Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Ветох, Г. В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 10
Показані документи з 1 по 10
1.
Шифр: ВУ9/2006/2
   Журнал

Вісник наукових досліджень . - Виходить кожного кварталу
2006р. № 2
Зміст:
Каліновська, І. В. Дослідження гормонального статусу вагітних при різних формах фетоплацентарної недостатності в ранньому ембріональному періоді / І. В. Каліновська. - С.5-6. - Библиогр. в конце ст.
Фактори ризику застосування кесаревого розтину при слабкості пологової діяльності, що розвинулась на тлі патологічного прелімінарного періоду. - С.6-7. - Библиогр. в конце ст.
Дослідження частоти та структури репродуктивних втрат у жінок з екстрагенітальною патологією. - С.8-9. - Библиогр. в конце ст.
Гутман, Л. Б. Акушерські та кардіологічні аспекти ведення вагітності і профілактики перинатальної патології при первинній легеневій гіпертензії / Л. Б. Гутман, О. О. Мініна, К. Г. Апресова. - С.9-11. - Библиогр. в конце ст.
Роль поліклінічно-амбулаторних служб в підтримці тривалого успішного грудного вигодовування. - С.11-14. - Библиогр. в конце ст.
Особливості матково-плацентарного та плодового кровообігу у вагітних з кардіоміопатіями. - С.14-15. - Библиогр. в конце ст.
Малиновська, К. С. Використання тесту з 6-хвилинною ходьбою для оцінки міокардіального резерву у вагітних з вадами серця / К. С. Малиновська. - С.15-17. - Библиогр. в конце ст.
Вержанська, Т. Р. Клінічні особливості та морфофункціональний стан серця у вагітних з аневризматичним вип’ячуванням міжпередсердної перетинки / Т. Р. Вержанська, К. С. Малиновська, О. О. Мініна. - С.17-18. - Библиогр. в конце ст.
Пап, С. О. Ультразвукова діагностика затримки внутрішньоутробного розвитку плода у вагітних з гіпертонічною хворобою / С. О. Пап. - С.18-19. - Библиогр. в конце ст.
Вплив внутрішньоутробної гіпоксії на стан серцевої гемодинаміки у новонароджених. - С.19-20. - Библиогр. в конце ст.
Прогнозування виникнення нейроциркуляторної астенії (НЦА) та її впливу на розвиток порушень репродуктивного здоров’я у жінок фертильного віку. - С.20-22. - Библиогр. в конце ст.
Фартушок, Т. В. Особливості перебігу вагітності у жінок з наявністю урогенітальної інфекції / Т. В. Фартушок. - С.22-24. - Библиогр. в конце ст.
Кожухар, Г. В. Дослідження NO-синтазної, ксантиноксидазної, ароматазної активності та вмісту фактора 1а, що індукується гіпоксією, в плаценті при синдромі уповільненого росту та недостатності живлення плода / Г. В. Кожухар. - С.25-27. - Библиогр. в конце ст.
Міклін, О. П. Розродження жінок кримської популяції з поперечнозвуженим тазом / О. П. Міклін, А. М. Рибалка, В. О. Заболотнов. - С.27-29. - Библиогр. в конце ст.
Маркін, Л. Б. Особливості фетальної біофізичної активності при виникненні меконіальної аспірації у плода / Л. Б. Маркін, І. М. Копійчук. - С.29-30. - Библиогр. в конце ст.
Двуліт, М. П. Визначення білків плаценти для діагностики та прогнозування плацентарної недостатності у вагітних з артеріальною гіпертензією / М. П. Двуліт. - С.31-32. - Библиогр. в конце ст.
Мокрик, О. М. Морфологічні особливості плацентарного бар’єру у жінок, радіаційно опромінених в пре- та пубертатному періодах / О. М. Мокрик, Т. Д. Задорожна. - С.32-34. - Библиогр. в конце ст.
Шафарчук, В. М. Імунологічні особливості материнсько-плодових взаємовідносин при артеріальній гіпертензії у вагітних / В. М. Шафарчук. - С.34-35. - Библиогр. в конце ст.
Беседін, В. М. Вплив бактеріального вагінозу під час вагітності на стан плода та новонародженого / В. М. Беседін, О. С. Рачкевич, К. Ю. Ісаєва. - С.35-37. - Библиогр. в конце ст.
Зміни системи гемостазу вагітних з антифосфоліпідним синдромом в динаміці. - С.37-39. - Библиогр. в конце ст.
Богачов, Е. І. Особливості гістологічної структури міометрія у жінок з прееклампсією, розроджених кесаревим розтином / Е. І. Богачов. - С.39-41. - Библиогр. в конце ст.
Венцківський, Б. М. Особливості патогенезу невиношування вагітності в терміні 22-28 тижнів / Б. М. Венцківський, Л. А. Жабіцька. - С.41-44. - Библиогр. в конце ст.
Семенина, Г. Б. Особливості перебігу вагітності, пологів, післяпологового періоду та аналіз стану потомства у жінок із синдромом полікістозних яєчників в анамнезі / Г. Б. Семенина, В. М. Беседін, Б. З. Стах. - С.45-47. - Библиогр. в конце ст.
Ревенько, О. О. Стан мікробіоценозу у жінок репродуктивного віку з пухлиноподібними ураженнями яєчників / О. О. Ревенько, В. К. Кондратюк. - С.48-50. - Библиогр. в конце ст.
Динамічна оцінка показників мікробіоценозу репродуктивного тракту у жінок в віддалені терміни після мікрохірургічного та ендохірургічного лікування неплідності. - С.50-52. - Библиогр. в конце ст.
. - С.53-55. - Библиогр. в конце ст.
Маляр, В. А. Лікування лейоміом матки методом емболізації маткових артерій з використанням препарату "Емболін" / В. А. Маляр, О. М. Русин. - С.55-58. - Библиогр. в конце ст.
Карякіна, О. Л. Особливості перебігу вагітності та пологів у жінок із лейоміомою матки / О. Л. Карякіна, Н. М. Рожковська. - С.58-60. - Библиогр. в конце ст.
Макарчук, О. М. Прогнозування імовірності розвитку плацентарної недостатності у вагітних з лікованим непліддям в анамнезі / О. М. Макарчук, О. Г. Бойчук. - С.60-62. - Библиогр. в конце ст.
Макарчук, О. М. Шляхи оптимізації лікування залізодефіцитної анемії, поєднаної з гестозами, з використанням ліпосомальної та ензимотерапії / О. М. Макарчук, Т. Б. Сніжко. - С.62-63. - Библиогр. в конце ст.
Макарчук, О. М. Оцінка функціональної здатності печінки у вагітних з непліддям ендокринного генезу / О. М. Макарчук, Н. Г. Яцишин. - С.64-65. - Библиогр. в конце ст.
Нові підходи до антибактеріальної терапії пневмонії у вагітних. - С.66-68. - Библиогр. в конце ст.
Берегуляк, О. О. Ефективність нового етапного способу застосування Естрожелю, Клімодієну, Клімадинону для профілактики і лікування посткастраційного синдрому / О. О. Берегуляк. - С.68-71. - Библиогр. в конце ст.
Дослідження ефективності нового етапного способу профілактики і лікування посткастраційного синдрому в експерименті на щурах. - С.71-73. - Библиогр. в конце ст.
Особливості комбінованого терапевтично-хірургічного лікування генітального ендометріозу. - С.73-74. - Библиогр. в конце ст.
Бойчук, А. В. Стан системи імунного захисту у хворих із загостренням хронічного аднекситу на тлі різних видів місцевого лікування / А. В. Бойчук, Т. І. Кулініч. - С.75-77. - Библиогр. в конце ст.
Петренко, Н. В. Корекція ендокринних порушень у жінок залежно від стану щитоподібної залози / Н. В. Петренко. - С.77-80. - Библиогр. в конце ст.
Корекція гормональних змін при дисфункціональних маткових кровотечах (ДМК) у жінок репродуктивного віку з хронічними захворюваннями шлунково-кишкового тракту (ХЗШКТ). - С.80-81. - Библиогр. в конце ст.
Геряк, С. М. Ефективність застосування гелю "Тітірол" у породіль при післяопераційних та післяпологових ранах / С. М. Геряк, Н. В. Ревчук. - С.81-82. - Библиогр. в конце ст.
Гормональний гомеостаз у жінок з неплідністю після хірургічного лікування. - С.83-85. - Библиогр. в конце ст.
Особливості кальцій-фосфорного обміну у жінок з лейоміомою матки впродовж першого року після пологів. - С.85-87. - Библиогр. в конце ст.
Застосування специфічних імуноглобулінів для лікування цитомегаловірусної і герпетичної інфекцій у вагітних жінок. - С.87-90. - Библиогр. в конце ст.
Особливості протиінфекційного імунітету цервікального слизу шийки матки та мікробіоценозу піхви у породілей з лейоміомою. - С.90-92. - Библиогр. в конце ст.
Скрипченко, Н. Я. Гормональний статус жінок з лейоміомою матки під час вагітності та після пологів / Н. Я. Скрипченко. - С.92-95. - Библиогр. в конце ст.
Янюта, С. М. Особливості адаптації вагітних до дії хронічного психоемоційного стресу / С. М. Янюта, В. П. Присяжнюк. - С.95-96. - Библиогр. в конце ст.
Ранній неонатальний період новонароджених, у матерів яких під час вагітності спостерігалася реплікація вірусів гепатитів А, В та С. - С.97-99. - Библиогр. в конце ст.
Мехедко, В. В. Клінічні та імунологічні аспекти лікування післяопераційних ран піхви після виконання вагінальної гістеректомії із застосуванням озонотерапії / В. В. Мехедко. - С.99-101. - Библиогр. в конце ст.
Ветох, Г. В. Функціональний стан сечовивідних шляхів у жінок з лейоміомою матки до та після оперативного лікування / Г. В. Ветох. - С.102-104. - Библиогр. в конце ст.
Особливості спектра антифосфоліпідних антитіл (АФА) у жінок з патологічним перебігом вагітності. - С.104-106. - Библиогр. в конце ст.
Вигівська, Л. М. Морфологічні та імуногістохімічні особливості ендометріозу шийки матки / Л. М. Вигівська. - С.106-107. - Библиогр. в конце ст.
Чермак, І. І. Стан вільнорадикального окислення ліпідів та антиоксидантного захисту у хворих на аденоміоз після внутрішньоматкового кріохірургічного лікування / І. І. Чермак, А. Г. Богомол. - С.107-109. - Библиогр. в конце ст.
Чермак, І. І. Вплив кріохірургічного лікування на показники системи гемостазу у хворих на аденоміоз / І. І. Чермак. - С.109-111. - Библиогр. в конце ст.
Базелюк, О. М. Стан перекисного окислення ліпідів та антиоксидантної системи захисту в організмі вагітної, хворої на активний туберкульоз легень / О. М. Базелюк. - С.111-113. - Библиогр. в конце ст.
Заболотна, А. В. Стан гемодинаміки фетоплацентарної системи у вагітних групи високого ризику розвитку плацентарної недостатності / А. В. Заболотна. - С.113-115. - Библиогр. в конце ст.
Диагностическая ценность гистероскопии. - С.115-116. - Библиогр. в конце ст.
Геряк, С. М. Лікування імунних порушень та попередження ускладнень у вагітних із субклінічним гіпотиреозом / С. М. Геряк. - С.116-118. - Библиогр. в конце ст.
Авраменко, Т. В. Ендотеліальна дисфункція при діабетичній ангіопатії у вагітних / Т. В. Авраменко, В. І. Медведь, Ж. В. Шостак. - С.118-120. - Библиогр. в конце ст.
Стефанко, С. Л. Перебіг вагітності та пологів у вагітних жінок із аліментарно-конституційним ожирінням в процесі лікування препаратами "Есенціале-форте Н" і "Епадол" / С. Л. Стефанко. - С.120-121. - Библиогр. в конце ст.
Хомінська, З. Б. Відновлення репродуктивного здоров’я у жінок фертильного віку після радикального лікування раку щитоподібної залози / З. Б. Хомінська, Т. М. Кучменко. - С.122-124. - Библиогр. в конце ст.
Лукащук-Федик, С. В. Альтернативні методи лікування хламідіозу та корекції репродуктивного здоров’я / С. В. Лукащук-Федик, Н. В. Волотовська. - С.125-126. - Библиогр. в конце ст.
Тарасюк, О. К. Соціально-медичні та соціально-психологічні фактори: їхній вплив на виникнення невиношування вагітності / О. К. Тарасюк. - С.127-128. - Библиогр. в конце ст.
Кашуба, М. О. Проблеми біоетики в охороні здоров’я робітників на прикладі електрозварювального виробництва / М. О. Кашуба. - С.128-130. - Библиогр. в конце ст.
Маланчин, І. М. Лікування гестаційної гіпертензії з позиції доказової медицини / І. М. Маланчин, Н. М. Олійник, В. Д. Якимчук. - С.130-131. - Библиогр. в конце ст.
Резниченко, Н. О. Стан імунної системи у жінок при запальних захворюваннях геніталій / Н. О. Резниченко. - С.131-133. - Библиогр. в конце ст.
Яковлєва, Е. Б. Клініко-діагностичне значення плацентарної лужної фосфатази у вагітних / Е. Б. Яковлєва, І. В. Жердєва. - С.133-135. - Библиогр. в конце ст.
Чайка, В. К. Ретроспективний аналіз особливостей перебігу вагітності, пологів і стану немовлят у пацієнток з гестаційною патологією нирок / В. К. Чайка, Н. В. Гребельна. - С.135-136. - Библиогр. в конце ст.
Яковлєва, Л. В. Вплив густого екстракту кореневищ і коренів пирію повзучого на структуру надниркової залози щурів в умовах гіперкортицизму / Л. В. Яковлєва, С. М. Марчишин, Ю. Б. Лар’яновська. - С.136-139. - Библиогр. в конце ст.
Сєрєбрякова, Є. П. Дисплазія епітелію шийки матки: ендокринні аспекти терапії / Є. П. Сєрєбрякова, Л. В. Прохорук, А. В. Антоненко. - С.139-140. - Библиогр. в конце ст.
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

2.


    Ветох, Г. В.
    Функціональний стан сечовивідних шляхів у жінок з лейоміомою матки до та після оперативного лікування [Текст] / Г. В. Ветох // Вісник наукових досліджень : Наук.- практ. журн. - 2006. - № 2. - С. 102-104.

Рубрики: Лейомиома--диагн--осл--хир

   Матки новообразования


   Мочевая система--патофизиол


   Уродинамика


Вільних прим. немає

Знайти схожі

3.
Шифр: ЗУ3/2009/2
   Журнал

Здоровье женщины . - Виходить кожного кварталу
2009р. № 2
Зміст:
Героїня медицини: до 80-річчя з дня народження професора Євгенії Вікторівни Коханевич. - С.10-11
Женщина после пятидесяти: зазеркалье интимных проблем. - С.12-15
Інформаційний лист про нововведення в системі охорони здоров’я. Сучасне комплексне лікування неспецифічних вульвовагінітів. - С.16-18
Могилевкина, И. А. Доступность услуг по аборту и контрацепции в Украине: находки стратегической оценки "Аборты и контрацепция в Украине" / И. А. Могилевкина, Р. А. Моисеенко. - С.20-24
Запорожан, В. Н. Эпидемиология и этиопатогенез синдрома гиперстимуляции яичников: современное состояние вопроса и перспективы поиска маркеров чувствительности / В. Н. Запорожан, Е. Н. Борис. - С.26-29
Решетников, О. В. Макролиды в лечении хламидийной инфекции у беременных (эффективность, безопасность, экономичность) / О. В. Решетников, А. А. Хрянин. - С.30-35
Татарчук, Т. Ф. Актуальные вопросы лечения вульвовагинального кандидоза / Т. Ф. Татарчук, Л. В. Калугина. - С.36-40
Carole, H. J. Использование тампонов при комбинированной контрацепции влагалищным кольцом НоваРинг®. Обзор исследования / H. J. Carole, Th. O.M. Dieben. - С.42-43
Рауш, К. Первое подтверждение безопасности в отношении эндометрия специального экстракта Cimicifuga racemosa CR BNO 1055 / К. Рауш [и др.] . - С.45-46
Інші автори: Брюкер К., Горков К., Вуттке В.
Яроцький, М. Є. Профілактика та лікування урогенітальних порушень у жінок після гістероваріоектомії / М. Є. Яроцький, І. В. Яроцька. - С.47-48
Сергиенко, С. Н. Профилактика акушерских и перинатальных осложнений у женщин с метаболическим синдромом / С. Н. Сергиенко. - С.49-51
Успенский, Д. А. К вопросу о тактике ведения пациенток с кистами молочных желез в поздний репродуктивный и перименопаузальный период / Д. А. Успенский, С. А. Ласачко. - С.52-55
Каримов, З. Д. К вопросу начальной эмпирической антибактериальной терапии условно-патогенной инфекции у гинекологических больных / З. Д. Каримов, М. Т. Хусанходжаева, Б. С. Абдикулов. - С.56-58
Кира, Е. Ф. Многоцентровое контролируемое рандомизированное сравнительное исследование эффективности и безопасности применение препаратов Полижинакс и Тержинан при лечении неспецифического вагинита / Е. Ф. Кира [и др.] . - С.59-64
Інші автори: Гайтукиева Р. А., Беженарь В. Ф., Савичева А. М., Артымук Н. В., Муслимова С. З.
Камінський, В. В. Науково-доказова медицина в акушерстві та гінекології / В. В. Камінський [и др.] . - С.65-66
Інші автори: Сало Н. Й., Борис О. М., Стовбун А. Б., Гак І. О.
Бенюк, В. А. Перспективы использования коллагенового биоимплантата Коллост в репродуктивной медицине / В. А. Бенюк, А. Е. Нагрный, И. А. Усевич. - С.67-68
Новиков, Б. Н. Клиническая эффективность препарата Пимафуцин при вульвовагинальном кандидозе у беременных / Б. Н. Новиков. - С.70-72
Лахно, И. В. Выбор метода лечения хронической венозной недостаточности во время беременности / И. В. Лахно [и др.] . - С.73-76
Інші автори: Коровай С. В., Дудко В. Л., Неелова О. В.
Корчинська, О. О. Сучасний стан проблеми акушерських ускладнень на фоні гіпергомоцистеїнемії / О. О. Корчинська, У. В. Волошина, Г. В. Фельцан. - С.77-79
Бенюк, В. О. Вплив Но-шпа® форте на клініко-функціональний перебіг загрози невиношування вагітності / В. О. Бенюк, Т. В. Ковалюк. - С.80-82
Давидова, Ю. В. Оперована щитоподібна залоза та вагітність / Ю. В. Давидова. - С.84-86
Торчинов, А. М. Состояние фетоплацентарного комплекса по данным эхографии при применении препаратов кальция во время беременности / А. М. Торчинов [и др.] . - С.88-90
Інші автори: Доронин Г. Л., Мазуркевич М. В., Науменко М. Г., Кравченко О. В.
Голяновський, О. В. Масивні акушерські кровотечі: ультразвукові допплєрометричні показники після проведення хірургічного гемостазу за органозберігаючою методикою / О. В. Голяновський, Г. В. Ветох, О. М. Ярош. - С.91-94
Манжула, Л. В. Беременность и роды у женщин, не состоявших на учете в женской консультации / Л. В. Манжула. - С.95-96
Подольський, В. В. Невиношування вагітності. Роздуми про вирішення проблеми / В. В. Подольський, С. П. Писарєва, І. І. Воробйова. - С.97-102
Губина-Вакулик, Г. И. Патологические и компенсаторные изменения в плаценте при различных вариантах табакокурения в семье / Г. И. Губина-Вакулик, С. Г. Беляев. - С.103-106
Половинка, В. О. Особливості гемодинаміки в інтраабдомінальному відділі вени пуповини плодів у разі загрози переривання вагітності / В. О. Половинка. - С.107-108
Радионов, В. Г. Современные аспекты урогенитального кандидоза / В. Г. Радионов. - С.109-111
Дурягин, В. И. Клинико-микробиологические аспекты воспалительных процессов репродуктивной системы / В. И. Дурягин. - С.112-113
Доброхотова, Ю. Э. Профилактика вагинальных дисбиозов у гинекологических больных в послеоперационный период. Современные подходы к терапии / Ю. Э. Доброхотова, Э. М. Джобава, Е. П. Есипова. - С.114-116
Антоновская, Я. В. Выбор метода лечения локализованных форм дисгормональной гиперплазии молочных желез / Я. В. Антоновская. - С.118-120
Мальцев, С. В. Характеристика интерферонового статуса и цитокинпродуцирующей способности лейкоцитов крови женщин с невынашиванием беременности на фоне энтеровирусной инфекции / С. В. Мальцев [и др.] . - С.122-124
Інші автори: Лакатош В. П., Корнилина Е. М., Лазаренко Л. М., Костенко О. Ю.
Воробйова, Л. І. Роль противірусної терапії в комплексному лікуванні цервікальної інтраепітеліальної неоплазії легкого ступеня / Л. І. Воробйова, Н. Ф. Лигирда. - С.125-128
Плотникова, В. Н. Нейроэндокринные аспекты дизрегуляционных нарушений адаптационно-защитных механизмов у больных хроническим сальпингоофоритом / В. Н. Плотникова [и др.] . - С.130-132
Інші автори: Луценко Н. С., Резниченко Г. И., Ефименко Н. Ф.
Резниченко, Н. А. Эффективность применения Фромилида и доксициклина при лечении урогенитальной инфекции в гинекологии / Н. А. Резниченко [и др.] . - С.133-136
Інші автори: Чурилов А. В., Свиридова В. В., Белявцева Е. Ф.
Суханова, А. А. Лечение патологии шейки матки у женщин репродуктивного возраста при хронических неспецифических воспалительных заболеваниях половых органов / А. А. Суханова. - С.138-140
Веропотвелян, П. Н. Современный взгляд на проблему бактериального вагиноза / П. Н. Веропотвелян [и др.] . - С.143-147
Інші автори: Потапов В. А., Веропотвелян Н. П., Радченко В. В., Шевченко А. С.
Гопчук, Е. Н. Опыт применения препарата Гравагин при амбулаторном лечении урогенитальных инфекций у сексуально-активных подростков / Е. Н. Гопчук. - С.148-150
Диннік, В. О. Динаміка гормональних показників гіпофізарно-гонадної системи у хворих на пубертатні маткові кровотечі залежно від ефективності застосування негормональної терапії / В. О. Диннік. - С.151-153
Ганжий, И. Ю. Эффективность и безопасность низкодозированного комбинированного орального контрацептива, принимаемого в режиме 24+4, содержащего 20 мкг этинилэстрадиола и 3 мг дроспиренона / И. Ю. Ганжий. - С.155-160
Попова, Т. А. Применение ЛНГ-ВМС у женщин с экстрагенитальными проблемами / Т. А. Попова. - С.161-162
Збірник критично оцінених тем (КОТ) з питань контрацепції. - С.163-167
Товстановская, В. А. Исследование эффективности применения препарата Вальтрекс у больных с хроническим рецидивирующим генитальным герпесом / В. А. Товстановская, Л. И. Алексеенко, И. В. Ус. - С.168-170
Лакатош, В. П. Ультраструктурні зміни слизової оболонки шийки матки у хворих на урогенітальний мікоплазмоз / В. П. Лакатош [и др.] . - С.172-177
Інші автори: Стеченко Л. О., Антонюк М. І., Костенко О. Ю., Гужевська І. В., Загородня О. С.
Бенюк, В. А. Этиопатогенетические подходы к лечению рецидивирующего генитального герпеса / В. А. Бенюк, Т. Р. Никонюк, О. А. Щерба. - С.179-182
Писарева, С. П. Застосування специфічного антицитомегаловірусного імуноглобуліну для підвищення ефективності лікування невиношування вагітності в жінок із цитомегаловірусною інфекцією / С. П. Писарева, С. М. Толкач. - С.183-186
Лигирда, О. Ф. Неоад’ювантна хіміотерапія в лікуванні хворих на місцево поширений рак молочної залози / О. Ф. Лигирда. - С.188-191
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

4.


    Голяновський, О. В.
    Масивні акушерські кровотечі: ультразвукові допплєрометричні показники після проведення хірургічного гемостазу за органозберігаючою методикою [Текст] / О. В. Голяновський, Г. В. Ветох, О. М. Ярош // Здоровье женщины. - 2009. - № 2. - С. 91-94

Рубрики: Маточное кровотечение--ультрасон--хир

   Артерии--хир


   Перевязка сосудов


   Гемостаз хирургический


Дод.точки доступу:
Ветох, Г. В.
Ярош, О. М.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

5.
Шифр: РУ6/2014/6
   Журнал

Репродуктивная эндокринология [Текст]. - Виходит раз на два місяця
2014р. № 6
Зміст:
Татарчук, Т. Ф. Новая эра в лечении миомы матки у женщин различных возрастных групп / Т. Ф. Татарчук [и др.]. - С.9-20
Інші автори: Косей Н. В., Тутченко Т. Н., Джупин В. А.
Legro, R. S. Диагностика и лечение синдрома поликистозных яичников: клиническое практическое руководство общества эндокринологов США, 2013 / R. S. Legro, S. A. Arslanian, D. A. Ehrmann. - С.22-35
Латыш, О. А. Особенности лечения нарушений менструальной функции в подростковом возрасте / О. А. Латыш. - С.37-40
Кравченко, О. В. Корекція ранніх менопаузальних розладів у жінок із міомою матки в анамнезі / О. В. Кравченко. - С.45-48
Бондаренко, Г. М. Оптимизация терапии и профилактики кандидозного вульвовагинита / Г. М. Бондаренко [и др.]. - С.50-55
Інші автори: Никитенко И. Н., Щербакова Ю. В., Щербакова Ю. В.
Пирогова, В. І. Непрогресуюче відшарування нормально розташованої плаценти за недоношеної вагітності: аспекти діагностично-лікувальної тактики / В. І. Пирогова, 3. В. Сміх. - С.56-60
Мокрик, О. М. Дисбіотичні порушення вагінального біотопу у вагітних на фоні синдрому подразненого кишечника / О. М. Мокрик [и др.]. - С.61-65
Інші автори: Тудай В. М., Лиманська А. Ю., Давидова Ю. В.
Березенко, В. С. Функциональное состояние печени и репродуктивное здоровье женщины. Что нужно знать практикующему гинекологу? / В. С. Березенко, Т. Ф. Татарчук, А. О. Исламова. - С.68-74
Косей, Н. В. Психоемоційний статус жінок зі синдромом полікістозних яєчників / Н. В. Косей, Г. В. Ветох. - С.75-78
Оразов, М. Р. Иннервационный аппарат и нейро-тканевые отношения в миометрии у пациенток с аденомиозом / М. Р. Оразов, Е. Н. Носенко. - С.79-84
Рыкова, О. В. Рак шейки матки и цервикальный скрининг / О. В. Рыкова. - С.85-88
Давыдова, Ю. В. Онкопатология и беременность: доказательства, опыт, возможности / Ю. В. Давыдова. - С.89-92
Григоренко, А. П. Гормональна корекція атрофічних змін у жінок зурогенітальним пролапсом / А. П. Григоренко. - С.93-98
Fisher, A. Добавки железа: быстрое усвоение и отдаленные последствия / A. Fisher, D. P. Naughton. - С.99-102
Комісаренко, Ю. І. Вітамін D: потенціал клінічних рішень у практиці лікаря / Ю. І. Комісаренко [и др.]. - С.105-108
Інші автори: Бобрик М. І., Сідорова І. В., Бурка О. А.
Сухинин, Д. А. Международные наукометрические базы - что в рейтинге тебе моем? / Д. А. Сухинин. - С.109-112
Публикация научной статьи в журнале ГАК Украины. - С.113-114
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

6.


    Косей, Н. В.
    Психоемоційний статус жінок зі синдромом полікістозних яєчників [Текст] / Н. В. Косей, Г. В. Ветох // Репродуктивная эндокринология. - 2014. - № 6. - С. 75-78


MeSH-головна:
ПОЛИКИСТОЗНОГО ЯИЧНИКА СИНДРОМ -- POLYCYSTIC OVARY SYNDROME (диагноз, патофизиология)
(кровоснабжение, патология)
ДЕПРЕССИЯ -- DEPRESSION (диагноз, этиология)
ТРЕВОГИ СОСТОЯНИЕ -- ANXIETY (диагноз, этиология)
ЖЕНЩИН ЗДОРОВЬЕ -- WOMEN'S HEALTH
Дод.точки доступу:
Ветох, Г. В.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

7.
Шифр: РУ6/2015/5
   Журнал

Репродуктивная эндокринология [Текст]. - Виходит раз на два місяця
2015р. № 5
Зміст:
Татарчук, Т. Ф. Гиперпластические процессы эндометрия: что нового? / Т. Ф. Татарчук, Л. В. Калугина, Т. Н. Тутченко. - С.7-13
Герасимова, Т. В. Оптимізація діагностики та лікування функціональних кист яєчників / Т. В. Герасимова. - С.14-20
Капшук, І. М. Особливості терапії синдрому полікістозних яєчників на фоні надлишкової маси тіла / І. М. Капшук. - С.21-27
Ципун, А. Г. Фармакологічна характеристика та використання міо-інозитолу в гінекологічній практиці / А. Г. Ципун. - С.28-31
Conway, G. Синдром поликистозных яичников. Официальное заявление Европейского общества эндокринологии / G. Conway, D. Dewailly, E. Diamanti-Kandarakis. - С.32-53
Косей, Н. В. Провоспалительные цитокины и синдром поликистозных яичников / Н. В. Косей [и др.]. - С.56-59
Інші автори: Хоминская З. Б., Ветох Г. В., Березовская Е. И., Татарчук Т. Ф.
Все ли мы знаем о причинах усталости у женщин?. - С.62-64
Веропотвелян, П. Н. Риск развития сердечно-сосудистых заболеваний при репродуктивном старении женщины / П. Н. Веропотвелян [и др.]. - С.65-71
Інші автори: Цехмистренко И. С., Веропотвелян Н. П., Троян Н. Ю.
Определение и интерпретация показателей оварительного резерва. - С.78-87
Коломійченко, Т. В. Оптимізований комплекс заходів профілактики прееклампсії, спрямований на корекцію ендотеліальної дисфункції / Т. В. Коломійченко, Ю. О. Яроцька. - С.88-92
Танько, О. П. Осінній ноктюрн / О. П. Танько [и др.]. - С.93-99
Інші автори: Самойлова М. В., Коровай С. В., Черняк О. Л., Остапова І. С.
Клініко-гормональний статус у жінок при фізіологічній менопаузі та зі збереженою менструальною функцією. - С.100-104
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

8.


   
    Провоспалительные цитокины и синдром поликистозных яичников [Текст] / Н. В. Косей [и др.] // Репродуктивная эндокринология. - 2015. - № 5. - С. 56-59


MeSH-головна:
ЦИТОКИНЫ -- CYTOKINES (диагностическое применение)
ПОЛИКИСТОЗНОГО ЯИЧНИКА СИНДРОМ -- POLYCYSTIC OVARY SYNDROME (кровь, профилактика и контроль, этиология)
ИНТЕРЛЕЙКИН-18 -- INTERLEUKIN-18 (биосинтез, диагностическое применение)
ПЕРОКСИДАЗА -- PEROXIDASE (биосинтез, диагностическое применение)
Дод.точки доступу:
Косей, Н. В.
Хоминская, З. Б.
Ветох, Г. В.
Березовская, Е. И.
Татарчук, Т. Ф.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

9.
Шифр: РУ16/2023/5
   Журнал

Репродуктивне здоров’я жінки . - Виходить 10 раз на рік
2023р. N 5
Зміст:
Косей, Н. В. Сучасні світові тенденції вивчення етіології, патогенезу, діагностики та лікування хронічного ендометриту / Н. В. Косей [та ін.]. - С.7-12. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Татарчук Т. Ф., Ветох Г. В., Васильченко Л. А.
Ancheva, I. A. Studying the discipline of free choice «Ultrasound Diagnostics in Obstetrics and Gynaecology» / I. A. Ancheva [та ін.]. - С.13-19. - Bibliogr. at the end of the art.
Інші автори: Gladchuk I. Z., Mokriienko E. M., Movlyanova N. V., Lazor N. V.
Жабченко, І. А. Вплив перенесеної під час вагітності коронавірусної хвороби на перебіг гестації та зміни основних біотопів організму жінки / І. А. Жабченко [та ін.]. - С.20-27. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Ліщенко І. С., Бондаренко О. М., Коваленко Т. М.
Гладенко, С. Є. Імунологічні порушення у пацієнток з патологією грудних залоз при безплідді, пов’язаному з ановуляцією / С. Є. Гладенко [та ін.]. - С.28-33. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Нецкар І. П., Сусідко О. М., Ковалишин О. А.
Cherneda, L. O. Peculiarities of the course of seborrheic keratosis of extragenital localization among the female population / L. O. Cherneda [та ін.]. - С.34-38. - Bibliogr. at the end of the art.
Інші автори: Siusiuka V. G., Golovkin A. V., Sergienko M. Y.
Голяновський, О. В. Сучасний підхід до трансфузійної терапії масивних кровотеч за наявності аномально інвазивної плаценти / О. В. Голяновський [та ін.]. - С.39-45. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Дзюба Д. О., Морозова О. В., Герасимова Т. В., Волошин О. А., Голеня І. М., Кононець О. П.
Медведь, В. І. Сучасні аспекти оптимальної терапевтичної стратегії надмірного блювання вагітних / В. І. Медведь [та ін.]. - С.46-57. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Коньков Д. Г., Ткаченко Р. О., Мунтян О. А.
Леуш, С. Ст. Особливості газообміну та кислотно-лужної рівноваги між плодовим та материнським кровообігом при передчасному розродженні / С. Ст. Леуш, М. В. Процик, М. І. Антонюк. - С.58-62. - Бібліогр.: в кінці ст.
Прощенко, О. М. Оцінювання поліморфізму rs1800012 гена COL1A1 й стигм недиференційованої дисплазії сполучної тканини як предикторів пролапсу тазових органів / О. М. Прощенко, Д. О. Говсєєв. - С.63-68. - Бібліогр.: в кінці ст.
Горбунова, О. В. Біоценоз піхви та сучасні підходи до корекції вагінальних дисбіозів (Огляд літератури) / О. В. Горбунова [та ін.]. - С.69-81. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Зарічанська Х. В., Щербінська О. С., Нецкар І.П., Ярова І.В.
Вагінальний гель PAPILOCARE® – запитання та відповіді. - С.82-87
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

10.


   
    Сучасні світові тенденції вивчення етіології, патогенезу, діагностики та лікування хронічного ендометриту [Текст] = Current global trends in the study of etiology, pathogenesis, diagnosis and treatment of chronic endometritis / Н. В. Косей [та ін.] // Репродуктивне здоров’я жінки. - 2023. - N 5. - С. 7-12. - Бібліогр.: в кінці ст.


MeSH-головна:
ОБЗОР -- REVIEW
БОЛИ ХРОНИЧЕСКИЕ -- CHRONIC PAIN (патофизиология, терапия, этиология)
ЭНДОМЕТРИТ -- ENDOMETRITIS (диагностика, патофизиология, терапия, этиология)
МИКРОБИОТА -- MICROBIOTA (иммунология, физиология)
БЕСПЛОДИЕ ЖЕНСКОЕ -- INFERTILITY, FEMALE (патофизиология, этиология)
Анотація: Стаття присвячена аналізу наукової інформації щодо проблеми хронічного ендометриту (ХЕ) на сучасному етапі. ХЕ є загадковим, багатофакторним захворюванням, етіологія, патогенез та оптимальне лікування якого на сьогодні остаточно не визначені. Запалення ендометрія є складною частиною його фізіології, що тонко регулюється балансом між про- та протизапальними механізмами та бере участь у всіх репродуктивних подіях. Саме хронічне запалення стимулює гормон-незалежну клітинну проліферацію, пригнічення процесів апоптозу, активацію пухлинних факторів росту, інвазії, пухлинного ангіогенезу та неоваскулогенезу. Трансформація запального процесу відбувається завдяки хронічній лейкоцитарній інфільтрації. Хронічний запальний процес провокує розвиток дистрофічних змін епітелію, інфільтрацію строми лейкоцитами та руйнування міжклітинних контактів, що, своєю чергою, зумовлює зменшення герметичної функції епітелію та порушення диференціації епітеліальних клітин у процесі метаплазії. Цей процес супроводжується порушенням місцевого гуморального імунітету. Установлено також, що метаболічні розлади, такі, як цукровий діабет, дисліпідемія, гіпертонія та ожиріння, надмірно активують імунну систему, спричинюючи активацію лейкоцитів зі збільшенням кількості їхніх прозапальних фенотипів, що пояснює схильність до хронічних запальних захворювань. Інфекційні агенти більше не повинні розглядатися як єдиний чинник, що спричинює ХЕ. Будь-який стан, що порушує баланс імунної системи, може призвести до тимчасового, повторного або стійкого ХЕ. Останній може мати різноманітні небезпечні клінічні та параклінічні наслідки. На сьогодні немає рекомендацій, які б забезпечували належний аналіз або лікування запалення ендометрія. Тому визначення клінічних ознак для оцінювання глобального ризику розвитку ХЕ для пацієнток є доречним. Клінічне оцінювання стану пацієнтки повинно ураховувати її вік, спосіб життя, індекс маси тіла, артеріальний тиск, атопію, фактор стресу, ознаки хронічного запалення, а також історію захворювань, опосередкованих запаленням. Подальші дослідження даного патологічного стану та розроблення ефективних шляхів його попередження є особ­ливо актуальними, що може сприяти покращенню репродуктивного здоров’я жінок та їхньої фертильності
The article is devoted to the analysis of scientific information on the problem of chronic endometritis (CE) today. CE is a mysterious, multifactorial disease, the etiology, pathogenesis, and optimal treatment of which have not yet been definitively determined. Endometrial inflammation is a complex part of its physiology that is finely regulated by the balance between pro- and anti-inflammatory mechanisms and is involved in all reproductive events. Chronic inflammation stimulates hormone-independent cell proliferation, suppression of apoptosis processes, activation of tumor growth factors, invasion, tumor angiogenesis, and neovasculogenesis. The transformation of the inflammatory process occurs due to chronic leukocyte infiltration. The chronic inflammatory process provokes the development of dystrophic changes in the epithelium, the infiltration of the stroma by leukocytes and the destruction of intercellular contacts, which, in turn, leads to a decrease in the hermetic function of the epithelium and a violation of the differentiation of epithelial cells during the process of metaplasia. This process is accompanied by a disturbance of local humoral immunity Metabolic disorders such as diabetes, dyslipidemia, hypertension, and obesity have also been found to overactivate the immune system, causing leukocyte activation with increased numbers of their proinflammatory phenotypes, which explains the susceptibility to chronic inflammatory diseases. Infectious agents should no longer be considered the sole cause of CE. Any condition that disrupts the balance of the immune system can lead to temporary, recurrent, or persistent CE. The last one can have various dangerous clinical and paraclinical consequences. To date, there are no recommendations that would provide proper analysis or treatment of endometrial inflammation. Therefore, the definition of clinical signs for the assessment of the global risk of development of CE for female patients is relevant. The clinical assessment of the patient’s condition should take into account her age, lifestyle, body mass index, blood pressure, atopy, stress factor, signs of chronic inflammation, as well as history of diseases mediated by inflammation. Further research into this pathological condition and the development of effective ways to prevent it are particularly relevant, which can contribute to the improvement of women’s reproductive health and their fertility.
Дод.точки доступу:
Косей, Н. В.
Татарчук, Т. Ф.
Ветох, Г. В.
Васильченко, Л. А.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)