Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>S=Терамин<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи з 1 по 2
1.


   
    Зменшення вираженості болю та запалення, пов’язаних із хронічним болем у нижній ділянці спини, при використанні продукту лікувального харчування Терамін [Текст] // Український медичний часопис. - 2019. - Т. 1, № 1. - С. 51-56. - Бібліогр. в кінці ст.


Рубрики: Терамин

MeSH-головна:
СПИНА, БОЛИ -- BACK PAIN (диагностика, лекарственная терапия)
НУТРИЦИОННАЯ ТЕРАПИЯ -- NUTRITION THERAPY (использование, методы)
Анотація: Керування перебігом хронічного болю у спині становить проблему для лікарів. Хоча стандартні методи лікування мають помірний ефект, вони пов’язані з розвитком наркотичної залежності та серйозних побічних ефектів нестероїдних протизапальних препаратів. Окрім того, виснаження нейромедіаторів під впливом як больового синдрому, так і терапії може призвести до поганого результату лікування. Дефіцит нейромедіаторів може бути пов’язаний як із підвищеною швидкістю обміну амінокислот, так і з недостатнім надходженням прекурсорів ней­ромедіаторів з раціону, зокрема незамінних та напівзамінних амінокислот. Терамін, суміш амінокислот 68405-1 (AAB), — продукт лікувального харчування, що призначається лише лікарем. Він містить прекурсори нейромедіаторів та системи для підвищення утворення та запобігання ослабленню нейромедіаторів. Проведено подвійне сліпе контрольоване дослідження ААВ, ібупрофену в низькій дозі та їх комбінованого застосування. Первинні кінцеві точки включали шкалу Роланда — Морріса та індекс інвалідизації Освестрі. Когорта становила 122 пацієнти віком 18–75 років. Пацієнтів рандомізували у три групи: монотерапія ААВ, монотерапія ібупрофеном та комбіноване застосування двох засобів. Рівні С-реактивного білка, інтерлейкіну-6 та амінокислот у плазмі крові вимірювали на вихідному рівні та через 28 днів. Після лікування індекс інвалідизації Освестрі у групі ібупрофену погіршився на 4,52%, у групі AAB — покращився на 41,91%, у групі комбінованої терапії — покращився на 62,15%. Показник за шкалою Роланда — Морріса у групі ібупрофену погіршився на 0,73%, у групі ААВ — покращився на 50,3%, у групі комбінованої терапії — покращився на 63,1%. Рівень С-реактивного білка у групі ібупрофену підвищився на 60,1%, у групі ААВ — знизився на 47,1%, у групі комбінованої терапії — знизився на 36%. Аналогічні зміни спостерігали щодо інтерлейкіну-6. До лікування пацієнтів із хронічним больовим синдромом рівні аргініну, серину, гістидину і триптофану суттєво знизилися, а під час лікування підвищилися до норми. Спостерігали безпосередню кореляцію між підвищенням концентрації амінокислоти та реакцією на лікування. Лікування амінокислотними прекурсорами пов’язане із суттєвим зменшенням вираженості хронічного болю у спині та запалення, а полегшення болю у спині пов’язане з підвищеними рівнями амінокислотних прекурсорів нейромедіаторів у крові
Вільних прим. немає

Знайти схожі

2.


    Хаустова, О. О.
    Ефективність комбінованої терапії Прегабаліном і Тераміном у зменшенні вираженості симптомів хронічного больового синдрому [Текст] / О. О. Хаустова, Д. О. Ассонов // Український медичний часопис. - 2020. - Т. 1, № 5. - С. 59-63. - Бібліогр. в кінці ст.


Рубрики: Прегабалин

   Терамин


MeSH-головна:
БОЛИ -- PAIN (диагностика, лекарственная терапия)
ЛЕКАРСТВЕННАЯ ТЕРАПИЯ КОМБИНИРОВАННАЯ -- DRUG THERAPY, COMBINATION (использование, методы)
Анотація: Хронічний больовий синдром стає дедалі актуальнішою проблемою клінічної медицини. Розповсюдженість хронічного болю (ХБ) становить 20–50% у дорослих осіб у розвинених країнах та 41% — у країнах, що розвиваються (Breivik H. et al., 2013; Fayaz A. et al., 2016; Dahlhamer J. et al., 2018). Витрати на охорону здоров’я та соціально-економічні умови, пов’язані з ХБ, колосальні. У США їх оцінюють у 560–635 млрд дол. на рік, у країнах Європи вони становлять 3–10% ВВП, таким чином перевищуючи ті, що виділяються на хронічні неінфекційні захворювання (Breivik H. et al., 2013)
Дод.точки доступу:
Ассонов, Д. О.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)