Головна Спрощенний режим Відео-інструкція Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Періодичні видання- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Книги (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: (<.>A=Яцишин, Н. Г.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Показані документи з 1 по 8
1.
Шифр: ВУ9/2006/2
   Журнал

Вісник наукових досліджень . - Виходить кожного кварталу
2006р. № 2
Зміст:
Каліновська, І. В. Дослідження гормонального статусу вагітних при різних формах фетоплацентарної недостатності в ранньому ембріональному періоді / І. В. Каліновська. - С.5-6. - Библиогр. в конце ст.
Фактори ризику застосування кесаревого розтину при слабкості пологової діяльності, що розвинулась на тлі патологічного прелімінарного періоду. - С.6-7. - Библиогр. в конце ст.
Дослідження частоти та структури репродуктивних втрат у жінок з екстрагенітальною патологією. - С.8-9. - Библиогр. в конце ст.
Гутман, Л. Б. Акушерські та кардіологічні аспекти ведення вагітності і профілактики перинатальної патології при первинній легеневій гіпертензії / Л. Б. Гутман, О. О. Мініна, К. Г. Апресова. - С.9-11. - Библиогр. в конце ст.
Роль поліклінічно-амбулаторних служб в підтримці тривалого успішного грудного вигодовування. - С.11-14. - Библиогр. в конце ст.
Особливості матково-плацентарного та плодового кровообігу у вагітних з кардіоміопатіями. - С.14-15. - Библиогр. в конце ст.
Малиновська, К. С. Використання тесту з 6-хвилинною ходьбою для оцінки міокардіального резерву у вагітних з вадами серця / К. С. Малиновська. - С.15-17. - Библиогр. в конце ст.
Вержанська, Т. Р. Клінічні особливості та морфофункціональний стан серця у вагітних з аневризматичним вип’ячуванням міжпередсердної перетинки / Т. Р. Вержанська, К. С. Малиновська, О. О. Мініна. - С.17-18. - Библиогр. в конце ст.
Пап, С. О. Ультразвукова діагностика затримки внутрішньоутробного розвитку плода у вагітних з гіпертонічною хворобою / С. О. Пап. - С.18-19. - Библиогр. в конце ст.
Вплив внутрішньоутробної гіпоксії на стан серцевої гемодинаміки у новонароджених. - С.19-20. - Библиогр. в конце ст.
Прогнозування виникнення нейроциркуляторної астенії (НЦА) та її впливу на розвиток порушень репродуктивного здоров’я у жінок фертильного віку. - С.20-22. - Библиогр. в конце ст.
Фартушок, Т. В. Особливості перебігу вагітності у жінок з наявністю урогенітальної інфекції / Т. В. Фартушок. - С.22-24. - Библиогр. в конце ст.
Кожухар, Г. В. Дослідження NO-синтазної, ксантиноксидазної, ароматазної активності та вмісту фактора 1а, що індукується гіпоксією, в плаценті при синдромі уповільненого росту та недостатності живлення плода / Г. В. Кожухар. - С.25-27. - Библиогр. в конце ст.
Міклін, О. П. Розродження жінок кримської популяції з поперечнозвуженим тазом / О. П. Міклін, А. М. Рибалка, В. О. Заболотнов. - С.27-29. - Библиогр. в конце ст.
Маркін, Л. Б. Особливості фетальної біофізичної активності при виникненні меконіальної аспірації у плода / Л. Б. Маркін, І. М. Копійчук. - С.29-30. - Библиогр. в конце ст.
Двуліт, М. П. Визначення білків плаценти для діагностики та прогнозування плацентарної недостатності у вагітних з артеріальною гіпертензією / М. П. Двуліт. - С.31-32. - Библиогр. в конце ст.
Мокрик, О. М. Морфологічні особливості плацентарного бар’єру у жінок, радіаційно опромінених в пре- та пубертатному періодах / О. М. Мокрик, Т. Д. Задорожна. - С.32-34. - Библиогр. в конце ст.
Шафарчук, В. М. Імунологічні особливості материнсько-плодових взаємовідносин при артеріальній гіпертензії у вагітних / В. М. Шафарчук. - С.34-35. - Библиогр. в конце ст.
Беседін, В. М. Вплив бактеріального вагінозу під час вагітності на стан плода та новонародженого / В. М. Беседін, О. С. Рачкевич, К. Ю. Ісаєва. - С.35-37. - Библиогр. в конце ст.
Зміни системи гемостазу вагітних з антифосфоліпідним синдромом в динаміці. - С.37-39. - Библиогр. в конце ст.
Богачов, Е. І. Особливості гістологічної структури міометрія у жінок з прееклампсією, розроджених кесаревим розтином / Е. І. Богачов. - С.39-41. - Библиогр. в конце ст.
Венцківський, Б. М. Особливості патогенезу невиношування вагітності в терміні 22-28 тижнів / Б. М. Венцківський, Л. А. Жабіцька. - С.41-44. - Библиогр. в конце ст.
Семенина, Г. Б. Особливості перебігу вагітності, пологів, післяпологового періоду та аналіз стану потомства у жінок із синдромом полікістозних яєчників в анамнезі / Г. Б. Семенина, В. М. Беседін, Б. З. Стах. - С.45-47. - Библиогр. в конце ст.
Ревенько, О. О. Стан мікробіоценозу у жінок репродуктивного віку з пухлиноподібними ураженнями яєчників / О. О. Ревенько, В. К. Кондратюк. - С.48-50. - Библиогр. в конце ст.
Динамічна оцінка показників мікробіоценозу репродуктивного тракту у жінок в віддалені терміни після мікрохірургічного та ендохірургічного лікування неплідності. - С.50-52. - Библиогр. в конце ст.
. - С.53-55. - Библиогр. в конце ст.
Маляр, В. А. Лікування лейоміом матки методом емболізації маткових артерій з використанням препарату "Емболін" / В. А. Маляр, О. М. Русин. - С.55-58. - Библиогр. в конце ст.
Карякіна, О. Л. Особливості перебігу вагітності та пологів у жінок із лейоміомою матки / О. Л. Карякіна, Н. М. Рожковська. - С.58-60. - Библиогр. в конце ст.
Макарчук, О. М. Прогнозування імовірності розвитку плацентарної недостатності у вагітних з лікованим непліддям в анамнезі / О. М. Макарчук, О. Г. Бойчук. - С.60-62. - Библиогр. в конце ст.
Макарчук, О. М. Шляхи оптимізації лікування залізодефіцитної анемії, поєднаної з гестозами, з використанням ліпосомальної та ензимотерапії / О. М. Макарчук, Т. Б. Сніжко. - С.62-63. - Библиогр. в конце ст.
Макарчук, О. М. Оцінка функціональної здатності печінки у вагітних з непліддям ендокринного генезу / О. М. Макарчук, Н. Г. Яцишин. - С.64-65. - Библиогр. в конце ст.
Нові підходи до антибактеріальної терапії пневмонії у вагітних. - С.66-68. - Библиогр. в конце ст.
Берегуляк, О. О. Ефективність нового етапного способу застосування Естрожелю, Клімодієну, Клімадинону для профілактики і лікування посткастраційного синдрому / О. О. Берегуляк. - С.68-71. - Библиогр. в конце ст.
Дослідження ефективності нового етапного способу профілактики і лікування посткастраційного синдрому в експерименті на щурах. - С.71-73. - Библиогр. в конце ст.
Особливості комбінованого терапевтично-хірургічного лікування генітального ендометріозу. - С.73-74. - Библиогр. в конце ст.
Бойчук, А. В. Стан системи імунного захисту у хворих із загостренням хронічного аднекситу на тлі різних видів місцевого лікування / А. В. Бойчук, Т. І. Кулініч. - С.75-77. - Библиогр. в конце ст.
Петренко, Н. В. Корекція ендокринних порушень у жінок залежно від стану щитоподібної залози / Н. В. Петренко. - С.77-80. - Библиогр. в конце ст.
Корекція гормональних змін при дисфункціональних маткових кровотечах (ДМК) у жінок репродуктивного віку з хронічними захворюваннями шлунково-кишкового тракту (ХЗШКТ). - С.80-81. - Библиогр. в конце ст.
Геряк, С. М. Ефективність застосування гелю "Тітірол" у породіль при післяопераційних та післяпологових ранах / С. М. Геряк, Н. В. Ревчук. - С.81-82. - Библиогр. в конце ст.
Гормональний гомеостаз у жінок з неплідністю після хірургічного лікування. - С.83-85. - Библиогр. в конце ст.
Особливості кальцій-фосфорного обміну у жінок з лейоміомою матки впродовж першого року після пологів. - С.85-87. - Библиогр. в конце ст.
Застосування специфічних імуноглобулінів для лікування цитомегаловірусної і герпетичної інфекцій у вагітних жінок. - С.87-90. - Библиогр. в конце ст.
Особливості протиінфекційного імунітету цервікального слизу шийки матки та мікробіоценозу піхви у породілей з лейоміомою. - С.90-92. - Библиогр. в конце ст.
Скрипченко, Н. Я. Гормональний статус жінок з лейоміомою матки під час вагітності та після пологів / Н. Я. Скрипченко. - С.92-95. - Библиогр. в конце ст.
Янюта, С. М. Особливості адаптації вагітних до дії хронічного психоемоційного стресу / С. М. Янюта, В. П. Присяжнюк. - С.95-96. - Библиогр. в конце ст.
Ранній неонатальний період новонароджених, у матерів яких під час вагітності спостерігалася реплікація вірусів гепатитів А, В та С. - С.97-99. - Библиогр. в конце ст.
Мехедко, В. В. Клінічні та імунологічні аспекти лікування післяопераційних ран піхви після виконання вагінальної гістеректомії із застосуванням озонотерапії / В. В. Мехедко. - С.99-101. - Библиогр. в конце ст.
Ветох, Г. В. Функціональний стан сечовивідних шляхів у жінок з лейоміомою матки до та після оперативного лікування / Г. В. Ветох. - С.102-104. - Библиогр. в конце ст.
Особливості спектра антифосфоліпідних антитіл (АФА) у жінок з патологічним перебігом вагітності. - С.104-106. - Библиогр. в конце ст.
Вигівська, Л. М. Морфологічні та імуногістохімічні особливості ендометріозу шийки матки / Л. М. Вигівська. - С.106-107. - Библиогр. в конце ст.
Чермак, І. І. Стан вільнорадикального окислення ліпідів та антиоксидантного захисту у хворих на аденоміоз після внутрішньоматкового кріохірургічного лікування / І. І. Чермак, А. Г. Богомол. - С.107-109. - Библиогр. в конце ст.
Чермак, І. І. Вплив кріохірургічного лікування на показники системи гемостазу у хворих на аденоміоз / І. І. Чермак. - С.109-111. - Библиогр. в конце ст.
Базелюк, О. М. Стан перекисного окислення ліпідів та антиоксидантної системи захисту в організмі вагітної, хворої на активний туберкульоз легень / О. М. Базелюк. - С.111-113. - Библиогр. в конце ст.
Заболотна, А. В. Стан гемодинаміки фетоплацентарної системи у вагітних групи високого ризику розвитку плацентарної недостатності / А. В. Заболотна. - С.113-115. - Библиогр. в конце ст.
Диагностическая ценность гистероскопии. - С.115-116. - Библиогр. в конце ст.
Геряк, С. М. Лікування імунних порушень та попередження ускладнень у вагітних із субклінічним гіпотиреозом / С. М. Геряк. - С.116-118. - Библиогр. в конце ст.
Авраменко, Т. В. Ендотеліальна дисфункція при діабетичній ангіопатії у вагітних / Т. В. Авраменко, В. І. Медведь, Ж. В. Шостак. - С.118-120. - Библиогр. в конце ст.
Стефанко, С. Л. Перебіг вагітності та пологів у вагітних жінок із аліментарно-конституційним ожирінням в процесі лікування препаратами "Есенціале-форте Н" і "Епадол" / С. Л. Стефанко. - С.120-121. - Библиогр. в конце ст.
Хомінська, З. Б. Відновлення репродуктивного здоров’я у жінок фертильного віку після радикального лікування раку щитоподібної залози / З. Б. Хомінська, Т. М. Кучменко. - С.122-124. - Библиогр. в конце ст.
Лукащук-Федик, С. В. Альтернативні методи лікування хламідіозу та корекції репродуктивного здоров’я / С. В. Лукащук-Федик, Н. В. Волотовська. - С.125-126. - Библиогр. в конце ст.
Тарасюк, О. К. Соціально-медичні та соціально-психологічні фактори: їхній вплив на виникнення невиношування вагітності / О. К. Тарасюк. - С.127-128. - Библиогр. в конце ст.
Кашуба, М. О. Проблеми біоетики в охороні здоров’я робітників на прикладі електрозварювального виробництва / М. О. Кашуба. - С.128-130. - Библиогр. в конце ст.
Маланчин, І. М. Лікування гестаційної гіпертензії з позиції доказової медицини / І. М. Маланчин, Н. М. Олійник, В. Д. Якимчук. - С.130-131. - Библиогр. в конце ст.
Резниченко, Н. О. Стан імунної системи у жінок при запальних захворюваннях геніталій / Н. О. Резниченко. - С.131-133. - Библиогр. в конце ст.
Яковлєва, Е. Б. Клініко-діагностичне значення плацентарної лужної фосфатази у вагітних / Е. Б. Яковлєва, І. В. Жердєва. - С.133-135. - Библиогр. в конце ст.
Чайка, В. К. Ретроспективний аналіз особливостей перебігу вагітності, пологів і стану немовлят у пацієнток з гестаційною патологією нирок / В. К. Чайка, Н. В. Гребельна. - С.135-136. - Библиогр. в конце ст.
Яковлєва, Л. В. Вплив густого екстракту кореневищ і коренів пирію повзучого на структуру надниркової залози щурів в умовах гіперкортицизму / Л. В. Яковлєва, С. М. Марчишин, Ю. Б. Лар’яновська. - С.136-139. - Библиогр. в конце ст.
Сєрєбрякова, Є. П. Дисплазія епітелію шийки матки: ендокринні аспекти терапії / Є. П. Сєрєбрякова, Л. В. Прохорук, А. В. Антоненко. - С.139-140. - Библиогр. в конце ст.
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

2.


    Макарчук, О. М.
    Оцінка функціональної здатності печінки у вагітних з непліддям ендокринного генезу [Текст] / О. М. Макарчук, Н. Г. Яцишин // Вісник наукових досліджень : Наук.- практ. журн. - 2006. - № 2. - С. 64-65.

Рубрики: Печень--физиол

   Бесплодие женское--этиол


   Беременность повышенного риска


Дод.точки доступу:
Яцишин, Н. Г.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

3.
Шифр: ЗУ3/2009/3
   Журнал

Здоровье женщины . - Виходить кожного кварталу
2009р. № 3
Зміст:
Профилактика рака молочной железы становится все более необходимой. - С.12
Моісеєнко, Р. О. Проблеми дитячої інвалідності і смертності в Україні та шляхи їх зниження / Р. О. Моісеєнко. - С.13-17
Бобик, Ю. Ю. Визначення вмісту йоду в питній воді та деяких традиційних продуктах харчування в Закарпатській області / Ю. Ю. Бобик [и др.]. - С.18-20
Інші автори: Коломійцева А. Г., Галла-Бобик С. В., Сухарев С. М.
Рыбалко, А. Н. Современные аспекты внематочной беременности / А. Н. Рыбалко [и др.]. - С.21-26
Інші автори: Памфамиров Ю. К., Заболотнов В. А., Глазкова И. Б., Тимофеева Н. А., Сидоров Д. М., Боева О. И.
Камінський, В. В. Масивні акушерські кровотечі: диференційований підхід до хірургічного гемостазу / В. В. Камінський, О. В. Голяновський. - С.27-29
Ковалева, Л. Н. Тактика врача при урогенитальном кандидозе у женщин (терапевтические и профилактические аспекты) / Л. Н. Ковалева, А. А. Симовских, А. А. Демский. - С.30-33
Козакевич, В. К. Сучасні підходи до харчування вагітних та матерів-годувальниць / В. К. Козакевич, Н. І. Лисак, Л. Д. Коровіна. - С.34-36
Товстановская, В. А. Опыт применения препарата Микогал при кандидозном вульвовагините у беременных / В. А. Товстановская, И. В. Ус. - С.37-38
Бенюк, В. А. Ведение послеоперационного периода после лапароскопических операций по поводу прогрессирующей внематочной беременности / В. А. Бенюк, И. А. Усевич, Т. Р. Никонюк. - С.40-42
Бурка, О. А. Один из подходов в лечении вагинитов / О. А. Бурка, Л. М. Семенюк. - С.43-44
Татарчук, Т. Ф. Новые направления в лечении синдрома предменструального напряжения / Т. Ф. Татарчук, Л. В. Калугина. - С.47-49
Гайструк, Н. А. Профілактика перинатальних ускладнень гіпергомоцистеїнемії у вагітних із гіпертензивними розладами / Н. А. Гайструк, В. О. Рудь, О. О. Мазченко. - С.50-54
Архипова, Н. А. Аналіз перебігу вагітності, перинатальних утрат і стану надання спеціалізованої медичної допомоги вагітним із захворюваннями нирок / Н. А. Архипова, І. М. Грицай, О. О. Данилків. - С.55-58
Товстановская, В. А. Современные представления о роли магниевого гомеостаза и его нарушениях при беременности / В. А. Товстановская. - С.59-60
Ломага, Ю. Ю. Особливості перебігу прееклампсії в жінок, які багато народжують / Ю. Ю. Ломага. - С.62-63
Екимова, Е. В. Прогностическое значение определения β2-микроглобулина в акушерской практике / Е. В. Екимова [и др.]. - С.64-66
Інші автори: Алексеева М. Л., Фанченко Н. Д., Пустотина О. А., Павлютенкова Ю. А.
Феськов, А. М. Регуляция имплантационного эндометрия при его гипоплазии в программах экстракорпорального оплодотворения / А. М. Феськов [и др.]. - С.68
Інші автори: Феськова И. А., Мирошниченко И. М., Чумакова Н. А., Сомова Е. В.
Романчук, Л. І. Профілактика ускладнень хронічної венозної недостатності у вагітних / Л. І. Романчук, І. М. Маланчин. - С.70-73
Романенко, Т. Г. Профилактика преэклампсии у беременных с патологией печени / Т. Г. Романенко, Г. Н. Жалоба, О. В. Морозова. - С.74-76
Грищенко, О. В. Актуальные подходы к профилактике акушерских кровотечений у пациенток с преэклампсией / О. В. Грищенко [и др.]. - С.78-80
Інші автори: Лахно И. В., Дудко В. Л., Коровай С. В.
Лук’янова, І. С. Особливості кровопостачання матково-плацентарного комплексу у вагітних із трубною безплідністю запального генезу в анамнезі / І. С. Лук’янова, О. В. Мілєвський. - С.82-86
Макарчук, О. М. Оптимізація гормональної підтримки в разі невиношування вагітності в ранні терміни гестації / О. М. Макарчук, Н. Г. Яцишин. - С.87-89
Бенюк, В. О. Оцінка ефективності Дуфастону в лікуванні невиношування вагітності на тлі порушення функціонального стану кишечнику / В. О. Бенюк [и др.]. - С.90-92
Інші автори: Диндар О. А., Ковалюк Т. В., Бабенко М. П.
Яремко, Г. Є. Ультразвуковий моніторинг молочних залоз та фетоплацентарного комплексу у вагітних із фіброзно-кістозною хворобою молочних залоз / Г. Є. Яремко [и др.]. - С.94-96
Інші автори: Жабченко І. А., Бондаренко О. М., Похитун М. В.
Товстановская, В. А. Опыт применения Пимафуцина в лечении вагинального кандидоза / В. А. Товстановская, С. С. Демьяненко, А. С. Демьяненко. - С.97-99
Головина, О. В. Применение препарата Дисменорм для реабилитации менструальной функции после перенесенного аборта у девушек / О. В. Головина. - С.100-101
Берестовой, О. А. Эндокринологические предпосылки избыточной массы тела при синдроме поликистозных яичников / О. А. Берестовой. - С.102-106
Дурягин, В. И. Оптимизация диагностики и лечения воспалительных заболеваний органов малого таза / В. И. Дурягин. - С.107-109
Белоцерковцева, Л. Д. Коррекция микроценоза влагалища и кишечника на фоне антибиотикотерапии / Л. Д. Белоцерковцева. - С.110-111
Вінарська-Свиридюк, В. Л. Профілактика та лікування раннього гестозу вагітних жінок із хронічною патологією печінки і жовчовивідних шляхів / В. Л. Вінарська-Свиридюк. - С.112-113
Борис, Е. Н. Оптимизация комплексной антибактериальной терапии урогенитальных микст-инфекций / Е. Н. Борис [и др.]. - С.114-118
Інші автори: Дзюба Г. А., Стовбун А. Б., Онищик Л. Н., Каминский А. В.
Рудь, В. А. Влияние заместительной гормональной терапии на сексуальную функцию женщин после гистерэктомии / В. А. Рудь. - С.119-121
Данькина, І. А. Клінічна і мікробіологічна ефективність препарату Орнізол у лікуванні бактеріального вагінозу в пацієнток репродуктивного віку / І. А. Данькина. - С.122-124
Bachmann, G. A. Негормональное лечение атрофии вагинального эпителия / G. A. Bachmann [и др.]. - С.126-128
Інші автори: Notelovitz M., Kelly S.J., Owens A., Thompson C.
Чайка, В. К. Коррекция климактерических расстройств у женщин с ожирением с использованием растительного препарата Клеверол / В. К. Чайка, Ю. П. Богослав. - С.131-132
Пирогова, В. І. Застосування Гексикону в лікуванні бактеріального вагінозу / В. І. Пирогова, І. В. Козловський. - С.134-135
Немченко, О. И. Урогенитальный хламидиоз у девочек (обзор литературы) / О. И. Немченко, З. А. Плиева, Е. В. Уварова. - С.136-148
Подольський, В. В. Вплив лікування дівчат із пубертатними матковими кровотечами на стан їх репродуктивного здоров’я, якість життя та шляхи вирішення медико-соціального значення цих технологій / В. В. Подольський [и др.]. - С.149-151
Інші автори: Вовк І. Б., Петербурзька В. Ф., Дронова В. Л.
Берестовой, О. А. О роли агонистов гонадотропин-рилизинг-гормонов в контролируемой гиперстимуляции яичников: диферелин - верный соратник в лечении бесплодия / О. А. Берестовой. - С.152-154
Дубенко, О. Д. Оптимізація діагностичних підходів у жінок із безплідністю в разі поєднання тиреоїдної та мамологічної патології / О. Д. Дубенко. - С.155-158
Подольський, В. В. Сучасні технології, спрямовані на діагностику і лікування безплідності консервативними та хірургічними методами / В. В. Подольський, А. Є. Дубчак. - С.159-164
Шлемкевич, А. М. Репродуктивные потреби во II триместре беременности у женщин с бесплодием различного генеза / А. М. Шлемкевич, С. Ю. Вдовиченко. - С.165-167
Ромащенко, О. В. Интравагинальное введение кольца Нова-Ринг - не проблема, а способ решения проблем оральных контрацептивов! / О. В. Ромащенко. - С.168-171
Конев, Э. Я. Контрацепция для женщины - как залог ощущения свободы / Э. Я. Конев. - С.172-175
Дубоссарская, З. М. Гормональная контрацепция и некоторые лечебные эффекты / З. М. Дубоссарская, Ю. А. Дубоссарская. - С.176-180
Вовк, І. Б. Застосування препарату Лавомакс у комплексному лікуванні жінок із фоновими процесами шийки матки, інфікованих вірусом папіломи людини / І. Б. Вовк [и др.]. - С.181-184
Інші автори: Корнацька А. Г., Калюта А. О., Борисюк О. Ю.
Товстановская, В. А. Местный иммунитет у женщин с заболеваниями шейки матки, инфицированных вирусом папилломы человека, и влияние на него препарата Изопринозин / В. А. Товстановская, А. Б. Прилуцкая, Н. Г. Бычкова. - С.186-188
Корнацька, А. Г. Порівняльне дослідження ефективності застосування макролідних антибіотиків спіраміцину та кларитроміцину в лікуванні жінок із хронічними запальними захворюваннями статевих органів хламідійно-уреаплазменної етіології / А. Г. Корнацька, О. Ю. Борисюк. - С.190-194
Аскарова, С. В. Частота выявления вируса простого герпеса и его ассоциаций с другими вирусами или бактериальной микрофлорой у беременных женщин / С. В. Аскарова. - С.196-197
Дахно, Ф. В. Звіт за прожиті 40 років після отримання диплома ОМІ / Ф. В. Дахно. - С.198-199
Юзько, О. М. Допоміжні репродуктивні технології в лікуванні безпліддя в Україні / О. М. Юзько [и др.]. - С.201-204
Інші автори: Юзько Т. А., Руденко Н. Г., Онищук О. Д., Коробко О. М.
Воробій, В. Д. Ефективність лікування безпліддя, зумовленого трубно-перитонеальним фактором / В. Д. Воробій [и др.]. - С.205
Інші автори: Босацький Я. В., Сніжко Т. Б., Головчак І. С., Волосовський П. Р.
Галайко, О. П. Діагностична ендоскопія для оцінки репродуктивної функції жінки / О. П. Галайко. - С.206
Григоренко, А. М. Лапароскопія в лікуванні оваріоварікоцеле в жінок з ідіопатичними формами безпліддя / А. М. Григоренко, С. М. Кириченко. - С.206
Захаренко, О. С. Ендоскопічна діагностика малих форм ендометріозу / О. С. Захаренко. - С.207
Качмар, В. Інноваційні технології ведення електронної медичної карти пацієнта / В. Качмар, О. Мороз. - С.208
Коробко, О. М. Стан мікробіоценозу ендометрія в жінок із безпліддям / О. М. Коробко. - С.209
Маслій, Ю. В. Ефективність застосування новітніх технологій (перенос ембріонів різного терміну, мононуклеари периферійної крові, антиTNFα-терапія) у пацієнток із багаторазовими невдалими програмами ДРТ / Ю. В. Маслій [и др.]. - С.210
Інші автори: Кременська Ю. В., Кременський М., Чорний В. О., Судома І. О.
Михайлишин, Л. О. Перенос ембріонів на 3-тю чи на 5-ту добу? Переваги та недоліки / Л. О. Михайлишин. - С.211
Николин, Л. Б. Ефективність і безпечність контрольованої стимуляції яєчників із застосуванням антагоністів гонадотропін-рилізинг-гормонів у циклах запліднення інвітро / Л. Б. Николин, Н. Г. Яцишин. - С.212-213
Онищук, О. Д. Діагностична гістероскопія після невдалих попередніх спроб запліднення in vitro / О. Д. Онищук. - С.213-214
Соболь, М. В. Рідкісний випадок незбалансованої транслокації в чоловіка з дисомією Х-хромосоми / М. В. Соболь, В. М. Бадюк. - С.215
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

4.


    Макарчук, О. М.
    Оптимізація гормональної підтримки в разі невиношування вагітності в ранні терміни гестації [Текст] / О. М. Макарчук, Н. Г. Яцишин // Здоровье женщины. - 2009. - № 3. - С. 87-89

Рубрики: Беременности сохранение

   Аборт самопроизвольный--лек тер


   Кринон 8%


   Прогестерон--тер прим


   Аборт угрожающий--лек тер


Дод.точки доступу:
Яцишин, Н. Г.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

5.


    Николин, Л. Б.
    Ефективність і безпечність контрольованої стимуляції яєчників із застосуванням антагоністів гонадотропін-рилізинг-гормонів у циклах запліднення інвітро [Текст] / Л. Б. Николин, Н. Г. Яцишин // Здоровье женщины. - 2009. - № 3. - С. 212-213

Рубрики: Оплодотворение IN VITRO

   Овуляция индуцированная


   Гонадорелин--антаг


Дод.точки доступу:
Яцишин, Н. Г.

Вільних прим. немає

Знайти схожі

6.
Шифр: ГУ1/2015/22/1
   Журнал

Галицький лікарський вісник . - Виходить кожного кварталу
2015р. Т. 22 № 1
Зміст:
Беш, О. М. Аналіз прихильності до лікування пацієнтів, хворих на бронхіальну астму / О. М. Беш. - С.6-9
Бучок, О. О. Аспекти дренування верхніх сечовивідних шляхів у хворих з гострим обструктивним пієлонефритом / О. О. Бучок. - С.9-13
Вакалюк, І. П. Особливості перебігу постійної форми фібриляції передсердь у хворих із супутніми хронічними дифузними запальними захворюваннями печінки на фоні тривалої варфаринотерапії / І. П. Вакалюк, І. М. Драпчак. - С.13-17
Виклюк, І. В. Клінічне обґрунтування методики діагностики нахилу кореня і відновлення кукси зуба / І. В. Виклюк, З. Р. Ожоган. - С.17-20
Валяк, Ю. М. Частота і види зубощелепних аномалій у дітей з деформаціями перегородки носа / Ю. М. Валяк, З. Р. Ожоган. - С.20-23
Гончар, М. Г. лікування гострого інтерстиціального панкреатиту шляхом застосування локальної гіпотермії в експерименті / М. Г. Гончар, Д. М. Винник. - С.23-25
Довганич, О. В. Синглетно-киснева терапія у комплексному лікування хворих на генералізований пародонтит / О. В. Довганич, В. І. Герелюк. - С.25-28
Квіт, А. Д. Клініко-мікробіологічні аспекти лікування пацієнтів із гострим ускладненим апендицитом / А. Д. Квіт, В. Т. Бочар, І. О. Куніна. - С.28-31
Кобрин, О. П. Вплив комплексного лікування на стан тканин пародонта у хворих на генералізований пародонтит із хронічною хламідійною інфекцією у віддалені терміни після лікування / О. П. Кобрин. - С.31-34
Козловська, І. М. Роль мікробної біоплівки в патогенезі перебігу ускладнених форм хронічної анальної тріщини / І. М. Козловська. - С.35-38
Костишин, А. Б. Показники графіків турно-амплітудного аналізу поверхневих електроміограм при виконанні жувальної проби у пацієнтів зі зниженою висотою прикусу в ранні терміни після тимчасового ортопедичного лікування / А. Б. Костишин, М. М. Рожко, Л. І. Пелехан. - С.38-42
Матвійчук, Х. Б. Вміст кортизолу у крові та ротовій рідині як критерій стресової реакції у хворих на генералізований пародонтит та ускладнення виразкової хвороби дванадцятипалої кишки / Х. Б. Матвійчук, А. П. Скалат, С. І. Скиданович. - С.42-45
Матейко, Г. Б. Вплив комплексного лікування і прегравідарної підготовки на перебіг та наслідки вагітності у жінок із герпетичною і цитомегаловірусною інфекціями / Г. Б. Матейко. - С.45-48
Михайленко, Т. М. Прогностичне значення деяких хімічних елементів ротової рідини осіб, що користуються знімними конструкціями зубних протезів, у процесі каменеутворення / Т. М. Михайленко, Г. М. Ерстенюк, М. М. Рожко. - С.48-52
Негрич, Т. І. Особливості перебігу розсіяного склерозу у жінок / Т. І. Негрич, Л. Б. Оринчак. - С.52-57
Ожоган, З. Р. Віддалені результати ортопедичного лікування хворих незнімними ортопедичними конструкціями залежно від функціонального стану опорних зубів / З. Р. Ожоган, Ю. В. Клим’юк. - С.57-59
Оринчак, М. А. Динаміка показників варіабельності серцевого ритму під впливом лікування омега-3 поліненасичених жирних кислот у пацієнтів із фібриляцією передсердь та серцевою недостатністю при метаболічному синдромі / М. А. Оринчак, М. М. Василечко. - С.59-64
Палійчук, В. І. Компенсаторно-відновні процеси в литковому м’язі через місяць впливу акрилових пластмас / В. І. Палійчук, М. М. Рожко, О. Я. Журакіеська. - С.64-67
Петришин, С. В. розповсюдженність і клінічні особливості патологічної стертості твердих тканин зубів, поєднаної з дефектами зубних рядів, захворюваннями тканин пародонта та зубощелепними деформаціями / С. В. Петришин, З. Р. Ожоган. - С.67-69
Присяжнюк, В. П. Ефективність використання кверцетину у хворих на хронічний гепатит невірусного походження різного віку / В. П. Присяжнюк. - С.70-73
Пришляк, О. Я. Клініко-епідеміологічні особливості перебігу та стан неспецифічного захисту ротової порожнини у хворих на вітряну віспу / О. Я. Пришляк [и др.]. - С.73-75
Інші автори: Бойчук О. П., Кобрин Т. З., Пюрик В. Ф., Мазурок У. Я., Кобрин О. П., Кобрин Н. Т., Гуровська Н. П., Верес О. В.
Решетар, Д. В. Показники оксидантно-антиоксидантної системи та ендогенної інтоксикації у реконвалесцентів після негоспітальних пневмоній / Д. В. Решетар. - С.76-78
Рожко-Гунчак, О. М. Роль преортодонтичного лікування дітей в комплексній профілактиці зубощелепних аномалій / О. М. Рожко-Гунчак. - С.78-81
Ромаш, І. Р. Динаміка психопатологічних порушень у хворих на параноїдну шизофренію у процесі терапії атиповими нейролептиками / І. Р. Ромаш. - С.81-84
Федоров, С. В. Вплив івабрадину та омега-3 поліненасичених жирних кислот на показники вродженого імунітету у хворих із серцевою недостатністю / С. В. Федоров. - С.84-86
Черенько, С. О. Ультразвукові особливості ураження печінки у хворих на ко-інфекцію туберкульоз/ВІЛ у поєднанні з вірусними гепатитами В та/або С / С. О. Черенько, Л. Я. Манів. - С.86-89
Чернюк, Н. В. Діагностична значущість клініко-біохімічних, інструментальних, імуногенетичних показників у розвитку коморбідної патології дихальної та серцево-судинної систем за даними факторного аналізу / Н. В. Чернюк. - С.89-92
Яцишин, Р. І. Підвищення ефективності лікування хворих на остеоартроз у поєднанні з абдомінальним ожирінням на фоні дисліпідемії / Р. І. Яцишин, М. Я. Сухоребська. - С.92-96
Яцишин, Н. Г. Профілактика недоношування у жінок з гормональною дисфункцією яйників в анамнезі / Н. Г. Яцишин. - С.97-99
Головчак, І. С. Сучасна лекція / І. С. Головчак. - С.100-101
Дмитренко, І. А. Тестовий контроль - сучасний підхід до становлення навчального процесу на кафедрі ортопедичної стоматології / І. А. Дмитренко. - С.101-103
Довганич, Н. В. Особливості викладання біології з основами генетики студентам фармацевтичного факультету та роль кредитно-модульної системи в організації навчального процесу / Н. В. Довганич. - С.104-105
Жураківська, О. Я. Навчально-дослідна робота студентів як засіб підвищення ефективності навчального процесу у вищих медичних закладах України / О. Я. Жураківська. - С.106-107
Кулаєць, Н. М. Навчальна історія хвороби як структурний елемент практичного заняття з внутрішньої медицини / Н. М. Кулаєць. - С.107-109
Мокія-Сербіна, С. О. Лекція як форма навчання у професійній освіті лікарів-педіатрів / С. О. Мокія-Сербіна. - С.109-110
Ожоган, І. А. Практична підготовка студентів з терапевтичної стоматології / І. А. Ожоган. - С.111-112
Пилипчук, В. І. Переривисті курси як форма безперервного післядипломного навчання лікарів-хірургів / В. І. Пилипчук. - С.112-114
Рожко-Гунчак, О. М. Роль науково-дослідницьких робіт та студентських гуртків у становленні майбутніх лікарів-стоматологів / О. М. Рожко-Гунчак. - С.114-115
Сем’янчук, В. Б. Особливості навчання деонтологічних принципів спілкування лікарів-інтернів з пацієнтами на післядипломній освіті / В. Б. Сем’янчук. - С.116-117
Фрич, Н. І. Аналіз успішності студентів-іноземців зі спеціальності «Лікувальна справа» на кафедрі медичної біології і медичної генетики / Н. І. Фрич. - С.117-1119
Яцишин, Н. Г. Право на недосконалість як важлива складова становлення особистості / Н. Г. Яцишин. - С.119-120
Дієва, Т. В. Методичні засади та алгоритм диференційованого планування робочого дня лікарів-стоматологів на ортопедичному прийомі. (Частина І. Одиночні коронки, мостоподібні протези) / Т. В. Дієва. - С.121-127
Соломчак, Д. Б. Аналіз організації диспансерного спостереження хворих на сечокам’яну хворобу / Д. Б. Соломчак. - С.127-130
Строй, О. О. Прогнозування імовірності розвитку метастазів у хворих з раком нирки / О. О. Строй. - С.130-134
Антонів, Р. Р. Місцева терапія з використанням розчину мірамістину в комплексному лікування хворих на хронічний уретрит та уретропростатит / Р. Р. Антонів. - С.135-137
Гайова, І. М. Способи підсилення звучання серцевих шумів при аускультації / І. М. Гайова. - С.137-139
Дельва, Ю. В. Вторинна гіперурікемія у хворих на ревматологічні захворювання / Ю. В. Дельва [и др.]. - С.139-141
Інші автори: Скробач Н. В., Гавриш І. Т., Вишиванюк В. Ю.
Козлова, І. В. Помпова інсулінотерапія: нові перспективи лікування цукрового діабету / І. В. Козлова. - С.142145
Мергель, Т. В. Стан скоротливої здатності лівого шлуночка у хворих після перенесеного інфаркту міокарда у процесі відновного лікування / Т. В. Мергель. - С.145-147
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

7.
Шифр: ВУ9/2015/2
   Журнал

Вісник наукових досліджень . - Виходить кожного кварталу
2015р. № 2 . - 83.92, р.
Зміст:
Малахова, С. М. Розвиток молекулярної генетики в спорті: прогнози і перспективи / С. М. Малахова. - С.4-6
Фуштей, І. М. Зв’язок ремоделювання міокарда лівого шлуночка та ендотеліальної функції у хворих на гіпертонічну хворобу в поєднанні з цукровим діабетом 2 типу / І. М. Фуштей, Е. Ю. Гура. - С.7-12
Венгер, О. П. Особливості проявів тривожності в емігрантів та реемігрантів, хворих на депресивні розлади / О. П. Венгер. - С.13-15
Боярчук, О. Р. Рівень церулоплазміну в дітей із гострою ревматичною лихоманкою та хронічною ревматичною хворобою серця / О. Р. Боярчук. - С.16-18
Далимова, Д. А. Исследование ассоциации генотипов VACA и CAGA бактерии helicobacter pylori с гастродуоденальными заболеваниями в Узбекистане / Д. А. Далимова [и др.]. - С.19-22
Інші автори: Абдурахимов А., Юсупов Ш. А., Турдикулова Ш. У.
Погорєлов, В. М. Енергетичний метаболізм ішемії міокарда хворих на хронічне легеневе серце та його корекція / В. М. Погорєлов, Б. О. Шелест, О. В. Зайцева. - С.23-26
Ляхович, Р. М. Встановлення та використання автоматичних зовнішніх дефібриляторів у громадських місцях Тернополя - ефективний елемент надання домедичної допомоги при раптовій зупинці кровообігу / Р. М. Ляхович. - С.27-29
Швед, М. І. Особливості корекції метаболічних порушень у хворих на стабільну стенокардію та субклінічний гіпотиреоз залежно від тривалості хвороби / М. І. Швед, І. Б. Припхан. - С.30-34
Пасічник, С. М. Оцінка результатів комплексного лікування поверхневих форм раку сечового міхура / С. М. Пасічник. - С.35-36
Zhulkevich, I. V. Age as a determinant of vertebral trabecular bone status in hodgkin lymphoma patients after completion of chemotherapy: a prospective study / I. V. Zhulkevich, Yu. V. Yavorska. - С.37-40
Кас, Ю. В. Особливості гострої закритої черепно- мозкової травми, зумовленої вибуховою хвилею, в учасників бойових дій на сході України / Ю. В. Кас, В. О. Коршняк, В. Т. Поліщук. - С.41-44
Galaychuk, l. Y. Spectro- photometric diagnosis of dermatoscopic images of pigmented skin tumors / l. Y. Galaychuk, O. S. Hotsko, Y. R. Danylchuk. - С.45-47
Підмурняк, О. О. Віддаленні результати лапароскопічних та ретроперитонео- скопічних операційних втручань з приводу кіст нирок / О. О. Підмурняк. - С.48-50
Лісяна, Т. О. Мікробіологічна характеристика статевих шляхів у вагітних жінок після екстракорпорального запліднення / Т. О. Лісяна [и др.]. - С.51-54
Інші автори: Пономарьова І. Г., Сопко Я. О., Доброчинська Л. І., Ковальчук О. А.
Толокова, Т. І. Етіопатогенетичне лікування патологічних процесів шийки матки / Т. І. Толокова. - С.55-57
Яцишин, Н. Г. Ефективність і безпечність використання керованої оваріальної гіперстимуляції у лікуванні безпліддя / Н. Г. Яцишин. - С.58-60
Мелень, А. П. Вплив магістралізації зовнішньої сонної артерії на неврологічну симптоматику в пацієнтів з оклюзією внутрішньої сонної артерії / А. П. Мелень. - С.61-63
Сохор, Н. Р. Деякі особливості гострого періоду атеротромботичного ішемічного інсульту / Н. Р. Сохор. - С.64-67
Кузик, Ю. І. Фібром’язова дисплазія внутрішніх сонних артерій: клінічний та патоморфологічний аналіз операційного матеріалу / Ю. І. Кузик. - С.68-71
Мочульська, О. М. Фактори ризику виникнення алергічних захворювань та характер їх впливу на перебіг атопічного дерматиту і “атопічного маршу” / О. М. Мочульська. - С.72-77
Бутницький, Ю. І. Роль фіброезофагогастродуоденоскопії у виявленні патології верхніх відділів шлунково-кишкового тракту в дітей / Ю. І. Бутницький, В. Ф. Лобода, К. Т. Глушко. - С.78-79
Юрчишин, О. М. Особливості перебігу психофізіологічної адаптації у дітей із різним рівнем йодної забезпеченості / О. М. Юрчишин. - С.80-81
Аршинніков, Р. С. Ефективність методу професійної гігієни порожнини рота у пацієнтів із різними видами зубних відкладень та карієс- резистентністю емалі зубів / Р. С. Аршинніков. - С.82-85
Скалат, А. П. Віддалені клінічні результати комплексного лікування захворювань пародонта у хворих на тлі специфічної патології органів дихання / А. П. Скалат. - С.86-88
Корда, М. М. Оцінка ефективності комплексної корекції ураження печінки при експериментальній політравмі / М. М. Корда, О. О. Кулянда, В. Ю. Габрусєв. - С.89-92
Білоокий, О. В. Стан клубочково-канальцевого та канальцево-канальцевого балансу за інфікованого експериментального жовчного перитоніту / О. В. Білоокий [и др.]. - С.93-96
Інші автори: Роговий Ю. Є., Білоокий В. В., Гринчук Ф. В.
Гнатюк, М. С. Особливості структури артеріального русла легеневого серця з різними типами кровопостачання / М. С. Гнатюк, О. Б. Слабий. - С.97-99
Терлецька, О. І. Зміни біомаркерів оксидативного стресу, індукованого гіпотиреоїдною дисфункцією, та корекція їх методом інтервального гіпоксичного тренування / О. І. Терлецька, О. Г. Мисаковець, О. І. Чупашко. - С.100-102
Головатюк, Л. М. Особливості локальних імунних реакцій в слизовій оболонці товстої кишки при токсичному гепатиті / Л. М. Головатюк. - С.103-105
Флекей, Н. В. Вивчення токсичності натрію хлориду на організм піддослідних тварин в умовах гострого санітарно-токсикологічного досліду / Н. В. Флекей. - С.106-107
Гладких, Ф. В. Характеристика протизапальної та знеболювальної активності ібупрофену та його комбінації з вінбороном на моделі ад’ювантного артриту в щурів / Ф. В. Гладких, Н. Г. Степанюк. - С.108-111
Завадська, Т. С. Вплив фотодинамічної модифікації крові на експериментальні гліоми щурів / Т. С. Завадська, О. Є. Кузів, І. О. Штонь. - С.112-114
Гнатюк, М. С. Особливості ремоделювання стінки сечового міхура при гострій затримці сечі в умовах пострезекційної легеневої гіпертензії / М. С. Гнатюк, М. С. Гнатюк. - С.115-117
Ковальчук, Л. Й. Комплексна оцінка структурно-функціональних змін в організмі здорових щурів, що споживали в якості питної воду озера Ялпуг / Л. Й. Ковальчук [и др.]. - С.118-120
Інші автори: Мокієнко А. В., Насібуллін Б. А., Олешко О. Я., Бахолдіна О. І.
Сельський, П. Р. Обґрунтування застосування ROC-аналізу показників успішності з фундаментальних медичних дисциплін в якості маркерів визначення груп ризику при складанні ліцензійного інтегрованого іспиту для підвищення якості підготовки лікарів / П. Р. Сельський. - С.121-125
Петренко, Н. В. Нові підходи до оптимізації системи харчування молоді / Н. В. Петренко. - С.126-128
Zhulkevich, I. V. Primary pulmonary Non-Hodgkin’s lymphoma / I. V. Zhulkevich, Т. Yu. Uglyar, N. V. Deresh. - С.129-131
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі
Перейти до описів статей

8.


    Яцишин, Н. Г.
    Ефективність і безпечність використання керованої оваріальної гіперстимуляції у лікуванні безпліддя [Текст] / Н. Г. Яцишин // Вісник наукових досліджень. - 2015. - № 2. - С. 58-60


MeSH-головна:
БЕСПЛОДИЕ -- INFERTILITY (терапия)
ОПЛОДОТВОРЕНИЕ IN VITRO -- FERTILIZATION IN VITRO (тенденции)

РЕТРОСПЕКТИВНЫЕ ИССЛЕДОВАНИЯ -- RETROSPECTIVE STUDIES
Вільних прим. немає

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)