Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Книги (1)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Ягмур, В. Б.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 14
Показані документи з 1 по 10
 1-10    11-14 
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Ягмур В. Б.
Назва : О причинах нарушения пищеварения у больных, перенесших холецистэктомию
Місце публікування : Международный медицинский журнал (Харьков). - 2004. - Т. 10, № 3. - С. 65-68 (Шифр МУ86/2004/10/3)
Предметні рубрики: Холецистэктомия-- осл
Пищеварение
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Зыгало Э. В., Мельниченко Л. Я., Майкова Т. В., Демешкина Л. В., Ягмур В. Б., Зыгало В. Н.
Назва : Диагностический алгоритм определения уровня адаптационного потенциала у больных хроническим некалькулезным холециститом в возрастном аспекте
Місце публікування : Буковинський медичний вісник. - 2009. - Т. 13, № 4. - С. 114-116 (Шифр БУ5/2009/13/4)
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Ягмур В. Б., Ягмур С. С.
Назва : Огляд сучасних методів діагностики захворювань біліарної системи
Місце публікування : Сімейна медицина. - 2010. - № 3. - С. 80-85 (Шифр СУ21/2010/3)
Предметні рубрики: Желчных путей болезни-- диагн
Магнитного резонанса изображение-- методы
Томография компьютерная-- методы
Холангиопанкреатография эндоскопическая ретроградная
Знайти схожі

4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Ягмур В. Б., Ягмур С. С., Кудрявцева В. Е., Мельниченко Л. Я., Дементий Н. П.
Назва : Динамика показателей фиброза у больных циррозом печени при лечении с применением препарата Урсосан
Місце публікування : Ліки України. - 2012. - № 7. - С. 52-55 (Шифр ЛУ4/2012/7)
Предметні рубрики: Циррозы печени-- лек тер
Печени фиброз
Урсосан
Знайти схожі

5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Степанов Ю. М., Завгородня Н. Ю., Завгородня О. Ю., Ягмур В. Б., Татарчук О. М., Петішко О. П.
Назва : Діагностична цінність маркерів апоптозу при неалкогольній жировій хворобі печінки в дітей
Місце публікування : Патологія. - Запоріжжя, 2020. - Том 17, N 3. - С. 369-377 (Шифр ПУ40/2020/17/3)
MeSH-головна: ПЕЧЕНИ ЖИРОВАЯ ДИСТРОФИЯ -- FATTY LIVER
ДИАГНОСТИКА РАННЯЯ -- EARLY DIAGNOSIS
ОЖИРЕНИЕ -- OBESITY
ДЕТЕЙ ОХРАНЫ ЗДОРОВЬЯ СЛУЖБЫ -- CHILD HEALTH SERVICES
Анотація: Неалкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП) – одна з найпоширеніших нозологічних форм у структурі хронічних дифузних захворювань печінки в дітей і дорослих у всьому світі. Рання діагностика форм НАЖХП, що здатні до швидкого прогресування, як-от неалкогольного стеатогепатиту (НАСГ), у дітей набуває найважливішого значення, оскільки терапевтичне втручання саме на ранніх етапах захворювання створює унікальні можливості зворотного розвитку патологічних змін та відновлення структури й функцій печінки. Незважаючи на різноманіття діагностичних шкал та індексів, лабораторна діагностика НАЖХП у дітей потребує пошуку нових неінвазивних тестів та їхньої валідації. Мета роботи – дослідити відмінності рівнів маркера апоптозу цитокератину-18 (СК18) та комбінованого розрахункового маркера МАСК-3 у дітей із неалкогольним стеатогепатитом, простим стеатозом печінки, надмірною вагою та ожирінням без стеатозу. Матеріали та методи. У дослідження залучили 170 пацієнтів віком від 6 до 17 років. Середній вік хворих – 12,15 ± 2,51 року. За наявністю стеатозу, стеатогепатиту, надмірної ваги та ожиріння пацієнтів поділили на 4 групи: перша – 37 хворих на НАСГ; друга – 53 пацієнти з простим стеатозом; третя – 65 осіб із надмірною вагою та ожирінням без стеатозу печінки; четверта (контрольна) – 15 дітей із нормальною вагою без стеатозу. Досліджували біохімічну гепатограму, показники вуглеводного обміну, а також СК18 імуноферментним методом із розрахунком індексу MACK-3. Результати. Середній рівень СК18 у дітей із НАСГ підвищувався в 1,6 раза (р 0,05) порівняно з показниками дітей контрольної групи. Медіана СК18 хворих із НАСГ в 1,6 раза (р 0,05) та 2,0 раза (р 0,05) перевищувала показники 2 і 3 груп відповідно. Показники діагностичної точності порогового рівня СК18 87,4 U/l для діагностики НАСГ: чутливість – 81,8 %, специфічність – 70 %, AUC 0,736 (р ? 0,05). Порівнюючи середні значення розрахункового індексу MACK-3, виявили вірогідне підвищення цього показника в дітей із НАСГ порівняно з іншими групами (р 0,05). Показники діагностичної точності порогового рівня МАСК-3 0,053 становили: чутливість – 90,9 %, специфічність – 81,6 %, AUC 0,958 (р ? 0,05). Висновки. У дітей із НАСГ зареєстрували вірогідне підвищення рівня СК18, а отже цей показник можна використовувати для ранньої неінвазивної діагностики НАСГ. Перевага розрахункового індексу МАСК-3 полягає у вищій діагностичної цінності та можливості його використання для стратифікації ризику несприятливого перебігу НАЖХП, що дасть змогу раціоналізувати визначення хворих, які потребують активного терапевтичного втручання.
Знайти схожі

6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Степанов Ю. М., Демешкіна Л. В., Мосійчук Л. М., Зигало Е. В., Ягмур В. Б., Петішко О. П.
Назва : Депресивні розлади: у загальній популяції, в гастроентерології та в період пандемії COVID-19
Місце публікування : Журнал Національної академії медичних наук України. - К., 2021. - Том 27, N 4. - С. 263-270 (Шифр ЖУ3н/2021/27/4)
MeSH-головна: ЖЕЛУДОЧНО-КИШЕЧНЫЕ БОЛЕЗНИ -- GASTROINTESTINAL DISEASES
КОРОНАВИРУСНЫЕ ИНФЕКЦИИ -- CORONAVIRUS INFECTIONS
ДЕПРЕССИВНЫЕ РАССТРОЙСТВА -- DEPRESSIVE DISORDER
Анотація: Є поодинокі дані, які вказують на те, що емоційний стрес та депресія можуть впливати на розвиток функціональних органічних розладiв шлунково-кишкового тракту. Однак взаємозв’язок між ними остаточно нез’ясований, тому залишається невідомим взаємовплив стресу/депресії та хронічного гастриту. Мета роботи – проаналізувати літературні дані стосовно депресивних розладів з акцентом на вплив пандемії COVID-19, а також дослідити рівень депресії у хворих з хронічним гастритом з кишковою метаплазією, з або без дисплазії шлунка.СOVID-19 пандемія є тригерним фактором в суспільстві, який може посилювати депресію у хворих з іншою коморбідною патологією і в популяції в цілому. У 23,7 % хворих на хронічний атрофічний гастрит з кишковою метаплазією були
Знайти схожі

7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Ягмур В. Б.
Назва : Внутрішньопечінковий холестаз вагітних і його лікування
Місце публікування : Сімейна медицина. - 2009. - № 2. - С. 39-43 (Шифр СУ21/2009/2)
Предметні рубрики: Холестаз внутрипеченочный-- берем-- лек тер
Урсодезоксихолевая кислота-- тер прим
Энтеросорбция
Знайти схожі

8.

Назва журналу :Журнал Національної академії медичних наук України -2021р. т.27,N 4
Цікаві статті :
Возіанов С. О. Визначення критичних порогових значень індексу АРП-3 у хворих з патологією передміхурової залози/ C. O. Возіанов [та ін.] (стр.233-240)
Фещенко Ю. І. Туберкульоз у дітей в Україні: епідеміологічна ситуація та напрямки удосконалення протитуберкульозної допомоги/ Ю. І. Фещенко [та ін.] (стр.241-250)
Чумак А. А. Експресія генів ліпопротеїнліпази та SORL1 у хворих на хронічну лімфоцитарну лейкемію/ А. А. Чумак [та ін.] (стр.251-255)
Красносельський М. В. Проблеми та перспективи розвитку радіаційної онкології в Україні/ М. В. Красносельський [та ін.] (стр.256-262)
Степанов Ю. М. Депресивні розлади: у загальній популяції, в гастроентерології та в період пандемії COVID-19/ Ю. М. Степанов [та ін.] (стр.263-270)
Лазоришинець В. В. Тенденції хірургічного лікування вроджених вад серця: 10 років досвіду ДУ "Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова НАМН України"/ В. В. Лазоришинець [та ін.] (стр.271-278)
Трахтенберг І. М. Проблема евтаназії - дискусійна й не вирішена/ І. М. Трахтенберг, А. І. Гоженко, І. А. Тарабан (стр.279-282)
Валентин Йосипович Кресюн - 80 років (стр.284-286)
Цікаві статті :
Знайти схожі


9.

Назва журналу :Патологія -2020р. т.17,N 3
Цікаві статті :
Kontogeorgos. The diversity of education in pathology worldwide and perspectives of the International Academy of Pathology/ George Kontogeorgos (стр.282-286)
Захарцева Л. М. Пухлиноінфільтруючі лімфоцити при тричі негативних карциномах молочної залози/ Л. М. Захарцева, М. О. Яновицька (стр.287-294)
Серик С. А. Циркулирующие микроРНК у больных ишемической болезнью сердца и сахарным диабетом 2 типа/ С. А. Серик, Э. Н. Сердобинская-Канивец, Т. Н. Бондар (стр.295-305)
Солов’юк О. А. Вплив дапагліфлозину на структурно-функціональні властивості артеріальних судин у хворих на цукровий діабет 2 типу в поєднанні з ожирінням/ О. А. Солов’юк, Р. Л. Кулинич (стр.306-312)
Коваль С. М. Філотипи мікробіоти кишечника у хворих на артеріальну гіпертензію з абдомінальним ожирінням/ С. М. Коваль, І. О. Снігурська, К. О. Юшко (стр.313-318)
Novikov Ye. V. Influence of the statin therapy on cardiovascular remodeling in arterial hypertension, combined with subclinical hypothyroidism/ Ye. V. Novikov, M. S. Potapenko (стр.319-324)
Задорожна Т. Д. Морфологічні та імуногістохімічні особливості плацент у породіль із гіперпролактинемією в анамнезі/ Т. Д. Задорожна [и др.] (стр.325-331)
Труба Я. П. Вибір тактики хірургічного лікування гіпоплазії дуги аорти в поєднанні з дефектом міжшлуночкової перетинки в немовлят/ Я. П. Труба [та ін.] (стр.332-337)
Клєвакіна О. Ю. Застосування ранньої неінвазивної штучної вентиляції легень у доношених новонароджених із помірною та важкою гіпоксичноішемічною енцефалопатією/ О. Ю. Клєвакіна, І. О. Анікін (стр.338-343)
Черній В. І. Неінвазивний контроль споживання кисню під час інгаляційної анестезії за методом Minimal flow протягом антирефлюксних лапароскопічних утручань/ В. І. Черній, І. В. Штомпель (стр.344-350)
Муравйов П. Т. Вплив гіпербілірубінемії на інтенсивність болю у хворих на рак панкреатобіліарної зони протягом періопераційного періоду/ П. Т. Муравйов [та ін.] (стр.351-355)
Фищенко Я. В. Наш опыт применения одностороннего бипортального эндоскопического поясничного межтелового спондилодеза (UBLIF) и заднего поясничного межтелового спондилодеза (PLIF) в лечении пациентов со стенозом позвоночного канала поясничного отдела позвоночника/ Я. В. Фищенко [и др.] (стр.356-362)
Никоненко О. С. Вивчення ступеня запальної реакції атеросклеротичної бляшки коронарної артерії у хворих із порушенням метаболізму гомоцистеїну та вітаміну D/ О. С. Никоненко [та ін.] (стр.363-368)
Степанов Ю. М. Діагностична цінність маркерів апоптозу при неалкогольній жировій хворобі печінки в дітей/ Ю. М. Степанов [та ін.] (стр.369-377)
Гарматіна О. Ю. Гістологічні зміни гіпокампа обох півкуль головного мозку щурів ліній Wistar і SHR за умов експериментальної хронічної церебральної гіпоперфузії/ О. Ю. Гарматіна, К. В. Розова, А. Г. Портниченко (стр.378-383)
Tokaruk N. S. Morphology of the submandibular gland’s acini of rats in diabetes mellitus/ N. S. Tokaruk [et al.] (стр.384-389)
Скляр А. І. Епштейна-Барр вірус і розсіяний склероз/ А. І. Скляр [та ін.] (стр.390-401)
Короленко В. В. Особливості стаціонарного лікування пацієнтів із хворобами шкіри та інфекціями, що передаються статевим шляхом/ В. В. Короленко, Т. С. Грузєва (стр.402-407)
Попович Ю. І. Лімфоїдна тканина слизової оболонки червоподібного відростка при апендициті (огляд літератури)/ Ю. І. Попович [та ін.] (стр.408-415)
Ярешко В. Г. Клініко-морфологічна діагностика та хірургічне лікування парадуоденального панкреатиту/ В. Г. Ярешко [та ін.] (стр.416-422)
Журавльова Л. В. Клінічний випадок вторинного остеопорозу у пацієнта з неспецифічним виразковим колітом/ Л. В. Журавльова, Ю. К. Сікало, М. О. Олійник (стр.423-430)
Цікаві статті :
Знайти схожі


10.

Назва журналу :Сімейна медицина -2009р.,N 2
Цікаві статті :
Лисенко Г. І. Актуальні проблеми гастроентерології в практиці сімейного лікаря/ Г. І. Лисенко, І. М. Скрипник (стр.3-5)
Самогальська О. Є. Цироз печінки: сучасний стан проблеми/ О. Є. Самогальська, Н. В. Карпенко (стр.6-7)
Журавлева Л. В. Современные представления о проблеме целиакии: диагностика и лечебная тактика/ Л. В. Журавлева, О. В. Лахно, О. И. Цивенко (стр.8-11)
Звягинцева Т. Д. Современные подходы к лечению неалкогольного стеатогепатита/ Т. Д. Звягинцева, А. И. Чернобай (стр.12-17)
Бенца Т. М. Применение Урсолизина в лечении неалкогольного стеатогепатита, индуцированного нестероидными противовоспалительными препаратами/ Т. М. Бенца (стр.18-23)
Шостакович-Корецкая Л. Т. Мониторинг и коррекция гематологических сдвигов при проведении противовирусной терапии хронического вирусного гепатита С/ Л. Т. Шостакович-Корецкая (стр.24-30)
Щербинина М. Б. Особенности структуры изменений поджелудочной железы при метаболическом синдроме/ М. Б. Щербинина, С. В. Швец (стр.31-34)
Михалко Я. О. Ефективність застосування магнітотерапії в лікуванні уражень шлунково-кишкового тракту при метаболічному синдромі/ Я. О. Михалко [и др.] (стр.35-38)
Ягмур В. Б. внутрішньопечінковий холестаз вагітних і його лікування/ В. Б. Ягмур (стр.39-43)
Белоусова О. Ю. Абдоминальный синдром у детей: принципы диагностики и терапии/ О. Ю. Белоусова (стр.44-47)
Гнатейко О. З. Дуоденогастральний рефлюкс у дітей як причина рефлюкс-гастриту та рефлюкс-езофагіту/ О. З. Гнатейко, О. Л. Личковська, В. Д. Семен (стр.48-51)
Бекетова Г. В. Хронічні гастродуоденіти в дітей і підлітків/ Г. В. Бекетова (стр.52-57)
Дмитриев Д. В. Опыт применения Диалипона® в терапии токсических гепатитов у детей/ Д. В. Дмитриев [и др.] (стр.58-60)
Волошин О. І. Харчова алергія та харчова інтолерантність: сучасні аспекти етіології та патофізіології/ О. І. Волошин [и др.] (стр.61-66)
Константинович Т. В. Клінічний перебіг бронхіальної астми в осіб із різними типами соматопсихічної дисфункції/ Т. В. Константинович (стр.67-72)
Фогель О. О. Оптимізація лікування хворих на есенціальну артеріальну гіпертензію з супутнім цукровим діабетом типу 2 з застосуванням антигомотоксичної терапії/ О. О. Фогель (стр.73-78)
Бланар О. Л. Спадковість та структурно-функціональні зміни серця у хворих на гіпертонічну хворобу, ускладнену серцевою недостатністю/ О. Л. Бланар, В. М. Жебель (стр.79-85)
Покрова Е. В. Влияние ацетилсалициловой кислоты и Пентосана полисульфата на состояние гемостаза и липидный спектр у пациентов с мерцательной аритмией/ Е. В. Покрова (стр.86-88)
Вайда М. Ф. Клініко-функціональні особливості перебігу артеріальної гіпертензії у мешканців Закарпатської області/ М. Ф. Вайда (стр.89-92)
Мороз Г. З. Нестероїдні протизапальні препарати: безпечне використання в амбулаторній практиці/ Г. З. Мороз (стр.93-97)
Гафси Махер. Эффективность люмбосакральной электронейростимуляции при преждевременной эякуляции/ Махер Гафси (стр.98-99)
Панін А. В. Порівняльна оцінка ефективності базисної терапії анкілозуючого спондилоартриту/ А. В. Панін (стр.100-103)
Мачерет Євгенія Леонідівна, член-кореспондент Академії медичних наук України, доктор медичних наук, професор (стр.104)
Цікаві статті :
Знайти схожі


 1-10    11-14 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)