Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
в найденном
 Найдено в других БД:Книги (52)Высшее образование (8)Краеведение (1)
Формат представления найденных документов:
полный информационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>A=Бойко, В.$<.>)
Общее количество найденных документов : 939
Показаны документы с 1 по 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Бойко В. В., Лихман В. М., Шевченко О. М., Ткачук О. Ю., Меркулов А. О., Ткач С. В., Мирошниченко Д. О., Пономарьова К. В.
Заглавие : Оцінка перебігу коагулопатій, пов’язаних із COVID-19, у пацієнтів з хірургічною патологією
Место публикации : Медицина невідкладних станів. - 2022. - Т. 18, № 1. - С. 59-62 (Шифр МУ104/2022/18/1)
Примечания : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-главная: КОРОНАВИРУСНЫЕ ИНФЕКЦИИ -- CORONAVIRUS INFECTIONS
ТРОМБОЗ -- THROMBOSIS
ГЕПАРИН НИЗКОМОЛЕКУЛЯРНЫЙ -- HEPARIN, LOW-MOLECULAR-WEIGHT
ФАКТОРЫ РИСКА -- RISK FACTORS
Аннотация: Коронавірусне захворювання (COVID-19) являє собою висококонтагіозну інфекцію, етіологічним фактором якої є вірус SARS-CoV-2. При COVID-19 порушення гемостазу варіюють у широких межах: від латентної гіперкоагуляції, що виникає тільки за результатами лабораторних тестів, до тяжких клінічних проявів у вигляді церебрального, коронарного артеріального або венозного тромбозу, ускладненого тромбоемболією легеневої артерії. Мета. Вивчення клінічних проявів порушень гемостазу за даними лабораторних досліджень. Матеріали та методи. Наведено дані спостереження 89 пацієнтів, які перебували на лікуванні з приводу хірургічної патології на тлі COVID-19. Хворі були госпіталізовані у відділення інтенсивної терапії, тромботичні ускладнення виявлені у 37 %. Виникали як венозні (64 %), так і артеріальні (36 %) тромбози. Геморагічні ускладнення були виявлені у 15,7 % пацієнтів. Результати. За результатами обстеження пацієнтів із підтвердженим діагнозом COVID-19 тромбоемболію легеневої артерії було виявлено у 11,4 %, тромбози глибоких вен і катетер-асоційовані тромбози — у 1,2 %, ішемічні інсульти — у 1,3 % пацієнтів. Кумулятивна частота тромбозів становила 28 %. Слід звернути увагу на складність діагностики тромботичних ускладнень у хворих, яким проводилася штучна вентиляція легень. Загальна кумулятивна частота тромбозів на 7, 14 та 21-й дні госпіталізації становила 12, 28 та 36 % відповідно, тоді як тромботичні ускладнення, що мали перебіг із клінічними проявами, траплялися з частотою лише 7, 14 та 21 %, що було майже у 2 рази рідше. Це ще раз підтверджує необхідність обстеження всіх пацієнтів із COVID-19 на наявність можливих тромботичних ускладнень, незалежно від клінічних проявів. Висновки. Пацієнтам після виписки зі стаціонару необхідно продовжувати безперервну тромбопрофілактику. Перевагу слід віддавати низькомолекулярним гепаринам у стандартній профілактичній дозі, альтернативою яким є прямі пероральні антикоагулянти, що застосовуються за протоколами в хірургії для профілактики післяопераційного тромбозу. Тривалість постгоспітальної тромбопрофілактики визначають індивідуально з урахуванням факторів ризику тромбозів до нормалізації показників D-димеру та фібриногену, але не менше ніж 2 тижні після виписки
Найти похожие

2.

Заглавие журнала :Медицина невідкладних станів -2022г. т.18,N 3
Интересные статьи :
Єхалов В. В. Особливості невідкладної стоматологічної допомоги та анестезії в осіб з метамфетаміновою залежністю (літературний огляд)/ В. В. Єхалов [та ін.] (стр.7-14)
Ходош Е. М. Клінічні та гістопатофізіологічні особливості дифузного альвеолярного ураження (пневмонії), обумовленого SARS-CoV-2, у хворих, які потребують респіраторної підтримки/ Е. М. Ходош, І. В. Івахно (стр.15-22)
Ушневич Ж. О. Сучасні підходи до періопераційного лікування пацієнтів з пахвинними грижами (огляд літератури)/ Ж. О. Ушневич, Н. В. Матолінець, В. В. Хом’як (стр.23-28)
Ткачишин В. С. Отруєння чадним газом/ В. С. Ткачишин (стр.29-31)
Ткачишин В. С. Отруєння аміно- і нітросполуками бензолу в професійній патології/ В. С. Ткачишин (стр.32-36)
Бойко В. В. Тромбоемболічні ускладнення у хворих з гострою хірургічною патологією при коронaвірусній інфекції COVID-19/ В. В. Бойко [та ін.] (стр.37-40)
Льовкін О. А. Контроль болю у невідкладній травматології кінцівок/ О. А. Льовкін, В. І. Перцов (стр.41-44)
Лизогуб К. І. Післяопераційні когнітивні дисфункції та операційне положення/ К. І. Лизогуб [та ін.] (стр.45-48)
Лурін І. А. Показники інтенсивності рентгенофлюоресценції вмісту капсул металевих осколків м’яких тканин у поранених із вибуховою і вогнепальною травмою/ І. А. Лурін [та ін.] (стр.49-55)
Мазур А. П. Клінічний випадок пролонгованої СРАР-вентиляції у пацієнтки з COVID-19-асоційованою пневмонією/ А. П. Мазур [та ін.] (стр.56-59)
Интересные статьи :
Найти похожие


3.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Бойко В. В., Лихман В. М., Шевченко О. М., Ткачук О. Ю., Меркулов А. О., Белодід Є. О., Пономарьова К. В.
Заглавие : Тромбоемболічні ускладнення у хворих з гострою хірургічною патологією при коронaвірусній інфекції COVID-19
Место публикации : Медицина невідкладних станів. - 2022. - Т. 18, № 3. - С. 37-40 (Шифр МУ104/2022/18/3)
Примечания : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-главная: КОРОНАВИРУСНЫЕ ИНФЕКЦИИ -- CORONAVIRUS INFECTIONS
ВЕНОЗНАЯ ТРОМБОЭМБОЛИЯ -- VENOUS THROMBOEMBOLISM
ДВС-СИНДРОМ -- DISSEMINATED INTRAVASCULAR COAGULATION
Аннотация: Захворювання, що викликається коронавірусом SARS-CoV-2 і отримало назву COVID-19, характеризується частим поєднанням респіраторних порушень з коагулопатіями. Тромбоемболічні ускладнення у цій категорії пацієнтів — одна з причин, яка визначає тяжкість стану та ймовірність летального результату. При COVID-19 порушення гемостазу варіює у широких межах: від латентної гіперкоагуляції до тяжких клінічних проявів у вигляді церебрального або коронарного артеріального тромбозу або венозного тромбозу, ускладненого тромбоемболією легеневої артерії, а також синдромом дисемінового внутрішньосудинного згортання. Мета дослідження: вивчення клінічних проявів порушень гемостазу за даними лабораторних досліджень. Матеріали та методи. У ДУ «Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева НАМН України» за період з січня по вересень 2021 року спостерігали 96 пацієнтів з гострою хірургічною патологією, з позитивним ПЛР-тестом на COVID-19. У 28 (29,1 %) хворих у процесі лікування було діагностовано артеріальні та венозні тромбози. Ці хворі були включені в основну групу дослідження. Наявність вірусу було підтверджено результатами лабораторних досліджень (ПЛР) у 74 пацієнтів (77,1 %). Результати. Частіше у хворих на гостру хірургічну патологію з COVID-19 реєструється тромбоз поверхневих вен верхніх кінцівок, що виражається як посткатетерний тромбофлебіт. За частотою таких станів, як локальний тромбоз устя внутрішньої сонної артерії, статистично значущих відмінностей отримано не було. Це ще раз свідчить про необхідність обстеження всіх пацієнтів з COVID-19 на наявність можливих тромботичних ускладнень, незалежно від клінічних проявів. Висновки. Частота виникнення тромбоемболічних ускладнень потребує розробки ефективних превентивних протоколів. Специфічна коагулопатія та тромбоемболічні ускладнення у період пандемії COVID-19 набули особливої актуальності як одні з ключових чинників тяжкого перебігу та несприятливого прогнозу у хворих
Найти похожие

4.

Заглавие журнала :Сімейна медицина -2022г.,N 3
Интересные статьи :
Бурчинський С. Г. Фармакотерапія синдрому тривоги при психосоматичній патології: критерії вибору лікарського засобу/ С. Г. Бурчинський, Н. Ю. Бачинська, В. О. Холін (стр.6-10)
Serbeniuk A. V. Research of lipid metabolism disorders in female combatants/ A. V. Serbeniuk (стр.12-15)
Семенов О. М. Вивчення стану обізнаності фармацевтичних працівників щодо коронавірусної хвороби (COVID-19)/ О. М. Семенов, О. М. Заліська (стр.16-21)
International Family Medicine Clinic for Refugees in Uzhhorod (Ukraine): Our Path 22 (стр.22-23)
Колесник П. О. Досвід сімейного лікаря в Ужгороді в період невизначеності/ П. О. Колесник (стр.24-27)
Бабінець Л. С. Формування компетентнісної моделі спеціаліста - важлива умова якісної підготовки сімейного лікаря на додипломному рівні/ Л. С. Бабінець [та ін.] (стр.28-31)
Попович М. Ю. Параметри метаболізму заліза у пацієнтів із залізодефіцитною анемією та ерозивними ураженнями гастродуоденальної зони/ М. Ю. Попович (стр.33-39)
Дуда О. К. Місце препаратів, які стимулюють процеси імунітету, в лікуванні респіраторних інфекцій/ О. К. Дуда [та ін.] (стр.40-47)
Галабіцька І. М. Взаємозалежність між масою тіла, глибиною запалення і функціональною спроможністю підшлункової залози при коморбідності первинного остеоартрозу і цукрового діабету 2-го типу/ І. М. Галабіцька, Л. С. Бабінець (стр.48-53)
Микула Г. В. Сталий розвиток та сімейна медицина Прикарпаття/ Г. В. Микула (стр.54-55)
Боюка О. Ю. Пацієнти високого серцево-судинного ризику у практиці лікаря первинної ланки/ О. Ю. Боюка, Л. Ф. Матюха, О. В. Процюк (стр.56-62)
Кононов О. Є. Оптимізація підходів ранньої діагностики порушень слуху на первинній ланці медичної допомоги/ О. Є. Кононов, М. А. Тріщинська (стр.63-67)
Князева О. В. Ефективність комплексної терапії у пацієнтів із стабільною ішемічною хворобою серця у поєднанні з хронічним обструктивним захворюванням легень/ О. В. Князева, В. А. Потабашній (стр.68-72)
Майкут-Забродська І. М. Результати дослідження вмісту молекул середньої маси у плазмі крові пацієнтів на різних стадіях прогресування хронічної мієлоїдної лейкемії/ І. М. Майкут-Забродська (стр.73-77)
Коваленко О. Є. Вже рік без неї... Матюха Лариса Федорівна (09.12.1956 - 25.10.2021)/ О. Є. Коваленко [та ін.] (стр.78-80)
Интересные статьи :
Найти похожие


5.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Дуда О. К., Манжелєєва І. В., Бойко В. О., Голуб А. П., Сухов Ю. О.
Заглавие : Місце препаратів, які стимулюють процеси імунітету, в лікуванні респіраторних інфекцій
Параллельн. заглавия :Place of immunostimulating drugs in the treatment of respiratory infections
Место публикации : Сімейна медицина. - 2022. - № 3. - С. 40-47 (Шифр СУ21/2022/3)
Примечания : Бібліогр.: в кінці ст.
MeSH-главная: ИММУННОЙ СИСТЕМЫ ПРОЦЕССЫ -- IMMUNE SYSTEM PROCESSES
ИММУНОМОДУЛЯЦИЯ -- IMMUNOMODULATION
РЕСПИРАТОРНЫЕ ИНФЕКЦИИ -- RESPIRATORY TRACT INFECTIONS
КЛИНИЧЕСКОЕ ИССЛЕДОВАНИЕ -- CLINICAL TRIAL
Аннотация: Щороку у світі грип та інші гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) викликають значну захворюваність та смертність. Більшість осіб, які інфіковані респіраторними вірусами, мають безсимптомний та неускладнений перебіг хвороби. ГРВІ – найбільш поширені інфекційні хвороби, що вражають усі вікові групи населення. Серед причин тимчасової втрати працездатності вони посідають перше місце – навіть у міжепідемічний період на них хворіє 1/6 частина населення планети. Мета дослідження: аналіз ефективності застосування імуностимулювального засобу для лікування ГРВІ на амбулаторному рівні. Матеріали та методи. У дослідженні взяли участь 322 пацієнти віком від 18 до 65 років із симптомами гострого респіраторного захворювання. Пацієнти були розподілені на дві групи: 250 осіб, які отримували симптоматичне лікування, включено в контрольну групу, 72 хворих, які отримували симптоматичне лікування та імуностимулювальний препарат – у дослідну групу. Результати дослідження продемонстрували, що в дослідній групі середній термін нормалізації температури становить 5,0 діб, тоді як в контрольній – 7,47 доби (p0,05); зникнення головного болю відбувається на 5,57 та 7,4 доби відповідно по групам (p0,05), зникнення м’язового болю – на 5,0 та 7,4 доби відповідно по групам (p0.05). Висновки. Для лікування вірусних респіраторних захворювань все частіше застосовують неспецифічні препарати широкого спектра дії. Зокрема, засоби для стимуляції імунної відповіді на ранніх стадіях захворювання, що суттєво скорочують період лихоманки та суттєво покращують загальне почуття пацієнтів. Своєчасне лікування імуностимуляторами може полегшити тяжкість і тривалість клінічних симптомів, уникнути госпіталізації й ускладнень, знизити навантаження на амбулаторну ланку та застосування антибіотиківEvery year, influenza and other acute respiratory viral infections (ARVI) cause significant morbidity and mortality worldwide. Most people infected with respiratory viruses have an asymptomatic and uncomplicated course of the disease. ARVI is the most common infectious disease affecting all age groups. Among the causes of temporary loss of working capacity, they occupy the first place – even in the inter-epidemic period, 1/6 of the planet’s population is sick because of them. The objective: to analyse the efficacy of immunostimulating agent in treatment of ARVI on outpatient level. Materials and methods. 322 patients from 18 to 65 years old with symptoms of acute respiratory disease participated in the study. Patients were divided into two groups: 250 people who received symptomatic treatment were included in the control group, 72 patients who received symptomatic treatment and immunostimulating drug – in the experimental group. Results. The study showed that in the experimental group the average time for temperature normalization was 5.0 days, while in the control group it was 7.47 days (p0.05); disappearance of headache occurs in 5.57 and 7.4 days respectively (p0.05), disappearance of muscle pain – in 5.0 and 7.4 days (p0.05). Conclusions. Non-specific drugs with wide spectrum of action are increasingly used in treatment of acute viral respiratory diseases, in particular, – remedies for stimulation of the immune response in the early stages of the disease, which can significantly shorten the period of fever and improve the general patients wellbeing. Timely treatment with immunostimulants can alleviate the severity and duration of clinical symptoms, help to avoid hospitalization and development of complications, reduce the burden on the outpatient department and use of antibiotics
Найти похожие

6.

Заглавие журнала :Медицина невідкладних станів -2022г. т.18,N 1
Интересные статьи :
Арустамян О. М. Особливості інтоксикації кобальтом і його сполуками/ О. М. Арустамян [та ін.] (стр.6-11)
Кравець О. В. Оптимізоване життєзабезпечення при ненавмисному загальному переохолодженні організму (науково-літературний огляд)/ О. В. Кравець, В. В. Єхалов, В. А. Седінкін (стр.12-20)
Георгіянц М. А. Внутрішньовенна неопіоїдна аналгезія як компонент періопераційного знеболювання: літературний огляд використання ібупрофену для внутрішньовенного застосування/ М. А. Георгіянц, В. А. Корсунов, М. Б. Пушкар (стр.21-27)
Кріштафор Д. А. Синдром сонного апное у практиці амбулаторної анестезії (літературний огляд)/ Д. А. Кріштафор, О. М. Клигуненко, Д. М. Станін (стр.28-34)
Жебель В. М. Нові можливості застосування блокатора ішемічного каскаду в терапії гострого інфаркту міокарда/ В. М. Жебель, О. Л. Старжинська (стр.35-41)
Целуйко В. Й. Чинники, що пов’язані з відновленням функції правого шлуночка хворих із тромбоемболією легеневої артерії при короткотривалому спостереженні/ В. Й. Целуйко [та ін.] (стр.42-47)
Храмцов Д. М. Сертифікація працівників реабілітаційних центрів за сучасними стандартами першої допомоги на основі досвіду FAST/ Д. М. Храмцов, Ф. М. Сердюк, Ю. М. Ворохта (стр.48-50)
Льовкін О. А. Навчання школярів базової серцево-легеневої реанімації: трирічне проспективне когортне дослідження/ О. А. Льовкін (стр.51-53)
Савічан К. В. Концентрація амінотрансфераз у сироватці крові постраждалих із вогнепальними пораненнями/ К. В. Савічан (стр.54-58)
Бойко В. В. Оцінка перебігу коагулопатій, пов’язаних із COVID-19, у пацієнтів з хірургічною патологією/ В. В. Бойко [та ін.] (стр.59-62)
Омельченко-Селюкова А. В. Активність метаболітів вуглеводного обміну пацієнтів з політравмою та синдромом відміни алкоголю, ускладненим алкогольним делірієм/ А. В. Омельченко-Селюкова, С. С. Дубівська (стр.63-68)
Vashadze. Characteristics of dementia in patients with diabetes mellitus/ Shorena Vashadze [et al.] (стр.69-71)
Єхалов В. В. Дистанційне навчання у підготовці до ліцензійного іспиту «Крок 3» за модулем «Невідкладні стани»: за та проти/ В. В. Єхалов [та ін.] (стр.72-77)
Настанови 2021 року з коронарної реваскуляризації: звіт об’єднаного комітету Американського коледжу кардіологів/Американської асоціації серця щодо клінічних практичних рекомендацій (переклад окремих положень) (стр.78-85)
Гостре легеневе серце при гострому респіраторному дистрес-синдромі: 10 головних речей, які вам потрібно знати (стр.86)
Анемія запалення, або Чи варто давати залізо пацієнту у ВРІТ (стр.87)
Пресепсин як ранній маркер сепсису у відділенні невідкладної допомоги: наративний огляд (стр.87)
Довгострокова виживаність після комбінованої епідуральної/загальної анестезії проти загальної анестезії: подальший аналіз рандомізованого контрольованого дослідження (стр.88)
Интересные статьи :
Найти похожие


7.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Лурін І. А., Бойко В. В., Гуменюк К. В., Замятін П. М., Хорошун Е. М., Михайлов І. Ф., Батурін О. А., Негодуйко В. В., Замятін Д. П., Тертишний С. М.
Заглавие : Показники інтенсивності рентгенофлюоресценції вмісту капсул металевих осколків м’яких тканин у поранених із вибуховою і вогнепальною травмою
Место публикации : Медицина невідкладних станів. - 2022. - Т. 18, № 3. - С. 49-55 (Шифр МУ104/2022/18/3)
Примечания : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-главная: РАНЫ ОГНЕСТРЕЛЬНЫЕ -- WOUNDS, GUNSHOT
НАНОЧАСТИЦЫ -- NANOPARTICLES
РЕТРОСПЕКТИВНЫЕ КОНТРОЛИРУЕМЫЕ ИССЛЕДОВАНИЯ -- HISTORICALLY CONTROLLED STUDY
Аннотация: Діагностика металевих осколків у м’яких тканинах пораненого базується на даних огляду, анамнезу, даних рентгенографічних та ультразвукових досліджень, ревізії рани. Помилки в діагностиці та лікуванні вогнепальних поранень обумовлені складністю механізму, поєднаним характером травми і невідповідністю зовні незначних змін тяжким внутрішньопорожнинним й внутрішньотканинним пошкодженням. Однією з нових технологій для поглиблення наукових знань є сучасний метод рентгенівської дифрактометрії за допомогою рентгенівського фазового аналізу, що ефективно застосовується при дослідженні металів. З огляду на металевий склад більшості остаточних осколків вибухового і вогнепального генезу та можливу дифузію елементів металу в оточуючу капсулу, цей метод адаптовано та застосовано для дослідження капсул металевих осколків вибухового і вогнепального генезу. Мета дослідження: визначити та проаналізувати інтенсивність рентгенофлюоресценції вмісту нанодомішок капсул металевих осколків м’яких тканин вибухового й вогнепального генезу. Матеріали та методи. Як матеріал для дослідження інтенсивності рентгенофлюоресценції вмісту нанодомішок використовували м’які тканини, видалені хірургічним шляхом разом з інкапсульованим металевим осколком вибухового і вогнепального генезу у 36 поранених в період від 2 місяців до 23 років після поранення, які знаходилися на лікуванні у Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону МО України та у ДУ «ІЗНХ ім. В.Т. Зайцева НАМН України». Результати. За результатами проведеного дослідження інтенсивності рентгенофлюоресценції вмісту нанодомішок визначено 3 фази капсулювання металевих осколків у м’яких тканинах пораненого на підставі елементних, структурних, клітинних, тканинних та клінічних даних: активних динамічних змін, перехідної фази, нестабільної рівноваги, які відображують основні механізми виникнення ускладнень та їх відсутність у більшості клінічних випадків. Висновки. Визначено 3 фази капсулювання металевих осколків у м’яких тканинах поранених на підставі елементних, структурних, клітинних, тканинних та клінічних даних: активних динамічних змін, перехідної фази, нестабільної рівноваги, які відображують основні механізми виникнення ускладнень та їх відсутність у більшості клінічних випадків
Найти похожие

8.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Бойко В. В., Климова Е. М., Дроздова Л. А., Кордон Т. И., Мережко О. С.
Заглавие : Возрастзависимые маркеры иммунореактивности у больных с гепатоспленомегалией, осложненной кровотечением и протекающей на фоне различных триггерных факторов
Место публикации : Журнал неврології ім. Б.М. Маньковського. - 2021. - N 3. - С. 43-44 (Шифр ЖУ17/2021/3)
MeSH-главная: БИОЛОГИЧЕСКИЕ МАРКЕРЫ -- BIOLOGICAL MARKERS
ВОЗРАСТНЫЕ ФАКТОРЫ -- AGE FACTORS
СПЛЕНОМЕГАЛИЯ -- SPLENOMEGALY
ГЕПАТОМЕГАЛИЯ -- HEPATOMEGALY
ГЕМОРРАГИИ -- HEMORRHAGE
Аннотация: Синдром гепатоспленомегалии (ГСМ) сопровождает заболевания печени — цирроз и гепатит. Этот синдром часто осложняется портальной гипертензией и рецидивирующими кровотечениями из варикозно расширенных вен пищевода. Критериями выбора тактики лечения осложненного синдрома ГСМ, как правило, являются изменения только биохимических и гематологических показателей, без учета выраженности иммуновоспалительных реакций и возраста пациентов
Найти похожие

9.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Бойко В. В., Краснояружський А. Г., Сочнєва А. П., Кріцак В. В.
Заглавие : Екстрагенітальний ендометріоз як причина катаменіального пневмотораксу у жінок: власний досвід
Параллельн. заглавия :Extragenital endometriosis as a cause of catamenial pneumothorax in women: own experience
Место публикации : Журнал Національної академії медичних наук України. - К., 2021. - Том 27, N 1. - С. 27-31 (Шифр ЖУ3н/2021/27/1)
MeSH-главная: ПНЕВМОТОРАКС -- PNEUMOTHORAX
ЭНДОМЕТРИОЗ -- ENDOMETRIOSIS
ЖЕНЩИНЫ -- WOMEN
Аннотация: У лікуванні екстрагенітального ендометріозу, ускладненого катаменіальним пневмотораксом, повинні брати участь не лише торакальні хірурги, а й лікарі акушер-гінекологи, з метою створення мультидисциплінарних комісій, спрямованих насамперед на визначення патогенетично обумовленої тактики лікування
Найти похожие

10.

Заглавие журнала :Журнал Національної академії медичних наук України -2021г. т.27,N 1
Интересные статьи :
Купраш Л. П. Вплив комбінації АТФ-лонг і молсидоміну на біоелектричну активність міокарда молодих і старих щурів за умов хронічного м’якого стресу/ Л. П. Купраш [та ін.] (стр.5-11)
Резніков О. Г. Зміни перекисного окислення ліпідів у репродуктивних органах самців щурів внаслідок трансплацентарної дії хімічних ендокринних дизрапторів/ О. Г. Резніков, А. А. Лимарєва (стр.12-17)
Думанський Ю. В. Оцінка індексу проліферативної активності пухлини PCNA при різноманітних шляхах доставки поліхіміотерапевтичних препаратів у пацієнток з місцево-розповсюдженим раком молочної залози/ Ю. В. Думанський, О. В. Бондар, Д. Г. Янєва (стр.18-26)
Бойко В. В. Екстрагенітальний ендометріоз як причина катаменіального пневмотораксу у жінок: власний досвід/ В. В. Бойко [та ін.] (стр.27-31)
Малоштан О. В. Місце інфекційного фактора в розвитку холангіту/ О. В. Малоштан [та ін.] (стр.32-37)
Рудик Ю. С. Ведення пацієнтів із серцевою недостатністю та COVID-19/ Ю. С. Рудик [та ін.] (стр.38-48)
Шепельская Н. Р. Пестициды как эндокринные деструкторы репродуктивной системы (аналитический обзор литературы и собственные исследования)/ Н. Р. Шепельская, Н. Г. Проданчук, Я. В. Колянчук (стр.49-62)
Поліщук М. Є. Життя та смерть. Евтаназія/ М. Є. Поліщук (стр.63-68)
Интересные статьи :
Найти похожие


 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)