Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Книги (4)Вища освіта (1)Рідкісні видання (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>K=термін<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 43
Показані документи з 1 по 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-43 
1.
Шифр: АУ38/2011/3
   Журнал

Артериальная гипертензия . - Виходить щомісячно
2011р. № 3
Зміст:
Фомин, В. В. Диуретики как антигипертензивные препараты: действительно ли необходимы поиски лучшего в классе? / В. В. Фомин. - С.7-11
Визир, В. А. Артериальная гипертензия у пациентов с хронической болезнью почек, получающих заместительную почечную терапию методом программного гемодиализа: современное состояние проблемы / В. А. Визир, А. С. Садомов, Е. Г. Овская. - С.12-20
Осовська, Н. Ю. Досвід використання бісопрололу у пацієнтів молодого віку з нейроциркуляторною дистонією / Н. Ю. Осовська. - С.22-26
Дорогой, А. П. Термін виконання "Програми профілактики і лікування артеріальної гіпертензії в Україні" закінчився, проблеми залишилися. Що далі? / А. П. Дорогой. - С.29-36
Fogari, R. Эффект валсартана и атенолола на сексуальное поведение женщин с гипертензией в менопаузе / R. Fogari, P. Preti, A. Zoppi. - С.37-42
Верещагин, Н. В. Острая гипертоническая энцефалопатия / Н. В. Верещагин, З. А. Суслина, Л. А. Гераскина. - С.45-47
Мартынов, А. Возрастные особенности оказания экстренной помощи кардиологически больным / А. Мартынов. - С.48-49
Радченко, А. Д. Применение метформина у пациентов с сахарным диабетом: взгляд кардиолога / А. Д. Радченко. - С.50-63
Проект робочих груп Асоціації кардіологів України з невідкладної кардіології та артеріальної гіпертензії. Гіпертензивні кризи. - С.64-95
Резолюція науково-практичної конференції "Сучасні методи діагностики та лікування артеріальної гіпертензії", 9-10 червня 2011 року, м. Київ. - С.96-99
Некоторые замечания по поводу исследования, опубликованного в журнале Jama: интервью с Яном Стассеном. - С.102-104
Коренев, Н. М. Нейрогуморальные факторы в формировании нарушений углеводного обмена у подростков с артериальной гипертензией / Н. М. Коренев [и др.]. - С.105-111
Інші автори: Богмат Л. Ф., Носова Е. М., Яковлева И. М., Сулима Т. Н.
Ребров, Б. А. Симпозиум "Артериальная гипертония у беременных" / Б. А. Ребров. - С.112-122
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

2.


    Біляков, А. М.
    Діагностичні критерії для встановлення тривалості перебігу смертельної механічної травми в ранній термін антемортального періоду за вмістом кортизолу в тканині наднирників людини [Текст] / А. М. Біляков // Український медичний альманах. - 2013. - № 1. - С. 75-76

Вільних прим. немає

Знайти схожі

3.


    Біляков, А. М.
    Можливість встановлення тривалості перебігу смертельної механічної травми в ранній термін антемортального періоду за вмістом кортизону та кортикостерону в тканині наднирників людини [Текст] / А. М. Біляков // Український морфологічний альманах. - 2013. - № 1. - С. 9-10

Вільних прим. немає

Знайти схожі

4.


   
    В який термін контролюючий орган повинен видати установі (організації) рішення про внесення її до Реєстру неприбуткових установ та організацій? [Текст] // Збірник нормативно-директивних документів з охорони здоров’я. - 2015. - № 7. - С. 71


MeSH-головна:
НАЛОГИ -- TAXES
Вільних прим. немає

Знайти схожі

5.


   
    В який термін роботодавець забов’язаний сплатити утриманий ЄВ з нарахованої, але не виплаченої допомоги по вагітності та пологам, якщо Фонд соціального страхування затримує виплату даних коштів? [Текст] // Збірник нормативно-директивних документів з охорони здоров’я. - 2015. - № 7. - С. 70


MeSH-головна:
СТРАХОВАНИЕ -- INSURANCE
СТРАХОВАНИЕ НА СЛУЧАЙ ПОТЕРИ ТРУДОСПОСОБНОСТИ -- INSURANCE, DISABILITY
СТРАХОВАНИЕ, КОМПЕНСАЦИИ ПО СТРАХОВАНИЮ -- INSURANCE COVERAGE
ЖЕНЩИНЫ БЕРЕМЕННЫЕ -- PREGNANT WOMEN
Вільних прим. немає

Знайти схожі

6.


   
    В який термін та за якою формою подають звіт щодо сум нарахованого ЄВ страхувальники, у тому числі ті, які протягом звітного періоду доходи на користь найманих працівників не нараховували? [Текст] // Збірник нормативно-директивних документів з охорони здоров’я. - 2015. - № 6. - С. 112


MeSH-головна:
СТРАХОВАНИЕ -- INSURANCE
Вільних прим. немає

Знайти схожі

7.


   
    В який термін та за якою формою подають звітність по ЄВ особи, які провадять незалежну професійну діяльність без використання праці найманих працівників? [Текст] // Збірник нормативно-директивних документів з охорони здоров’я. - 2015. - № 6. - С. 106


MeSH-головна:
СТРАХОВАНИЕ -- INSURANCE
Вільних прим. немає

Знайти схожі

8.


   
    В який термін та за якою формою подають звітність по ЄВ ФО, які провадять незалежну професійну діяльність без використання праці найманих працівників? [Текст] // Збірник нормативно-директивних документів з охорони здоров’я. - 2015. - № 2. - С. 110


MeSH-головна:
НАЛОГИ -- TAXES
Вільних прим. немає

Знайти схожі

9.
Шифр: 74127/1997/1/2
   Журнал

Вісник Вінницького держ. мед. ун-ту. - Періодичність не визначена
1997р. Т. 1 № 2
Зміст:
Мороз, В. М. Медична антропологія і відновлювальна медицина / В. М. Мороз, Б. О. Никитюк. - С.1-2
Гумінський, Ю. Й. Пропорційність в співвідношеннях параметрів внутрішніх органів та соми людей в нормі за даними регресійного моделювання / Ю. Й. Гумінський. - С.3-4. - Бібліогр.: в кінці ст.
Почекутова, А. О. Вплив нікотинової кислоти на швидкість визрівання сурфактанту / А. О. Почекутова. - С.5. - Бібліогр.: в кінці ст.
Фоміна, Л. В. Морфологія судин та ендотеліальних клітин справжніх гемангіом / Л. В. Фоміна. - С.6-7. - Бібліогр.: в кінці ст.
Косован, А. І. Вплив ципрофлоксацину, цефамандолу та ріфампіцину на ферменти метаболізму ксенобіотиків у порівнянні з класичними індукторами та інгібіторами монооксигеназ / А. І. Косован, О. О. Яковлева, О. Г. Вовк. - С.8-9. - Бібліогр.: в кінці ст.
Коган, Б. Й. Зміни маси деяких внутрішніх органів щурів після сумісного впливу на шкіру локальної гіпер- та гіпотермії / Б. Й. Коган, І. В. Гунас, І. Д. Кухар. - С.10-11. - Бібліогр.: в кінці ст.
Оболенський, О. О. Морфологія та біохімія легень в ранній термін після локального впливу на організм щурів низької температури / О. О. Оболенський, В. В. Біктіміров, О. О. Яковлева. - С.12-13. - Бібліогр.: в кінці ст.
Незгода, І. І. Хіміотерапевтична ефективність ципробаю при експериментальному сальмонельозі / І. І. Незгода, В. В. Біктіміров, В. А. Кириленко. - С.14-15. - Бібліогр.: в кінці ст.
Андрєєв, О. П. Корекція сорбентами та антиоксидантами метаболічних порушень в печінці щурів при інтоксикації тетрахлорметаном / О. П. Андрєєв [та ін.]. - С.16-17. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Мороз Л. В., Блажієвська Г. Й., Штатько О. І., Пентюк О. О.
Півторак, В. І. Математичне моделювання формоутворюючої функції косого шару м’язів шлунку / В. І. Півторак [та ін.]. - С.18-19. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Богачук С. Г., Риндюк В. І., Приятельчук В. О.
Мороз, В. М. Характеристика параметрів неспецифічної резистентності та динаміка її формування під дією радонової води / В. М. Мороз, Л. О. Соловйова. - С.20-22. - Бібліогр.: в кінці ст.
Соловйова, Л. О. Динаміка структури та функції щитовидної залози при дії на організм слаборадіоактивних мінеральних вод / Л. О. Соловйова, Т. П. Куфтирьова, Т. В. Андрїєнко. - С.23-25. - Бібліогр.: в кінці ст.
Башинська, О. І. Статевий диморфізм остеометричних ознак кісток, що утворюють колінний суглоб в пубертатному віці / О. І. Башинська. - С.26-27. - Бібліогр.: в кінці ст.
Остапчук, О. І. Вплив циметидину, тіаміндифосфату та фенобарбіталу на фармакокінетику та фармакологічний ефект індометацину у щурів / О. І. Остапчук, З. С. Медвідь, М. А. Станіславчук. - С.28-29. - Бібліогр.: в кінці ст.
Ніколаєнко, О. О. Гістометричні і ультраструктурні зміни в печінці щурів-самок лінії Вістар після вагітності / О. О. Ніколаєнко. - С.30-31. - Бібліогр.: в кінці ст.
Личко, В. Г. Вплив електричної складової електромагнітних полів промислової частоти на електрокардіографічні показники білих щурів / В. Г. Личко, С. В. Прокопенко. - С.32-33. - Бібліогр.: в кінці ст.
Пентюк, Н. О. Вплив ниркової недостатності на фармакокінетику напроксену, та закислення і залужнення сечі на елімінацію напроксену та парацетамолу / Н. О. Пентюк, М. А. Станіславчук, О. Г. Вовк. - С.34-35. - Бібліогр.: в кінці ст.
Матвійчук, М. В. Вплив додаткового введення ретинолу, ретиноєвої кислоти та бета-каротину на активність ферментів, що метаболізують ксенобютики, токсичність нітрозодиметиламіну та циклофосфаміду / М. В. Матвійчук [та ін.]. - С.36-37. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Какарькін О. Я., Черв’як М. М., Дмітрієва К. Ю.
Бєлий, А. В. Роль вільнорадикальних механізмів в патогенезі імунних порушень після впливу низьких рівнів радіації / А. В. Бєлий. - С.38-39. - Бібліогр.: в кінці ст.
Сєркова, В. К. Вплив еналаприла на перекисне окислення ліпідів у хворих на гіпертонічну хворобу II стадії / В. К. Сєркова, Л. В. Бурдейна. - С.40-41. - Бібліогр.: в кінці ст.
Горобець, Н. І. Клінічні особливості порушень вегетативної нервової системи у дітей, що постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС з захворюваннями органів травлення та їх санаторно-курортна реабілітація / Н. І. Горобець. - С.42-43. - Бібліогр.: в кінці ст.
Шанчук, О. М. Вплив ендобронхіальних санацій декаметоксином на імунологічну реактивність хворих хронічним бронхітом / О. М. Шанчук. - С.44-45. - Бібліогр.: в кінці ст.
Дубова, Г. І. Значення змін імунної відповіді у розвитку пієлонефриту у вагітних з хронічними осередками інфекції / Г. І. Дубова. - С.46-47. - Бібліогр.: в кінці ст.
Гутман, Л. Б. Особливості лікування вагітних з осередками хронічної інфекції залежно від імунологічного стану / Л. Б. Гутман, Г. І. Дубова. - С.48. - Бібліогр.: в кінці ст.
Березовська, З. Б. Анестезія при кесаревому розтині / З. Б. Березовська [та ін.]. - С.49. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Міщук І. І., Оссовська А. Б., Гомон М. Л., Міщенко Р. Ф.
Булат, Л. М. Доплерографічні особливості реактивності середньої мозкової артерії у здорових дітей / Л. М. Булат [та ін.]. - С.50-51. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Шкуренко В. Д., Горобець Н. І., Курець О. О.
Шкуренко, В. Д. Реабілітація дітей з хронічною поєднаною патологією органів травлення на етапі санаторно-курортного лікування / В. Д. Шкуренко. - С.52-53. - Бібліогр.: в кінці ст.
Шапаренко, Г. П. Порівняльна характеристика фактичних і належних ехокардюграфічних показників при гіпертонічній хворобі III стадії / Г. П. Шапаренко. - С.54-55. - Бібліогр.: в кінці ст.
Данилюк, І. І. Динаміка системи комплемента у хворих на хронічний лімфолейкоз / І. І. Данилюк. - С.56-57. - Бібліогр.: в кінці ст.
Білик, В. Д. Діагностичні можливості комп’ютерної системи підтримки прийняття рішень при спостереженні за хворими з епілептичними припадками / В. Д. Білик, І. Й. Хаімзон, О. В. Курляндчнков. - С.58-59. - Бібліогр.: в кінці ст.
Желіба, М. Д. Гострий апендицит: причини нагноєння операційної рани / М. Д. Желіба. - С.60. - Бібліогр.: в кінці ст.
Дудник, В. М. Стан тиреощної системи у дітей з кісто- та вузликоутворенням щитовидної залози / В. М. Дудник. - С.61. - Бібліогр.: в кінці ст.
Мелащенко, С. Г. Показники та циркадний ритм добової внутрішньошлункової ацидності у хворих на виразкову хворобу дванадцятипалої кишки та практично здорових осіб / С. Г. Мелащенко. - С.62-63. - Бібліогр.: в кінці ст.
Загниборода, П. П. Застосування нормобаричної гіпок- сітерапії в комплексному лікуванні хворих цирозом печінки / П. П. Загниборода. - С.64-65. - Бібліогр.: в кінці ст.
Каніковський, О. Є. Кишкові нориці, як ускладнення гострого деструктивного панкреатиту / О. Є. Каніковський, О. О. Жупанов. - С.66-67. - Бібліогр.: в кінці ст.
Гришко, В. Г. Фізичний розвиток дітей з хронічним гломерулонефритом та його зміни під впливом етапної реабілітації / В. Г. Гришко. - С.68-69. - Бібліогр.: в кінці ст.
Цирульник, А. М. Стан імунітету осіб з хронічними і рецидивуючими захворюваннями органів дихання, що приймали участь в ліквідації аварії на ЧАЕС / А. М. Цирульник [та ін.]. - С.70-71. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Зайков С. В., Гонько В. М., Бобело О. Л., Ланова С. В.
Кузняк, Н. Б. Ефективність лікування хворих з одонтогенними флегмонами щелепно-лицевої ділянки комбінованим препаратом, що поєднує сорбційні та протеолітичні властивості / Н. Б. Кузняк. - С.72-73. - Бібліогр.: в кінці ст.
Курець, О. О. Реабілітація дітей з захворюваннями органів дихання, які постраждали від аварії на ЧАЕС в санаторно-курортних умовах / О. О. Курець. - С.74-75. - Бібліогр.: в кінці ст.
Гайструк, Н. А. Деякі особливості плаценти при анемії вагітних / Н. А. Гайструк. - С.76-77. - Бібліогр.: в кінці ст.
Жученко, Л. М. Клініка гострих отруєнь психотропними препаратами нейролептичного ряду / Л. М. Жученко, С. В. Римша. - С.78-79. - Бібліогр.: в кінці ст.
Процюк, Т. Л. Комплексне лікування алергічних захворювань у дітей раннього віку з використанням ентеросорбенту - силарду П / Т. Л. Процюк. - С.80-81. - Бібліогр.: в кінці ст.
Барало, І. В. Результати хірургічних втручань у хворих аденомою передміхурової залози з різною груповою (АВО) та оезус належністю крові / І. В. Барало. - С.82-83. - Бібліогр.: в кінці ст.
Гнатишин, М. С. Індивідуальні критерії оцінки нервово-психічного перенавантаження у жіночого населення та його профілактика / М. С. Гнатишин. - С.84-85. - Бібліогр.: в кінці ст.
Коньков, Д. Г. Структура акушерської патології у вагітних, які зазнали впливу вібрації / Д. Г. Коньков. - С.86-87. - Бібліогр.: в кінці ст.
Сєркова, В. К. Порівняльна оцінка ефективності антиангінальних препаратів у хворих на ішемічну хворобу серця з больовою і безбольовою ішемією міокарду / В. К. Сєркова, Акрам Аль-Харірі. - С.88-89. - Бібліогр.: в кінці ст.
Фомін, О. О. Нове в діагностиці глибоких та складних гемангіом лиця та шиї у дітей / О. О. Фомін. - С.90. - Бібліогр.: в кінці ст.
Корнєєв, Б. І. Хронічний некалькульозний холецистит (огляд літератури) / Б. І. Корнєєв. - С.91-92. - Бібліогр.: в кінці ст.
Полторак, А. В. Самовільне переривання вагітності в ранніх термінах, як соціально-медична проблема / А. В. Полторак. - С.93-94. - Бібліогр.: в кінці ст.
Жученко, О. П. Часовий аналіз динаміки частоти випадків гострого апендицту за 6 років (1987-1992) / О. П. Жученко. - С.95. - Бібліогр.: в кінці ст.
Давидюк, А. Т. З історії організації Вінницького медичного університету (1934-1937 pp.) / А. Т. Давидюк. - С.96-97. - Бібліогр.: в кінці ст.
Курляндчиков, О. В. Розробка комп’ютерної системи підтримки прийняття рішень при веденні хворих з епілептичними припадками / О. В. Курляндчиков. - С.98-99. - Бібліогр.: в кінці ст.
Йолтухівський, М. В. Використання моделі інструментального їжодобувного рефлексу щурів для аналізу закономірностей формування нової рухової програми / М. В. Йолтухівський. - С.100-101. - Бібліогр.: в кінці ст.
Очередько, О. М. Ситуаційне та прогностичне моделювання стану захворюваності сільських мешканців на основі економетричного моделювання / О. М. Очередько. - С.102-103. - Бібліогр.: в кінці ст.
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

10.


    Василенко, Р. Е.
    Статистичний аналіз лагоджень повних знімних протезів верхньої щелепи за трирічний термін користування [Текст] / Р. Е. Василенко // Медичні перспективи. - 2019. - Т. 24, № 1. - С. 61-65. - Бібліогр. в кінці ст.


MeSH-головна:
ЧЕЛЮСТЬ ВЕРХНЯЯ -- MAXILLA (аномалии, хирургия)
АДЕНТИЯ -- ANODONTIA (реабилитация, хирургия)
ЗУБНОЙ ПРОТЕЗ СЪЕМНЫЙ НАКЛАДНОЙ -- DENTURE, OVERLAY (использование, статистика, тенденции)
ЗУБНОГО ПРОТЕЗА РЕМОНТ -- DENTURE REPAIR (статистика, тенденции)
Анотація: Цель исследования - анализ пользования полными съемными пласти­ночными протезами (ПСПП) на верхнюю челюсть и количества повторных обращений пациентов, получавших помощь на базе стоматологических отделений г. Днепра. Материалы и методы: обследованы пациенты на базе клиники ГУ «ДМА» на протяжении 2015-2017 гг., проведен статистический анализ количества изго­товленных полных съемных протезов на верхнюю челюсть и соответственно количества починок за каждый год. Проведено сравнение статистических данных 3-х стоматологических поликлиник города в предыдущие годы. По результатам скрининг-исследования пациентов 3-х поликлиник города в предыдущие годы средний процент поломок и коррекций полных съемных пластиночных протезов на верхнюю челюсть в среднем приближен к 50%. На базе клиники ГУ "ДМА" по результатам исследования получено число в 48,4%, что при сопоставлении с наиболее близкой по объему выполненных работ поликлиникой из предыдущего исследования указывает на отсутствие статистически значимых отличий показателей первого и второго исследований. Это может объясняться тем, что, несмотря на применение более современных материалов и методов при изготовлении базисов ПСПП, проблема улучшения качества изготовления ПСПП на верхнюю челюсть и повышения прочности базиса до конца не решена
The aim of the study is a analyze the use of full dentures on the upper jaw and the number of repeated visits of patients who received treatment at the dental offices in the Dnepr city. Materials and methods: during 2015–2017 years in dental office of the SE “DMA”, patients were examined, a statistical analysis was made, the number of manufactured of full dentures on the upper jaw and, accordingly, the number of repairs for each year and comparison statistics with the city dental clinics in the previous years was done. According to the results of the study, it was established then in three-year examination period the patients in three dental clinics of the city, the percentage of breakdowns and correction of full dentures on the upper jaw was near 50%. At dental office of SE “DMA”, according to the results 2015-2017 years a numbers of 48.4% was obtained .So that when we compared with the dental clinic from the previous study that is closest in scope of the work, it indicates the absence of statistically significant differences in the indicators of the first and second studies. This can be explained by the fact that despite the use of more modern materials and methods in the manufacture of complete dentures, the problem of improving the quality of full dentures manufacturing on the upper jaw and increasing the strength of the base has not been fully resolved
Вільних прим. немає

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-43 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)