Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=никсар<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи з 1 по 2
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Назва : Аллергический ринит: современные подходы к лечению
Місце публікування : Сімейна медицина. - Київ, 2016. - № 4. - С. 20-21 (Шифр СУ21/2016/4)
MeSH-головна: РИНИТ АЛЛЕРГИЧЕСКИЙ -- RHINITIS, ALLERGIC
ГИСТАМИНА H1 АНТАГОНИСТЫ -- HISTAMINE H1 ANTAGONISTS
МЕДИЦИНСКИЕ ОШИБКИ -- MEDICAL ERRORS
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): биластин--никсар
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Богомолов А. Є., Клименко Т. І.
Назва : Використання антигістамінних препаратів у пацієнтів зі сверблячими дерматозами в практиці дерматолога (огляд літератури та результати власних досліджень)
Місце публікування : Український журнал дерматології, венерології, косметології. - Київ, 2019. - N 4. - С. 95-101 (Шифр УУ32/2019/4)
Примітки : Бібліогр. наприкінці ст.
Предметні рубрики: Биластин
Никсар
MeSH-головна: КРАПИВНИЦА -- URTICARIA
ГИСТАМИНА H1 АНТАГОНИСТЫ -- HISTAMINE H1 ANTAGONISTS
ЛЕЧЕНИЯ РЕЗУЛЬТАТОВ АНАЛИЗ -- TREATMENT OUTCOME
ОБЗОР -- REVIEW
Анотація: Мета роботи — визначення аспектів використання антигістамінних препаратів (АГП) у пацієнтів зі сверблячими дерматозами і вивчення даних медичної термографії для оцінки результатів шкірних тестів розчинами алергенів та ефективності біластину в зменшенні виявів свербежу і розмірів папули після позитивних шкірних проб у пацієнтів з гострою кропив’янкою. Матеріали та методи. Відповідно до основних принципів комітету з етики Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова обстежено 20 пацієнтів (10 жінок і 10 чоловіків) віком від 18 до 45 років. Критерієм включення в дослідження був діагноз гострої кропив’янки з доведеною чутливістю до алергенів домашньої або пилкової групи. Прик-тести проводили відповідно до класичної процедури тестування згідно з нормативними документами з комерційними екстрактами алергенів. Для термографії використовували камеру ULIRVision TI‑120, сертифіковану за діапазоном температур і чутливості для медичного застосування в Україні. Після початкової процедури прийому і тестування призначали АГП біластин («Ніксар»). Результати та обговорення. За даними аналізу та подальшої статистичної обробки встановлено, що за позитивного тесту діаметр папули при повторному дослідженні зменшився в середньому на 59,4 % (95 % ДІ 0,54; 0,63). У той же час у абсолютної більшості (85,1 %) пацієнтів (95 % ДІ 0,83; 0,87) позитивні проби зникли не повністю, а їхній діаметр лише трохи зменшився. Повне зникнення позитивних проб у 95 % (95 % ДІ 0,91; 0,97) випадків відмічено у пацієнтів зі слабкою («1+») виразністю проб до прийому біластину. Отже, біластин як типовий представник швидкодіючих АГП пригнічує класичну алергійну реакцію під час шкірного тесту. Однак у пацієнтів, у яких до початку шкірного тестування в анамнезі були відомості про введення лише кількох доз АГП, виразність шкірної проби здебільшого знижувалась, але не зникала повністю. Висновки. За даними нашого дослід­ження біластин ефективно зменшує вияви реакції після проведення шкірних проб з алергенами, що свідчить про ефективність конкурентної блокади H1R-рецепторів, а отже, підтверджує виразну ефективність препарату в зменшенні виявів кропив’янки
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)