Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Poiasnyk, I. M.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи з 1 по 2
1.
Шифр: КУ27/2021/20/3
   Журнал

Клінічна та експериментальна патологія. - Виходить кожного кварталу
2021р. Т. 20 № 3
Зміст:
Особливості передопераційного ведення та методи обстеження пацієнтів груп дослідження. - С.3-10. - Бібліогр. в кінці ст.
Вплив різного режиму освітлення на морфометричну характеристику нейронів паравентрикулярних ядер гіпоталамуса щурів. - С.11-18. - Бібліогр. в кінці ст.
Прогностичне визначення тяжкості закритої травми грудної клітки та живота при пострілах із рушниць "Форт-500" 12-го калібру кулями ударно-травматичної дії патронів "Терен-12П". - С.19-27. - Бібліогр. в кінці ст.
Ультраструктурна організація нейронів бічного передзорового ядра гіпоталамуса старих щурів за різних умов освітлення. - С.28-33. - Бібліогр. в кінці ст.
Ефективність анестезіологічного забезпечення під час естетичних втручань на молочних залозах. - С.34-39. - Бібліогр. в кінці ст.
Раца, В. В. Оцінка показників ліпідного профілю та рівня тиреоїдних гормонів у пацієнтів із хронічним панкреатитом, поєднаним із гіпотиреозом / В. В. Раца, O. I. Федів. - С.40-45. - Бібліогр. в кінці ст.
Ефективність норфлоксацину у профілактиці гепаторенального синдрому. - С.46-51. - Бібліогр. в кінці ст.
Таксономічний склад, мікроскопічні показники мікробіоти сечовивідних шляхів у чроловіків, хворих на калькульозний пієлонефрит. - С.52-59. - Бібліогр. в кінці ст.
Українська, С. І. Порушення сперматогенезу за умов експериментальної хронічної хвороби нирок / С. І. Українська, О. М. Калейнікова, Т. В. Блашків. - С.60-67. - Бібліогр. в кінці ст.
Шкарутяк, А. Є. Характеристика вільнорадикального ушкодження та стану антиоксидантного захисту у хворих на хронічну хворобу нирок на тлі синдрому мальабсорбції / А. Є. Шкарутяк. - С.68-74. - Бібліогр. в кінці ст.
Epidemiological assessment of dymamics of the prevalence and incidence of the thyroid gland diseases in Ukraine and Chernivtsi. - С.75-81. - Бібліогр. в кінці ст.
Koteliukh, M. Yu. Left ventricle remodeling in patients with postinfarction cardiosclerosis and obesity, taking into accountFABP4 and CTRP3 levels / M. Yu. Koteliukh. - С.82-88. - Бібліогр. в кінці ст.
Poiasnyk, I. M. Challenges and opportunities of medical education under conditions of coronavirus disease (COVID-19) pandemia / I. M. Poiasnyk, V. A. Gryb. - С.89-95. - Бібліогр. в кінці ст.
Соловей, В. М. Прогнозування перинатальних ускладнень у жінок із невиношуванням вагітності у ранні терміни гестації (огляд літератури) / В. М. Соловей. - С.96-105. - Бібліогр. в кінці ст.
INTERNET-новини клінічної та експериментальної патології. Частина LXXII. - С.106-108
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

2.


    Poiasnyk, I. M.
    Challenges and opportunities of medical education under conditions of coronavirus disease (COVID-19) pandemia [Text] / I. M. Poiasnyk, V. A. Gryb // Клінічна та експериментальна патологія. - 2021. - Т. 20, № 3. - P89-95. - Бібліогр. в кінці ст.


MeSH-головна:
ОБРАЗОВАНИЕ МЕДСЕСТРИНСКОЕ -- EDUCATION, NURSING (организация и управление)
КОРОНАВИРУСНЫЕ ИНФЕКЦИИ -- CORONAVIRUS INFECTIONS (эпидемиология)
Анотація: У статті проаналізовано інтеграцію онлайн-навчання у вищих навчальних медичних закладах для забезпечення виконання основних компетенцій медичної підготовки та надання якісної освіти студентам-медикам під час пандемії COVID-19. Мета роботи – вивчити виклики та можливості, з якими стикаються медичні школи при впровадженні дистанційного навчання для викладання базових наук у відповідь на кризу, спричинену COVID-19. Висновки. Незважаючи на темпи цього переходу як офіційні, так і неформальні відгуки студентів вказували на те, що студенти мають надзвичайно високий рівень задоволеності та залученості до навчання в онлайн-режимі. Використання нових технологій (наприклад, штучного інтелекту для адаптивного навчання, віртуального моделювання та телемедицини) для освіти буде неодмінним компонентом трансформаційних змін та медичної освіти після закінчення пандемії COVID-19. Оскільки лікарі починають використовувати телемедицину (телефонні дзвінки, відеовідвідування та спілкування через онлайн-програми медичних записів) для спілкування зі своїми пацієнтами, студенти повинні бути включені у це навчальне середовище (і належним чином проінструктовані).
Дод.точки доступу:
Gryb, V. A.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)