Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>II=БУ1/2021/3<.>
Загальна кількість знайдених документів : 77
Показані документи з 1 по 20
 1-20    21-40   41-60   61-77 
1.


    Шкурупій, Д. А.
    Механічна дисфункція інвазивних медичних пристроїв: казуїстика чи прогнозована закономірність? [Текст] / Д. А. Шкурупій, Д. А. Холод, П. С. Терів // Біль, знеболювання і інтенс. терапія. - 2021. - N 3. - С. 112-113. - Библиогр. в конце ст.

Дод.точки доступу:
Холод, Д. А.
Терів, П. С.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

2.


    Черній, В. І.
    Концентрація кортизолу крові, гемодинаміка та метаболізм пацієнтів з вторинним гіперпаратиреозом, можливості періопераційної корекції [Текст] = Blood cortisol concentration, hemodynamics and metabolism of patients with secondary hyperparathyroidism, possibilities of perioperative correction / В. І. Черній, А. І. Денисенко // Біль, знеболювання і інтенс. терапія. - 2021. - N 3. - С. 54-63. - Библиогр. в конце ст.


MeSH-головна:
ГИПЕРПАРАТИРЕОЗ ВТОРИЧНЫЙ -- HYPERPARATHYROIDISM, SECONDARY
ПОЧЕК БОЛЕЗНИ -- KIDNEY DISEASES
ОБМЕН ВЕЩЕСТВ -- METABOLISM
ОБМЕНА ВЕЩЕСТВ БОЛЕЗНИ -- METABOLIC DISEASES
Анотація: Вторинний гіперпаратиреоз (ВГПТ) вражає більшість пацієнтів з хронічною хворобою нирок (ХХН) у третій та вище стадії з проявами хронічної ниркової недостатності (ХНН), яким проводиться гемодіаліз. Більшість із них мають тяжкі порушення метаболізму, метаболічний ацидоз та цілий спектр порушень, пов’язаних з гіперпаратиреозом, та потребують паратиреоїдного хірургічного втручання (ПТХВ)
Мета дослідження. Оцінити можливості корекції метаболізму у хворих вторинним гиперпаратиреозом при ПТХВ, в залежності від рівня кортизолу кровіьовенних форм глюкокортикоїдів
Необхідний обов’язковий доопераційний контроль рівня кортизолу крові у пацієнтів з ВГПТ на тлі термінальної стадії ХХН, які знаходяться на програмному гемодіалізі та плануються на паратиреоїдне хірургічне втручання, з метою диференційного підходу до лікування: визначення необхідності та дози внутрішньовенних форм глюкокортикоїдів
Дод.точки доступу:
Денисенко, А. І.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

3.


   
    Функціональні результати лікування хворих з ішеміним інсультом на тлі синдрому обструктивного апное уві сні [Текст] / І. І. Тітов [та ін.] // Біль, знеболювання і інтенс. терапія. - 2021. - N 3. - С. 108. - Библиогр. в конце ст.

Дод.точки доступу:
Тітов, І. І.
Білас, О. Ю.
Гриб, В.А.
Хлібейчук, Г. І.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

4.


    Ушневич, Ж. О.
    Ефективність TAP-блоку в знеболенні на ранній реабілітації у пацієнтів з пахвинними грижами [Текст] / Ж. О. Ушневич, Н. В. Матолінець, О. М. Лерчук // Біль, знеболювання і інтенс. терапія. - 2021. - N 3. - С. 109. - Библиогр. в конце ст.

Дод.точки доступу:
Матолінець, Н. В.
Лерчук, О. М.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

5.


    Ткачук, Р. В.
    Особливості лікувальної тактики у дітей, хворих на коронавірусну хворобу COVID-19 [Текст] / Р. В. Ткачук, О. К. Колоскова, Т. М. Білоус // Біль, знеболювання і інтенс. терапія. - 2021. - N 3. - С. 109. - Библиогр. в конце ст.

Дод.точки доступу:
Колоскова, О. К.
Білоус, Т. М.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

6.


    Тарасенко, К. В.
    Акушерські та перинатальні ускладнення у вагітних з прееклампсією на фоні супутнього ожиріння [Текст] / К. В. Тарасенко, М. М. Зелінка-Хобзей // Біль, знеболювання і інтенс. терапія. - 2021. - N 3. - С. 106. - Библиогр. в конце ст.

Дод.точки доступу:
Зелінка-Хобзей, М. М.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

7.


    Тімохіна, І. О.
    Ультразвукова оцінка передніх тканин шиї як предикторів важкої ларингоскопії [Текст] / І. О. Тімохіна, В. М. Мошківський // Біль, знеболювання і інтенс. терапія. - 2021. - N 3. - С. 106-107. - Библиогр. в конце ст.

Дод.точки доступу:
Мошківський, В. М.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

8.


    Супрун, А. С.
    Дослідження впливу стрес-протекторних ефектів різних методів анестезії при хірургічному лікуванні хворих зі злоякісними утвореннями легень на перебіг раннього післяопераційного періоду [Текст] / А. С. Супрун // Біль, знеболювання і інтенс. терапія. - 2021. - N 3. - С. 105-106. - Библиогр. в конце ст.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

9.


    Стрижак, Л. С.
    Метилксантини як препарати вибору у новонароджених при гострому пошкодженні нирок [Текст] / Л. С. Стрижак, І. О. Анікін // Біль, знеболювання і інтенс. терапія. - 2021. - N 3. - С. 104-105

Дод.точки доступу:
Анікін, І. О.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

10.


    Сорока, А. О.
    Вплив виду анестезіологічного забезпечення на ефективність післяопераційного знеболення у пацієнтів з травмою ключиці [Текст] / А. О. Сорока, О. В. Рабощук // Біль, знеболювання і інтенс. терапія. - 2021. - N 3. - С. 104. - Библиогр. в конце ст.

Дод.точки доступу:
Рабощук, О. В.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

11.


    Снісарь, В. І.
    Періопераційні особливості у дітей з онкологічною патологією [Текст] / В. І. Снісарь, Д. В. Миронов // Біль, знеболювання і інтенс. терапія. - 2021. - N 3. - С. 103. - Библиогр. в конце ст.

Дод.точки доступу:
Миронов, Д. В.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

12.


   
    Седація у хворих з алкогольним делірієм: оксибутират натрію VS тіопетал натрію [Текст] / О. О. Гаврилов [та ін.] // Біль, знеболювання і інтенс. терапія. - 2021. - N 3. - С. 77. - Библиогр. в конце ст.

Анотація: Використання натрію оксибутирату дозволяє зменшити тривалість епізоду делірію та показує дещо м’якший вплив на гемодинаміку у порівнянні з тіопенталом. Рівень безпечності обох варіантів седації є співставним
Дод.точки доступу:
Гаврилов, О. О.
Гомон, М. Л.
Слободянюк, П. М.
Синюченко, О. В.
Козирев, С. Н.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

13.


    Свіргун, М. В.
    Можливі фактори впливу на тривалість перебування хворих в лікарні після ендопротезування кульшового суглоба [Текст] / М. В. Свіргун, А. І. Семененко // Біль, знеболювання і інтенс. терапія. - 2021. - N 3. - С. 103. - Библиогр. в конце ст.

Дод.точки доступу:
Семененко, А. І.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

14.


    Савченко, В. О.
    Новітнє мікробіологічне дослідження в практиці лікаря ВРІТ. Швидкий результат з МІК від 2 діб. Synergy-test [Текст] / В. О. Савченко, В. В. Яновська, Є. В. Яницький // Біль, знеболювання і інтенс. терапія. - 2021. - N 3. - С. 101. - Библиогр. в конце ст.

Дод.точки доступу:
Яновська, В. В.
Яницький, Є. В.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

15.


    Рижковський, А. В.
    Якість аналгезії після тотальних абдомінальних гістеректомій при застосуванні реґіонарного компоненту знеболення: порівняльне ретроспективне дослідження [Текст] / А. В. Рижковський // Біль, знеболювання і інтенс. терапія. - 2021. - N 3. - С. 100-101. - Библиогр. в конце ст.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

16.


   
    Ретроспективний аналіз частоти застосування антибактеріальних препаратів у госпіталізованих пацієнтів з COVID-19 [Текст] / Ю. М. Заікін [та ін.] // Біль, знеболювання і інтенс. терапія. - 2021. - N 3. - С. 83. - Библиогр. в конце ст.

Анотація: Рутинне призначення антибактеріальних препаратів, без обґрунтування або доведеної бактеріальної інфекції у хворих з COVID-19 є розповсюдженою та хибною практикою в багатьох лікувальних закладах та призводить до численних негативних наслідків: антибіотикорезистентність, побічна дія ліків, необґрунтовані фармакоекономічні витрати, наприклад, витрати на лікування антибіотиками в Контрольному ЛЗ виявились в 11 разів більшими, ніж в Дослідному ЛЗ. «Ліберальна» стратегія призначення антибіотиків не має переваг перед обґрунтованим призначенням антибактеріальної терапії у пацієнтів з COVID-19
Дод.точки доступу:
Заікін, Ю. М.
Черняєв, С. В.
Дубров, С.О.
Денисюк, М. В.
Середа, С. О.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

17.


   
    Регионарные методики анестезии у пациентов с COVID-19, ESP блок [Текст] / А. Э. Доморацкий [и др.] // Біль, знеболювання і інтенс. терапія. - 2021. - N 3. - С. 82. - Библиогр. в конце ст.

Анотація: Выполнение общехирургических вмешательств в условиях ESP - блока или включение ESP - блока в схему анестезии является эффективной, безопасной и перспективной методикой, позволяющей снизить риски как пациента с СOVID-19, так и анестезиологической бригады. С точки зрения авторов, после дальнейшего изучения вопроса возможно формирование строгой рекомендации о проведении ESP блока таким пациентам
Дод.точки доступу:
Доморацкий, А. Э.
Маркулин, А. М.
Созанский, В. В.
Шостак, М. А.
Олейников, Ю. А.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

18.


    Рабченюк, К.
    Варіабельність серцевого ритму як метод оцінки знеболення в післяопераційному періоді [Текст] / К. Рабченюк, В. Стеблюк // Біль, знеболювання і інтенс. терапія. - 2021. - N 3. - С. 100. - Библиогр. в конце ст.

Дод.точки доступу:
Стеблюк, В.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

19.


   
    Преабілітація в періопераційному періоді [Текст] / В. П. Фрончко [та ін.] // Біль, знеболювання і інтенс. терапія. - 2021. - N 3. - С. 111. - Библиогр. в конце ст.

Дод.точки доступу:
Фрончко, В. П.
Іванюшко, О. В.
Мельник, Р. В.
Шевченко, С. Б.
Кміть, І. О.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

20.


   
    Практичні питання проведення неінвазивної вентиляції легень у хворих з COVID-19 [Текст] / В. П. Фрончко [та ін.] // Біль, знеболювання і інтенс. терапія. - 2021. - N 3. - С. 110. - Библиогр. в конце ст.

Дод.точки доступу:
Фрончко, В. П.
Орлецький, Б. Ю.
Іванюшко, О.В.
Голодюк, О. О.
Руснак, Н. О.
Терлецький, С. В.
Літошко, С. В.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

 1-20    21-40   41-60   61-77 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)