Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Книги (3)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>S=Больные<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 55
Показані документи з 1 по 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-55 
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Gulgez Neslihan Taskurt Hekim, Asli Metin Mahmutoglu, Sezgin Gunes, Ahmet Tevfik Sunter
Назва : Assessment of Practice of Pedigree Drawing and Application of Standardized Patient in Medical Faculty Students
Місце публікування : Актуал. питання фармац. і мед. науки та практики. - Запоріжжя, 2019. - Том 12, N 3. - С. 372-378 (Шифр АУ40/2019/12/3)
MeSH-головна: НАСЛЕДСТВЕННОСТЬ -- HEREDITY
ГЕНЕАЛОГИЯ -- PEDIGREE
ОБРАЗОВАНИЕ МЕДИЦИНСКОЕ -- EDUCATION, MEDICAL
БОЛЬНЫЕ -- PATIENTS
Анотація: Створення родоводу – необхідний та ефективний інструмент у медицині, посідає чільне місце в медичній освіті. Мета роботи – поділитися результатами оцінювання студентами третього курсу медичного факультету щодо практики створення родоводу стандартизованого пацієнта, яку застосовували під час навчання професійним навичкам у 2012–2017 рр. Матеріали та методи. 583 студенти медичного факультету Ondokuz Mayis University поставили відповідні запитання стандартизованому пацієнту та намалювали родове дерево. Після завершення завдання студентам запропонували заповнити форму оцінювання за п’ятибальною шкалою Лайкерта (Likert scale). Для оцінювання різниці балів використали критерій хі-квадрат. Результати. 566 студентів (97,08 %) оцінили позитивно те, що у практиці використовували відповідні інструменти й обладнання. Діяльність інструктора оцінили як належну 98,11 % учасників опитування. Майже 97,09 % респондентів повідомили, що часу на виконання завдання було достатньо. Студенти стверджували, що ці навички є необхідними та можуть використовуватися під час професійної діяльності, – 82,19 % та 78,35 % відповідно. Не виявили кореляції між оцінюванням пропозицій і застосуванням стандартизованого пацієнта. Однак помітили, що використання стандартизованих пацієнтів на практиці суттєво збільшує загальні бали в оцінюванні практики створення родинного дерева (p 0,032). Висновки. Результати показали: навчання візуалізації спадковості студенти оцінили позитивно, а використання стандартизованого пацієнта не мало жодних відмінностей в оцінюваннях студентів.
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Акіменко В. Я., Сергейчук О. В., Вознесенський С. О., Стеблій Н. М.
Назва : Інсоляція приміщення як фактор D-вітаміноутворювального опромінення лежачого хворого
Місце публікування : Довкілля та здоров’я. - Київ, 2022. - N 1. - С. 31-44 (Шифр ДУ9/2022/1)
MeSH-головна: БОЛЬНЫЕ -- PATIENTS
СОЛНЕЧНОЕ ИЗЛУЧЕНИЕ -- SUNLIGHT
ВИТАМИН D -- VITAMIN D
Анотація: У дослідженні визначали тривалість інсоляції у теплі місяці року (травень-вересень) з відчиненою половиною вікна модельного приміщення на паралельній площині на висоті 0,50 м від підлоги у точках, розташованих на координатній сітці з кроком 0,50 м, та усереднені величини висоти стояння сонця, які формують сонячну пляму. При цьому тривалості інсоляції у точках біля вікна коливались у деякі вказані вище місяці від 1 години 10 хвилин до 3 годин 38 хвилин. У роботі також наведено результати аналізу щодо обмежень застосування моделі Webb A.R. & Engelsen O. (2020) для визначення необхідної тривалості опромінення тіла людини, що перебуває у приміщенні, для досягнення ефективних щодо D-вітаміноутворення доз УФВ В сонця, еквівалентних пероральному прийому рекомендованих профілактичних доз вітаміну D. В інсольованому приміщенні в ясний день теплих місяців року (травень-вересень) принципово можливо організувати експозицію частини шкірного покрову лежачої на ліжку людини у сонячній плямі, яка формується відчиненим вікном, з необхідною тривалістю та інтенсивністю УФВ В, яка забезпечить біоефективну дозу, еквівалентну пероральному прийому профілактичної дози вітаміну D (1000 IU).В исследовании определяли продолжительность инсоляции в теплые месяцы года (май-сентябрь) с открытой половиной окна модельного помещения на параллельной плоскости на высоте 0,50 м от пола в точках, расположенных на координатной сетке с шагом 0,50 м, и усредненные величины высоты стояния солнца, формирующих солнечное пятно. При этом продолжительность инсоляции в точках у окна колебалась в некоторые месяцы от 1 часа 10 минут до 3 часов 38 минут. В работе также приведены результаты анализа ограничений применения модели Webb A.R. & Engelsen O. (2020) для определения требуемой длительности облучения тела человека, находящегося в помещении, для достижения эффективных в отношении D-витаминообразования доз УФВ В солнца, эквивалентных пероральному приему рекомендованных профилактических доз витамина D. В инсолированном помещении в ясный день теплых месяцев года (май-сентябрь) принципиально возможно организовать экспозицию части кожного покрова лежащего на кровати человека в солнечном пятне, формирующемся открытым окном, с необходимой длительностью и интенсивностью УФВ В, которая обеспечит биоэффективную дозу. профилактической дозы витамина D (1000 IU).
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Іщенко О.
Назва : Анкетування пацієнтів щодо якості наданих медичних послуг
Місце публікування : Управління закладом охорони здоров’я. - К., 2017. - N 6. - С. 61-71 (Шифр УУ44/2017/6)
MeSH-головна: МЕДИЦИНСКОЙ ПОМОЩИ ПОКАЗАТЕЛИ КАЧЕСТВА -- QUALITY INDICATORS, HEALTH CARE
БОЛЬНЫЕ -- PATIENTS
Знайти схожі

4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Аверьянова С.В., Вельшер Л.З.
Назва : Алкоголизм как проявление неадаптивного копинга у онкологических больных
Місце публікування : Российский медицинский журнал. - 2013. - № 4. - С. 40-42. - ISSN 0869-2106 (Шифр РР18/2013/4). - ISSN 0869-2106
MeSH-головна: НОВООБРАЗОВАНИЯ -- NEOPLASMS
БОЛЬНЫЕ -- PATIENTS
ПОВЕДЕНИЕ, СВЯЗАННОЕ С БОЛЕЗНЬЮ -- ILLNESS BEHAVIOR

Знайти схожі

5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Мухаровська І. Р., Маркова М. В., Кривоніс Т. Г., Жулкевич І. В.
Назва : Алгоритм оцінки сімейного статусу родини з онкологічним пацієнтом
Паралельн. назви :Algorithm for assessment family status of families with cancer patient
Місце публікування : Вісник соціальної гігієни та організації охорони здоров’я України. - Тернопіль, 2020. - N 1. - С. 18-23 (Шифр ВУ14/2020/1)
MeSH-головна: БОЛЬНЫЕ -- PATIENTS
СЕМЕЙНЫЕ ОТНОШЕНИЯ -- FAMILY RELATIONS
ОНКОЛОГИЯ МЕДИЦИНСКАЯ -- MEDICAL ONCOLOGY
Анотація: Мета: визначити критерії оцінки та розробити алгоритм аналізу психологічного статусу сім’ї з онкологічним пацієнтом у взаємозв’язку з перебігом та лікуванням захворювання і його впливом на сімейне функціонуванняБазовими напрямками психологічної допомоги для родини з онкохворим є стабілізація психоемоційного стану членів сімʼї, наближення ірраціональних уявлень щодо захворювання до більш реалістичних, робота з екзистенційними переживаннями, посилення підтримувального компонента у відносинах, навчання комунікації на тему хвороби, приведення до балансу підтримки пацієнта та збереження його автономії, вираження своїх переживань та сприяння формуванню адаптивної стратегії подолання хворобиPurpose: to determine diagnostic criteria and develop an algorithm for analyzing the psychological status of the family with the cancer patient in relation to the course and treatment of the disease and its impact on family functioningThe basic directions of psychological help for a family with cancer patients are stabilization of psycho-emotional state of family members, transformation irrational ideas about the disease to more realistic, working with existential experiences, strengthening the support component in relationships, teaching effective communication about illness, promotion adaptive strategy for overcoming the disease
Знайти схожі

6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Безугла М.В.
Назва : Практичні аспекти застосування сучасних Інтернет-технологій для підвищення поінформованості пацієнтів
Місце публікування : Сімейна медицина. - 2012. - № 4. - С. 36-39 (Шифр СУ21/2012/4)
Предметні рубрики: Интернет-- исп
Компьютерные системы-- исп
Больные
Знайти схожі

7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Богомаз В. М., Сондак М. С., Могила О. І.
Назва : Оцінка використання інтернету для медичних потреб пацієнтами міста Києва
Місце публікування : Практикуючий лікар. - 2016. - № 3. - С. 95-98 (Шифр ПУ59/2016/3)
MeSH-головна: ИНТЕРНЕТ -- INTERNET
МЕДИЦИНСКИЕ СЛУЖБЫ И РЕСУРСЫ, ОЦЕНКА ИСПОЛЬЗОВАНИЯ -- UTILIZATION REVIEW
БОЛЬНЫЕ -- PATIENTS
Знайти схожі

8.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Буднік Т. В.
Назва : Спосіб стратифікації пацієнта з підозрою на інфекцію сечової системи для застосування фітотерапії як альтернативи антибактеріальному режиму (за результатами клінічної апробації)
Місце публікування : Сімейна медицина. - К., 2020. - № 1/2. - С. 34-40 (Шифр СУ21/2020/1/2)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: МОЧЕВЫХ ПУТЕЙ ИНФЕКЦИИ -- URINARY TRACT INFECTIONS
ДЕТИ, ВОЗРАСТ 6-12 ЛЕТ -- CHILD, 6-12 YEARS OLD
БОЛЬНЫЕ -- PATIENTS
ФИТОТЕРАПИЯ -- PHYTOTHERAPY
ЛЕКАРСТВЕННАЯ ТЕРАПИЯ -- DRUG THERAPY
Анотація: На сучасному етапі існує ризик гіпердіагностики інфекції сечової системи (ІСС) у дитини з урологічними ознаками на амбулаторному прийомі і як наслідок – загроза хибного діагнозу, зловживання антибактеріальною терапією (АБТ), розвиток резистентності. Мета дослідження: вивчення ефективності способу стратифікації дитини з підозрою на ІСС для застосування фітотерапії (ФТ) препаратом Канефрон® Н як альтернативи антибактеріальному режиму
Знайти схожі

9.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Букавнева Н. С., Никитюк Д. Б., Поздняков А. Л.
Назва : Оценка антропометрического статуса больных с дефицитом массы тела
Місце публікування : Вопросы питания. - 2008. - Т. 77, № 6. - С. 14-16 (Шифр ВР56/2008/77/6)
Предметні рубрики: Антропометрия-- методы
Вес тела
Больные
Веса тела изменения
Знайти схожі

10.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Неймарк М. И., Зиновьева И. Е., Деев И. Т.
Назва : Влияние анестезии и антикоагулянтной профилактики на возникновение послеоперационных тромбоэмболических осложнений у ортопедических больных
Місце публікування : Анестезиология и реаниматология. - 2006. - № 2. - С. 35-38 (Шифр АР11/2006/2)
Предметні рубрики: Больные
Ортопедия
Анестезия-- вред возд
Тромбоэмболия-- патолог
Послеоперационные осложнения-- проф
Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-55 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)