Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>S=Делирий<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 39
Показані документи з 1 по 20
 1-20    21-39 
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Никода В. В., Грицан А. И., Еременко А. А., Заболотских И. Б. , Киров М. Ю. , Лебединский К. М. , Левит А. Л.
Назва : Эффективность и безопасность применения дексмедетомидина для седации больных при проведении продленной ИВЛ в отделениях реанимации и интенсивной терапии (результаты российского многоцентрового исследования)
Місце публікування : Анестезиология и реаниматология. - 2015. - № 5. - С. 47-53 (Шифр АР11/2015/5)
MeSH-головна: ДЫХАНИЕ ИСКУССТВЕННОЕ -- RESPIRATION, ARTIFICIAL
СЕДАТИВНЫЙ ЭФФЕКТ ГЛУБОКИЙ -- DEEP SEDATION
ДЕЛИРИЙ -- DELIRIUM
ДЕКСМЕДЕТОМИДИН -- DEXMEDETOMIDINE
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Чан Д., Бреннан Д.
Назва : Делирий: постановка диагноза, улучшение прогноза
Місце публікування : Международный медицинский журнал (Москва). - Москва, 1999. - Т. 2, № 9-10. - С. 540-546 (Шифр 45901/1999/2/9/10)
MeSH-головна: ПОЖИЛЫЕ -- AGED
ДЕЛИРИЙ -- DELIRIUM
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Пасечник И. Н., Махлай А. В., Теплякова А. Н., Митягин Г. И.
Назва : Церебральная дисфункция как компонент формирования полиорганной недостаточности у хирургических больных (лекция)
Місце публікування : Хирургия. Журнал им. Н. И. Пирогова. - 2015. - № 6. - С. 4-11 (Шифр ХР4/2015/6)
MeSH-головна: ДЕЛИРИЙ -- DELIRIUM
КРИТИЧЕСКИЕ СОСТОЯНИЯ -- CRITICAL ILLNESS
ФАКТОРЫ РИСКА -- RISK FACTORS
ДЕКСМЕДЕТОМИДИН -- DEXMEDETOMIDINE
Знайти схожі

4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Харитонов В. І., Шпаченко Д. А., Бочарова Т. І.
Назва : Синдром кільцевої 14-ї хромосоми
Місце публікування : НейроNEWS. - 2021. - № 5. - С. 16-18 (Шифр НУ43/2021/5)
Примітки : Бібліогр.: в кінці ст.
MeSH-головна: ХРОМОСОМНЫЕ АБЕРРАЦИИ -- CHROMOSOME ABERRATIONS
ХРОМОСОМЫ ЧЕЛОВЕКА, ПАРА 14 -- CHROMOSOMES, HUMAN, PAIR 14
ПОЛИМОРФИЗМ ГЕНЕТИЧЕСКИЙ -- POLYMORPHISM, GENETIC
ОПИСАНИЕ СЛУЧАЕВ -- CASE REPORTS
ДЕЛИРИЙ -- DELIRIUM
ДЕТИ -- CHILD
Анотація: Нині все частіше увагу медиків приваблюють рідкісні генетично обумовлені синдроми. Оскільки вони виникають відносно рідко, досвід розпізнавання цих синдромів у лікарів вузьких спеціальностей і лікарів загальної практики недостатній. Власне, однією з таких рідкісних мутацій є синдром кільцевої 14-ї хромосоми, який мас яскраві клінічні ознаки. Структурні аберації у вигляді кільцеподібної форми можуть бути в кожній хромосомі людини. Майже половина зі структурних аберацій у вигляді кільцеподібної форми стосуються акроцентричної хромосоми, а саме: 13, 14, 15, 21 і 22-ї. Причиною їх виникнення зазвичай слугують невеликі делеції термінальних частин короткого і довгот плеча, із подальшим злиттям двох кінців Точний прогноз щодо очікуваної тривалості життя в осіб із синдромом г (14) ще не встановлено. Спостерігається значна клінічна варіабельність перебігу патології, тому прогноз оцінюється індивідуально. Насамперед він залежить від супутніх соматичних захворювань та їхніх ускладнень. Основні прогностичні детермінанти частота і тяжкість епілепсії, інфекційних хвороб і порушень харчування
Знайти схожі

5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Савина М. А.
Назва : Постинсультный делирий
Місце публікування : Журнал неврологии и психиатрии им. С.С. Корсакова. - 2014. - Т. 114, № Прил. к №12 (Вып. 2. Инсульт). - С. 19-27 (Шифр ЖР15/2014/114/Прил. к №12 (Вып. 2. Инсульт))
MeSH-головна: ДЕЛИРИЙ -- DELIRIUM
ИНСУЛЬТ -- STROKE
Знайти схожі

6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Пасечник И. Н., Махлай А. В., Теплякова А. Н., Губайдуллин Р. Р. , Сальников П. С. , Борисов А. В. , Березенко М. Н.
Назва : Послеоперационный делирий: новый подход к лечению
Місце публікування : Хирургия. Журнал им. Н. И. Пирогова. - 2015. - № 3. - С. 71-75 (Шифр ХР4/2015/3)
MeSH-головна: ДЕЛИРИЙ -- DELIRIUM
ПОСЛЕОПЕРАЦИОННЫЕ ОСЛОЖНЕНИЯ -- POSTOPERATIVE COMPLICATIONS
ГАЛОПЕРИДОЛ -- HALOPERIDOL
ДЕКСМЕДЕТОМИДИН -- DEXMEDETOMIDINE
Знайти схожі

7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Площенко Ю. О., Клигуненко О. М.
Назва : Сучасні рекомендації з профілактики й лікування післяопераційного делірію у відділеннях інтенсивної терапії
Місце публікування : Медицина неотложных состояний. - Київ, 2018. - N 6. - С. 125-132 (Шифр МУ66/2018/6)
Примітки : Бібліогр. наприкінці ст.
MeSH-головна: ДЕЛИРИЙ -- DELIRIUM
ФАКТОРЫ РИСКА -- RISK FACTORS
ПОСЛЕОПЕРАЦИОННЫЕ ОСЛОЖНЕНИЯ -- POSTOPERATIVE COMPLICATIONS
ПЕРИОПЕРАЦИОННЫЙ КОНТРОЛЬ -- PERIOPERATIVE CARE
ПОЖИЛЫЕ -- AGED
Анотація: Розвиток післяопераційного делірію на сьогодні можна вважати однією з невирішених проблем сучасної хірургії й анестезіології, особливо в пацієнтів похилого віку. Раніше цією проблемою нехтували, зараз же за кордоном з’являється все більше робіт, у яких визнається важливість цієї теми в повсякденній практиці. Післяопераційний делірій — складний багатокомпонентний синдром, що викликається поєднанням безлічі додаткових і пускових чинників, а його розвиток не є результатом неадекватної роботи лікаря-анестезіолога. Одне з найбільш повних керівництв, присвячених цьому питанню, було опубліковано в журналі European Journal of Anaesthesiology в 2017 році. European Society of Anaesthesiology evidence-basedand consensus-based guideline on postoperative delirium був складений групою експертів, включаючи анестезіологів, хірургів, геріатрів і психіатрів. Метою керівництва було надання заснованих на доказах рекомендацій з профілактики й передопераційної ідентифікації пацієнтів з ризиками розвитку й лікування післяопераційного делірію. У даному керівництві розглядаються особливості післяопераційного делірію в пацієнтів усіх вікових груп, як у дорослих, так і в дітей. Ми звернули увагу на це керівництво й поставили за мету надати його аналіз і розглянути можливості впровадження в повсякденну практику лікаря-анестезіолога в сучасних реаліях нашої країни, зосередившись тільки на рекомендаціях для дорослих пацієнтів і не розглядаючи педіатричні особливості
Знайти схожі

8.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Марценковський І. А., Марценковська І. І., Макаренко Г. В., Скрипник Т. О., Здорик І. Ф.
Назва : Педіатричний делірій при розладах аутистичного спектра. Клінічний і генетичний поліморфізм, зв’язок з онтогенетичними епілептичними енцефалопатіями, шизофренією, біполярним розладом
Місце публікування : Міжнародний неврологічний журнал. - 2021. - Т. 17, № 2. - С. 51-65 (Шифр МУ64/2021/17/2)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: АУТИЗМ -- AUTISTIC DISORDER
ДЕЛИРИЙ -- DELIRIUM
ПСИХОТИЧЕСКИЕ РАССТРОЙСТВА -- PSYCHOTIC DISORDERS
ПАТОЛОГИЧЕСКИЕ СОСТОЯНИЯ, ПРИЗНАКИ БОЛЕЗНЕЙ И СИМПТОМЫ -- PATHOLOGICAL CONDITIONS, SIGNS AND SYMPTOMS
ОПИСАНИЕ СЛУЧАЕВ -- CASE REPORTS
ДЕТИ -- CHILD
ПОЛИМОРФИЗМ ГЕНЕТИЧЕСКИЙ -- POLYMORPHISM, GENETIC
Анотація: Психотичні симптоми діагностуються в 3–16 % підлітків і молодих дорослих з розладами аутистичного спектра (РАС) і викликають дискусії щодо їх етіопатогенетичної концептуалізації. У межах 7th Framework Programme: PsychGene «Copy Number Variation and Endophenotypes in Psychiatric Disorders, 2009–2012» після сканування геномів (GWAS) лабораторією deCODE genetics (Ісландія) виділені понад 40 тисяч рідкісних мутацій, які пов’язують з підвищенням ризику маніфестації психічних розладів у дитячому віці. У ДУ «НДІ психіатрії МОЗ України» протягом 2009–2012 років для проспективного дослідження відібрані 25 дітей дошкільного й молодшого шкільного віку (середній вік 78,0 ± 36,3 місяця) з РАС із 1q21.1, 15q13.3, 15q24, 2q24.3, 2p16.3, 16p11.2, 7q31.32, 22q13.3, 17p13, 4q35 синдромами та NEXMIF мутаціями на Х-хромосомі і 38 дітей (середній вік 48,0 ± 21,8 місяця) з варіантами поліморфізму локусів генів рецепторів серотоніну 2А (5HTR2A) і дофаміну (DRD2). До березня 2021 року (середня тривалість проспективного дослідження 127,2 ± ± 12,8 місяця) описані й досліджені 12 клінічних випадків психотичних розладів/делірію в пацієнтів з РАС та епілептичними нападами і 8 випадків РАС з окремими психотичними симптомами без порушень свідомості й епілептичних нападів. Досліджені й описані клінічні фенотипи SHANK3, NRXNT, NEXMIF енцефалопатій, інші складні варіанти первазивних розладів розвитку з психотичними симптомами, їх причинно-наслідковий зв’язок з епілептичними енцефалопатіями, шизофренією, біполярним розладом, розладами дефіциту уваги й гіперактивності. За результатами проспективного дослідження обговорюються терапевтичні стратегії. Пацієнти з епілептичними енцефалопатіями погано переносять терапію фенітоїном, фенобарбіталом, карбамазепіном, атиповими антипсихотиками. Отримані нові докази можливої ефективності в таких пацієнтів терапії ламотригіном, невисокими дозами солей вальпроєвої кислоти, політерапії вальпроатами з ламотригіном і лакозамідом. При РАС із резистентними до протиепілептичних лікарських засобів епілептичними нападами, делірієм з кататонічними симптомами рекомендоване застосування бензодіазепінів (клоназепаму). При призначенні атипових антипсихотиків рекомендовані кветіапін та арипіпразол. Ці лікарські засоби ефективні в дітей і молодих дорослих з РАС при психотичних симптомах без розладів свідомості й кататонічних симптомів
Знайти схожі

9.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Павлов О. О., Луцик С. А.
Назва : Терапія післяопераційного делірію
Місце публікування : Медицина неотложных состояний. - Донецк, 2016. - № 8. - С. 69-72 (Шифр МУ66/2016/8)
Примітки : Бібліогр.: с. 71
MeSH-головна: ДЕЛИРИЙ -- DELIRIUM
ПОСЛЕОПЕРАЦИОННЫЕ ОСЛОЖНЕНИЯ -- POSTOPERATIVE COMPLICATIONS
ФАКТОРЫ РИСКА -- RISK FACTORS
ПЕРИОПЕРАЦИОННЫЙ КОНТРОЛЬ -- PERIOPERATIVE CARE
Знайти схожі

10.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Павлов О. О., Луцик С. А.
Назва : Попередники розвитку післяопераційного делірію у пацієнтів похилого віку та шляхи терапевтичної тактики
Місце публікування : Медицина неотложных состояний. - Донецк, 2016. - № 8. - С. 64-68 (Шифр МУ66/2016/8)
Примітки : Бібліогр.: с. 67-68
MeSH-головна: ДЕЛИРИЙ -- DELIRIUM
ПОСЛЕОПЕРАЦИОННЫЕ ОСЛОЖНЕНИЯ -- POSTOPERATIVE COMPLICATIONS
ПЕРИОПЕРАЦИОННЫЙ КОНТРОЛЬ -- PERIOPERATIVE CARE
БОЛЕЗНЬ ПРОВОЦИРУЮЩИЕ ФАКТОРЫ -- PRECIPITATING FACTORS
ФАКТОРЫ РИСКА -- RISK FACTORS
ПОЖИЛЫЕ -- AGED
Знайти схожі

11.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Павлов О. О., Луцик С. О.
Назва : Післяопераційний делірій у пацієнтів похилого віку
Місце публікування : Медицина неотложных состояний. - Донецк, 2016. - № 7. - С. 115-119 (Шифр МУ66/2016/7)
Примітки : Бібліогр.: с. 118-119
MeSH-головна: ДЕЛИРИЙ -- DELIRIUM
ПОСЛЕОПЕРАЦИОННЫЕ ОСЛОЖНЕНИЯ -- POSTOPERATIVE COMPLICATIONS
ГАЛОПЕРИДОЛ -- HALOPERIDOL
КЕТАМИН -- KETAMINE
ПОЖИЛЫЕ -- AGED
Знайти схожі

12.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Павлов О. О., Луцик С. А.
Назва : Актуальність вивчення проблеми післяопераційного делірію в пацієнтів похилого віку
Місце публікування : Медицина неотложных состояний. - Донецк, 2016. - N 5. - С. 98-101 (Шифр МУ66/2016/5)
Примітки : Бібліогр.: с. 100-101
MeSH-головна: ПОСЛЕОПЕРАЦИОННЫЕ ОСЛОЖНЕНИЯ -- POSTOPERATIVE COMPLICATIONS
ДЕЛИРИЙ -- DELIRIUM
ФАКТОРЫ РИСКА -- RISK FACTORS
ПОЖИЛЫЕ -- AGED
Знайти схожі

13.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Омельченко-Селюкова А. В., Дубівська С. С., Волкова Ю. В.
Назва : Характер і частота розвитку ускладнень у пацієнтів з політравмою на фоні хронічної алкогольної інтоксикації [Електронний ресурс]
Місце публікування : Art of Medicine. - 2021. - N 4. - С. 60-64 (Шифр АУ50/2021/4)
Форма і об'єм ресурсу: Електрон. текст. дані
Примітки : Бібліогр.: в кінці ст.
MeSH-головна: АЛКОГОЛИЗМ -- ALCOHOLISM
ТРАВМА МНОЖЕСТВЕННАЯ -- MULTIPLE TRAUMA
ДЕЛИРИЙ -- DELIRIUM
ПОЛОВАЯ ИДЕНТИЧНОСТЬ -- GENDER IDENTITY
АБСТИНЕНТНЫЙ СИНДРОМ -- SUBSTANCE WITHDRAWAL SYNDROME
Анотація: Мета. Виявити закономірності перебігу травматичної хвороби та характер ускладнень у пацієнтів з політравмою (ПТ) та хронічною алкогольною інтоксикацією (ХАІ). Матеріали та методи. Проаналізовано медичну документацію 39 постраждалих з ПТ та вживанням алкоголю в анамнезі віком 19-60 років, які лікувались у відділенні ПТ та анестезіології на 12 ліжок для інтенсивної терапії хворих зі сполученою травмою КЗОЗ «ХМКЛШНМД ім. проф. О.І. Мещанінова». Результати. Середній вік пацієнтів склав 37,4±9,4 роки, чоловіків було в 2,9 раза більше, ніж жінок. Серед інфекційних ускладнень ПТ у пацієнтів з ХАІ переважали пневмонії (28,2%), сепсис (7,6%). Неінфекційні ускладнення представлені делірієм - у 29 пацієнтів (74%), що збільшувало перебування хворих у відділенні інтенсивної терапії на 39,6±5,3 години. Із меншою частотою у хворих виникали тромбози, які спостерігались у 5 (12,8%) пацієнтів, синдром жирової емболії - 2 (5,1%). Висновки. Найчастіше поєднані травми на фоні ХАІ отримують чоловіки молодого працездатного віку. Причиною травмування у понад 60% випадків є ДТП. 82% потерпілих знаходились у стані алкогольного сп’яніння під час госпіталізації. У середньому терміни перебування хворих цієї категорії у відділенні інтенсивної терапії складає 64,9±23,7 години, хоча при розвитку ускладнень ці строки збільшуються до 103,2±14,2 години. У пацієнтів з ХАІ спостерігається ускладнений перебіг травматичної хвороби. Найбільш поширеними ускладненнями ПТ на фоні ХАІ є: пневмонія, сепсис та перитоніт, делірій, тромбози, синдром жирової емболії. У пацієнтів з делірієм ризик розвитку летального кінця у 6,25 раза вищий, ніж у пацієнтів без гострої енцефалопатії
Знайти схожі

14.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Мельниченко М. В., Дмитрієв Д. В., Назарчук О. А.
Назва : Порівняння періопераційної седації дексмедетомідином та пропофолом у пацієнтів на штучній вентиляції легень з торакальними та абдомінальними оперативними втручаннями
Паралельн. назви :Comparison of perioperative sedation with dexmedetomidine and propofol in patients on mechanical ventilation with thoracic and abdominal surgery
Місце публікування : Біль, знеболювання і інтенс. терапія. - К., 2022. - N 1. - С. 19-26 (Шифр БУ1/2022/1)
Примітки : Библиогр. в конце ст.
MeSH-головна: АНЕСТЕЗИЯ -- ANESTHESIA
ГРУДНАЯ ХИРУРГИЯ -- THORACIC SURGERY
БРЮШНАЯ ПОЛОСТЬ -- ABDOMINAL CAVITY
СЕДАТИВНЫЙ ЭФФЕКТ ГЛУБОКИЙ -- DEEP SEDATION
ДЫХАТЕЛЬНЫХ ПУТЕЙ ЭКСТУБАЦИЯ -- AIRWAY EXTUBATION
ДЕЛИРИЙ -- DELIRIUM
Анотація: Седативні засоби, що використовуються під час торакальних та абдомінальних оперативних втручань, можуть впливати на гемодинаміку, час екстубації пацієнта, тривалість перебування у відділення інтенсивної терапії та частоту виникнення деліріюПеріопераційне використання дексмедетомідину було пов’язане з більш ранньою екстубацією серед пацієнтів, що перенесли торакальні чи абдомінальні оперативні втручання, не впливаючи на тривалість перебування у відділенні реанімації та стаціонарі. Тривалість операції, старший вік та поява делірію – провідні фактори, що сприяли подовженню часу вентиляції. Враховуючи менш виражений депресивний вплив на показник неінвазивного серцевого викиду, схеми періопераційної седації на основі дексмедетомідину можуть бути альтернативою схемам на основі пропофолу з метою скорочення часу екстубації
Знайти схожі

15.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Макаренко Г. В., Марценковський І. А.
Назва : Педіатричний делірій: клінічний та генетичний поліморфізм і можливий зв’язок з іншими психічними розладами
Місце публікування : НейроNEWS. - 2021. - № 5. - С. 12-15 (Шифр НУ43/2021/5)
Примітки : Бібліогр.: в кінці ст.
MeSH-головна: ДЕЛИРИЙ -- DELIRIUM
ПОЛИМОРФИЗМ ГЕНЕТИЧЕСКИЙ -- POLYMORPHISM, GENETIC
ПСИХИЧЕСКИЕ РАССТРОЙСТВА С ДЕТСТВА (ВНЕШ) -- MENTAL DISORDERS DIAGNOSED IN CHILDHOOD (NON MESH)
ПЕДИАТРИЯ -- PEDIATRICS
Анотація: Делірій (лат. de-lira — шаленію, марю) — нейрокогнітивний розлад, розлад свідомості, розлад сплутаності свідомості внаслідок обманів сприйняття, зумовлений соматичним захворюванням чи його лікуванням. Зокрема, для визначення делірію як нозологічної одиниці різні клінічні дисципліни використовували різні терміни, як-от «гострий стан сплутаності», «токсичний психоз», «психоз відділення інтенсивної терапії», «органічний психосиндром» та інші
Знайти схожі

16.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Макаренко Г. В., Марценковський І. А.
Назва : Педіатричний делірій: клінічний та генетичний поліморфізм і можливий зв’язок з іншими психічними розладами
Місце публікування : НейроNEWS. - 2021. - № 1. - С. 16-19 (Шифр НУ43/2021/1)
Примітки : Бібліогр.: в кінці ст.
MeSH-головна: ДЕЛИРИЙ -- DELIRIUM
ПЕДИАТРИЯ -- PEDIATRICS
ОПИСАНИЕ СЛУЧАЕВ -- CASE REPORTS
КОМОРБИДНОСТЬ -- COMORBIDITY
ПОЛИМОРФИЗМ ГЕНЕТИЧЕСКИЙ -- POLYMORPHISM, GENETIC
Анотація: Делірій (лат. de-lira — шаленію, марю) — нейрокогнітивний розлад, розлад свідомості, розлад сплутаності свідомості внаслідок обманів сприйняття, зумовлений соматичним захворюванням чи його лікуваннямЗокрема, для визначення делірію як нозологічної одиниці різні клінічні дисципліни використовували різні ­терміни, як-от «гострий стан сплутаності», «токсичний ­психоз», «психоз відділення інтенсивної терапії», «органічний психосиндром» та інші
Знайти схожі

17.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Лихванцев В. В.
Назва : Неспецифический делирий в отделении интенсивной терапии и реанимации
Місце публікування : Анестезиология и реаниматология. - 2015. - № 2. - С. 55-59 (Шифр АР11/2015/2)
MeSH-головна: ДЕЛИРИЙ -- DELIRIUM
СНОТВОРНЫЕ И СЕДАТИВНЫЕ СРЕДСТВА -- HYPNOTICS AND SEDATIVES
ИНТЕНСИВНОЙ ТЕРАПИИ ОТДЕЛЕНИЕ -- INTENSIVE CARE UNITS
ДЕКСМЕДЕТОМИДИН -- DEXMEDETOMIDINE
Знайти схожі

18.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Кутлубаев М. А., Ахмадеева Л. Р.
Назва : Делирий в остром периоде церебрального инсульта
Місце публікування : Журнал неврологии и психиатрии им. С.С. Корсакова. - 2012. - T. 112, № 8. - С. 100-105 (Шифр ЖР15/2012/112/8)
Предметні рубрики: Инсульт цереброваскулярный-- психол
Делирий
Знайти схожі

19.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Кутлубаев М. А., Ахмадеева Л. Р.
Назва : Делирий в клинической практике терапевта
Місце публікування : Терапевтический архив. - 2014. - Т. 86, № 3. - С. 83-87 (Шифр ТР8/2014/86/3)
MeSH-головна: ДЕЛИРИЙ -- DELIRIUM
ГАЛОПЕРИДОЛ -- HALOPERIDOL
ДЕЛИРИЙ, ДЕМЕНЦИЯ, АМНЕСТИЧЕСКИЕ И КОГНИТИВНЫЕ РАССТРОЙСТВА -- DELIRIUM, DEMENTIA, AMNESTIC, COGNITIVE DISORDERS
ТЕРАПИЯ (ДИСЦИПЛИНА) -- INTERNAL MEDICINE
Знайти схожі

20.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Кутлубаев М. А.
Назва : Выявление когнитивного дефицита в практике терапевта: обзор скрининговых шкал
Місце публікування : Терапевтический архив. - 2014. - Т. 86, № 11. - С. 135-138 (Шифр ТР8/2014/86/11)
MeSH-головна: КОГНИТИВНЫЕ РАССТРОЙСТВА -- COGNITION DISORDERS
ДЕМЕНЦИЯ -- DEMENTIA
ДЕЛИРИЙ -- DELIRIUM
ПСИХИЧЕСКОГО СТАТУСА ШКАЛЫ ОЦЕНКИ -- PSYCHIATRIC STATUS RATING SCALES
Знайти схожі

 1-20    21-39 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)