Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>S=Квертин<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи з 1 по 3
1.


   
    Перспективи вивчення застосування препаратів кверцетину в лікуванні COVID-19 [Текст] / І. А. Зупанець [та ін.] // Український медичний часопис. - 2020. - Т. 1, № 2. - С. 75-78. - Библиогр. в конце ст.


Рубрики: Квертин

   Корвітин


MeSH-головна:
КОРОНАВИРУСНЫЕ ИНФЕКЦИИ -- CORONAVIRUS INFECTIONS (лекарственная терапия)
КВЕРЦЕТИН -- QUERCETIN (терапевтическое применение)
Кл.слова (ненормовані):
КОРОНАВІРУС
Анотація: У статті наведено етіопатогенетичне обґрунтування щодо доцільності вивчення застосування препаратів кверцетину для профілактики та лікування хворих на COVID-19. На підґрунті даних наукової літератури проведено аналіз особливостей фармакодинаміки кверцетину, які зумовлюють всебічний вплив на перебіг цієї патології, а також супутніх патологічних станів, що виникають внаслідок ускладнень або фармакотерапії загальноприйнятими хіміотерапевтичними та противірусними засобами. Особливу увагу приділено препаратам кверцетину віт­чизняного виробництва — Квертин та Корвітин®, що мають високотехнологічні лікарські форми, добре вивчені фармакокінетичні властивості водночас із високою безпекою застосування та хорошою переносимістю
Дод.точки доступу:
Зупанець, І. А.
Голубовська, О. А.
Шкурба, А. В.
Шебеко, С. К.
Шаламай, А. С.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

2.


    Заремба, Є. Х.
    Вплив метаболічної терапії на динаміку добового моніторингу артеріального тиску у хворих на артеріальну гіпертензію [Текст] / Є. Х. Заремба, О. В. Заремба-Федчишин, М. І. Прокоса // Сімейна медицина. - 2020. - № 4. - С. 63-66. - Бібліогр. в кінці ст.


Рубрики: Рамиприл

   Амлодипин


   Корвитин


   Квертин


MeSH-головна:
ГИПЕРТЕНЗИЯ -- HYPERTENSION (диагностика, классификация, кровь, лекарственная терапия, терапия)
КРОВЯНОГО ДАВЛЕНИЯ МОНИТОРИНГ АМБУЛАТОРНЫЙ -- BLOOD PRESSURE MONITORING, AMBULATORY (использование, методы, стандарты, тенденции, экономика)
МИОЦИТЫ СЕРДЕЧНЫЕ -- MYOCYTES, CARDIAC (действие лекарственных препаратов, микробиология, радиоизотопные изображения, секреция, физиология)
Анотація: Мета дослідження: оцінювання ефективності метаболічної терапії на показники артеріального тиску за даними добового моніторингу артеріального тиску (ДМАТ) у хворих на артеріальну гіпертензію (АГ)
Застосування комбінованої антигіпертензивної та метаболічної терапії сприяє нормалізації АТ протягом доби, дозволяє досягти цільових рівнів АТ у більшості хворих, що проявляється покращенням добового профілю АТ за даними показників ДМАТ. Заключення. Застосування кверцетину (корвітину, квертину) у комплексній терапії з використанням комбінованого антигіпертензивного лікарського засобу раміприл/амлодипін проявляє додаткову антигіпертензивну дію, що може успішно застосовуватися при лікуванні хворих на артеріальну гіпертензію
Дод.точки доступу:
Заремба-Федчишин, О. В.
Прокоса, М. І.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

3.


   
    Розробка технології лікування COVID-19-асоційованої пневмонії лікарськими препаратами, що містять флавоноїд кверцетин [Текст] / І. А. Зупанець [та ін.] // Український медичний часопис. - 2021. - № 4. - С. 41-46. - Бібліогр. в кінці ст.


Рубрики: Квертин

   Корвітин


MeSH-головна:
КОРОНАВИРУСНЫЕ ИНФЕКЦИИ -- CORONAVIRUS INFECTIONS (лекарственная терапия)
ПНЕВМОНИЯ -- PNEUMONIA (лекарственная терапия, этиология)
ФЛАВОНОИДЫ -- FLAVONOIDS (терапевтическое применение)
Анотація: Розробка нових методів та підходів до лікування COVID-19 із застосуванням відомих лікарських засобів, а саме біофлавоноїду кверцетину, є патогенетично обґрунтованою та перспективною. Мета роботи — вивчення впливу лікарських засобів, що містять кверцетин, на перебіг пневмонії, асоційованої з коронавірусною хворобою, на фоні базової терапії. Відповідне клінічне випробування проведено із залученням 200 пацієнтів обох статей віком 18 років з пневмонією, асоційованою з 2019-nCoV гострою респіраторною хворобою, що перебували на стаціонарному лікуванні та отримували базову терапію. Результати дослідження свідчать, що ступенева терапія кверцетином (поетапне застосування препаратів Корвітин® та Квертин) на фоні базової терапії прискорює на 2 доби одужання хворих на пневмонію, асоційовану з коронавірусною хворобою, порівняно з контрольною групою. Результати дослідження підтверджують високий рівень безпеки зазначеної схеми застосування кверцетину
Дод.точки доступу:
Зупанець, І. А.
Голубовський, О. А.
Копча, В. С.
Мороз, Л. В.
Тарасенко, О. О.
Безугла, Н. П.
Пасічник, М. Ф.
Карабиньош, С. О.
Максимчук, Г. В.
Кобринська, О. Я.
Шульга, Д. І.
Гарбуз, Д. М.
Морочковський, Р. С.
Зощак, М. С.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)