Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Волотовська, Н. В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 26
Показані документи з 1 по 20
 1-20    21-26 
1.
Шифр: ВУ9/2006/2
   Журнал

Вісник наукових досліджень . - Виходить кожного кварталу
2006р. № 2
Зміст:
Каліновська, І. В. Дослідження гормонального статусу вагітних при різних формах фетоплацентарної недостатності в ранньому ембріональному періоді / І. В. Каліновська. - С.5-6. - Библиогр. в конце ст.
Фактори ризику застосування кесаревого розтину при слабкості пологової діяльності, що розвинулась на тлі патологічного прелімінарного періоду. - С.6-7. - Библиогр. в конце ст.
Дослідження частоти та структури репродуктивних втрат у жінок з екстрагенітальною патологією. - С.8-9. - Библиогр. в конце ст.
Гутман, Л. Б. Акушерські та кардіологічні аспекти ведення вагітності і профілактики перинатальної патології при первинній легеневій гіпертензії / Л. Б. Гутман, О. О. Мініна, К. Г. Апресова. - С.9-11. - Библиогр. в конце ст.
Роль поліклінічно-амбулаторних служб в підтримці тривалого успішного грудного вигодовування. - С.11-14. - Библиогр. в конце ст.
Особливості матково-плацентарного та плодового кровообігу у вагітних з кардіоміопатіями. - С.14-15. - Библиогр. в конце ст.
Малиновська, К. С. Використання тесту з 6-хвилинною ходьбою для оцінки міокардіального резерву у вагітних з вадами серця / К. С. Малиновська. - С.15-17. - Библиогр. в конце ст.
Вержанська, Т. Р. Клінічні особливості та морфофункціональний стан серця у вагітних з аневризматичним вип’ячуванням міжпередсердної перетинки / Т. Р. Вержанська, К. С. Малиновська, О. О. Мініна. - С.17-18. - Библиогр. в конце ст.
Пап, С. О. Ультразвукова діагностика затримки внутрішньоутробного розвитку плода у вагітних з гіпертонічною хворобою / С. О. Пап. - С.18-19. - Библиогр. в конце ст.
Вплив внутрішньоутробної гіпоксії на стан серцевої гемодинаміки у новонароджених. - С.19-20. - Библиогр. в конце ст.
Прогнозування виникнення нейроциркуляторної астенії (НЦА) та її впливу на розвиток порушень репродуктивного здоров’я у жінок фертильного віку. - С.20-22. - Библиогр. в конце ст.
Фартушок, Т. В. Особливості перебігу вагітності у жінок з наявністю урогенітальної інфекції / Т. В. Фартушок. - С.22-24. - Библиогр. в конце ст.
Кожухар, Г. В. Дослідження NO-синтазної, ксантиноксидазної, ароматазної активності та вмісту фактора 1а, що індукується гіпоксією, в плаценті при синдромі уповільненого росту та недостатності живлення плода / Г. В. Кожухар. - С.25-27. - Библиогр. в конце ст.
Міклін, О. П. Розродження жінок кримської популяції з поперечнозвуженим тазом / О. П. Міклін, А. М. Рибалка, В. О. Заболотнов. - С.27-29. - Библиогр. в конце ст.
Маркін, Л. Б. Особливості фетальної біофізичної активності при виникненні меконіальної аспірації у плода / Л. Б. Маркін, І. М. Копійчук. - С.29-30. - Библиогр. в конце ст.
Двуліт, М. П. Визначення білків плаценти для діагностики та прогнозування плацентарної недостатності у вагітних з артеріальною гіпертензією / М. П. Двуліт. - С.31-32. - Библиогр. в конце ст.
Мокрик, О. М. Морфологічні особливості плацентарного бар’єру у жінок, радіаційно опромінених в пре- та пубертатному періодах / О. М. Мокрик, Т. Д. Задорожна. - С.32-34. - Библиогр. в конце ст.
Шафарчук, В. М. Імунологічні особливості материнсько-плодових взаємовідносин при артеріальній гіпертензії у вагітних / В. М. Шафарчук. - С.34-35. - Библиогр. в конце ст.
Беседін, В. М. Вплив бактеріального вагінозу під час вагітності на стан плода та новонародженого / В. М. Беседін, О. С. Рачкевич, К. Ю. Ісаєва. - С.35-37. - Библиогр. в конце ст.
Зміни системи гемостазу вагітних з антифосфоліпідним синдромом в динаміці. - С.37-39. - Библиогр. в конце ст.
Богачов, Е. І. Особливості гістологічної структури міометрія у жінок з прееклампсією, розроджених кесаревим розтином / Е. І. Богачов. - С.39-41. - Библиогр. в конце ст.
Венцківський, Б. М. Особливості патогенезу невиношування вагітності в терміні 22-28 тижнів / Б. М. Венцківський, Л. А. Жабіцька. - С.41-44. - Библиогр. в конце ст.
Семенина, Г. Б. Особливості перебігу вагітності, пологів, післяпологового періоду та аналіз стану потомства у жінок із синдромом полікістозних яєчників в анамнезі / Г. Б. Семенина, В. М. Беседін, Б. З. Стах. - С.45-47. - Библиогр. в конце ст.
Ревенько, О. О. Стан мікробіоценозу у жінок репродуктивного віку з пухлиноподібними ураженнями яєчників / О. О. Ревенько, В. К. Кондратюк. - С.48-50. - Библиогр. в конце ст.
Динамічна оцінка показників мікробіоценозу репродуктивного тракту у жінок в віддалені терміни після мікрохірургічного та ендохірургічного лікування неплідності. - С.50-52. - Библиогр. в конце ст.
. - С.53-55. - Библиогр. в конце ст.
Маляр, В. А. Лікування лейоміом матки методом емболізації маткових артерій з використанням препарату "Емболін" / В. А. Маляр, О. М. Русин. - С.55-58. - Библиогр. в конце ст.
Карякіна, О. Л. Особливості перебігу вагітності та пологів у жінок із лейоміомою матки / О. Л. Карякіна, Н. М. Рожковська. - С.58-60. - Библиогр. в конце ст.
Макарчук, О. М. Прогнозування імовірності розвитку плацентарної недостатності у вагітних з лікованим непліддям в анамнезі / О. М. Макарчук, О. Г. Бойчук. - С.60-62. - Библиогр. в конце ст.
Макарчук, О. М. Шляхи оптимізації лікування залізодефіцитної анемії, поєднаної з гестозами, з використанням ліпосомальної та ензимотерапії / О. М. Макарчук, Т. Б. Сніжко. - С.62-63. - Библиогр. в конце ст.
Макарчук, О. М. Оцінка функціональної здатності печінки у вагітних з непліддям ендокринного генезу / О. М. Макарчук, Н. Г. Яцишин. - С.64-65. - Библиогр. в конце ст.
Нові підходи до антибактеріальної терапії пневмонії у вагітних. - С.66-68. - Библиогр. в конце ст.
Берегуляк, О. О. Ефективність нового етапного способу застосування Естрожелю, Клімодієну, Клімадинону для профілактики і лікування посткастраційного синдрому / О. О. Берегуляк. - С.68-71. - Библиогр. в конце ст.
Дослідження ефективності нового етапного способу профілактики і лікування посткастраційного синдрому в експерименті на щурах. - С.71-73. - Библиогр. в конце ст.
Особливості комбінованого терапевтично-хірургічного лікування генітального ендометріозу. - С.73-74. - Библиогр. в конце ст.
Бойчук, А. В. Стан системи імунного захисту у хворих із загостренням хронічного аднекситу на тлі різних видів місцевого лікування / А. В. Бойчук, Т. І. Кулініч. - С.75-77. - Библиогр. в конце ст.
Петренко, Н. В. Корекція ендокринних порушень у жінок залежно від стану щитоподібної залози / Н. В. Петренко. - С.77-80. - Библиогр. в конце ст.
Корекція гормональних змін при дисфункціональних маткових кровотечах (ДМК) у жінок репродуктивного віку з хронічними захворюваннями шлунково-кишкового тракту (ХЗШКТ). - С.80-81. - Библиогр. в конце ст.
Геряк, С. М. Ефективність застосування гелю "Тітірол" у породіль при післяопераційних та післяпологових ранах / С. М. Геряк, Н. В. Ревчук. - С.81-82. - Библиогр. в конце ст.
Гормональний гомеостаз у жінок з неплідністю після хірургічного лікування. - С.83-85. - Библиогр. в конце ст.
Особливості кальцій-фосфорного обміну у жінок з лейоміомою матки впродовж першого року після пологів. - С.85-87. - Библиогр. в конце ст.
Застосування специфічних імуноглобулінів для лікування цитомегаловірусної і герпетичної інфекцій у вагітних жінок. - С.87-90. - Библиогр. в конце ст.
Особливості протиінфекційного імунітету цервікального слизу шийки матки та мікробіоценозу піхви у породілей з лейоміомою. - С.90-92. - Библиогр. в конце ст.
Скрипченко, Н. Я. Гормональний статус жінок з лейоміомою матки під час вагітності та після пологів / Н. Я. Скрипченко. - С.92-95. - Библиогр. в конце ст.
Янюта, С. М. Особливості адаптації вагітних до дії хронічного психоемоційного стресу / С. М. Янюта, В. П. Присяжнюк. - С.95-96. - Библиогр. в конце ст.
Ранній неонатальний період новонароджених, у матерів яких під час вагітності спостерігалася реплікація вірусів гепатитів А, В та С. - С.97-99. - Библиогр. в конце ст.
Мехедко, В. В. Клінічні та імунологічні аспекти лікування післяопераційних ран піхви після виконання вагінальної гістеректомії із застосуванням озонотерапії / В. В. Мехедко. - С.99-101. - Библиогр. в конце ст.
Ветох, Г. В. Функціональний стан сечовивідних шляхів у жінок з лейоміомою матки до та після оперативного лікування / Г. В. Ветох. - С.102-104. - Библиогр. в конце ст.
Особливості спектра антифосфоліпідних антитіл (АФА) у жінок з патологічним перебігом вагітності. - С.104-106. - Библиогр. в конце ст.
Вигівська, Л. М. Морфологічні та імуногістохімічні особливості ендометріозу шийки матки / Л. М. Вигівська. - С.106-107. - Библиогр. в конце ст.
Чермак, І. І. Стан вільнорадикального окислення ліпідів та антиоксидантного захисту у хворих на аденоміоз після внутрішньоматкового кріохірургічного лікування / І. І. Чермак, А. Г. Богомол. - С.107-109. - Библиогр. в конце ст.
Чермак, І. І. Вплив кріохірургічного лікування на показники системи гемостазу у хворих на аденоміоз / І. І. Чермак. - С.109-111. - Библиогр. в конце ст.
Базелюк, О. М. Стан перекисного окислення ліпідів та антиоксидантної системи захисту в організмі вагітної, хворої на активний туберкульоз легень / О. М. Базелюк. - С.111-113. - Библиогр. в конце ст.
Заболотна, А. В. Стан гемодинаміки фетоплацентарної системи у вагітних групи високого ризику розвитку плацентарної недостатності / А. В. Заболотна. - С.113-115. - Библиогр. в конце ст.
Диагностическая ценность гистероскопии. - С.115-116. - Библиогр. в конце ст.
Геряк, С. М. Лікування імунних порушень та попередження ускладнень у вагітних із субклінічним гіпотиреозом / С. М. Геряк. - С.116-118. - Библиогр. в конце ст.
Авраменко, Т. В. Ендотеліальна дисфункція при діабетичній ангіопатії у вагітних / Т. В. Авраменко, В. І. Медведь, Ж. В. Шостак. - С.118-120. - Библиогр. в конце ст.
Стефанко, С. Л. Перебіг вагітності та пологів у вагітних жінок із аліментарно-конституційним ожирінням в процесі лікування препаратами "Есенціале-форте Н" і "Епадол" / С. Л. Стефанко. - С.120-121. - Библиогр. в конце ст.
Хомінська, З. Б. Відновлення репродуктивного здоров’я у жінок фертильного віку після радикального лікування раку щитоподібної залози / З. Б. Хомінська, Т. М. Кучменко. - С.122-124. - Библиогр. в конце ст.
Лукащук-Федик, С. В. Альтернативні методи лікування хламідіозу та корекції репродуктивного здоров’я / С. В. Лукащук-Федик, Н. В. Волотовська. - С.125-126. - Библиогр. в конце ст.
Тарасюк, О. К. Соціально-медичні та соціально-психологічні фактори: їхній вплив на виникнення невиношування вагітності / О. К. Тарасюк. - С.127-128. - Библиогр. в конце ст.
Кашуба, М. О. Проблеми біоетики в охороні здоров’я робітників на прикладі електрозварювального виробництва / М. О. Кашуба. - С.128-130. - Библиогр. в конце ст.
Маланчин, І. М. Лікування гестаційної гіпертензії з позиції доказової медицини / І. М. Маланчин, Н. М. Олійник, В. Д. Якимчук. - С.130-131. - Библиогр. в конце ст.
Резниченко, Н. О. Стан імунної системи у жінок при запальних захворюваннях геніталій / Н. О. Резниченко. - С.131-133. - Библиогр. в конце ст.
Яковлєва, Е. Б. Клініко-діагностичне значення плацентарної лужної фосфатази у вагітних / Е. Б. Яковлєва, І. В. Жердєва. - С.133-135. - Библиогр. в конце ст.
Чайка, В. К. Ретроспективний аналіз особливостей перебігу вагітності, пологів і стану немовлят у пацієнток з гестаційною патологією нирок / В. К. Чайка, Н. В. Гребельна. - С.135-136. - Библиогр. в конце ст.
Яковлєва, Л. В. Вплив густого екстракту кореневищ і коренів пирію повзучого на структуру надниркової залози щурів в умовах гіперкортицизму / Л. В. Яковлєва, С. М. Марчишин, Ю. Б. Лар’яновська. - С.136-139. - Библиогр. в конце ст.
Сєрєбрякова, Є. П. Дисплазія епітелію шийки матки: ендокринні аспекти терапії / Є. П. Сєрєбрякова, Л. В. Прохорук, А. В. Антоненко. - С.139-140. - Библиогр. в конце ст.
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

2.


    Лукащук-Федик, С. В.
    Альтернативні методи лікування хламідіозу та корекції репродуктивного здоров’я [Текст] / С. В. Лукащук-Федик, Н. В. Волотовська // Вісник наукових досліджень : Наук.- практ. журн. - 2006. - № 2. - С. 125-126.

Рубрики: Хламидиозы--лек тер

   Репродукция


Дод.точки доступу:
Волотовська, Н. В.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

3.
Шифр: ВУ9/2011/2
   Журнал

Вісник наукових досліджень . - Виходить кожного кварталу
2011р. № 2
Зміст:
Лучанко, П. І. Донорська плазма: особливості застосування / П. І. Лучанко, О. І. Малигон, П. В. Гриза. - С.4-9
Ковальчук, М. Т. Оцінка показників системного імунітету у хворих на різні форми розацеа в поєднанні з супутніми паразитозами / М. Т. Ковальчук. - С.10-14
Кужко, М. М. Поширеність та сучасні особливості рецидивів туберкульозу легень / М. М. Кужко [и др.]. - С.15-18
Інші автори: Процик Л. М., Валецький Ю. М., Грищук Л. А., Просвєтов Ю. В., Бойко М. Г., Гульчук Н. М., Бережна І. В.
Вадзюк, С. Н. Фізичний розвиток дітей у йододефіцитному регіону / С. Н. Вадзюк, О. М. Юрчишин : 19-21
Михайлик, О. А. Роль нітрозуючого стресу в формуванні ендотеліальної дисфункції у хворих на гіпертонічну хворобу в поєднанні зі стенокардією напруги і шляхи її корекції / О. А. Михайлик. - С.22-25
Присяжнюк, В. П. Особливості ураження серцево-судинної системи у хворих на цироз печінки невірусного походження у віковому аспекті / В. П. Присяжнюк, О. І. Волошин. - С.26-28
Швед, М. І. Досвід застосування інсулінів фірми ЗАТ "Індар" у Тернопільській області / М. І. Швед [и др.]. - С.29-30
Інші автори: Пасєчко Н. В., Наумова Л. В., Бойко Ю. В., Сов’як І. В.
Вадзюк, С. Н. Зміни гостроти зору під впливом роботи за комп’ютером / С. Н. Вадзюк, Н. Б. Бегош. - С.31-33
Семеняк, А. В. Вплив трихомонадної інфекції на стан імунної системи / А. В. Семеняк, І. Р. Ніцович, С. Г. Приймак. - С.34-35
Романюк, Л. Б. Застосування антибіотикотерапії у комплексному лікуванні гострих респіраторних вірусних інфекцій в дітей / Л. Б. Романюк. - С.36-37
Орос, М. М. Тривожні розлади у хворих на епілепсію / М. М. Орос. - С.38-40
Пудяк, В. Є. Імунологічні аспекти хворих пародонта та його зв’язок із соматичною патологією / В. Є. Пудяк, Ю. Л. Бандрівський, Н. Н. Бандрівська. - С.41-44
П’ятночка, І. Т. Частота ЛОР-патології у хворих на туберкульоз легень / І. Т. П’ятночка, С. І. Корнага, Н. В. Корнага. - С.45-46
Купновицька, І. Г. Клінічна ефективність амлодипіну у хворих на есенціальну артеріальну гіпертензію / І. Г. Купновицька, В. Г. Міщук, Н. В. Губіна. - С.47-49
Козак, Д. В. Вплив вільнорадикальних процесів, ендотоксинів та імунних реакцій на апоптоз нейтрофілів і макрофагів тканини печінки та легень у здорових білих щурів / Д. В. Козак, Н. В. Волотовська, О. М. Креховська. - С.50-52
Жуков, В. І. Застосування альфа-ліпоєвої кислоти у комплексній терапії вертеброгенної нейрокомпресійної радикулоішемії / В. І. Жуков, В. В. Погорєлов, О. Є. Марченко. - С.53-55
Василюк, В. В. Побічні ефекти антибактеріальної терапії у хворих на пептичну виразку шлунка та дванадцятипалої кишки в поєднанні з гепатобіліарною патологією / В. В. Василюк [и др.]. - С.56-59
Інші автори: Сидоренко О. Л., Василюк В. М., Смачило І. В., Гаврилюк М. Є., Копчак В. О., Василюк Л. В., Кравчук Н. В., Калиняк І. І., Овечкіна Т. О.
Глушко, Л. В. Медикаментозне лікування анемії вагітних: застосування еритропоетину / Л. В. Глушко, В. Т. Рудник. - С.60-62
Шкробот, С. І. Кардіоемболічний інсульт: особливості клініки, діагностики та прогноз захворювання / С. І. Шкробот, Л. С. Мілевська-Вовчук. - С.63-65
Бухтіярова, І. О. Особливості структурного ремоделювання сонних артерій і порушень судинорухової функції плечової артерії в чоловіків із гіпертонічною хворобою ІІ стадії залежно від величини індексу маси міокарда лівого шлуночка / І. О. Бухтіярова. - С.66-71
Щербінін, І. М. Зміни мікроциркуляції в шкірі при хірургічному лікуванні лімфедеми кінцівок / І. М. Щербінін. - С.72-76
Волосовець, Т. М. Вміст субпопуляцій Т-лімфоцитів у тканинах пародонта в особі із запальними та деструктивно-запальними ураженнями тканин пародонта, асоційованими з персистуючою вірусною інфекцією / Т. М. Волосовець. - С.77-82
Вєсіч, Т. Л. Оптимізація методів лікування доброякісних захворювань шийки матки у жінок репродуктивного віку з рецидивними генітальними запальними захворюваннями / Т. Л. Вєсіч [и др.]. - С.83-85
Інші автори: Лазуренко В. В., Мерцалова О. В., Горбатовська Е. В.
Геряк, С. М. Прогнозування невиношування вагітності в ранні терміни у жінок з нейроендокринними порушеннями / С. М. Геряк [и др.]. - С.86-88
Інші автори: Багній Н. І., Стельмах О. Є., Корда І. В., Франчук О. А.
Геряк, С. М. Стан системи гемостазу у вагітних із прееклампсією / С. М. Геряк, І. В. Корда, Н. І. Багній. - С.89-90
Геряк, С. М. Ефективність L-аргініну аспартату в комплексній корекції акушерських ускладнень на тлі метаболічного синдрому / С. М. Геряк, А. В. Куценко. - С.91-93
Гресько, М. Д. Особливості метаболічних порушень у жінок з надмірними матковими кровотечами в пременопаузі / М. Д. Гресько, Л. В. Ринжук. - С.94-96
Маланчин, І. М. Особливості кардіотокограми плода у вагітних з прееклампсією / І. М. Маланчин. - С.97-98
Лимар, Л. Є. Особливості прегравідарної підготовки жінок з порушеннями менструальної функції (ПМФ) на тлі хронічних захворювань гепатобіліарної системи (ХЗГБС) / Л. Є. Лимар. - С.99-101
Зарічанська, Х. В. Лікування генітального герпесу в жінок репродуктивного віку / Х. В. Зарічанська, Н. О. Ємець, О. Є. Стельмах. - С.102-104
Петренко, Н. В. Особливості функціонування репродуктивної системи у жінок з субклінічним гіпотиреозом / Н. В. Петренко. - С.105-106
Жиляєв, М. М. Міцність на розрив плодових оболонок при своєчасних та передчасних пологах / М. М. Жиляєв. - С.107-108
Казмірчук, В. В. Розробка лікарського засобу місцевого застосування з хмелю звичайного дня лікування синуситів / В. В. Казмірчук [и др.]. - С.109-110
Інші автори: Поволокіна І. В., Радченко О. О., Волянський Д. Л., Шульга Н. М., Волянська Н. О.
Щербак, О. М. Перспективи застосування похідних конденсованих нітрогеновмісних гетероциклів, що містять піримідиновий фрагмент, при отомікозах / О. М. Щербак [и др.]. - С.111-112
Інші автори: Андреєва І. Д., Чернишенко Д. М., Волков А. О., Малафійчук О. М., Гіржанова І. В.
Богданов, В. Вл. Переваги риносептопластики в гострому періоді травми зовнішнього носа і носової перегородки / В. Вл. Богданов, А. Г. Балабанцев, В. Вас. Богданов. - С.113-114
Герасимчук, М. Р. Електронно-мікроскопічні зміни структурних компонентів альвеолу у легенях при експериментальному гострому розлитому перитоніті за умов застосування ліпіну й церулоплазміну / М. Р. Герасимчук. - С.115-118
Олійник, О. В. Особливості порушень кисневого гомеостазу при експериментальному гострому респіраторному дистрес-синдромі у щурів / О. В. Олійник [и др.]. - С.119-121
Інші автори: Доброродній А. В., Савчук С. О., Цетнар Д. О.
Бойчук, Т. М. Вплив мелатоніну на функцію нирок та цитокіни крові за умов уведення 2,4 - динітрофенолу / Т. М. Бойчук [и др.]. - С.122-125
Інші автори: Роговий Ю. Є., Белявський В. В., Дікал М. В.
Шкільнюк, Н. М. Ультраструктурні особливості регулювання кровотоку в судинах ока кроля при експериментальній офтальмогіпертензії / Н. М. Шкільнюк. - С.126-129
Івануса, І. Б. Морфологічне дослідження гепатопротекторної ефективності тіотриазоліну при застосуванні ацетамінофену в комбінації з прогрестинами та екстрогенами в експерименті / І. Б. Івануса, Т. К. Головата, І. З. Кернична. - С.130-132
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

4.


    Козак, Д. В.
    Вплив вільнорадикальних процесів, ендотоксинів та імунних реакцій на апоптоз нейтрофілів і макрофагів тканини печінки та легень у здорових білих щурів [Текст] / Д. В. Козак, Н. В. Волотовська, О. М. Креховська // Вісник наукових досліджень. - 2011. - № 2. - С. 50-52

Рубрики: Апоптоз

   Нейтрофилы


   Макрофаги


Дод.точки доступу:
Волотовська, Н. В.
Креховська, О. М.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

5.
Шифр: ВУ9/2011/4
   Журнал

Вісник наукових досліджень . - Виходить кожного кварталу
2011р. № 4
Зміст:
Ковальчук, Л. Я. Інтраопераційне попередження тромбоемболії легеневої артерії при оперативному лікуванні тромбозу глибоких вен нижніх кінцівок / Л. Я. Ковальчук [и др.]. - С.5-7
Інші автори: Ковальчук О. Л., Беденюк А. Д., Костів С. Я., Венгер І. К., Ненашко І. А., Дуць С. І., Балабан Л. В.
Лойко, І. І. Симптоматика у хворих при поєднанні виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки з гастроезофагеальною рефлюксною хворобою / І. І. Лойко. - С.8-10
Ковальчук, О. Л. Ефективність лікування хворих з переломами діафіза стегневої кістки при застосуванні різних методів остеосинтезу / О. Л. Ковальчук, Ю. О. Грубар, В. В. Савчишин. - С.11-16
Беденюк, А. Д. Мінеральна щільність кісткової тканини після різних методів хірургічної корекції гастродуоденальних виразок у віковому аспекті / А. Д. Беденюк. - С.17-19
Ковальчук, О. Л. Послідовність сучасних діагностично-лікувальних заходів при посттравматичних пошкоджень хряща колінного суглоба / О. Л. Ковальчук, Ю. С. Сморщок, І. С. Кулянда. - С.20-22
Скрипко, В. Д. Морфофункціональні зміни печінки в динаміці перебігу гострої странгуляційної тонкокишкової непрохідності / В. Д. Скрипко [и др.]. - С.23-25
Інші автори: Ковальчук В. Л., Голотюк В. В., Багрій М. М., Шев’як П. І.
Ковальчук, О. Л. Кількісна морфологічна оцінка вікових особливостей ремоделювання артерій сечового міхура / О. Л. Ковальчук [и др.]. - С.26-28
Інші автори: Гнатюк М. С., Нестерук С. О., Твердохліб В. В., Мисак А. І.
Гасюк, П. А. Структура емалево-дентинної межі в ділянці горбика та стилю на нативних шліфах / П. А. Гасюк. - С.29-30
Ковальчук, О. Л. Відтворення цитотоксичного ураження передміхурової залози в експерименті / О. Л. Ковальчук, В. Я. Хорош, А. І. Мисак. - С.31-34
Козак, Д. В. Антиоксидантно-прооксидантний статус крові та печінки в ранньому періоді тяжкої травми / Д. В. Козак, Н. В. Волотовська. - С.35-36
Шульгай, А. Г. Морфологічні основи змін кровоносного русла привушної залози при механічній жовтяниці / А. Г. Шульгай, М. О. Левків. - С.37-39
Бабінець, Л. С. Предикторна роль дисбіозу товстої кишки у формуванні недостатності тіаміну та піридоксину при хронічному панкреатиті / Л. С. Бабінець, Ю. В. Коваль, Ю. Я. Коцаба. - С.40-42
Ковальова, Г. О. Ефективність загальноприйнятих методів забарвлення кислотостійких бактерій / Г. О. Ковальова. - С.43-45
Бабінець, Л. С. Дисбіоз товстої кишки як чинник порушень в антиоксидантному статусі хворих на хронічний панкреатит у поєднанні із хронічним обструктивним захворюванням легень, шляхи оптимізації лікування / Л. С. Бабінець, О. С. Квасніцька. - С.46-48
Гощинський, В. Б. Про ефективність застосування ліофілізованих ксенодермоімплантатів для попередження неспроможності кишкових анастомозів / В. Б. Гощинський, С. Н. Назарчук, І. О. Боровик. - С.49-51
Лоскутова, В. В. Досвід застосування мікрохвильової резонансної терапії та електрофорезу Полтавського бішофіту в лікуванні невротичних розладів та розладів особливості / В. В. Лоскутова, Е. В. Желяз, Н. А. Максименко. - С.52-53
Мисула, І. Р. Оцінка ефективності фізіотерапевтичного підходу в реабілітаційному лікуванні хворих на остеоартроз / І. Р. Мисула [и др.]. - С.54-55
Інші автори: Бакалюк Т. Г., Мартинюк В. І., Вахновський В. В., Чопко Ю. М., Грицюк О. О., Савчук О. Р.
Мисула, І. Р. Відновна терапія у хворих на остеоартроз із коморбідною кардіологічною патологією / І. Р. Мисула [и др.]. - С.56-57
Інші автори: Левицька Л. В., Коваль В. Б., Левицький І. Б., Гнатко М. Я., Калайджан-Савчук С. С., Родіонова Л. Я., Гах Т. Т., Наконечна Л. С.
Левицька, Л. В. Особливості реабілітаційної технології у хворих на гострий інфаркт міокарда, ускладненний синдромом серцевої недостатності / Л. В. Левицька. - С.58-60
Котик, А. О. Лейоміома матки у жінок репродуктивного віку та порушення мінеральної щільності кісткової тканини / А. О. Котик. - С.61-63
Коваль, В. Б. Фізичний стан та фактори ризику розвитку ішемічної хвороби серця у студентів ІІІ курсу / В. Б. Коваль, О. А. Голяченко, Б. А. Голяченко. - С.64-65
Голяченко, А. О. Реабілітація в практичній діяльності сімейного лікаря / А. О. Голяченко, І. Р. Мисула, В. Б. Коваль. - С.66
Барладин, О. Р. Фізична реабілітація хворих на цукровий діабет / О. Р. Барладин [и др.]. - С.67-69
Інші автори: Вакуленко Л. О., Лопатко Г. Ф., Храбра С. З.
Танцура, Л. М. Структурні зміни головного мозгу в дітей із фебрильними судомами за даними магнітно-резонансної томографії / Л. М. Танцура. - С.70-71
Шкробот, В. В. Актуальні питання реабілітації хворих із психічними порушеннями / В. В. Шкробот [и др.]. - С.72-75
Інші автори: Шкробот С. І., Венгер О. П., Несторович Я. М., Мисуна Ю. Ю., Смашна О. Е., Янковська О. М., Корнієнко Г. Ф.
Чабан, О. С. Психосоматичні та соматопсихічні аспекти коморбідності параноїдної шизофренії та соматичної патології / О. С. Чабан, О. Є. Смашна. - С.77-80
Слободін, Т. М. Особливості та клініко-патогенетичний поліморфізм мотиваційних розладів у хворих із різними клінічними варіантами хворих Паркінсона / Т. М. Слободін, Ю. І. Головченко. - С.81-83
Чабан, О. С. Чи можна закодувати від вживання алкоголю хворого лікаря -нарколога, або як допоможе плацебо лікарю, який сам собі його призначить? / О. С. Чабан. - С.84-87
Вардинець, М. Крізь історію людського нарцисизму та просвітлення - філософський огляд у контексті психоаналізу / М. Вардинець. - С.88-89
Ліскевич, І. І. Особливості вегетативної дисфункції при невропатії лицевого нерва у дітей за даними кардіоінтервалографії / І. І. Ліскевич, М. І. Пітик. - С.90-92
Яремчук, О. Б. Когнітивні порушення у пацієнтів із хворобою Паркінсона та можливості їх корекції / О. Б. Яремчук [и др.]. - С.93-94
Інші автори: Кривецька І. І., Васильєва Н. В., Білоус І. І., Жуковський О. О.
Ткаченко, О. В. Динаміка рівнів С-реактивного протеїну в пацієнтів із геморагічними інсультами / О. В. Ткаченко, А. Т. Мотренко. - С.95-96
Маркозова, Л. М. Аналіз активності ензиматичних систем та клінічних проявів коморбідної патології печінки та підшлункової залози в осіб молодого та середнього віку з алкогольною залежністю / Л. М. Маркозова, О. І. Усменцева. - С.97-99
Пітик, О. М. Роль механізмів психологічного захисту в формуванні іпохондричних розладів у хворих на гіпотиреоз / О. М. Пітик. - С.100-101
Цьоха, І. О. Деякі методичні підходи до формування навичок лікарів у інтерпретації даних обстеження пацієнтів із підвищенням артеріального тиску при неврологічній патології / І. О. Цьоха. - С.102-103
Полшкова, С. Г. Психосоматичні розлади в осіб небезпечних видів професій / С. Г. Полшкова. - С.104-106
Андріюк, Л. В. Використання автомобілізації (А) в лікуванні гострих вертеброгенних больових синдромів / Л. В. Андріюк, І. В. Магулка. - С.107-109
Кричун, І. І. Клінічні особливості вегето-судинної дистонії з артеріальною гіпертензією / І. І. Кричун, В. М. Пашковський, Л. В. Братко. - С.110-112
Кульматицький, А. В. Стан процесів вільнорадикального окиснення у гострому періоді повторного ішемічного інсульту / А. В. Кульматицький. - С.113-115
Михалойко, О. Я. Порівняльна характеристика ефективності нейропротекторів у ході терапії ішемічного інсульту у вертебрально-базилярному басейні / О. Я. Михалойко. - С.116-118
Задорожна, Б. В. Досвід застосування кортексину в реабілітації пацієнтів із травматичною хворобою головного мозку / Б. В. Задорожна. - С.119-120
Шевага, В. М. Патогенетичні особливості розвитку ранніх післяінсультних депресивних розладів та підходи до їх комплексної корекції / В. М. Шевага, А. В. Паєнок, Р. В. Кухленко. - С.121-123
Шкурко, М. Г. Запалення та його зв’язок з інфекційним процесом як фактор агресивного перебігу церебро-васкулярних захворювань атеросклеротичного генезу / М. Г. Шкурко, Т. М. Слободін, Ю. І. Головченко. - С.124-126
Олексюк-Нехамес, А. Г. Патогенетичні аспекти стратегії лікування та діагностики інфузійними середниками захворювань периферійної нервової системи / А. Г. Олексюк-Нехамес. - С.127-130
Сергета, І. В. Засоби психогігієнічної корекції та їх роль у запобіганні розвитку депресивних і астенічних проявів та профілактиці нервово-психічних захворювань серед дітей шкільного віку і підлітків / І. В. Сергета, О. П. Мостова. - С.131-133
Шкробот, С. І. Патогенетичне обгрунтування реабілітаційних заходів у хворих на дисциркуляторну енцефалопатію, які зазнали впливу іонізуючого випромінювання внаслідок аварії на ЧАЕС / С. І. Шкробот [и др.]. - С.134-135
Інші автори: Салій З. В., Аль Хашим А., Гара І. І.
Білоус, І. І. Динаміка показників пероксидного окиснення ліпідів, окиснювальної модифікації білків та стан антиоксидантної ситеми крові через 3 та 6 місяців після лікування діабетичної полінейропатії / І. І. Білоус [и др.]. - С.136-138
Інші автори: Васильєва Н. В., Яремчук О. Б., Павлович Л. Б., Маслянко В. А.
Васильєва, Н. В. Оцінка ефективності тіоцетаму у хворих на дисциркуляторну енцефалопатію / Н. В. Васильєва [и др.]. - С.138-139
Інші автори: Білоус І. І., Яремчук О. Б., Жуковський О. О.
Ткаченко, О. В. Клініко-параклінічні аспекти в диференційній діагностиці інсультоподібного епізоду / О. В. Ткаченко, І. О. Цьоха. - С.140-141
Черненко, І. І. Особливості проявів клінічної картини наслідків перенесеної бойової черепно-мозкової травми / І. І. Черненко. - С.142-144
Волкова, Н. М. Психофізіологічні реакції практично здорових дітей на несприятливу метеоситуацію / Н. М. Волкова. - С.145-148
Ярема, Н. І. Взаємозв’язок між комп’ютерною аддикацією та підвищеною масою тіла у ранньому підлітковому віці / Н. І. Ярема [и др.]. - С.149-149
Інші автори: Пасечко Н. В., Наумов В. О., Наумова Л. В., Дідух З. Б.
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

6.


    Козак, Д. В.
    Антиоксидантно-прооксидантний статус крові та печінки в ранньому періоді тяжкої травми [Текст] / Д. В. Козак, Н. В. Волотовська // Вісник наукових досліджень. - 2011. - № 4. - С. 35-36

Рубрики: Травма множественная

   Окислительных процессов расстройства


Дод.точки доступу:
Волотовська, Н. В.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

7.
Шифр: КУ27/2012/11/3 (ч.1)
   Журнал

Клінічна та експериментальна патологія. - Виходить кожного кварталу
2012р. Т.11 № 3 (ч.1)
Зміст:
Бойчук, Т. М. Професор Я. Д. Кіршенблат - яскрава особистість, іменитий науковець, видатний учитель, педагог / Τ. Μ. Бойчук. - С.4-6
Абишева, З. С. Высшая нервная деятельность и вегето-сосудистый статус в условиях экосистемы г. Алматы / З. С. Абишева, Ε. Μ. Рослякова. - С.7-10
Бойчук, Т. М. Реакція катехоламінергічних систем структур проміжного мозку щурів на ускладнення цукрового діабету двобічною каротидною ішемією-реперфузією / Т. М. Бойчук, Т. П. Савчук. - С.11-14
Булик, Р. Є. Вплив світлової депривації на стан гена c-fos у суб’ядрах паравентрикулярного ядра гіпоталамуса / Ρ. Є. Булик. - С.15-18
Варбанець, О. І. Дослідження взаємодії нового ксиларатного комплексу германію (IV) з іонами калію та протисудомних препаратів в умовах моделі 6-гц-викликаних судом у мишей / О. І. Варбанець. - С.19-23
Волотовська, Н. В. Особливості апоптозу печінкових макрофагів під впливом механічної травми різного ступеня тяжкості в білих щурів / Н. В. Волотовська, А. А. Гудима. - С.24-26
Галагдина, А. А. Ранні та відстрочені зміни прооксидантно-антиоксидантних взаємовідносин у слинних залозах щурів із поєднаною дією стрептозотоцин-інду кованого цукрового діабету та каротидної ішемії-реперфузії / А. А. Галагдина, С. С. Ткачук. - С.27-29
Ганчева, О. В. Особенности вариабельности сердечного ритма у крыс препубертатного возраста, перенесших внутриутробную гипергликемию / О. В. Ганчева [и др.]. - С.30-32
Інші автори: Вародеева Ю. И., Мельникова О. В., Грекова Т. А.
Глазков, Е. О. Місце кардіоінтервалографії в комплексній оцінці адаптаційних можливостей організму студентів / Е. О. Глазков. - С.33-36
Глебов, А. М. Нейросетевая оценка и прогноз психофизиологического состояния у крыс с функциональным изменением мозгового кровообращения / А. М. Глебов, Т. П. Тананакина. - С.37-40
Гоженко, А. І. Алельне і генотипічне різноманіття поліморфізмі» С-511Т гена IL-1β C-590T гена IL-4 як фактори ризику розвитку форми хронічного запалення в навколоносових пазухах у дітей / A. І. Гоженко, С. Α. Левицька, Л. П. Сидорчук. - С.41-44
Гончар, И. А. Фактор некроза опухоли-альфа и клинические характеристики пациентов с острым инфарктом мозга / И. А. Гончар, И. С. Прудывус, Ю. И. Степанова. - С.45-48
Гордієнко, В. В. Вікові особливості циркадіанного біоритму натрійурезу в щурів / В. В. Гордієнко. - С.49-52
Горицький, В. М. Уміст загального, відновленого і окисленого глутатіону в слизовій оболонці порожнини рота при гіперергічному запаленні і терапії постійним магнітним полем / В. М. Горицький. - С.53-55
Еганян, Г. А. Новый диагностический метод выявления амилоида и его значение для ранней клинической диагностики амилоидоза при периодической болезни / Г. Α. Еганян, С. В. Амбарцумян. - С.56-58
Ерментаева, Ж. М. Структурные изменения регионарных лимфатических узлов при циклофосфановом гепатите / Ж. М. Ерментаева [и др.]. - С.59-62
Інші автори: Досаев Т. М., Романюк С. Н., Салимгереева Б. Ж., Какетаева И. З.
Ємельяненко, І. В. Порівняльний аналіз структурно-функціональних особливостей гіпоталамо-гіпофізарно-тиреоїдної системи за умов корекції гіпофункції щитоподібної залози йодидом калію та в комплексі з β-токоферолом / І. В. Ємельяненко [и др.]. - С.63-67
Інші автори: Воронич-Семченко Н. М., Тучак І. О., Николишин Л. В., Бортник Ю. В., Гуранич Т. В., Побігун Н. Г., Шляховенко О. О., Лучко І. М., Сторомсук Н. С., Стецев’ят В. Б., Дубковецька І. І.
Жиляк, О. В. Особливості нейрогуморальної регуляції діяльності шлунково-кишкового тракту в дітей із функціональними та органічними захворюваннями кишечнику в поєднанні з порушенням зовнішньосекреторної функції підшлункової залози / О. В. Жиляк, А. Б. Волосянко, Н. С. Алексеева. - С.68-73
Заморский, И. И. Участие мелатонинергической системы организма в механизмах немедленной адаптации к острой гипоксии / И. И. Заморский. - С.74-76
Захирчук, О. І. Взаємозв’язки шишкоподібного тіча та хроноструктури показників неспецифічного імунітету при старінні / О. І. Захирчук. - С.77-79
Зозуля, І. С. Щодо адаптаційних реакцій і компенсаторних механізмів при черепно-мозковій травмі / І. С. Зозуля, А. І. Зозуля. - С.80-82
Зяблицев, С. В. Состояние реактивности нейрогор-мональных систем при травматической болезни головного мозга / С. В. Зяблицев [и др.]. - С.83-86
Інші автори: Коровка С. Я., Чернобривцев П. А., Пищулина С. В.
Каджарян, Е. В. Морфогистохимические характеристики нейронов субъядра паравентрикулярного ядра гипоталамуса крыс при экспериментальном сахарном диабете и действии прерывистой гипоксии / Е. В. Каджарян, Ю. М. Колесник. - С.87-90
Карнаух, М. Н. Особенности экспрессии лей-энкефалина в паравентрикулярных ядрах гипоталамуса при экспериментальном диабете у крыс / М. Н. Карнаух, А. В. Абрамов. - С.91-93
Коваленко, А. Н. Нарушения гормональной регуляции углеводного и жирового метаболизма под влиянием ионизирующей радиации, предшествующие развитию сахарного диабета II типа (25-летний опыт медицинских последствий Чернобыльской аварии) / А. Н. Коваленко, В. В. Коваленко. - С.94-99
Косуба, Р. Б. Роль натрійуретичного фактору (гормону) у ренальній та екстраренальній (на рівні / Р. Б. Косуба, І. Г. Кишкан, О. М. Коровенкова. - С.100-104
Крецу, Т. М. Частота і структура захворювань щитоподібної залози в дітей Чернівецької області / Т. М. Крецу, О. І. Годованець. - С.105-108
Кривчанська, М. І. Хроноритми функцій нирок за умов блокади бета-адренорецепторів / M. І. Кривчанська [и др.]. - С.109-111
Інші автори: Піщак О. В., Хоменко В. Г., Черновська Н. В., Шумко Н. М.
Лаповець, Л. Є. Особливості реакції гіпофізарно-адренокортикальної системи здорових осіб при дозованому фізичному навантаженні / Л. Є. Лаповець, В. М. Акімова, Н. Є. Лаповець. - С.112-114
Лила, Н. Л. Сравнительная характеристика психоэмоционального состояния студентов 2 и 6 курсов лечебного факультета / Н. Л. Лила [и др.]. - С.115-117
Інші автори: Иванченко В. Ю., Тананакина Т. П., Манохина О. Ю.
Ломакіна, Ю. В. Ефективність застосування епіталону за умов зміненого фотоперіоду та іммобілізаційного стресу в старих щурів / Ю. В. Ломакіна. - С.118-121
Мещишен, І. Ф. Мелатонін і функціонування підшлункової залози / І. Ф. Мещишен, І. М. Яремій, О. Ю. Кушнір. - С.122-125
Мороз, В. М. Імунні та цитокінові механізми розвитку хронічних вірусних гепатиты В і С у перинатально інфікованих дітей першого року життя / В. М. Мороз, Н. А. Рикало. - С.126-129
Олійник, І. Ю. Імуногістохімічна характеристика нейроендокринних клітин при раках передміхурової залози / І. Ю. Олійник. - С.130-132
Паніна, Л. В. Зміни активності регуляторних систем організму в процесі формування неспецифічної резистентності при адаптації до фізичного навантаження на витривалість / Л. В. Паніна. - С.133-137
Пішак, В. П. Філогенетичні паралелі нейроендокринних ефектів шишкоподібної залози / В. П. Пішак. - С.138-139
Пулик, О. Р. Когнітивні порушення в пацієнтів після перенесеного мозкового інсульту: аналіз дев’ятимісячного спостереження / О. Ρ. Пулик. - С.140-144
Резніков, О. Г. Нейропептиди та нейростероїди - ключові фактори нейроендокринної регуляції фізіологічних функцій / О. Г. Резніков. - С.145-146
Рикало, Н. А. Морфологічні зміни тимусу статевонезрілих щурів на тлі хронічного медикаментозного гепатиту / Η. Α. Рикало, О. Ю. Гумінська, Ε. Ι. Тереховська. - С.147-149
Семененко, С. Б. Патофізіологічні механізми порушень хроноритмічної організації іонорегулювальної функції нирок під впливом блокади монооксиду нітрогену на тлі гіпофункції шишкоподібної залози / С. Б. Семененко [и др.]. - С.150-152
Інші автори: Булик Р. Є., Тимофійчук І. Р., Ясінська О. В., Швець В. І., Остапчук Г. Р., Семененко В. В.
Сініцин, П. В. Особливості норадренергічної реактивності гіпоталамо-гіпофізарно-адренокортикальної системи в самиць щурів, що зазнали впливу надміру андрогенів у різному віці / П. В. Сініцин. - С.153-155
Стрельченко, Ю. І. Патофізіологічні взаємозв ’язки гіпофізарно-тиреоїдної та гіпофізарно-надниркової систем під впливом поляризованого світла у щурів із дозованим опікам відкритим полум’ям / Ю. І. Стрельченко, С. В. Зябліцев, В. М. Єльський. - С.156-158
Тагунова, И. К. Корреляты системного и местного иммунного ответов у больных хроническими воспалительными заболеваниями глотки / И. К. Тагунова, Б. Α. Насибуллин, А. В. Андреев. - С.159-161
Тарасенко, Л. В. Вплив внутрішньоклітинних іонів кальцію на метаболізм тестостерону в мозку пренатально стресовапих щурів / Л. В. Тарасенко. - С.162-165
Ткачук, О. В. Реорганізація проокисно-антиоксидантного гомеостазу в печінці шурів зі стрептозотоцин- індукованим діабетом під впливом неповної глобальної ішемії мозку / О. В. Ткачук [и др.]. - С.166-168
Інші автори: Лєньков О. М., Повар М. А., Ткачук С. С., Мислицький В. Ф., Кузнецова О. В., Анохіна С. І., Олар О., Шешуряк Н. В., Сирота Б. В.
Филіпець, Н. Д. Модуляція активності іонних каналів дилтіаземом та флокаліном за умов експериментальної / Н. Д. Филіпець. - С.169-171
Ходоровський, Г. І. Сучасні аспекти досліджень фізіологічної резистентності тканин ясен / Г. І. Ходоровський, Ρ. Р. Дмитренко, О. В. Ясінська. - С.172-176
Чупашко, О. Т. Різні форми експериментального гіпотиреозу: метаболічні критерії, перспективи доклінічної діагностики, прогнозування / О. Т. Чупашко. - С.177-180
Шандра, О. О. Вплив препарату «дельтаран» на перебіг контактного алергічного дерматиту в щурів / О. О. Шандра. - С.181-185
Шафран, Л. М. Нейрогормональные и психофизиологические особенности медико-психологичекой реабилитации пожарных-спасателей / Л. М. Шафран, Ю. В. Нехорошкова, Ю. В. Чумаева. - С.186-190
Язловицька, Л. С. Сезонна оцінка адаптаційних можливостей серцево-судинної системи осіб з артеріальною гіпертензією / Л. С. Язловицька, Є. I. Цинтар, С. I. Гречко. - С.191-195
Ярема, В. В. Відхилення показників цитолізу та ендогенної інтоксикації в динаміці періоду ранніх проявів політравми в щурів із різною метаболізувальною здатністю печінки / В. В. Ярема, А. А. Гудима. - С.196-201
Абрамова, Н. О. Особливості обміну тиреоїдних гормонів залежно від рівня лептинемії / Н. О. Абрамова, Η. Β. Пашковська. - С.202
Антонів, О. І. Активність регуляторних систем організму за умов гіпоксії та попереднього застосування похідних тіазолідину / О. І. Антонів, С. М. Ковальчук, О. Р. Піняжко. - С.203
Бровчук, М. П. Роль нейроендокринної системи при лікуванні хворих на бронхіальну астму / М. П. Бровчук [и др.]. - С.204
Інші автори: Букач О. П., Булеза Б. Я., Кузьмик Б. В., Чонка Я. В., Бровчук П. В., Кузьмик М. А.
Гжегоцький, М. Р. Адаптивні зміни складу крові щурів при дії короткотривалих інтенсивних фізичних навантажень / М. P. Гжегоцький [и др.]. - С.205
Інші автори: Паніна Л. В., Терлецька О. І., Ковальчук С. М.
Гжегоцький, М. Р. Критерії оцінки метаболічного статусу міокарда і печінки при доклінічному експериментальному гіпотиреозі / М. P. Гжегоцький [и др.]. - С.206
Інші автори: Чупашко О. І., Терлецька О. І., Ковальчук С. М.
Гриб, В. А. Особливості реологічних властивостей крові у хворих на діабетичну поліневропатію / В. Α. Гриб, Л. А. Скрипко, М. Ю. Куповницька-Сабадош. - С.207
Довгань, О. В. Експресія C-FOS та НАДФН-діафоразна реактивність в ядрах гіпоталамуса під час виконання оперантних їжодобувних рухів у щурів / О. В. Довгань. - С.208
Зорій, І. А. Клінічно-нейрофізіологічні аспекти діабетичної полінейропатії у хворих на цукровий діабет типу 2 / І. А. Зорій. - С.209
Калинська, Л. М. Залучення ангіотензинперетворюючого ферменту у взаємодію регуляторів і модуляторів функції гіпоталамо-гіпофізарно-адренокортикальної системи - ангіотензину ІІ, іонів літію та N-ацилетаноламіну / Л. М. Калинська. - С.210
Кирилюк, М. Л. Синдром «пустого» турецкого седла / М. Л. Кирилюк. - С.211
Кришталь, Μ. В. Адренергічна регуляція ниркових функцій та її гормональні механізми / Μ. В. Кришталь, А. М. Тарарієв. - С.212
Кузнецова, О. В. Особливості фотоперіодичних змін структури та функції підшлункової залози за умов екзогенної гіпоксії / О. В. Кузнецова, С. І. Анохіна. - С.213
Ляшук, Р. П. Субклінічний гіпотиреоз у хворих на ревматоїдний артрит / Р. П. Ляшук, А. А. Ілюшина, П. М. Ляшук. - С.214
Ляшук, П. М. Діагностика первинного гіперпаратиреозу / П. М. Ляшук [и др.]. - С.215
Інші автори: Пашковська Н. В., Оленович О. А., Ляшук Р. П.
Маньковська, І. М. Порушення місцевого кровообігу та мітохондріального біогенезу в яснах щурів при іммобілізаційному стресі / І. М. Маньковська [и др.]. - С.216
Інші автори: Опанасенко Г. В., Бакуновський О. М., Носар В. І., Древицька Т. І., Братусь Л. В.
Носенко, Н. Д. Роль кальциевой сигнализации в реализации ранних эффектов пренатального стресса / Н. Д. Носенко, А. А. Лимарева, А. Г. Резников. - С.217
Пашковська, Н. В. Характеристика маркерів апоптозу у хворих на діабетичну енцефалопатію / Н. В. Пашковська, В. М. Пашковський, В. О. Кривич. - С.218
Родинський, О. Г. Характеристика викликаної активності литкових м ’язів білих щурів за умов експериментального цукрового діабету / О. Г. Родинський, О. Г. Зінов’єва. - С.219
Скибо, Г. Г. Временной паттерн экспрессии мРНК рецепторов глюкокортикоидов в мозге после перенесенного хронического стресса / Г. Г. Скибо, Μ. Α. Орловский, И. В. Лушникова. - С.220
Ткачук, С. С. Протеолітична активність у гіпокампі щурів за умов неповної глобальної ішемії-реперфузії головного мозку та модуляції синтезу монооксиду нітрогену / С. С. Ткачук, В. О. Куровська. - С.221
Ходоровський, Г. І. Спільне й відмінне в чутливості та реагуванні тканин ясен і надниркових залоз на екзогенну гіпоксію / Г. І. Ходоровський, О. В. Ясінська, Р. Р. Дмитренко. - С.222
Швець, В. І. Механізми регуляції агрегатного стану крові у білих щурів / В. І. Швець, В. О. Дячук, Н. В. Швець. - С.223
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

8.


    Волотовська, Н. В.
    Особливості апоптозу печінкових макрофагів під впливом механічної травми різного ступеня тяжкості в білих щурів [Текст] / Н. В. Волотовська, А. А. Гудима // Клінічна та експериментальна патологія. - 2012. - Т.11, № 3 (ч.1). - С. 24-26

Дод.точки доступу:
Гудима, А. А.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

9.
Шифр: ЗУ17/2012/1
   Журнал

Здобутки клінічної і експериментальної медицини. - Виходить двічі на рік
2012р. N 1 . - 88.99, р.
Зміст:
Андріїшин, О. П. Морфофункціональний стан слинних залоз на тлі опікової хвороби / О. П. Андріїшин, С. І. Бойцанюк. - С.9-11
Боднар, Р. Я. Гіпокоагулятивний ефект комбінованої терапії з кандесартаном і вобензимом при інфаркті міокарда, асоційованому з гіперурикемією / Р. Я. Боднар, Л. П. Боднар, М. А. Сиваківський. - С.12-14
Боднар, Я. Я. Модуляція системи оксиду азоту при ішемії-реперфузії печінки / Я. Я. Боднар [и др.]. - С.15-19
Інші автори: Олещук О. М., Дацко Т. В., Шевчук О. О., Орел Ю. М., Миколенко А. З.
Ваврух, П. О. ГІстостереометрична характеристика міокардіопатії, індукованої цитостатичними препаратами / П. О. Ваврух, Я. Я. Боднар. - С.20-22
Волкова, Н. М. Ефективність автономної регуляції кровообігу у метеочутливих осіб / Η. Μ. Волкова. - С.23-28
Волотовська, Н. В. Особливості реакції пероксидного окиснення ліпідів, антиоксидантного захисту, ендогенної інтоксикації та цитолізу під впливом травми різного ступеня тяжкості / Н. В. Волотовська, А. А. Гудима. - С.29-33
Габор, Г. Г. Морфометричні показники ураження печінки при респіраторному дистрес-синдромі новонароджених / Г. Г. Габор, Ю. М. Орел. - С.34-36
Гарбузова, В. Ю. Аналіз асоціації G-7a поліморфізму гена матриксного GLA-протеіну з ішемічним атеротромботичним інсультом в осіб з нормальним і підвищеним артеріальним тиском / В. Ю. Гарбузова [и др.]. - С.37-39
Інші автори: Атаман Ю. О., Дубовик Є. І. , Бороденко А. О., Атаман О. В.
Герасимчук, П. О. Порівняльна оцінка особливостей мікроциркуляції кінцівок методом лазерної доплерівської флоурометрії / П. О. Герасимчук, А. В. Чорномидз, П. В. Кісіль. - С.40-43
Гладишев, В. В. Обгрунтування оптимальної концентрації полігексаметиленгуанідину фосфату у інстиляційних фармакотерапевтичних засобах для терапії гнійно-запальних захворювань щелепно-лицевої ділянки / В. В. Гладишев [и др.]. - С.44-48
Інші автори: Курінний А. В., Скаковська О. І., Количева Н. Л.
Гнатюк, М. С. Ультраструктура кутикули та підлеглих до неї емалевих призм коронки зуба / М. С. Гнатюк, П. А. Гасюк. - С.49-50
Демкович, А. Є. Активні форми кисню в механізмах розвитку і перебігу запальних процесів одонтогенного походження / А. Є. Демкович. - С.51-54
Дудар, І. О. Рівні прозапальних цитокінів у гемодіалізних пацієнтів з синдромом неспокійних ніг / І. О. Дудар, В. Є. Дріянська, О. В. Буштинська. - С.55-58
Іскра, Р. Я. Активність ензимів вуглеводного обміну та глутатіонової системи в крові вагітних самок щурів за дії цитрату нанохрому / Р. Я. Іскра. - С.59-61
Ковальчук, Л. Я. Ремоделювання артерій нижніх кінцівок при хронічній критичній ішемії / Л. Я. Ковальчук, П. Я. Боднар. - С.62-64
Ковальчук, М. Т. Особливості клінічних проявів і перебігу розацеа у пацієнтів із супутніми лямбліозом та демодекозом / Μ. Τ. Ковальчук. - С.65-68
Козак, Д. В. Динаміка показників ендогенної інтоксикації в умовах політравми / Д. В. Козак. - С.69-71
Криницька, І. Я. Роль активних форм кисню у розвитку гепатопульмонального синдрому в експерименті / І. Я. Криницька. - С.72-76
Креховська-Лепявко, О. М. Особливості впливу амінокислот L-орнітину та L-арпніну на стан про- та антиоксидантної систем у печінці та крові щурів в умовах гострого токсичного гепатиту / О. М. Креховська-Лепявко, А. А. Гудима. - С.77-79
Кіцак, Я. М. Динаміка морфометричних змін тонко-товстокишкового переходу при експериментальній механічній жовтяниці / Я. M. Кіцак. - С.80-83
Лотоцька, О. В. Мінеральний обмін в організмі піддослідних тварин при вживанні питної води з різними концентраціями фосфору / О. В. Лотоцька. - С.84-86
Марущак, М. І. Гістологічні зміни легеневої тканини при експериментальному гострому ураженні легень у динаміці / M. І. Марущак. - С.87-90
Маслій, C. Μ. Динаміка клініко-лабораторних і морфофункціональних показників серця у хворих на різні форми фібриляції передсердь в динаміці спостереження при рутинному застосуванні / C. Μ. Маслій. - С.91-95
Мерецький, В. М. Особливості вільнорадикального окиснення ліпідів та антиоксидантного захисту у тканинах нирки та печінки за умов експериментального цукрового діабету / В. М. Мерецький. - С.96-98
Миколенко, А. З. Структурні особливості слизової оболонки шлунка у дітей при HP-асоційованому хронічному гастродуоденіті / А. З. Миколенко, Ю. І. Бутницький, Ю. М. Орел. - С.99-100
Мисула, Ю. І. Особливості когнітивних порушень у хворих на шизофренію / Ю. І. Мисула. - С.101-103
Монайкіна, Ю. В. Застосування УФ-спектрофотометрії для встановлення вмісту амлодипіну у м’яких лікарських формах / Ю. В. Монайкіна [и др.]. - С.104-107
Інші автори: Тарханова О. О., Васюк С. О., Фаді Ал Зедан
Орлова, В. Д. Вплив тривалого стажу тютюнопаління на LPS-індукований синтез прозапальних цитокінів TNF-α i IL-1β мононуклеарними лейкоцитами у хворих із хронічною легеневою і хронічною серцевою недостатністю / B. Д. Орлова, О. А. Хренов. - С.108-110
Полясний, В. О. Вплив поєднаного застосування діазепаму та кетогенної дієти на прояви фармакологічно резистентного судомного синдрому / В. О. Полясний. - С.111-113
Попадинець, О. Г. Морфофункціональні зміни у стінці сечового міхура щурів різного віку у відповідь на гостру повну затримку відтоку сечі / О. Г. Попадинець. - С.114-116
Рогачов, І. О. Вивчення впливу концентрації поверхнево-активних речовин на вивільнення німодипіну з ректальних супозиторіїв / І. О. Рогачов [и др.]. - С.117-119
Інші автори: Гладишев В. В., Лисянська Г. П., Кечін І. Л.
Рудник, А. М. Хромато-мас-спектрометричне дослідження ефірної олії бруньок тополі лавролистої та тополі берлінської / А. М. Рудник [и др.]. - С.120-123
Інші автори: Бородіна Н. В., Ковальов В. М., Мазурець С. І.
Сатурська, Г. С. Сучасні патофізіологічні аспекти моделювання дифузного кардіосклерозу у щурів / Г. С. Сатурська. - С.124-126
Хара, М. Р. Особливості структурних змін в слизовій оболонці пародонта гонадектомованих самиць щурів за застосування замісної терапії / М. Р. Хара, С. О. Росоловська, О. П. Андріїшин. - С.127-130
Хара, М. Р. Вплив модуляторів синтезу NO на активність ПОЛ та АОС в серці щурів різної статі при дії токсичної дози адреналіну / М. Р. Хара, К. Є. Юріїв. - С.131-134
Черній, В. І. Адаптаційні особливості функціональних систем організму вагітних з прееклампсією різного ступеня тяжкості / В. І. Черній [и др.]. - С.135-140
Інші автори: Сидоренко А. В., Назаренко К. В., Костенко В. С., Сверстюк А. С.
Шкробот, С. І. Параноїдна шизофренія з кардіологічною коморбідністю: аспекти синдромопластики, динаміки та терапії / С. І. Шкробот, О. П. Венгер, О. Є. Смашна. - С.141-144
Шкробот, С. І. Особливості параметрів імунного статусу у хворих, які перенесли ішемічний півкульний інсульт / С. І. Шкробот, М. С. Мисула. - С.145-147
Бегош, Н. Б. Зміни біоелектричної активності головного мозку у осіб молодого віку під впливом зорових навантажень за комп’ютером / Н. Б. Бегош. - С.148-151
Творко, В. М. До питання вторинного остеопорозу при виразковій хворобі / В. М. Творко. - С.152-153
Григоренко, А. М. Клініко-діагностичне значення показників експресії рецепторів до естрадіолу та прогестерону при варикозному розширенні вен малого таза у жінок / А. М. Григоренко. - С.154-157
Пилипко, І. В. Стан судинного русла та паренхіми статевих залоз при моделюванні портальної гіпертензії у щурів / І. В. Пилипко. - С.158-163
Голяченко, А. О. Відновне лікування хворих з патологією серцево-судинної системи / А. О. Голяченко. - С.164-166
Матеріали науково-практичної конференції «Актуальні питання патології за умов дії надзвичайних факторів» 10-11 листопада 2011 р. - С.167205
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

10.


    Волотовська, Н. В.
    Особливості реакції пероксидного окиснення ліпідів, антиоксидантного захисту, ендогенної інтоксикації та цитолізу під впливом травми різного ступеня тяжкості [Текст] / Н. В. Волотовська, А. А. Гудима // Здобутки клінічної і експериментальної медицини. - 2012. - № 1. - С. 29-33

Рубрики: Раны и травмы--животное--метаб

   Перекисное окисление липидов--животное


   Эндотоксемия--животное--метаб


Дод.точки доступу:
Гудима, А. А.


Знайти схожі

11.
Шифр: ЗУ17/2012/2
   Журнал

Здобутки клінічної і експериментальної медицини. - Виходить двічі на рік
2012р. N 2
Зміст:
Андрейчин, Ю. М. Диференційно-діагностичне значення морфометричних досліджень епітеліоцитів слизової оболонки верхньощелепної пазухи при гострих і хронічних синуситах / Ю. М. Андрейчин, Ю. Μ. Орел. - С.9-12
Бакалець, О. В. Особливості синдрому ендогенної інтоксикації у хворих на алергічні дерматози / О. В. Бакалець. - С.13-15
Бігуняк, Т. В. Поляризована флуоресценція як критерій технологічного контролю виготовлення ксенодермоімплантата / Т. В. Бігуняк, А. В. Цимбалюк, В. С. Савчин. - С.16-18
Боднар, Я. Я. Особливості антиоксидантно-прооксидантного балансу крові, тканини легень і нирок в динаміці гострого ураження легень / Я. Я. Боднар, П. А. Сас. - С.19-21
Бойків, А. Б. Кількісні зміни лейкоцитів при розвитку адреналінової міокардіопатії за різних типів запальної реакції / А. Б. Бойків. - С.22-25
Буртняк, А. М. Довготривалий прогноз у пацієнтів, які перенесли інфаркт міокарда, ускладнений гострою серцевою недостатністю / А. М. Буртняк, О. І. Іркін. - С.26-31
Волков, К. С. Ультраструктура ксено- та автодермо трансплантатів при низькотемпературному зберіганні та кріоконсервуванні / К. С. Волков, Г. П. Чабан, Л. Я. Федонюк. - С.32-34
Галицька-Хархаліс, О. Я. Гістологічна та морфометрична характеристика ремоделювання судин і тканини нирок після усунення експериментального стенозу лівої ниркової артерії / О. Я. Галицька-Хархаліс. - С.35-38
Гаргула, Т. І. Структурна перебудова гемомікроциркуляторного русла дванадцятипалої кишки при перебігу її виразки в умовах дії хімічного фактора / Г. І. Гаргула, М. С. Гнатюк. - С.39-41
Гнатюк, М. С. Морфологічні зміни клубової кишки при ураженні хлоридом кадмію / М. С. Гнатюк, Л. Т. Котляренко, О. Ю. Ружицька. - С.42-45
Гонтова, Т. М. Динаміка накопичення основних діючих речовин у коренях живокосту лікарського / Т. М. Гонтова, В. П. Гапоненко, К. Д. Мішнєва. - С.46-47
Гудима, А. А. Порушення жовчоутворення і жовчовиділення в ранній період політравми у тварин з різною метаболізувальною здатністю печінки / А. А. Гудима, В. В. Ярема. - С.48-52
Давибіда, Н. О. Морфологічні зміни плечових кісток у тварин з вираженими старечими змінами при помірних фізичних навантаженнях / Н. О. Давибіда. - С.53-55
Давидович, О. В. Артеріальна гіпертензія при хронічних захворюваннях нирок / О. В. Давидович, Д. О. Кашковський, Г. В. Лихацька. - С.56-58
Денефіль, О. В. Статеві особливості структурних змін серця щурів при адреналіновому пошкодженні за різних типів погоди / О. В. Денефіль. - С.59-61
Корицький, Г. І. Дитяча смертність як інтегральний показник медико-соціальної допомоги дітям / Г. І. Корицький. - С.62-66
Коровка, С. Я. Використання нейроспецифічних протеїнів для визначення тяжкості травматичного ушкодження головного мозку / С. Я. Коровка. - С.67-69
Кучмак, О. Б. Особливості мікробіоценозу товстої кишки за комбінованих схем лікування ревматоїдного артриту / О. Б. Кучмак. - С.70-72
Левицький, П. Р. Порівняльна характеристика фотоімпульсного впливу на адаптацію молодих людей різної статі до фізичного навантаження / П. Р. Левицький. - С.73-75
Лепявко, А. А. Ліпідний профіль крові у хворих на хронічне обструктивне захворювання легень / А. А. Лепявко. - С.76-78
Лисенко, Д. А. Ожиріння як терапевтична проблема: сьогодення та перспективи / Д. А. Лисенко, С. І. Семененко, О. В. Кривов’яз. - С.79-81
Ляхович, Р. М. Вплив тривалої внутрішньошлункової оксигенотерапії в поєднанні з тіотриазоліном на стан пероксидного окиснення ліпідів на тлі гострого токсичного гепатиту / Р. М. Ляхович. - С.79-81
Марценюк, В. П. Обгрунтування об’єктивності комплексного семестрового тестового іспиту та об’єктивного структурованого клінічного іспиту (ОСКІ) для оцінювання знань та практичних навичок з патоморфології / В. П. Марценюк, П. Р. Сельський. - С.83-89
Мельник, Б. С. Оцінка захворюваності тканин пародонта у дітей в Закарпатській області / Б. С. Мельник, Л. Ф. Булей. - С.90-92
Мерецька, І. Б. Дослідження гіпоглікемічних та гіполіпідемічних властивостей нового рослинного збору при цукровому діабеті / І. Б. Мерецька. - С.93-95
Мерецький, В. М. Синдром ендогенної інтоксикації при черепно-мозковій травмі та стрептозотоциновому цукровому діабеті / В. М. Мерецький. - С.96-98
П’ятночка, І. Т. Комплексна терапія хворих на туберкульоз легень / І. Т. П’ятночка, С. І. Корнага, Н. М. Білик. - С.99-101
Підручна, С. Р. Дослідження функціонального стану печінки при тяжкій та комбінованій травмі / С. Р. Підручна. - С.102-105
Потіха, Н. Я. Реалізація негативно-хронотропних ефектів електричної стимуляції блукаючого нерва в умовах повної блокади М- холінорецепторів серця при експериментальному гіпотиреозі / Η. Я. Потіха. - С.106-109
Рикало, Н. А. Сучасні погляди на механізми репаративної регенерації печінки та нирок / Н. А. Рикало, О. В. Андрощук. - С.110-113
Рикало, Н. А. Морфологічні критерії хронічного медикаментозного рифампіцин-ізоніазид індукованого гепатиту у статевонезрілих щурів / Н. А. Рикало, О. Ю. Гумінська, О. В. Андрощук. - С.114-117
Риндіна, Н. Г. Динаміка гепсидину та інтерлейкіну-6 у хворих на хронічну серцеву недостатність з анемією різного ступеня тяжкості / Н. Г. Риндіна, П. Г. Кравчун, Г. Ю. Титова. - С.118-120
Савченко, Д. С. Порівняльна характеристика сорбційних властивостей нанокомпозиту високодисперсного кремнезему з наночастинками срібла та сучасних ентеросорбентів / Д. С. Савченко. - С.121-126
Сатурська, Г. С. Порівняльний аналіз різних експериментальних моделей кардіосклерозу з розвитком серцевої недостатності / Г. С. Сатурська. - С.127-132
Середюк, Н. М. Ефективність комплексного застосування синтетичного імуномодулятората нефропротектора природного походження в лікуванні хронічного пієлонефриту у фазі загострення у хворих на гемобластози / Н. М. Середюк, Є. М. Бардяк. - С.133-136
Смачило, І. І. Малоінвазивно-діагностичні особливості верифікації дрібних вузлових утворів щитоподібної залози / І. І. Смачило. - С.137-138
Хара, М. П. Особливості кардіоінтервалограм щурів різної статі при розвитку некротичного процесу в міокарді на тлі модуляторів активності системи оксиду азоту / М. П. Хара, К. Є. Юріїв, О. В. Кузів. - С.139-142
Чорна, Н. С. Вплив густого екстракту з листя берези бородавчастої на стан нирок у щурів за умов експериментального цукрового діабету, викликаного алоксаном / Н. С. Чорна, Ю. Б. Лар’яновська, Д. М. Бабенко. - С.143-146
Шкробот, Я. В. Морфофункціональна характеристика кровоносного русла та структурних елементів стінки тонкої кишки при експериментальному моделюванні гострої тонкокишкової непрохідності / Я. В. Шкробот. - С.147-150
Ярема, О. М. Морфофункціональний стан гемомікроциркуляторного русла порожньої та клубової кишок після дії хлориду алюмінію / О. М. Ярема. - С.151-154
МАТЕРІАЛИ V НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ПАТОЛОГІЇ ЗА УМОВ ДІЇ НАДЗВИЧАЙНИХ ФАКТОРІВ НА ОРГАНІЗМ» 1-2 листопада 2012 р. - С.155-232
Антонів, О. І. Особливості змін параметрів системи "пероксидне окиснення ліпідів-антиоксидантна активність" у експериментальних тварин з різною чутливістю до гіпоксії за умов профілактичного застосування похідних тіазолідину при гіпоксичній гіпоксії / О. І. Антонів, О. І. Терлецька. - С.156
Атаман, О. В. Аналіз частоти BSMI поліморфізму гена рецептора вітаміну D (VDR) у хворих з гострим коронарним синдромом / О. В. Атаман [и др.]. - С.157
Інші автори: Гарбузова В. Ю., Обухова О. А., Дубовик Є. І.
Бабелюк, В. Є. Кореляції параметрів електрофотоніки (кірліанограми) з нейроендокринними параметрами / В. Є. Бабелюк, Г. І. Дубкова, І. Л. Попович. - С.158
Бабилюк, Р. В. Детермінація тесту ШТАНГЕ параметрами варіабельності ритму серця і електроенцефалограми / Р. В. Бабилюк [и др.]. - С.158
Інші автори: Королишин Т. А., Бариляк Л. Г., Попович І. Л.
Бакалець, О. В. Ефективність імунокорегуючої та противірусної терапії при активації цитомегаловірусної інфекції у хворих на алергічні дерматози / О. В. Бакалець, С. В. Дзига. - С.159
Беседіна, А. С. Розвиток скоротливої дисфункції міокарда у хворих на гіпертонічну хворобу / А. С. Беседіна. - С.160
Берест, Є. Л. Прогнозування гнійно-запальних ускладнень при переломах нижньої щелепи на підставі біохімічних показників / Є. Л. Берест, А. В. Нечепорчук. - С.161
Білай, І. М. Фармакологічне дослідження фітопрепарату при гіперліпідемії / І. М. Білай, І. І. Аксьонова. - С.161
Білай, І. М. Дослідження фармакологічних властивостей похідних 1,2,4-тріазолу при ескпериментальному гепатиті / І. М. Білай, Є. О. Михайлюк. - С.162
Білай, І. М. Вплив похідного 7-(2’-гідрокси-3’-ізопропокси)пропіл-3-метил-8-(4’-фенілпіперазин-1 ІЛ)-ксантину на функцію нирок / І. М. Білай, А. О. Остапенко. - С.162
Боднар, П. Я. Порівняльна харктеристика системної запальної реакції у хворих, оперованих методами прямої та непрямої реваскуляризації нижньої кінцівки / П. Я. Боднар, Я. Я. Боднар. - С.163
Вепрюк, Ю. М. корекція мелатоніном порушень функції нирок, викликаних солями алюмінію та свинцю / Ю. М. Вепрюк, Н. М. Шумко, С. В. Скоропляс. - С.164
Волотовська, Н. В. Прогностичне значення структурних змін печінки та апоптозу печінкових макрофагів у розвитку печінкової недостатності у щурів на тлі механічної травми різного ступеня тяжкості / Н. В. Волотовська. - С.165
Воробець, Д. З. Зміни властивостей NA+, K+-атфази лімфоцитів крові хворих на рак яєчника жінок / Д. З. Воробець [и др.]. - С.166
Інші автори: Якубець О. І., Воробець З. Д., Перший О. І.
Гаврилюк, А. О. Клініко-морфологічні показники активності запального процесу у хворих на хронічні вірусні гепатити / А. О. Гаврилюк, Т. М. Король, Н. В. Бенедіктова. - С.167
Гаврилюк, А. О. Морфологічна характеристика прогресування імуноцитарної деструкції печінки в біоптатах у хворих на хронічні вірусні гепатити В, С та В+С / A. О. Гаврилюк. - С.168
Гасюк, Н. В. Роль гемомікроциркуляторного русла другого рівня, власної пластинки ясен людини при катаральному гінгівіті / Н. В. Гасюк, С. Б. Герасименко, В. Є. Пудяк. - С.169
Гасюк, П. А. Морфофункціональні особливості будови ацинарного відділу привушної слинної залози людини / П. А. Гасюк, С. М. Придруга, Н. В. Гасюк. - С.170
Гевкалюк, Н. О. Стан життєдіяльності клітин моноцитарної системи при ГРВІ у дітей / Н. О. Гевкалюк. - С.171
Герасимчук, М. Р. Оцінка фагоцитарної системи захисту за умов розвитку гострого легеневого ушкодження при перитоніті / М. Р. Герасимчук. - С.172
Герасимюк, Н. І. Вплив еластичного бинтування нижніх кінцівок на сонографічні параметри магістральних вен черевної порожнини і селезінки / Н. І. Герасимюк, І. В. Гнатко. - С.173
Грінкевич, B. М. Проблеми молекулярно-біологічної діагностики раку яєчника / B. М. Грінкевич, Л. Г. Бучинська, О. В. Романенко. - С.174
Гаргула, Т. І. Зміни структурно-просторової організації артерій дванадцятипалої кишки при експериментальній виразці та кадмієвій інтоксикації / Т. І. Гаргула. - С.175
Гнатюк, М. С. Локальні імунні реакції у тонкій кишці при резекціях різних об’ємів печінки / М. С. Гнатюк, Л. В. Татарчук, О. Б. Слабий. - С.175
Гудима, А. А. Патогенетичні особливості процесів пероксидного окиснення ліпідів, цитолізу та імунних реакцій у тварин з хронічним гепатитом на тлі політравми / А. А. Гудима, Р. В. Близнюк. - С.176
Гудима, А. А. Вплив L-арпніну та L-орнітину на функціональний стан нирок у щурів в умовах токсичного тетрахлорметанового гепатиту / А. А. Гудима, О. М. Креховська-Лепявко. - С.177
Демкович, А. Є. Дисбаланс системи антиоксидантного захисту та імунні порушення в перебігу запальних процесів щелепно- лицевої ділянки / А. Є. Демкович, Ю. І. Бондаренко. - С.178
Дзецюх, Т. І. Стан антиоксидантної системи у щурів із запаленням пародонта на тлі гіпотиреозу / Т. І. Дзецюх. - С.179
Егоров, Р. І. Деякі антропометричні дані піднебіння у дітей при його однобічному незрощенні / Р. І. Егоров, М. О. Кулинич. - С.180
Заяць, Л. М. Стан альвеолоцитів ii типу при стрептозотоциніндукованому діабеті / Л. М. Заяць, Б. М. Кіщук. - С.181
Коваль, Г. Д. Рівень інтерлейкінів у перитонеальній рідині у жінок з безпліддям, асоційованим з ендометріозом / Г. Д. Коваль [и др.]. - С.182
Інші автори: Сухарь А. І., Костенко О. В., Пєтєліна Л. П.
Ковальов, В. В. Масометрична характеристика та антиоксидантно-прооксидантний баланс тканини нирок в умовах механічної травми різного ступеня тяжкості / В. В. Ковальов. - С.182
Козак, Д. В. Динаміка показників пероксидного окислення ліпідів в умовах раннього і пізнього періодів політравми / Д. В. Козак. - С.183
Козявкіна, Н. В. Вплив біоактивної води "Нафтуся" на тироїдний статус та його нейроендокринний, метаболічний і імунний акомпанемент у щурів-самок / Н. В. Козявкіна. - С.184
Козявкіна, О. В. Вплив біоактивної води нафтуся на вегетативну регуляцію та її ендокринний, електролітний і імунний акомпанемент у щурів-самців / О. В. Козявкіна. - С.185
Колішецька, М. А. Зміна активності церулоплазміну в бронхах у динаміці розвитку експериментальної бронхіальної астми / М. А. Колішецька, Н. Г. Семенців. - С.186
Коноваленко, С. О. Вплив хлориду кадмію на секреторну активність кардіоміоцитів передсердь / С. О. Коноваленко, О. Л. Ковальчук, М. С. Гнатюк. - С.186
Костіна, О. О. Особливості центральної гемодинаміки та функції зовнішнього дихання в динаміці гострого ураження легень / О. О. Костіна. - С.187
Кравець, Б. Б. Активність супероксиддисмутази в крові за умов розвитку експериментальної бронхіальної астми / Б. Б. Кравець. - С.188
Кремінська, І. Б. Морфологічні прояви порушення стінки стегнових артерій при високоінтенсивних динамічних фізичних навантаженнях / І. Б. Кремінська, Л. М. Заяць. - С.189
Крилюк, В. О. Вплив тяжкої поєднаної травми органів черевної порожнини на стан пероксидного окиснення ліпідів в експерименті / В. О. Крилюк. - С.190
Криницька, І. Я. Артеріальна гіпоксемія у щурів з модельованим гепатопульмональним синдромом шляхом тривалого введення тетрахлорметану / І. Я. Криницька, М. І. Марущак, М. І. Куліцька. - С.191
Левчук, Р. Д. Роль пероксидного окиснення ліпідів у патогенезі дисфункції тонкої кишки у ранньому періоді краніоскелетної травми / Р. Д. Левчук. - С.192
Марущак, М. І. Функціональна активність центрального відділу зорового аналізатора у користувачів комп’ютерів / М. І. Марущак [и др.]. - С.193
Інші автори: Бегош Н. Б., Романюк Л. Б., Дячина Т. А.
Матолінець, Т. М. Стан антиоксидантної системи у паратрахеальних лімфатичних вузлах тварин з експериментальним алергічним альвеолітом / Т. М. Матолінець, О. М. Матолінець. - С.193
Мізь, А. В. Стан місцевого імунітету шлунково-кишкового тракту у статевонезрілих щурів за умов гострої інтоксикації тетрахлорметаном / А. В. Мізь. - С.194
Паласюк, Б. О. Зміни активності ферментів ротової рідини у дітей середнього шкільного віку залежно від рівня тривожності / Б. О. Паласюк, О. І. Паласюк. - С.195
Палиця, Л. М. Вплив наночастинок на процеси ліпопероксидації в мікросомах гепатоцитів in vitro / Л. М. Палиця [и др.]. - С.196
Інші автори: Матвіїв Н. Я., Ястремська І. М., Корда М. М.
Пацкань, Л. О. Вплив парацетамолу на тлі тривалого застосування нітритів на стан ендогенної інтоксикації у щурів / Л. О. Пацкань. - С.197
Перцова, Ю. Г. Порушення антиоксидантного статусу у хворих на лімфому Ходжкіна під впливом алкоголю / Ю. Г. Перцова. - С.198
Погорецька, Х. В. Метаболічні порушення у щурів різних вікових періодів з гострим ураженням парацетамолом, кореговані тіотриазоліном / Х. В. Погорецька. - С.199
Половинко, І. С. Розмаїття імунотропних реакцій на хронічний стрес та їх нейроендокринний акомпанемент у щурів-самців / І. С. Половинко, І. Л. Попович. - С.200
Пороховська, Н. В. Порівняння антиоксидантного захисту за умов експериментальної хронічної та гострої імунокомплексемії у морських свинок / Н. В. Пороховська, Г. П. Никитюк. - С.201
Потіха, Н. Я. Особливості ацетилхолінсинтезуючої здатності міокарда, активності ферментативного гідролізу ацетилхоліну, чутливості серця до ендогенного ацетилхоліну при експериментальному мерказоліловому гіпотиреозі / Н. Я. Потіха. - С.202
Придруга, С. М. Патогенетичні особливості перебігу періоду пізніх проявів політравми на тлі застосування тіотриазоліну / С. М. Придруга. - С.203
Пругло, Є. С. Аналгетична активність N-, С- та S- заміщених 1,2,4-тріазолу / Є. С. Пругло, І. М. Білай. - С.204
Регеда, М. М. Вплив корвітину на активність церулоплазміну в бронхах за умов формування експериментальної пневмонії / М. М. Регеда. - С.204
Рикало, Н. А. Особливості плоїдності ядерної днк клітин печінки при хронічному токсичному гепатиті у щурів / Н. А. Рикало, С. Г. Полінкевич. - С.205
Родинський, О. Г. Аналіз біоелектричної активності нервово-м’язового комплексу задніх кінцівок у щурів в умовах однобічної експериментальної травми та під впливом системного введения гамма-гідроксибутирату / О. Г. Родинський, Т. В. Демченко, О. М. Гніненко. - С.206
Савчук, Р. М. Стан клітинних компонентів сурфактантної системи легень при дії забруднювачів атмосферного повітря / Р. М. Савчук, Л. Μ. Заяць. - С.207
Садляк, О. В. З’ясування особливостей синтезу нітроглутатіону (gsno) як одного з стабільних продуктів метаболізму оксиду азоту в лімфоцитах та ендотелюцитах білих щурів за умов хронічної імунокомплексемії / О. В. Садляк, Н. Г. Семенців. - С.208
Сас, П. А. Морфофункціональні зміни нирки при експериментальному синдромі гострого ушкодження легень / П. А. Сас, Л. П. Боднар, Л. М. Сас. - С.209
Сатурська, Г. С. Вікові особливості морфологічних змін у міокарді при дифузному постнекротичному кардіосклерозі у щурів / Г. С. Сатурська. - С.210
Семенців, Н. Г. Особливості зрушень стану ферментативної системи в печінці при алергічному альвеоліті та їх корекція ретаболілом / Н. Г. Семенців, О. В. Садляк, М. А. Колішецька. - С.211
Скрут, А. О. Активність пероксидази в крові при експериментальному алергічному альвеоліті в умовах пневмонії / А. О. Скрут. - С.212
Слободян, К. В. Оцінка стану функції нирок у статевозрілих та статевонезрілих щурів із сулемовою нефропатією при навантаженні 3 % розчином хлориду натрію за умов блокади ниркових простагландинів індометацином / К. В. Слободян, Ю. Є. Роговий. - С.213
Сухарь, А. І. Вплив ендотоксинемії на клітинну ланку системного імунітету при хронічних обструктивних захворюваннях легень / A. І. Сухарь [и др.]. - С.214
Інші автори: Коваль Г. Д., Коваль О. В., Костенко О. В.
Татарчук, Л. В. Особливості структурно-функціональних змін в камерах легеневого серця з різними типами кровопостачання / Л. В. Татарчук. - С.214
Токар, І. М. Стреслімітуюча дія лікувальної води джерела №4 курорту моршин і потенціювання її пдрокінезотерапією / І. М. Токар. - С.215
Фафула, Р. В. Клініко-діагностичне визначення CA2+, MG2+-АТФ-азної активності лімфоцитів периферійної крові хворих на ревматичні захворювання / Р. В. Фафула [и др.]. - С.216
Інші автори: Личковська Н. Е. , Мельник О. П., Воробець З. Д.
Фекета, В. П. Гемодинамічні реакції на розумові навантаження в умовах дефіциту часу в залежності від функціонального стану автономної нервової системи / В. П. Фекета [и др.]. - С.217
Інші автори: Ківежді К. Б., Савка Ю. М., Райко О. Ю.
Ференц, Н. М. Рівень дієнових кон’югатів та малонового діальдегіду у крові за умов розвитку експериментальної пневмонії / Н. М. Ференц. - С.218
Хара, М. Р. Статеві особливості метаболічних змін в міокарді щурів зі стрептозотоциновим діабетом, корегованим L-аргініном / М. Р. Хара, Н. А. Головач. - С.219
Хара, М. Р. Статеві відмінності структурних та метаболічних порушень в міокарді щурів з гіпотиреозом / М. Р. Хара, В. М. Михайлюк. - С.220
Хара, М. Р. Порівняльна характеристика інтенсивності реакції блукаючого нерва на електричну стимуляцію в умовах блокади АТФ-чутливих калієвих та кальцієвих каналів у щурів різної статі / М. Р. Хара, Р. С. Рейнський. - С.221
Хара, М. Р. Роль мелатоніну в автономній регуляції серця щурів при розвитку адреналінового пошкодження залежно від статі / М. Р. Хара [и др.]. - С.222
Інші автори: Шкумбатюк О. В., Кучирка Л. І., Головецька З. С.
Чарнош, С. М. Активація адренергічних процесів у серці як фактор обмеження брадикардії при гіпотиреозі / С. М. Чарнош. - С.223
Черкасова, В. В. Стан компонентів аерогематичного бар’єру легень при експериментальному гострому L-аргінініндукованому панкреатиті / В. В. Черкасова, Л. М. Заяць. - С.224
Шкробот, Л. В. Динаміка показників ендогенної інтоксикації при моделюванні гострої тонкокишкової непрохідності у щурів та при застосуванні різних методів її хірургічної корекції / Л. В. Шкробот. - С.225
Щерба, В. В. Застосування N-нітро-L-арпніну при ліпополісахаридному запаленні тканин пародонта на фоні соматичної патології / В. В. Щерба [и др.]. - С.226
Інші автори: Колодницька Г. Б., Сопотницька В. В., Корда М. М.
Щуцька, Г. В. Динаміка показників ферментативної ланки антиоксидантного захисту та репаративного остеогенезу тканини нижньої щелепи в умовах гіпокінетичного остеопорозу та політравми / Г. В. Щуцька. - С.227
Яремчук, О. З. Роль модуляторів синтезу оксиду азоту в механізмах ураження нирок за умов гострого панкреатиту / О. З. Яремчук, М. І. Куліцька. - С.228
Ящишин, З. М. Морфофункціональні зміни в постганглюнарних симпатичних волокнах стравоходу після перев’язки лівої шлункової артерії / З. М. Ящишин, Л. М. Заяць, І. Я. Юрків. - С.229
Драпак, О. Я. Вплив L-аргініну аспартату на показники ліпопероксидаци, ендотоксикозу та антиоксидантного захисту хворих на хронічний панкреатит у поєднанні з гіпертонічною хворобою / О. Я. Драпак. - С.230-232
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

12.


    Волотовська, Н. В.
    Прогностичне значення структурних змін печінки та апоптозу печінкових макрофагів у розвитку печінкової недостатності у щурів на тлі механічної травми різного ступеня тяжкості [Текст] / Н. В. Волотовська // Здобутки клінічної і експериментальної медицини. - 2012. - № 2. - С. 165


Знайти схожі

13.
Шифр: ВУ8/2012/18/2
   Журнал

Вісник морфології
2012р. Т. 18 № 2
Зміст:
Черкасов, В. Г. Краниометрическая характеристика мозгового отдела головы и черепа в раннем онтогенезе человека / В. Г. Черкасов, О. Ю. Вовк. - С.226-230
Вільцанюк, О. А. Реакція тканин на імплантацію шовного матеріала, модифікованого вуглецевими нанотрубками та антисептиком полігексаметиленгуаніди хлоридом / О. А. Вільцанюк [и др.]. - С.230-236
Інші автори: Лутковський Р. А., Хуторянський М. О., Сорокоумов В. П., Скорук Р. В.
Очеретнюк, А. О. Гістологічні зміни в легенях щурів протягом 7 діб після опіку шкіри Ill-Α ступеня, площею 21-23% поверхні тіла та їх корекція ізотонічним розчином / А. О. Очеретнюк. - С.237-241
Черкасов, Е. В. Мембранопластичний вплив лактопротеїну-С на структуру тимуса при експериментальній опіковій хворобі щурів / Ε. В. Черкасов. - С.242-249
Ашукіна, Н. О. Особливості репаративного остеогенезу за умов підвищення рівня гідрокортизону або тироксину в організмі експериментальних тварин / Н. О. Ашукіна, І. О. Батура, З. М. Данищук. - С.249-253
Шкробот, Л. В. Особливості морфофункціональної перебудови кровоносного русла печінки в динаміці розвитку гострої тонкокишкової непрохідності / Л. В. Шкробот, І. Є. Герасимюк. - С.253-256
Костєв, Ф. І. Морфогенез стінки сечового міхура під впливом сучасних алопластичних матеріалів (експериментельне дослідження) / Ф. І. Костєв, О. М. Чайка, Л. Г. Роша. - С.257-260
Волотовська, Н. В. Структурні зміни печінки щурів при дії механічної травми різного ступеня тяжкості / Н. В. Волотовська, А. А. Гудима. - С.260-263
Нурметова, І. К. морфометричні параметри щитоподібної залози при термічній травмі в динаміці експериментального її лікування комбінованими гіперосмолярними розчинами на 21 та 30 добу експерименту / І. К. Нурметова. - С.263-265
Морозов, В. Н. Гистоморфометрические параметры дентина резца нижней челюсти половозрелых крыс при имплантации в большеберцовую кость материала ОК-015, насыщенного различными концентрациями железа / В. Н. Морозов. - С.265-268
Овчаренко, В. В. Особливості будови селезінки щурів періоду старечих змін під впливом хронічної гіпертермії екстремального ступеню вираженості / В. В. Овчаренко. - С.269-271
Запорожан, В. М. Відтворення репродуктивної функції самців мишей під впливом збагаченої тромбоцитами плазми / В. М. Запорожан [и др.]. - С.271-275
Інші автори: Холодкова О. Л., Аппельханс О. О., Григорян С. Г., Сілецька Є. К.
Білаш, С. М. Реакція ланок гемомікроциркуляторного русла кардіального відділу шлунка на введення препарату "платекс-плацентарний" при гострому експериментальному гастриті / С. М. Білаш. - С.275-279
Волошин, М. А. Морфофункціональний стан субсиновіальної основи капсули суглобу протягом постнатального періоду в нормі та при формуванні недиференційованої дисплазії сполучної тканини / М. А. Волошин, А. В. Федотченко. - С.279-284
Вернигородський, С. В. Ультраструктурні зміни слизової оболонки шлунка при кишковій метаплазії / С. В. Вернигородський, Л. В. Дегтярьова, Т. П. Сегеда. - С.284-289
Боднар, Л. В. Морфофункціональний стан елементів сполучної тканини поперечної фасції пахвинного проміжку у хворих на грижу / Л. В. Боднар [и др.]. - С.289-293
Інші автори: Власов В. В., Бабій І. В., Вітковська С. В.
Лукьяненко, Д. Н. Морфологические изменения коленного сустава неполовозрелых крыс при внутрисуставном введении воды для инъекций / Д. Н. Лукьяненко, Н. Ю. Жариков, Д. И. Назарова. - С.293-297
Лаврів, Л. П. Варіантна анатомія та топографо-анатомічні особливості привушної слинної залози у плодів 6 місяців / Л. П. Лаврів, І. Ю. Олійник. - С.297-301
Гаврилюк, А. О. Гістологічна і імуногістохімічна характеристика прогресування імуноцитарної деструкції печінки в біоптатах у хворих на хронічний вірусний гепатит В, С і В+С / А. О. Гаврилюк. - С.301-305
Рикало, Н. А. Патоморфологічні особливості летальних випадків вірусних гепатитів у дітей першого року життя / Н. А. Рикало. - С.306-309
Запорожан, В. М. Розвиток карциноми Герена під впливом КВЧ-опромінення у лабораторних щурів / В. М. Запорожан [и др.]. - С.309-313
Інші автори: Маринюк Г. С., Марічереда В. Г., Холодкова О. Л.
Булик, Р. Є. Ефекти епіталону на морфофункціональний стан нейронів супрахіазматічних ядер гіпоталамуса стресованих щурів / Р. Є. Булик. - С.313-316
Konkov, D. G. The features of circulatory dynamics during physiological pregnancy / D. G. Konkov. - С.317-321
Осипенко, І. П. Процеси гормональної дезадаптації у пацієнтів із ідіоматичним пролапсом морального клапану / I. П. Осипенко, О. В. Солєйко. - С.321-325
Кулигіна, В. М. Динаміка основних мінеральних компонентів крові та ротової рідини в процесі лікування хворих із поєднаною стоматологічною патологією та синдромом мальабсорбції / В. Μ. Кулигіна, Г. М. Побережна. - С.325-334
Скорук, А. Г. Тимомегалія в структурі летальності дітей з патологією загруднинної залози / А. Г. Скорук, А. О. Гаврилюк. - С.334-337
Воронов, В. Т. Судебно-медицинская причинная оценка механического телесного повреждения, сопряженного с инфекционным фактором в закономерном травматическом процессе (системно-причинный анализ) / В. Т. Воронов, Л. В. Мороз, А. А. Гаврилюк. - С.337-342
Юзвишина, О. В. Особливості компонентів метаболічного синдрому у пацієнтів з гіпертонічною хворобою і кальцинозом клапанів серця / О. В. Юзвишина. - С.342-347
Лежньова, О. В. Антропометричні особливості волейболістів, борців, футболістів і легкоатлетів / О. В. Лежньова [и др.]. - С.347-354
Інші автори: Кириченко Ю. В., Стефаненко І. С., Камінська Н. А., Якушева Ю. І., Іванова Є. І.
Гунас, І. В. Вікові та статеві відмінності площі поздовжнього та поперечного перерізу нирок та їх синусів у здорових юнаків і дівчат поділля / І. В. Гунас, Н. А. Шевчук, Ю. Й. Рудий. - С.354-359
Демчук, Р. М. Визначення площі опори стопи після ушкодження кісточок гомілки / P. M. Демчук. - С.359-363
Кобринчук, Ю. Л. Особливості ліпідного складу крові у хворих на ішемічну хворобу серця, асоційовану з цукровим діабетом типу 2 / Ю. Л. Кобринчук. - С.363-366
Кузьмінова, Н. В. Порушення добового профілю артеріального тиску у хворих на гіпертонічну хворобу та ремоделювання лівого шлуночку: чи існує певний зв’язок? / Н. В. Кузьмінова. - С.366-371
Подолян, В. Н. Генетико-корреляционный анализ подверженности наркологическим и психическим заболеваниям созависимых лиц / В. Н. Подолян. - С.371-374
Польова, С. П. Морфологічна характеристика плацент у жінок, хворих на туберкульоз легень / С. П. Польова, О. С. Гурський, Л. Μ. Коптева. - С.374-379
Танасієнко, П. В. Постравматичні пневмонії у постраждалих з політравмою: мікробіологічні аспекти / П. В. Танасієнко. - С.379-381
Перебендюк, Т. В. Ретроспективний аналіз особливостей мікробіоценозу піхви вагітних після ЕКЗ / Т. В. Перебендюк, А. В. Камінський. - С.381-384
Мазченко, В. Ф. Особливості соматичного та статевого розвитку школярів другого дитячого і підліткового віку / В. Ф. Мазченко [и др.]. - С.384-389
Інші автори: Шевченко В. М., Шпакова Н. А. , Шпакова Н. А.
Левицька, У. С. Морфометричний аналіз лінійних та об’ємних розмірів щитоподібної залози осіб різних вікових груп Прикарпатського регіону / У. С. Левицька, Ю. Я. Кривко. - С.389-391
Беляев, Е. В. Математичне моделювання виникнення карієсу зубів різного ступеня інтенсивності в практично здорових дівчат і юнаків в залежності від їх конституціональних параметрів / Ε. В. Беляев, С. В. Прокопенко. - С.391-395
Пентюк, Л. О. Вміст С-реактивного білка та інтерлейкіну-6 у сироватці крові жінок з гіпертонічною хворобою, зв’язок з репродуктивним віком та станом серцево-судинної системи / Л. О. Пентюк, Н. О. Пентюк, Н. Г. Буртяк. - С.396-399
Гончар, И. А. Экспрессия эндотелина-1 в остром периоде инфаркта мозга / И. А. Гончар [и др.]. - С.399-404
Інші автори: Степанова Ю. И., Прудывус И. С., Бончковская Т. Ю.
Хижняк, М. В. Диференційоване застосування малоінвазивних методів лікування у хворих із нестабільними компресійними переломами грудо-поперекового відділу хребта / М. В. Хижняк, О. Ф. Танасійчук, Ю. А. Боднарчук. - С.405-409
Воровський, О. О. Досвід застосування ксеношкіри при оперативній корекції дефектів передньої черевної стінки при хірургічному лікуванні розповсюдженого гнійного перитоніту (клініко-експериментальне дослідження) / О. О. Воровський [и др.]. - С.409-416
Інші автори: Дегтярева Л. В., Шапринський В. О., Півторак В. І., Сміюха О. А., Сидорук Б. Б.
Скорый, Д. И. Сравнительный анализ морфологических особенностей повреждения резекционного края печени свиней при диссекции скальпелем, газоструйным диссектором и радиочастотным коагулятором / Д. И. Скорый, Н. А. Ремнева, А. В. Малоштан. - С.416-422
Нікогосян, Л. Р. Стан матково-плацентарного та плодово-плацентарного кровотоку при загрозі антенатальної загибелі плоду / Л. Р. Нікогосян. - С.421-425
Школьніков, В. С. Сучасний стан розвитку досліджень ембріо- та органогенезу людини в Україні / B. C. Школьніков. - С.426-430
Дмитренко, С. В. Особливості порушень показників клітинного циклу та фрагментації ДНК кератиноцитів і Т-лімфоцитів у хворих на атопічний дерматит (екзему) та можливість їх корекції / С. В. Дмитренко [и др.]. - С.430-433
Інші автори: Закорченна Н. І., Третьяков М. С., Наліжитий А. А.
Лисенко, Д. А. Медикаментозна реабілітація онкогематологічних хворих на фоні хіміотерапії / Д. А. Лисенко, С. В. Сергеев. - С.433-438
Гунько, П. М. Генерал-полковник медичної служби Ю. І.Смірнов та його внесок у створення Пироговського меморіалу (до 65-річчя з часу відкриття Національного музею-садиби М. І.Пирогова) / П. М. Гунько [и др.]. - С.439-449
Інші автори: Гайдуков В. О., Антощук К. Ф., Юкальчук М. І.
Кланца, О. П. "Мы живем на земле не для себя только" (медицина Крымской войны в документальных свидетельствах Н. И.Пирогова) / О. П. Кланца. - С.449-455
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

14.


    Волотовська, Н. В.
    Структурні зміни печінки щурів при дії механічної травми різного ступеня тяжкості [Текст] / Н. В. Волотовська, А. А. Гудима // Вісник морфології. - 2012. - Т. 18, № 2. - С. 260-263

Дод.точки доступу:
Гудима, А. А.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

15.
Шифр: ВУ9/2018/2
   Журнал

Вісник наукових досліджень . - Виходить кожного кварталу
2018р. № 2
Зміст:
Боднар, Л. П. Фактори ризику професійних захворювань медичних працівників (огляд літератури) / Л. П. Боднар [та ін.]. - С.6-10
Інші автори: Боб А. О., Боднар Н. І., Рега Н. І., Боднар Т. В.
Четайкіна, А. В. H. pylori-інфекція у пацієнтів із хронічним обструктивним захворюванням легень у поєднанні з гастропатіями / А. В. Четайкіна, Є. Я. Скляров. - С.11-13
Петрунів, В. Б. Діагностична інформативність саліварних показників гомеостазу ротової порожнини при стоматологічній та супутній патологіях у дітей (огляд літератури) / В. Б. Петрунів. - С.14-16
Радчук, В. Б. Характеристика реактивних змін слизової оболонки ясен за умов різних видів одонтопрепарування під металокерамічні конструкції / В. Б. Радчук, Н. В. Гасюк. - С.17-20
Shevchuk, M. M. Clinical aspects of parodontal tissue diseases (literature review) / M. M. Shevchuk. - С.21-23
Корильчук, Н. І. Ожиріння як передумова метаболічного синдрому (огляд літератури) / Н. І. Корильчук. - С.24-28
Сміян, С. І. Застосування квінаприлу та L-аргініну з метою корекції ендотеліальної дисфункції у пацієнтів із анкілозивним спондилоартритом та в поєднанні з гіпертонічною хворобою / С. І. Сміян, Б. О. Кошак, У. С. Слаба. - С.29-33
Міхалєва, Т. В. Фенотипові ознаки і поліморфізм RS 10465885 гена конексину-40 як предиктори виникнення рецидиву аритмії у пацієнтів із фібриляцією передсердь неклапанного генезу після відновлення синусового ритму при однорічному спостереженні: результати нейромережевого аналізу / Т. В. Міхалєва [та ін.]. - С.34-45
Інші автори: Сичов О. С., Гетьман Т. В., Гур’янов В. Г., Міхалєв К. О.
Чайковська, М. І. Феритин, запалення та ФРФ-23 при хронічній хворобі нирок / М. І. Чайковська. - С.46-49
Бойко, В. В. Метаболітотропна терапія в лікуванні пацієнтів із гіпертонічною хворобою ІІ стадії у поєднанні з стабільною ішемічною хворобою серця / В. В. Бойко, С. В. Білецький. - С.50-53
Левчик, О. І. Коморбідність та її вплив на прихильність до подальшого лікування у пацієнтів з інфарктом міокарда / О. І. Левчик. - С.54-58
Романюк, П. Б. Предиктори зростання ризику смерті від усіх причин у пацієнтів із постійною формою фібриляції передсердь неклапанної етіології / П. Б. Романюк. - С.59-65
Vergun, A. R. Destructive complicated polyonychomycosis and nail incarnation: clinical and biochemical parallels (case series) / A. R. Vergun [et al.]. - С.66-73
Інші автори: Parashchuk B. M., Krasnyi M. R., Vergun O. M., Kit Z. M., Shalko I. V.
Маланчук, Л. М. Порівняльні відмінності просторової реорганізації плацент у жінок із синдромом втрати плода без корекції та на фоні медикаментозного лікування / Л. М. Маланчук [та ін.]. - С.74-76
Інші автори: Кривицька Г. О., Маланчук С. Л., Мартинюк В. М.
Корнієнко, В. Г. Порушення варіабельності ритму як метод оцінювання адаптаційних реакцій організму вагітних при наявності шкідливих звичок / В. Г. Корнієнко, О. С. Фітькало. - С.77-80
Погорєлов, В. В. Ендотеліальні й імунологічні зміни при компресійно-ішемічній радикуломієлопатії та їх енергетична корекція / В. В. Погорєлов, І. Ю. Багмут, В. І. Жуков. - С.81-84
Марункевич, Я. Ю. Деякі особливості суїцидальної поведінки хворих на параноїдну шизофренію / Я. Ю. Марункевич. - С.85-91
Гудименко, О. О. Використання методу скінченних елементів для лікування ангулярних переломів нижньої щелепи / О. О. Гудименко [та ін.]. - С.92-95
Інші автори: Кузенко Є. В., Дем’яненко М. М., Скиданенко М. С.
Гавалешко, В. П. Роль спеціальної ортопедичної підготовки пацієнтів із деформаціями зубних рядів на фоні ревматоїдного артриту (огляд літератури) / В. П. Гавалешко, О. Є. Кошкін, В. І. Рожко. - С.96-99
Лебідь, О. І. Аналіз стоматологічного статусу школярів міста Стрия залежно від режиму та раціону харчування / О. І. Лебідь, К. М. Дуда, Г. В. Стойкевич. - С.100-102
Паталаха, О. В. Комплексне лікування генералізованого пародонтиту в наркозалежних, хворих на токсичний гепатит / О. В. Паталаха, І. В. Лоскутова. - С.103-109
Савельєва, Н. М. Імунологічні аспекти генералізованого пародонтиту (огляд літератури) / Н. М. Савельєва [та ін.]. - С.110-115
Інші автори: Соколова І. І., Герман С. І., Томіліна Т. В.
Гнатюк, М. С. Порушення всмоктувальної функції тонкої кишки при пострезекційній портальній гіпертензії / М. С. Гнатюк, Л. В. Татарчук. - С.116-119
Григор’єва, О. А. Динаміка клітинного складу печінки щурів після внутрішньоутробного введення дексаметазону в ранньому післянатальному періоді / О. А. Григор’єва, П. В. Богданов. - С.120-124
Григор’єва, О. А. Особливості внутрішньої будови яєчників потомства щурів після введення прогестерону під час вагітності / О. А. Григор’єва, К. С. Ковальчук. - С.125-128
Григор’єва, О. А. Морфометричні особливості стінок шлуночків та міжшлуночкової перегородки серця щурів у нормі та після внутрішньоплідної дії антигену / О. А. Григор’єва, А. В. Чернявський. - С.129-132
Регеда, М. С. Особливості імунного гомеостазу в динаміці розвитку експериментальної бронхіальної астми / М. С. Регеда, Л. А. Любінець, Б. Ф. Щепанський. - С.133-135
Беський, В. О. Субмікроскопічні зміни компонентів аерогематичного ураження хлоридною кислотою / В. О. Беський [та ін.]. - С.136-140
Інші автори: Небесна З. М., Марущак М. І., Грищук Л. А.
Волотовська, Н. В. Особливості реакції глутатіонової системи внутрішніх органів на тлі експериментальної політравми / Н. В. Волотовська, А. А. Гудима. - С.141-144
Крилюк, В. О. Розвиток синдрому ендогенної інтоксикації за умов поєднаної травми органів черевної порожнини на фоні гіповолемічного шоку та реперфузійного синдрому кінцівки / В. О. Крилюк, Г. Ю. Цимбалюк. - С.145-149
Кривокульський, Б. Д. Вивчення впливу віку та індексу коморбідності на ризик тромботичних ускладнень у хворих на рак ендометрія на доопераційному етапі / Б. Д. Кривокульський [та ін.]. - С.150-154
Інші автори: Жулкевич І. В., Кривокульський Д. Б., Шкробот Л. В.
Франчук, В. В. Особливості дефектів медичної допомоги в анестезіології-реаніматології (за матеріалами судово-слідчих справ) / В. В. Франчук. - С.155-160
Цибульська, Т. Є. Вплив місцевої та загальної метаболічної терапії на стан аналізатора в дітей із набутою міопією, асоційованою з синдромом недиференційованої дисплазії сполучної тканини / Т. Є. Цибульська, О. Є. Пашкова. - С.161-164
Литвин, К. Ю. Асоціації алелів HLA-DRB1 з розвитком ВІЛ-інфекції та коморбідністю у пацієнтів зі СНІД / К. Ю. Литвин, Л. Р. Шостакович-Корецька, О. О. Волікова. - С.165-169
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

16.


    Волотовська, Н. В.
    Особливості реакції глутатіонової системи внутрішніх органів на тлі експериментальної політравми [Текст] = Features of glutathyon system reaction of internal organs on the background of experimental polytrauma / Н. В. Волотовська, А. А. Гудима // Вісник наукових досліджень. - 2018. - N 2. - С. 141-144


MeSH-головна:
ВНУТРЕННИЕ ОРГАНЫ -- VISCERA
КРЫСЫ -- RATS
ГЛУТАТИОН -- GLUTATHIONE
Анотація: В умовах сучасної гібридної війни, коли зупинка кровотечі та боротьба з її наслідками визначає подальший успіх у виживанні та реабілітації постраждалого, надзвичайно актуальним є пошук способів, які б покращили метаболізм ішемізованих унаслідок накладання турнікета тканин. Ферменти глутатіонової системи беруть активну участь у боротьбі з наслідками гіпоксії, тому експериментальне виявлення критичних періодів депресії цієї ланки захисту є підґрунтям для подальшого пошуку ефективних методів корекції та стабілізації стану ураженого організму
Дод.точки доступу:
Гудима, А. А.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

17.
Шифр: ВУ9/2018/4
   Журнал

Вісник наукових досліджень . - Виходить кожного кварталу
2018р. № 4
Зміст:
Швед, М. І. Сучасні принципи кардіореабілітації пацієнтів після гострого коронарного синдрому (огляд літератури та власні дослідження) / М. І. Швед, Л. В. Цуглевич, Л. В. Левицька. - С.6-12
Кіркілевський, С. І. Місце внутрішньочеревної гіпертермічної хіміоперфузії у комплексному лікуванні хворих на перитонеально-дисемінований рак шлунка / С. І. Кіркілевський [та ін.]. - С.13-25
Інші автори: Машуков А. А., Максимовський В. Є., Рибін А. І., Ткаченко О. І., Ярема Р. Р., Осадчий Д. М., Огорчак М. А., Пирогов В. В., Лінькевич В. А.
Авдєєв, О. В. Сучасні напрямки лікування та профілактики карієсу зубів / О. В. Авдєєв, А. Б. Бойків, Р. О. Древніцька. - С.26-32
Самогальська, О. Є. Використання комбінованого гепатопротектора “Лесфаль Віт” для комплексного лікування та профілактики токсичного гепатиту в пацієнтів із лімфопроліферативними захворюваннями / О. Є. Самогальська [та ін.]. - С.33-37
Інші автори: Мандзій З. П., Кміта Г. Г., Марків І. М., Тюріна В. Ф., Радецька Л. В., Крамар Л. Т., Хоміцька А. В., Вибирана Р. Й., Скакун Л. М.
Жованик, Н. В. Клініко-лабораторні, функціональні та психоемоційні особливості перебігу хронічного обструктивного захворювання легень у пацієнтів із залишковими змінами після вилікуваного туберкульозу легень / Н. В. Жованик, М. І. Товт-Коршинська. - С.38-41
Золотухіна, Ю. О. Зміни фібринолітичної активності крові у пацієнтів з ішемічною хворобою серця і супутнім цукровим діабетом 2 типу залежно від компенсації / Ю. О. Золотухіна. - С.42-46
Ніжинська-Астапенко, З. П. Лікування діабетичного кетоацидозу під контролем динаміки газів крові та кислотно-лужної рівноваги / З. П. Ніжинська-Астапенко, М. В. Власенко. - С.47-55
Сусла, О. Б. Метаболічні фактори серцево-судинного ризику в пацієнтів із діабетичною нефропатією на програмному гемодіалізі / О. Б. Сусла, З. І. Літовкіна. - С.55-60
Швед, М. І. Клінічний випадок розвитку інфаркту (некрозу) міокарда 2 типу, індукованого прийомом анаболічних стероїдів та бета-адреностимуляторів / М. І. Швед [та ін.]. - С.61-65
Інші автори: Ковбаса Н. М., Садлій Л. В., Вівчар Н. М., Прокопович О. А.
П’ятночка, В. І. Аналіз місцевих та загальних ускладнень при лікуванні первинних та післяопераційних вентральних гриж за період 2001-2017 рр. / В. І. П’ятночка, І. Я. Дзюбановський, А. М. Продан. - С.66-73
Подпрятов, С. С. Особливості відновлення тканинних структур у період до 90 діб у міжкишкових анастомозах, створених із застосуванням технології електрозварювання живих тканин / С. С. Подпрятов [та ін.]. - С.74-79
Інші автори: Подпрятов С. Є., Гичка С. Г., Гетьман В. Г., Макаров А. В., Маринський Г. С., Петренко О. Ф., Чернець О. В., Ткаченко В. А., Тарнавський Д. В.
Шідловський, В. О. Антитіла до рецепторів тиреотропного гормону, тиреопероксидази та гормональна функція щитоподібної залози у хворих на тиреотоксикоз / В. О. Шідловський, Т. Р. Петрунько. - С.80-83
Пономаренко, О. В. Алгоритм відновлення посттравматичних ушкоджень верхньої кінцівки / О. В. Пономаренко. - С.84-87
Камуть, Н. В. Динаміка народження дітей із великою масою тіла / Н. В. Камуть. - С.88-93
Хміль, С. В. Ретроспективний аналіз перебігу вагітності та пологів у жінок із пізнім гестозом на тлі метаболічного синдрому / С. В. Хміль, У. Я. Франчук, І. В. Корда. - С.94-97
Шаганов, П. Ф. Ретроспективний аналіз анамнезу жінок із наявністю спайкової хвороби / П. Ф. Шаганов. - С.98-102
Хміль, С. В. Комплексна терапія у жінок з ендометріозасоційованим безпліддям у програмах допоміжних репродуктивних технологій / С. В. Хміль, І. І. Кулик, Р. П. Микула. - С.103-107
Хміль, С. В. Оптимізація комплексної прегравідарної підготовки та протоколів контрольованої стимуляції овуляції в пацієнтів із синдромом полікістозних яєчників у програмах допоміжних репродуктивних технологій / С. В. Хміль, М. С. Хміль. - С.108-113
Венгер, О. П. Особливості соціального функціонування пацієнтів із параноїдною шизофренією та гострим поліморфним психотичним розладом / О. П. Венгер, В. С. Білоус. - С.114-118
Белов, О. О. Інтрасиндромальна феноменологія ендогенних депресивних розладів в аспекті клінічного патоморфозу / О. О. Белов, Н. Г. Пшук. - С.119-123
Дуве, Х. В. Зміни когнітивної сфери у пацієнтів у відновному та резидуальному періодах аневризмального субарахноїдального крововиливу / Х. В. Дуве, Т. С. Міщенко, С. І. Шкробот. - С.124-128
Федченко, В. Ю. Роль клініко-психопатологічних факторів у прогнозі перебігу депресивних розладів / В. Ю. Федченко. - С.129-134
Кулик, О. В. Ключові особливості анамнезу хворих із посттравматичними посткоматозними тривалими розладами свідомості / О. В. Кулик. - С.135-140
Опря, Є. В. Стратегія та принципи терапії пацієнтів із шизофренією і коморбідними серцево-судинними захворюваннями / Є. В. Опря. - С.141-144
Flis, P. S. Algorithm for speech disorders correction using proprietary construction device / P. S. Flis [et al.]. - С.145-151
Інші автори: Filonenko V. V., Melnyk A. O., Nemyrovych Yu. P., Lopoha A. P.
Goncharuk-Khomyn, M. Y. Comparative analysis of the major dental pathologies prevalence among children of transcarpathian region according to the data of the studied clinical sample and preliminary performed dental research / M. Y. Goncharuk-Khomyn [et al.]. - С.152-156
Інші автори: Melnychuk N. I., Yavuz Izzet, Melnychuk D. V.
Бойків, А. Б. Стан фагоцитозу в експериментальних тварин при адреналіновій міокардіопатії / А. Б. Бойків, О. В. Авдєєв. - С.157-159
Волотовська, Н. В. Вплив експериментального турнікета на інтенсивність пероксидного окиснення ліпідів у внутрішніх органах щура / Н. В. Волотовська, А. Ю. Годована, А. А. Гудима. - С.160-163
Гаврищук, Ю. М. Вплив стенозу аортоклубового сегмента на ультраструктурну організацію гемокапілярів головного мозку в щурів / Ю. М. Гаврищук, І. Є. Герасимюк, Т. Р. Геник. - С.164-167
Луцик, С. О. Вплив експериментального гіпо- та гіпертирозу материнського організму на лектиновий профіль надниркових залоз потомства / С. О. Луцик. - С.168-174
Любович, О. Є. Особливості змін антиоксидантної системи в динаміці іммобілізаційного стресу на тлі гіпотиреозу / О. Є. Любович, І. М. Кліщ. - С.175-179
Шульгай, А. Г. Особливості ремоделювання підслизових залоз дванадцятипалої кишки в умовах пострезекційної портальної гіпертензії / А. Г. Шульгай, Л. В. Татарчук, М. С. Гнатюк. - С.180-183
Ковальов, В. В. Динаміка функціонального стану нирок у ранній період після нанесення скелетної травми різної тяжкості, ускладненої крововтратою / В. В. Ковальов, Д. В. Попович. - С.184-189
Колішецька, М. А. Особливості морфологічних та метаболічних змін в бронхах та легенях у динаміці формування експериментальної бронхіальної астми / М. А. Колішецька [та ін.]. - С.190-194
Інші автори: Семенців Н. Г., Садляк О. В., Байда М. Л.
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

18.


    Волотовська, Н. В.
    Вплив експериментального турнікета на інтенсивність пероксидного окиснення ліпідів у внутрішніх органах щура [Текст] = Influence of experimental tournicet on intensity of peroxidation of lipids in internal organs of rats / Н. В. Волотовська, А. Ю. Годована, А. А. Гудима // Вісник наукових досліджень. - 2018. - N 4. - С. 160-163


MeSH-головна:
ИШЕМИЯ -- ISCHEMIA
ГЕМОРРАГИИ -- HEMORRHAGE
ПЕРЕКИСНОЕ ОКИСЛЕНИЕ ЛИПИДОВ -- LIPID PEROXIDATION
Анотація: Кровотеча (К), що додатково ускладнюється ішемізуючим впливом кровоспинного джгута (Дж), активує пероксидне окиснення ліпідів (ПОЛ). Останнє за звичайних умов, не маючи системного патологічного впливу, може набирати розмаху, створюючи передумови до запуску синдрому системної запальної відповіді та розвитку синдрому поліорганної недостатності
Дод.точки доступу:
Годована, А. Ю.
Гудима, А. А.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

19.
Шифр: ШУ1/2019/2
   Журнал

Шпитальна хірургія . - Виходить кожного кварталу
2019р. № 2
Зміст:
Русин, В. І. Лікування синдрому Міріззі / B. І. Русин, К. Є. Румянцев, Ф. М. Павук. - С.5-10
Іоффе, О. Ю. Етапний підхід у хірургічному лікуванні хворих з обтураційною непрохідністю товстої кишки бластоматозного генезу / О. Ю. Іоффе [та ін.]. - С.11-14
Інші автори: Стець М. М., Перепадя В. М., Антонів В. Р., Цюра Ю. П.
Давлатов, С. С. Оценка качества жизни в отдаленном периоде у больных с послеоперационными вентральными грыжами / С. С. Давлатов. - С.15-21
Гуда, Б. Б. Можливості радикального лікування папілярних карцином щитоподібної залози методом мініінвазівної хірургії / Б. Б. Гуда, А. Є. Коваленко, Ю. М. Таращенко. - С.22-27
Яковлев, П. Г. Чи є альтернатива радикальній цистектомії при лікуванні хворих на м’язово-інвазивний низькодиференційований рак сечового міхура? / П. Г. Яковлев. - С.28-33
Матолінець, Н. В. Стратегія інфузіонної терапії в гострому періоді політравми з використанням неінвазивного моніторингу гемодинаміки / Н. В. Матолінець, Я. М. Підгірний, А. М. Нетлюх. - С.34-41
Дзюбановський, І. Я. Морфологічні зміни в нирках за умов гострого поширеного перитоніту на тлі цукрового діабету / І. Я. Дзюбановський [та ін.]. - С.42-47
Інші автори: Вервега Б. М., Підручна С. Р., Мельник Н. А.
Попадюк, О. Я. Загоєння різаних ран шкірних покривів під впливом нановмісних біодеградуючих ранових покриттів (експериментальне дослідження) / О. Я. Попадюк. - С.48-52
Волотовська, Н. В. Активність каталази та супероксиддисмутази на тлі експериментальної ішемії-реперфузії кінцівки / Н. В. Волотовська, О. Й. Зарічна, І. П. Кузьмак. - С.53-59
Денефіль, О. В. Вплив різних моделей іммобілізаційного стресу на функціональні зміни в серці високо- і низькостійких до гострої гіпоксичної гіпоксії щурів різної статі / О. В. Денефіль, Ю. М. Ординський. - С.60-64
Стець, М. М. Ультразвукова архітектоніка щитоподібної залози після використання при хірургічному лікуванні зварювальних технологій / М. М. Стець, В. Р. Антонів, Т. М. Галига. - С.65-69
Беденюк, А. Д. Гострі абсцеси легень та їх ускладнення: особливості перебігу та лікувальна тактика / А. Д. Беденюк, В. В. Мальований, Л. Є. Війтович. - С.70-73
Завгородній, С. М. Визначення показань та протиказань до симультанних оперативних втручань у пацієнтів із поєднанням ендокринної та іншої хірургічної патології / С. М. Завгородній [та ін.]. - С.74-77
Інші автори: Кубрак М. А., Данилюк М. Б., Рилов А. І., Ярешко Н. О.
Чубар, І. В. Перші результати застосування мультимодальної анестезіїї при оперативних втручаннях на органах грудної клітки / І. В. Чубар, П. Є. Ніколенко. - С.78-82
Кашуба, М. О. Основи медичної статистики для науковців-початківців / М. О. Кашуба. - С.83-87
Крижевський, В. В. Клінічний випадок складності діагностики та хірургічного лікування дивертикулу Меккеля / В. В. Крижевський [та ін.]. - С.88-90
Інші автори: Знаєвський М. І., Біляєва О. О., Коломойцев А. П.
Герасимчук, П. О. Клінічний випадок синдрому позиційного стиснення / П. O. Герасимчук, Д. Б. Фіра, Є. О. Згривець. - С.91-94
Дзюбановський, І. Я. Кафедрі хірургії навчально-наукового інституту післядипломної освіти 40 років. Історія та сучасність / І. Я. Дзюбановський, В. В. Бенедикт. - С.96-99
Є примірники у відділах:
Прим. 1 (вільний)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

20.


    Волотовська, Н. В.
    Активність каталази та супероксиддисмутази на тлі експериментальної ішемії-реперфузії кінцівки [Текст] / Н. В. Волотовська, О. Й. Зарічна, І. П. Кузьмак // Шпит. хірургія. - 2019. - N 2. - С. 53-59


MeSH-головна:
РЕПЕРФУЗИОННОЕ ПОВРЕЖДЕНИЕ -- REPERFUSION INJURY (патофизиология)
КОНЕЧНОСТИ -- EXTREMITIES (патофизиология)
Анотація: Застосування кровоспинного джгута в поєднанні з втратою крові та механічною травмою спричиняють суттєві ураження антиоксидної системи нирок. Навіть одноразове застосування джгута зумовлює подібні хвилеподібні реакції. Загалом розвиток ішемічно-реперфузійного синдрому супроводжується сильним пригніченням антиоксидної системи нирки.
Применение кровоостанавливающего жгута в сочетании с потерей крови и механической травмой вызывают существенные поражения антиоксидной системы почек. Даже однократное применение жгута вызывает подобные волнообразные реакции. Развитие ишемическо-реперфузионного синдрома сопровождается сильным угнетением антиоксидной системы почки.
Дод.точки доступу:
Зарічна, О. Й.
Кузьмак, І. П.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

 1-20    21-26 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)