Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
в найденном
 Найдено в других БД:Книги (1)
Формат представления найденных документов:
полный информационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>A=Біктіміров, О. В.$<.>)
Общее количество найденных документов : 14
Показаны документы с 1 по 10
 1-10    11-14 
1.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Біктіміров О. В., Жученко С. П.
Заглавие : Принципи математичного моделювання в розробці оптимального варіанта оперативної корекції недостатності отвору клубової кишки
Место публикации : Biomedical and Biosocial Anthropology. - Вінниця: ВНМУ, 2005. - № 5. - С. 134-139 (Шифр ВУ45/2005/5)
Предметные рубрики: Модели математические
Подвздошной кишки болезни-- хир
ВНМУ-Жученко С.П. (С.П.)
Найти похожие

2.

Заглавие журнала :Biomedical and Biosocial Anthropology -2005г.,N 5
Интересные статьи :
Гунас І. В. Кореляційні зв’язки ехоморфометричних параметрів селезінки з антропометричними та соматотипологічними показниками у здорових міських підлітків Поділля/ І. В. Гунас [и др.] (стр.1-3)
Сергета І. В. Кластерний аналіз та його місце у структурі медико-соціальних і гігієнічних досліджень/ І. В. Сергета [и др.] (стр.4-6)
Лембрик І. С. Вміст в сироватці крові кортизолу та серотоніну у дітей шкільного віку із синдромом функціональної диспепсії в умовах хронічного психоемоційного стресу/ І. С. Лембрик (стр.6-8)
Півторак В. І. Сучасні аспекти обміну вітаміну В,;, і заліза та роль слизової оболонки шлунка у формуванні дефіцитних анемій/ В. І. Півторак, Е. Б. Кфурі (стр.8-13)
Московко С. П. Варіабельність серцевого ритму при хворобі Паркінсона та синдромі паркінсонізму/ С. П. Московко (стр.13-18)
Білик Н. М. Антропометричні показники у жінок з передчасним відшаруванням плаценти/ Н. М. Білик (стр.22-23)
Хурани И. Ф. Влияние флавоноида детралекса на биохимические изменения в мышцах и токсический эффект при облучении крыс/ И. Ф. Хурани, А. Я. Какарькин, А. А. Пентюк (стр.24-28)
Герасименко С. І. Музика в анестезіології/ С. І. Герасименко, І. С. Шатковська, А. І. Тереховський (стр.28-31)
Мазченко В. Ф. Особливості формування соматичної статури вінницьких школярів підліткового віку/ В. Ф. Мазченко (стр.31-35)
Акчурін О. М. Функціональний стан вегетативної нервової системи при гострому пієлонефриті у дітей шкільного віку/ О. М. Акчурін (стр.42-44)
Гарабурда О. Г. Клінічна ефективність кордарону та його комбінацій з краталом і кверцетином у хворих на ІХС, ускладнену часто рецидивуючою фібриляцією передсердь/ О. Г. Гарабурда (стр.44-48)
Колісник С. П. Вплив патологічних змін хребта на клінічний перебіг гастроезофагеальної рефлюксної хвороби/ С. П. Колісник (стр.50-56)
Бєляєв Е. В. Особливості охватних розмірів тіла у практично здорових міських юнаків і дівчат з різною інтенсивністю карієсу/ Е. В. Бєляєв (стр.56-59)
Чернобровий В. М. Парадоксальні результати вивчення кислотоінгібуючого впливу пантопразолу на показники експрес-гастро-рН-моніторингу в динаміці лікування у хворих на пептичні запальні та ерозивно-виразкові гастродуоденальні захворювання/ В. М. Чернобровий [и др.] (стр.59-61)
Гайструк Н. А. Стан системи L-Аргінін / NО у вагітних з ізольованою і поєднаною, із фетоплацентарною недостатністю гестаційною гіпертензією/ Н. А. Гайструк, А. Н. Гайструк, А. Мельник (стр.62-65)
Гунас І. В. Прогнозування ризику виникнення карієсу зубів в залежності від будови тіла і показників пальцевої і долонної дерматогліфіки у підлітків різної статі/ І. В. Гунас [и др.] (стр.66-70)
Гефтер Ю. О. Поліморфізм гена рецепторів І-го типу до ангіотензину II як фактор, що впливає на стан судинорухової функції ендотелію у хворих на гіпертонічну хворобу з перебігом різної важкості/ Ю. О. Гефтер, В. М. Жебель (стр.70-75)
Гунас І. В. Моделювання віку та компонентів соматотипу в залежності від величини рентген-анатомічних показників ребер у юнаків і дівчат методом покрокового регресійного аналізу/ І. В. Гунас [и др.] (стр.77-80)
Іванова С. А. Вплив нормальної мікрофлори кишківника на метаболізм холестерину (огляд літератури)/ С. А. Іванова (стр.81-84)
Клочко В. Л. Етапи впровадження психосоматичної медицини на Вінниччині (4О-річний досвід)/ В. Л. Клочко [и др.] (стр.91-93)
Лисенко С. А. Мікроскопічний та гістоморфометричний аналіз судинного русла експериментальної пухлини Герена під впливом цитостатика та імуномодулятора/ С. А. Лисенко, М. С. Пушкар (стр.93-97)
Малачкова Н. В. Рівень тривожності та характеристики темпераменту підлітків І4-І6 років, які перебувають в умовах високих зорових та інформаційних навантажень/ Н. В. Малачкова (стр.97-100)
Майко О. В. Роль ремоделювання міокарда в розвитку серцевої недостатності у хворих ішемічною хворобою серця і дилатаційною кардіоміопатією/ О. В. Майко, В. К. Сєркова (стр.100-103)
Палій В. Г. Застосування антимікробних композицій на основі декаметоксину для лікування захворювань сечостатевої системи/ В. Г. Палій [и др.] (стр.107-111)
Римша С. В. Психовегетативний синдром у ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС/ С. В. Римша, С. В. Черначук, А. К. Березняк (стр.111-113)
Тарасюк О. К. Індивідуальна первинна профілактика невиношування вагітності у жінок з різним соціальним статусом та клініко-біологічними характеристиками/ О. К. Тарасюк, Б. Ф. Мазорчук, М. С. Гнатишин (стр.113-117)
Варивода В. О. Сучасні погляди на антропо-генетичні аспекти виникнення карієсу/ В. О. Варивода (стр.117-121)
Воронов В. Т. Судово-медична верифікація загрозливих для життя явищ (станів) за функціональними показниками ускладнень тілесних ушкоджень/ В. Т. Воронов [и др.] (стр.121-128)
Яблонь О. С. Вплив екранування кувеза на наслідки виходжування недоношених новонароджених з дуже малою масою тіла/ О. С. Яблонь (стр.129-132)
Жученко О. П. Порівняльна оцінка нових методів профілактики гнійно-запальних ускладнень в післяопераційному періоді у хворих з невідкладною хірургічною патологією органів черевної порожнини/ О. П. Жученко (стр.132-134)
Біктіміров О. В. Принципи математичного моделювання в розробці оптимального варіанта оперативної корекції недостатності отвору клубової кишки/ О. В. Біктіміров, С. П. Жученко (стр.134-139)
Мороз В. М. Експериментальне вивчення впливу комбінованого застосування аміодарону з кардіопротекторними препаратами на електричну активність та ритм серця/ В. М. Мороз, М. В. Йолтухівський, Н. М. Бандурка (стр.139-144)
Дудник В. М. Результати аналізу цитохімічної реакції на виявлення гранул негемоглобінового заліза в ядровмісних еритроїдних клітинах кісткового мозку у дітей хворих на ювенільний ревматоїдний артрит/ В. М. Дудник (стр.144-148)
Антощук К. Ф. Ми живемо на землі не для себе тільки... (до І5О-річчя участі M.I. Пирогова у Кримській війні І853-І855 pp.)/ К. Ф. Антощук (стр.151-152)
Обласна науково-практична конференція. Психосоматика: Вегетативні розлади (мультидисциплінарний підхід), 25-26 жовтня м.Вінниця (стр.152-176)
Байгузина І. Ч. Розлад поведінки як патологія відносин в сім’ї/ І. Ч. Байгузина (стр.153-157)
Киливник А. Н. Залежність від ігрових автоматів як аспект розладу поведінки у дітей та підлітків/ А. Н. Киливник (стр.157-162)
Константинович-Чічірельо Т. В. Соматопсихологія бронхіальної астми: клінічні та фармакоекономічні аспекти/ Т. В. Константинович-Чічірельо (стр.162-165)
Пшук Н. Г. Клінічні особливості соматизованої депресії та основні напрямки її терапії/ Н. Г. Пшук, Г. Я. Пшук (стр.171-173)
Семененко С. І. Особливості перебігу психовегетативних розладів у хворих на ішемічну хворобу серця/ С. І. Семененко (стр.173-175)
Интересные статьи :
Найти похожие


3.

Заглавие журнала :Biomedical and Biosocial Anthropology -2006г.,N 7
Интересные статьи :
Вавринчук О. М. Роль лапароскопічної хірургії в лікуванні трубної вагітності/ О. М. Вавринчук (стр.1-4)
Сєркова В. К. Варіабельність ритму серця і можливості її корекції у хворих з хронічною серцевою недостатністю, обумовленою поєднанням гіпертонічної хвороби і ішемічної хвороби серця/ В. К. Сєркова, Ю. В. Домбровська, Г. К. Берко (стр.4-7)
Черноброва О. І. Особливості фармакотерапії диморфної анемії/ О. І. Черноброва (стр.7-11)
Процепко О. О. Вибір методу корекції цистоцеле/ О. О. Процепко (стр.11-16)
Артемчук М. А. Профілактично-лікувальна дія вітамінних та вітамінно-мікроелементних препаратів за гострої і хронічної метіонінової гіпергомоцистеїнемії/ М. А. Артемчук (стр.17-20)
Паламар І. В. Дитяча інвалідність у міській та сільській місцевості від хвороб нервової системи в зв’язку з чинниками її виникнення/ І. В. Паламар (стр.20-24)
Дорошкевич І. О. Асоціативні зв’язки поліморфізму N-ацетилтраyсферази-2 у здорових осіб та хворих на ІХС/ І. О. Дорошкевич, О. О. Яковлева (стр.26-31)
Масік Н. П. Клінічна ефективність антигіпертензивного препарату теночек у хворих на гіпертонічну хворобу / Н. П. Масік [и др.] (стр.34-36)
Покидько М. И. Структурный анализ лечения больных с закрытыми травмами грудной клетки/ М. И. Покидько, А. Салимия (стр.36-40)
Сєркова В. К. Ефективність та переносимість бета-блокатора Карведилолу (Корвазану) в лікуванні хворих на хронічну серцеву недостатність, обумовлену поєднанням гіпертонічної хвороби та ішемічної хвороби серця/ В. К. Сєркова [и др.] (стр.43-46)
Шостак В. М. Діагностика і лікування жовчних нориць при ускладнених холециститах/ В. М. Шостак, І. І. МІтюк, В. О. Шапринський (стр.46-48)
Ільюк І. А. Детоксикаційний ефект тіотриазоліну при комплексному лікуванні хворих на негоспітальну пневмонію/ І. А. Ільюк, В. П. Маленький (стр.54-56)
Царюк Ю. С. Мікроструктури! зміни в тканинних макрофагах під дією озонотерапії в комплексному лікуванні гнійно-некротичних уражень стопи у хворих на цукровий діабет/ Ю. С. Царюк (стр.65-67)
Гунько А. А. Клинические проявления нозогений у ВИЧ-инфицированных/ А. А. Гунько (стр.68-70)
Масловський В. Ю. Функціональний стан ендотелію судин при різних формах ішемічної хвороби серця/ В. Ю. Масловський, О. М. Колесник (стр.72-75)
Нюшко Т. Ю. Діастолічна функція лівого шлуночка та ендотеліальна функція судин у хворих на гіпертонічну хворобу II стадії в залежності від типу ремоделювання лівого шлуночка/ Т. Ю. Нюшко, В. І. Денисюк (стр.79-83)
Рубан М. М. Інструментальна діагностика та її особливості в клініці післяін’єкційних хірургічних ускладнень опійної наркоманії/ М. М. Рубан (стр.85-88)
Смирнова Л. М. Хирургическое лечение острого деструктивного панкреатита и его органопротективное анестезиологическое обеспечение/ Л. М. Смирнова, В. В. Петрушенко (стр.90-95)
Беляев Е. В. Соматотипологічні параметри здорових міських юнаків і дівчат з різною інтенсивністю карієсу/ Е. В. Беляев (стр.100-103)
Біктіміров В. В. Вплив деяких загальних та місцевих факторів на динаміку вмісту мікроелементів у тканині аденоїдів/ В. В. Біктіміров, П. А. Рауцкіс, Я. М. Кулик (стр.109-114)
Біктіміров О. В. Роль товстокишкової мікрофлори в розвитку термінального ілеіту при недостатності клубового отвору/ О. В. Біктіміров (стр.114-116)
Бельдій О. М. Кореляції основних показників антропометрії з інтенсивністю карієсу зубів та ступенем враження пародонту у жінок 2О-35 років/ О. М. Бельдій, І. Д. Кухар (стр.118-121)
Блажієвська Г. Й. Дослідження асоціації антропометричних та соматотипологічних параметрів з показниками ліпідного обміну у практично здорових міських юнаків та дівчат з нормальною та низькою масою тіла/ Г. Й. Блажієвська, І. І. Андрушко, О. О. Пентюк (стр.121-126)
Богачук О. П. Кореляційні зв’язки показників церебрального кровообігу з розвитком жирової тканини та оматотипологічними показниками у міських підлітків Поділля/ О. П. Богачук (стр.126-130)
Перебетюк А. М. Ультраструктурні зміни судин мікроциркуляторного русла при експериментальній вогнестрільній рані/ A. M. Перебетюк, В. В. Біктіміров (стр.144-146)
ПІскун Р. П. Особливості морфофункціональних змін дихальної системи при експериментальному атеросклерозі та за умов дії фосфаміду/ Р. П. ПІскун, О. О. Савицька (стр.146-148)
Півторак В. І. Ультраструктурні зміни кардіоміоцитів при високій гострій обтураційній кишковій непрохідності/ В. І. Півторак, О. В. Благодарова (стр.148-152)
Процюк Т. Л. Зміна маси, поздовжніх і поперечних антропометричних розмірів тіла у підлітків, хворих на бронхіальну астму, які проживають на території Подільського регіону/ Т. Л. Процюк, І. В. Гунас, O. I. Башинська (стр.152-155)
Сергета І. В. Особливості первинних клінічно-значущих ознак рекурентного депресивного розладу у жінок на тлі інволюції/ І. В. Сергета, Т. Г. Редько (стр.156-159)
Волянський А. Ю. Вікові особливості тиреоїдного статусу щурів за умов імунізації АДП-анатоксином/ А. Ю. Волянський [и др.] (стр.159-164)
Ясько В. В. Кореляційний взаємозв’язок рентгеноанатомічних показників ширини борозни ребер з антропометричними і соматотипологічними показниками у осіб юнацького віку обох статей/ В. В. Ясько, І. М. Кириченко (стр.165-168)
Жмурик В. В. Зміна якісних і кількісних показників пальцевої та долонної дерматогліфіки у дорослого сільського населення, хворого на цукровий діабет І-го типу, різного ступеня важкості/ В. В. Жмурик, І. Д. Кухар (стр.169-173)
Вільцанюк О. О. Технологія отримання фармакоцитів для направленого транспорту антимікробних засобів при лікуванні запальних процесів у хворих з контамінаційною інфекцією та ВІЛ-інфікованих/ О. О. Вільцанюк, В. Є. Стеблина (стр.174-175)
Ісакова Н. М. Шляхи вдосконалення вивчення іноземними студентами дитячої хірургічної стоматології/ Н. М. Ісакова, Ю. В. Філімонов, Н. В. Чорна (стр.175-177)
Мунтян Л. М. Дослідження щільнісних характеристик емалі зубів за допомогою цифрового рентгенологічного методу/ Л. М. Мунтян, Л. М. Кулигін (стр.177-180)
Шапаренко Є. Г. Динаміка вікових змін розмірів частин тіла у дітей 8-І2 років, підлітків І3-І6 років, юнаків І7-2І років та "золота пропорція"/ Є. Г. Шапаренко (стр.180-184)
Булавенко О. В. Морфологічні критерії недостатності лютеїнової фази/ О. В. Булавенко (стр.184-185)
Орлов В. Г. Особливості передопераційної підготовки, анестезіологічного забезпечення та ведення післяопераційного періоду в онкохірургії голови та шиї/ В. Г. Орлов [и др.] (стр.186-190)
Матеріали науково-практичної конференції "Актуальні питання фармакотерапії у загальній практиці - сімейній медицині" (стр.190-209)
Галинська В. О. Асоціація Chlamydia pneumoniae у хворих бронхіальною астмою/ В. О. Галинська, Ю. М. Мостовий, Н. С. Слепченко (стр.192)
Данченко О. П. Динаміка показників ліпідного обміну у хворих на ішемічну хворобу серця при поєднанній терапії Симвастатином та Триметазидином/ О. П. Данченко, В. П. Маленький (стр.192-193)
Дорошкевич І. О. Комбінована терапія амарилом і тіотриазоліном хворих ІХС на тлі цукрового діабету 2 типу/ І. О. Дорошкевич, О. Є. Яковлева, Н. Ю. Хомчук (стр.193-194)
Коробко О. А. Використання біофізичних факторів в лікуванні хворих на бронхіальну астму/ О. А. Коробко [и др.] (стр.197)
Кушнірук Н. В. Динаміка надання невідкладної допомоги хворим на серцево-судинну патологію за 2ОО2-2ОО5 pp./ Н. В. Кушнірук, Ю. М. Мостовий, О. О. Бровко (стр.197-198)
Мелащенко С. Г. Досвід застосування Карведілолу у хворих з портальною гіпертензією/ С. Г. Мелащенко (стр.199)
Мудрак І. Г. Напрямки фармакоекономічних досліджень лікарських засобів рослинного походження, які використовуються в гастроентерології та урології/ І. Г. Мудрак (стр.200)
Палій І. Г. Можливості та перспективи застосування ентеросорбції в роботі лікаря загальної практики - сімейного лікаря/ І. Г. Палій, С. В. Заїка (стр.200)
Семененко С. І. Структура психофізіологічних станів у хворих на ішемічну хворобу серця/ C. I. Семененко, О. О. Яковлева (стр.201)
Слепченко Н. С. Вивчення впливу паління батьків та прабатьків на функцію зовнішнього дихання та якість життя їх онуків чоловічої статі/ Н. С. Слепченко [и др.] (стр.202-203)
Солейко Л. П. Вісцеральні зміни при недиференційованій дисплазії сполучної тканини/ Л. П. Солейко, О. В. Солєйко (стр.203)
Солейко Л. П. Подовжений інтервал QT - предиктор раптової смерті у осіб з пролапсом морального клапану/ Л. П. Солейко, О. В. Солєйко (стр.203-204)
Томашкевич Г. І. Парніціозна анемія (клінічний випадок)/ Г. І. Томашкевич, Н. В. Кушнірук, О. О. Бровко (стр.204)
Фоміна Н. С. Вивчення внутрішньосімейного Helicobacter pylori - інфікування у хворих на пептичну виразку дванадцятипалої кишки/ Н. С. Фоміна (стр.206)
Яковлева О. А. Стратегії контролю та лікування бронхіальної астми/ О. А. Яковлева, А. О. Жамба, Г. В. Побережець (стр.206)
Яковлева О. А. Квантово-хімічна взаємодія МетопрололутаТіотриазоліну/ О. А. Яковлева, Н. П. Савченко (стр.207)
Черешнюк Л. В. До питання профілактики загострень подагри в практиці сімейного лікаря/ Л. В. Черешнюк (стр.208)
Интересные статьи :
Найти похожие


4.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Біктіміров О. В.
Заглавие : Роль товстокишкової мікрофлори в розвитку термінального ілеіту при недостатності клубового отвору
Место публикации : Biomedical and Biosocial Anthropology. - Вінниця: ВНМУ, 2006. - № 7. - С. 114-116 (Шифр ВУ45/2006/7)
Предметные рубрики: Толстая кишка-- микроб
Крона болезнь-- микроб
ВНМУ-Биктимиров А.В. (О.В.)
Найти похожие

5.

Заглавие журнала :Вісник проблем біології і медицини -2006г.,N 2
Интересные статьи :
Піскун Р. П. Структурні особливості головного мозку при експериментальній дисліпопротеїдемії/ Р. П. Піскун, С. М. Горбатюк (стр.58-61)
Біктіміров О. В. Морфофункціональна оцінка способу хірургічної корекції недостатності клубового отвору/ О. В. Біктіміров (стр.69-71)
Костюк О. Г. Структурно-функціональні зміни в підшлунковій залозі при триразовому/ О. Г. Костюк [и др.] (стр.106-108)
Півторак В. І. Ультраструктурні особливості ендокриноцитів слизової оболонки тонкої кишки та шлунка при гострій кишковій непрохідності/ В. І. Півторак, М. В. Бурков (стр.136-139)
Малоголовка О. А. До будови ротової порожнини плода людини/ О. А. Малоголовка, В. В. Власов, В. І. Півторак (стр.244-246)
Півторак В. І. Ультраструктурні особливості мононуклеарних макрофігів слизової оболонки тонкої кишки та ендогенна інтоксикації при високій обтурації гострій кишковій непрохідності/ В. І. Півторак, М. П. Булько (стр.265-269)
Интересные статьи :
Найти похожие


6.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Біктіміров О. В.
Заглавие : Морфофункціональна оцінка способу хірургічної корекції недостатності клубового отвору
Место публикации : Вісник проблем біології і медицини. - 2006. - № 2. - С. 69-71 (Шифр ВУ12/2006/2)
Предметные рубрики: ВНМУ-Биктимиров А.В. (О.В.)
Найти похожие

7.

Заглавие журнала :Клінічна анатомія та оперативна хірургія -2007г. т.6,N 1
Интересные статьи :
Біктіміров О. В. Морфофункціональний стан клубової кишки за умов рефлюксу товстокишкового вмісту/ О. В. Біктіміров (стр.26-29)
Сапсай А. О. . Результати залобкової кольпопексії та кольпосуспензії при хірургічному лікуванні стресового анатомічного нетримання сечі у жінок/ А. О. Сапсай (стр.79-81)
Шкодивский Н. И. В.Ф.Войно-Ясенецкий - хирург, ученый, педагог, архиепископ (к 130-летию со дня рождения)/ Н. И. Шкодивский (стр.106-109)
Интересные статьи :
Найти похожие


8.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Біктіміров О. В.
Заглавие : Морфофункціональний стан клубової кишки за умов рефлюксу товстокишкового вмісту
Параллельн. заглавия :Morphofunctional condition of the ileum under the influence of large intestinal reflux
Место публикации : Клінічна анатомія та оперативна хірургія. - 2007. - Т. 6, № 1. - С. 26-29 (Шифр КУ26/2007/6/1)
Примечания : Бібліогр.: в кінці ст.
MeSH-главная: ПОДВЗДОШНАЯ КИШКА -- ILEUM
ДУОДЕНО-ГАСТРАЛЬНЫЙ РЕФЛЮКС -- DUODENOGASTRIC REFLUX
БОЛЕЗНЬ, МОДЕЛИ НА ЖИВОТНЫХ -- DISEASE MODELS, ANIMAL
МОРФОЛОГИЧЕСКИЕ И МИКРОСКОПИЧЕСКИЕ ПОКАЗАТЕЛИ -- MORPHOLOGICAL AND MICROSCOPIC FINDINGS
ФОТОГРАФИЧЕСКИЕ СНИМКИ -- PHOTOGRAPHS
Аннотация: На експериментальній моделі недостатності клубового отвору вивчено морфофункціональний стан клубової кишки. Втрата бар’єрної функції тонко-товстокишкового переходу призводить до розвитку рефлюкс-ентериту, порушення пасажу кишкового вмісту, мікробної колонізації, хронічного запалення з явищами склерозу та атрофії слизової оболонки клубової кишкиThe morphofunctional condition of the ileum has been studied on an experimental model of ileal opening insufficiency. The loss of the barrier function of the ileo-cecal junction results in the development of reflux-enteritis. impaired passage of the intestinal contents, microbial colonization, chronic inflammation with phenomena of sclerosis and atrophy of the ileal mucous membrane
Найти похожие

9.

Заглавие журнала :Вісник морфології -2008г. т.14,N 1
Интересные статьи :
Коляденко В. Г. Кореляційні зв’язки антропометричних, соматотипологічних показників, компонентів маси тіла та показників пальцевої і долонної дерматогліфіки з захворюванням на псоріаз/ В. Г. Коляденко, С. В. Дмитренко (стр.1-4)
Булавенко О. В. Цитокінсинтезуюча активність ендометрію при недостатності лютеїнової фази/ О. В. Булавенко (стр.5-7)
Осовская Н. Ю. Антропо-фенотипические особенности при пролапсе митрального клапана/ Н. Ю. Осовская (стр.8-11)
Левицький В. А. Морфофункціональна характеристика надниркових залоз у різні періоди після дії загальної глибокої гіпотермії/ В. А. Левицький, Т. В. Князевич-Чорна (стр.11-16)
Саволюк С. І. Програма періопераційної корекції синдрому ендогенної токсемії у хворих з доброякісною обтураційною жовтяницею/ С. І. Саволюк (стр.17-20)
Блажієвська Г. Й. Дослідження асоціації антропометричних та соматотипологічних параметрів з рівнем холестерину в ЛПНЩ та ЛПДНЩ сироватки у практично здорових міських осіб обох статей різних вікових груп з нормальною та низькою масою тіла/ Г. Й. Блажієвська, I. I. Андрушко (стр.20-28)
Годлевська Т. А. Оцінка та перспективи корекції антиоксидантного дисбалансу у хворих на хронічний панкреатит із супутньою серцево-судинною патологією/ Т. А. Годлевська (стр.29-32)
Петрушенко В. В. Зміни панкреоцитів при експериментальному гострому панкреатиті/ В. В. Петрушенко (стр.40-42)
Фурман Ю. М. Особливості кореляційних зв’язків показників варіабельності серцевого ритму з антропометричними показниками у підлітків різних соматотипів/ Ю. М. Фурман, Д. А. Василенко, О. Л. Очеретна (стр.42-47)
Гунас І. В. Зв’язки ехокардіографічних розмірів серця з товщиною шкірно-жирових складок, компонентами соматотипу та компонентним складом маси тіла у практично здорових підлітків різних соматотипів/ І. В. Гунас, В. О. Варивода, О. В. Благодарова (стр.47-51)
Біктіміров О. В. Недостатність клубового отвору: морфологічне обгрунтування до можливості його хірургічної корекції/ О. В. Біктіміров (стр.58-61)
Біктіміров В. В. Морфологічні аспекти перебігу гнійно-некротичних уражень на стопі у пацієнтів з цукровим діабетом у залежності від маси тіла/ В. В. Біктіміров, А. В. Багрій, С. Д. Хіміч (стр.61-65)
Бобровська О. А. Особливості кореляцій між тотальними параметрами тіла у міських підлітків-ектоморфів, мезоморфів та екто-мезоморфів з показниками центральної гемодинаміки/ О. А. Бобровська (стр.78-82)
Гордійчук С. В. Порівняльна оцінка антропометричних показників у юнаків 18-20 років Поліського регіону України/ С. В. Гордійчук (стр.83-86)
Лизогуб В. С. Особливості реакцій центральної гемодинаміки та регуляції серцевого ритму на ортопробу осіб з різним індексом маси тіла/ B. C. Лизогуб [и др.] (стр.109-113)
Нурметова І. К. Особливості взаємозв’язків товщини шкірно-жирових складок з амплітудними параметрами реоенцефалографії у підлітків різних соматотипів, мешканців Подільського регіону/ І. К. Нурметова (стр.118-122)
Руда І. В. Динаміка частоти ураженості карієсом молярів у практично здорових підлітків в залежності від віку й статі/ І. В. Руда [и др.] (стр.122-126)
Станіславчук М. А. Морфологічні зміни товстої кишки при неспецифічному виразковому коліті та його лікуванні/ М. А. Станіславчук, К. В. Півторак (стр.126-130)
Покидько М. І. Результати електронно-мікроскопічного дослідження легень при посттравматичному синдромі гострого пошкодження легень/ М. І. Покидько, В. Ф. Кривецький, Саліміа Ахмед (стр.145-148)
Присяжна С. В. Ефективність використання консервованої амніотичної оболонки (АО) при бактеріальних виразках рогівки (БВР) в експерименті/ С. В. Присяжна [и др.] (стр.148-151)
Вільцанюк О. О. Морфологічні зміни у внутрішніх органах хворих на опійну наркоманію/ О. О. Вільцанюк [и др.] (стр.154-158)
Черешнюк І. Л. Профілактично-лікувальна ефективність вінборону при експериментальній ішемії-реперфузії сітківки/ І. Л. Черешнюк (стр.161-164)
Гладких В. Ю. Гистологическое исследование внутримышечных вен малого калибра голени лиц различных возрастных категорий/ В. Ю. Гладких [и др.] (стр.165-168)
Сергета І. В. Фізичний розвиток хлопчиків м.Вінниці: особливості динамічних зрушень протягом 2004-2007 років, тенденції та закономірності/ І. В. Сергета, Н. І. Осадчук (стр.174-180)
Гаврилюк А. О. Фібропластичні зміни печінки при хронічних вірусних гепатитах/ А. О. Гаврилюк, А. Г. Скорук, В. В. Біктіміров (стр.185-186)
Мельник І. П. Регенерація кукси апендикса кролика після апендектомії методом електрозварювання біологічних тканин/ І. П. Мельник (стр.191-193)
Пентюк Н. О. Вивчення антифібротичної активності піоглітазону, лефлуноміду, кандесартану та периндоприлу на моделі CCL{\dn 4}-індукованого фіброзу печінки у щурів/ Н. О. Пентюк (стр.198-201)
Прокоп’юк О. В. Ультраструктурна характеристика APUD-системи передміхурової залози при помірно диференційованій аденокарциномі/ О. В. Прокоп’юк, К. С. Волков, О. Г. Курик (стр.201-205)
Волков К. С. Моделювання нормативних параметрів кардіоінтервалограм у дівчаток із гіперкінетичним типом гемодинаміки в залежності від особливостей будови тіла/ К. С. Волков, І. В. Сергета, М. М. Шінкарук-Диковицька (стр.206-208)
Курик О. Г. Ультраструктурна характеристика APUD-системи шлунка при ендокринних раках шлунка/ О. Г. Курик, Д. П. Бевза, К. О. Галахін (стр.208-212)
Сарафинюк Л. А. Вікові особливості амплітудних і часових показників гемодинаміки, отриманих методом тетраполярної реокардіографії, у практично здорових міських юнаків/ Л. А. Сарафинюк (стр.225-229)
Вільцанюк О. А. Морфологічні зміни в кишковій стінці, печінці та нирках у динаміці гострої експериментальної странгуляційної кишкової непрохідності/ О. А. Вільцанюк, М. О. Хуторянський (стр.235-239)
Андрушкова О. О. Особливості клініки та лікування проникаючих рогівкових поранень із наявністю амагнітних сторонніх тіл у передній камері/ О. О. Андрушкова (стр.245-247)
Гайструк Н. А. Сучасний погляд на патогенез розвитку плацентарної недостатності у вагітних з гіпертензивними розладами/ Н. А. Гайструк, О. О. Мазченко (стр.250-252)
Интересные статьи :
Найти похожие


10.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Біктіміров О. В.
Заглавие : Недостатність клубового отвору: морфологічне обгрунтування до можливості його хірургічної корекції
Место публикации : Вісник морфології. - 2008. - Т. 14, № 1. - С. 58-61 (Шифр ВУ8/2008/14/1)
Предметные рубрики: Болезнь, модели на животных
Подвздошной кишки болезни-- животное
Хирургия пищеварительной системы-- животное
ВНМУ-Биктимиров А.В. (О.В.)
Найти похожие

 1-10    11-14 
 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)