Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Шех, В. Є.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи з 1 по 2
1.

Назва журналу :Фізіологічний журнал -2020р. т.66,N 1
Цікаві статті :
Dronska К. А. Neuroprotective effects of a new nootropic agent Mitochondrin-2/ К. А. Dronska [et al.] (стр.3-9)
Літовка І. Г. Вплив двох варіантів дозованої аліментарної депривації на неорганічний та органічний матрикс кісткової тканини молодих щурів/ I. Г. Літовка [та ін.] (стр.10-17)
Лабунець І. Ф. Особливості поведінки у мишей різних ліній і статі з моделлю паркінсонізму/ І. Ф. Лабунець (стр.18-24)
Натрус Л. В. Значення регуляторних впливів на ліпідний метаболізм при ускладненому цукровому діабеті 2-го типу/ Л. В. Натрус [та ін.] (стр.25-34)
Шех В. Є. Етнічні особливості реакції серцево-судинної системи та варіабельності серцевого ритму на холодову стимуляцію у студентів з різних географічних зон/ В. Є. Шех, Г. Д. Дубина, Л. С. Щирова (стр.35-43)
Федоренко Ю. В. Вплив поєднаної дії іммобілізаційного стресу і кадмію на динаміку біохімічних показників у щурів з активним і пасивним типом поведінки/ Ю. В. Федоренко, М. Р. Ґжегоцький (стр.44-51)
Oliynyk О. Effect of experimental pneumoconiosis on lipid peroxidation and the activity of enzymes the antioxidant protection system in albino rats/ О. Oliynyk, A. Slifirczyk, O. Venger (стр.52-59)
Ісаєнко О. Ю. Токсикологічні дослідження структурно-метаболітних комплексів пробіотичних штамів Lactobacillus rhamnosus GG та Saccharomyces boulardii в тестах in vivo/ О. Ю. Ісаєнко (стр.60-67)
Бевзюк Д. О. Особливості порушень пам’яті на ранній стадії розвитку хвороби Альцгеймера у щурів/ Д. О. Бевзюк, Н. О. Левічева, В. В. Соколік (стр.68-74)
Гейко В. В. Особливості організації циклу неспання-сон за умов моделювання хвороби Альцгеймера у щурів/ В. В. Гейко [та ін.] (стр.75-82)
Гончаренко О. Ю. Стан імунної резистентності організму людей із різною фізичною підготовкою/ О. Ю. Гончаренко, М. В. Бєлікова (стр.83-88)
До 70-річчя з дня народження Миколи Сергійовича Веселовського (стр.89-91)
Цікаві статті :
Знайти схожі


2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Шех В. Є., Дубина Г. Д., Щирова Л. С.
Назва : Етнічні особливості реакції серцево-судинної системи та варіабельності серцевого ритму на холодову стимуляцію у студентів з різних географічних зон
Місце публікування : Фізіологічний журнал. - К., 2020. - Том 66, N 1. - С. 35-43 (Шифр ФУ6/2020/66/1)
MeSH-головна: ГИПЕРТЕНЗИЯ -- HYPERTENSION
СТРЕСС ФИЗИОЛОГИЧЕСКИЙ -- STRESS, PHYSIOLOGICAL
ХОЛОДОВЫЙ ШОК, ОТВЕТ -- COLD-SHOCK RESPONSE
БАРОРЕФЛЕКС -- BAROREFLEX
СТУДЕНТЫ -- STUDENTS
ЭТНИЧЕСКИЕ ГРУППЫ -- ETHNIC GROUPS
Анотація: Вплив холодного стресу на артеріальний тиск, частоту серцевих скорочень та варіабельність серцевого ритму (ВСР) вивчали у 80 молодих чоловіків із нормальним тиском та перегіпертонічним статусом з різних географічних районів: України, Західної Африки, арабських країн та Індії. Було встановлено, що в умовах холодного стресу систолічний, діастолічний тиск та частота серцевих скорочень одночасно зростали лише у догіпертоніків-українців та індіанців. Таким чином, вони значно підвищили активність симпатичної нервової системи та / або мали гіперреактивність серцево-судинної системи та відсутність регуляції барорефлексу. У африканців та арабів реакція серцево-судинної системи та ВСР на тест на холодний пресор не була статистично значущою, що може бути проявом зниження чутливості холодових та больових рецепторів або пригнічення іншої частини регуляції серцево-судинного рефлексу. У нормотензивних індіанців потужність високих та низьких частот спектру ВСР зросла з 6,558 ± 0,464 та 6,518 ± 0,382 до 7,246 ± 0,429 та 7,005 ± 0,322 Lnms2, відповідно. Це свідчить про підвищення активності парасимпатичної нервової системи та тенденцію до підвищення активності барорефлексу під час проби на холод.
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)