Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Книги (11)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>S=Инородные тела<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 193
Показані документи з 1 по 20
 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-120      
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Плаксивий О. Г., Мазур О. О., Калуцький І. В., Котик Т. Л.
Назва : Ятрогенне стороннє тіло верхньощелепної пазухи
Місце публікування : Клінічна анатомія та оперативна хірургія. - Чернівці, 2021. - Т. 20, № 1. - С. 31-34 (Шифр КУ26/2021/20/1)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: ИНОРОДНЫЕ ТЕЛА -- FOREIGN BODIES
ВЕРХНЕЧЕЛЮСТНАЯ ПАЗУХА -- MAXILLARY SINUS
Анотація: Ятрогенні сторонні тіла приносових пазух виявляються вкрай рідко і, як правило, при проведенні лікарських маніпуляцій. В даному клінічному випадку злам голки для пункції гайморової пазухи потребував оперативного лікування.
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Ехалов В. В., Хоботова Н. В.
Назва : Неотложная помощь при обтурационной асфиксии (клиническая лекция)
Місце публікування : Медицина невідкладних станів. - 2020. - Т. 16, № 4. - С. 25-32 (Шифр МУ104/2020/16/4)
Примітки : Библиогр. в конце ст.
MeSH-головна: АСФИКСИЯ -- ASPHYXIA
ДЫХАТЕЛЬНЫХ ПУТЕЙ ОБСТРУКЦИЯ -- AIRWAY OBSTRUCTION
АСПИРАЦИЯ РЕСПИРАТОРНАЯ -- RESPIRATORY ASPIRATION
ИНОРОДНЫЕ ТЕЛА -- FOREIGN BODIES
НЕОТЛОЖНАЯ МЕДИЦИНСКАЯ ПОМОЩЬ -- EMERGENCY MEDICAL SERVICES
Анотація: Обтурационная асфиксия является острым патологическим состоянием, которое развивается при случайном или преднамеренном перекрытии верхних и/или нижних дыхательных путей с последующим развитием признаков острой дыхательной и сердечной недостаточности. Инородные тела дыхательных путей в структуре смертности при лор-патологии занимают второе место. Ранняя диагностика и правильная тактика лечения позволяют значительно снизить уровень смертности при этом патологическом состоянии. Чаще всего (85–95 % всех случаев) инородные тела дыхательных путей встречаются у детей в возрасте от 1,5 до 3 лет; 80 % случаев инородных тел нижних дыхательных путей возникают в возрасте от 2 до 15 лет. Наиболее опасными для жизни являются неподвижные инородные тела, расположенные на уровне от глотки до бифуркации трахеи, и те, которые вызывают полную непроходимость. В сообщении изложены классификации, патогенез, диагностические критерии и основы лечебной тактики при обтурационной асфиксии на догоспитальном и госпитальном этапах
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Плаксивий О. Г., Калуцький І. В., Мазур О. О., Сорохан М. М.
Назва : Ускладнене стороннє тіло шийного відділу стравоходу
Місце публікування : Клінічна анатомія та оперативна хірургія. - Чернівці, 2020. - Т. 19, № 1. - С. 113-116 (Шифр КУ26/2020/19/1)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: ИНОРОДНЫЕ ТЕЛА -- FOREIGN BODIES
ПИЩЕВОД -- ESOPHAGUS
Анотація: Хворий П., 42 роки, поступив в ЛОР-відділення ОКЛ на 4-день захворювання з вираженими больовими і дисфагічними явищами, гіпертермією, інспіраторною задишкою. На основі даних фаринго- і ларингоскопії, огляду і пальпації шиї, бокової рентгенографії за Земцовим і контрастної рентгенографії стравоходу виставлено діагноз: ускладнене стороннє тіло стравоходу. Хворий консультований торакальним хірургом. Вирішено видаляти стороннє тіло шляхом езофагоскопії під інтубаційним наркозом, а при неефективності провести шийну езофаготомію зліва з видаленням кістки та трахеотомію у зв’язку з реактивним набряком гортані. При езофагоскопії езофагоскопом Мезріна тубус № 2 в ділянці I-го звуження стравоходу виявлено кістку (шийний хребець курки) значних розмірів з чисельними шипами і виступами, що вклинені в бокову стінку гортаноглотки і стравоходу. Після неодноразових спроб, повертаюче стороннє тіло в різних площинах, видалити стороннє тіло через вклинення та загрозу розвитку стінки стравоходу не вдалося. Проведено лівобічну шийну езофаготомію з розрізом по передньому краю кивального м’яза. Під час операції оголено стравохід між трахеєю і шийно-грудним відділом хребта. Стінка стравоходу пропальпована, зроблено спроби ручного зміщення кістки в глотку. При цьому стороннє тіло, фіксоване щипцями і одночасним проведенням тракцій з додатковим проштовхуванням зі сторони рани, видалено разом тубусом езофагоскопа. Потреба в розтині стравоходу відпала. У подальшому проведена трахеотомія. Поставлено назогастральний зонд для зондового харчування. Післяопераційний період без ускладнень. Трахеотомічна трубка видалена через 4 дні, назогастральний зонд - через 7 днів. Внаслідок проведеного лікування хворий на 10-й день з одужанням виписаний. Клінічний випадок засвідчив, що діагностика і лікування сторонніх тіл стравоходу є складною проблемою отоларингології і для видалення останніх використовуються складні маніпуляції та оперативні втручання.
Знайти схожі

4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Плаксивий О. Г., Калуцький І. В., Мазур О. О., Півторак В. І., Булько І. В.
Назва : Торакотомія, шийна медіастенотомія та езофаготомія при ускладненому сторонньому тілі стравоходу
Місце публікування : Клінічна анатомія та оперативна хірургія. - 2019. - Т. 18, № 1. - С. 80-83 (Шифр КУ26/2019/18/1)
Примітки : Бібліогр.: в кінці ст.
MeSH-головна: ПИЩЕВОД -- ESOPHAGUS
ИНОРОДНЫЕ ТЕЛА -- FOREIGN BODIES
ТОРАКОТОМИЯ -- THORACOTOMY
ГРУДНАЯ ХИРУРГИЯ -- THORACIC SURGERY
СРЕДОСТЕНИЕ -- MEDIASTINUM
ЭЗОФАГОСТОМИЯ -- ESOPHAGOSTOMY
Анотація: Сторонні тіла стравоходу – складна проблема практичної оториноларингології. Несвоєчасна діагностика призводить до розвитку тяжких і небезпечних для життя ускладнень: езофагіту, параезофагіту, перфорації стравоходу, медіастиніту. Лікування полягає у видаленні стороннього тіла шляхом езофагоскопії в отоларингологічних стаціонарах. У разі пізнього звернення хворих, у яких виникла перфорація стравоходу з розвитком гнійного медіастиніту після видалення стороннього тіла, операції торакотомії з езофаготомією закінчується адекватним дренуванням зони ушкодження. Наведено власне спостереження ускладненого стороннього тіла стравоходу. З анамнезу відомо, що хворий випадково уві сні проковтнув зубний протез. При поступленні хворому проведено оглядову рентгенографію ОГК і контрастну рентгенографію стравоходу. Хворому виставлено діагноз: Стороннє тіло стравоходу з пошкодженням стінок стравоходу. Під загальним інтубаційним наркозом проведена езофагоскопія і декілька спроб стосовно видалення стороннього тіла. Через значне вклинення стороннє тіло не вдалося видалити, тому хворий переведений у відділення торакальної хірургії, де йому проведена бокова торакотомія справа, медіастінотомія, атипова резекція верхівки правої легені та шийна медіастінотомія зліва з ушиванням травматичних дефектів стравоходу для видалення стороннього тіла. Після закінчення оперативних втручань, що пройшли без ускладнень, встановлено назогастральний зонд. Хворий через 19 днів після оперативного втручання з одужанням виписаний додому. Цей неординарний клінічний випадок засвідчує, що рання діагностика та невідкладне видалення сторонніх тіл становлять основу профілактики ускладнень, а при виникненні ускладнень сторонніх тіл стравоходу, що представляють загрозу для життя, хворі підлягають адекватному лікуванню з використанням отоларингологічних та торакохірургічних оперативних втручань
Знайти схожі

5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Кононов А. Е., Цымбаленко Н. А.
Назва : Случай пулевого ранения мягких тканей носа у ребенка 4-х лет
Місце публікування : Бібліотека сімейного лікаря та сімейної медсестри. - 2018. - № 2. - С. 57-58 (Шифр БУ48/2018/2)
MeSH-головна: ОПИСАНИЕ СЛУЧАЕВ -- CASE REPORTS
ДЕТИ -- CHILD
НОС -- NOSE
РАНЫ ПРОНИКАЮЩИЕ -- WOUNDS, PENETRATING
ИНОРОДНЫЕ ТЕЛА -- FOREIGN BODIES
Анотація: С конца XX века по настоящее время отмечается постоянный рост количества повреждений из пневматического оружия, что сопоставимо с данными литературы о частоте огнестрельных ранений ЛОР- органов (1,2). Огнестрельные ранения бывают чаще у взрослых в результате хулиганских действий (71%), несчастных случаев (7%), в быту (4,5%). В отличие от этого, повреждения из пневматического оружия чаще получают подростки и молодые люди в возрасте от 10 до 20 лет (27%), реже от 20 до 30 лет - 20,7% случаев, только 2,2% составляют лица в возрасте от 50 до 60 лет, 14,6% - люди старше 60 лет. У детей подобные случаи встречаются очень редко, большинство - в результате нападения з общественных местах вне дома
Знайти схожі

6.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Плаксивий О. Г., Чифурко Т. Г., Калуцький І. В., Мазур О. О., Воєвідка М. Д., Сорохан М. М., Кульчицька Т. Л.
Назва : Ускладнене стороннє тіло стравоходу
Місце публікування : Журн. вушних, носових і горлових хвороб. - Київ, 2018. - N 3. - С. 69-71 (Шифр ЖУ4/2018/3)
MeSH-головна: ПИЩЕВОД -- ESOPHAGUS
ИНОРОДНЫЕ ТЕЛА -- FOREIGN BODIES
Анотація: Сторонні тіла стравоходу – це складна проблема практичної оториноларингології. Несвоєчасна діагностика та видалення сторонніх тіл стравоходу нерідко призводять до розвитку тяжких, а часом і небезпечних для життя ускладненьОсновними причинами попадання сторонніх тіл в стравохід є поспішне приймання їжі, звичка тримати різні предмети в роті, наявність зубних протезів. Зазвичай сторонні тіла затримуються в місцях фізіологічних звужень стравоходу. Сторонні тіла зустрічаються у любому віці, але в основному – у дітей до 10-річного віку (25%) і осіб старше 40 років (50%)
Знайти схожі

7.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Негодуйко В. В.
Назва : Класифікація хірургічного інструментарію для видалення сторонніх тіл м’яких тканин
Паралельн. назви :Classification of surgical instrumentation for removal of foreign bodies embedded in soft tissues
Місце публікування : Хірургія України. - К., 2018. - N 2. - С. 65-69 (Шифр ХУ6/2018/2)
Примітки : Библиогр. в конце ст.
MeSH-головна: КЛАССИФИКАЦИЯ -- CLASSIFICATION
ХИРУРГИЧЕСКИЕ ИНСТРУМЕНТЫ -- SURGICAL INSTRUMENTS
ИНОРОДНЫЕ ТЕЛА -- FOREIGN BODIES
Анотація: Запропоновано інноваційний хірургічний магнітний та немагнітний інструментарій, а також методики діагностики та видалення сторонніх тіл м'яких тканин. Класифікація хірургічного інструментарію для видалення сторонніх тіл надає змогу систематизувати сучасні підходи до діагностики й оперативного лікування сторонніх тіл м'яких тканин вогнепального походження
Знайти схожі

8.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Липатова Е.
Назва : Семейный зндодонтический портрет в объеме. Часть 2
Місце публікування : СтоматологИНФО. - 2018. - N 9. - С. 7-10 (Шифр СУ36/2018/9)
MeSH-головна: ОПИСАНИЕ СЛУЧАЕВ -- CASE REPORTS
ДИАГНОСТИКА СТОМАТОЛОГИЧЕСКАЯ -- DIAGNOSIS, ORAL
ВОССТАНОВЛЕНИЕ ПОВРЕЖДЕННЫХ РЕСТАВРИРОВАННЫХ ЗУБОВ -- DENTAL RESTORATION REPAIR
РЕНТГЕНОГРАФИЯ ДЕНТАЛЬНАЯ -- RADIOGRAPHY, DENTAL
ПЕРИАПИКАЛЬНАЯ ТКАНЬ -- PERIAPICAL TISSUE
ИНОРОДНЫЕ ТЕЛА -- FOREIGN BODIES
ЗУБНОЙ СВИЩ -- DENTAL FISTULA
КОРНЕВОГО КАНАЛА ЛЕЧЕНИЕ -- ROOT CANAL THERAPY
КОМОРБИДНОСТЬ -- COMORBIDITY
Анотація: Клинический случай, по современным представлениям об эндодонтии, невозможно оценить только по рентгенограмме. Тесная связь клинических решений с прогнозом, а данных обследования с выбором тактики лечения вызывает справедливое желание использовать максимум возможностей, предоставляемых на современном этапе врачу-стоматологу. Имея в арсенале такие средства, как конусно-лучевая компьютерная томография [КЛКТ] и операционный микроскоп, мы можем планировать и проводить вмешательства с наименьшей инвазивностью в сочетании с предсказуемым результатом
Знайти схожі

9.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Цимбалюк В. І., Медведєв В. В., Сенчик Ю. Ю., Драгунцова Н. Г.
Назва : Порівняльний аналіз динаміки рівня рухової функції паретичної кінцівки щура на тлі відкритої проникної травми спинного мозку з тривалою персистенцією біосумісного стороннього тіла в каналі хребта
Місце публікування : Клінічна хірургія. - Київ, 2018. - Том 85, N 2. - С. 65-68 (Шифр КУ5/2018/85/2)
Примітки : Бібліогр.: с. 67-68
MeSH-головна: МОЗГА СПИННОГО ТРАВМЫ -- SPINAL CORD INJURIES
МОЗГА СПИННОГО СДАВЛЕНИЕ -- SPINAL CORD COMPRESSION
ИНОРОДНЫЕ ТЕЛА -- FOREIGN BODIES
ПОЗВОНОЧНЫЙ КАНАЛ -- SPINAL CANAL
ПАРЕЗ -- PARESIS
КОНЕЧНОСТЬ ЗАДНЯЯ ЖИВОТНОГО -- HINDLIMB
ВОССТАНОВЛЕНИЕ ФУНКЦИЙ -- RECOVERY OF FUNCTION
БОЛЕЗНЬ, МОДЕЛИ НА ЖИВОТНЫХ -- DISEASE MODELS, ANIMAL
ЖИВОТНЫЕ -- ANIMALS
Анотація: Мета дослідження. Порівняти динаміку рівня рухової функції паретичної кінцівки щура на тлі тривалої компресії травмованого спинного мозку стороннім тілом. Матеріали і методи. У якості первинних цифрових даних використано емпіричний матеріал, отриманий у ряді попередніх досліджень (В. І. Цимбалюк, В. В. Медведєв та ін., 2016, 2017). Тварини – зрілі білі безпородні щури самці (5,5 міс., 300 г, інбредна лінія, похідна Wistar). Експериментальні групи: група 1 – лівобічний половинний перетин (ЛПП) спинного мозку на рівні Т11 (n = 40); група 2 – аналогічна травма спинного мозку + негайна імплантація в зону ураження стороннього тіла (n = 10). Моніторинг показника рухової функції (ПФ) паретичної кінцівки – шкала Вasso–Вeattie–Вresnahan; розрахунок щотижневого приросту ПФ, прискорення приросту та статистичний аналіз – у межах програмного пакету Statistica 10.0. Результати. Протягом 2–го тиж. в групі 1 спостерігали сповільнення приросту ПФ, у групі 2 – зменшення до нуля. Протягом 3 – 8–го тиж. динаміка ПФ у групі 2 відсутня. Починаючи з 8–го тиж., у групі 2 спостерігали повільний приріст ПФ з максимальною швидкістю впродовж 4–го місяця. Висновок. Компресія спинного мозку стороннім тілом унеможливлює аутогенне відновлення рухової функції паретичної кінцівки, зменшення компресії супроводжується відновленням рухової функції, динаміка якого аналогічна виявленій у віддалений період ізольованої травми спинного мозку
Знайти схожі

10.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Шатило О. М., Шевчук Б. І., Шкляєв В. Г., Годованюк А. А.
Назва : Перфорація дивертикула Меккеля стороннім тілом
Місце публікування : Хірургія України. - Київ, 2018. - N 4. - С. 62-64 (Шифр ХУ6/2018/4)
MeSH-головна: МЕККЕЛЕВ ДИВЕРТИКУЛ -- MECKEL DIVERTICULUM
АППЕНДИЦИТ -- APPENDICITIS
ИНОРОДНЫЕ ТЕЛА -- FOREIGN BODIES
Анотація: Дивертикул Меккеля — вроджена аномалія шлунково-кишкового тракту, яка трапляється у 2 — 4 % осіб у загальній популяції. За частотою виявлення гендерної різниці не виявлено, хоча частота ускладнень серед чоловіків вища в 3 — 4 рази. З ускладнень найчастіше трапляються кровотечі, інвагінації, кишкова непрохідність, перфорації, дуже рідко — везико-дивертикулярні нориці та пухлини. Наведено клінічний випадок перфорації дивертикула Меккеля дерев’яною тріскою, який імітував клініку гострого апендициту
Знайти схожі

11.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Світличний Е. В., Мурадян К. Р., Герасименко О. С., Кошиков М. О., Гайда Я. І., Єнін Р. В.
Назва : Застосування методів ультразвукової візуалізації у видаленні сторонніх тіл при вогнепальних пораненнях
Місце публікування : Медичні перспективи. - 2018. - Т. 23, № 4 ч.1. - С. 101-104 (Шифр МУ10/2018/23/4 ч.1)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-головна: УЛЬТРАЗВУКОВЫЕ ХИРУРГИЧЕСКИЕ ПРОЦЕДУРЫ -- ULTRASONIC SURGICAL PROCEDURES
ИНОРОДНЫЕ ТЕЛА -- FOREIGN BODIES
РАНЫ ОГНЕСТРЕЛЬНЫЕ -- WOUNDS, GUNSHOT
Анотація: Дані щодо можливості застосування ультразвукової діагностики при видаленні сторонніх тіл - куль та уламків з тканин організму під час первинної або повторної хірургічної обробки досить обмежені. Мета дослідження – покращення результатів лікування постраждалих з вогнепальними осколковими та кульовими пораненнями шляхом використання комплексу ультразвукової та рентгенологічної навігації у процесі видалення ранящих елементів при первинній та повторній хірургічній обробці. До дослідження включено 214 поранених. У І групі – основний (122 поранених), видалення уламків здійснювали з використанням комплексу рентгенологічної та ультразвукової навігації. У ІІ групі – контрольній (92 поранених), використовували лише рентгенологічну навігацію. У І групі у 122 поранених при первинній хірургічній обробці сторонні предмети вилучено у 101 (82,8%), при повторній – у 17 (13,9%). У 4 (3,3%) поранених при ультразвуковому дослідженні осколки не візуалізовані: у 1 – у бічній ділянці шиї, 1 – у м'язах гомілки, у 2 – у грудній стінці. Ускладнень не спостерігали. У ІІ групі при первинній хірургічній обробці сторонні предмети вилучено у 59 (64,1%), при повторній – у 18 (19,6%). Причинами невдач були: глибоке залягання уламків – у 6 (6,5%), розташування поблизу великих судин – у 5 (5,4%), нерентгенконтрастні сторонні тіла – у 4 (4,3%). Серед ускладнень у 2 поранених спостерігали кровотечу. Застосування ультразвукової навігації дозволяє на 18,7% підвищити частоту визначення та видалення сторонніх тіл - куль та осколків при первинній хірургічній обробці рани та на 5,7% знижує необхідність повторних втручань. Перевагами методу є: мобільність, висока інформативність при структурних порушеннях м'яких тканин та верифікації сторонніх тіл, можливість проведення в режимі реального часу, відсутність променевого навантаження
Знайти схожі

12.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Цимбалюк В. І., Медведєв В. В., Сенчик Ю. Ю., Драгунцова Н. Г.
Назва : Порівняльний аналіз динаміки рівня спастичності паретичної кінцівки щура на тлі відкритої проникної травми спинного мозку з тривалою персистенцією біосумісного стороннього тіла в каналі хребта
Місце публікування : Клінічна хірургія. - Київ, 2018. - Том 85, N 3. - С. 66-69 (Шифр КУ5/2018/85/3)
MeSH-головна: МОЗГА СПИННОГО ТРАВМЫ -- SPINAL CORD INJURIES
ИНОРОДНЫЕ ТЕЛА -- FOREIGN BODIES
МОЗГА СПИННОГО СДАВЛЕНИЕ -- SPINAL CORD COMPRESSION
МЫШЕЧНАЯ СПАСТИЧНОСТЬ -- MUSCLE SPASTICITY
БОЛЕЗНЬ, МОДЕЛИ НА ЖИВОТНЫХ -- DISEASE MODELS, ANIMAL
ПОЗВОНОЧНЫЙ КАНАЛ -- SPINAL CANAL
Анотація: Мета. Порівняти динаміку рівня спастичності паретичної кінцівки щура на тлі тривалої компресії травмованого спинного мозку (СМ) стороннім тілом. Матеріали і методи. Як первинні цифрові дані використано емпіричний матеріал, отриманий у ряді попередніх досліджень (В. І. Цимбалюк і співавтори, 2016, 2017), виконаних на зрілих білих безпородних щурах-самцях віком 5,5 міс та масою тіла 300 г (інбредна лінія, похідна породи Wistar). Експериментальні групи: група 1 (n=16) - травма СМ, група 2 (n=10) - аналогічна травма СМ та негайна імплантація у зону ураження стороннього тіла. Модель травми - лівобічний половинний перетин (ЛПП) на рівні Т11. Для моніторингу показника спастичності (ПС) паретичної кінцівки використовували шкалу Ashworth; розраховували щотижневий приріст ПС, прискорення приросту та проводили статистичний аналіз у межах програмного пакета STATISTICA 10.0. Результати. У групі 1 найбільший приріст ПС паретичної кінцівки спостерігали протягом 2 - 4-го та 7-го тижнів експерименту, у групі 2 - протягом 1-го та 5-го тижнів. Перша фаза приросту ПС у групі 2 може бути наслідком глутаматергічного впливу на денервовані мотонейрони в контексті компресійної ішемії тканини СМ, відтермінування другої фази - наслідком відтермінованої реалізації залежного від серотонінового рецептора 5-НТ2С механізму спастичності. Висновки. Компресія СМ стороннім тілом потенціює ранні глутаматергічні механізми і відтерміновує маніфестацію пізніх залежних від 5-НТ2С механізмів спастичності
Знайти схожі

13.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Негодуйко B. В.
Назва : Аналіз найближчіх та віддаленних результів лікування пораненних з наявністю сторонніх тіл м’яких тканин вогнепального походження
Місце публікування : Харківська хірургічна школа. - Х., 2018. - N 2. - С. 94-97 (Шифр ХУ5/2018/2)
MeSH-головна: РАНЫ И ТРАВМЫ -- WOUNDS AND INJURIES
РАНЫ ОГНЕСТРЕЛЬНЫЕ -- WOUNDS, GUNSHOT
МЯГКИХ ТКАНЕЙ ПОВРЕЖДЕНИЯ -- SOFT TISSUE INJURIES
ИНОРОДНЫЕ ТЕЛА -- FOREIGN BODIES
ЛЕЧЕНИЯ РЕЗУЛЬТАТОВ ОЦЕНКА -- OUTCOME ASSESSMENT (HEALTH CARE)
КАТАМНЕСТИЧЕСКИЕ ИССЛЕДОВАНИЯ -- FOLLOW-UP STUDIES
СРАВНИТЕЛЬНЫЕ ИССЛЕДОВАНИЯ -- COMPARATIVE STUDY
Анотація: Резюме. У статті проведено аналіз найближчих та віддалених результатів лікування поранених з наявністю сторонніх тіл м’яких тканин вогнепального походження. Розроблені критерії оцінки віддалених результатів. Показана залежність між проведеним діагностичним пошуком та оперативним лікуванням в групах порівняння на результат лікування.
Знайти схожі

14.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Байрак Д. М., Тищенко Н. Д.
Назва : Альтернативный способ удаления инородных тел из наружного слухового прохода
Місце публікування : Журн. вушних, носових і горлових хвороб. - Київ, 2017. - N 3с. - С. 7-8 (Шифр ЖУ4/2017/3с)
MeSH-головна: СЛУХОВОЙ ПРОХОД НАРУЖНЫЙ -- EAR CANAL
ИНОРОДНЫЕ ТЕЛА -- FOREIGN BODIES
Знайти схожі

15.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Мінаєв О. О., Чибісов В. Ю., Мірашова М. Г., Малакшанідзе Д. З.
Назва : Рідкісний випадок тривалого безсимптомного перебування риноліту
Місце публікування : Журн. вушних, носових і горлових хвороб. - Київ, 2017. - N 3с. - С. 73-74 (Шифр ЖУ4/2017/3с)
MeSH-головна: НОСА БОЛЕЗНИ -- NOSE DISEASES
ИНОРОДНЫЕ ТЕЛА -- FOREIGN BODIES
ОПИСАНИЕ СЛУЧАЕВ -- CASE REPORTS
Знайти схожі

16.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Плаксивий О. Г., Мазур О. О., Яцків В. В., Калуцький І. В., Чифурко Т. Г.
Назва : Ятрогенне стороннє тіло гайморової пазухи
Місце публікування : Журн. вушних, носових і горлових хвороб. - Київ, 2017. - N 2. - С. 80-82 (Шифр ЖУ4/2017/2)
MeSH-головна: ВЕРХНЕЧЕЛЮСТНАЯ ПАЗУХА -- MAXILLARY SINUS
ИНОРОДНЫЕ ТЕЛА -- FOREIGN BODIES
ДЕТИ -- CHILD
Знайти схожі

17.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Велигоцкий А. Н., Михайлусов Р. Н., Негодуйко В. В.
Назва : Видеоэндоскопическая диагностика огнестрельных ран мягких тканей и инородных тел
Місце публікування : Клінічна хірургія. - Київ, 2017. - N 7. - С. 48-49 (Шифр КУ5/2017/7)
Примітки : Библиогр.: с. 49
MeSH-головна: РАНЫ ОГНЕСТРЕЛЬНЫЕ -- WOUNDS, GUNSHOT
МЯГКИХ ТКАНЕЙ ПОВРЕЖДЕНИЯ -- SOFT TISSUE INJURIES
ИНОРОДНЫЕ ТЕЛА -- FOREIGN BODIES
ЭНДОСКОПИЯ -- ENDOSCOPY
Анотація: Приведены результаты разработки и практического применения видеоэндоскопической диагностики раневого канала огнестрельных ран мягких тканей и инородных тел огнестрельного происхождения. Разработанный способ доступен, удобен в применении, результаты достоверны. Способ позволяет более точно осуществить ревизию мягких тканей, фиксировать изменения, происходящие при огнестрельном ранении
Знайти схожі

18.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Лупир А. В., Юревич Н. А., Алексеева В. В.
Назва : Анамнестически неподтвержденное инородное тело гортаноглотки
Місце публікування : Журн. вушних, носових і горлових хвороб. - Київ, 2017. - N 5-с. - С. 65 (Шифр ЖУ4/2017/5-с)
MeSH-головна: ГИПОФАРИНГС -- HYPOPHARYNX
ИНОРОДНЫЕ ТЕЛА -- FOREIGN BODIES
Знайти схожі

19.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Михайлусов Р. Н., Негодуйко В. В.
Назва : Анализ адекватности хирургических обработок огнестрельных ран мягких тканей и удаления инородных тел
Місце публікування : Харківська хірургічна школа. - Х., 2017. - N 2. - С. 122-125 (Шифр ХУ5/2017/2)
MeSH-головна: РАНЫ ОГНЕСТРЕЛЬНЫЕ -- WOUNDS, GUNSHOT
МЯГКИХ ТКАНЕЙ ПОВРЕЖДЕНИЯ -- SOFT TISSUE INJURIES
ИНОРОДНЫЕ ТЕЛА -- FOREIGN BODIES
РАНЫ, ХИРУРГИЧЕСКАЯ ОБРАБОТКА -- DEBRIDEMENT
Анотація: В статье даётся анализ разработанных критериев адекватности хирургических обработок огнестрельных ран мягких тканей. Показаны результаты внедрения и практического применения новых способов оценки адекватности хирургических обработок огнестрельных ран мягких тканей. Новые способы показали простоту, доступность, эффективность применения. Предложенные способы позволяют объективизировать адекватность выполненных хирургических обработок огнестрельных ран мягких тканей и удаления инородных тел.
Знайти схожі

20.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Щіпський О. В.
Назва : Медична казуїстика. Артефакти у верхньощелепному синусі
Паралельн. назви :Medical Casuistry. Artifacts in the Maxillary Sinus
Місце публікування : Імплантологія. Пародонтологія. Остеологія. - 2017. - № 4. - С. 48-57 (Шифр ІУ17/2017/4)
Примітки : Бібліогр.: с. 57 (15 назв)
MeSH-головна: КАЗУИСТИКА -- CASUISTRY
ВЕРХНЕЧЕЛЮСТНОЙ СИНУСИТ -- MAXILLARY SINUSITIS
РЕНТГЕНОГРАФИЯ ДЕНТАЛЬНАЯ -- RADIOGRAPHY, DENTAL
ТОМОГРАФИЯ РЕНТГЕНОВСКАЯ КОМПЬЮТЕРНАЯ -- TOMOGRAPHY, X-RAY COMPUTED
ИНОРОДНЫЕ ТЕЛА -- FOREIGN BODIES
МИКРОБИОЛОГИЧЕСКИЕ МЕТОДЫ -- MICROBIOLOGICAL TECHNIQUES
Знайти схожі

 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-120      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)