Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Koryahin, V.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи з 1 по 2
1.

Назва журналу :Фізіологічний журнал -2018р. т.64,N 5
Цікаві статті :
Вадим Федорович Сагач (до 75-річчя з дня народження) (стр.3-6)
Гошовська Ю. В. Ендотеліальний моноцитактивуючий поліпептид II та його попередник проЕМАР/Р43 зменшують порушення функції ізольованого серця після ішемії-реперфузії/ Ю. В. Гошовська [та ін.] (стр.7-15)
Лучкова А. Ю. Вплив іонів кальцію на дихальний ланцюг мітохондрій у серці старих щурів/ А. Ю. Лучкова, Н. А. Струтинсъка, В. Ф. Сагач (стр.16-25)
Andrushchenko T. A. Correlations between polymorphisms of double-strand break DNA repair genes and risk of bronchopulmonary pathology development in hazardous industries workers/ Т. А. Andrushchenko, S. V. Goncharov, V. E. Dosenko (стр.26-31)
Богдановська H. B. Інтенсивність окисного метаболізму та продукції оксиду азоту у студенток за умов адаптації функціональних систем до фізичних навантажень/ H. B. Богдановська [та ін.] (стр.32-40)
Koryahin V. The physiological evaluation of sports activities of basketball players/ V. Koryahin, О. Blavt (стр.41-46)
Вадзюк С. Н. Порушення зорових функцій у підлітків з еметропічною рефракцією при візуальному комп’ютерному навантаженні та їх відновлення/ C. H. Вадзюк [та ін.] (стр.47-53)
Kushnir О. Yu. Іnfluence of melatonin on glutathione system in rats skeletal muscle under alloxan induced diabetes/ О. Yu. Kushnir [et al.] (стр.54-62)
Єлінська А. М. Вплив піролідиндитіокарбамату амонію на продукцію активних форм кисню і азоту в тканинах пародонта та слинних залоз щурів за умов введення ліпополісахариду Salmonella typhi/ A. M. Єлінська, O. O. Швайковська, В. О. Костенко (стр.63-69)
Янко Р. В. Вплив іонів магнію на морфологічні зміни підшлункової залози щурів/ Р. В. Янко, О. Г. Чака, М. Л. Левашов (стр.70-76)
Конина М. Л. Особливості функціональної реакції зорової системи дітей та підлітків на візуальне навантаження/ М. Л. Конина [та ін.] (стр.77-87)
Бирчак І. В. Особливості судинного компонента хоріона у вагітних з недостатністю лютеїнової фази/ І. В. Бирчак (стр.88-92)
Ходоровський Г. І. Роль і місце тканин ясен у гормональній системі організму/ Г. І. Ходоровський [та ін.] (стр.93-99)
Ушакова Г. О. Рецензія на підручник/ Г. О. Ушакова (стр.100-101)
Роман Іванович Янчій (до 75-річчя з дня народження) (стр.102-103)
Цікаві статті :
Знайти схожі


2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Koryahin V., Blavt О.
Назва : The physiological evaluation of sports activities of basketball players
Місце публікування : Фізіологічний журнал. - К., 2018. - Том 64, N 5. - С. 41-46 (Шифр ФУ6/2018/64/5)
MeSH-головна: СПОРТ -- SPORTS
БАСКЕТБОЛ -- BASKETBALL
ПОВЕДЕНИЕ СОРЕВНОВАТЕЛЬНОЕ -- COMPETITIVE BEHAVIOR
АНАЭРОБНЫЙ ПОРОГ -- ANAEROBIC THRESHOLD
Анотація: Мета дослідження полягала в оцінці діяльності баскетболістів (учасників міжнародних турнірів) під час змагань та у процесі тренування установленням змін фізіологічних функцій. За результатами педагогічної оцінки фізіологічних характеристик діяльності баскетболістів з’ясовано зміни фізіологічних функцій гравців у процесі тренування та змагань. Установлено, що фізіологічні зміни в організмі баскетболістів залежать від характеру ігрової діяльності і системи захисту. Рівень споживання кисню під час гри варіює від 72,3 до 96,6% від максимуму із середнім значенням 85,8%. Згідно з підсумками експерименту під час змагань розвиваються функції різних органів і систем баскетболістів. Тому в процесі тренування треба приділяти велику увагу розвиткові як аеробних, так і анаеробних якостей спортсменів, зокрема анаеробних гліколітичних від яких залежить швидкісна витривалість. Зміна в процесі гри систем захисту істотно позначається на показниках аеробного і анаеробного обміну. Представлені емпіричні результати проведеного дослідження дають змогу зробити висновок про те, що енергетичне забезпечення спортивних змагань з баскетболу носить аеробно-анаеробний характер з великою питомою вагою гліколізу. Загалом, фізіологічні зміни в організмі баскетболістів залежать від характеру ігрової діяльності і системи захисту.
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)