Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Книги (5)Краєзнавство (17)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=симпозіум<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 87
Показані документи з 1 по 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Назва : ІІІ Ізраїльсько-український симпозіум «Інтенсивна терапія та анестезіологічне забезпечення в акушерстві та гінекології»
Місце публікування : Медичні аспекти здоров’я жінки. - 2021. - № 1. - С. 5-15 (Шифр МУ98/2021/1)
Анотація: Огляд доповідей
Знайти схожі

2.

Назва журналу :Медичні аспекти здоров’я жінки -2021р.,N 1
Цікаві статті :
ІІІ Ізраїльсько-український симпозіум «Інтенсивна терапія та анестезіологічне забезпечення в акушерстві та гінекології» (стр.5-15)
Злотнік О. Перебіг неврологічних захворювань у період вагітності: проблеми для акушерства/ О. Злотнік (стр.5-8)
Шварцман П. Зовнішній поворот плода: власний досвід ізраїльських спеціалістів/ П. Шварцман (стр.9-12)
Шварцман П. Акушерські пошкодження анального сфінктера: алгоритм дій/ П. Шварцман (стр.13-15)
Стасишин О. В. Набута імунокоагулопатія (набута гемофілія) у практиці акушера-гінеколога: клінічний випадок/ О. В. Стасишин (стр.16-21)
Вовк І. Б. Скринінг та ведення тяжких менструальних кровотеч у підлітків з порушеннями системи гемостазу. Адаптована клінічна настанова Української асоціації лікарів дитячої та підліткової гінекології/ І. Б. Вовк, І. В. Бачинська (стр.22-32)
Griesinger G. Дидрогестерон как пероральная альтернатива вагинальному прогестерону для поддержки лютеиновой фазы при ЭКО. Систематический обзор и метаанализ индивидуальных данных пациенток/ G. Griesinger [та ін.] (стр.33-45)
Можливості немедикаментозної та медикаментозної терапії плацентарної недостатності (стр.46-50)
Менопаузальна гормональна терапія: покращення менопаузальних симптомів та переваги довгострокових ефектів (стр.51-59)
Оценка статуса железа в организме: что нужно знать практикующему врачу? (стр.60-64)
Буланов А. Ю. Шляхом протиріч: менеджмент пацієнтів із кровотечею і порушеннями системи гемостазу*/ А. Ю. Буланов [та ін.] (стр.65-67)
Цікаві статті :
Знайти схожі


3.

Назва журналу :Діабет. Ожиріння. Метаболічний синдром -2020р.,N 6
Цікаві статті :
Маньковский Б. Н. Диабетическая нейропатия - диагностика, профилактика и принципы патогенетической и симптоматической терапии (клиническая лекция)/ Б. Н. Маньковский (стр.9-17)
Кондрацька І. М. Діабетичний кетоацидоз в практиці лікаря-ендокринолога/ І. М. Кондрацька (стр.18-21)
Гарницкая А. В. Постоянная подкожная инфузионная инсулинотерапия с помощью инсулиновой помпы/ А. В. Гарницкая (стр.22-26)
Жердьова Н. М. Когнітивні порушення у хворих на цукровий діабет/ Н. М. Жердьова (стр.27-30)
Орлик О. С. Особливості ведення пацієнтів з діабетичною ретинопатією/ О. С. Орлик (стр.31-35)
Сахарова Ю. В. Діабетична хвороба нирок/ Ю. В. Сахарова (стр.36-44)
Ковальов А. Аналіз системи лікування та розрахунок економічних втрат від цукрового діабету в Україні (Асоціація виробників інноваційних ліків, Україна)/ А. Ковальов, Т. Верещак, А. Штепа (стр.45-62)
Khunti K. Місце гліклазида MR у лікуванні цукрового діабету 2 типу: доповідь про симпозіум з відомостями з світової клінічної практики та нові перспективи/ K. Khunti [et al.] (стр.63-75)
Нові актуальні дослідження COVID-19 (стр.77-78)
Цікаві статті :
Знайти схожі


4.

Назва журналу :Туберкульоз, Легеневі хвороби, ВІЛ-інфекція -2020р.,N 2
Цікаві статті :
Рекалова О. М. COVID-19 — нова вірусна інфекція: патогенез, діагностика, лікування/ О. М. Рекалова (стр.7-20)
Рекалова О. М. Лабораторна діагностика імуноопосередкованих реакцій гіперчутливості до препаратів у хворих на туберкульоз легень/ О. М. Рекалова [та ін.] (стр.21-28)
Петренко В. І. Особливості клінічного перебігу, діагностики та лікування пневмонії, спричиненої SARS-CoV-2/ В. І. Петренко [та ін.] (стр.29-36)
Дужий І. Д. Порівняння ефективності лікування хворих на туберкульоз легень в умовах реорганізації фтизіатричної служби/ І. Д. Дужий, Г. П. Олещенко (стр.37-44)
Шевченко О. С. Психологічні та психічні розлади у хворих на туберкульоз/ О. С. Шевченко [та ін.] (стр.45-52)
Про затвердження стандартів охорони здоров’я при туберкульозі (стр.53-74)
Ліпоарабіноманнановий тест бокового зсуву (тест сечі LF-LAM) для діагностики туберкульозу в осіб, що живуть з вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ). Оновлення політики (2019). Додатки (стр.74-77)
9-й Регіональний симпозіум з питань лікування туберкульозу в країнах Східної Європи та Центральної Азії (стр.78)
Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання фтизіатрії та пульмонології», присвячена 95-річчю від дня заснування кафедри фтизіатрії та пульмонології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Київ, 2020 (стр.79-101)
Цікаві статті :
Знайти схожі


5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Khunti K., Hassanein M., Lee M.-K., Mohan V., Amod A.
Назва : Місце гліклазида MR у лікуванні цукрового діабету 2 типу: доповідь про симпозіум з відомостями з світової клінічної практики та нові перспективи
Місце публікування : Діабет. Ожиріння. Метаболічний синдром. - 2020. - N 6. - С. 63-75 (Шифр ДУ25/2020/6)
Примітки : Бібліогр. наприкінці ст.
MeSH-головна: ДИАБЕТ САХАРНЫЙ, ТИП 2 -- DIABETES MELLITUS, TYPE 2
ГЛИКЛАЗИД -- GLICLAZIDE
Анотація: Найчастіше препаратами вибору для терапії другої лінії у пацієнтів з цукровим діабетом (ЦД) 2 типу, які потребують додаткового глюкозознижувального ефекту на тлі монотерапії метформіном у першій лінії, є похідні сульфонілсечовини, і тільки після них вже призначають інгібітори дипептидилпептидази 4 (іДПП-4). У цій статті підсумовуються виступи на симпозіумі під назвою «Відомості з світової клінічної практики та нові перспективи для гліклазиду MR», який відбувся на конгресі Міжнародної діабетичної федерації в м. Пусаніу Південній Кореї 4 грудня 2019року. Рекомендації у місцевих протоколах в різних країнах відрізняються, проте найбільш якісні протоколи вважають саме похідні сульфонілсечовини однієї з головних терапевтичних опцій, яким слід віддавати перевагу при призначенні терапії другої лінії пацієнтам з ЦД 2 типу. Відомості, що були отримані у рандомізованих контрольованих дослідженнях (РКД), послідовно демонстрували, що похідні сульфонілсечовини є ефективними гіпоглікемічними препаратами, а ризик тяжкої гіпоглікемії під час терапії цими препаратами є низьким. Крім того, як РКД, так і обсерваційні дослідження в умовах клінічної практики не виявили підвищення ризику смертності або серцево-судинних захворювань на тлі застосування похідних сульфонілсечовини нового покоління порівняно з іншими класами гіпоглікемічних засобів. Однак існують відмінності між самими похідними сульфонілсечовинами - так, гліклазид пов'язують зі значно нижчим ризиком загальної смертності або серцево-судинної смертності порівняно з глібенкламідом, а також з найнижчою частотою розвитку епізодів тяжкої гіпоглікемії порівняно з іншими препаратами цього класу. Нещодавні дослідження з реальної клінічної практики щодо ефективності та безпеки гліклазиду підтверджують ці висновки, наразі ж спеціалісти з великим інтересом очікують на публікацію нових даних з цих досліджень у пацієнтів з ЦД 2 типу у Великій Британії та серед пацієнтів-мусульман, які дотримуються посту під час священного місяця Рамадану. Ще одним дослідженням з гліклазиду, яке зараз триває, є паніндійське дослідження у пацієнтів з цукровим діабетом дорослого типу у молодих (MODY-діабет) підтипів 1, 3 та 12. Пацієнти з цими підтипами MODY-діабету особливо добре відповідають на лікування похідними сульфонілсечовини, тому похідні сульфонілсечовини є препаратами першої лінії у цих пацієнтів. Ці нові та інші триваючі дослідження доповнять сукупні дані про ефективність та безпеку деяких похідних сульфонілсечовин у пацієнтів з діабетом
Знайти схожі

6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Назва : 9-й Регіональний симпозіум з питань лікування туберкульозу в країнах Східної Європи та Центральної Азії
Паралельн. назви :9th Regional Symposium on Tuberculosis Treatment in Eastern Europe and Central Asia
Місце публікування : Туберкульоз, Легеневі хвороби, ВІЛ-інфекція: український науково-практичний журнал. - 2020. - N 2. - С. 78 (Шифр ТУ7/2020/2)
MeSH-головна: СЪЕЗДЫ, СИМПОЗИУМЫ -- CONVENTIONS, SYMPOSIUMS
ТУБЕРКУЛЕЗ -- TUBERCULOSIS
МЕЖДУНАРОДНОЕ СОТРУДНИЧЕСТВО -- INTERNATIONAL COOPERATION
ЛЕКАРСТВЕННАЯ УСТОЙЧИВОСТЬ К НЕСКОЛЬКИМ ПРЕПАРАТАМ -- DRUG RESISTANCE, MULTIPLE
РЕФЕРАТЫ -- ABSTRACTS
Анотація: 4—5 березня 2020 р. Міністерство охорони здоров’я України у партнерстві з міжнародною організацією «Лікарі без кордонів» провели перший в Україні регіональний симпозіум з питань лікування туберкульозу під назвою «Подолання перешкод у лікуванні туберкульозу: від стратегії до дій»
Знайти схожі

7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Назва : "Симпатичний овердрайв як глобальна проблема серцево-судинних захворювань" : сателітний симпозіум, 22 вересня 2020 р., Україна
Місце публікування : Артеріальна гіпертензія. - Київ, 2020. - № 6. - С. 47-51 (Шифр АУ38/2020/6)
MeSH-головна: КАРДИОЛОГИЯ -- CARDIOLOGY
СЕРДЕЧНО-СОСУДИСТЫЕ БОЛЕЗНИ -- CARDIOVASCULAR DISEASES
КОНГРЕССЫ -- CONGRESSES
Анотація: 22 вересня 2020 року відбувся сателітний симпозіум «Симпатичний овердрайв як глобальна проблема серцево-судинних захворювань» за підтримки компанії «Асіно Україна». В цьому заході взяли участь провідні спеціалісти-кардіологи — проф. Юрій Миколайович Сіренко (ДУ «ННЦ «Інститут кардіології ім. М.Д. Стражеска» НАМН України»), проф. Лариса Миколаївна Яковлева (Харківська медична академія післядипломної освіти) та проф. Олег Сергійович Сичов (ДУ «ННЦ «Інститут кардіології ім. М.Д. Стражеска» НАМН України»)
Знайти схожі

8.

Назва журналу :Артериальная гипертензия -2020р.,N 6
Цікаві статті :
Сіренко Ю. М. Ефективність терапії статинами на етапі первинної медичної допомоги - дослідження ОЗІРКА: популяційне дослідження ефективності препарату Озалекс (розувастатин) при лікуванні пацієнтів з порушеннями ліпідного обміну і гіперхолестеринемією в різних катеоріях пацієнтів/ Ю. М. Сіренко, О. О. Торбас, С. М. Кушнір (стр.9-18)
Хурса Р. В. Эффективность амбулаторного лечения артериальной гипертензии через призму качества жизни и гемодинамический фенотип пациентов/ Р. В. Хурса, И. Л. Месникова, Т. П. Павлович (стр.21-33)
Чистик Т. Сучасна стратегія антигіпертензивної терапії: курс на фіксовані комбінації/ підгот. Т. Чистик (стр.35-37)
Коваль С. М. Проблема регресування гіпертонічної хвороби серця у хворих на артеріальну гіпертензію/ С. М. Коваль [та ін.] (стр.38-44)
Чистик Т. "Симпатичний овердрайв як глобальна проблема серцево-судинних захворювань"/ підгот. Т. Чистик (стр.47-51)
"Медико-соціальні проблеми артеріальної гіпертензії в Україні" (стр.52-56)
Купріненко Н. Артеріальна гіпертензія в пацієнтів з надмірною масою тіла або ожирінням: ризики й можливості терапії/ підгот. Н. Купріненко (стр.57-60)
Торбас О. Нове у кардіології/ підгот. О. Торбас (стр.62-70)
Кількість симптомів, пов’язаних з прийомом статинів, порівняно з плацебо: дослідження SAMSON (стр.62)
Первинна профілактика за допомогою поліпілу: результати міжнародного дослідження Polycap 3 (стр.63-64)
Прихильність до статинів та її наслідки (стр.64)
Як омега-3 у капсулах, так і вітамін D не впоралися з первинною профілактикою фібриляції передсердь: дослідження VITAL Rhythm (стр.64-66)
Дапагліфлозин і профілактика несприятливих наслідків при хронічній хворобі нирок: дослідження DAPA-CKD (стр.66-67)
Оцінка ефективності та запобігання серцево-судинним подіям ертугліфлозину: дослідження VERTIS CV (стр.67-68)
Взаємозв’язок потрійної комбінованої низькодозової антигіпертензивної терапії з терапевтичною інерцією та схемами призначення пацієнтам з артеріальною гіпертензією (стр.68-69)
Висока доза карбонових омега-3-жирних кислот не впливає на результати MACE (стр.69-70)
Цікаві статті :
Знайти схожі


9.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Гарник Т. П., Андріюк Л. В., Абрамов С. В., Коваленко О. Є., Туманов В. А., Головаха М. О.
Назва : Звіт про науковий симпозіум з міжнародною участю «Сучасні теоретико-практичні аспекти реалізації впровадження «Стратегії розвитку народної і нетрадиційної медицини" у первинну ланку охорони здоров’я", 22 листопада 2019 р., Київ
Місце публікування : Фітотерапія. Часопис. - Київ, 2019. - N 4. - С. 78-87 (Шифр ФУ16/2019/4)
MeSH-головна: МЕДИЦИНА ТРАДИЦИОННАЯ -- MEDICINE, TRADITIONAL
СЪЕЗДЫ, СИМПОЗИУМЫ -- CONVENTIONS, SYMPOSIUMS
Знайти схожі

10.

Назва журналу :Фітотерапія.Часопис -2019р.,N 4
Цікаві статті :
Гонцарюк Д. О. Можливості корекції показників холестеринового спектру крові при поєднанні хронічного панкреатиту з ішемічною хворобою серця/ Д. О. Гонцарюк, К. В. Ферфецька, Т. М. Христич (стр.4-8)
Євтушенко В. В. Регулювання розвитку комплементарної та альтернативної медицини в Україні та країнах Європейського Союзу/ В. В. Євтушенко, Р. В. Радиш, Я. Ф. Радиш (стр.8-11)
Гузинець Є. Ф. Стабілізація вуглеводного обміну та цитопротекторна ефективність тіворелю в комплексній терапії цукрового діабету у пацієнтів із деформуючим остеоартрозом/ Є. Ф. Гузинець (стр.12-15)
Лоскутов А. Л. Профілактичне лікування остеоартрозу у хворих на неалкогольний стеатогепатит на тлі хелікобактеріозу/ А. Л. Лоскутов (стр.15-19)
Рицик О. Б. Вплив ресвератролу на показники антиоксидантної системи щурів за умов диметилгідразин-індукованого канцерогенезу/ О. Б. Рицик [та ін.] (стр.20-25)
Сенюк І. В. Вивчення антиексудативної активності екстракту, одержаного з плодів сливи домашньої "Прунофіт", на моделі карагенінового та формалінового набряку кінцівки у піддослідних тварин/ І. В. Сенюк, Башар Джабар Алі Аль-Сахлані, А. Г. Кононенко (стр.25-29)
Senyuk I. V. Study of anti-exсudative activity of "Prunofit" extract obtained from prunus domestica fruits on the models of carrageenan and formaline-induced paw edema in experimental animals/ I. V. Senyuk, Bashar Jabbar Ali Al-Sahlanee, A. G. Kononenko (стр.29-33)
Литвиненко В. И. Анализ биологически активных веществ солодки голой/ В. И. Литвиненко, Н. Н. Бойко, Н. В. Попова (стр.33-38)
Мига М. М. Фітохімічний профіль та протизапальна активність сухих екстрактів з листя шавлії лікарської/ М. М. Мига [та ін.] (стр.38-42)
Савич А. О. Основні принципи використання лікарських рослин та їх зборів для лікування та профілактики цукрового діабету 2 типу (огляд літератури)/ А. О. Савич [та ін.] (стр.43-46)
Посохова І. Ю. Порівняльний аналіз морфолого-анатомічних особливостей будови листя поширених представників родини Lauraceae/ І. Ю. Посохова, О. П. Хворост, Ю. А. Федченкова (стр.46-50)
Сліпченко Г. Д. Експериментальне вивчення фармакологічної активності та токсикологічних характеристик нового гелю на основі шоломниці байкальської/ Г. Д. Сліпченко [та ін.] (стр.50-54)
Стешенко Я. М. Дослідження жирнокислотного складу трави чебрецю лимоннозапашного (Thymus x Citriodorus var. "Silver Queen")/ Я. М. Стешенко [та ін.] (стр.55-58)
Бородіна Н. В. Вивчення анатомічної будови пагонів Salix elaeagnos Scop. флори України/ Н. В. Бородіна [та ін.] (стр.59-64)
Чайка Н. Б. Дослідження динаміки екстрагування біологічно активних речовин з листя мучниці звичайної/ Н. Б. Чайка [та ін.] (стр.64-68)
Шейко С. Ю. Таніни рослин роду вільхових (огляд літератури)/ С. Ю. Шейко, А. С. Шаламай (стр.68-74)
Волошин О. І. "Стратегія ВООЗ в галузі народної медицини на 2013-2023 рр." та нові паростки фітовиробництва на Прикарпатті/ О. І. Волошин [та ін.] (стр.74-75)
Крутов В. В. Нова система знань про людину як методологія "Медицини здоров’я"/ В. В. Крутов (стр.75-77)
Гарник Т. П. Звіт про науковий симпозіум з міжнародною участю «Сучасні теоретико-практичні аспекти реалізації впровадження «Стратегії розвитку народної і нетрадиційної медицини" у первинну ланку охорони здоров’я", 22 листопада 2019 р., Київ/ Т. П. Гарник [та ін.] (стр.78-87)
Зайченко Г. В. Пам’яті члена-кореспондента НАН і НАМН України, професора, доктора медичних наук Івана Сергійовича Чекмана/ Г. В. Зайченко, Н. О. Горчакова (стр.88-90)
Цікаві статті :
Знайти схожі


 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)