Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
в найденном
 Найдено в других БД:Книги (43)Библиотечные издания (32)Высшее образование (6)Краеведение (3)Редкие издания (1)
Формат представления найденных документов:
полный информационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>A=Давидов$<.>)
Общее количество найденных документов : 433
Показаны документы с 1 по 20
 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-120      
1.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Нерознак Ю. П., Давидова Ю. В.
Заглавие : «Life style modification» у будь-який період життя жінки. Правда і міфи про сіль
Место публикации : Український журнал перинатологія і педіатрія. - 2021. - N 2. - С. 94-95 (Шифр УУ67/2021/2)
MeSH-главная: НАТРИЯ ХЛОРИД ПИЩЕВОЙ -- SODIUM CHLORIDE, DIETARY
ЖЕНЩИНЫ -- WOMEN
БЕРЕМЕННОСТЬ -- PREGNANCY
Аннотация: Зізнаймося, що всі ми любимо сіль — далеко не всі дослухаються порад фахівців, що ми забагато її вживаємо і тим самим шкодимо власному здоров’ю. З іншого боку, натрій с ключовим елементом харчової солі, без якого неможливий нормальний баланс рідини в організмі людини. У формі різних сполук натрій входить до складу крові, лімфи і травних компонентів, більше того, позитивно заряджений іон натрію активізує процеси передачі нервового сигналу, скорочення м’язових волокон та інші фізіологічні реакції. Але надлишок натрію затримує в організмі рідину, зокрема, виникають набряки, до того ж посилюється спазм судин, що небезпечно для тих, хто страждає від захворювань серця і судин. За нестачі солі в раціоні організм використовує власні внутрішні резерви — компоненти з органів і тканин, тому людина, яка невиправдано дотримується безсольової дієти, спочатку відчуває слабкість у м’язах, далі швидко стомлюється, а її самопочуття стрімко погіршується
Найти похожие

2.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Давидова Ю. В.
Заглавие : Імуногістохімічні особливості структури плацентарного бар’єра у жінок після комбінованого лікування раку щитовидної залози
Место публикации : Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 2005. - № 3. - С. 123-126 (Шифр ПУ2/2005/3)
Предметные рубрики: Щитовидной железы новообразования-- берем-- лек тер-- осл
Беременности осложнения, новообразования-- иммунол
Антигены опухолевые-- эмбриол
Плацента-- иммунол
Рецепторы прогестерона-- берем
Рецепторы эстрогенов-- берем
Найти похожие

3.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Долженко М. М., Давидова І. В.
Заглавие : Інгібітори протонної помпи: що треба знати кардіологу
Место публикации : Український терапевтичний журнал. - Київ, 2021. - N 1. - С. 56-63 (Шифр УУ21/2021/1)
Примечания : Бібліогр. наприкінці ст.
MeSH-главная: ПРОТОННЫХ НАСОСОВ ИНГИБИТОРЫ -- PROTON PUMP INHIBITORS
ЛЕКАРСТВ ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ -- DRUG INTERACTIONS
Аннотация: Важливе місце в структурі серцево‑судинних патологій посідають тромбоемболічні захворювання. Найефективнішими превентивними препаратами у таких хворих визнано антикоагулянти і антиагреганти, які дають змогу знизити ризик як первинних, так і вторинних тромбоемболічних ускладнень. Однак їх недоліком є високий потенціал серйозних побічних ефектів, насамперед з боку шлунково‑кишкового тракту. Тому таким пацієнтам для профілактики стресових виразок і кровотеч антитромбоцитарні препарати, тромболізис та гепаринотерапію проводять обов’язково з використанням інгібіторів протонної помпи. Наведено дані доказової медицини щодо одного з інгібіторів протонної помпи — препарату «Езолонг», який містить езомепразол (брендовий генерик компанії Organosyn). Цей лікарський засіб з технологією негайного вивільнення є сучасною формою з поліпшеними властивостями і більш тривалим та передбачуваним ефектом. Окрім високої протекторної ефективності препарат «Езолонг» вирізняється доброю переносимістю, що пояснюється особливостями фармакодинаміки та фармакокінетики препарату. За сукупністю клінічних ефектів і профілем безпечності він є препаратом вибору для хворих із серцево‑судинними захворюваннями. «Езолонг» має різні лікарські форми. Наявність ін’єкційної форми дає змогу досягти ще швидшого надходження діючої речовини в організм, що важливо при терапії гострих патологій, а також за неможливості перорального застосування препарату. У формі капсул «Езолонг» забезпечує зручність прийому, точність дозування, високу прихильність до терапії пацієнтів, які отримують лікування амбулаторно
Найти похожие

4.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Яковцов І. З., Давидов В. Б., Малиш О. О.
Заглавие : Інтегровані підходи до післядипломної підготовки сімейних лікарів із медицини катастроф та військової медицини
Место публикации : Сімейна медицина: Наук.-практ. журн./ Київ. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України, Укр. асоц. сімейної медицини. - Київ, 2007. - № 3. - С. 18-19 (Шифр СУ21/2007/3)
Предметные рубрики: Врачи семейные-- обуч
Образование медицинское, повышение квалификации
Военная медицина
Медицина катастроф
Найти похожие

5.

Заглавие журнала :Інфекційні хвороби -2011г.,N 1
Интересные статьи :
Чемич М. Д. Сучасні проблеми лейшманіозу/ М. Д. Чемич, Н. І. Ільїна (стр.5-12)
Герасименко Т. В. Організація епізоотологічного моніторингу природних осередків туляремії/ Т. В. Герасименко, Л. Я. Могілевський, З. А. Хабло (стр.13-16)
Мойсеєва Г. В. Епідеміологія кору в Україні і сучасний стан проблеми/ Г. В. Мойсеєва [и др.] (стр.16-21)
Романюк Л. Б. Особливості перебігу гострих респіраторних вірусних інфекцій у дітей м. Тернопіль у період з листопада 2009 по березень 2010 р./ Л. Б. Романюк [и др.] (стр.22-25)
Андрейчин М. А. Лікувальна ефективність ентеросгелю при гострих респіраторних вірусних інфекціях/ М. А. Андрейчин, В. Г. Ніколаєв, Я. І. Йосик (стр.25-28)
Герасюта Н. М. ПЛР-ідентифікація вірусу грипу А (H1N1) у тканині легень померлих від негоспітальної пневмонії/ Н. М. Герасюта [и др.] (стр.29-31)
Гарюк Г. І. Деякі аспекти вибору тактики лікування риносинуситів у дітей при супутньому паразитозі/ Г. І. Гарюк [и др.] (стр.31-34)
Ковальчук М. Т. Зміна показників ендогенної інтоксикації та циркулюючих імунних комплексів у пацієнтів з розацеа в поєднанні з паразитозами/ М. Т. Ковальчук (стр.35-39)
Боярчук О. Р. Інфікованість вірусами родини Herpesviridae хворих на ревматичну хворобу серця/ О. Р. Боярчук (стр.39-43)
Римаренко Н. В. Рівень ендотоксину кишкового походження в сироватці крові при бактерійних ангінах, скарлатині і гнійних менінгітах у дітей/ Н. В. Римаренко (стр.43-46)
Ковалик А. П. Антибіотикочутливість кокової мікрофлори, виділеної із слизової оболонки гортані у здорових осіб і хворих на її рубцевий стеноз/ А. П. Ковалик (стр.46-49)
Пипа Л. В. Вплив санаторно-курортного лікування на стан імунної системи і загальну резистентність організму дітей, хворих на рецидивний бронхіт/ Л. В. Пипа [и др.] (стр.50-52)
Біломеря Т. А. Ускладнення у дітей після БЦЖ-вакцинації/ Т. А. Біломеря [и др.] (стр.53-55)
Кучма М. В. Роль вітчизняних мікробіологів у боротьбі з особливо небезпечними інфекційними хворобами (на прикладі вчення про сибірку)/ М. В. Кучма [и др.] (стр.56-60)
Копча В. С. Сказ людини: перипетії специфічної профілактики/ В. С. Копча, Н. Т. Бурак (стр.60-66)
Ребенок Ж. О. Ронколейкін - універсальний засіб активного імуновідновлювального лікування/ Ж. О. Ребенок (стр.67-72)
Гевко Г. М. Цитокіновий статус хворих на хронічний гепатит С та його корекція/ Г. М. Гевко (стр.73-80)
Рябоконь Ю. Ю. HCV-асоційована В-клітинна неходжкінська лімфома/ Ю. Ю. Рябоконь, Б. Б. Самура, Ю. О. Шатовський (стр.81-84)
Рахімов Р. А. Удосконалення епідеміологічного нагляду за грипом і гострими респіраторними інфекціями/ Р. А. Рахімов (стр.84-87)
Самарін Д. В. Фактори захисту організму людини, які запобігають розвитку гострих кишкових інфекцій/ Д. В. Самарін (стр.88-91)
Савула М. М. ВІЛ-асоційований туберкульоз і вагітність/ М. М. Савула (стр.92-94)
Пам’яті Володимира Тарасовича Гончаренка (стр.95)
Чемич М. Д. Перший конгрес Євро-Азійського товариства інфекційних хвороб/ М. Д. Чемич, Н. А. Васильєва (стр.96-97)
Интересные статьи :
Найти похожие


6.

Заглавие журнала :Інфекційні хвороби -2011г.,N 4
Интересные статьи :
Деміховська О. В. Епідемія ЕНЕС-інфекції у Німеччині/ О. В. Деміховська (стр.5-13)
Васильєва Н. А. Аналіз інформативності лабораторної діагностики грипу та інших ГРВІ/ Н. А. Васильєва, Л. Я. Дементьєва, Я. І. Йосик (стр.14-16)
Козько В. М. Динаміка вмісту інтерлейкіну-2 у сироватці крові хворих на гострі респіраторні захворювання/ В. М. Козько [и др.] (стр.16-19)
Римаренко Н. В. Вплив ендотоксинемії кишкового походження на баланс цитокінів у дітей, хворих на бактерійні ангіни і скарлатину/ Н. В. Римаренко (стр.19-23)
Андрейчин М. А. Вплив урсолізину та ентеросорбентів на рівень ендогенної "метаболічної" інтоксикації та ендотеліальну дисфункцію при хронічному гепатиті С/ М. А. Андрейчин [и др.] (стр.24-31)
Дикий Б. М. Вірусно-імунологічні та гематологічні ефекти нуклексу у ВІЛ-інфікованих осіб/ Б. М. Дикий [и др.] (стр.31-34)
Руденко А. О. Оптимізація лікування уражень нервової системи, спричинених вірусами родини герпесу/ А. О. Руденко [и др.] (стр.35-39)
Усачова О. В. Деякі клініко-імунологічні особливості перебігу вродженої та ранньої постнатальної цитомегаловирусної інфекції у дітей раннього віку/ О. В. Усачова (стр.40-46)
Пішак В. П. Епідеміологія і поширеність аскаридозу в Чернівецькій області/ В. П. Пішак [и др.] (стр.47-50)
Гончаренко В. В. Особливості впливу збудників родини Chlamydiaceae на життєздатність перещеплюваних клітин різного походження/ В. В. Гончаренко [и др.] (стр.50-54)
Копча В. С. Сучасні антибіотики та принципи раціональної антибіотикотерапії (Частина І)/ В. С. Копча [и др.] (стр.55-71)
Одінець Т. М. Роль бактерійної транслокації в патології/ Т. М. Одінець [и др.] (стр.71-76)
Трихліб В. І. Поєднання тропічної малярії та ботулізму/ В. І. Трихліб [и др.] (стр.76-81)
Богадельніков І. В. Мікробіота - другий мозок людини?/ І. В. Богадельніков [и др.] (стр.82-85)
Бондаренко А. М. Перспективи розробки способів і засобів антивірусної терапії/ A. M. Бондаренко (стр.87-101)
Кравченко Л. Г. Випадок дирофіляріозу в підлітка/ Л. Г. Кравченко [и др.] (стр.102-103)
До 70-річчя Миколи Андрійовича Колодія (стр.104-105)
Чемич М. Д. Конференція інфекціоністів у Сумах/ М. Д. Чемич (стр.105-109)
Интересные статьи :
Найти похожие


7.

Заглавие журнала :Інфекційні хвороби -2012г.,N 1
Интересные статьи :
Андрейчин М. А. Медична допомога інфекційним хворим в Україні: проблеми і шляхи їх розв’язання/ М. А. Андрейчин (стр.5-7)
Шуляк В. І. Вплив мелатоніну на стан функціональних систем у хворих на менінгіт/ В. І. Шуляк [и др.] (стр.8-14)
Одінець Т. М. Окислювальна модифікація білків і перекисне окислення ліпідів при ГКІ сальмонельозної та ротавірусно-сальмонельозної етіології/ Т. М. Одінець [и др.] (стр.14-18)
Домашенко О. М. Клініко-епідеміологічна характеристика спалаху холери в Донецькій області у 2011 році/ О. М. Домашенко [и др.] (стр.18-22)
Печінка А. М. Нові можливості сезонної профілактики гострих респіраторних захворювань/ А. М. Печінка (стр.23-27)
Короваєва І. В. Mycoplasma hominis в асоціації з Herpes simplex virus: роль у розвитку гострих і хронічних інфекційно-запальних захворювань гортані/ І. В. Короваєва [и др.] (стр.28-31)
Андрейчин М. А. Роль ендотеліальної дисфункції в перебігу хронічної НС\/-інфекції та її корекція препаратом L-аргініну/ М. А. Андрейчин, Ю. Ю. Рябоконь (стр.31-39)
Волянський А. Ю. Цитокінова реакція організму у поствакцинальному періоді/ А. Ю. Волянський (стр.39-45)
Герасименко Т. В. Вплив ВІЛ-інфекції і туберкульозу на демографічні процеси в Одеській області/ Т. В. Герасименко (стр.46-51)
Постнов О. В. Особливості захворюваності на ВІЛ-інфекцію у різних вікових групах населення Одеської області/ О. В. Постнов [и др.] (стр.52-59)
Ковальова Г. О. Життєздатність мікобактерій туберкульозу у фіксованих і фарбованих за загальноприйнятими методами мазках мокротиння/ Г. О. Ковальова (стр.60-63)
Копча В. С. Сучасні антибіотики та принципи раціональної антибіотикотерапії (частина II)/ B. C. Копча [и др.] (стр.64-75)
Чемич М. Д. Поліморфізм генів цитокінів і ВІЛ-інфекція/ М. Д. Чемич, А. І. Піддубна (стр.75-83)
Андрейчин С. М. Сучасні уявлення про метаболічну ендогенну інтоксикацію/ С. М. Андрейчин, Т. О. Голомша (стр.84-87)
Супотницький М. В. Чому ми не здолаємо ВІЛ/СНІД-пандемію (частина І)/ М. В. Супотницький (стр.88-96)
Волянська Л. А. Вакцинація - реакції та ускладнення. Запрошення до дискусії/ Л. А. Волянська, Л. М. Дмитраш (стр.97-101)
Славний ювілей професора Ази Михайлівни Михайлової (стр.105-106)
Славний ювілей дійсного члена НАМИ України, професора Жанни Іванівни Возіанової (стр.107-108)
До ювілею знаного інфекціоніста, професора Антоніни Олексіївни Руденко (стр.109)
До 75-річчя видатного епідеміолога, професора Анатолія Леонтійовича Гураля (стр.110-111)
Интересные статьи :
Найти похожие


8.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Бобров В. О., Долженко М. М., Жарінов О. Й., Давидова І. В., Зайцева В. І.
Заглавие : Історія кафедри кардіології та функціональної діагностики НМАПО ім. П.Л. Шупика
Место публикации : Мистецтво лікування. - 2009. - № 3. - С. 26-29 (Шифр МУ55/2009/3)
Предметные рубрики: Образование медицинское, повышение квалификации
Преподавательский состав учебного учреждения
Кардиология
Найти похожие

9.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Бобров В. О., Долженко М. М., Жарінов О. Й., Давидова І. В., Зайцева В. І.
Заглавие : Історія кафедри кардіології та функціональної діагностики НМАПО ім.П.Л.Шупика
Место публикации : Український медичний часопис. - 2009. - № 4. - С. 118-120 (Шифр УУ13/2009/4)
Предметные рубрики: Кардиологические учреждения-- ист
Образование медицинское, повышение квалификации-- ист
Преподавательский состав учебного учреждения-- ист
Больницы клинические
Найти похожие

10.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Заглавие : Академику Михаилу Ивановичу Давыдову - 60 лет
Место публикации : Вопросы онкологии. - СПб., 2007. - Т. 53, № 6. - С. 730 (Шифр ВР55/2007/6)
Найти похожие

11.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Волкова Ю. В., Сухова Л. П., Давидов В. В.
Заглавие : Активність альдепддепдрогенази та її модуляція в субклітинних фракціях печінки щурів пубертатного віку за умов іммобілізаційного стресу
Место публикации : Медична хімія. - 2015. - Т. 17, № 1. - С. 47-50 (Шифр МУ8/2015/17/1)
MeSH-главная: КРЫСЫ -- RATS
ПЕЧЕНЬ -- LIVER
СТРЕСС МЕХАНИЧЕСКИЙ -- STRESS, MECHANICAL
ПОЛОВОЕ СОЗРЕВАНИЕ -- SEXUAL MATURATION
Найти похожие

12.

Заглавие журнала :Актуальні питання педіатрії, акушерства та гінекології -2020г.,N 1
Интересные статьи :
Банадига Н. В. Роль поліморфізму окремих генів у формуванні бронхіальної астми у дітей/ Н. В. Банадига (стр.5-9)
Ковальчук Т. А. Особливості добового ритму артеріального тиску у дітей із вазовагальними синкопе/ Т. А. Ковальчук, О. Р. Боярчук (стр.10-16)
Левенець С. С. Фактори ризику гіперреактивності дихальних шляхів у дітей із бронхіальною астмою/ С. С. Левенець [та ін.] (стр.17-22)
Сарапук І. М. Проблеми виходжування передчасно народжених немовлят та можливості їх вирішення/ І. М. Сарапук [та ін.] (стр.23-30)
Строй О. А. Аналіз ефективності вакцинації проти кору у дітей з харчовою сенсибілізацією/ О. А. Строй, Л. В. Сліпачук (стр.31-35)
Фролова Т. В. Стан кісткової тканини та вітамін d-статус у дітей в період другого ростового спурту/ Т. В. Фролова, Н. С. Осман, Н. Ф. Стенкова (стр.36-41)
Чемерис Ю. О. Досвід використання раціональної антибактеріальної терапії в лікуванні новонароджених дітей у відділенні інтенсивної терапії/ Ю. О. Чемерис [та ін.] (стр.42-47)
Шульгай О. М. Клінічний випадок синдрому румінації та аерофагії у хлопчика молодшого шкільного віку/ О. М. Шульгай (стр.48-55)
Бойчук А. В. Роль інфекційних збудників у жінок дітородного віку з гіперпластичними процесами ендометрія/ А. В. Бойчук [та ін.] (стр.56-61)
Бойчук О. Г. Особливості перебігу вагітності та стан новонароджених у жінок із доброякісними пухлинами яєчників/ О. Г. Бойчук, Д. Я. Гулій (стр.62-67)
Бойчук О. Г. Особливості перебігу вагітності у жінок із непліддям на тлі внутрішньопечінкового холестазу/ О. Г. Бойчук, Еком Нсед Е. Нсан, Б. І. Дубецький (стр.68-73)
Дорофєєва У. С. Сучасні погляди на непліддя жінок старшого репродуктивного віку (огляд літератури)/ У. С. Дорофєєва, О. Г. Бойчук (стр.74-79)
Запорожан В. М. Роль порушень ліпідного обміну у виникненні аномальних маткових кровотеч у жінок репродуктивного віку/ В. М. Запорожан [та ін.] (стр.80-84)
Садуллаєв А. С. Ендометріоми яєчників і оваріальний резерв/ А. С. Садуллаєв, М. В. Медведєв (стр.85-93)
Сіромаха С. О. Синдром Марфана та вагітність/ С. О. Сіромаха [та ін.] (стр.94-101)
Щербина М. О. Аналіз клініко-анамнестичних даних і преморбідного фону при аденоміозі/ М. О. Щербина, А. О. Чехунова (стр.102-107)
Khmil M. S. Modern approaches to the treatment of infertility in women with polycystic ovarian syndrome in assisted reproductive technology programs/ M. S. Khmil, B. V. Ventskivskyi (стр.108-115)
Khmil S. V. PRP-therapy of endometrium: the latest methods in the field of assisted reproductive technologies/ S. V. Khmil, N. Ya. Chudiiovych, A. S. Khmil-Dosvald (стр.116-120)
Khmil S. V. Modern approaches to the treatment of endometrioid cysts before controlled ovarian stimulation protocols/ S. V. Khmil, I. Ya. Pidhaina, I. I. Kulyk (стр.121-126)
Khmil S. V. Tubal factor as one of the leading factors of female infertility/ S. V. Khmil, N. Yu. Terletska (стр.127-131)
Zhelezov D. M. Uterine scar formation and expression of specific connective tissue proteins/ D. M. Zhelezov, T. O. Savenko (стр.132-136)
Кліщ І. М. Вплив тиреоїдних гормонів та засобів для наркозу на обмін фолатів в організмі щурів в експерименті/ І. М. Кліщ, О. М. Якимчук (стр.137-140)
Интересные статьи :
Найти похожие


13.

Заглавие журнала :Акушерство. Гінекологія. Генетика -2021г. т.7,N 1/2
Интересные статьи :
Голяновський О. В. Особливості абдомінального розродження вагітної з placenta percreta (випадок із практики)/ О. В. Голяновський [та ін.] (стр.5-11)
Нагорна В. Ф. Оперована матка: причини, наслідки, попередження/ В. Ф. Нагорна (стр.12-17)
Грищенко О. В. Що турбує фахівців у проблемі оперованої матки? Чим можна зарадити?/ О. В. Грищенко (стр.18-22)
Геник Н. І. Міома матки та вагітність у жінки пізнього репродуктивного віку: що робити?/ H. I. Геник [та ін.] (стр.23-28)
Ромащенко О. В. Сексуальні дисфункції в жінок із лейоміомою матки/ О. В. Ромащенко [та ін.] (стр.29-32)
Захаренкова Т. Н. Антибиотикотерапия при беременности: риск не должен превышать пользу/ Т. Н. Захаренкова (стр.33-39)
Гнатко О. П. Сучасні аспекти діагностично-лікувальної тактики хронічного ендометриту в жінок із репродуктивними порушеннями/ О. П. Гнатко, Н. Г. Скурятіна (стр.40-49)
Цимбалюк В. І. Прееклампсія та еклампсія як фактори ризику геморагічного інсульту. Погляд нейрохірурга (огляд літератури)/ В. І. Цимбалюк, Ю. Л. Марущенко, М. О. Марущенко (стр.50-56)
Щербина М. О. Гемодинамічні показники та протеолітична активність матриксних металопротеїназ у діагностиці аденоміозу/ М. О. Щербина, А. О. Чехунова (стр.57-60)
Мальцев Д. В. Можливості імунотерапії в акушерстві та репродуктології/ Д. В. Мальцев (стр.61-69)
Волянський А. Ю. Вагітність та COVID-19: клінічний випадок з оглядом та аналізом наявних даних літератури/ А. Ю. Волянський [та ін.] (стр.70-78)
Бойчук А. В. Перебіг вагітності та розродження вагітних жінок, які перенесли COVID-19 під час вагітності/ А. В. Бойчук [та ін.] (стр.79-82)
Интересные статьи :
Найти похожие


14.

Заглавие журнала :Ангиология и сосудистая хирургия -2002г. т.8,N 2
Интересные статьи :
Сухарев И. И. Особенности коллатерального кровообращения при окклюзии артерий аорто подвздошного сегмента/ И. И. Сухарев [и др.] (стр.7-11)
Конорова И. Л. Возможность использования полимеров, снижающих гидродинамическое сопротивление крови для предупреждения и лечения церебральной ишемии/ И. Л. Конорова, И. В. Ганнушкина (стр.12-18)
Сергеева Н. А. Дисгемоглобинемия как компонент патогенеза сосудистых поражений при сахарном диабете/ Н. А. Сергеева, Л. Д. Макарова, И. В. Кошкина (стр.20-23)
Дюжиков А. А. Эффективность применения клексана у больных с мультифокальным атеросклерозом/ А. А. Дюжиков [и др.] (стр.25-27)
Седов В. М. Особенности ангиопластики и стентирования при бифуркационных стенозах коронарных артерий/ В. М. Седов [и др.] (стр.28-36)
Кириенко А. И. Влияет ли экстравазальная коррекция клапанов бедренной вены на течение варикозной болезни?/ А. И. Кириенко [и др.] (стр.39-44)
Игнатьев И. М. Дуплексное сканирование в диагностике нарушений венозной гемодинамики при посттромботической болезни/ И. М. Игнатьев, С. Ю. Ахунова, Р. А. Бредихин (стр.45-51)
Покровский А. В. Компрессионная терапия и объединенная Европа: новые стандарты в новых реалиях/ А. В. Покровский, С. В. Сапелкин (стр.53-57)
Гавриленко А. В. Новый метод хирургической коррекции дисфункции клапанов глубоких вен/ А. В. Гавриленко [и др.] (стр.60-64)
Белов Ю. В. Клинико-диагностические аспекты больных с асимптомным поражением сонных артерий и пациентов с клиникой сосудисто-мозговой недостаточности/ Ю. В. Белов [и др.] (стр.65-72)
Затевахин И. И. Острая артериальная непроходимость. Клиническая классификация и тактика лечения/ И. И. Затевахин, М. Ш. Цициашвили, В. Н. Золкин (стр.74-77)
Саррадон П. Ретроперитонеальный доступ при видеоэндоскопических операциях на аорто-подвздошном сегменте. ARAVA - передний ретроперитонеальный доступ с видеоассистированием/ П. Саррадон (стр.78-82)
Покровский А. В. Отдаленные результаты операций подключично-сонной транспозиции/ А. В. Покровский, Д. Ф. Белоярцев (стр.84-89)
Казанчян П. О. Повторная аллопластика брюшной аорты и спленоренальный анастомоз у больной с ложной аневризмой аорты и единственной почкой/ П. О. Казанчян, В. А. Попов, П. Г. Сотников (стр.91-93)
Казаков Ю. И. Послеоперационная ишемия левой половины ободочной кишки у больных атеросклерозом брюшной аорты и ее ветвей/ Ю. И. Казаков, В. В. Бобко (стр.94-98)
Смирнов В. Е. Стентирование устья левой позвоночной артерии у больного с хронической вертебробазилярной недостаточностью/ В. Е. Смирнов [и др.] (стр.99-100)
Лесько В. А. Типы варикозной и дифференцированный выбор хирургического лечения/ В. А. Лесько, В. А. Янушко, Л. Л. Ефимович (стр.102-106)
Давидович Л. Истинные аневризмы трансплантата большой подкожной вены ноги при бедренно-подколенном шунтировании/ Л. Давидович [и др.] (стр.107-118)
Богачев В. Ю. Новые данные о хронической венозной недостаточности: от эпидемиологии к лечению/ В. Ю. Богачев (стр.119-126)
Интересные статьи :
Найти похожие


15.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Давидова Ю. В., Сіромаха С. О., Кравченко В. І., Лиманська А. Ю., Наумчик О. М.
Заглавие : Аневризматичні ураження магістральних судин під час вагітності. Мультидисциплінарний підхід
Место публикации : Український журнал Перинатологія і Педіатрія. - 2020. - № 2. - С. 27-34 (Шифр УУ67/2020/2)
Примечания : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-главная: БЕРЕМЕННОСТИ ОСЛОЖНЕНИЯ СЕРДЕЧНО-СОСУДИСТЫЕ -- PREGNANCY COMPLICATIONS, CARDIOVASCULAR
АОРТЫ АНЕВРИЗМА -- AORTIC ANEURYSM
АОРТЫ ГРУДНОЙ АНЕВРИЗМА -- AORTIC ANEURYSM, THORACIC
ФАКТОРЫ РИСКА -- RISK FACTORS
ДИАГНОСТИЧЕСКИЕ МЕТОДЫ КАРДИОВАСКУЛЯРНЫЕ -- DIAGNOSTIC TECHNIQUES, CARDIOVASCULAR
ПРОГНОЗ -- PROGNOSIS
ОПИСАНИЕ СЛУЧАЕВ -- CASE REPORTS
Аннотация: Мета — розробити алгоритм акушерської та кардіохірургічної тактики в жінок репродуктивного віку з аневризматичними ураженнями магістральних судин. Матеріали та методи. Проведено аналіз світового досвіду ведення пацієнток з аортопатіями на фоні вагітності з англомовних, україномовних, російськомовних літературних джерел баз даних PubMed, Medscape, Google Search, Elsevier за останні 10 років. Проаналізовано 19 джерел, які включали оглядові статті, дані когортних досліджень. Для аналізу відібрано публікації з найбільшою серією проаналізованих випадків. Оглядові статті застосовано з найбільшою кількістю проаналізованих досліджень. Для визначення рекомендацій взято до уваги дані керівництва European Society of Cardiology, 2018 (ESC, 2018). Висвітлено досвід роботи мультидисциплінарної команди «Акушерська кардіологія» із цією групою вагітних за 6 років. Результати та висновки. Провідним фактором ризику дисекції аорти під час вагітності є синдром Марфана. Найбільш небезпечні періоди — ІІІ триместр вагітності та післяпологовий період. Велике значення має преконцепційне консультування жінок із групи ризику, виявлення жінок, яким протипоказана вагітність до усунення патологічних станів аорти, а також розробка індивідуального плану ведення вагітності мультидисциплінарною командою з відпрацьованим алгоритмом прийняття тактичних рішень у разі виникнення ускладнень. Мультидисциплінарна команда «Акушерська кардіологія» застосовує визнані світові тенденції в лікуванні жінок із дисекцією аорти в антенатальному та постнатальному періодах з успішними результатами. Дослідження виконано відповідно до принципів Гельсінської Декларації. Протокол дослідження ухвалено Локальним етичним комітетом зазначених у роботі установ. На проведення досліджень отримано інформовану згоду жінок
Найти похожие

16.

Заглавие журнала :Анналы хирургии -2002г.,N 2
Интересные статьи :
Бокерия Л. А. Хирургическое лечение отосклероза. Ленинская премия за 1964 год/ Л. А. Бокерия, С. П. Глянцев, А. И. Крюков (стр.5-13)
Бокерия Л. А. Ишемическая митральная недостаточность, современные подходы к хирургическому лечению/ Л. А. Бокерия, И. И. Скопин, В. А. Мироненко (стр.14-20)
Бохан К. Л. Патология жировых подвесков кишечника/ К. Л. Бохан (стр.21-25)
Бокерия Л. А. Результаты 300 реконструктивных операций на аорте и магистральных артериях с применением новых отечественных антимикробных, тромборезистентных и низкопористых эксплантов "Басекс"/ Л. А. Бокерия, Р. А. Абдулгасанов, А. А. Спиридонов (стр.26-33)
Давыдов М. И. К вопросу о роли хирургии в лечении местнораспространенного и диссеминированного рака желудка/ М. И. Давыдов, А. Н. Абдихакимов, Б. Е. Полоцкий (стр.33-41)
Арутюнян Г. А. Расширенная лимфаденэктомия в объеме D2 b D 3 в хирургическом лечении рака желудка/ Г. А. Арутюнян, А. И. Крыжановский, С. М. Селин (стр.41-45)
Спиридонов А. А. К вопросу о стандартизации совокупности понятий, обобщающихся названием "хроническая венозная недостаточность" (что заложено в международных стандартах?)/ А. А. Спиридонов, К. М. Морозов (стр.45-51)
Егоров В. И. Компьютерная томография в диагностике трудных случаев острого аппендицита/ В. И. Егоров, А. Т. Броншвейн, Н. К. Витько (стр.51-54)
Юрасов А. В. Современная тактика хирургического лечения паховых грыж/ А. В. Юрасов, Д. А. Федоров, А. Л. Шестаков (стр.54-59)
Гончаров Н. Г. Тотальное эндопротезирование коленного сустава с сохранением задней крестообразной связки/ Н. Г. Гончаров, Н. Г. Римашевский, Т. К. Хутыз (стр.59-65)
Зайниддин Норман угли. Хирургическое лечение больных с травматическими артериовенозными свищами/ Норман угли Зайниддин, З. С. Хамракулов (стр.65-67)
Бокерия Л. А. Случай успешного этапного лечения больного с мультифокальным атеросклерозом с применением техники орсав и полной артериальной артериальной реваскуляции миокарда/ Л. А. Бокерия, В. Ю. Мерзляков, Г. В. Кация (стр.68-69)
Белов Ю. В. Одномоментное хирургическое лечение посттравматической аневризмы левого желудочка и аневризмы нисходящего отдела грудной аорты/ Ю. В. Белов, Г. Р. Григорян, В. А. Вараксин (стр.69-71)
Наинкин Н. Н. Опыт протезирования восходящего отдела и дуги аорты при расслаивающей аневризме/ Н. Н. Наинкин, В. А. Каплунов, С. В. Пономарев (стр.71-74)
Давидов М. И. О смертельном ранении М. Ю. Лермонтова на дуэли/ М. И. Давидов (стр.75-79)
Интересные статьи :
Найти похожие


17.

Заглавие журнала :Анналы хирургии -2001г.,N 6
Интересные статьи :
Бокерия Л. А. Сердечно-сосудистая хирургия-2000/ Л. А. Бокерия, Р. Г. Гудкова (стр.5-30)
Петухов В. А. Современные методы исследования внешнесекреторной функции поджелудочной железы в хирургии/ В. А. Петухов, Т. О. Амирова, С. В. Лисин (стр.33-37)
Чуб С. Г. Принципы лечения больных с повреждениями костей черепа/ С. Г. Чуб, В. А. Бельченко (стр.37-44)
Гавриленко А. В. Использование ангиоскопии при реконструктивных сосудистых операциях/ А. В. Гавриленко, С. И. Скрылев, Е. А. Кузубова (стр.45-47)
Абдулгасанов Р. А. Профилактика и лечение гнойно-септических осложнений в реконструктивной хирургии аортобедренной зоны с использованием эксплантатов/ Р. А. Абдулгасанов, Е. Г. Тутов, С. П. Новикова (стр.48-55)
Назыров Ф. Г. Повторные и реконструктивные операции у больных с портальной гипертензией/ Ф. Г. Назыров, Х. А. Акилов, А. В. Девятов (стр.55-58)
Чернявский А. А. Ранний рак желудка и его хирургическое лечение/ А. А. Чернявский, Е. А. Шарандов (стр.59-65)
Юрасов А. В. Выбор метода пластики послеоперационных вентральных грыж/ А. В. Юрасов (стр.65-68)
Субботин В. М. Случай 44-летнего пребывания инородного тела в брюшной полости/ В. М. Субботин, В. В. Федосеев, М. И. Давидов (стр.69)
Корняк Б. С. Мукоцеле червеобразного отростка/ Б. С. Корняк, Р. Б. Алиханов, В. И. Шарабардо (стр.70-73)
Королев Б. А. Женщины-нижнегородки в грудной сердечно-сосудистой хирургии / Б. А. Королев (стр.74-76)
Зубков И. А. Иван Степанович Колесников/ И. А. Зубков, М. Ш. Кнопов (стр.76-78)
Интересные статьи :
Найти похожие


18.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Давидович О. В., Кашковський Д. О., Лихацька Г. В.
Заглавие : Артеріальна гіпертензія при хронічних захворюваннях нирок
Место публикации : Здобутки клінічної і експериментальної медицини. - 2012. - № 2. - С. 56-58 (Шифр З031814/2012/2)
Предметные рубрики: Гипертензия-- диагн-- патолог-- тер
Почек болезни-- патолог
Почки-- действ преп
Антигипертензивные средства-- вред возд-- фарм
Найти похожие

19.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Давидова Т. М.
Заглавие : Артеріальна гіпертензія у дітей і підлітків
Место публикации : Нова медицина. - 2004. - № 4. - С. 52-60 (Шифр 23697/2004/4)
Предметные рубрики: Гипертензия-- дети-- класс-- этиол
Найти похожие

20.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Давидович И. М., Блощинская И. А., Петричко Т. А.
Заглавие : Артериальная гипертония и беременность: механизмы формирования, эффективность амлодипина (Нормодипина)
Место публикации : Репродуктивное здоровье женщины. - 2004. - № 2. - С. 11-14 (Шифр 01665/2004/2)
Предметные рубрики: Гипертензия-- берем
Амлодипин-- берем-- тер прим
Найти похожие

 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-120      
 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)