Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Книги (4)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Чорний, В. М.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 16
Показані документи з 1 по 10
 1-10    11-16 
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Чорний В. М., Поліщук Н. М., Кирик Д. Л.
Назва : Чутливість резистентних до антибіотиків клінічних штамів стафілококів і ентерококів до продуктів біодеградації магнієвого сплаву МЛ-10
Місце публікування : Ортопедия, травматология и протезирование. - 2020. - N 2. - С. 68-74 (Шифр ОУ4/2020/2)
Примітки : Бібліогр. наприкінці ст.
MeSH-головна: МАГНИЙ -- MAGNESIUM
СПЛАВЫ -- ALLOYS
СТАФИЛОКОККИ -- STAPHYLOCOCCUS
ЭНТЕРОКОККИ -- ENTEROCOCCUS
ЛЕКАРСТВЕННАЯ УСТОЙЧИВОСТЬ У БАКТЕРИЙ -- DRUG RESISTANCE, BACTERIAL
МИКРОБНОЙ ЧУВСТВИТЕЛЬНОСТИ ТЕСТЫ -- MICROBIAL SENSITIVITY TESTS
Анотація: Розвиток інфекції за умов використання в хірургії сплавів металів є актуальною проблемою медицини. Основними збудниками є представники роду Staphylococcus і Enterococcus, які володіють численними факторами патогенності, зокрема, здатністю до утворення біоплівок на поверхні імплантатів. Мета: вивчення антибактеріальних властивостей магнієвого сплаву МЛ-10 по відношенню до антибіотикорезистентних штамів стафілококів і ентерококів для обґрунтування можливості його застосування в хірургічній практиці. Методи: використаний екстракт магнієвого сплаву МЛ-10 і антибіотикорезистентні клінічні штами стафілококів і ентерококів, виділені з ран хворих з інфекційними післяопераційними ускладненнями. Протягом 120-годинної інкубації екстракту з бактеріями вивчали його протимікробну активність. Результати: встановлено, що резистентні до антибіотиків клінічні штами стафілококів і ентерококів чутливі до продуктів біодеградації магнієвого сплаву МЛ-10. У процесі біорозпаду сплаву відбувалося утворення продуктів корозії, що супроводжується підвищенням рН середовища з 7,2 до 9,3. Виявлено значне зменшення в екстракті представників роду Staphylococcus і Enterococcus зі збільшенням періоду інкубації протягом 120 год. Зафіксовано зниження зростання кількості колоній на агарі Мюллера–Хінтона після щоденного висіву з екстракту. Висновки: продукти біодеградації магнієвого сплаву МЛ-10 мають антимікробну дію по відношенню до антибіотикорезистентних клінічних штамів роду Staphylococcus і Enterococcus, що робить перспективним використання цього металу для виготовлення імплантатів, які сприяють профілактиці нозокоміальних інфекці
Знайти схожі

2.

Назва журналу :Спортивна медицина -2013р.,N 1
Цікаві статті :
Шелль Я. Современные представления о фокусированной и радиальной терапии/ Я. Шелль (стр.3-6)
Островський О. А. Зміни в клітинах і тканинах живих організмів під впливом ударно-хвильової терапії (огляд спеціальної літератури)/ О. А. Островський (стр.7-11)
Егорова Е. А. Экстракорпоральная ударно-волновая терапия в лечении переломов костей конечностей/ Е. А. Егорова, А. Ю. Васильєв (стр.12-16)
Левенець В. М. Ударно-хвильова терапія в лікуванні несправжніх суглобів/ В. М. Левенець, М. М. Риган, А. О. Веремій (стр.17-21)
Чорний В. М. Екстракорпоральна ударно-хвильова терапія як метод неінвазивного лікування ентезопатій/ В. М. Чорний [и др.] (стр.22-25)
Ивченко А. В. Использование экстракорпоральной ударно-волновой терапии в лечении хронического болевого синдрома/ А. В. Ивченко [и др.] (стр.26-28)
Борзых А. В. Особенности лечения переломов и ложных суставов ладьевидной кости у спортсменов/ А. В. Борзых [и др.] (стр.29-32)
Левенец В. Н. Особенности диагностики и комплексной терапии спортсменов в стадии предартроза/ В. Н. Левенец, М. М. Риган, И. Н. Тютюнник (стр.33-46)
Гайко Г. В. Післятравматичний коксартроз і особливості його перебігу/ Г. В. Гайко, О. В. Калашніков, А. Т. Бруско (стр.47-50)
Тютюнник И. Н. Магнитнорезонансная томография и ее роль в диагностике ранних форм остеоартроза у спортсменов/ И. Н. Тютюнник (стр.51-53)
Герцен Г. І. використання Хондроцерину у комплексному лікуванні остеоартрозу великих суглобів нижніх кінцівок у спортсменів/ Г. І. Герцен [и др.] (стр.54-57)
Лінько Я. В. Артроскопія кульшового суглоба у спортсменів/ Я. В. Лінько, Т. Г. Рокита, А. С. Костюк (стр.58-60)
Кривенко С. Н. Лечение доклинических стадий остеоартроза у спортсменов/ С. Н. Кривенко, М. В. Диденко (стр.61-63)
Климовицкий Ф. В. Использование гиалуронатов в комплексном лечении ранних форм остеоартроза коленного сустава/ Ф. В. Климовицкий, Я. В. Якубенко, О. Б. Джерелей (стр.64)
Майко В. М. Хірургічне лікування ранніх стадій остеоартрозу кульшового суглоба у спортсменів/ В. М. Майко, В. Г. Луцишин (стр.65-68)
Павлішен Ю. І. Визначення впливу занять з веслування на каное на фізіологічні вигини хребта спортсменів/ Ю. І. Павлішен, О. О. Солтик (стр.69-72)
Манжалій В. В. Особливості розвитку та прогресування дегенеративних змін у колінному суглобі у спортсменів/ В. В. Манжалій, С. В. Лісунов (стр.73-75)
Страфун С. С. Суперечливі і невирішені питання діагностики і лікування ушкодження сухожилкыв у спортсменів/ С. С. Страфун (стр.76-77)
Климовицкий В. Г. Опыт консервативного лечения болезни Осгуд-Шляттера у спортсменов подросткового возраста/ В. Г. Климовицкий [и др.] (стр.78-80)
Коструб О. О. Метод оперативного лікування спонтанного розриву ахіллового сухожилля/ О. О. Коструб [и др.] (стр.81-86)
Коструб О. О. Діагностика ARS-синдрому у спортсменів/ О. О. Коструб [и др.] (стр.87-93)
Ирисметов М. Э. Хирургический метод лечения застарелых разрывов связки надколенника/ М. Э. Ирисметов, К. Н. Ражабов, Д. Ф. Шамшиметов (стр.94-95)
Каримов М. Диагностические ошибки при травмах коленного сустава у спортсменов/ М. Каримов [и др.] (стр.96-97)
Борзых Н. А. Диагностика и лечение разрыва дистального сухожилия двуглавой мышцы плеча/ Н. А. Борзых (стр.98-99)
Климовицкий В. Г. Повреждения лучевого нерва при армрестлинг-переломах/ В. Г. Климовицкий [и др.] (стр.100-101)
Цікаві статті :
Знайти схожі


3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Чорний В.М., Поліщук Н. М., Камишний О. М., Головаха М. Л.
Назва : Результати вивчення in vitro антибактеріальної активності модифікованого магнієвого сплаву щодо тест-штамів E. coli та P. aeruginosa
Місце публікування : Патологія. - Запоріжжя, 2018. - Том 15, N 3. - С. 337-340 (Шифр ПУ40/2018/15/3)
MeSH-головна: СПЛАВЫ -- ALLOYS
МАГНИЙ -- MAGNESIUM
АНТИБАКТЕРИАЛЬНЫЕ СРЕДСТВА -- ANTI-BACTERIAL AGENTS
Анотація: Мета роботи – визначити чутливість грамнегативних мікроорганізмів – основних збудників імплантат-асоційованих інфекцій – до продуктів біодеградації магнієвого сплаву МЛ-10, з наступним обґрунтуванням можливості використання в травматологічній практиці у складі штучних імплантатів, що характеризуються антибактеріальною активністю. Матеріали та методи. Вивчили чутливість еталонних тест-штамів мікроорганізмів Escheriсhia coli ATCC 25922, Pseudomonas aeruginosa АТСС 27853 до екстракту магнієвого сплаву МЛ-10, що приготовлений на основі бульйону Мюллера–Хінтона (рН 7,4). Бактеріостатичну активність екстракту сплаву оцінювали за наявністю/відсутністю візуального росту у пробірках із посівами, бактерицидну – за наявністю/відсутністю росту колоній мікроорганізмів на чашках з агаром після висіву з пробірок. Результати. Встановили, що досліджуваний екстракт магнієвого сплаву МЛ-10 характеризується високою бактеріостатичною та бактерицидною активністю щодо еталонних штамів E. coli та P. aeruginosa. Зростання культур кишкової та синьогнійної паличок на агарі спостерігали тільки у висівах із пробірок, в які напередодні додано мікроорганізми в концентрації 109 КУО/мл, 108 КУО/мл, 107 КУО/мл. Максимальне зростання колоній на агарі після висіву з цих пробірок зафіксовано тільки після першої доби інкубації. Протягом термостатування кількість колоній, що виростала на агарі після другого й третього висівів, істотно зменшувалась. Так, загальна кількість колоній E. coli, що виросла після висіву на агар із пробірок із найбільшим бактеріальним навантаженням (109 КУО/мл), зменшилась із 220 (після першої доби інкубації екстракту) до 2 колоній після 72 годин витримування рідини в термостаті, а в дослідах із P. aeruginosa – з 192 до 1. Аналогічні результати отримали в дослідах із меншими мікробними концентраціями, що свідчить про високу чутливість грамнегативних мікроорганізмів до екстракту магнієвого сплаву МЛ-10. Висновки. Магнієвий сплав МЛ-10 у рідкому середовищі виявляє високу бактерицидну активність щодо грамнегативних мікроорганізмів, ефективно пригнічуючи зростання еталонних тест-штамів E. coli АТСС 25922 і P. aeruginosa АТСС 27853 впродовж 72 годин.
Знайти схожі

4.

Назва журналу :Патологія -2013р.,N 2
Цікаві статті :
Никоненко А. С. Миниинвазивные технологии в хирургии желчнокаменной болезни, осложненной механической желтухой/ А. С. Никоненко [и др.] (стр.4-7)
Охрименко Г. И. Миниинвазивные пункционно-дренирующие хирургические вмешательства под ультразвуковым контролем при жидкостных образованиях брюшной полости/ Г. И. Охрименко [и др.] (стр.8-12)
Грабовий О. М. Мітотична активність і вміст нуклеїнових кислот у ядрах клітин епітеліальних пухлин товстої кишки/ О. М. Грабовий, С. А. Антонюк, Є. А. Воробей (стр.13-16)
Колесник А. Н. Прогностическая роль экспрессии рецепторов к эпидермальным факторам роста у больных с 1-й стадией немелкоклеточного рака легкого/ А. Н. Колесник [и др.] (стр.17-21)
Рекалов Д. Г. Эффектность или эффективность в терапии остеоартрита - что предпочесть?/ Д. Г. Рекалов [и др.] (стр.22-25)
Фуштей І. М. Пружно-еластичні властивості артеріальних судин у хворих на гіпертонічну хворобу з гіпертензивною нефропатією та стабільною стенокардією/ І. М. Фуштей, І. А. Кулініч, Д. П. Мирний (стр.26-30)
Колесник М. Ю. Особенности экспрессии регуляторного белка тайтина и коллагена I типа в миокарде спонтанно гипертензивных крыс с экспериментальным сахарным диабетом/ М. Ю. Колесник (стр.31-35)
Крижанівська А. Є. Патоморфоз раку шийки матки IIB стадії при передопераційній променевій терапії/ А. Є. Крижанівська, Ε. О. Кіндратів, I. О. Михаилюк (стр.36-39)
Мерецький В. М. Особливості забезпечення тканинного метаболізму киснем в умовах черепно-мозкової травми та цукрового діабету/ В. Μ. Мерецький (стр.40-44)
Сыволап В. Д. Предикторы развития аневризмы левого желудочка у больных острым передним Q-инфарктом миокарда/ В. Д. Сыволап, С. М. Киселев (стр.45-48)
Завгородняя Н. Г. Анализ интравитреального применения анти VEGF-препаратов при заболеваниях глазного дна, сопровождающихся экссудацией и неоваскуляризацией/ Н. Г. Завгородняя [и др.] (стр.49-52)
Лисовая О. А. Изменение коэффициента эластичности стенки общей сонной артерии как предиктор неблагоприятных кардиоваскулярных событий у пациентов с гипертонической болезнью после перенесенного мозгового ишемического полушарного инсульта. Результаты одногодичного наблюдения/ О. А. Лисовая (стр.53-58)
Козьолкін О. А. Особливості церебральної гемодинаміки та судинної ауторегуляції при хронічній ішемії мозку/ О. А. Козьолкін, С. В. Яркова (стр.59-61)
Кузнецов А. А. Клініко-електроенцефалографо-гемодинамічні зіставлення у хворих під час гострого періоду мозкового ішемічного супратенторіального інсульту/ А. А. Кузнецов (стр.62-67)
Нерянов Ю. М. Дослідження токсичної дії продуктів біодеградації магнієвого сплаву в експерименті/ Ю. М. Нерянов [и др.] (стр.68-71)
Туманский В. А. Патоморфологическая характеристика перестройки ацинарно-островковой ткани при тяжелом фиброзе поджелудочной железы у больных хроническим панкреатитом/ В. А. Туманский, И. С. Кваленко (стр.72-77)
Рябоконь Ю. Ю. Спектр позапечінкових проявів у хворих на хронічний гепатит С залежно від інфікування різними генотипами вірусу та вірусного навантаження/ Ю. Ю. Рябоконь (стр.78-80)
Хухліна О. С. Клінічні та патогенетичні відмінності перебігу неалкогольного стеатогепатиту у хворих на ожиріння з та без гіпертонічної хвороби/ О. С. Хухліна, О. Є. Мандрик, А. А. Антонів (стр.81-84)
Рябоконь О. В. Особливості ураження нирок в умовах високоактивної антиретровірусної терапії у хворих на ВІЛ/СНІД/ О. В. Рябоконь, Т. Є. Онищенко, О. Л. Колтунік (стр.85-87)
Мягков С. А. Инволюционные изменения костного мозга в поясничном отделе позвоночника. Результаты магнитно-резонансной томографии/ С. А. Мягков, А. П. Мягков, А. С. Семенцов (стр.88-91)
Филимонов В. И. Спленизм - функция селезенки как органа, осуществляющего взаимосвязь систем кровообращения и кроветворения/ В. И. Филимонов [и др.] (стр.92-96)
Капшитарь А. В. Аррозивное кровотечение из пузырной артерии в брюшную полость у больной старческого возраста с острым гангренозно-перфоративным калькулезным холециститом/ А. В. Капшитарь, А. А. Капшитарь, В. Ю. Ерохин (стр.97-98)
Цікаві статті :
Знайти схожі


5.

Назва журналу :Патологія -2018р. т.15,N 3
Цікаві статті :
Резніков O. Г. Стан репродуктивних органів молодих і старіючих самців щурів при тривалому введенні летрозолу та після його відміни/ O. Г. Резніков [та ін.] (стр.268-277)
Kolesnyk Yu. M. Characteristics of the nitric oxide system indicators in the left ventricle myocardium in SHR/ Yu. M. Kolesnyk [et al.] (стр.278-283)
Шелест Б. О. Клініко-анамнестичні параметри та їхня прогностична вагомість у терапії артеріальної гіпертензії з коморбідною патологією/ Б. О. Шелест (стр.284-289)
Козлов С. В. Патологічні зміни серця на тлі вживання психостимуляторів/ С. В. Козлов [та ін.] (стр.290-295)
Herasymova О. V. Metabolic myocardial disorders in children with bronchial asthma/ О. V. Herasymova [et al.] (стр.296-301)
Барковський Д. Є. Нейроімуноендокринні маркери прогнозування прееклампсії/ Д. Є. Барковський (стр.302-308)
Любомирська К. С. Імуногенетичні чинники розвитку передчасного розриву плодових оболонок при недоношеній вагітності в Запорізькій області/ К. С. Любомирська (стр.309-318)
Степанченко К. А. Аналіз варіабельності серцевого ритму у хворих із первинною та повторною інвазією гостриками до та після курсу специфічної терапії/ К. А. Степанченко (стр.319-324)
Onishchenko N. V. The role of interleukin-10 gene polymorphism (rs 1800872) in the course of herpes zoster in adults/ N. V. Onishchenko, Yu. Yu. Riabokon, O. V. Riabokon (стр.325-329)
Березенко В. С. Морфологічні та ультразвукові особливості фіброзу печінки в дітей з автоімунним гепатитом/ В. С. Березенко [та ін.] (стр.330-336)
Чорний В. М. Результати вивчення in vitro антибактеріальної активності модифікованого магнієвого сплаву щодо тест-штамів E. coli та P. aeruginosa/ В. М. Чорний [та ін.] (стр.337-340)
Кривенко В. І. Стан кісткового метаболізму в пацієнтів із цукровим діабетом 2 типу/ В. І. Кривенко, О. І. Бородавко (стр.341-345)
Степанов Ю. М. Сучасні ендоскопічні критерії стратифікації хворих на атрофічний гастрит при розвитку передракових змін шлунка/ Ю. М. Степанов [та ін.] (стр.346-353)
Koziolkin O. A. Prediction of the functional outcome of acute recurrent cerebral ischemic hemispheric stroke/ O. A. Koziolkin, A. A. Kuznietsov, L. V. Novikova (стр.354-359)
Абрамов А. В. Сравнительная характеристика реакции вазопрессинергических нейронов супраоптическоего и паравентрикулярного ядер гипоталамуса при прерывистом действии гипоксической гипоксии/ А. В. Абрамов, В. А. Шаменко, Ю. М. Колесник (стр.360-366)
Тіщенко С. В. Особливості експресії ангіотензину II в аркуатному ядрі гіпоталамуса експериментальних щурів при різних за етіологією артеріальних гіпертензіях/ С. В. Тіщенко (стр.367-371)
Бучакчийская Н. М. Прогностическое значение сывороточного уровня копептина у пациентов с субарахноидальным кровоизлиянием/ Н. М. Бучакчийская, К. Ю. Полковникова (стр.372-377)
Kuznietsov A. A. Diagnostic value of the integral assessment of electroencephalographic pattern in patients in the acute period of spontaneous supratentorial intracerebral hemorrhage/ A. A. Kuznietsov (стр.378-385)
Войценко К. І. Ранні морфологічні зміни колінного суглоба щурів після опіоїдного впливу/ К. І. Войценко (стр.386-389)
Стефанчук Р. О. Право на евтаназію: за чи проти?/ Р. О. Стефанчук [та ін.] (стр.390-395)
Щербиніна М. Б. Сучасна діагностика гастроезофагеальної рефлюксної хвороби: реальні досягнення та перспективи/ М. Б. Щербиніна, Т. М. Шевченко, В. М. Гладун (стр.396-404)
Mostovoy Yu. M. Clinic morphological features of Goodpasture’s syndrome manifested with respiratory disorders/ Yu. M. Mostovoy [et al.] (стр.405-410)
Цікаві статті :
Знайти схожі


6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Чорний В. М., Яцун Є. В., Головаха М. Л.
Назва : Особливості регенерації кісткової тканини при остеосинтезі імплантами зі сплавів на основі магнія у експерименті
Місце публікування : Вісник Вінницького нац. мед. ун-ту. - 2012. - Т. 16, № 2. - С. 333-336 (Шифр ВУ80/2012/16/2)
Знайти схожі

7.

Назва журналу :Ортопедия, травматология и протезирование -2019р.,N 3
Цікаві статті :
Поливода А. Н. Результаты лечения переломов вертельной области с использованием проксимальной бедренной пластины с угловой стабильностью винтов/ А. Н. Поливода, Д. С. Чабаненко (стр.5-9)
Бабалян В. О. Епідеміологія переломів проксимального відділу стегнової кістки в мешканців м. Харкова/ В. О. Бабалян [та ін.] (стр.10-15)
Костерін С. Б. Мінеральна щільність кісткової тканини та рівень активних метаболітів вітаміну D у пацієнток постменопаузального періоду з остеохондрозом хребта/ С. Б. Костерін, В. Є. Мальцева, Н. О. Ашукіна (стр.16-21)
Гюльназарова С. В. Эндопротезирование пателло-феморального сустава/ С. В. Гюльназарова, Т. М. Исакова, А. Е. Свердлов (стр.22-27)
Бондаренко С. Є. Проспективне порівняльне дослідження застосування PRP та в’язкопружного гелю гіалуронату натрію в пацієнтів із гонартрозом ІІ стадії/ С. Є. Бондаренко [та ін.] (стр.28-34)
Головаха М. Л. Радіочастотна нейроабляція як метод лікування больового синдрому в консервативному лікуванні гонартрозу/ М. Л. Головаха, Є. О. Білих (стр.35-42)
Істомін А. Г. Консервативне лікування лігаментогенного попереково-тазового болю/ А. Г. Істомін [та ін.] (стр.43-48)
Головаха М. Л. Нові трансплантати для пластики передньої схрещеної зв’язки за методом "all-inside"/ М. Л. Головаха, В. Орлянський, К. П. Бенедетто (стр.49-59)
Чорний В. М. Антибактеріальні властивості модифікованого магнієвого сплаву по відношенню до клінічних штамів неферментуючих грамнегативних мікроорганізмів in vitro/ В. М. Чорний (стр.60-63)
Шимон В. М. Структурно-метаболічні особливості стегнової кістки щурів за умов імплантації склокристалічного матеріалу/ В. М. Шимон [та ін.] (стр.64-72)
Баєв В. В. Хірургічне лікування солітарних кісткових кіст у дітей із використанням алоімплантатів/ В. В. Баєв [та ін.] (стр.73-78)
К 90-летию кафедры травматологии и ортопедии Днепропетровской медицинской академии (стр.79-82)
Іван Борисович Зеленецький (стр.83-84)
Андрій Петрович Лябах (стр.85)
Сергій Олександрович Хмизов (стр.86-87)
Поворознюк В. В. Вплив гіповітамінозу D на стан хворих до та після ендопротезування великих суглобів (огляд літератури)/ В. В. Поворознюк, Н. В. Дєдух (стр.88-96)
Танькут О. В. Заміщення дефектів кісток під час тотального ендопротезування колінного суглоба (огляд літератури)/ О. В. Танькут, О. Г. Дудко (стр.97-103)
Звіт про науково-практичну конференцію "Апрельские тезисы" (стр.104-105)
Отчеты о работе обществ и ассоциаций ортопедов-травматологов (стр.106-114)
Цікаві статті :
Знайти схожі


8.

Назва журналу :Ортопедия, травматология и протезирование -2020р.,N 2
Цікаві статті :
Вирва О. Є. Системний огляд і метааналіз результатів модульного й алокомпозитного ендопротезування за умов кістково-суглобових дефектів після резекції пухлин/ О. Є. Вирва [та ін.] (стр.5-15)
Анкин Н. Л. Особенности и результаты лечения ротационно-нестабильных повреждений таза по типу "открыая книга"/ Н. Л. Анкин, Т. М. Петрик, В. А. Ладыка (стр.16-22)
Прудніков Ю. В. Ретроспективне порівняльне дослідження хірургічного лікування пацієнтів із переломами задньої стінки кульшової западини/ Ю. В. Прудніков, В. Г. Клімовицький, С. Є. Бондаренко (стр.24-32)
Sokol V. K. Structure of long bone fractures of lovwer limbs at a car injury/ V. K. Sokol (стр.33-39)
Страфун С. С. Аналіз характеру та тяжкості ушкоджень у пацієнтів із травматичними ураженнями плечового сплетення/ С. С. Страфун, А. С. Лисак (стр.40-47)
Головаха М. Л. Результати операції за Латарже під артроскопічним контролем/ М. Л. Головаха, Б. А. Кузнєцов (стр.48-54)
Філіпенко В. А. Застосування ацетабулярного компонента з пористого титану в разі ендопротезування пацієнтів із дефектами стінок кульшової западини/ В. А. Філіпенко [та ін.] (стр.55-60)
Бондаренко С. Е. Влияние различных концентраций proFLEX® INTRA на клиническое течение и динамику лабораторных показателей у пациентов разного возраста с гонартрозом ІІ стадии/ С. Е. Бондаренко, Ф. С. Леонтьева, Д. В. Морозенко (стр.61-67)
Чорний В. М. Чутливість резистентних до антибіотиків клінічних штамів стафілококів і ентерококів до продуктів біодеградації магнієвого сплаву МЛ-10/ В. М. Чорний, Н. М. Поліщук, Д. Л. Кирик (стр.68-74)
Кириленко С. И. Устройство для фильтрации костной стружки/ С. И. Кириленко [и др.] (стр.75-79)
Корольков О. І. Результати лікування мобільної плосковальгусної деформації стоп у хворих на дитячий церебральний параліч дітей/ О. І. Корольков, П. М. Рахман (стр.80-88)
Голобородько С. А. Высокая бифуркация срединного нерва при синдроме канала запястья: описание случая/ С. А. Голобородько (стр.89-91)
Романенко К. К. Післятравматичні деформації кісток, що утворюють колінний суглоб: загальний аналіз і лікувальна тактика/ К. К. Романенко (стр.92-98)
Александр Евгеньевич Лоскутов (стр.99-101)
Віталій Миколайович Левенець (стр.102)
Олена Павлівна Бабуркіна (стр.103)
Станіслав Дмитрович Шевченко (стр.104-105)
Конференция ХООВОО "Украинская ассоциация ортопедов-травматологов", посвященная 75-летию со дня рождения профессора Горидовой Лидии Дмитриевны (стр.110-113)
Отчет о работе обществ и ассоциаций ортопедов-травматологов (стр.114-118)
Цікаві статті :
Знайти схожі


9.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Кудієвський А. В., Нерянов Ю. М., Чеміріс А. Й., Чорний В. М.
Назва : Організація допомоги хворим з гострою нестійкістю колінного суглоба
Місце публікування : Ортопедия, травматология и протезирование. - Харьков, 1999. - № 4. - С. 114-116 (Шифр ОУ4/1999/4)
MeSH-головна: КОЛЕННЫЙ СУСТАВ -- KNEE JOINT
Знайти схожі

10.

Форма документа : Стаття зі збірника (однотомник)
Шифр видання : 61/О-29
Автор(и) : Компанець В. С., Недорізанюк О. М., Чорний В. М., Тарасюк В. С., Корольова Н. Д., Рожковський Ц. Й., Компанець Є. Й., Потолочний П. Л., Бебко В. З., Дорошенко І. І., Баюн Ю. В.
Назва : Наукові ідеї М. І. Пирогова, їх сучасна значимість
Місце публікування : Об’єднана наукова медико-технічна конференція з міжнародною участю. XII об’єднана наукова медико-технічна конференція з міжнародною участю : матеріали конф./ ред.: В. Г. Базаров, В. С. Компанець. - К.; Вінниця, 1994. - С. 3-4 (Шифр 61/К65-212457)
УДК : 61
MeSH-головна: ВРАЧИ -- PHYSICIANS
НАУКА -- SCIENCE
Знайти схожі

 1-10    11-16 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)