Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Заболотна, А. В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 14
Показані документи з 1 по 14
1.
Шифр: ВУ9/2006/2
   Журнал

Вісник наукових досліджень . - Виходить кожного кварталу
2006р. № 2
Зміст:
Каліновська, І. В. Дослідження гормонального статусу вагітних при різних формах фетоплацентарної недостатності в ранньому ембріональному періоді / І. В. Каліновська. - С.5-6. - Библиогр. в конце ст.
Фактори ризику застосування кесаревого розтину при слабкості пологової діяльності, що розвинулась на тлі патологічного прелімінарного періоду. - С.6-7. - Библиогр. в конце ст.
Дослідження частоти та структури репродуктивних втрат у жінок з екстрагенітальною патологією. - С.8-9. - Библиогр. в конце ст.
Гутман, Л. Б. Акушерські та кардіологічні аспекти ведення вагітності і профілактики перинатальної патології при первинній легеневій гіпертензії / Л. Б. Гутман, О. О. Мініна, К. Г. Апресова. - С.9-11. - Библиогр. в конце ст.
Роль поліклінічно-амбулаторних служб в підтримці тривалого успішного грудного вигодовування. - С.11-14. - Библиогр. в конце ст.
Особливості матково-плацентарного та плодового кровообігу у вагітних з кардіоміопатіями. - С.14-15. - Библиогр. в конце ст.
Малиновська, К. С. Використання тесту з 6-хвилинною ходьбою для оцінки міокардіального резерву у вагітних з вадами серця / К. С. Малиновська. - С.15-17. - Библиогр. в конце ст.
Вержанська, Т. Р. Клінічні особливості та морфофункціональний стан серця у вагітних з аневризматичним вип’ячуванням міжпередсердної перетинки / Т. Р. Вержанська, К. С. Малиновська, О. О. Мініна. - С.17-18. - Библиогр. в конце ст.
Пап, С. О. Ультразвукова діагностика затримки внутрішньоутробного розвитку плода у вагітних з гіпертонічною хворобою / С. О. Пап. - С.18-19. - Библиогр. в конце ст.
Вплив внутрішньоутробної гіпоксії на стан серцевої гемодинаміки у новонароджених. - С.19-20. - Библиогр. в конце ст.
Прогнозування виникнення нейроциркуляторної астенії (НЦА) та її впливу на розвиток порушень репродуктивного здоров’я у жінок фертильного віку. - С.20-22. - Библиогр. в конце ст.
Фартушок, Т. В. Особливості перебігу вагітності у жінок з наявністю урогенітальної інфекції / Т. В. Фартушок. - С.22-24. - Библиогр. в конце ст.
Кожухар, Г. В. Дослідження NO-синтазної, ксантиноксидазної, ароматазної активності та вмісту фактора 1а, що індукується гіпоксією, в плаценті при синдромі уповільненого росту та недостатності живлення плода / Г. В. Кожухар. - С.25-27. - Библиогр. в конце ст.
Міклін, О. П. Розродження жінок кримської популяції з поперечнозвуженим тазом / О. П. Міклін, А. М. Рибалка, В. О. Заболотнов. - С.27-29. - Библиогр. в конце ст.
Маркін, Л. Б. Особливості фетальної біофізичної активності при виникненні меконіальної аспірації у плода / Л. Б. Маркін, І. М. Копійчук. - С.29-30. - Библиогр. в конце ст.
Двуліт, М. П. Визначення білків плаценти для діагностики та прогнозування плацентарної недостатності у вагітних з артеріальною гіпертензією / М. П. Двуліт. - С.31-32. - Библиогр. в конце ст.
Мокрик, О. М. Морфологічні особливості плацентарного бар’єру у жінок, радіаційно опромінених в пре- та пубертатному періодах / О. М. Мокрик, Т. Д. Задорожна. - С.32-34. - Библиогр. в конце ст.
Шафарчук, В. М. Імунологічні особливості материнсько-плодових взаємовідносин при артеріальній гіпертензії у вагітних / В. М. Шафарчук. - С.34-35. - Библиогр. в конце ст.
Беседін, В. М. Вплив бактеріального вагінозу під час вагітності на стан плода та новонародженого / В. М. Беседін, О. С. Рачкевич, К. Ю. Ісаєва. - С.35-37. - Библиогр. в конце ст.
Зміни системи гемостазу вагітних з антифосфоліпідним синдромом в динаміці. - С.37-39. - Библиогр. в конце ст.
Богачов, Е. І. Особливості гістологічної структури міометрія у жінок з прееклампсією, розроджених кесаревим розтином / Е. І. Богачов. - С.39-41. - Библиогр. в конце ст.
Венцківський, Б. М. Особливості патогенезу невиношування вагітності в терміні 22-28 тижнів / Б. М. Венцківський, Л. А. Жабіцька. - С.41-44. - Библиогр. в конце ст.
Семенина, Г. Б. Особливості перебігу вагітності, пологів, післяпологового періоду та аналіз стану потомства у жінок із синдромом полікістозних яєчників в анамнезі / Г. Б. Семенина, В. М. Беседін, Б. З. Стах. - С.45-47. - Библиогр. в конце ст.
Ревенько, О. О. Стан мікробіоценозу у жінок репродуктивного віку з пухлиноподібними ураженнями яєчників / О. О. Ревенько, В. К. Кондратюк. - С.48-50. - Библиогр. в конце ст.
Динамічна оцінка показників мікробіоценозу репродуктивного тракту у жінок в віддалені терміни після мікрохірургічного та ендохірургічного лікування неплідності. - С.50-52. - Библиогр. в конце ст.
. - С.53-55. - Библиогр. в конце ст.
Маляр, В. А. Лікування лейоміом матки методом емболізації маткових артерій з використанням препарату "Емболін" / В. А. Маляр, О. М. Русин. - С.55-58. - Библиогр. в конце ст.
Карякіна, О. Л. Особливості перебігу вагітності та пологів у жінок із лейоміомою матки / О. Л. Карякіна, Н. М. Рожковська. - С.58-60. - Библиогр. в конце ст.
Макарчук, О. М. Прогнозування імовірності розвитку плацентарної недостатності у вагітних з лікованим непліддям в анамнезі / О. М. Макарчук, О. Г. Бойчук. - С.60-62. - Библиогр. в конце ст.
Макарчук, О. М. Шляхи оптимізації лікування залізодефіцитної анемії, поєднаної з гестозами, з використанням ліпосомальної та ензимотерапії / О. М. Макарчук, Т. Б. Сніжко. - С.62-63. - Библиогр. в конце ст.
Макарчук, О. М. Оцінка функціональної здатності печінки у вагітних з непліддям ендокринного генезу / О. М. Макарчук, Н. Г. Яцишин. - С.64-65. - Библиогр. в конце ст.
Нові підходи до антибактеріальної терапії пневмонії у вагітних. - С.66-68. - Библиогр. в конце ст.
Берегуляк, О. О. Ефективність нового етапного способу застосування Естрожелю, Клімодієну, Клімадинону для профілактики і лікування посткастраційного синдрому / О. О. Берегуляк. - С.68-71. - Библиогр. в конце ст.
Дослідження ефективності нового етапного способу профілактики і лікування посткастраційного синдрому в експерименті на щурах. - С.71-73. - Библиогр. в конце ст.
Особливості комбінованого терапевтично-хірургічного лікування генітального ендометріозу. - С.73-74. - Библиогр. в конце ст.
Бойчук, А. В. Стан системи імунного захисту у хворих із загостренням хронічного аднекситу на тлі різних видів місцевого лікування / А. В. Бойчук, Т. І. Кулініч. - С.75-77. - Библиогр. в конце ст.
Петренко, Н. В. Корекція ендокринних порушень у жінок залежно від стану щитоподібної залози / Н. В. Петренко. - С.77-80. - Библиогр. в конце ст.
Корекція гормональних змін при дисфункціональних маткових кровотечах (ДМК) у жінок репродуктивного віку з хронічними захворюваннями шлунково-кишкового тракту (ХЗШКТ). - С.80-81. - Библиогр. в конце ст.
Геряк, С. М. Ефективність застосування гелю "Тітірол" у породіль при післяопераційних та післяпологових ранах / С. М. Геряк, Н. В. Ревчук. - С.81-82. - Библиогр. в конце ст.
Гормональний гомеостаз у жінок з неплідністю після хірургічного лікування. - С.83-85. - Библиогр. в конце ст.
Особливості кальцій-фосфорного обміну у жінок з лейоміомою матки впродовж першого року після пологів. - С.85-87. - Библиогр. в конце ст.
Застосування специфічних імуноглобулінів для лікування цитомегаловірусної і герпетичної інфекцій у вагітних жінок. - С.87-90. - Библиогр. в конце ст.
Особливості протиінфекційного імунітету цервікального слизу шийки матки та мікробіоценозу піхви у породілей з лейоміомою. - С.90-92. - Библиогр. в конце ст.
Скрипченко, Н. Я. Гормональний статус жінок з лейоміомою матки під час вагітності та після пологів / Н. Я. Скрипченко. - С.92-95. - Библиогр. в конце ст.
Янюта, С. М. Особливості адаптації вагітних до дії хронічного психоемоційного стресу / С. М. Янюта, В. П. Присяжнюк. - С.95-96. - Библиогр. в конце ст.
Ранній неонатальний період новонароджених, у матерів яких під час вагітності спостерігалася реплікація вірусів гепатитів А, В та С. - С.97-99. - Библиогр. в конце ст.
Мехедко, В. В. Клінічні та імунологічні аспекти лікування післяопераційних ран піхви після виконання вагінальної гістеректомії із застосуванням озонотерапії / В. В. Мехедко. - С.99-101. - Библиогр. в конце ст.
Ветох, Г. В. Функціональний стан сечовивідних шляхів у жінок з лейоміомою матки до та після оперативного лікування / Г. В. Ветох. - С.102-104. - Библиогр. в конце ст.
Особливості спектра антифосфоліпідних антитіл (АФА) у жінок з патологічним перебігом вагітності. - С.104-106. - Библиогр. в конце ст.
Вигівська, Л. М. Морфологічні та імуногістохімічні особливості ендометріозу шийки матки / Л. М. Вигівська. - С.106-107. - Библиогр. в конце ст.
Чермак, І. І. Стан вільнорадикального окислення ліпідів та антиоксидантного захисту у хворих на аденоміоз після внутрішньоматкового кріохірургічного лікування / І. І. Чермак, А. Г. Богомол. - С.107-109. - Библиогр. в конце ст.
Чермак, І. І. Вплив кріохірургічного лікування на показники системи гемостазу у хворих на аденоміоз / І. І. Чермак. - С.109-111. - Библиогр. в конце ст.
Базелюк, О. М. Стан перекисного окислення ліпідів та антиоксидантної системи захисту в організмі вагітної, хворої на активний туберкульоз легень / О. М. Базелюк. - С.111-113. - Библиогр. в конце ст.
Заболотна, А. В. Стан гемодинаміки фетоплацентарної системи у вагітних групи високого ризику розвитку плацентарної недостатності / А. В. Заболотна. - С.113-115. - Библиогр. в конце ст.
Диагностическая ценность гистероскопии. - С.115-116. - Библиогр. в конце ст.
Геряк, С. М. Лікування імунних порушень та попередження ускладнень у вагітних із субклінічним гіпотиреозом / С. М. Геряк. - С.116-118. - Библиогр. в конце ст.
Авраменко, Т. В. Ендотеліальна дисфункція при діабетичній ангіопатії у вагітних / Т. В. Авраменко, В. І. Медведь, Ж. В. Шостак. - С.118-120. - Библиогр. в конце ст.
Стефанко, С. Л. Перебіг вагітності та пологів у вагітних жінок із аліментарно-конституційним ожирінням в процесі лікування препаратами "Есенціале-форте Н" і "Епадол" / С. Л. Стефанко. - С.120-121. - Библиогр. в конце ст.
Хомінська, З. Б. Відновлення репродуктивного здоров’я у жінок фертильного віку після радикального лікування раку щитоподібної залози / З. Б. Хомінська, Т. М. Кучменко. - С.122-124. - Библиогр. в конце ст.
Лукащук-Федик, С. В. Альтернативні методи лікування хламідіозу та корекції репродуктивного здоров’я / С. В. Лукащук-Федик, Н. В. Волотовська. - С.125-126. - Библиогр. в конце ст.
Тарасюк, О. К. Соціально-медичні та соціально-психологічні фактори: їхній вплив на виникнення невиношування вагітності / О. К. Тарасюк. - С.127-128. - Библиогр. в конце ст.
Кашуба, М. О. Проблеми біоетики в охороні здоров’я робітників на прикладі електрозварювального виробництва / М. О. Кашуба. - С.128-130. - Библиогр. в конце ст.
Маланчин, І. М. Лікування гестаційної гіпертензії з позиції доказової медицини / І. М. Маланчин, Н. М. Олійник, В. Д. Якимчук. - С.130-131. - Библиогр. в конце ст.
Резниченко, Н. О. Стан імунної системи у жінок при запальних захворюваннях геніталій / Н. О. Резниченко. - С.131-133. - Библиогр. в конце ст.
Яковлєва, Е. Б. Клініко-діагностичне значення плацентарної лужної фосфатази у вагітних / Е. Б. Яковлєва, І. В. Жердєва. - С.133-135. - Библиогр. в конце ст.
Чайка, В. К. Ретроспективний аналіз особливостей перебігу вагітності, пологів і стану немовлят у пацієнток з гестаційною патологією нирок / В. К. Чайка, Н. В. Гребельна. - С.135-136. - Библиогр. в конце ст.
Яковлєва, Л. В. Вплив густого екстракту кореневищ і коренів пирію повзучого на структуру надниркової залози щурів в умовах гіперкортицизму / Л. В. Яковлєва, С. М. Марчишин, Ю. Б. Лар’яновська. - С.136-139. - Библиогр. в конце ст.
Сєрєбрякова, Є. П. Дисплазія епітелію шийки матки: ендокринні аспекти терапії / Є. П. Сєрєбрякова, Л. В. Прохорук, А. В. Антоненко. - С.139-140. - Библиогр. в конце ст.
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

2.


    Заболотна, А. В.
    Стан гемодинаміки фетоплацентарної системи у вагітних групи високого ризику розвитку плацентарної недостатності [Текст] / А. В. Заболотна // Вісник наукових досліджень : Наук.- практ. журн. - 2006. - № 2. - С. 113-115.

Рубрики: Плацентарная недостаточность

   Беременность повышенного риска


   Беременности токсикоз, ОПГ


   Гемодинамика


   Маточно-плацентарное кровообращение


Вільних прим. немає

Знайти схожі

3.
Шифр: ПУ2/2014/77/2
   Журнал

Педіатрія, акушерство та гінекологія. - Виходит раз на два місяця
2014р. Т. 77 № 2
Зміст:
Авраменко, Т. В. Оцінка значущості факторів ризику при виникненні природжених вад розвитку ЦНС у дітей / Т. В. Авраменко, О. А. Шевченко. - С.7-11
Прохоров, Є. В. Критерії прогнозування аутоімунного тироїдиту в дітей, які страждають на цукровий діабет 1 типу / Є. В. Прохоров, М. О. Міциніна, Г. О. Сліпенко. - С.12-15
Каладзе, М. М. Патогенетичне значення імунно-ендокринних порушень у ремоделюванні кісткової тканини у хворих на ювенільний ревматоїдний артрит / М. М. Каладзе, О. М. Соболєва. - С.15-19
Бойко, Я. Є. Дослідження антифосфоліпідних антитіл у хворих на ювенільний ревматоїдний артрит / Я. Є. Бойко, В. П. Чернишов, Б. В. Донськой. - С.19-21
Пеньков, А. Ю. Характеристика екскреції вільного кортизолу з добовою сечею у дітей дошкільного віку з різним ступенем депривації / А. Ю. Пеньков, Н. І. Макєєва, О. О. Ріга. - С.22-24
Глушко, К. Т. Деякі аспекти захворювань травної системи у дітей з супутнім стронгілоїдозом / К. Т. Глушко. - С.25-27
Каладзе, М. М. Особливості адаптації дітей з дитячим церебральним паралічем в процесі санаторно-курортної реабілітації на курорті Євпаторія / М. М. Каладзе, Ю. М. Пономаренко, О. Д. Мошкова. - С.27-32
Омельченко, Л. І. Ювенільний ревматоїдний артрит на тлі спадкового захворювання з ураженням опорно-рухового апарата (синдром Тель-Хашомера) / Л. І. Омельченко [и др.]. - С.33-37
Інші автори: Ніколаєнко В. Б., Михайлець Л. П., Петренко Л. Б.
Маркуш, І. М. Можливості використання судинних препаратів для корекції плацентарної дисфункції у вагітних із хронічним сальпінго-оофоритом / І. М. Маркуш [и др.]. - С.38-40
Інші автори: Сенчук А. Я., Заболотна А. В., Чермак І. І.
Воробйова, І. І. Особливості мікробного пейзажу у вагітних з репродуктивними втратами в анамнезі / І. І. Воробйова [и др.]. - С.40-44
Інші автори: Скрипченко Н. Я., Черненко Т. С., Ткаченко В. Б.
Польовий, П. В. Діагностика порушень мінерального обміну у вагітних при гінгівітах / П. В. Польовий. - С.45-46
Лежненко, С. П. Оцінка якості життя жінок у віддаленому реабілітаційному періоді після застосування різних методик хірургічного гемостазу масивних акушерських кровотеч / С. П. Лежненко, О. В. Голяновський. - С.47-51
Полуянова, О. М. Сучасні методи оцінки спроможності рубця на матці після кесарева розтину / О. М. Полуянова. - С.51-54
Подольський, В. В. Комплекс лікувально-профілактичних та діагностичних заходів у ВІЛ-інфікованих жінок з хронічними запальними захворюваннями статевих органів з урахуванням імунного статусу / В. В. Подольський [и др.]. - С.54-59
Інші автори: Подольський Вл. В., Чернишов В. П., Волошин А. В.
Подольський, В. В. Психоемоційний стан жінок фертильного віку з розладами репродуктивного здоров’я, які мешкають у сільській місцевості / В. В. Подольський, Вл. В. Подольський, А. Л. Каграманян. - С.60-63
Клічук, Р. В. Порушення фертильності у жінок, хворих на туберкульоз легень / Р. В. Клічук, С. П. Польова. - С.64-66
Польова, С. П. Морфологічні зміни матково-плацентарної ділянки у жінок, хворих на туберкульоз легень / С. П. Польова, О. С. Гурський. - С.66-68
Гарбузюк, В. В. Патоморфологічна діагностика передчасних пологів у жінок, хворих на туберкульоз легень / В. В. Гарбузюк, С. П. Польова. - С.69-71
Ніколаєва, О. В. Вплив хронічного стресу на морфофункціональний стан підшлункової залози вагітних щурів та їх потомства / О. В. Ніколаєва [и др.]. - С.72-76
Інші автори: Ковальцова М. В., Татарко С. В., Горголь Н. І., Літвиненко О. Ю.
Сіліна, Н. К. Підлітковий період: фактори ризику виникнення передракових станів та раку шийки матки й методи профілактики / Н. К. Сіліна. - С.77-80
Ткаченко, О. В. Сучасні підходи до ведення доношеної вагітності при передчасному відтіканні навколоплодних вод / О. В. Ткаченко, С. С. Лубяна. - С.81-86
Веропотвелян, П. М. Сучасний погляд на патогенез поліпів ендометрія в постменопаузі / П. М. Веропотвелян [и др.]. - С.87-92
Інші автори: Наритнік Т. Т., Веропотвелян М. П., Гужевська І. В.
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

4.


   
    Можливості використання судинних препаратів для корекції плацентарної дисфункції у вагітних із хронічним сальпінго-оофоритом [Текст] / І. М. Маркуш [та ін.] // Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 2014. - Т. 77, № 2. - С. 38-40


Рубрики: Флебодиа

MeSH-головна:
ПЛАЦЕНТАРНАЯ НЕДОСТАТОЧНОСТЬ -- PLACENTAL INSUFFICIENCY (лекарственная терапия, патофизиология, этиология)
САЛЬПИНГИТ -- SALPINGITIS (осложнения)
ООФОРИТ -- OOPHORITIS (осложнения)
БЕРЕМЕННОСТИ ОСЛОЖНЕНИЯ ИНФЕКЦИОННЫЕ -- PREGNANCY COMPLICATIONS, INFECTIOUS
Дод.точки доступу:
Маркуш, І. М.
Сенчук, А. Я.
Заболотна, А. В.
Чермак, І. І.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

5.
Шифр: ЗУ3/2015/9
   Журнал

Здоровье женщины . - Виходить кожного кварталу
2015р. № 9
Зміст:
Назаренко, Л. Г. Дискусійні питання оперативної активності в сучасному акушерстві (клінічна лекція) / Л. Г. Назаренко, Л. Ю. Дуброва, К. М. Недорезова. - С.10-15
Давыдова, Ю. В. Preterm birth : multidisciplinary approach PREIS school / Ю. В. Давыдова. - С.16-17
Дубоссарська, Ю. А. Акушерські коагулопатичні кровотечі. Методи профілактики та лікування / Ю. А. Дубоссарська, З. М. Дубоссарська, В. В. Лебедюк. - С.18-20
Кулаков, В. И. Железодефицитная анемия и беременность / В. И. Кулаков, В. Н. Серов. - С.21-24
Макарчук, О. М. Клінічний досвід застосування різноманітних підходів до комплексної та превентивної терапії функціональних кіст яєчників / О. М. Макарчук, Н. І. Матвійків. - С.25-28
Осипова, Н. А. Клинико-патофизиологические и фармакотерапевтические аспекты хронической тазовой боли в гинекологической практике / Н. А. Осипова, И. Е. Зазерская. - С.29-33
Довгалев, Р. В. Современные аспекты терапии декубитальной язвы у женщин постменопаузального возраста / Р. В. Довгалев. - С.34-37
Падалко, А. А. Отек легких как осложнение преэклампсии / А. А. Падалко [и др.] . - С.38-42
Інші автори: Мехедко В. В., Жежер А. А., Халанская О. А., Падалко Е. Ю.
Тарабрин, О. А. Тромбогеморрагические расстройства у больных с гигантскими миомами матки. Диагностика, профилактика и комплексная коррекция / О. А. Тарабрин [и др.] . - С.43-46
Інші автори: Гавриченко Д. Г., Щербаков С. С., Мазуренко А. И., Туренко А. В., Кирпичникова К. П.
Веропотвелян, П. Н. Современный взгляд на синдром легочной гипертензии и беременность / П. Н. Веропотвелян [и др.] . - С.47-51
Інші автори: Соломкина А. Ю., Веропотвелян Н. П., Гужевская И. В., Цехмистренко И. С.
Макаренко, М. В. Клінічний випадок перфорації виразкової хвороби дванадцятипалої кишки в пізній післяпологовий період / М. В. Макаренко [и др.] . - С.52-54
Інші автори: Говсеєв Д. О., Протас Р. В., Ворона Р. М.
Міцода, Р. М. Аналіз частоти перинатальних інфекцій у жінок із завмерлою вагітністю в анемнезі / Р. М. Міцода, Ю. М. Садигов, Н. Й. Потокій. - С.57-58
Марушко, Р. В. В начале пути : роль DOI (digital object identifier) в повышении индексов цитирования ученых / Р. В. Марушко. - С.59
Гребініченко, Г. О. Особливості пренатальної діагностики та перебігу вагітності при алоімунному конфлікті за системою тромбоцитарних антигенів / Г. О. Гребініченко. - С.60-64
Жук, С. І. Сучасні аспекти використання міфепристону в передіндукції та індукції пологів / С. І. Жук, Н. Г. Прядко, Н. Я. Жилка. - С.65-70
Соколова, М. І. Тактика ведення вагітності і пологів у жінок, інвазованих нематодами і лямбліями / М. І. Соколова. - С.71-73
Лиманская, А. Ю. Препараты интерферона в лечении острых респираторных вирусных инфекций у беременных группы высокого риска / А. Ю. Лиманская, Ю. В. Давыдова. - С.74-76
Чумак, З. В. Ендометрій та HIF й VEGF як молекулярно-тканинні фактори регуляції при гіпоксії / З. В. Чумак [и др.] . - С.78-80
Інші автори: Зелінський О. О., Шаповал М. В., Манасова Г. С., Кухар Н. М.
Веропотвелян, М. П. До питання щодо ранніх репродуктивних втрат : особливості розподілу алелів локусів HLA II класу у подружніх пар зі звичним невиношуванням вагітності в субпопуляції Центрального та Південно-Східного регіонів України / М. П. Веропотвелян. - С.81-84
Заболотна, А. В. Патоморфологічні особливості плацент у породілей з групи високого ризику розвитку плацентарної дисфункції / А. В. Заболотна. - С.85-87
Дубоссарская, З. М. Проблема лептинемии в гинекологической эндокринологии / З. М. Дубоссарская. - С.88-92
Веропотвелян, П. Н. Современный подход к сохранению репродуктивного потенциала / П. Н. Веропотвелян [и др.] . - С.94-97
Інші автори: Цехмистренко И. С., Веропотвелян Н. П., Гламазда А. И.
Гончаренко, В. Н. Характеристика гормональных взаимоотношений у женщин репродуктивного возраста с гиперпластическими процессами эндометрия / В. Н. Гончаренко. - С.98-100
Веропотвелян, П. Н. Андрогензависимая алопеция у женщин : клинический взгляд на проблему / П. Н. Веропотвелян [и др.] . - С.101-106
Інші автори: Веропотвелян Н. П., Цехмистренко И. С., Журавлева С. А., Гужевская И. В.
Дубчак, А. Є. Ендовідеохірургічна діагностика та лікування ендометріозу у жінок з безплідністю на тлі хронічного тазового болю / А. Є. Дубчак [и др.] . - С.107-111
Інші автори: Ракша І. І., Мілєвський О. В., Мандзій І. М.
Татарчук, Т. Ф. Особливості гормонального статусу жінок із синдромом полікістозних яєчників з різними конституціональними типами / Т. Ф. Татарчук, І. М. Регеда, І. М. Капшук. - С.112-115
Лоя, Н. О. Кольпоскопічно-цитологічні аспекти стану шийки матки у вагітних з деструктивним лікуванням цервікальних інтраепітеліальних неоплазій в анемнезі / Н. О. Лоя. - С.116-118
Козаренко, Т. М. Оптимізація сонографічних критеріїв вузлової міоми матки для визначення можливості проведення ультразвукової абляції / Т. М. Козаренко, І. Ю. Карачарова. - С.119-122
Возіанова, С. В. Переоцінка підходів до діагностики та лікування хронічних запальних захворювань статевих органів, спричинених хламідійною інфекцією / С. В. Возіанова, О. В. Ромащенко, Л. Ф. Яковенко. - С.125-129
Ледін, Д. С. Оптимізація контрацепції у жінок з вегетосудинною дістонією / Д. С. Ледін. - С.130-134
Питько, В. А. Применение ПИКСИ как метода, повышающего эффективность вспомогательных репродуктивных технологий при мужских факторах бесплодия / В. А. Питько, А. И. Ткачев, О. А. Логинова. - С.135-137
Абасов, А. Э. Прогностические и предикативные факторы рака грудной железы / А. Э. Абасов, Э. Э. Кязимов, А. З. Дербендова. - С.138-140
Суханова, А. А. Эпидемиологические особенности опухолей яичников на современном этапе / А. А. Суханова [и др.] . - С.141-144
Інші автори: Егоров М. Ю., Манжура Е. П., Печура Н. С.
Ткачук, Т. Є. Від пігментного невусу до генералізованої меланоми вульви : клінічне спостереження / Т. Є. Ткачук. - С.145-147
Харченко, Е. В. Некоторые аспекты роли химиотерапии в лечении больных с рецидивирующим раком яичников / Е. В. Харченко, О. В. Пономарева, Г. А. Вакуленко. - С.148-151
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

6.


    Заболотна, А. В.
    Патоморфологічні особливості плацент у породілей з групи високого ризику розвитку плацентарної дисфункції [] / А. В. Заболотна // Здоровье женщины. - 2015. - № 9. - С. 85-87


MeSH-головна:
ПЛАЦЕНТАРНАЯ НЕДОСТАТОЧНОСТЬ -- PLACENTAL INSUFFICIENCY (патология, этиология)
ПЛАЦЕНТА -- PLACENTA (патология)
САЛЬПИНГИТ -- SALPINGITIS (осложнения)
ООФОРИТ -- OOPHORITIS (осложнения)
АНЕМИЯ -- ANEMIA (осложнения)
ЖЕНЩИНЫ -- WOMEN
БЕРЕМЕННОСТЬ -- PREGNANCY
Вільних прим. немає

Знайти схожі

7.
Шифр: АУ37/2016/1
   Журнал

Актуальні питання педіатрії, акушерства та гінекології. - Виходить двічі на рік
2016р. N 1
Зміст:
Бабінцева, А. Г. Аналіз факторів ризику гострого пошкодження нирок у доношених новонароджених дітей / А. Г. Бабінцева. - С.6-10
Врублевська, С. В. Особливості первинної профілактики атопічних захворювань у дітей південно-східного регіону України / С. В. Врублевська. - С.11-14
Врублевська, С. В. Первинна профілактика атопічних захворювань у дітей раннього віку на антенатальному етапі / С. В. Врублевська. - С.15-19
Гевкалюк, Н. О. Клініко-епідеміологічне дослідження дітей, хворих на ГРВІ, з проявами захворювання в ротовій порожнині / Н. О. Гевкалюк. - С.20-24
Годованець, Ю. Д. Стан антиоксидантної системи захисту організму в новонароджених з порушеннями функціонального стану серцево-судинної системи при перинатальній патології / Ю. Д. Годованець, А. І. Перижняк. - С.25-30
Пекарь, А. Ю. Стан новонароджених та перебіг раннього неонатального періоду в дітей від матерів із вірусною Епштейна-Барр інфекцією / А. Ю. Пекарь. - С.31-33
Айзятулова, Е. М. Сучасний підхід щодо проведення контрольованої стимуляції яєчників у циклах допоміжних репродуктивних технологій у жінок із високим ризиком синдрому гіперстимуляції яєчників / Е. М. Айзятулова. - С.34-36
Бирчак, І. В. Характеристика особливостей системи регуляції агрегатного стану крові жінок з анемією ІІІ ступеня на фоні аномальних маткових кровотеч / І. В. Бирчак, С. А. Куріцина. - С.37-39
Біволаріу, А. О. Кардіотокографічні зміни у вагітних з вагітністю більше 40 тижнів / А. О. Біволаріу, І. В. Каліновська. - С.40-41
Бойчук, А. В. Особливості гормональної функції фетоплацентарного комплексу при багатоплідній вагітності / А. В. Бойчук [и др.]. - С.42-47
Інші автори: Нікітіна І. М., Сміян С. А., Бегош Б. М.
Вереснюк, Н. С. Порівняльна оцінка методів візуалізації аномалій розвитку матки / Н. С. Вереснюк. - С.48-50
Геник, Н. І. Клінічні прояви клімактерію у жінок із фізіологічною менопаузою при застосуванні негормональних препаратів / Н. І. Геник [и др.]. - С.51-53
Інші автори: Гінчицька Л. В., Левицький І. В., Нейко О. В., Оріщак І. К.
Гошовська, А. В. Гістологічна картина уповільненого дозрівання плаценти людини / А. В. Гошовська, В. М. Гошовський. - С.54-56
Гуменецький, І. Є. Стан порожнини матки та ендометрія у жінок з невдалими спробами застосування допоміжних репродуктивних технологій / І. Є. Гуменецький. - С.57-59
Заболотна, А. В. Оптимізація лікувально-профілактичних заходів у вагітних групи високого ризику розвитку плацентарної дисфункції / А. В. Заболотна. - С.60-62
Злепко, С. М. Особливості побудови інформаційного забезпечення комп’ютерних систем призначень лікарських засобів у перинатальній медицині / С. М. Злепко [и др.]. - С.63-65
Інші автори: Лепьохіна Г. С., Шевчук О. О., Костішин С. В., Азархов О. Ю., Вирозуб Р. М.
Калашник, Н. В. Сучасні підходи до лікування хламідіозу / Н. В. Калашник [и др.]. - С.66-68
Інші автори: Сухарєв А. Б., Бабар Т. В., Копиця Т. В.
Каліновська, І. В. Зміни імунологічного статусу вагітних при плацентарній дисфункції / І. В. Каліновська. - С.69-70
Кравченко, О. В. Проблеми вагінального мікробіому в жінок у перименопаузальному періоді / О. В. Кравченко. - С.71-73
Кравченко, О. В. Оцінка ефективності профілактики первинної плацентарної дисфункції в ранні терміни гестації при аномальному розташуванні плаценти / О. В. Кравченко, С. В. Печеряга. - С.74-75
Лоскутова, Т. О. Мультигенні тромбофілії при прееклампсії вагітних / Т. О. Лоскутова. - С.76-79
Макарчук, О. М. Оцінка показників специфічних білків вагітності та динаміка їх рівня в сироватці крові у вагітних із локальним непрогресуючим відшаруванням хоріона та плаценти / О. М. Макарчук [и др.]. - С.80-82
Інші автори: Римарчук М. І., Вакалюк Л. М., Дрогомирецький Л. В., Чередарчук А. Р.
Маланчук, Л. М. Репродуктивне здоров’я жінок (огляд літератури) та статистичний аналіз його окремих показників по Херсонській області / Л. М. Маланчук, Г. О. Кривицька. - С.83-85
Маркін, Л. Б. Біофізичні параметри функціональної системи матка-плацента-плід при фізіологічному перебігу латентної фази першого періоду передчасних пологів / Л. Б. Маркін, Н. М. Гичка. - С.86-89
Маркін, Л. Б. Випадок доношеної вагітності у вагітної з величезною лейоміомою матки, прооперованою під час даної вагітності / Л. Б. Маркін, Т. В. Фартушок. - С.90-92
Маркін, Л. Б. Пролонгована та переношена вагітність. Клініко-морфологічні аспекти / Л. Б. Маркін, Л. М. Ященко. - С.93-97
Місюра, А. Г. Вивчення показників переносимості гормональної терапії у жінок із метаболічними порушеннями після гістеректомії / А. Г. Місюра. - С.98-100
Нагорна, В. Ф. Контраверсійні позиції в діагностиці баквагінозу у вагітних / В. Ф. Нагорна, А. А. Гриценко, Т. Я. Москаленко. - С.101-103
Нагорна, В. Ф. Діагностична інформативність показника рН піхвового вмісту у хворих на вагінальні інфекції / В. Ф. Нагорна, Т. Я. Москаленко, А. А. Гриценко. - С.104-106
Овчарук, В. В. Кардіотокографічні особливості у жінок із затримкою росту плода / В. В. Овчарук [и др.]. - С.107-109
Інші автори: Бойчук А. В., Хлібовська О. І., Дживак В. Г.
Павловська, О. М. Порівняльний аналіз передчасних пологів у жінок із нормальною та надмірною масою тіла / О. М. Павловська, К. М. Павловська. - С.110-111
Подольський, В. В. Корекція порушень вегетативного гомеостазу в жінок фертильного віку зі змінами репродуктивного здоров’я / В. В. Подольський. - С.112-119
Польова, С. П. Імуно-гормональний гомеостаз при порушенні менструального циклу у жінок, що хворіють на туберкульоз / С. П. Польова, О. В. Романюк. - С.120-122
Сегедій, Л. І. Імунологічне забезпечення фізіологічного перебігу вагітності та імунопатогенетичні аспекти репродуктивних втрат (огляд літератури) / Л. І. Сегедій. - С.123-128
Сенчук, А. Я. Клінічні і патоморфологічні критерії вибору методу лікування патології ендометрія / А. Я. Сенчук [и др.]. - С.129-131
Інші автори: Гичка С. Г., Закордонець Р. М., Іваненко С. В.
Тучкіна, І. А. Особливості перебігу вагітності в жінок з герпесвірусною інфекцією / І. А. Тучкіна [и др.]. - С.132-134
Інші автори: Вигівська Л. А., Благовещенський Є. В., Покришко С. В., Рогачова Н. Ш.
Фединчук, Г. В. Вплив комплексних лікувально-профілактичних заходів на стан йодного забезпечення, гіпофізарно-тиреоїдну систему в жінок із прееклампсією в поєднанні з гіпотиреозом / Г. В. Фединчук, Вол. В. Маляр, В. А. Маляр. - С.135-137
Франчук, О. А. Удосконалення лікування клімактеричного синдрому і артропатій / О. А. Франчук [и др.]. - С.138-139
Інші автори: Франчук М. О., Кумпаненко В. А., Кумпаненко О. О.
Хміль, С. В. Сучасні підходи до лікування жінок із безпліддям на фоні генітального ендометріозу перед програмами допоміжних репродуктивних технологій / С. В. Хміль, І. І. Кулик, А. С. Хміль. - С.140-143
Хміль, С. В. Критерії оцінки якості яйцеклітин у програмах екстракорпорального запліднення / С. В. Хміль [и др.]. - С.144-147
Інші автори: Хміль М. С., Микула Р. П., Пелех Л. Б., Баран Р. Б.
Чорненька, Г. М. Морфологічна характеристика гіперпластичних процесів ендометрія за умов поліморбідності у жінок репродуктивного віку, що проживають на йододефіцитній території / Г. М. Чорненька. - С.148-150
Шелестова, Л. П. Лікувально-профілактичні заходи щодо поліпшення кальцій-фосфорного обміну та кісткового метаболізму у жінок з дефіцитом маси тіла, які планують вагітність / Л. П. Шелестова, Р. С. Аллахвердієв. - С.151-153
Якимчук, Ю. Б. Вплив різних доз метотрексату на рівень циркулюючих імунних комплексів та їх корекція кальцій фолінатом в експерименті на щурах / Ю. Б. Якимчук. - С.154-156
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

8.


    Заболотна, А. В.
    Оптимізація лікувально-профілактичних заходів у вагітних групи високого ризику розвитку плацентарної дисфункції [Текст] = Optimizing of preventive and treatment measures for pregnant women with high risk of placental dysfunction / А. В. Заболотна // Актуальні питання педіатрії, акушерства та гінекології. - 2016. - N 1. - С. 60-62


MeSH-головна:
ПЛАЦЕНТАРНАЯ НЕДОСТАТОЧНОСТЬ -- PLACENTAL INSUFFICIENCY (лекарственная терапия)
ПОЧЕК БОЛЕЗНИ -- KIDNEY DISEASES (лекарственная терапия)
Вільних прим. немає

Знайти схожі

9.
Шифр: ЛУ2/2018/5/6
   Журнал

Лікарська справа. Врачебное дело. - Виходить щомісячно
2018р. № 5/6
Зміст:
Салех, Е. Н. Внутривенные анестетики с позиций химической безопасности в хирургии / Е. Н. Салех, Л. М. Шафран. - С.3-14
Єсипова, С. І. Діагностика лактазної недостатності та ведення дітей з цією патологією (огляд літератури та власні дані) / С. І. Єсипова. - С.15-22
Дужий, І. Д. Лікарські помилки при діагностиці і лікуванні плевриту та синдрому плеврального випоту / І. Д. Дужий [та ін.]. - С.22-30
Інші автори: Олещенко В. О., Дужий В. І., Олещенко Г. П., Юрченко А. В., Хурса Т. Г.
Бичков, О. А. Роль адгезивних та цитокінових порушень у перебігу артеріальної гіпертензії, поєднаної з подагрою / О. А. Бичков, Н. Г. Бичкова. - С.30-36
Kondratyuk, M. O. Individual prognosis of complications in the presence of chronic heart failure / M. O. Kondratyuk [et al.]. - С.37-43
Інші автори: Gutor T. G., Strilchuk L. M., Zhakun I. B., Sorokopud O. O., Besh O. M.
Кебкало, А. Б. Порівняльна характеристика лабораторних досліджень септичних станів при некротичному панкреатиті / А. Б. Кебкало [та ін.]. - С.43-48
Інші автори: Поточилова В. В., Миценко І. М., Яцик І. М., Чантурідзе А. А., Рейті А. О., Бондарчук Б. Г., Руднєва К. Л., Ткачук О. В., Гордовський В. А.
Савченко, Л. В. Порушення харчового режиму як чинник розвитку аліментарного ожиріння у хворих на хронічне обструктивне захворювання легень / Л. В. Савченко, І. П. Кайдашев. - С.49-53
Марусик, У. І. Асоціація ацетиляторного статусу школярів, хворих на бронхіальну астму фізичного напруження, із зрушенням показників імунного захисту / У. І. Марусик. - С.54-59
Красносельский, Н. В. Роль плазмозаменителей в раннем послеоперационном периоде у больных с онкологическими заболеваниями после торакальных операций / Н. В. Красносельский [и др.]. - С.60-64
Інші автори: Крутько Е. Н., Юрченко О. Н., Калинич С. Н.
Гуменюк, Г. Л. Можливості імуносупресивної терапії у хворих на саркоїдоз легень / Г. Л. Гуменюк, Є. О. Меренкова. - С.64-67
Луценко, Н. С. Неспецифический вагинит: по-новому к "старой" проблеме / Н. C. Луценко [и др.]. - С.68-73
Інші автори: Мазур О. Д., Островский К. В., Плотникова В. Н.
Капустник, Н. В. Гемодинамічні зміни у жінок з хронічними запальними захворюваннями придатків матки / Н. В. Капустник. - С.74-77
Сенчук, А. Я. Функціональний стан плода у вагітних з хронічним сальпінгоофоритом в анамнезі / А. Я. Сенчук, А. В. Заболотна. - С.78-81
Щербина, Н. А. Состояние маточно-плацентарного ангиогенеза при позднем гестозе / Н. А. Щербина [и др.]. - С.81-85
Інші автори: Липко О. П., Щербина И. Н., Дынник А. А.
Зозуляк, Н. В. Досвід застосування L-аргініну у хворих на стабільну стенокардію ІІІ функціонального класу із супутньою артеріальною гіпертензією / Н. В. Зозуляк [та ін.]. - С.85-88
Інші автори: Зозуляк З. В., Нейко В. Є., Ромаш І. Б., Ромаш І. Р., Гайова І. М., Тимків І. В., Близнюк М. В., Ромаш Н. І.
Kazymyrko, V. K. State of small vessels (intra-parenchymal arteries, arteioles, capillaries, venules) in patients with thromboangiitis obliterans / V. K. Kazymyrko [et al.]. - С.88-95
Інші автори: Nadashkevich O. N., Klochko V. E., Ivanitska L. M., Silantieva T. S., Dubkova A. G.
Колоскова, О. К. Шляхи оптимизації лікування брнхіальної астми у дітей з урахуванням фенотипової, ендотипової та генотипової неоднорідності захворювання / О. К. Колоскова [та ін.]. - С.96-100
Інші автори: Білоус Т. М., Білик Г. А., Дікал М. В., Ломакіна Ю. В., Копчук Т. Г.
Федорич, П. В. Діагностика та лікування поєднаних уражень сечостатевої системи трихомонадами різних видів і мікроорганізмами, асоційованими з бактеріальним вагінозом / П. В. Федорич. - С.100-111
Коржова, Т. П. Включення тіотріазоліну в схему лікування хронічного простатиту і простатовезикуліту, ускладнених порушенням копулятивної та репродуктивної функції / Т. П. Коржова, П. В. Бардов, О. П. Шевченко. - С.111-117
Керечанин, І. В. Ультраструктура кровоносних капілярів вилочкової залози щурів у нормі та під впливом метилтретбутилового ефіру в експерименті / І. В. Керечанин. - С.117-121
Oliievska, S. K. The changes in the blood agregative system under the influence of lead chloride on the example of albino rats / S. K. Oliievska, O. V. Kuzminska, T. I. Trunina. - С.122-126
Дученко, К. А. Вплив фуроксану на екскреторну функцію нирок на фоні водного навантаження / К. А. Дученко [та ін.]. - С.127-130
Інші автори: Корнієнко В. І., Ладогубець О. В., Дроговоз С. М.
Шевчук, В. И. О рациональном и нерациональном типах заживления конца опила кости при различных способах ампутационной пластики / В. И. Шевчук [и др.]. - С.130-140
Інші автори: Бессмертный Ю. А., Бессмертная Г. В., Шевчук С. В.
Курильців, Н. Б. Експериментальне вивчення морфологічних змін ока при бактерійному ендофтальміті з використанням різних методів лікування / Н. Б. Курильців. - С.140-147
Закрутько, Л. І. Розробка та впровадження результатів наукових досліджень за напрямами "Медична реабілітація. Фізіотерапія" за останні п’ять років у сфері охорони здоров’я України / Л. І. Закрутько [та ін.]. - С.147-152
Інші автори: Горбань А. Є., Лемко І. С., Гайсак М. О., Закрутько А. О.
Музыченко, П. Ф. Экономическая эффективность внедрения инноваций / П. Ф. Музыченко. - С.152-156
Любчак, В. П. Підвищення якості надання трансфузіологічної допомоги під час використання нових методик проведення плазмаферезу при псоріазі / В. П. Любчак, А. О. Загребельна, В. В. Любчак. - С.156-162
Шаповалов, В. В. Результати АВС/VEN-аналізу наркотичних аналгетичних лікарських засобів, застосовуваних у фармакотерапії злоякісних новоутворень / В. В. Шаповалов [та ін.]. - С.162-168
Інші автори: Гудзенко А. О., Шаповалова В. О., Шаповалов В. В.
Коляса, О. Політичні інститути через призму органістичного підходу / О. Коляса. - С.169-172
Suray, I. Licensing of economic activity in Ukraine health care system / I. Suray, V. Ohten. - С.172-179
Лембрик, І. С. Синдром емоційного вигорання у викладача медичного вузу / І. С. Лембрик, Р. Ю. Приймак. - С.180-186
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

10.


    Сенчук, А. Я.
    Функціональний стан плода у вагітних з хронічним сальпінгоофоритом в анамнезі [Текст] / А. Я. Сенчук, А. В. Заболотна // Лікарська справа. Врачебное дело. - 2018. - № 5/6. - С. 78-81. - Бібліогр. в кінці ст.


MeSH-головна:
ТАЗОВЫХ ОРГАНОВ ВОСПАЛИТЕЛЬНЫЕ БОЛЕЗНИ -- PELVIC INFLAMMATORY DISEASE
САЛЬПИНГИТ -- SALPINGITIS
ООФОРИТ -- OOPHORITIS
БЕРЕМЕННОСТЬ -- PREGNANCY
ПЛОД -- FETUS
ПЛОДА РАЗВИТИЕ -- FETAL DEVELOPMENT
ФАКТОРЫ РИСКА -- RISK FACTORS
Анотація: Збільшення частоти запальних захворювань статевих органів у жінок молодого віку призводить до порушень репродуктивної функції (порушення менструального циклу, безпліддя) і значного зростання ускладнень перебігу вагітності, пологів і післяпологового періоду для матері та її дитини. Автор розглядає можливості використання результатів біофізичного профілю плода (БПП) для своєчасного призначення профілактичних та лікувальних заходів пацієнткам із сальпінгоофоритом в анамнезі. Отримані результати свідчать про високу інформативність даного методу і необхідність його широкого використання під час планового обстеження вагітних із сальпінгоофоритом в анамнезі. Своєчасна діагностика відхилень у стані плода методом визначення БПП дозволяє покращити перинатальні наслідки
Дод.точки доступу:
Заболотна, А. В.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

11.
Шифр: АУ37/2021/1
   Журнал

Актуальні питання педіатрії, акушерства та гінекології. - Виходить двічі на рік
2021р. N 1
Зміст:
Ковальчук, Т. А. Показники деяких вітамінів групи В та гомоцистеїну у сироватці крові дітей із кардіогенними синкопе / Т. А. Ковальчук, О. Р. Боярчук. - С.5-11
Павлишин, Г. А. Забезпеченість вітаміном D і метаболічний синдром у дітей підліткового віку з ожирінням / Г. А. Павлишин, А.-М. А. Шульгай. - С.12-19
Процайло, М. Д. Клінічний випадок пологового підвивиху гомілки у новонародженого / М. Д. Процайло, В. О. Синицька. - С.20-23
Стоєва, Т. В. Роль генетичного поліморфізму білка філагрину при поєднанні атопічного дерматиту та бронхіальної астми у дітей / Т. В. Стоєва [та ін.]. - С.24-29
Інші автори: Решетіло О. В., Весілик Н. Л., Рижикова Т. І., Миронов О. Ю.
Булавенко, О. В. Оптимізація надання медичної допомоги породіллям із гнійно-запальними захворюваннями на основі патогенетичної моделі / О. В. Булавенко, Л. Р. Остап’юк, В. О. Рудь. - С.30-35
Гвоздецька, Г. С. Особливості психоемоційного стану в жінок із ранніми гестозами / Г. С. Гвоздецька, Н. І. Геник. - С.36-41
Добрянська, В. Ю. Антиаритмічна upstream-терапія екстрасистолічної аритмії у вагітних зі стигмами сполучнотканинної дисплазії / В. Ю. Добрянська [та ін.]. - С.42-47
Інші автори: Швед М. І., Геряк С. М., Маланчук Л. М.
Дорофеєва, У. С. Особливості психоемоційного статусу жінок із непліддям у пізньому репродуктивному віці (огляд літератури) / У. С. Дорофеєва, О. Г. Бойчук, Н. І. Матвійків. - С.48-54
Железов, Д. М. Аномальна плацентація у вагітних із рубцем на матці / Д. М. Железов. - С.55-59
Запорожченко, М. Б. Кореляція між клінічним перебігом лейоміоми матки та станом мікробіоценозу статевих органів / М. Б. Запорожченко, Д. Ю. Парубіна, А. В. Сидоренко. - С.60-65
Кетова, О. М. Сучасні аспекти діагностики та реабілітації синдрому хронічного тазового болю у жінок при варикозному розширенні вен органів репродуктивної системи / О. М. Кетова [та ін.]. - С.66-71
Інші автори: Громова А. М., Ляховська Т. Ю., Нестеренко Л. А., Талаш В. В.
Козак, Х. В. Особливості перименопаузального періоду в жінок заходу України залежно від місця проживання / Х. В. Козак. - С.72-79
Козира, О. С. Сучасний погляд на етіологію, патогенез та можливості діагностики патології ендометрія як причини безпліддя (огляд літератури) / О. С. Козира, М. В. Медведєв. - С.80-86
Лецин, Д. В. Клінічний випадок успішного лікування синдрому гіперстимуляції яєчників тяжкого ступеня в ранньому терміні вагітності (історія хвороби) / Д. В. Лецин. - С.87-92
Лоскутова, Т. О. Оксидативний стрес та антиоксидантний захист при ранній та пізній прееклампсії вагітних / Т. О. Лоскутова, Т. В. Демченко, О. А. Бредихіна. - С.93-98
Агоді, Мадуаколам Корнеліус. Особливості психоемоційного стану жінок на тлі гіперпластичних процесів матки в пізньому репродуктивному віці / Мадуаколам Корнеліус Агоді, О. Г. Бойчук. - С.99-103
Маркін, Л. Б. Впровадження еластографії для діагностики гіперпластичних процесів у гінекології / Л. Б. Маркін, М. В. Дорошенко-Кравчик, Л. М. Ященко. - С.104-109
Маркін, Л. Б. Особливості реалізації "феномену гіпотензивної дії гестаційного процесу" у вагітних з ідіопатичною артеріальною гіпотензією / Л. Б. Маркін, О. І. Попович, А. І. Попович. - С.110-114
Міщенко, В. П. Патогенетичне обгрунтування алгоритму підготовки до вагітності майбутніх батьків зі звичним невиношуванням в анамнезі жінок / В. П. Міщенко [та ін.]. - С.115-122
Інші автори: Міщенко В. В., Лавриненко Г. Л., Головатюк-Юзефпольська І. Л., Білоусов С. В., Котляренко В. М.
Невишна, Ю. В. Ефективна допологова підготовка - запорука успішних пологів, психоемоційного та фізичного здоров’я жінки / Ю. В. Невишна. - С.123-128
Олексяк, О. І. Особливості розвитку акушерських ускладнень у вагітних із хронічними обструктивними захворюваннями легень (огляд літератури та власні дані) / О. І. Олексяк, С. М. Геряк. - С.129-137
Сенчук, А. Я. Результати ехографії фетоплацентарного комплексу у вагітних із ускладненим перебігом гестації / А. Я. Сенчук [та ін.]. - С.138-143
Інші автори: Чермак В. І., Заболотна А. В., Андрійчук Т. П.
Франчук, М. О. Вміст вітаміну D у жінок репродуктивного віку, хворих на субклінічний гіпотиреоз / М. О. Франчук [та ін.]. - С.144-148
Інші автори: Франчук О. А., Кумпаненко Я. О., Корда І. В.
Хміль, С. В. Оптимізація діагностики ступеня тяжкості прееклампсії на тлі метаболічного синдрому з оцінкою психосоматичного стану жінок / С. В. Хміль [та ін.]. - С.149-153
Інші автори: Франчук У. Я., Маланчук Л. М., Франчук М. В.
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

12.


   
    Результати ехографії фетоплацентарного комплексу у вагітних із ускладненим перебігом гестації [Текст] = Results of ultrasound of the phetoplacentary complex in pregnant women with complicated gestation / А. Я. Сенчук [та ін.] // Актуальні питання педіатрії, акушерства та гінекології. - 2021. - N 1. - С. 138-143


MeSH-головна:
БЕРЕМЕННОСТИ ОСЛОЖНЕНИЯ -- PREGNANCY COMPLICATIONS
УЛЬТРАСОНОГРАФИЯ ПРЕНАТАЛЬНАЯ -- ULTRASONOGRAPHY, PRENATAL
ПИЕЛОНЕФРИТ -- PYELONEPHRITIS
АНЕМИЯ -- ANEMIA
ПРЕЭКЛАМПСИЯ -- PRE-ECLAMPSIA
ПЛАЦЕНТАРНАЯ НЕДОСТАТОЧНОСТЬ -- PLACENTAL INSUFFICIENCY
Анотація: Мета дослідження – вивчення за допомогою ехографії особливостей фетоплацентарного комплексу (ФПК) у вагітних із запальними захворюваннями нирок, анемією та гіпертензивними розладами. Матеріали та методи. Для комплексного вивчення стану ФПК у жінок групи високого ризику розвитку плацентарної дисфункції (ПД) вагітні були поділені на групи. До основної групи увійшли 150 вагітних, із них у 50 жінок вагітність ускладнилася залізодефіцитною анемією легкого та середнього ступенів тяжкості (І група), 50 жінок страждали від запальних захворювань нирок (гестаційний пієлонефрит, загострення хронічного пієлонефриту під час вагітності) (ІІ група), у 50 було виявлено пізній гестоз (ПГ) у вигляді прееклампсії легкого та середнього ступенів тяжкості (ІІІ група). До ІV групи зараховано 50 здорових вагітних (контрольна група). Показники стану ФПК у здорових вагітних та вагітних групи високого ризику розвитку ПД визначали за допомогою апарата GE Voluson S10 (США). Результати дослідження та їх обговогення. Показники середнього бала оцінки стану ФПК, за класифікацією І. С. Сидорової, І. О. Макарова [1], свідчать про розвиток компенсованої форми ФПК у жінок, вагітність яких ускладнюється запальними захворюваннями нирок, та тенденцію до субкомпенсації у разі ускладнення вагітності ПГ. Визначені зміни не є діагнозом, це маркери динамічного стану, і ці показники можуть змінюватись у той чи інший бік у разі ПД. За формування і прогресування ФПН показники можуть різко змінюватись у негативний бік і мати незворотний характер. Отже, аналізуючи дані дослідження стану ФПК за методикою ехографії, можна простежити наявність прогресивного погіршення стану ФПК у жінок групи високого ризику розвитку ПД. Висновки. Категорія пацієнток із виявленими ехографічними ознаками порушень ФПК потребує ретельнішого спостереження і прийняття рішень залежно від терміну вагітності і прогресування ознак ФПН
Дод.точки доступу:
Сенчук, А. Я.
Чермак, В. І.
Заболотна, А. В.
Андрійчук, Т. П.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

13.
Шифр: ЛУ2/2018/7/8
   Журнал

Лікарська справа. Врачебное дело. - Виходить щомісячно
2018р. № 7/8
Зміст:
Прокопчук, В. С. Основы общей теории патологии (Часть 3. Сепсис как приспособительная защитная реакция организма) / В. С. Прокопчук, А. В. Люкбэк. - С.4-11. - Бібліогр.: в кінці ст.
Богдан, Т. В. Роль сірковмісних амінокислот та їх похідних у патогенезі атеросклерозу / Т. В. Богдан [та ін.]. - С.12-16. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Добровольська І. О., Лавор Я. М., Моргун І. Л., Чередніченко Ю. В., Яковенко А. Ю.
Kuzminova, N. V. Diagnostic and prognostic value of cystatin C as an early marker of renal dysfunction in patients with cardiovascular pathology / N. V. Kuzminova [та ін.]. - С.17-23. - Bibliogr. at the end of the art.
Інші автори: Ivankova A. V., Ivanov V. P., Lozinsky S. E.
Царик, В. В. Роль герпесвірусів 6-го та 7-го типів у розвитку синдрому хронічної втоми (огляд літератури і описання клінічних випадків) / В. В. Царик, З. О. Дубовенко, А. К. Новоскольцев. - С.24-31. - Бібліогр.: в кінці ст.
Головко, Т. О. Динаміка змін структурно-функціональних параметрів серця у дітей з патологією міокарда з урахуванням морфофункціональних особливостей правого шлуночка / Т. О. Головко. - С.32-36. - Бібліогр.: в кінці ст.
Деміхова, Н. В. Зв’язок ліпідного обміну і рівня альбумінурії з однонуклеотидним поліморфізмом –204А > С [RS 3808607] гена СУР7А1 у хворих на цукровий діабет типу 2 та артеріальну гіпертензію / Н. В. Деміхова [та ін.]. - С.37-43. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Чернацька О. М., Мазур Т. С., Бокова С. І., Руденко Т. М., Бумейстер Л. В., Хотєєв Є. О., Руденко Є. П.
Кебкало, А. Б. Імунний дисбаланс у патогенезі абдомінального сепсису при первинних та вторинних абсцесах печінки. Особливості діагностики та оптимізація комплексного лікування / А. Б. Кебкало, А. А. Чантурідзе, О. В. Ткачук. - С.44-49. - Бібліогр.: в кінці ст.
Сидорчук, Л. І. Екологічний стан мікробіоти порожнини товстої кишки хворих на хронічний вірусний гепатит С / Л. І. Сидорчук [та ін.]. - С.50-54. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Ротар Д. В., Сидорчук А. С., Дейнека С. Є., Сидорчук І. Й.
Колоскова, О. К. До питання оптимізації верифікації бронхіальної астми у дітей з проявами бронхообструктивного синдрому / О. К. Колоскова [та ін.]. - С.55-60. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Іванова Л. А., Білоус Т. М., Микалюк Л. В.
Сивак, Л. А. Прогнозування індивідуальної чутливості до хіміопрепаратів / Л. А. Сивак [та ін.]. - С.61-66. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Тарасенко Т. Є., Лялькін С. А., Касап Н. В., Кліманов М. Ю., Майданевич Н. М., Аскольський А. В., Верьовкіна Н. О.
Россоха, З. І. Дослідження асоціації поліморфних варіантів гена FGB (-455G/A, С148T) з рівнем фібриногену у жінок з репродуктивним розладами / З. І. Россоха [та ін.]. - С.67-72. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Шейко Л. П., Медведєва Н. Л., Горовенко Н. Г.
Король, П. О. Діагностична роль остеосцинтиграфіїї у ранньому прогнозуванні параендопротезних ускладнень при ендопротезуванні кульшових та колінних суглобів / П. О. Король, М. М. Ткаченко. - С.73-78. - Бібліогр.: в кінці ст.
Якименко, Д. О. Деякі особливості взаємозв’язку патогенетичних механізмів гіпосалівації при ревматоїдному артриті та синдромі Шегрена / Д. О. Якименко. - С.79-82. - Бібліогр.: в кінці ст.
Зозуляк, Н. В. Потенціювання стандартної терапії хворих на стабільну стенокардію ІІІ функціонального класу із супутньою артеріальною гіпертензією шляхом застосування донатора оксиду азоту L-аргініну / Н. В. Зозуляк [та ін.]. - С.83-86. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Зозуляк З. В., Нейко В. Є., Ромаш І. Б., Ромаш І. Р., Гайова І. М., Тимків І. В., Близнюк М. В., Ромаш Н. І., Тодорів Т. В.
Кolomiytsev, V. I. Peculiarities of clinical presentation and surgical treatment of patients with occult carcinoma of gallbladder / V. I. Кolomiytsev, О. M. Syroid, О . V. Lukavetskiy. - С.87-91. - Bibliogr. at the end of the art.
Литинська, Т. О. Роль порушення мікробіоти товстої кишки в патогенезі псоріазу та інфекційної екземи / Т. О. Литинська, Т. П. Коржова. - С.92-97. - Бібліогр.: в кінці ст.
Красносельский, Н. В. Опыт применения неинвазивной вентиляции лёгких у больных с онкологическими заболеваниями после лобэктомии / Н. В. Красносельский [та ін.]. - С.98-103. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Крутько Е. Н., Юрченко О. Н., Галушко А. А.
Khukhlina, O. S. Impact of smoking on the main pathogenetic links of comorbid course of chronic obstructive pulmonary disease and chronic pancreatitis / O. S. Khukhlina [та ін.]. - С.103-108. - Bibliogr. at the end of the art.
Інші автори: Ursul O. O., Dudka I. V., Viligorska K. V., Kaniovska L. V., Gaidychuk V. S., Voevidka O. S., Kovalenko S. V.
Матюха, Л. Ф. Лікування загострень інфекції сечовивідних шляхів в амбулаторних умовах / Л. Ф. Матюха, Т. А. Титова. - С.109-118. - Бібліогр.: в кінці ст.
Аймедов, К. В. Модель мультидисциплінарної допомоги особам з наслідками неврологічного захворювання / К. В. Аймедов [та ін.]. - С.119-128. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Бабієнко В. В., Горищак С. П., Асєєва Ю. О.
Пшук, Н. Г. Стан професійної дезадаптації у лікарів хірургічного та терапевтичного профілю (клінічна феноменологія, психокорекція) / Н. Г. Пшук, А. О. Камінська. - С.129-134. - Бібліогр.: в кінці ст.
Заболотна, А. В. Клінічна і лабораторна ефективність комплексних протизапальних препаратів для лікування гострого сальпінгоофориту / А. В. Заболотна, А. Я. Сенчук. - С.134-140. - Бібліогр.: в кінці ст.
Бессмертный, Ю. А. Кровообращение в культе кости при различных способах ампутационной пластики / Ю. А. Бессмертный [та ін.]. - С.141-148. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Шевчук В. И., Бессмертная Г. В., Шевчук С. В.
Гудзенко, А. О. Організаційно-правові та судовофармацевтичні дослідження фармацевтичного забезпечення психічних розладів постраждалих в умовах надзвичайних ситуацій на регіональному рівні / А. О. Гудзенко [та ін.]. - С.149-157. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Шаповалов В. В., Шаповалова В. О., Шаповалов В. В.
Михайлик, О. П. Результати вивчення предиспозиційних чинників, що спричинюють розвиток дезадаптивних станів у курсантів військових закладів вищої освіти / О. П. Михайлик. - С.158-163. - Бібліогр.: в кінці ст.
Любчак, В. В. Журнал "Врачебное дело": у джерел 100-річної історії української медичної публіцистики / В. В. Любчак [та ін.]. - С.164-169. - Бібліогр.: в кінці ст.
Інші автори: Плакса В. М., Малігон О. І., Любчак В. П., Хоменко Л. М.
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

14.


    Заболотна, А. В.
    Клінічна і лабораторна ефективність комплексних протизапальних препаратів для лікування гострого сальпінгоофориту [Текст] = Clinical and laboratory efficiency of using anti-inflammatory and antithrombotic drugs for the treatment of acute salpingoophoritis / А. В. Заболотна, А. Я. Сенчук // Лікарська справа. Врачебное дело. - 2018. - № 7/8. - С. 134-140. - Бібліогр.: в кінці ст.


MeSH-головна:
ПРОТИВОВОСПАЛИТЕЛЬНЫЕ СРЕДСТВА -- ANTI-INFLAMMATORY AGENTS (терапевтическое применение)
АНТИБАКТЕРИАЛЬНЫЕ СРЕДСТВА -- ANTI-BACTERIAL AGENTS (терапевтическое применение)
САЛЬПИНГИТ -- SALPINGITIS (лекарственная терапия)
Анотація: Вивчали клінічну та лабораторну ефективність комплексних протизапальних і антитромботичних препаратів для лікування 100 хворих з гострим сальпінгоофоритом. Найближчі і віддалені результати лікування (через 14 днів і через 6–9 міс після початку терапії) вказували на високу ефективність запропонованого комплексу протизапальної терапії з включенням комплексного антибактеріального препарату (антибактеріальна і антипротозойна спрямованість) у комплексі з місцевою протизапальною, антитромботичною, протеолітичною (ректальні супозиторії із стрептокіназою і стрептодорназою) терапією гострого сальпінгоофориту. З урахуванням використаних критеріїв ефективності (динаміка больового синдрому, дані загального і гінекологічного огляду, результати гемограми, бактеріоскопії мазків з цервікального каналу і піхви, УЗД органів малого тазу, ускладнення, тривалість курсу лікування, побічні ефекти терапії) ефективність лікування пацієнток становила 96 %. Висока ефективність терапії не супроводжувалася побічними ефектами і добре переносилася хворими
We studied clinical and laboratory efficacy of using comprehensive anti-inflammatory and antithrombotic agents for the treatment of 100 patients with acute salpingoophoritis.The criteria for attracting patients to the study were: age 18 to 45 years and diagnosis "acute salpingoophoritis" (pain radiating to the lower extremities and groin, at least in the lower back and rectum, symptoms of intoxication (fever, tachycardia), increased secretory function). The nearest and remote results of treatment (in 14 days and after 6–9 months after initiation of therapy) pointed to the high efficiency of the proposed complex anti-inflammatory therapy involving complex antibacterial drug (antibacterial and antiprotozoal orientation) in combination with a local anti-inflammatory, anti-thrombotic, proteolytic (rectal suppositories with streptokinase and streptodornase) therapy of acute salpingoophoritis. Taking the used effectiveness criteria (data of pain, data of general and gynecological examination, hemogram data, smear microscopy of the cervix and vagina, pelvic ultrasound, complications, duration of treatment, side effects of therapy) treatment efficiency of patients was 96 %.High efficiency of treatment is not accompanied by side effects and is well tolerated by patients
Дод.точки доступу:
Сенчук, А. Я.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)