Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
в найденном
Формат представления найденных документов:
полный информационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>A=Гошовська, А. В.$<.>)
Общее количество найденных документов : 35
Показаны документы с 1 по 10
 1-10    11-20   21-30   31-35 
1.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Бирчак І. В., Гошовська А. В.
Заглавие : Особливості соціального статусу вагітних із рецидивуючим кандидозом
Место публикации : Клінічна та експериментальна патологія. - 2011. - Т. 10, № 4. - С. 129-130 (Шифр КУ27/2011/10/4)
Найти похожие

2.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Гошовська А. В., Гошовський В. М.
Заглавие : Дозрівання плаценти людини, діагностика зрілості матково-плацентарної ділянки
Место публикации : Буковинський медичний вісник. - 2014. - Т. 18, № 2. - С. 214-216 (Шифр БУ5/2014/18/2)
Найти похожие

3.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Давиденко І. С., Тюленева О. А., Гошовська А. В.
Заглавие : Гістологічні критерії зрілості хоріального дерева для діагностики передчасного або уповільненого дозрівання плаценти людини
Место публикации : Буковинський медичний вісник. - 2011. - Т. 15, № 1. - С. 129-130 (Шифр БУ5/2011/15/1)
Найти похожие

4.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Бирчак І. В., Ясніковська С. М., Гошовська А. В.
Заглавие : Особливості тромбоцитарно-судинного гемостазу у жінок з аномальними матковими кровотечами на тлі субмукозної міоми матки
Место публикации : Буковинський медичний вісник. - Чернівці, 2021. - Т. 25, № 2. - С. 9-12 (Шифр БУ5/2021/25/2)
Примечания : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-главная: МИОМА -- MYOMA
МАТКИ НОВООБРАЗОВАНИЯ -- UTERINE NEOPLASMS
МАТОЧНОЕ КРОВОТЕЧЕНИЕ -- UTERINE HEMORRHAGE
ГЕМОСТАЗ -- HEMOSTASIS
Аннотация: Мета роботи - дослідити особливості тромбоцитарно-судинного гемостазу у жінок з аномальними матковими кровотечами на тлі субмукозної міоми матки. Матеріал і методи. Об’єктом дослідження були 30 жінок з аномальними матковими кровотечами на тлі субмукозної міоми матки. Вивчалися особливості тромбоцитарно-судинного гемостазу. Результати. У роботі наведені нові дані щодо особливостей певних ланок системи регуляції агрегатного стану крові за умов розвитку постгеморагічної анемії. Чітко показано, що зміни в системі регуляції агрегатного стану крові у жінок із високим ступенем анемізації є проявом субклінічного внутрішньосудинного згортання крові. Висновки. Зміни фібринолітичного потенціалу крові у жінок із хронічною постгеморагічною анемією на тлі аномальних маткових кровотеч та субмукозної міоми матки мають вторинний характер, що зумовлено активацією тромбіно- і фібриногенезу за механізмами зовнішнього шляху.
Найти похожие

5.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Ясніковська С. М., Гошовська А. В.
Заглавие : Вплив асоційованої інфекції на розвиток невиношування вагітності
Место публикации : Клінічна анатомія та оперативна хірургія. - Чернівці, 2020. - Т. 19, № 1. - С. 37-41 (Шифр КУ26/2020/19/1)
Примечания : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-главная: МИКРОБИОТА -- MICROBIOTA
ВЛАГАЛИЩЕ -- VAGINA
БЕРЕМЕННОСТИ ОСЛОЖНЕНИЯ ИНФЕКЦИОННЫЕ -- PREGNANCY COMPLICATIONS, INFECTIOUS
Аннотация: У статті представлено результати дослідження мікробіоти піхви у жінок з невиношуванням в ранні терміни гестації. Встановлено, що вагітні з інфекціями нижнього відділу статевого тракту становлять високу групу ризику з перинатальним та післяпологовим ускладненням. У більшості з них (76,0 %) мала місце відсутність прегравідарної підготовки з дослідженням біотопу піхви. У вагітних із загрозою викидня на тлі інфекції нижнього відділу статевих шляхів частіше трапляються мікробно-вірусні асоціації, ніж моноінфекція. Беручи до уваги негативні наслідки інфекції нижнього статевого тракту та їх вплив на подальший перебіг вагітності та пологів і стан новонароджених, на етапі прегравідарної підготовки слід проводити дослідження мікробіоти піхви. Під час вагітності необхідно проводити ретельне обстеження жінок із своєчасним виявленням факторів ризику розвитку невиношування, до яких належать асоційовані інфекції, та їх адекватну корекцію.
Найти похожие

6.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Бирчак І. В., Гошовська А. В.
Заглавие : Особливості загального та акушерсько-гінекологічного анамнезу жінок з ендометріозом
Место публикации : Буковинський медичний вісник. - Чернівці, 2016. - Т. 20, № 3. - С. 224-226 (Шифр БУ5/2016/20/3)
Примечания : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-главная: ЭНДОМЕТРИОЗ -- ENDOMETRIOSIS
Аннотация: Проведено аналіз особливостей акушерсько-гінекологічного анамнезу жінок з ендометріозом жіночих статевих органів. Встановлено, що відзначається тенденція до зростання питомої ваги захворювання серед гінекологічної патології. Середній вік пацієнток становив (36,0+-5,3) років. Дана нозологія мала місце в жінок всіх соціальних груп, однак як групу підвищеного ризику слід вважати службовців віком 35-45 років. Збережена у 55,4% хворих репродуктивна функція не є запорукою запобігання патології в майбутньому.
Найти похожие

7.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Гошовська А. В., Гошовський В. М.
Заглавие : Гістологічна картина уповільненого дозрівання плаценти людини
Параллельн. заглавия :Delayed histological maturation of the human placenta
Место публикации : Актуальні питання педіатрії, акушерства та гінекології. - Тернопіль, 2016. - N 1. - С. 54-56 (Шифр АУ37/2016/1)
MeSH-главная: ПЛАЦЕНТА -- PLACENTA
ПЛАЦЕНТАРНАЯ НЕДОСТАТОЧНОСТЬ -- PLACENTAL INSUFFICIENCY
Найти похожие

8.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Гошовська А. В., Гошовський В. М., Ясніковська С. М.
Заглавие : Дослідження трофобласта при TORCH-інфекції на матеріалі абортів у першому триместрі вагітності
Место публикации : Клінічна анатомія та оперативна хірургія. - Чернівці, 2019. - Т. 18, № 4. - С. 58-62 (Шифр КУ26/2019/18/4)
Примечания : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-главная: ТРОФОБЛАСТЫ -- TROPHOBLASTS
МОЧЕПОЛОВОЙ СИСТЕМЫ ЖЕНСКОЙ БОЛЕЗНИ -- FEMALE UROGENITAL DISEASES
Аннотация: Дослідження є фрагментом серії імуногістохімічних досліджень трофобласта при TORCH- інфекції, які заплановано провести в різні терміни гестації. Стаття присвячена результатам досліджень трофобласта в термін гестації 7-8 тижнів. Дослідженню підлягав абортний матеріал 7-8 тижнів гестації. Основну групу дослідження становили 18 спостережень TORCH-інфекції, а контрольну – 17 спостережень перерваної вагітності без ознак інфекційного процеси (аборти за соціальними показами). Виконували імуногістохімічну методику на металопротеїназу-2 з первинними антитілами та полімерною системою візуалізації антигену з використанням діамінобензидину виробника DAKO. Методом комп’ютерної мікроденситометрії у спеціалізованій комп’ютерній програмі ImageJ оцінювали оптичну густину забарвлення. Згідно з результатами імуногістохімічних досліджень з використанням методу комп’ютерної мікроденситометрії в термін гестації 7-8 тижнів, як при TORCH-інфекції так і без інфекційного процесу, найбільша експресія металопротеїнази-2 відмічається в інвазивномутрофобласті, найменша – в синцитіотрофобласті хоріальних ворсинок, а проміжні показники відмічаються в цитотрофобласті хоріальних ворсинок та цитотрофобласті клітинних колонок. При TORCH-інфекції експресія металопротеїнази-2 знижується у всіх чотирьох типах трофобласта (цитотрофобласт хоріальних ворсинок; цитотрофобласт клітинних колонок; інвазивнийцитотрофобласт у фрагментах ендометрію), за винятком синцитіотрофобластахоріальних ворсинок.
Найти похожие

9.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Гошовська А. В., Бирчак І. В., Гошовський В. М.
Заглавие : Профілактика плацентарної дисфункції у жінок груп ризику. Оцінка результатів
Место публикации : Буковинський медичний вісник. - Чернівці, 2016. - Т. 20, № 3. - С. 49-52 (Шифр БУ5/2016/20/3)
Примечания : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-главная: ПЛАЦЕНТАРНАЯ НЕДОСТАТОЧНОСТЬ -- PLACENTAL INSUFFICIENCY
Аннотация: Профілактика перинатальної патології та збереження здоров’я вагітної є однією з найактуальніших проблем сучасної медицини. Незважаючи на чисельні наукові розробки над вирішенням даної проблеми, частота порушень у системі мати-плацента-плід сягає 60-70%. Основну групу сформували 70 вагітних, ІА (n=35) - вагітні з проявами плацентарної дисфункції без специфічної профілактики плацентарної дисфункції, ІВ (n=35) - вагітні зі специфічною профілактикою плацентарної дисфункції. Контрольна група - 40 здорових вагітних. Наведені результати ефективності проведеної профілактики плацентарної дисфункції у жінок групи ризику, які оцінені завдяки клінічним, лабораторним, інструментальним, імуногістохімічним та гістологічним методами досліджень. Ефективність проведеної нами профілактики плацентарної дисфункції оцінювали за показниками досліджень у жінок ІА та ІВ підгрупи основної групи. Слід відзначити, що в жінок ІВ підгрупи (з проведеної специфічною профілактикою дисфункції плаценти) лабораторні, інструментальні, імуногістохімічні та гістологічні дані позитивно відрізнялися від показників ІА підгрупи. Запропонована методика профілактики порушень плацентарного комплексу дозволяє досягти кращих результатів щодо більшості показників, а у відношенні до окремих процесів у плаценті дозволяє довести їх до рівня фізіологічної вагітності.
Найти похожие

10.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Давиденко І. С., Тюленева О. А., Гошовська А. В.
Заглавие : Гістологічні критерії зрілості матково-плацентарної ділянки для діагностики передчасного або уповільненого дозрівання плаценти людини
Место публикации : Клінічна та експериментальна патологія. - 2010. - Т. 9, № 4. - С. 23-26 (Шифр КУ27/2010/9/4)
Найти похожие

 1-10    11-20   21-30   31-35 
 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)