Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>II=УУ23/2019/23/3<.>
Загальна кількість знайдених документів : 64
Показані документи з 1 по 20
 1-20    21-40   41-60   61-64 
1.


   
    Порівняльна характеристика морфологічних змін нирки при моделюванні у щурів пієлонефриту та супутнього цукрового діабету І та ІІ типів / С. О. Борисов [та ін.] // Урологія. - 2019. - Том 23, N 3. - С. 205-210


MeSH-головна:
ПИЕЛОНЕФРИТ -- PYELONEPHRITIS (этиология)
ДИАБЕТ САХАРНЫЙ -- DIABETES MELLITUS (патофизиология)
ОКСИДАТИВНЫЙ СТРЕСС -- OXIDATIVE STRESS
БОЛЕЗНЬ, МОДЕЛИ НА ЖИВОТНЫХ -- DISEASE MODELS, ANIMAL
Анотація: Проведені дослідження змін в тканинах нирки при моделюванні у щурів гострого пієлонефриту на тлі цукрового діабету І та ІІ типів дозволили виявити виражені структурні порушення в корковому і в мозковому шарах нирок з морфологічними проявами ранніх процесів апоптозу. Ймовірно, що основну роль в розвитку патологічних порушень в тканинах нирок при гострому пієлонефриті відіграє супутній цукровий діабет І типу.
Проведенные исследования изменений в тканях почки при моделировании у крыс острого пиелонефрита на фоне сахарного диабета I и II типов позволили выявить выраженные структурные нарушения в пробковом и в мозговом слоях почек с морфологическими проявлениями ранних процессов апоптоза. Вероятно, что основную роль в развитии патологических нарушений в тканях почек при остром пиелонефрите играет сопутствующий сахарный диабет I типа.
Дод.точки доступу:
Борисов, С. О.
Костєв, Ф. І.
Борисов, О. В.
Артьомов, О. В.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

2.


   
    Можливості інстиляційної терапії при хронічних циститах у дітей / О. В. Бухмін [та ін.] // Урологія. - 2019. - Том 23, N 3. - С. 211-216


MeSH-головна:
ЦИСТИТ -- CYSTITIS (лекарственная терапия, патофизиология)
ХРОНИЧЕСКАЯ БОЛЕЗНЬ -- CHRONIC DISEASE (лекарственная терапия)
ДЕТИ -- CHILD
Анотація: У статті представлені результати лікування 35 дітей у віці від 8 до 16 років, які страждають на хронічний цистит. Поряд з традиційно проводимою антибактеріальною терапією лікування доповнено інстиляцією порожнини сечового міхура інстілляціонною сумішшю препаратів "Декасан" і "Димексид". Відзначено добру переносимість терапії, побічних реакцій не спостерігалося.
В статье представлены результаты лечения 35 детей в возрасте от 8 до 16 лет, страдающих хроническим циститом. Наряду с традиционно проводимой антибактериальной терапией лечение дополнено инстилляцией полости мочевого пузыря инстилляционной смесью препаратов "Декасан" и "Димексид". Отмечена хорошая переносимость проводимой терапии, побочных реакций не наблюдалось.
Дод.точки доступу:
Бухмін, О. В.
Россіхін, В. В.
Суманов, С. В.
Геглюк, О. М.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

3.


    Волкогон, А. Д.
    Дослідження ролі генетичного поліморфізму довгої некодуючої РНК HOTAIR у виникненні аденокарциноми простати / А. Д. Волкогон // Урологія. - 2019. - Том 23, N 3. - С. 217-223


MeSH-головна:
ПРЕДСТАТЕЛЬНОЙ ЖЕЛЕЗЫ НОВООБРАЗОВАНИЯ -- PROSTATIC NEOPLASMS (генетика, диагностика, этиология)
ПОЛИМОРФИЗМ ГЕНЕТИЧЕСКИЙ -- POLYMORPHISM, GENETIC
Анотація: В українській популяції однонуклеотидний поліморфізм rs1899663 гена довгої некодируючої РНК HOTAIR асоційований з розвитком АПЖ у осіб з надлишковою масою тіла.
В украинской популяции однонуклеотидный полиморфизм rs1899663 гена длинной некодирующей РНК HOTAIR ассоциирован с развитием АПЖ у лиц с избыточной массой тела.
Вільних прим. немає

Знайти схожі

4.


    Яковлев, П. Г.
    Вибір оптимального хірургічного прийому як елемента тримодальної органозберігаючої терапії при низькодиференційованому м’язово-інвазивному раку сечового міхура / П. Г. Яковлев, Д. А. Клюшин, А. В. Сакало // Урологія. - 2019. - Том 23, N 3. - С. 224-230


MeSH-головна:
МОЧЕВОГО ПУЗЫРЯ НОВООБРАЗОВАНИЯ -- URINARY BLADDER NEOPLASMS (хирургия)
Анотація: Місцеві рецидиви НДРМП після органозберігаючого хірургічного лікування виявлено у 15,6% хворих, частіше після РМП, ніж після ТУРМП. Середній термін до рецидиву після РМП склав 888 дня, і 543 дня після ТУРМП. Однак, статистично достовірних переваг одного хірургічного прийому над іншим для БРВ не виявлено.
Местные рецидивы НДРМП после органосохраняющего хирургического лечения выявлены у 15,6% больных, чаще после РМП, чем после ТУРМП. Средний срок до рецидива после РМП составил 888 дня, и 543 дня после ТУРМП. Однако, статистически достоверных преимуществ одного хирургического приема над другим для БРВ не выявлено.
Дод.точки доступу:
Клюшин, Д. А.
Сакало, А. В.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

5.


    Федевич, В. С.
    Прогнозування ефективності внутрішньоміхурової БЦЖ-терапії у хворих на рак сечового міхура на підставі рівнів фактора росту ендотелію судин, факторів некрозу пухлини α та β / В. С. Федевич // Урологія. - 2019. - Том 23, N 3. - С. 231-236


MeSH-головна:
МОЧЕВОГО ПУЗЫРЯ НОВООБРАЗОВАНИЯ -- URINARY BLADDER NEOPLASMS (диагностика, терапия)
Анотація: В результаті досліджень встановлено, що визначення молекулярних маркерів ФРЕС, ФНП-альфа і ФНО- бета в сечі хворих на рак сечового міхура після введення внутрішньоміхурової БЦЖ-терапії може служити підставою для розробки нових методів лікування і оцінки їх ефективності.
В результате исследований установлено, что определение молекулярных маркеров ФРЭС, ФНО-альфа и ФНО- бета в моче больных раком мочевого пузыря после введения внутрипузырной БЦЖ-терапии может служить основанием для разработки новых методов лечения и оценки их эффективности.
Вільних прим. немає

Знайти схожі

6.


    Бачурін, Г. В.
    Діагностично-прогностична роль цитокінів, інтерлейкінів та біомаркерів раннього пошкодження нирок у хворих на сечокам’яну хворобу / Г. В. Бачурін, Ю. С. Коломоєць // Урологія. - 2019. - Том 23, N 3. - С. 237-242


MeSH-головна:
УРОЛИТИАЗ -- UROLITHIASIS (диагностика, патофизиология)
ПОЧКИ -- KIDNEY (иммунология, повреждения)
Анотація: Підвищення показників цитокінів, інтерлейкіну і біомаркерів вказує на наявність інфекційно-запальних ускладнень до виникнення клінічних та лабораторних змін майже в 50% випадків. Впровадження в клінічну практику цитокінів, інтерлейкіну і біомаркерів є цінним критерієм для раннього виявлення і попередження інфекційно-запальних ускладнень у хворих на сечокам’яну хворобу.
Повышение показателей цитокинов, интерлейкина и биомаркеров указывает на наличие инфекционно-воспалительных осложнений до возникновения клинических и лабораторных изменений почти в 50% случаев. Внедрение в клиническую практику цитокинов, интерлейкина и биомаркеров является ценным критерием для раннего выявления и предупреждения инфекционно-воспалительных осложнений у больных мочекаменной болезнью.
Дод.точки доступу:
Коломоєць, Ю. С.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

7.


    Стусь, В. П.
    Современная тактика лечения больных с болезнью Пейрони / В. П. Стусь, А. Л. Суварян // Урологія. - 2019. - Том 23, N 3. - С. 243-256


MeSH-головна:
ПОЛОВОГО ЧЛЕНА ИНДУРАЦИЯ -- PENILE INDURATION (диагностика, лекарственная терапия, хирургия, этиология)
Анотація: В результаті досліджень встановлено, що ефективність консервативної терапії залишається низькою. Але вона необхідна в цілях стабілізації запального процесу, купірування болю, поліпшення і збереження еректильної функції. Оперативне лікування є високоефективні методом і призводить в 100% випадках до відновлення коппулятівной функції пацієнта.
В результате исследований установлено, что эффективность консервативной терапии остается низкой. Но она необходима в целях стабилизации воспалительного процесса, купирования боли, улучшения и сохранения эректильной функции. Оперативное лечение является высокоэфективным методом и приводит в 100% случаях к восстановлению коппулятивной функции пациента.
Дод.точки доступу:
Суварян, А. Л.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

8.


    Кушніренко, С. В.
    Цистатин С: Оцінка і прогноз ниркової функції у дітей, хворих на хронічну хворобу нирок / С. В. Кушніренко // Урологія. - 2019. - Том 23, N 3. - С. 257-263


MeSH-головна:
ПОЧЕК БОЛЕЗНИ -- KIDNEY DISEASES (диагностика)
ХРОНИЧЕСКАЯ БОЛЕЗНЬ -- CHRONIC DISEASE
ЦИСТАТИН C -- CYSTATIN C (диагностическое применение)
ДЕТИ -- CHILD
Анотація: Цистатин С - маркер виявлення та розмежування стадій і подстадий ХХН 1-3, визначення категорії пацієнтів з прогностично несприятливими формами ниркової патології, такими як двосторонній уретерогідронефроз, полікістозная хвороба нирок, хронічний тубулоінтерстіціальний нефрит, як наслідок перенесеного гострого ураження нирок.
Цистатин С - маркер определения и разграничения стадий и подстадий ХБП 1-3, определения категории пациентов с прогностически неблагоприятными формами почечной патологии, такими как двусторонний уретерогидронефроз, поликистозная болезнь почек, хронический тубулоинтерстициальный нефрит, как следствие перенесенного острого повреждения почек.
Вільних прим. немає

Знайти схожі

9.


   
    Динамічні зміни "Кліпового мислення" у студентів-медиків та їх інтеграція у вищу медичну освіту / С. І. Баранник [та ін.] // Урологія. - 2019. - Том 23, N 3. - С. 264-269


MeSH-головна:
ОБРАЗОВАНИЕ МЕДИЦИНСКОЕ -- EDUCATION, MEDICAL (организация и управление, тенденции)
ИНФОРМАЦИОННЫЕ СИСТЕМЫ -- INFORMATION SYSTEMS (использование)
МЫШЛЕНИЕ -- THINKING
Анотація: Проведено порівняльний аналіз за результатами опитування студентів та лікарів-інтернів. Відзначена позитивна динаміка еволюційних змін "кліпового мислення" у студентів середніх та старших курсів навчання. Цю обставину слід враховувати при складанні плану та підготовці до занять.
Проведен сравнительный анализ по результатам опроса студентов и врачей-интернов. Отмечена положительная динамика эволюционных изменений "клипового мышления" у студентов средних и старших курсов обучения. Это обстоятельство следует учитывать при составлении планой и подготовке к занятиям.
Дод.точки доступу:
Баранник, С. І.
Стусь, В. П.
Трофімов, М. В.
Єхалов, В. В.
Бараннік, К. С.
Єгоров, С. В.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

10.


    Баранник, С. І.
    Професор Деревенко Володимир Миколайович (до 140-річчя від дня народження) / С. І. Баранник, В. П. Стусь, М. В. Трофімов // Урологія. - 2019. - Том 23, N 3. - С. 270-280


MeSH-головна:
ОБЩАЯ ХИРУРГИЯ -- GENERAL SURGERY (история, кадры)
Дод.точки доступу:
Стусь, В. П.
Трофімов, М. В.
Деревенко, Володимир Миколайович (15.07.1879-1936) \о нем\

Вільних прим. немає

Знайти схожі

11.


   
    Сучасні методи діагностики та лікування в урології, андрології та онкоурології : матеріали науково-практичної конференції, 3-4 жовтня 2019 р., Дніпро // Урологія. - 2019. - Том 23, N 3. - С. 281-343


MeSH-головна:
УРОЛОГИЯ -- UROLOGY (организация и управление)
АНДРОЛОГИЯ -- ANDROLOGY (организация и управление)
ОНКОЛОГИЯ МЕДИЦИНСКАЯ -- MEDICAL ONCOLOGY (организация и управление)
ДИАГНОСТИЧЕСКИЕ МЕТОДЫ И ПРОЦЕДУРЫ -- DIAGNOSTIC TECHNIQUES AND PROCEDURES (использование)
ТЕРАПЕВТИЧЕСКИЕ МЕТОДЫ И СРЕДСТВА -- THERAPEUTICS (использование)
КОНГРЕССЫ -- CONGRESSES
Дод.точки доступу:
Сучасні методи діагностики та лікування в урології, андрології та онкоурології, науково-практична конференція

Вільних прим. немає

Знайти схожі

12.


    Саричев, Л. П.
    Хірургічна корекція мегацисту внаслідок тривалої інфравезикальної обструкції / Л. П. Саричев, Р. Б. Савченко // Урологія. - 2019. - Том 23, N 3. - С. 281-282


MeSH-головна:
УРЕТРЫ ОБСТРУКЦИЯ -- URETHRAL OBSTRUCTION (хирургия)
Анотація: Шляхом утворення дублікатури стінки вдається зменшити об’єм сечового міхура при максимальному збереженні м’язової тканини, тим самим підвищити скоротливу здатність детрузора і відновити спорожнення сечового міхура.
Путем образования дубликатуры стенки удается уменьшить объем мочевого пузыря при максимальном сохранении мышечной ткани, тем самым повысить сократительную способность детрузора и восстановить опорожнения мочевого пузыря.
Дод.точки доступу:
Савченко, Р. Б.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

13.


    Квятковский, А. Е.
    Автоматическая классификация результатов урофлоуметрии методом машинного обучения / А. Е. Квятковский, Е. А. Квятковский, Т. А. Квятковская // Урологія. - 2019. - Том 23, N 3. - С. 282-283


MeSH-головна:
МОЧЕИСПУСКАНИЯ НАРУШЕНИЯ -- URINATION DISORDERS (диагностика, классификация)
Анотація: Можлива видача автоматичних висновків при масових скринінгових дослідженнях, рекомендацій лікаря в процесі освоєння урофлоуметріі та прискорення його роботи в подальшому, полегшення аналізу великої кількості урофлоуграм.
Возможна выдача автоматических заключений при массовых скрининговых исследованиях, рекомендаций врачу в процессе освоения урофлоуметрии и ускорение его работы в дальнейшем, облегчение анализа большого количества урофлоуграмм.
Дод.точки доступу:
Квятковский, Е. А.
Квятковская, Т. А.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

14.


    Федевич, В. С.
    Молекулярні маркери VEGF, TNF-α та TNF-β у хворих на рак сечового міхура стадії Tз Nо Mо та їх зв’язок зі ступенем неоплазії пухлини / В. С. Федевич, Ю. О. Мицик, Ю. Б. Борис // Урологія. - 2019. - Том 23, N 3. - С. 283-284


MeSH-головна:
МОЧЕВОГО ПУЗЫРЯ НОВООБРАЗОВАНИЯ -- URINARY BLADDER NEOPLASMS (диагностика)
Анотація: Дослідження довели,що визначення вмісту молекулярних маркерів VEGF, TNF-альфа та TNF-бета у сечі хворих на рак сечового міхура стадії T3 N0 M0 може слугувати підставою для розробки нових методів ранньої діагностики захворювання, а також прогнозування перебігу та оцінки ефективності лікування.
Исследования доказали, что определение содержания молекулярных маркеров VEGF, TNF-альфа и TNF-бета в моче больных раком мочевого пузыря стадии T3 N0 M0 может служить основанием для разработки новых методов ранней диагностики заболевания, а также прогнозирования течения и оценки эффективности лечения.
Дод.точки доступу:
Мицик, Ю. О.
Борис, Ю. Б.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

15.


    Білоруський, Б.-Б. О.
    Гідронефротична трансформація і функціональний стан верхніх сечовивідних шляхів у хворих уретеролітіазом до оперативного лікування малоінвазивними методами / Б.-Б. О. Білоруський // Урологія. - 2019. - Том 23, N 3. - С. 284-286


MeSH-головна:
УРЕТЕРОЛИТИАЗ -- URETEROLITHIASIS (диагностика, хирургия)
Анотація: Дослідження довело,що зі зростанням ступеня уретерогідротичної трансформації, у пацієнтів із уретеролітіазом погіршуються показники функціонального стану нирок, що сприяє розвитку хронічної ниркової недостатності. У хворих з уретеролітіазом спостерігається пряма залежність між ступенем уретерогідротичної трансформації та тривалістю перебування конкременту в сечоводі. У більшості пацієнтів з уретерогідронефрозом ІІІ ступеня, тривалість перебування конкременту в сечоводі була більше 1 року.
Исследование доказало, что с ростом степени уретерогидротичной трансформации, у пациентов с уретеролитиазом ухудшаются показатели функционального состояния почек,что способствует развитию хронической почечной недостаточности. У больных с уретеролитиазом наблюдается прямая зависимость между степенью уретерогидротичной трансформации и продолжительности пребывания конкремента в мочеточнике. У большинства пациентов с уретерогидронефрозом III степени, длительность пребывания конкремента в мочеточнике была более 1 года.
Вільних прим. немає

Знайти схожі

16.


   
    Парціальна цистектомія з ад’ювантною хіміо- або променевою терапією при м’язово-інвазивному раку сечового міхура / С. О. Возіанов [та ін.] // Урологія. - 2019. - Том 23, N 3. - С. 286-287


MeSH-головна:
МОЧЕВОГО ПУЗЫРЯ НОВООБРАЗОВАНИЯ -- URINARY BLADDER NEOPLASMS (лекарственная терапия, терапия, хирургия)
Анотація: Потенційними перевагами органозберігаючих втручань в комбінації з ад’ювантною поліхіміотерапією та/або променевою терапією є покращення якості життя хворих при задовільних безпосередніх і віддалених онкологічних результатах. Для пацієнтів, які перенесли парціальну цистектомію з тазовою лімфаденектомією, одночасне проведення ад’ювантної хіміопроменевої терапії може привести до більш сприятливих довгострокових результатів з точки зору загальної виживаності та тривалості життя пацієнтів.
Потенциальными преимуществами органосохраняющих вмешательств в сочетании с адъювантной полихимиотерапией и / или лучевой терапией является улучшение качества жизни больных при удовлетворительных непосредственных и отдаленных онкологических результатах. Для пациентов, перенесших частичную цистэктомии с тазовой лимфаденэктомией, одновременное проведение адъювантной химиолучевой терапии может привести к более благоприятным долгосрочным результатам с точки зрения общей выживаемости и продолжительности жизни пациентов.
Дод.точки доступу:
Возіанов, С. О.
Сакало, В. С.
Гацерелія, З. В.
Мрачковський, В. В.
Сакало, А. В.
Куранов, Ю. Ю.
Кондратенко, А. В.
Салій, П. М.
Левчишин, Я. В.
Навроцький, Б. М.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

17.


    Стусь, В. П.
    Наш досвід лікування варикоцеле / В. П. Стусь, А. Л. Суварян, О. Ю. Крижановська // Урологія. - 2019. - Том 23, N 3. - С. 287-288


MeSH-головна:
ВАРИКОЦЕЛЕ -- VARICOCELE (хирургия)
Анотація: Отримані результати лікування варикоцеле методом J.L. Marmar дозволяють вважати, що дана методика є високоефективним засобом усторонення варикоцеле, патогенетично обгрунтована при всіх видах гемодинамічних порушень, та в усіх випадках рецидивного варикоцеле, а також мінімальна інвазивність та, як наслідок, короткий післяопераційний період, зменшення часу перебування у стаціонарі, короткий відновлювальний перпіод.
Полученные результаты лечения варикоцеле методом J.L. Marmar позволяют считать, что данная методика является высокоэффективным средством устранения варикоцеле, патогенетически обоснована при всех видах гемодинамических нарушений, и во всех случаях рецидивирующего варикоцеле, а также минимальная инвазивность и, как следствие, короткий послеоперационный период, уменьшение времени пребывания в стационаре, короткий восстановительный перпиод.
Дод.точки доступу:
Суварян, А. Л.
Крижановська, О. Ю.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

18.


    Пасєчніков, С. П.
    Роль фаз менструального циклу та інфекційно-запальних процесів геніталій у патогенезі гострого неускладненого циститу у жінок / С. П. Пасєчніков, П. О. Самчук // Урологія. - 2019. - Том 23, N 3. - С. 288-289


MeSH-головна:
ЦИСТИТ -- CYSTITIS (этиология)
ЖЕНЩИНЫ -- WOMEN
Анотація: У цілому отримані результати дають змогу стверджувати, що період з 20-го по 5-й день ОМЦ, який об’єднує гестагенову та менструальну фази, є найбільш небезпечним для виникнення ГНЦ, незалежно від наявності або відсутності супутньої інфекційно-запальної гінекологічної патології. Автори вважають, що саме в цей період доцільно призначати протирецидивні курси антибактеріальної та імунокорегуючої терапії хворим на ГНЦ та у поєднанні з ХЗХОМТ.
В целом полученные результаты позволяют утверждать, что период с 20-го по 5-й день ОМЦ, который объединяет гестагеновую и менструальную фазы, является наиболее опасным для возникновения ОНЦ, независимо от наличия или отсутствия сопутствующей инфекционно-воспалительной гинекологической патологии. Авторы считают, что именно в этот период целесообразно назначать противорецидивные курсы антибактериальной и иммунокоррегирующей терапии больным ОНЦ и в сочетании с ХВБОМТ.
Дод.точки доступу:
Самчук, П. О.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

19.


    Пасєчніков, С. П.
    Особливості клінічного перебігу гострого неускладненого пієлонефриту у хворих за наявності збудників запального процесу різної таксономічної належності / С. П. Пасєчніков, М. В. Мітченко, А. В. Руденко // Урологія. - 2019. - Том 23, N 3. - С. 289-290


MeSH-головна:
ПИЕЛОНЕФРИТ -- PYELONEPHRITIS (диагностика, патофизиология, этиология)
Анотація: За оцінкою лейкоцитарного показника визначено низький відсоток жінок, хворих на гнійну стадію ГНП на тлі рецидивуючого хронічного циститу, що майже виключає можливість гнійної стадії запалення у цієї категорії хворих. Мікст-інфекція бактеріями та молікутами у хворих на ГНП, несе загрозу розвитку гнійної стадії ГП.
По оценке лейкоцитарного показателя определено низкий процент женщин, больных гнойной стадией ОНП на фоне рецидивирующего хронического цистита, что почти исключает возможность гнойной стадии воспаления в этой категории больных. Микст-инфекция бактериями и моликутами у больных ОНП, несет угрозу развития гнойной стадии ГП.
Дод.точки доступу:
Мітченко, М. В.
Руденко, А. В.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

20.


   
    Реконструкция верхней трети мочеточника лоханочным лоскутом / В. Н. Лесовой [и др.] // Урологія. - 2019. - Том 23, N 3. - С. 291-292


MeSH-головна:
МОЧЕТОЧНИКОВ БОЛЕЗНИ -- URETERAL DISEASES (хирургия)
Анотація: Хірургічна корекція верхньої третини сечоводу тубулярним клаптем лоханки є високоефективним і безпечним методом реконструкції верхніх сечових шляхів. Автори рекомендують його використання не тільки у пацієнтів з протяжними стриктурами верхньої третини сечоводу, а й у хворих з гідронефрозом, пов’язаним з уретеровазальним конфліктом.
Хирургическая коррекция верхней трети мочеточника тубулярным лоскутом лоханки является высокоэффективным и безопасным методом реконструкции верхних мочевых путей. Авторы рекомендуют его использование не только у пациентов с протяженными стриктурами верхней трети мочеточника, но и у больных с гидронефрозом, связанным с уретеровазальным конфликтом.
Дод.точки доступу:
Лесовой, В. Н.
Демченко, В. Н.
Щукин, Д. В.
Мозжаков, П. В.
Гарагатый, А. И.
Лийченко, В. А.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

 1-20    21-40   41-60   61-64 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)