Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
в найденном
 Найдено в других БД:Книги (5)
Формат представления найденных документов:
полныйинформационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>A=Гур’єв, С. О.$<.>)
Общее количество найденных документов : 175
Показаны документы с 1 по 20
 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-120      
1.


    Цвях, А. І.
    Рейтинговий аналіз клінічних результативних ризиків виникнення летального результату в постраждалих із пошкодженнями опорно-рухового апарату як компонента політравми [Текст] / А. І. Цвях, С. О. Гур’єв // Вісник наукових досліджень. - 2015. - № 4. - С. 56-59. - Бібліогр.: в кінці ст.


MeSH-главная:
ТРАВМА МНОЖЕСТВЕННАЯ -- MULTIPLE TRAUMA (диагностика, смертность)
КОСТНО-МЫШЕЧНАЯ СИСТЕМА -- MUSCULOSKELETAL SYSTEM (повреждения)
ФАКТОРЫ РИСКА -- RISK FACTORS
СМЕРТНОСТЬ БОЛЬНИЧНАЯ -- HOSPITAL MORTALITY
Доп.точки доступа:
Гур’єв, С. О.

Свободных экз. нет

Найти похожие

2.


    Гур’єв, С. О.
    Пошкодження хребта в постраждалих із політравмою в результаті дорожньо-транспортної пригоди. Повідомлення 1 [Текст] / С. О. Гур’єв, П. В. Танасієнко, К. В. Палагнюк // Травма. - 2017. - Том 18, N 3. - С. 70-74. - Бібліогр. в кінці ст.


MeSH-главная:
ПОЗВОНОЧНИКА ТРАВМЫ -- SPINAL INJURIES (осложнения, патофизиология, хирургия, этиология)
ТРАВМА МНОЖЕСТВЕННАЯ -- MULTIPLE TRAUMA (осложнения, патофизиология)
ВОЗРАСТНЫЕ ГРУППЫ -- AGE GROUPS
РЕТРОСПЕКТИВНЫЕ ИССЛЕДОВАНИЯ -- RETROSPECTIVE STUDIES
Доп.точки доступа:
Танасієнко, П. В.
Палагнюк, К. В.

Свободных экз. нет

Найти похожие

3.


    Гур’єв, С. О.
    Стандартизація показників тяжкості пошкодження та стану постраждалих в залежності від терміну надання медичної допомоги в притрасових лікарнях на догоспітальному та ранньому госпітальному етапах [Текст] = Standardization of indicators of severity of damage and the status of victims depending on the duration of care road hospitals in the prehospital and early hospital stages / С. О. Гур’єв, P. O. Нацевич, К. В. Палагнюк // Biomedical and Biosocial Anthropology. - 2017. - № 28. - С. 116-119. - Бібліогр.: в кінці ст.


MeSH-главная:
БЕДСТВИЯ, АВАРИИ И КАТАСТРОФЫ, ПЛАНИРОВАНИЕ ПОМОЩИ -- DISASTER PLANNING (методы)
ТРАВМА МНОЖЕСТВЕННАЯ -- MULTIPLE TRAUMA
НЕОТЛОЖНЫЕ СОСТОЯНИЯ
НЕОТЛОЖНАЯ МЕДИЦИНСКАЯ ПОМОЩЬ БОЛЬНИЧНАЯ -- EMERGENCY SERVICE, HOSPITAL (организация и управление)
МЕДИЦИНСКОЙ ПОМОЩИ ОКАЗАНИЕ -- DELIVERY OF HEALTH CARE (методы, организация и управление)
МЕДИЦИНСКОЙ ПОМОЩИ КАЧЕСТВО, ДОСТУПНОСТЬ И ОЦЕНКА (ВНЕШ) -- HEALTH CARE QUALITY, ACCESS, AND EVALUATION (NON MESH)
Аннотация: В роботі проведений аналіз 316 випадків постраждалих з полісистемними пошкодженнями внаслідок дорожньо-транспортних пригод (ДТП) в умовах притрасової лікарні на догоспітальному і ранньому госпітальному етапі. Встановлено, що тяжкість пошкодження внаслідок ДТП від терміну надання медичної допомоги в притрасових лікарнях на догоспітальному та ранньому госпітальному етапах за шкалою ISS становила: до 10 хв. отримали допомогу - 0,6% постраждалих, до 20 хв. - 11,39%, до 30 хв. - 21,2%, до 40 хв. - 19,3%, до 50 хв. - 17,09%, до 60 хв. - 10,44%, та більше 60 хв. - 19,94%. Застосування сучасних технологій лікування, уніфікованих протокольних схем лікування та протоколів прийняття кпініко- організаційних рішень необхідне для покращення лікування постраждалих з полісистемними пошкодженнями внаслідок ДТП в умовах притрасової лікарні на догоспітальному і ранньому госпітальному етапах
Доп.точки доступа:
Нацевич, Р. О.
Палагнюк, К. В.

Свободных экз. нет

Найти похожие

4.


   
    Вплив пошкодження хребта на перебіг травматичного процесу у постраждалих із поєднаною торакальною травмою [Текст] / С. О. Гур’єв [и др.] // Травма. - 2017. - Том 18, N 3. - С. 38-41. - Бібліогр. в кінці ст.


MeSH-главная:
ПОЗВОНОЧНИКА ТРАВМЫ -- SPINAL INJURIES (осложнения, патофизиология)
ГРУДНОЙ КЛЕТКИ ТРАВМЫ -- THORACIC INJURIES (патофизиология)
КОМОРБИДНОСТЬ -- COMORBIDITY
Доп.точки доступа:
Гур’єв, С. О.
Сацик, С. П.
Резніченко, Ю. В.
Кушнір, В. А.

Свободных экз. нет

Найти похожие

5.


   
    Лікування білатеральних переломів стегна в постраждалих із політравмою [Текст] / С. О. Гур’єв [и др.] // Травма. - 2016. - Т. 17, № 6. - С. 16-19. - Бібліогр. в кінці ст.


MeSH-главная:
ТРАВМА МНОЖЕСТВЕННАЯ -- MULTIPLE TRAUMA (диагностика, классификация, осложнения, хирургия)
БЕДРЕННОЙ КОСТИ ПЕРЕЛОМЫ -- FEMORAL FRACTURES (хирургия)
ПЕРЕЛОМА ИММОБИЛИЗАЦИЯ ВНУТРЕННЯЯ -- FRACTURE FIXATION, INTERNAL (использование)
Доп.точки доступа:
Гур’єв, С. О.
Танасієнко, П. В.
Василов, В. В.
Філь, Ф. Ю.

Свободных экз. нет

Найти похожие

6.


    Гур’єв, С. О.
    Принципи медичного сортування постраждалих із мінно-вибуховими пошкодженнями внаслідок сучасних бойових дій [Текст] / С. О. Гур’єв, Д. І. Кравцов, А. В. Ордатій // Хірургія України. - 2016. - N 4. - С. 7-12


MeSH-главная:
РАНЫ И ТРАВМЫ -- WOUNDS AND INJURIES
РАНЫ ОГНЕСТРЕЛЬНЫЕ -- WOUNDS, GUNSHOT
БОЛЬНЫХ СОРТИРОВКА -- TRIAGE (методы)
ТРАВМ ПОКАЗАТЕЛЕЙ ТЯЖЕСТИ ОЦЕНОЧНАЯ ШКАЛА -- INJURY SEVERITY SCORE
КЛАСТЕРНЫЙ АНАЛИЗ -- CLUSTER ANALYSIS
ОПИСАНИЕ СЛУЧАЕВ -- CASE REPORTS
ЛОКАЛЬНЫЕ ВОЙНЫ И КОНФЛИКТЫ -- LOCAL WARS AND CONFLICTS
Аннотация: Мета роботи — обгрунтувати та сформувати принципи сучасного медичного сортування постраждалих із мінно-вибуховими пошкодженнями внаслідок бойових дій на Сході України. Матеріали і методи. Проаналізовано 151 випадок мінно-вибухових пошкоджень, отриманих у зоні проведення антитерористичної операції у січні-березні 2015 р., за стандартизованою системою оцінки власної розробки — авторською шкалою — ГКО. Результати та обговорення. За результатами сортування за шкалою ГКО усіх травмованих розподілено на чотири групи. Залежно від тяжкості травми та загального стану постраждалого надано певний обсяг медичної допомоги та визначено черговість заходів. Висновки. Сучасне медичне сортування постраждалих унаслідок бойових дій потребує застосування кластерного принципу, що дає змогу уніфікувати клінічну картину пошкодження. Розроблена комплексна стандартизована система дає змогу об’єктивно оцінити тяжкість пошкодження і стан постраждалого та є підставою для адекватного медичного сортування.
Доп.точки доступа:
Кравцов, Д. І.
Ордатій, А. В.

Свободных экз. нет

Найти похожие

7.


    Гур’єв, С. О.
    Вплив пошкоджень хребта на результат перебігу травматичного процесу у постраждалих з політравмою в результаті дтп [Текст] = Influence of spinal injuries on the result of the traumatic process in victims with polytrauma as a result of an car accident / С. О. Гур’єв, П. В. Танасієнко, К. В. Палагнюк // Вісник Вінницького нац. мед. ун-ту. - 2017. - Т. 21, № 1. Ч.2. - С. 309-312. - Бібліогр.: в кінці ст.


MeSH-главная:
ПОЗВОНОЧНИКА ТРАВМЫ -- SPINAL INJURIES (реабилитация, хирургия, эпидемиология)
ПАТОЛОГИЧЕСКИЕ СОСТОЯНИЯ, ПРИЗНАКИ БОЛЕЗНЕЙ И СИМПТОМЫ -- PATHOLOGICAL CONDITIONS, SIGNS AND SYMPTOMS
ТРАВМА МНОЖЕСТВЕННАЯ -- MULTIPLE TRAUMA (реабилитация, хирургия, эпидемиология)
ТРАНСПОРТНЫЕ СРЕДСТВА -- TRANSPORTATION
БЕДСТВИЯ, АВАРИИ И КАТАСТРОФЫ -- DISASTERS
ЭПИДЕМИОЛОГИЧЕСКИЕ ИССЛЕДОВАНИЯ -- EPIDEMIOLOGIC STUDIES
Аннотация: Однією з основних проблем хірургії пошкоджень є визначення впливу конкретного пошкодження на перебіг травматичного процесу в цілому. Особливо це стосується такої складної патології, як пошкодження хребта. Метою нашого дослідження було визначення особливостей впливу різних клініко-нозологічних варіантів пошкоджень хребта на перебіг травматичного процесу у постраждалих з політравмою в результаті ДТП. Було проведено ретроспективнийаналіз лікування постраждалих з політравмою та травмою хребта, що була отримана в результаті ДТП в період 2010 - 2016 роки. Було виявлено, що серед постраждалих з політравмою в результаті ДТП на перебіг травматичного процесу найбільш негативно впливають такі нозологічні форми як перелом хребця, множинні пошкодження хребта та пошкодження зв’язкового апарату. В структурі летальності за клініко-нозологічним принципом на першому місці знаходиться група пошкоджень з переломами тіл хребця, переважно за рахунок уламкових та вибухово-уламкових переломів
Доп.точки доступа:
Танасієнко, П. В.
Палагнюк, К. В.

Свободных экз. нет

Найти похожие

8.


   
    Клініко-епідеміологічна характеристика білатеральних переломів стегна у постраждалих з політравмою [Текст] = Clinical and epidemiological characteristics of bilateral hip fractures in patients with polytrauma / С. О. Гур’єв [та ін.] // Biomedical and Biosocial Anthropology. - 2017. - № 28. - С. 140-144. - Бібліогр.: в кінці ст.


MeSH-главная:
ТРАВМА МНОЖЕСТВЕННАЯ -- MULTIPLE TRAUMA
БЕДРЕННОЙ КОСТИ ПЕРЕЛОМЫ -- FEMORAL FRACTURES (патофизиология, эпидемиология)
ПОЛОВЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ -- SEX CHARACTERISTICS
ВОЗРАСТНЫЕ ФАКТОРЫ -- AGE FACTORS
Аннотация: Найбільшу питому вагу в структурі уражень скелета складають переломи великих кісток нижніх кінцівок особливо білатеральні переломи стегна, які відзначаються у 5,5-8,2% постраждалих. Для вирішення задач та цілей дослідження по визначенню кпініко-епідеміологічних складових дослідження аналізу піддано 147 випадки білатеральних переломи стегна та політравми. Як вказав аналіз статевої ознаки серед постраждалих з білатеральними переломами стегна та політравмою найчастіше зустрічаються пацієнти вікової групи 51-60 років, що не є характерним для вікової структури політравми. Серед осіб молодого віку до 30 років переважають чоловіки, які зустрічаються у 1,9 разів частіше ніж жінки, що вказує на те, що білатеральні переломи стегна зустрічаються частіше у чоловіків молодого віку. Найчастіше білатеральні переломи при політравмі зустрічаються у постраждалих середнього віку 30-60 років, що було виявлено у 55,8% випадків
Доп.точки доступа:
Гур’єв, С. О.
Танасієнко, П. В.
Василов, В. В.
Ковалишин, І. В.

Свободных экз. нет

Найти похожие

9.


   
    Аналіз клінічних результативних ризиків у постраждалих із вертеброторакальною травмою [Текст] / С. О. Гур’єв [и др.] // Травма. - 2017. - Том 18, N 5. - С. 59-63


MeSH-главная:
ПОЗВОНОЧНИКА ТРАВМЫ -- SPINAL INJURIES (осложнения, смертность)
ТРАВМА МНОЖЕСТВЕННАЯ -- MULTIPLE TRAUMA (осложнения, смертность)
ФАКТОРЫ РИСКА -- RISK FACTORS
Доп.точки доступа:
Гур’єв, С. О.
Резніченко, Ю. В.
Сацик, С. П.
Кушнір, В. А.

Свободных экз. нет

Найти похожие

10.


    Гур’єв, С. О.
    Вакуум-активна терапія у комплексному лікуванні постраждалих із вогнепальними пораненнями [Текст] / С. О. Гур’єв, П. В. Танасієнко, І. П. Марцинковський // Травма. - 2017. - Том 18, N 5. - С. 83-86. - Библиогр. в конце ст.


MeSH-главная:
РАНЫ ОГНЕСТРЕЛЬНЫЕ -- WOUNDS, GUNSHOT (осложнения, терапия)
РАНЕВАЯ ИНФЕКЦИЯ -- WOUND INFECTION (диагностика, лекарственная терапия)
ВАКУУМ-ТЕРАПИЯ -- NEGATIVE-PRESSURE WOUND THERAPY (использование)
Доп.точки доступа:
Танасієнко, П. В.
Марцинковський, І. П.

Свободных экз. нет

Найти похожие

11.


    Панасенко, С. І.
    Флотуюча грудна клітка: гендерні і вікові клініко-епідеміологічні характеристики [Текст] / С. І. Панасенко, С. О. Гур’єв // Травма. - 2017. - Том 18, N 6. - С. 148-151. - Бібліогр. в кінці ст.


MeSH-главная:
ГРУДНАЯ КЛЕТКА ПАТОЛОГИЧЕСКИ ПОДВИЖНАЯ -- FLAIL CHEST (диагностика, смертность, эпидемиология, этиология)
ГРУДНОЙ КЛЕТКИ ТРАВМЫ -- THORACIC INJURIES (диагностика, осложнения, патофизиология)
ПОЛОВЫЕ ФАКТОРЫ -- SEX FACTORS
Аннотация: Проведено клініко-епідеміологічне дослідження 64 клінічних випадків закритої поєднаної травми з розвитком феномена флотації грудної клітки (ФГК). Вивченню підлягали основні аспекти внутрішньогрупового розподілу та міжгрупових гендерних і вікових співвідношень із показниками виживаності та летальності. У результаті проведеного дослідження було встановлено, що травми з розвитком феномена ФГК спостерігаються переважно в чоловіків (79,7 %) соціально-продуктивного віку (40–59 років, 51,6%) внаслідок транспортних травм із пішоходами (28,1 %) та водіями (21,9 %). Дорожньо-транспортний травматизм є домінуючим видом травм у постраждалих із ФГК та становить 62,5 % від усіх випадків, при цьому флотація грудної клітки зустрічається в 4 рази частіше в чоловіків, ніж у жінок. На результуючі наслідки травм із ФГК мають суттєвий вплив гендерні і вікові фактори, що тісно пов’язані між собою
Доп.точки доступа:
Гур’єв, С. О.

Свободных экз. нет

Найти похожие

12.


    Гур’єв, С. О.
    Роль інтерлейкіну-6 у діагностиці інфекційних ускладнень у постраждалих із політравмою [Текст] / С. О. Гур’єв, О. С. Соловйов, О. М. Танасієноко // Травма. - 2017. - Том 18, N 4. - С. 88-91. - Бібліогр. в кінці ст.


MeSH-главная:
ТРАВМА МНОЖЕСТВЕННАЯ -- MULTIPLE TRAUMA (диагностика, осложнения, патофизиология)
РАНЕВАЯ ИНФЕКЦИЯ -- WOUND INFECTION (диагностика, этиология)
ИНТЕРЛЕЙКИН-6 -- INTERLEUKIN-6 (кровь)
БИОЛОГИЧЕСКИЕ МАРКЕРЫ -- BIOLOGICAL MARKERS (кровь)
Доп.точки доступа:
Соловйов, О. С.
Танасієноко, О. М.

Свободных экз. нет

Найти похожие

13.


   
    Клініко-епідеміологічні тренди сучасної торакоабдомінальної політравми [Текст] / С. І. Панасенко [та ін.] // Клінічна хірургія. - 2017. - N 9. - С. 58-60. - Бібліогр.: с. 60


MeSH-главная:
ТРАВМА МНОЖЕСТВЕННАЯ -- MULTIPLE TRAUMA (эпидемиология)
ГРУДНОЙ КЛЕТКИ ТРАВМЫ -- THORACIC INJURIES (осложнения, эпидемиология)
БРЮШНОЙ ПОЛОСТИ ТРАВМЫ -- ABDOMINAL INJURIES (осложнения, эпидемиология)
КЛАСТЕРНЫЙ АНАЛИЗ -- CLUSTER ANALYSIS
Аннотация: Проведене концептуальне клініко–епідеміологічне дослідження поєднаної торакоабдомінальної травми (ПТАТ) на основі аналізу 2009 медичних карт. Клінічний діагноз та судово–медичні висновки трансформовані у коди шкали ВПХ(П)–МТ. Основним завданням було виділення клініко–епідеміологічних груп, що найкращим чином апроксимують процеси розподілу сучасної травми залежно від тяжкості ушкодження (ТУ). Для цього проведена багатовимірна стратифікація даних тяжкості травми шляхом кластеризації. Встановлено, що сучасна ПТАТ має чітку структуризацію на клініко–епідеміологічні групи, клінічний профіль яких визначається тяжкістю домінуючого ушкодження певної анатомо–функціональної ділянки (АФД). Травма грудей є найбільш частим домінуючим ушкодженням в структурі ПТАТ. Формальні ознаки політравми виявляють у 29,2% постраждалих, принциповим напрямком покращення результатів лікування слід вважати розробку методів лікування за принципами хірургічної тактики «damage control»
Доп.точки доступа:
Панасенко, С. І.
Гур’єв, С. О.
Шейко, В. Д.
Шкурупій, О. А.

Свободных экз. нет

Найти похожие

14.


    Гур’єв, С. О.
    Клініко-патоморфологічна характеристика сучасних бойових пошкоджень [Текст] / С. О. Гур’єв, Д. І. Кравцов, Ю. П. Тітова // Травма. - 2017. - Том 18, N 5. - С. 50-53. - Бібліогр. в кінці ст.


MeSH-главная:
РАНЫ ОГНЕСТРЕЛЬНЫЕ -- WOUNDS, GUNSHOT (классификация, патофизиология)
ГИСТОЛОГИЧЕСКИЕ МЕТОДЫ -- HISTOLOGICAL TECHNIQUES (использование)
ЛОКАЛЬНЫЕ ВОЙНЫ И КОНФЛИКТЫ -- LOCAL WARS AND CONFLICTS
Доп.точки доступа:
Кравцов, Д. І.
Тітова, Ю. П.

Свободных экз. нет

Найти похожие

15.


   
    Електрохімічна медична технологія лікування постраждалих з місцевими інфекційними ускладненнями політравми [Текст] = Electrochemical technology medical treatment of victims with local infectious complications of trauma / С. О. Гур’єв [та ін.] // Вісник Вінницького нац. мед. ун-ту. - 2016. - Т. 20, № 2. - С. 421-424. - Бібліогр.: в кінці ст.


MeSH-главная:
ЭЛЕКТРОХИМИЧЕСКИЕ МЕТОДЫ -- ELECTROCHEMICAL TECHNIQUES (использование, методы)
ТРАВМА МНОЖЕСТВЕННАЯ -- MULTIPLE TRAUMA (микробиология, патофизиология)
ИНФЕКЦИЯ -- INFECTION (микробиология, осложнения, терапия)
Доп.точки доступа:
Гур’єв, С. О.
Танасієнко, П. В.
Матяш, В. І.
Василов, В. В.

Свободных экз. нет

Найти похожие

16.


    Гур’єв, С. О.
    Клініко-епідеміологічна та клініко-нозологічна характеристика травми стегна як компоненту полісистемного пошкодження [Текст] / С. О. Гур’єв, А. І. Цвях // Клінічна хірургія. - 2014. - № 9. - С. 57-61


MeSH-главная:
ТРАВМА МНОЖЕСТВЕННАЯ -- MULTIPLE TRAUMA (диагноз, эпидемиология)
БЕДРА ПОВРЕЖДЕНИЯ -- HIP INJURIES (диагноз, эпидемиология)
Доп.точки доступа:
Цвях, А. І.

Свободных экз. нет

Найти похожие

17.


    Гур’єв, С. О.
    Обставини отримання травм таза за умов полісистемних ушкоджень / С. О. Гур’єв, А. І. Цвях // Ортопедия, травматология и протезирование. - 2014. - № 4. - С. 80-84


MeSH-главная:
ТРАВМА МНОЖЕСТВЕННАЯ -- MULTIPLE TRAUMA (патофизиология, этиология)
(повреждения)
СТАТИСТИЧЕСКАЯ ОБРАБОТКА ДАННЫХ -- DATA INTERPRETATION, STATISTICAL
Доп.точки доступа:
Цвях, А. І.

Свободных экз. нет

Найти похожие

18.


    Гур’єв, С. О.
    Аналіз ризику летального наслідку травми у ВІЛ-інфікованих за полісистемного пошкодження [Текст] / С. О. Гур’єв, О. С. Соловйов, П. В. Танасієнко // Клінічна хірургія. - 2016. - № 2. - С. 63-65


MeSH-главная:
ВИЧ ИНФЕКЦИИ -- HIV INFECTIONS (осложнения)
ТРАВМА МНОЖЕСТВЕННАЯ -- MULTIPLE TRAUMA (осложнения, смертность)
РИСКА ОЦЕНКА -- RISK ASSESSMENT
Доп.точки доступа:
Соловйов, О. С.
Танасієнко, П. В.

Свободных экз. нет

Найти похожие

19.


   
    Оцінка функціональної активності фагоцитарної системи у хворих з контрактурою Дюпюїтрина та фіброзом печінки [Текст] / І. І. Іскра [та ін.] // Лікарська справа = Врачебное дело. - 2013. - № 4. - С. 7-12 . - ISSN 0049-6804


MeSH-главная:
ДЮПЮИТРЕНА КОНТРАКТУРА -- DUPUYTREN CONTRACTURE
ЦИРРОЗЫ ПЕЧЕНИ -- LIVER CIRRHOSIS
ФАГОЦИТОЗ -- PHAGOCYTOSIS

Доп.точки доступа:
Іскра, І. І.
Шатрова, К. М.
Гур’єв, С. О.
Кузьмін, В. Ю.
Рощін, Г. Г.
Плескач, О. Я.

Свободных экз. нет

Найти похожие

20.


   
    Обмін колагену у хворих при контрактурі Дюпюїтрена [Текст] / Н. І. Іскра [та ін.] // Клінічна хірургія. - 2014. - № 7. - С. 60-62


MeSH-главная:
ДЮПЮИТРЕНА КОНТРАКТУРА -- DUPUYTREN CONTRACTURE (метаболизм, хирургия)
КОЛЛАГЕН -- COLLAGEN (метаболизм)
ГИДРОКСИПРОЛИН -- HYDROXYPROLINE (моча)
Доп.точки доступа:
Іскра, Н. І.
Гур’єв, С. О.
Шатрова, К. М.
Рощін, Г. Г.
Кузьмін, В. Ю.

Свободных экз. нет

Найти похожие

 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-120      
 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)