Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Книги (61)Рідкісні видання (11)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>S=Детей развитие<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 127
Показані документи з 1 по 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Riga O., Gonchar M., Pilgui I.
Назва : Development of healthy children of early and preschool age in Kharkiv: I stage
Місце публікування : Неонатологія, хірургія та перинатальна медицина. - Київ, 2018. - Т. 8, № 2. - С. 46-51 (Шифр НУ45/2018/8/2)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: ДЕТЕЙ РАЗВИТИЕ -- CHILD DEVELOPMENT
Анотація: Вступ. Фізична активність і гра дуже важливі для нормального розвитку здібностей дитини, оскільки вони закладають основу для майбутніх здібностей дитини читати, писати, рахувати і здібностей творчого мислення. Гра, безсумнівно, впливає на всі аспекти розвитку дитини. Мета. Оцінити розвиток дітей 3, 4 і 5 років, що проживають в Харкові і їхніх однолітків, які займаються футболом в футбольному клубі для дошкільнят «Footbik», на основі методу коучингу TOTAL SOCCER (Нідерланди). Методи. Проспективне медичне і соціальне дослідження 323 дітей у віці від 2 до 4,5 років, що проживають у Харкові (115 з дитячих садів і 208 з секції зі спеціальною футбольної методикою). Проект дослідження включав розробку форм заявок, опитувальник для батьків дітей, створення бази даних і статистичну обробку отриманого матеріалу на основі STATISTICA 7. Результати. Моторні навички у дітей обох груп не відрізнялися. Цілком зрозуміло, що батьки готові до «швидкого фізичного» розвитку своєї дитини і відправляють його у футбольний клуб для дошкільнят. Але просування в моторних навичках у порівнянні з однолітками вимагає часу. Ми проаналізували період відвідувань футбольного клубу для дошкільнят дітьми групи порівняння і відповідно до цього провели аналіз розвитку дітей. Більшість дітей - 143 (69%) - відвідують спортивний клуб менш ніж півроку (р 0,001). З 6 до 12 місяців в спортивному клубі взяли участь 54 (26%) дітей, понад рік - 11 (5%) дітей. Ось чому для більш детального аналізу і збору доказів необхідно провести II етап досліджень, а саме вплив періоду відвідування футбольного клубу для дошкільнят на розвиток дитини. Наш етап дослідження визначив, що частота пізнавального (інтелектуального) розвитку була краще у дітей, які вирушають у футбольний клуб для дошкільнят за допомогою спеціального методу коучингу. Слід зазначити, що розвиток соціального і емоційного розвитку спостерігалося тільки у дітей, які відвідують дитячі садки. Висновки. Було встановлено, що фізичний розвиток у дітей раннього та дошкільного віку не відрізняється у дітей, які відвідують дитячі садки або футбольний клуб для дошкільнят. Статистично важлива частота просування в пізнавальному (інтелектуальному) розвитку дитини була відзначена серед дітей, які відвідують футбольний клуб для дошкільнят. У дітей, які відвідують дитячі садки, відзначалося поліпшення соціального і емоційного розвитку.
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Riga O., Gonchar M., Pilgui I.
Назва : Development of toddlers and preschool children in Kharkiv results of the second stage of research
Місце публікування : Неонатологія, хірургія та перинатальна медицина. - Київ, 2018. - Т. 8, № 3. - С. 12-15 (Шифр НУ45/2018/8/3)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: ДЕТЕЙ РАЗВИТИЕ -- CHILD DEVELOPMENT
Анотація: У статті відображені аспекти дослідження сфер розвитку дітей раннього та дошкільного віку м. Харкова. Проводилося визначення моторного та адаптивного розвитку дітей раннього та дошкільного віку, які відвідували спортивну секцію за спеціальною методикою шляхом опитування 66 батьків та 60 батьків дітей, які відвідували лише дитячі садочки. Середній час відвідувань спортивної секції в когорті був 110 годин, тому набуті навички визначали залежно від тривалості відвідувань за останні 1-1,5 роки - як менше 110 годин та понад 110 годин. Анкету було розроблено на основі рекомендацій Американської академії педіатрії «Council on Children with Disabilities». Встановлено, що діти, які відвідували спортивну секцію понад 110 годин, мали випередження з декількох позицій моторного розвитку та з усіх позицій адаптивного розвитку, тобто навичок самообслуговування. З урахуванням попереднього І етапу дослідження автори припускають, що активне залучення дитини до спортивної секції за спеціальною методикою призводить не лише до покращень моторних навичок, а й сприяє розумовому розвитку та розвитку навичок самообслуговування.
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Vajpayee A.
Назва : Impact of visual literacy skill program on visual literacy of deprived children and non-deprived children
Місце публікування : Лікар. справа. - київ, 2017. - N 7. - С. 75-80 (Шифр ЛУ2/2017/7)
MeSH-головна: ЗРИТЕЛЬНОЕ ВОСПРИЯТИЕ -- VISUAL PERCEPTION
КОМПЬЮТЕРНАЯ ГРАФИКА -- COMPUTER GRAPHICS
ДЕТЕЙ РАЗВИТИЕ -- CHILD DEVELOPMENT
Анотація: In the present study an effort has been made to evaluate the effect of early visual literacy skill program on visual literacy of deprived and non deprived children. There were three levels of visual literacy skill program and their impact on different groups of children was made to measure up the levels of visual literacy skill program on performance of both deprived and non deprived children. It was hypothesis that visual literacy skill program will level off the performance of both deprived and non deprived children. As the duration of visual literacy skill program increase it will result in better performance of pictorial perception and visual literacy. The findings of the study have revealed that by enriching the exposure of deprived children with visual literacy skill program one can enhance their performance to the level of non deprived children. An effort has also been made to address the issues related to the development of simulation program on visual literacyУ дослідженні зроблені зусилля для оцінки ефекту ранньої симуляційної програми з образотворчого сприйняття обмежених і звичайних дітей. Було проведено три рівня програми моделювання, і вивчено їх вплив на різні групи дітей. Була зроблена оцінка ефективності впливу цих рівнів симуляційної програми на обмежених і звичайних дітей. Гіпотеза полягала в тому, що симуляції програма буде вирівнювати ефективність як обмежених так і звичайних дітей. У міру збільшення рівнів симуляційної програми це призведе до підвищення ефективності графічного сприйняття і візуальної грамотності. Результати дослідження показали, що, збагачуючи сприйняття обмежених дітей за допомогою симуляційної програмою, можна підвищити їх ефективність до рівня звичайних дітей. Були також зроблені зусилля для вирішення питань, пов’язаних з розробкою симуляційної програми по візуальної грамотності
Знайти схожі

4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Єжова О. О., Басанець Л. М., Іванова О. І.
Назва : Показники фізичного розвитку дітей дошкільного віку м.Суми
Місце публікування : Довкілля та здоров’я. - Київ, 2000. - № 3. - С. 32-34 (Шифр ДУ9/2000/3)
MeSH-головна: ДОШКОЛЬНИКИ
ДЕТЕЙ РАЗВИТИЕ -- CHILD DEVELOPMENT
УКРАИНА -- UKRAINE
ЗДОРОВЬЯ СОСТОЯНИЯ ПОКАЗАТЕЛИ -- HEALTH STATUS INDICATORS
Знайти схожі

5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Єжова О. О., Басанець Л. М., Іванова О. І.
Назва : Фізичний розвиток дітей та підлітків різних промислових міст Сумської області
Місце публікування : Довкілля та здоров’я. - 2002. - № 1. - С. 42-45 (Шифр ДУ9/2002/1)
MeSH-головна: ДЕТЕЙ РАЗВИТИЕ -- CHILD DEVELOPMENT
ПОДРОСТКИ -- ADOLESCENT
ПРОМЫШЛЕННОСТЬ -- INDUSTRY
УКРАИНА -- UKRAINE
Знайти схожі

6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Іванусь С. Г., Крамаренко Н. М.
Назва : Особливості фізичного розвитку у дітей та підлітків з артеріальною гіпертензією
Місце публікування : Международный журнал педиатрии, акушерства и гинекологии. - 2014. - Т. 6, № 1. - С. 31 (Шифр МУ90/2014/6/1)
MeSH-головна: ДЕТЕЙ РАЗВИТИЕ -- CHILD DEVELOPMENT
ПОДРОСТКИ -- ADOLESCENT
ГИПЕРТЕНЗИЯ -- HYPERTENSION
Знайти схожі

7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Назва : Ігри на природі посилюють імунну систему дитини
Місце публікування : Фармацевт практик. - 2020. - № 10. - С. 23 (Шифр ФУ17/2020/10)
MeSH-головна: ДЕТЕЙ РАЗВИТИЕ -- CHILD DEVELOPMENT
ИГРЫ И ИГРУШКИ -- PLAY AND PLAYTHINGS
ОТДЫХ АКТИВНЫЙ -- RECREATION
КЛИНИЧЕСКОЕ ИССЛЕДОВАНИЕ -- CLINICAL TRIAL
МИКРОБИОТА -- MICROBIOTA
ФИНЛЯНДИЯ -- FINLAND
Анотація: Всього місяць прогулянок та ігор у природному середовищі – в лісі, на річці, на полі – замість міського асфальту, значно поліпшує функції імунної системи дитини за рахунок більшого різноманіття мікрофлори на шкірі та в кишечнику. Користь природи та «природного бруду» для дітей тепер довели у клінічному дослідженні, проведеному вченими з Університету Гельсінкі (Фінляндія)
Знайти схожі

8.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Абраменко В. В.
Назва : Особливості формування психомовленнєвого розвитку та біологічного віку дітей зі спастичним церебральним паралічем
Місце публікування : Современная педиатрия. - 2014. - № 6. - С. 45-47 (Шифр СУ26/2014/6)
MeSH-головна: ЦЕРЕБРАЛЬНЫЙ ПАРАЛИЧ -- CEREBRAL PALSY
ДЕТЕЙ РАЗВИТИЕ -- CHILD DEVELOPMENT
ЯЗЫКОВОГО РАЗВИТИЯ РАССТРОЙСТВА -- LANGUAGE DEVELOPMENT DISORDERS
ДЕТИ -- CHILD
Знайти схожі

9.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Алимарданова М. А.
Назва : Особенности соматометрических и функциональных показателей детей младшего школьного возраста с разным двигательным режимом, проживающих в г. Ташкенте
Місце публікування : Педиатрия. Журнал им. Г.Н.Сперанского. - 2011. - T. 90, № 1. - С. 117-121 (Шифр ПР21/2011/90/1)
Предметні рубрики: Детей развитие
Антропометрия
Спорт
Школьники
Знайти схожі

10.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Черданцев А. П., Костинов М. П., Кусельман А. И., Лютая З. А., Кутбутдинова М. Х.
Назва : Анализ анте- и постнатального развития детей на фоне вакцинации беременных против гриппа
Місце публікування : Российский вестник перинатологии и педиатрии. - М., 2013. - Т. 58, № 2. - С. 30-34 (Шифр РР6/2013/58/2)
MeSH-головна: ВАКЦИНАЦИЯ -- VACCINATION
БЕРЕМЕННОСТЬ -- PREGNANCY
ДЕТЕЙ РАЗВИТИЕ -- CHILD DEVELOPMENT
Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)