Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
в найденном
 Найдено в других БД:Книги (1)
Формат представления найденных документов:
полный информационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>A=Іванишин, Л. Я.$<.>)
Общее количество найденных документов : 36
Показаны документы с 1 по 10
 1-10    11-20   21-30   31-36 
1.

Заглавие журнала :Сучасна педіатрія -2021г.,N 4
Интересные статьи :
Березенко В. С. Особливості клінічного перебігу хвороби Вільсона в дітей/ В. С. Березенко [та ін.] (стр.6-12)
Шевченко Н. С. Рівень забезпеченя йодом дітей шкільного віку з хронічними соматичними захворюваннями/ Н. С. Шевченко [та ін.] (стр.13-18)
Колоскова О. К. Коморбідність бронхіальної асми та алергічного риніту за його альтернативного перебігу в дітей шкільного віку/ О. К. Колоскова [та ін.] (стр.19-23)
Сорокман Т. В. Частота залучення в патологічний процес різних відділів шлунково-кишкового тракту в дітей із біліарною дисфункцією/ Т. В. Сорокман, Л. Ю. Хлуновська, І. Я. Лозюк (стр.24-28)
Боярчук О. Р. Аналіз обізнаності лікарів практичної медицини щодо діагностики та лікування фарингіту в дітей/ О. Р. Боярчук, О. М. Мочульська (стр.29-35)
Марушко Ю. В. Профілактика дефіциту вітаміну D у дітей. Стан проблеми у світі та Україні/ Ю. В. Марушко, Т. В. Гищак (стр.36-45)
Мокия-Сербина С. А. Подострый кашель у детей дошкольного возраста: дифференциальная диагностика и дифференцированная терапия в условиях амбулаторной практики/ С. А. Мокия-Сербина, Т. В. Литвинова, Н. И. Заболотняя (стр.46-55)
Мартинюк В. Ю. Сучасний підхід до діагностики та лікування судом у новонароджених та дітей раннього віку/ В. Ю. Мартинюк [та ін.] (стр.56-75)
Алєксеєва Ю. І. Хвороба Вільсона-Коновалова: гострий початок, перебіг, діагностика та лікування (клінічний випадок)/ Ю. І. Алєксеєва [та ін.] (стр.76-81)
Лісецька І. С. Роль студентського наукового гуртка в підготовці висококваліфікованих фахівців під час дистанційного навчання/ І. С. Лісецька (стр.82-85)
Интересные статьи :
Найти похожие


2.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Алєксеєва Ю. І., Туркін Ю. В., Синоверська О. Б., Іванишин Л. Я., Волошинович В. М.
Заглавие : Хвороба Вільсона-Коновалова: гострий початок, перебіг, діагностика та лікування (клінічний випадок)
Место публикации : Сучасна педіатрія. Україна. - Київ, 2021. - N 4. - С. 76-81 (Шифр СУ66/2021/4)
Примечания : Бібліогр. наприкінці ст.
MeSH-главная: ГЕПАТОЛЕНТИКУЛЯРНАЯ ДЕГЕНЕРАЦИЯ -- HEPATOLENTICULAR DEGENERATION
ДЕТИ -- CHILD
ОПИСАНИЕ СЛУЧАЕВ -- CASE REPORTS
Аннотация: Наведено відомості про основні моменти етіології та патогенезу хвороби Вільсона–Коновалова як гепатолентикулярної дегенерації, пов’язаної з надмірним накопиченням міді в тканинах організму внаслідок успадкованого за аутосомно-рецесивним механізмом дефекту білка, який транспортує мідь. Описано рідкісний випадок дебюту і перебігу хвороби в пацієнтки, яка перебувала на обстеженні та лікуванні в КНП «Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради». Основну увагу зосереджено на гострому, атиповому початку захворювання, зокрема, на ознаках вираженого інтоксикаційного синдрому, обумовленого проявами печінкової енцефалопатії, стероїд-індукованим діабетом, анемією складного ґенезу, коронавірусною хворобою, піодермією. Показано труднощі діагностики хвороби на тлі відстроченої маніфестації основних патогномонічних проявів і відсутності достовірних ознак захворювання. Описано клінічну картину цього випадку та особливості перебігу. Наведено показники основних клініко-лабораторних методів дослідження. Показано результати інструментальних методів діагностики та методів генетичного обстеження, як у лабораторіях України, так і за кордоном, що дало змогу підтвердити діагноз хвороби Вільсона Коновалова. Детально описано лікування цього клінічного випадку не тільки на місцевому рівні, але й в основній провідній науково-дослідній установі України — Національній дитячій спеціалізованій лікарні «ОХМАТДИТ» і Національному інституті хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова. Наведено рекомендації з подальшого спостереження та лікування дитини за місцем проживання після проведеної ортотопічної трансплантації лівої долі печінки від живого родинного донора. Дослідження виконано відповідно до принципів Гельсінської декларації. На проведення досліджень отримано інформовану згоду батьків дитини
Найти похожие

3.

Заглавие журнала :Сучасна педіатрія -2020г.,N 4
Интересные статьи :
Марушко Р. В. Стандарти істотної еквівалентності між системами акредитації безперервного професійного розвитку/ Р. В. Марушко (стр.7-13)
Експертний круглий стіл "Вакцинація дітей груп ризику проти пневмококової інфекції (м.Київ, 25.01.2020 р.) (стр.14-17)
Охотнікова О. М. Клінічний протокол медичної допомоги дітям із коронавірусною інфекцією (COVID-19), яка перебігає на фоні хронічних соматичних захворювань/ О. М. Охотнікова [та ін.] (стр.18-32)
Багацька Н. В. Щодо ролі спадкових та середовищних чинників ризику у формуванні остеоартрозу в підлітків/ Н. В. Багацька, В. Є. Нефідова (стр.33-37)
Порохня Н. Г. Прогнозування розвитку недостатності мітрального клапана у дітей з інфекційним і ревматичним ендокардитами/ Н. Г. Порохня (стр.38-44)
Воробйова Н. В. Сучасні клініко-лабораторні особливості перебігу ротавірусної інфекції у дітей раннього віку в Запорізькій області/ Н. В. Воробйова, О. В. Усачова, Т. Б. Матвєєва (стр.45-52)
Ошлянська О. А. Особливості стану серцево-судинної системи у хворих на ювенільні ідіопатичні артрити/ О. А. Ошлянська, А. Г. Арцимович (стр.53-60)
Ковальчук Т. А. Особливості профілю вітаміну В6 у дітей та підлітків із вазовагальними синкопе/ Т. А. Ковальчук (стр.61-66)
Безруков Л. О. Математична модель сепсису новонароджених, батьки яких проживали в місцях різної екологічної обстановки/ Л. О. Безруков, О. В. Власова, Є. З Трекуш (стр.67-72)
Охотнікова О. М. ГРВІ влітку: різноманітні та небезпечні/ О. М. Охотнікова, О. В. Поночевна (стр.73-80)
Горобець А. О. Особливості нутритивного статусу, його оцінки та нутритивної підтримки при хронічних захворюваннях печінки в дітей/ А. О. Горобець, В. С. Березенко, Л. О. Леванда (стр.81-92)
Рейтмаєр М. Й. Дебют і перебіг рідкісного ювенільного дерматоміозиту. Частина 1: клінічний випадок/ М. Й. Рейтмаєр [та ін.] (стр.93-98)
Усачова О. В. Вітряна віспа і стрептококова інфекція: клінічний приклад поєднаного перебігу вітряної віспи і скарлатини/ О. В. Усачова [та ін.] (стр.99-103)
Интересные статьи :
Найти похожие


4.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Волосянко А. Б., Рейтмаєр М. Й., Іванишин Л. Я.
Заглавие : Історія терміну "ювенільний ревматоїдний артрит", його еволюція та сучасне трактування
Место публикации : Сучасна педіатрія. Україна. - Київ, 2020. - N 2. - С. 83-88 (Шифр СУ66/2020/2)
Примечания : Бібліогр. наприкінці ст.
MeSH-главная: АРТРИТ ЮВЕНИЛЬНЫЙ -- ARTHRITIS, JUVENILE
Аннотация: В історичній послідовності викладено основні етапи розвитку дитячої ревматології з особливим ухилом на передумови виникнення терміну «ювенільний ревматоїдний артрит». Зазначено причини виокремлення цього захворювання з аналогічної патології суглобів у дорослих. Показано еволюцію номенклатури ювенільного ревматоїдного артриту, починаючи з 1946 року і до наших днів. Окремо розглядаються причини введення терміну «ювенільний ідіопатичний артрит». Викладено класифікаційні та термінологічні розбіжності щодо патології у різних країнах світу. Показано внесок визначних вчених та міжнародних організацій у вивчення цієї проблеми. Звертається увага на проблемні питання трактування номенклатури хронічних захворювань суглобів дітей в Україні і світі. Зроблено припущення, що вже найближчим часом буде запропоновано нову номенклатурну та класифікаційну платформу ювенільних артритів
Найти похожие

5.

Заглавие журнала :Сучасна педіатрія -2020г.,N 2
Интересные статьи :
Косаківська І. А. Стан слухової функції у дітей з аденоїдними вегетаціями/ І. А. Косаківська (стр.8-11)
Кушніренко С. В. Вплив ранньої ренопротекції на сповільнення прогресування хронічної хвороби нирок у дітей/ С. В. Кушніренко (стр.12-16)
Шевелицька В. А. Фонокардіографія і відкрита артеріальна протока у недоношених новонароджених дітей/ В. А. Шевелицька, Т. К. Мавропуло, С. О. Мокія-Сербіна (стр.17-24)
Марунчин Т. А. Клініко-імунологічна характеристика дітей із первинними гіпогаммаглобулінеміями/ Т. А. Марунчин, А. П. Волоха (стр.25-32)
Марушко Ю. В. Мелатонін- і кортизол-продукуюча функція у дітей із хронічним гастродуоденітом та первинною артеріальною гіпертензією/ Ю. В. Марушко [та ін.] (стр.33-37)
Усачова О. В. Особливості перебігу серозних менінгітів герпетичної етіології/ О. В. Усачова [та ін.] (стр.38-42)
Стогова О. В. Місце інструментальних методів дослідження у діагностиці анатомічних варіантів вродженої коригованої транспозиції магістральних артерій та у визначенні показань до різних типів хірургічного лікування вади/ О. В. Стогова [та ін.] (стр.43-49)
Дынник В. А. Физическое и половое развитие девочек из зоны вооруженного конфликта как индикатор репродуктивного потенциала/ В. А. Дынник (стр.50-55)
Турчина С. І. Тиреоїдна дисфункція та дитяче ожиріння (огляд літератури і власні дослідження)/ С. І. Турчина [та ін.] (стр.56-62)
Міщенко О. Я. Мукоактивні препарати в лікуванні бронхіту у дітей: фокус на препарати з екстрактом плюща/ О. Я. Міщенко (стр.63-68)
Кітам В. О. Використання методу полімеразної ланцюгової реакції реального часу для оцінки таксономічного складу мультикомпонентних пробіотиків, які використовуються у педіатрії/ В. О. Кітам [та ін.] (стр.76-82)
Волосянко А. Б. Історія терміну "ювенільний ревматоїдний артрит", його еволюція та сучасне трактування/ А. Б. Волосянко, М. Й. Рейтмаєр, Л. Я. Іванишин (стр.83-88)
Міщенко О. Я. Можливості підвищення ефективності фармакотерапії гострих респіраторних вірусних інфекцій у дітей/ О. Я. Міщенко (стр.89-92)
Мальська А. А. Рідкісний випадок Тетради Фалло із відсутністю клапана легеневої артерії/ А. А. Мальська, О. Б. Куриляк (стр.93-99)
Дудник В. М. Туберозний склероз: рідкісний випадок у практиці дитячого нефролога/ В. М. Дудник [та ін.] (стр.100-103)
Лісецька І. С. Роль студентського наукового гуртка у підготовці майбутніх висококваліфікованих спеціалістів/ І. С. Лісецька (стр.104-107)
Интересные статьи :
Найти похожие


6.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Ретмаєр М. Й., Волосянко А. Б., Синоверська О. Б., Іванишин Л. Я., Алексеєва Ю. І.
Заглавие : Дебют і перебіг рідкісного ювенільного дерматоміозиту. Частина ІІ: клінічний аналіз із порівняльно-аналітичним оглядом літератури
Место публикации : Сучасна педіатрія. Україна. - Київ, 2020. - N 5. - С. 45-51 (Шифр СУ66/2020/5)
Примечания : Бібліогр. наприкінці ст.
MeSH-главная: ДЕРМАТОМИОЗИТ -- DERMATOMYOSITIS
ДЕТИ -- CHILD
Аннотация: У першій частині статті описано рідкісний випадок дебюту і перебігу ювенільного дерматоміозиту. У другій частині проведено порівняльно-клінічний аналіз результатів власного спостереження з іншими аналогічними повідомленнями. Основна увага зосереджена на атипових варіантах початку захворювання, зокрема ознаках вираженого інтоксикаційного синдрому, геморагічно-некротичного висипу, анасарки, ураження ротової порожнини у вигляді стоматиту та виразково-некротичного глоситу. Показано труднощі ранньої діагностики хвороби на тлі відстроченої маніфестації патогномонічних шкірних проявів та відсутності достовірних ознак міопатичного синдрому. Визначено клініко-лабораторні особливості аміопатичного ювенільного дерматоміозиту зі стійким ураженням шкіри. Представлено три диференційовані плани-рекомендації фахівців Північноамериканського альянсу дитячого артриту та ревматологічних досліджень у педіатрії стосовно лікування хворих, у котрих ніколи не було ураження м’язової тканини та тих, у кого клінічні прояви міопатії спостерігалися тільки в перші місяці хвороби. Простежено сучасні тенденції досягнень та прогалин щодо класифікації, діагностики та лікування різних форм ювенільного дерматоміозиту. На основі огляду та аналізу наукових публікацій висвітлено можливі прогностичні наслідки аміопатичної форми захворювання у дітей
Найти похожие

7.

Заглавие журнала :Сучасна педіатрія -2020г.,N 5
Интересные статьи :
Кашкалда Д. А. Особенности изменений стресс-регулирующих систем у подростков с сердечно-сосудистой патологией при эндотелиальной дисфункции/ Д. А. Кашкалда (стр.8-14)
Косаковський А. Л. Особливості ураження ЛОР-органів у дітей з синдромом Дауна/ А. Л. Косаковський, Ю. В. Гавриленко, М. А. Кияниця (стр.15-18)
Боярчук О. Р. Оцінка факторів впливу на ставлення батьків до імунопрофілактики/ О. Р. Боярчук, В. А. Міщанчук (стр.19-23)
Марушко Р. В. Аналіз стану здоров’я дітей першого року життя/ Р. В. Марушко, О. О. Дудіна, Т. Л. Марушко (стр.24-32)
Банадига Н. В. Практичні аспекти хвороби Лайма у дітей/ Н. В. Банадига, І. О. Рогальський (стр.33-38)
Авраменко І. Ю. Хвороба Помпе: діагностика та сучасні підходи до терапії/ І. Ю. Авраменко, Н. С. Косминіна (стр.39-44)
Ретмаєр М. Й. Дебют і перебіг рідкісного ювенільного дерматоміозиту. Частина ІІ: клінічний аналіз із порівняльно-аналітичним оглядом літератури/ М. Й. Ретмаєр [та ін.] (стр.45-51)
Овчаренко Л. С. Особливості терапії секреторно-евакуаторних порушень при гострих бронхітах у дітей з порушенням функції зовнішнього дихання/ Л. С. Овчаренко [та ін.] (стр.52-58)
Маменко М. Є. Вплив застосування комбінації Lactobacillus reuteri DSM 17938 із вітаміном D на рівень 25(OH)D у сироватці крові дітей раннього віку/ М. Є. Маменко, М. Р. Романько (стр.59-68)
Мальцев Д. В. Бронхомед Бальзам як засіб вибору патогенетичної і симптоматичної терапії гострих запальних хвороб респіраторної системи людини/ Д. В. Мальцев (стр.70-74)
Синдром бронхіальної обструкції у дітей (візинг, свистяче дихання) (стр.75-103)
Интересные статьи :
Найти похожие


8.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Рейтмаєр М. Й., Волосянко А. Б., Синоверська О. Б., Іванишин Л. Я., Алексеєва Ю. І.
Заглавие : Дебют і перебіг рідкісного ювенільного дерматоміозиту. Частина 1: клінічний випадок
Место публикации : Сучасна педіатрія. Україна. - Київ, 2020. - N 4. - С. 93-98 (Шифр СУ66/2020/4)
Примечания : Бібліогр. наприкінці ст.
MeSH-главная: ДЕРМАТОМИОЗИТ -- DERMATOMYOSITIS
ДЕТИ -- CHILD
ОПИСАНИЕ СЛУЧАЕВ -- CASE REPORTS
Аннотация: Описано випадок дебюту та перебігу рідкісного ювенільного дерматоміозиту (ЮДМ). Особливість цього випадку полягає в тому, що хвороба розпочалася з домінування ознак вираженої інтоксикації, виразково-некротичного ураження язика та анасарки. Типові шкірні клінічні прояви хвороби були відстрочені на один місяць. Лабораторне дослідження виявило підвищення рівня показників гострої фази запального процесу та титрів антинуклеарних антитіл, а серед ферментів, специфічних для міопатичного синдрому, позитивною виявилася тільки збільшена активність аланінамінотрансферази. Електроміограма будь-яких порушень не зафіксувала. Через два роки констатовано коморбідність хвороби з простою формою псоріазу. Тривале (семирічне) спостереження дозволило констатувати хронічний аміопатичний перебіг хвороби. Показано, що використання стандартного лікування метилпреднізолоном, метотрексатом та плаквенілом в такому випадку виявилось недостатньо ефективним. У другій частині статті буде наведено огляд літератури стосовно інших нетипових варіантів прояву та перебігу ЮДМ та здійснено порівняльний клінічний аналіз цього клінічного випадку з іншими подібними спостереженнями
Найти похожие

9.

Заглавие журнала :Здоровье ребёнка -2012г.,N 3
Интересные статьи :
Симпозиум "Синкопальные состояния кардиоваскулярного генеза у детей" (стр.8-17)
Нагорная Н. В. Синкопальные состояния кардиоваскулярного генеза у детей/ Н. В. Нагорная [и др.] (стр.8-17)
Дудник В. М. Оцінка порушень гемопоезу та стану функції нирок у дітей, хворих на хронічний гломерулонефрит, залежно від алельного поліморфізму генів інтерлекінів-10 та 1В/ В. М. Дудник, Г. Ю. Звенігородська (стр.18-21)
Харченко Ю. П. Оптимизация терапии герпесвирусной инфекции у детей/ Ю. П. Харченко [и др.] (стр.22-26)
Боярська Л. М. Особливості психоемоційного стану дітей та підлітків із гастроезофагеальною рефлюксною хворобою/ Л. М. Боярська [и др.] (стр.30-34)
Лучак М. В. Вивчення активності гепатоцелюлярних маркерів сироватки крові у дітей, які проживають в екологічно несприятливому районі/ М. В. Лучак [и др.] (стр.37-39)
Прохоров Е. В. Эволюция ювенильного анкилозирующего спондилоартрита/ Е. В. Прохоров [и др.] (стр.40-43)
Іванько О. Г. Досвід фізичної реабілітації підлітків із первинною артеріальною гіпертензією в умовах навчального закладу/ О. Г. Іванько [и др.] (стр.44-48)
Деньга В. Р. Генетичні предиктори розвитку недіабетичних кетоацидозів у дітей на тлі інфекційних діарей/ В. Р. Деньга (стр.49-52)
Поляков Д. П. Оптимизация ведения послеоперационного периода при тонзиллэктомии и вскрытии паратонзиллярного абсцесса у детей/ Д. П. Поляков, С. Р. Люманова, Д. А. Турусов (стр.55-57)
Лембрик І. С. Особливості перебігу полікістозу нирок у дітей : дані літератури та опис клінічного випадку/ І. С. Лембрик [и др.] (стр.58-60)
Чернышева О. Е. Гипертермический синдром у детей : механизмы развития, особенности течения, методы терапии/ О. Е. Чернышева [и др.] (стр.61-64)
Пухлик С. М. Нарушения носового дыхания у детей и современные способы его коррекции/ С. М. Пухлик (стр.67-70)
Нагорная Н. В. Неинвазивное электрофизиологическое исследование - современный метод диагностики нарушений ритма и проводимости у детей/ Н. В. Нагорная, Е. В. Пшеничная, С. А. Паршин (стр.71-76)
Маменко М. Є. Сучасні підходи до профілактики йододефіцитних захворювань у дітей раннього віку (частина 2)/ М. Є. Маменко, Н. А. Бєлих (стр.77-80)
Локшина Э. Э. Некоторые аспекты терапии острых респираторных заболеваний у детей с аллергией/ Э. Э. Локшина [и др.] (стр.83-88)
Лысенко А. В. Атипичное течение острого гематогенного остеомиелита у ребенка/ А. В. Лысенко [и др.] (стр.89-90)
Кривченя Д. Ю. Антиэндотоксиновый иммунитет у детей с гнойно-септическими заболеваниями на этапе госпитализации/ Д. Ю. Кривченя [и др.] (стр.93-97)
Старец Е. А. Дифференциальная диагностика и ведение неонатальных желтух : современное состояние проблемы/ Е. А. Старец, Н. А. Малиновская, Н. В. Мовлянова (стр.98-102)
Брандис Т. Место цефалоспориновых антибиотиков в лечении инфекций мочевой системы у детей/ Т. Брандис (стр.105-106)
Богадельников И. В. Лейшманиоз - сюрприз с Востока/ И. В. Богадельников [и др.] (стр.107-109)
Абатуров А. Е. Синдром парциальной трисомии короткого плеча хромосомы 3, сопровождающийся сахарным диабетом/ А. Е. Абатуров [и др.] (стр.110-112)
Богадельников И. В. Лечить или ждать?/ И. В. Богадельников [и др.] (стр.113-115)
Абатуров А. Е. Катионные антимикробные пептиды системы неспецифической защиты респираторного тракта : дефензины и кателицидины. Дефензины - молекулы, переживающие ренессанс (часть 5)/ А. Е. Абатуров (стр.116-122)
Интересные статьи :
Найти похожие


10.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Лембрик І. С., Іванишин Л. Я., Шлімкевич І. В., Якимів С. І.
Заглавие : Особливості перебігу полікістозу нирок у дітей : дані літератури та опис клінічного випадку
Место публикации : Здоровье ребенка. - 2012. - № 3. - С. 58-60 (Шифр ЗУ27/2012/3)
Предметные рубрики: Почка поликистозная-- дети-- описание случая-- диагн --лек тер
Найти похожие

 1-10    11-20   21-30   31-36 
 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)