Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Kurlan, N. Yu.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи з 1 по 2
1.

Назва журналу :Інфекційні хвороби -2016р.,N 4
Цікаві статті :
Задорожна В. І. Поліомієліт: нові виклики на шляху до ерадикації/ В. І. Задорожна, О. М. Циганчук (стр.5-12)
Маркович І. Г. Вплив факторів середовища життєдіяльності людини на ризик виникнення інфекційних хвороб/ І. Г. Маркович, І. Ф. Маркович (стр.13-20)
Андрейчин М. А. Кластеричний аналіз поширеності та небезпеки інфекційних і паразитарних хвороб у дітей 0-14 років/ М. А. Андрейчин, Е. Г. Булич, І. В. Муравов (стр.21-29)
Рябоконь О. В. Ефективність противірусної терапії та динаміка показників якості життя хворих на хронічний гепатит С залежно від наявності змішаної кріоглобулінемії/ О. В. Рябоконь [и др.] (стр.30-35)
Живиця Д. Г. Психічні і психологічні розлади та ефективність ВААРТ у ВІЛ-інфікованих споживачів ін’єкційних наркотиків/ Д. Г. Живиця, В. Г. Казека (стр.36-40)
Шмига Т. В. Клінічні та інфектологічні особливості хворих з рецидивною активованою герпетичною інфекцією 1/2 типу та безпліддям/ Т. В. Шмига [и др.] (стр.40-45)
Деркач С. А. Вплив антибіотиків на біоплівкоутворення MSSA та MRSA штамами cтафілокока/ С. А. Деркач [и др.] (стр.46-51)
Кондратюк В. М. Чутливість до антибіотиків плівкоутворювальної мікрофлори вогнепальних ран/ В. М. Кондратюк, В. П. Ковальчук, І. М. Коваленко (стр.52-57)
Коваленко Н. І. Зміни етіологічної структури гнійно-запальних захворювань ЛОР-органів за п’ять років/ Н. І. Коваленко [и др.] (стр.58-64)
Kurlan N. Yu. Microelement disturbances in children suffering from shigellosis and infected with helicobacter pylori/ N. Yu. Kurlan, O. M. Olkhovska (стр.64-68)
Забарна О. Г. Оцінка впливу температурних показників на формування маляріогенності території України/ О. Г. Забарна, О. О. Халаїм (стр.69-72)
Шелевицька В. А. Особливості перебігу трихінельозу на сучасному етапі/ В. А. Шелевицька, О. Г. Партоєва (стр.73-76)
Окусок О. М. Вплив токсичного ураження печінки на ефективність лікування хіміорезистентного туберкульозу легень/ О. М. Окусок, Л. А. Грищук (стр.77-81)
Шуляк В. І. Роль генетичних модифікацій факторів природного імунітету при менінгіті/ В. І. Шуляк (стр.82-89)
Чабан Т. В. Історичні віхи боротьби з інфекційними хворобами на півдні України та перша кафедра інфекційних хвороб/ Т. В. Чабан, Б. М. Пясецький (стр.90-95)
Славний ювілей професора Антоніни Олексіївни Руденко (стр.96-97)
Світлої пам’яті професора Тамари Трохимівни Чорної (некролог) (стр.98-100)
Цікаві статті :
Знайти схожі


2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Kurlan N. Yu., Olkhovska O. M.
Назва : Microelement disturbances in children suffering from shigellosis and infected with helicobacter pylori
Місце публікування : Інфекційні хвороби. - Тернопіль, 2016. - N 4. - С. 64-68 (Шифр ІУ5/2016/4)
MeSH-головна: ШИГЕЛЛА -- SHIGELLA
HELICOBACTER PYLORI -- HELICOBACTER PYLORI
КРОВЬ -- BLOOD
ЦИНК -- ZINC
МЕДЬ -- COPPER
ДЕТИ -- CHILD
Анотація: Представлені результати оцінки вмісту цинку і міді у сироватці крові дітей, хворих на шигельоз та інфікованих H. pylori. Виявлені значні порушення в системі мікроелементного гомеостазу в гострому періоді шигельозу. Визначено дефіцит вмісту цинку у сироватці крові, який є більш вираженим у дітей, інфікованих H. рylori, та зниження рівнів міді: у дітей без фонового інфікування – суттєве, а у дітей, що інфіковані H. рylori - незначне. До періоду ранньої реконвалесценції відбувається підвищення вмісту мікроелементів, але у дітей, інфікованих H. рylori, повного відновлення рівню цинку не спостерігається. Отримані дані відображають складну динаміку відновних процесів з відсутністю повного відновлення функціональних характеристик шлунково-кишкового тракту в інфікованих H. рylori дітей, незважаючи на регресію клінічних проявів шигельозу, та можуть бути використані для подальшого вдосконалення терапії таких хворих.Представлены результаты оценки содержания цинка и меди в сыворотке крови у детей, больных шигеллезом и инфицированных H. pylori. Выявлены значительные нарушения в системе микроэлементного гомеостаза в остром периоде шигельоза. Определены дефицит содержания цинка в сыворотке крови, который является более выраженным у детей, инфицированных H. рylori, и снижение уровней меди: у детей без фонового инфицирования - существенное, а у детей, инфицированных H. рylori - незначительное. К периоду ранней реконвалесценции происходит повышение содержания микроэлементов, но у детей, инфицированных H. рylori, полного восстановления уровня цинка не наблюдается. Полученные данные отражают сложную динамику восстановительных процессов с отсутствием полного восстановления функциональных характеристик желудочно-кишечного тракта у инфицированных H. рylori детей, несмотря на регрессию клинических проявлений шигельоза, и могут быть использованы для дальнейшего совершенствования терапии таких больных.
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)