрому / Ю. Є. Роговий, В. Г. Савка. - С.108-110. - Библиогр. в конце ст.
Вплив повного голодування на репаративні процеси печінки при тетрахлорметановому гепатозі. - С.111-113. - Библиогр. в конце ст.
Гнатюк, М. С. Особливості просторової перебудови камер серця при дії на організм токсинів блідої поганки / М. С. Гнатюк, М. Ф. Ковальчук, А. М. Пришляк. - С.114-115. - Библиогр. в конце ст.
Цимбалюк, В. І. Вивчення специфічної дії трансплантату на відновлення вмісту дофаміну у мозку при експериментальній черепно-мозковій травмі / В. І. Цимбалюк, І. Г. Васильєва, К. С. Парій. - С.116-119. - Библиогр. в конце ст.
Роговий, Ю. Є. Регресійний аналіз взаємозв’язків транспорту іонів калію з показниками функції нирок за умов гострої гемічної гіпоксії / Ю. Є. Роговий, Г. Б. Попович. - С.119-122. - Библиогр. в конце ст.
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

4.


    Пасєчнікова, Н. В.
    Випадок радіаційної катаракти, виявленої через 29 років після радіаційного впливу / Н. В. Пасєчнікова, П. А. Федірко, Т. Ф. Бабенко // Офтальмол. журнал. - 2020. - N 6. - С. 61-63


MeSH-головна:
КАТАРАКТА -- CATARACT (диагностика, патофизиология, этиология)
ГЛАЗ -- EYE (воздействие облучения)
Анотація: Представлено задокументований випадок радіаційної катаракти з типовою клінічною картиною, що розвинулась через 29 років після радіаційного впливу. Виявлення радіаційної катаракти в такому віддаленому періоді після опромінення свідчить про тривалий характер змін в радіаційно опроміненому оці.
Представлен задокументированный случай радиационной катаракты с типичной клинической картиной, которая развилась через 29 лет после радиационного влияния. Выявление радиационной катаракты в таком отдаленном периоде после облучения свидетельствует про длительный характер изменений в радиационно облученном глазе.
Дод.точки доступу:
Федірко, П. А.
Бабенко, Т. Ф.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

5.


    Бузунов, В. О.
    Водії-ліквідатори наслідків катастрофи на ЧАЕС: поширеність хвороб ока [Текст] / В. О. Бузунов, К. Є. Прикащикова, П. А. Федірко // Довкілля та здоров’я. - 2000. - № 1. - С. 9-11


MeSH-головна:
ПРОФЕССИОНАЛЬНЫЕ БОЛЕЗНИ -- OCCUPATIONAL DISEASES (патофизиология, этиология)
ГЛАЗНЫЕ БОЛЕЗНИ -- EYE DISEASES (патофизиология, этиология)
ЧЕРНОБЫЛЬСКАЯ ЯДЕРНАЯ КАТАСТРОФА -- CHERNOBYL NUCLEAR ACCIDENT
Дод.точки доступу:
Прикащикова, К. Є.
Федірко, П. А.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

6.


   
    Вплив віку і дози опромінення на поширеність ішемічної хвороби серця в учасників аварійних робіт на Чорнобильській АЕС [Текст] / В. О. Бузунов [та ін.] // Український кардіологічний журнал. - 2003. - № 5. - С. 33.

Рубрики: Ликвидаторы--возд облуч

   Возрастные факторы--вред возд


   Ионизирующего излучения доза--методы


   Ишемическая болезнь сердца--эпид--радиоизотоп


Дод.точки доступу:
Бузунов, В. О.
Федірко, П. А.
Антомонов, М. Ю.
Стрій, Н. І.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

7.


   
    Вплив змін кровообігу в магістральних судинах шиї та судинах ока на прояв вестибулярних і неврологічних порушень у ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС [Текст] / Н. С. Міщанчук, П. А. Федірко, С. І. Солонович // Журнал вушних, носових і горлових хвороб. - 2005. - № 4. - С. 66-71

Рубрики: Вестибулярного аппарата болезни--диагн--кровоснаб

   Вестибулометрия


   Ультрасонография


   Ликвидаторы


Дод.точки доступу:
Міщанчук, Н. С.
Федірко, П. А.
Солонович, С. І.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

8.
Шифр: ДУ9/2005/2
   Журнал

Довкілля та здоров’я . - Виходить кожного кварталу
2005р. № 2
Зміст:
Винарська, О. І. Дослідження імунологічної реактивності організму за комбінованої пероральної дії нітриту, нітрату натрію та фенолу на рівні гігієнічних нормативів / О. І. Винарська [и др.] . - С.3-6. - Бібліогр.: с.5-6
Інші автори: Лук’янчук С. В., Ніконова Н. О., Григоренко Л. Є., Дзюбенко Н. М., Скибіцька О. А., Зарчеко Н. І.
Шафран, Л. М. Проблема токсичности продуктов горения полимеров в обеспечении безопасности людей при пожарах / Л. М. Шафран [и др.] . - С.6-12. - Библиогр.: с. 12-12
Інші автори: Харченко И. А., Тимошина Д. П., Леонова Д. И., Селиваненко Н. Г., Лобуренко А. П.
Кравець, В. В. Доочищення та безреагентне знезаражування стічних вод у біоставку, засадженому вищими водяними рослинами / В. В. Кравець [и др.] . - С.13-18. - Бібліогр.: с. 17-18
Інші автори: Шаповал О. Є., Попенко В. М., Гаркавий С. І., Бойко І. І., Дзюблик І. В., Гузь В. Г.
Тимошина, Д. П. Гигиенический мониторинг "Пестицид-окружающая среда-здоровье" - основа профилактики заболеваний у работающих и населения / Д. П. Тимошина, Н. Г. Гончаренко. - С.19-23. - Библиогр.: с. 23-23
Зербіно, Д. Д. Професійні канцерогени і рак гортані у людей віком до 44 років / Д. Д. Зербіно, О. Є. Москалик. - С.24-27. - Бібліогр.: с. 27-27
Омельчук, С. Т. Гігієнічна оцінка динаміки працездатності операторів частин особливого призначення протягом робочих змін різної тривалості / С. Т. Омельчук, А. С. Котуза, І. С. Трінька. - С.28-31. - Бібліогр.: с.31-31
Прокопенко, Н. А. Социально-гигиенические детерминанты репродуктивного поведения населения радиоактивно загрязненных территорий / Н. А. Прокопенко, В. А. Прилипко. - С.31-35. - Библиогр.: с. 35-35
Пирогова, О. Я. Непухлинна захворюваність дорослого населення, яке мешкає після евакуації на умовно чистих та радіоактивно забруднених територіях (епідеміологічне дослідження) / О. Я. Пирогова. - С.36-41. - Бібліогр.: с.41-41
Бузунов, В. О. Кількісна оцінка впливу радіаційного опромінення на захворюваність ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи на вегетосудинну дистонію / В. О. Бузунов, Н. І. Стрій, П. А. Федірко. - С.42-44. - Бібліогр.: с.44-44
Махнюк, В. М. Стан медичного забезпечення учнів загальноосвітніх закладів в умовах модернізації системи освіти / В. М. Махнюк. - С.45-48. - Бібліогр.: с.48-48
Гозак, С. В. Морфофункціональний розвиток молодших учнів, які навчаються за Вальдорфською педагогічною технологією / С. В. Гозак. - С.49-51. - Бібліогр.: с. 51-51
Мороз, Л. В. Вплив функціональних показників тулуба на стан постави молодших школярів / Л. В. Мороз, О. О. Єжова. - С.51-53. - Бібліогр.: с. 53-53
Главацька, В. І. Вміст свинцю у молочних зубах дітей промислового міста / В. І. Главацька. - С.54-56. - Бібліогр.: с. 56-56
Прокопов, В. О. Екстракційно-фотометричний метод визначення N-[3-(тридецилокси)пропіл]-пропандіаміну-1,3 у воді водних об’єктів / В. О. Прокопов, О. М. Поліщук, Т. А. Кононенко. - С.56-59. - Бібліогр.: с. 59-59
Коваль, Н. М. Гігієнічна оцінка ефективності застосування добавок сорбентів для іммобілізації неякісних лікарських засобів / Н. М. Коваль. - С.59-62. - Бібліогр.: с. 62-62
Яловенко, О. І. Оцінка мутагенної активності окремих інгредієнтів та готових засобів (парфумерних, косметичних, мийних) в альтернативних біологічних тест-системах / О. І. Яловенко [и др.] . - С.63-64. - Бібліогр.: с. 64-64
Інші автори: Раєцька О. В., Майстренко З. Ю., Дуган О. М.
Проценко, В. Н. гігієнічна оцінка поліуретанових покриттів / В. Н. Проценко, Н. Г. Гончаренко, О. Ф. Бабічева. - С.65-66. - Бібліогр.: с. 66-66
Сіренко, О. В. Визначення токсичності лапролу СН 502-2-100 в умовах підгострого експерименту / О. В. Сіренко. - С.67-69. - Бібліогр.: с. 69-69
Гапон, В. О. Марганець у навколишньому середовищі та його вплив на організм: Огляд / В. О. Гапон, А. Б. Ященко. - С.69-72. - Бібліогр.: с.71-72
Добровольский, Л. А. Современные представления о влиянии низких уровней тяжелых металлов на иммунную и другие системы (обзор иностранной литературы) / Л. А. Добровольский, И. Г. Белашова, Е. Л. Радванская. - С.73-78. - Библиогр.: с. 76-78
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

9.


    Міщанчук, Н. С.
    Дослідження впливу функціональних змін сітківки ока на параметри експериментального ністагма у радіаційно опромінених осіб [Текст] / Н. С. Міщанчук, П. А. Федірко // Журнал вушних, носових і горлових хвороб. - 2000. - № 6. - С. 21-24


MeSH-головна:
НИСТАГМ ПАТОЛОГИЧЕСКИЙ -- NYSTAGMUS, PATHOLOGIC
СЕТЧАТКА -- RETINA (воздействие облучения)
Дод.точки доступу:
Федірко, П. А.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

10.


    Федірко, П. А.
    Електроокулографічні дослідження радіаційно опромінених осіб / П. А. Федірко // Офтальмологический журнал. - 2001. - № 1. - С. 65-67


MeSH-головна:

ЧЕРНОБЫЛЬСКАЯ ЯДЕРНАЯ КАТАСТРОФА -- CHERNOBYL NUCLEAR ACCIDENT
ЗРЕНИЕ -- VISION, OCULAR (воздействие облучения, физиология)
Вільних прим. немає

Знайти схожі

11.
Шифр: ЖУ4/2005/4
   Журнал

Журнал вушних, носових і горлових хвороб. - Виходить кожного кварталу
2005р. № 4
Зміст:
Шидловська, Т. В. Загальні принципи діагностики і лікування хворих з сенсоневральною приглухуватістю / Т. В. Шидловська, Т. А. Шидловська. - С.2-16
Скребняк, И. А. Кохлеарная имплантация при аномалии внутреннего уха / И. А. Скребняк, О. Н. Борисенко, Ю. А. Сушко. - С.17-22
Шербул, В. І. Роль ендоскопічної асистуючої техніки в хірургічній реабілітації хворих на хронічний гнійний середній отит / В. І. Шербул [и др.] . - С.23-27
Інші автори: Головко В. В., Антонець А. Е., Кунах Т. Г.
Тімен, Г. Е. Культивування тканин внутрішнього вуха in vitro. Повідомлення 1. Розробка методичних підходів для збереження життєздатності і культивування тканин внутрішнього вуха ембріонів тварин, людини та статевозрілих морських свинок / Г. Е. Тімен [и др.] . - С.28-34
Інші автори: Бєлоусова А. О., Писанко В. М., Віннічук П. В., Миронюк Б. М.
Мітін, Ю. В. Використання препаратів "Фезам" та "Неуробекс" в комплексному лікуванні хворих з гострою та хронічною прогресуючою сенсоневральною приглухуватістю / Ю. В. Мітін, Ю. В. Дєєва, О. В. Діхтярук. - С.35-41
Кардаш, С. І. Характеристика показників вестибулометрії до і після лікування у хворих з порушеннями голосу і слуху, що виникли на фоні вертебрально-базилярної недостатності / С. І. Кардаш, Т. А. Шидловська, І. А. Ясенок. - С.42-47
Заболотний, Д. І. Елементи теоретичного обгрунтування застосування церулоплазміну : Повідомлення 4 / Д. І. Заболотний, Ф. Д. Євчев, М.М Колотилов. - С.48-51
Карпенко, Г. Ф. Активність цистеїнової протеїнази-катепсину Н в тканині злоякісних пухлин та сироватці крові у хворих на рак гортані / Г. Ф. Карпенко [и др.] . - С.52-56
Інші автори: Бєлоусов А. О., Семьошкіна Т. В., Сережко Ю. О.
Кулік, Г. І. Визначення чутливості пухлин до цитостатичних препаратів у хворих на лімфосаркому ЛОР-органів / Г. І. Кулік [и др.] . - С.57-61
Інші автори: Шпильова С. І., Чехун В. Ф., Заболотний Д. І., Зінченко Д. О.
Троян, В. И. Содержание цитокинов в сыворотке крови и секрете из ротовой части глотки у больных раком, туберкулезом и с гиперпластическими процесами в глотке и гортани / В. И. Троян, О. Ф. Мельников, А. Я. Желтов. - С.62-65
Міщанчук, Н. С. Вплив змін кровообігу в магістральних судинах шиї та судинах ока на прояв вестибулярних і неврологічних порушень у ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС / Н. С. Міщанчук [и др.] . - С.66-71
Інші автори: Федірко П. А., Солонович С. І., Резнікова Л. С.
Богданов, В. В. Одонтогенный гайморит / В. В. Богданов, А. Г. Балабанцев. - С.72-78
Заболотний, Д. І. Критерії відбору дітей на кохлеарну імплантацію / Д. І. Заболотний [и др.] . - С.79-80
Інші автори: Розкладка А. І., Тімен Г. Е., Бабенко Є.О, Савчук Л. А.
Минин, Ю. В. Лечение больной с паралитическим стенозом гортани при сирингобульбии / Ю. В. Минин, Т. И. Кучеренко, Л. В. Чорний. - С.81-83
Гайворонский, А. В. Парез лицевого нерва при герпетической инфекции (синдром Ханта) / А. В. Гайворонский, Н. В. Тепышева, Е. С. Кришталь. - С.84-85
Журавльов, А. С. Роль хламідій при запальних захворюваннях верхньощелепних пазух / А. С. Журавльов, Н. М. Сидоренко. - С.86-88
Григорій Авдійович Опанащенко (до 80-річчя з дня народження). - С.89-90
Видатний отохірург - канд. мед. наук В. В. Щуровський (до 80-річчя з дня народження). - С.91-92
Доцент кафедри оториноларингології Запорізького державного медичного університету Нікулін Іван Михайлович (до 75-річчя з дня народження). - С.93
До 60-річчя професора Б. М. Пухлика. - С.94-95
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

12.
Шифр: ЖУ4/2005/3
   Журнал

Журнал вушних, носових і горлових хвороб. - Виходить кожного кварталу
2005р. № 3
Зміст:
Тімен, Г. Е. До 45-річчя Інституту отоларингології ім. проф. О. С. Коломійчека АМН України / Г. Е. Тімен, А. І. Розкладка. - С.2-11
Заболотний, Д. І. Порівняльне вивчення впливу діалізабельних фракцій з лімфоцитів піднебінних мигдаликів на імунокомпотентні клітини крові in vitro та лімфоїдну тканину in vivo у ЛОР-хворих за даними традиційних досліджень та показниками електропунктурної діагностики / Д. І. Заболотний [и др.] . - С.12-18
Інші автори: Мельников О. Ф., Самбур М. Б., Луценко В. І., Тимченко С. В.
Напрасніков, С. М. Динаміка показників інтерферону у хворих на хронічний тонзиліт / С. М. Напрасніков. - С.19-21
Рауцкіс, П. А. Вплив патологічних процесів в глотковому мигдалику на структуру прилеглих залоз слизової оболонки / П. А. Рауцкіс, В. В. Біктіміров. - С.22-25
Малеев, О. В. Усиление антибластомного эффекта лучевой терапии нейропептидом даларгином при раке гортани / О. В. Малеев, Н. Н. Колотилов, Г. Т. Божко. - С.26-29
Бариляк, А. Ю. Прогностичне значення глибини та малюнку інвазії при раку гортані / А. Ю. Бариляк [и др.] . - С.30-34
Інші автори: Поспішіль Ю. О., Крук М. Б., Бариляк Ю. Р.
Почуєва, Т. В. Клініко-томографічні паралелі при отогенних церебральних арахноїдитах і їх значення для профілактики цих ускладнень / Т. В. Почуєва. - С.35-39
Мітін, Ю. В. Проведення первинної хірургічної реконструкції при часткових травматичних дефектах носа / Ю. В. Мітін, О. А. Руткас. - С.40-45
Міщанчук, Н. С. Порушення мікроциркуляції в організмі та їх вплив на розвиток вестибулярної патології у ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС / Н. С. Міщанчук, П. А. Федірко, Н. А. Козлова. - С.46-49
Заболотний, Д. І. Використання церулопзміну в ЛОР-онкології. Повідомлення 3. Вплив церулоплазміну на перебіг, лікування та тривалість безрецидивного періоду у хворих з рецидивом раку гортані / Д. І. Заболотний, Ф. Д. Євчев, С. М. Пухлік. - С.50-54
Дюмин, О. В. Криохирургия в оториноларингологии / О. В. Дюмин [и др.] . - С.55-60
Інші автори: Пухлик С. М., Манюта А. И., Тагунова И. К.
Сушко, Ю. А. Кохлеарная имплантация в Украине: проблемы, пути их решения / Ю. А. Сушко [и др.] . - С.61-64
Інші автори: Борисенко О. Н., Сребняк И. А., Чемеркина В. В.
Тіщенко, В. А. Застосування "Лазолназал плюс" у лікуванні хворих на риніт дітей / В. А. Тіщенко, Т. І. Степаненко. - С.65-67
Завадский, А. В. Значение нарушения пневматизации височной кости и аэрации ретротимпанального пути в возникновении патологии среднего уха / А. В. Завадский. - С.68-70
Заболотний, Д. І. Особливості обміну калію та натрію в організмі хворих на поліпозний риносинуїт та алергічний риніт / Д. І. Заболотний [и др.] . - С.71-73
Інші автори: Макарчук Г. М., Яремчук С. Е., Весельський С. П., Бабан В. М.
Мельников, О. Ф. Экспериментальное исследование иммуномодулирующих свойств тонзилгона Н in vitro / О. Ф. Мельников, О. Г. Рыльская. - С.74-76
Минин, Ю. В. Хондромиксоидная фиброма гортани / Ю. В. Минин [и др.] . - С.77-79
Інші автори: Клочков Е. И., Кучеренко Т. И., Чорний Л. В.
Борисенко, О. М. Гірудотерапія при комплексному лікуванні осіб з гострою сенсоневральною приглухуватістю / О. М. Борисенко, О. В. Бедзик, Н. С. Міщанчук. - С.80-83
Історія кафедри оториноларингології Дніпропетровської державної медичної академії. - С.84-87
Бойчак, М. П. Н. П. Трофимов - основатель первых на Украине клиники, курсов усовершенствования и научного общества по оториноларингологии / М. П. Бойчак, В. Н. Ткаченко, В. И. Шербул. - С.88-93
Члену - кореспонденту НАН, академіку АМН України Леоніду Георгійовичу Розенфельду - 75 років. - С.97-99
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

13.
Шифр: ЖУ4/2004/4
   Журнал

Журнал вушних, носових і горлових хвороб. - Виходить кожного кварталу
2004р. № 4
Зміст:
Янов, Ю. К. Опыт одноэтапного проведения двусторонней стапедопластики / Ю. К. Янов [и др.] . - С.2-8
Інші автори: Ситников В. П., Бабияк В. И., Вавилова А. А., Левинина М. В.
Завадский, А. В. Диплоэтическое строение сосцевидного отростка и его отношение к пневматизации височной кости / А. В. Завадский. - С.9-14
Киселев, А. С. Гиперпневматизация околоносовых пазух как манифестный признак патологических синдромов / А. С. Киселев, Д. В. Руденко. - С.15-20
Науменко, О. М. Особливості патоморфозу хронічного риніту у мешканців Києва та Рівного / О. М. Науменко [и др.] . - С.21-24
Інші автори: Терещенко В. П., Тарасюк П. М., Іванова О. М.
Мельников, О. Ф. Исследование влияния полиоксидония на клетки иммунитета периферической крови у больных хроническим декомпенсированным тонзиллитом in vitro / О. Ф. Мельников [и др.] . - С.25-29
Інші автори: Заболотный Д. И., Олейник В. В., Самбур М. Б., Тимченко С. В.
Гребенюк, Ю. С. Клінічна діагностика сторонніх тіл у грушоподібних карманах та стравоході / Ю. С. Гребенюк. - С.30-34
Луценко, В. І. Показники електропровідності біологічно активних точок у хворих з доброякісними новоутвореннями гортані / В. І. Луценко. - С.35-37
Зачепило, С. В. Вплив грибів роду Aspergillus на епітелій сірчаних залоз та рівень його секреції / С. В. Зачепило. - С.38-40
Колотилов, Н. Н. Влияние болезней ЛОР-органов на старение головного мозга / Н. Н. Колотилов. - С.41-43
Федірко, П. А. Атеросклеротичні зміни аорти і судин сітківки ока, слухові та вестибулярні порушення як синдром передчасного старіння у ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС (клініко-епідеміологічне дослідження) / П. А. Федірко, Н. С. Міщанчук, Т. Ю. Холоденко. - С.44-49
Абизов, Р. А. Фоніатрія та фонопедія - вчора, сьогодні / Р. А. Абизов, О. Ю. Ромась. - С.50-55
Мітін, Ю. В. Застосування ринофлуімуцилу в ЛОР-практиці / Ю. В. Мітін, Я. Ю. Гомза. - С.56-59
Заболотний, Д. І. Використання препарату Вольтатер-рапід в отоларингології / Д. І. Заболотний, Т. В. Смагіна. - С.60-62
Гарюк, Г. И. Эффективность растительного многокомпонентного препарата "Синупрет" в комплексной и монотерапии больных острым и хроническим риносинуситом / Г. И. Гарюк, О. Г. Гарюк. - С.63-66
Запорощенко, Н. П. Ефективність застосування хіміотрипсина у лікуванні хворих на секреторний середній отит / Н. П. Запорощенко. - С.67-69
Селезнев, К. Г. Двусторонний прозопарез - как проявление гранулематоза Вегенера / К. Г. Селезнев [и др.] . - С.70-72
Інші автори: Долженко С. А., Александрова М. Г., Брук Б. Б., Долженко Э. М.
Лукач, Э. В. Диффузный липоматоз шеи и туловища (синдром Маделунга) с локализацией жировых узлов в гортани / Э. В. Лукач, О. Ф. Бондаревская, А. В. Сичкар. - С.73-74
Тимер, Т. Э. Зоб корня языка / Т. Э. Тимер, Л. А. Кудь. - С.75-76
Деменков, В. Р. Огнестрельные ранения ЛОР-органов. Сообщение 1 / В. Р. Деменков, М. Б. Швырков. - С.77-88
Известный военный отоларинголог Борис Леонович Французов (к 100-летию со дня рождения). - С.89-91
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

14.
Шифр: ЖУ3н/2018/24/1/2
   Журнал

Журнал Національної академії медичних наук України. - Виходить кожного кварталу
2018р. Т. 24 № 1/2
Зміст:
Цимбалюк, В. І. Національній академії медичних наук України — 25 років / В. І. Цимбалюк. - С.5-6
Бухтіарова, Т. А. Актуальні питання інноваційних досліджень у фармакології / Т. А. Бухтіарова. - С.7-13
Тронько, М. Д. Досягнення й стратегічні напрями розвитку фундаментальної та клінічної ендокринології в Україні (до 25-річчя НАМН України) / М. Д. Тронько, Ю. І. Караченцев. - С.14-25
Базика, Д. А. Радіаційна медицина України — чверть сторіччя прогресу та пріоритети на майбутнє / Д. А. Базика [та ін.]. - С.26-42
Інші автори: Сушко В. О., Логановський К. М., Присяжнюк А. Є., Білий Д. О., Федірко П. А., Ільенко І. М., Янович Л. А.
Антипкін, Ю. Г. Внесок науковців в охорону здоров’я дітей і жінок та перспективи вирішення існуючих проблем / Ю. Г. Антипкін, Г. М. Даниленко. - С.43-60
Безруков, В. В. Огляд наукових досліджень ДУ «Інститут геронтології ім. Д. Ф. Чеботарьова НАМН України» / В. В. Безруков. - С.61-80
Біловол, О. М. Здобутки вітчизняної терапевтичної школи Національної академії медичних наук України / О. М. Біловол [та ін.]. - С.81-95
Інші автори: Фадеенко Г. Д., Колесник М. О., Степанов Ю. М., Колеснікова О. В.
Фещенко, Ю. І. Основи досягнення в галузі фтизіатрії та пульмонології в Україні за останні 25 років / Ю. І. Фещенко [та ін.]. - С.96-104
Інші автори: Гаврисюк В. К., Дзюблик О. Я., Мельник В. М., Яшина Л. О.
Лінський, І. В. До ключових проблем психоневрології (власні клінічні та експериментальні дослідження) / І. В. Лінський [та ін.]. - С.105-113
Інші автори: Волошин П. В., Марута Н. О., Бакуменко Л. П.
Усенко, О. Ю. Здобутки вчених наукових установ Національної академії медичних наук України в галузі лікування хірургічних захворювань / О. Ю. Усенко, В. В. Бойко, С. О. Возіанов. - С.114-124
Педаченко, Є. Г. Нейрохірургія України: сьогодення і перспективи — до 25-річчя НАМН України / Є. Г. Педаченко. - С.125-140
Лазоришинець, В. В. Актуальні проблеми кардіохірургії в Україні: сучасність та майбутнє / В. В. Лазоришинець. - С.141-147
Гайко, Г. В. Ортопедія-травматологія — сьогодення, здобутки та перспективні напрями / Г. В. Гайко, С. С. Страфун. - С.148-157
Пасечникова, Н. В. Державна установа «Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В. П. Філатова НАМН України» / Н. В. Пасечникова. - С.158-169
Заболотный, Д. І. Внесок вчених ДУ «Інститут отоларингології ім. проф. О. С. Коломійченка НАМН України» в розвиток оториноларингології / Д. І. Заболотный, М. Б. Самбур, Т. Ю. Холоденко. - С.170-179
Задорожна, В. І. Внесок інститутів НАМН України у розвиток сучасної інфектології (епідеміології, інфекційних хвороб, мікробіології, вірусології, паразитології, імунології) / В. І. Задорожна, М. М. Попов, Я. Ф. Кутасевич. - С.180-195
Сердюк, А. М. Досвід та досягнення профілактичної медицини України (до 25-річчя НАМН України) / А. М. Сердюк, В. І. Чернюк. - С.196 -206
Урочисті загальні збори Національної академії медичних наук України з нагоди 25-ї річниці її заснування (Київ, 24 квітня 2018 р.). - С.207-208
Сесія загальних зборів Національної академії медичних наук України (Київ, 20-22 червня 2018 р.). - С.208
XI національний конгрес «Радіологія в Україні» (Ірпінь, 28-30 березня 2018 р.). - С.209-210
VII міжнародний конгрес «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я» (Київ, 25-27 квітня 2018 р.). - С.210-212
II Міжнародний стоматологічний конгрес (до 100-річчя заснування Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шулика МОЗ України) (Київ, 25-27 квітня 2018 р.). - С.213-214
XIV з’їзд офтальмологів України (Одеса, 23-25 травня 2018 р.). - С.214
Члену-кореспонденту НАМН України В. Г. Бебешку — 80 років . - С.215-216
Члену-кореспонденту НАМН України В. С. Бітенському — 75 років. - С.216-217
Члену-кореспонденту НАМН України Л. В. Харькову — 75 років. - С.217-218
Члену-кореспонденту НАМН України В. З. Нетяженку — 75 років. - С.218-219
Члену-кореспонденту НАМН України О. М. Пархоменку — 60 років. - С.219-220
Члену-кореспонденту НАМН України В. І. Чернюку — 80 років. - С.221
Члену-кореспонденту НАМН України В. Г. Бардову — 70 років. - С.221-222
Олександр Федорович Возіанов. - С.223
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

15.


    Федірко, П. А.
    Закономірності розвитку судинної патології сітківки у віддаленому періоді після радіаційного впливу / П. А. Федірко, Н. А. Гарькава // Офтальмол. журнал. - 2016. - № 6. - С. 24-28


MeSH-головна:
СЕТЧАТКИ БОЛЕЗНИ -- RETINAL DISEASES (этиология)
ИЗЛУЧЕНИЯ ВОЗДЕЙСТВИЕ -- RADIATION EFFECTS
Дод.точки доступу:
Гарькава, Н. А.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

16.


    Міщанчук, Н. С.
    Захворюваність на вестибулярну дисфункцію ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС: результати математичного моделювання ризику [Текст] / Н. С. Міщанчук, Н. І. Стрій, П. А. Федірко // Вісник наукових досліджень : Наук.- практ. журн. - 2006. - № 1. - С. 40-42.

Рубрики: Вестибулярного аппарата болезни--этиол

   Ликвидаторы


   Чернобыль


   Модели математические


Дод.точки доступу:
Стрій, Н. І.
Федірко, П. А.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

17.


    Федірко, П. А.
    Зміни мікроциркуляції у судинах бульбарної кон’юнктиви осіб, радіаційно опромінених (дозові залежності і латентний період) / П. А. Федірко, Н. А. Гарькава // Офтальмологічний журнал. - 2010. - № 1. - С. 15-17 . - ISSN 0030-0675

Рубрики: Сосудистая оболочка глаза--возд облуч

   Микроциркуляция


   Чернобыль


   Ликвидаторы


   Радиация


   Излучения доза


Дод.точки доступу:
Гарькава, Н. А.


Знайти схожі

18.


    Бузунов, В. О.
    Кількісна оцінка впливу радіаційного опромінення на захворюваність ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи на вегетосудинну дистонію [Текст] / В. О. Бузунов, Н. І. Стрій, П. А. Федірко // Довкілля та здоров’я : Наук. журн. з пробл. мед. екології, гігієни, охорони здоров’я та екол. безпеки . - 2005. - № 2. - С. 42-44

Рубрики: Облучение тела общее

   Вегетососудистая дистония--эпид


Дод.точки доступу:
Стрій, Н. І.
Федірко, П. А.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

19.


    Федірко, П. А.
    Катастрофа на ЧАЕС і орган зору: деякі результати довгострокового клініко-епідеміологічного дослідження [Текст] / П. А. Федірко // Офтальмологический журнал. - 1999. - № 2. - С. 69-73


MeSH-головна:
ЧЕРНОБЫЛЬСКАЯ ЯДЕРНАЯ КАТАСТРОФА -- CHERNOBYL NUCLEAR ACCIDENT
ЗРЕНИЕ -- VISION, OCULAR (воздействие облучения, физиология)
ЭПИДЕМИОЛОГИЧЕСКИЕ ИССЛЕДОВАНИЯ -- EPIDEMIOLOGIC STUDIES
Вільних прим. немає

Знайти схожі

20.
Шифр: ОУ6/2009/6
   Журнал

Офтальмологический журнал [Текст]. - Виходит раз на два місяця
2009р. № 6
Зміст:
Пасечникова, Н. В. Оценка вероятности развития диабетической ретинопатии у больных сахарным диабетом I типа / Н. В. Пасечникова [и др.] . - С.5-8
Інші автори: Науменко В. А., Драгомирецкая Е. И., Крыжова Н. Н.
Боброва, Н. Ф. Имплантация ИОЛ с полным типом крепления - "мешок-в-линзе" (BAH-IN-TY-LENS) при факоаспирации врожденных катаракт у детей / Н. Ф. Боброва [и др.] . - С.9-16
Інші автори: Тассигнон М. Ж., Лоренц Б., Дембовецкая A. Н., Романова Т. В., Шмит В., Жеков А. К., Кузьмина Н. Б.
Минакова, С. Е. Влияние первичного заднего непрерывного капсулорексина на толщину центральных отделов сетчатки после ультразвуковой факоэмульсификации возрастной катаракты / С. Е. Минакова, С. К. Дмитриев. - С.16-21
Капшук, Н. И. Изменение толщины сетчатки (по данным оптической когерентной томографии) после факоэмульсификации у больных с возрастной макулодистрофией / Н. И. Капшук, С. К. Дмитриев. - С.22-24
Полякова, С. И. Возможность прогнозирования рецидива опухолей слезной железы эпителиального генеза при помощи онкомаркеров РЭА и СА-19-9 / С. И. Полякова. - С.25-29
Чеботарев, Е. П. Абсолютные показатели активации субпопуляций лимфоцитов периферической крови, определяемые при помощи моноклональных антител CD7, CD25, CD38, CD45, CD54, CD95, CD150 у больных увеальными меланомами до и после энуклеации с имплантацией гомохряща / Е. П. Чеботарев. - С.29-34
Mokbel, Th. H. Гибкий клапан Ahmed для лечения рефрактерной глаукомы / Th. H. Mokbel [и др.] . - С.35-40
Інші автори: Khalas M.A., El-Klouly Sh.E., El-Netwalas N.O.
Якименко, С. А. Современный подход к диагностике вторичной глаукомы у больных с грубыми рубцовыми изменениями переднего отдела глаза после тяжелых ожогов глаз / С. А. Якименко, А. Г. Ковальчук, П. А. Костенко. - С.41-44
Нестеров, В. В. Комплексное лечение проникающих ранений глазного яблока с применением NO-терапии / В. В. Нестеров, О. И. Кваша. - С.45-48
Венгер, Л. В. Особенности клиники и эффективность хирургического лечения больных с травматическими сращениями и заращением зрачка / Л. В. Венгер. - С.49-53
Фролов, А. Н. Влияние Фраксипарина на динамику воспалительного процесса и регенерацию роговицы при различных заболеваниях роговицы и лимба / А. Н. Фролов. - С.54-57
Гальперт, Я. И. Эффективность плеоптического лечения амблиопии у детей с детским церебральным параличом (ДЦП) / Я. И. Гальперт, В. И. Сердюченко. - С.57-61
Коновалова, Н. В. Особенности клинических изменений глаза у больных туберкулезом легких / Н. В. Коновалова. - С.61-64
Федірко, П. А. Патологія ока у нащадків радіаційно опромінених: програма і попередні результати обстеження дітей і підлітків, відібраних для когортного дослідження / П. А. Федірко, І. В. Кадошнікова. - С.65-68
Пасечникова, Н. В. Результаты скринингового эпидемиологического исследования ("DE-SCREEN") распространенности синдрома сухого глаза среди женщин старше 40 лет в Украине / Н. В. Пасечникова [и др.] . - С.68-76
Інші автори: Дрожжина Г. И., Науменко В. А., Кацан С. В., Драгомирецкая Е. И.
Уманская, Ю. В. Влияние липофлавона на развитие дистрофического процесса в сетчатке кроликов, моделированного воздействием света высокой интенсивности / Ю. В. Уманская, А. А. Путиенко. - С.77-79
Савко, В. В. (младший) Возможность стабилизации оптических свойств хрусталика при моделировании катаракты на фоне аллергического увеита применением препарата Мексидол / В. В.(младший) Савко. - С.80-83
Пасечникова, Н. В. Нанотехнологии, наномедицина, наноофтальмология (сообщение 2) : обзор / Н. В. Пасечникова, Э. В. Мальцев, О. А. Мороз. - С.83-89
Пасечникова, Н. В. Использование трехмерной оптической когерентной томографии у больных с патологией глазного дна : обзор / Н. В. Пасечникова, Т. Гут, И. Тут. - С.90-92
Малецкий, А. П. Способ коньюнктиводакриоцисториностомии (лакоцисториностомия) у больных с облитерацией слезных канальцев и слезноносового протока после воспаления или травмы / А. П. Малецкий. - С.93-95
Черепенко, Г. О. Спосіб диференційної діагностики захворювань сітківки запального та дистрофічного генезу / Г. О. Черепенко. - С.96-98
Денисюк, Н. Б. Досвід застосування віскоеластиків "Гіарал" і "Гіарал-Плюс" при екстракції катаракти методом факоемульсифікації / Н. Б. Денисюк, В. О. Мельник. - С.99-101
75-річний ювілей Сергієнка Миколи Марковича. - С.101-105
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

 1-20    21-37 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)