Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
в найденном
 Найдено в других БД:Книги (1)
Формат представления найденных документов:
полный информационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>A=Драннік, Г.$<.>)
Общее количество найденных документов : 84
Показаны документы с 1 по 20
 1-20    21-40   41-60   61-80   81-84 
1.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Петрина О. П., Драннік Г. М., Дріянська В. Є., Багдасарова І. В., Фоміна С. П., Величко М. Б.
Заглавие : HLA-фенотип у дітей з хронічною хворобою нирок, гломерулонефритом з нефротичним синдромом, особливості у гормончутливих І - резистентних пацієнтів
Место публикации : Імунологія та алергологія. - 2012. - № 1. - С. 88-95 (Шифр ІУ13/2012/1)
Предметные рубрики: Фенотип-- дети
Почек болезни-- дети-- иммунол
Гломерулонефрит-- дети-- иммунол
Нефротический синдром-- дети-- иммунол
Гормоны-- дети-- иммунол
Найти похожие

2.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Колесник М. О., Дріянська В. Є., Драннік Г. М., Багдасарова І. В., Петрина О. П., Величко М. Б., Фоміна С. П.
Заглавие : HLA-фенотип у хворих на хронічний гломерулонефрит з нефротичним синдромом
Место публикации : Журнал Національної Академії Медичних Наук України. - 2014. - Т. 20, № 2. - С. 206-210 (Шифр 74018/2014/20/2)
MeSH-главная: HLA АНТИГЕНЫ -- HLA ANTIGENS
ФЕНОТИП -- PHENOTYPE
НЕФРОТИЧЕСКИЙ СИНДРОМ -- NEPHROTIC SYNDROME
ГЛОМЕРУЛОНЕФРИТ -- GLOMERULONEPHRITIS
Найти похожие

3.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Горпинченко І. І., Нуріманов К. Р., Савченко В. С., Порошина Т. В., Драннік Г. М.
Заглавие : Імунні фактори в патогенезі запальної та незапальної форм хронічного абактеріального простатиту
Место публикации : Здоровье мужчины. - 2017. - № 4. - С. 9-15 (Шифр ЗУ16/2017/4)
Примечания : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-главная: ПРОСТАТИТ -- PROSTATITIS
ЦИТОКИНЫ -- CYTOKINES
ИНТЕРЛЕЙКИН-6 -- INTERLEUKIN-6
Аннотация: Особливості патогенезу запальної та незапальної форм хронічного абактеріального простатиту (ХАП) є предметом сучасної наукової дискусії. Мета дослідження: вивчення ролі імунних показників у патогенезі ХАП для визначення нових диференційних ознак запальної та незапальної форм. Матеріали та методи. Обстежено 42 хворих на ХАП. У контрольну групу увійшли 30 здорових чоловіків. Визначення продукції цитокінів, статевих і гонадотропних гормонів крові проведено імуноферментним методом на багатоканальному фотометрі «Sunrisi» No 1011006068 (Австрія). Результати. Встановлено, що хронічне абактеріальне запалення передміхурової залози супроводжується достовірним збільшенням у сім’яній плазмі та сироватці крові концентрації SLPI, IL-8, TNF-α, IL-17 та зниженням концентрації IL-6 та TGF-β1 порівняно з даними здорових чоловіків (р0,05). Статистично значущої різниці між показниками SLPI, IL-8, TNF-α, IL-23, IL-17, TGF-β1 в еякуляті хворих запальної та незапальної форм ХАП не вcтановлено (р0,05). Концентрація IL-6 в еякуляті хворих на запальну форму ХАП значущо більша, ніж у хворих з незапальною формою ХАП (p
Найти похожие

4.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Черненко В. В., Драннік Г. М., Бондаренко Ю. М., Петрина О. П., Савченко В. С., Порошина Т. В., Черненко Д. В., Савчук В. Й.
Заглавие : Імунологічні предиктори ранньої діагностики раку передміхурової залози і доброякісної гіперплазії передміхурової залози у чоловіків різних вікових груп
Место публикации : Урологія. - Дніпропетровськ, 2019. - Том 23, N 2. - С. 184 (Шифр УУ23/2019/23/2)
MeSH-главная: ПРЕДСТАТЕЛЬНОЙ ЖЕЛЕЗЫ НОВООБРАЗОВАНИЯ -- PROSTATIC NEOPLASMS
ПРЕДСТАТЕЛЬНОЙ ЖЕЛЕЗЫ ГИПЕРПЛАЗИЯ -- PROSTATIC HYPERPLASIA
МУЖЧИНЫ -- MEN
Аннотация: Антиген HLA А29 достовірно часто зустрічається у хворих на ДГПЗ та РПЗ. Предикторами захворювання на РПЗ є наявність у фенотипі чоловіків антигенів А25, В49, В21 та В40. Предикторами захворювання на ДГПЗ є присутність у фенотипі антигенів А26, А24, В8, В35 та В38. Показник відсотка СD8+ клітин в периферичній крові хворих на РПЗ значно вищий за показник у хворих на ДГПЗ.Антиген HLA А29 достоверно часто встречается у больных ДГПЖ и РПЖ. Предикторами заболевания на РПЖ является наличие в фенотипе мужчин антигенов А25, В49, В21 и В40. Предикторами заболевания ДГПЖ является присутствие в фенотипе антигенов А26, А24, В8, В35 и В38. Показатель процента СD8 + клеток в периферической крови больных РПЖ значительно выше показателя у больных ДГПЖ.
Найти похожие

5.

Заглавие журнала :Імунологія та алергологія -2012г.,N 4
Интересные статьи :
Лисяный Н. И. Иммуносупрессивные и антигенные свойства мезенхимальных стволовых клеток/ Н. И. Лисяный (стр.4-11)
Дріянська В. В. Особливості деяких цитокінів крові у хворих на ххн II-III стадії: гломерулонефрит з нефротичним синдромом/ В. В. Дріянська (стр.12-15)
Савченко В. С. Рівень прозапальних цитокінів крові у пацієнтів з хронічною хворобою нирок IV-V стадій/ В. С. Савченко (стр.16-20)
Руденко М. Ю. Иммунологические аспекты персистирующей часто рецидивирующей герпесвирусной инфекции/ М. Ю. Руденко [и др.] (стр.21-24)
Гайсенюк Ф. З. Особливості рівнів МСР-1 і ТФР-В у хворих на гострий та хронічний пієлонефрити/ Ф. З. Гайсенюк [и др.] (стр.24-28)
Коваль Г. Д. Локальна продукція прозапальних цитокінів у жінок з ендометріозом асоційованим з безпліддям/ Г. Д. Коваль, Л. Π. Петеліна (стр.28-30)
Гавриленко Т. І. Імунологічна характеристика дітей раннього віку з повторними епізодами бронхообструкції/ Т. І. Гавриленко [и др.] (стр.31-35)
Немировська Н. В. Обстеження та розробка методів лікування хворих на поліноз з холестерозом жовчного міхура/ Н. В. Немировська (стр.35-41)
Житинська А. Л. Ризик розвитку бронхообструкції у хворих на поліноз в залежності від сенсибілізації до пилкових алергенів/ А. Л. Житинська (стр.41-45)
Кузнецова Л. В. Дифференциальная диагностика аллергических заболеваний кожи. Методы лечения/ Л. В. Кузнецова [и др.] (стр.46-49)
Лоскутова І. В. Діагностика запальних ускладнень в післяопераційний період у хворих з переломами проксимального відділу стегна на фоні ожиріння/ І. В. Лоскутова, Б. С. Рудой (стр.50-54)
Кузнецова Л. В. Сравнительная оценка антигистаминных лекарственных средств на основании современных методов диагностики/ Л. В. Кузнецова [и др.] (стр.54-57)
Аль Касем Амин. Влияние системной терапии ожирения на уровень провоспалительного цитокина TNF-α в системном кровотоке у больных псориазом с гиперлептинемией/ Аль Касем Амин (стр.58-61)
Бекирова Э. Ю. Роль витамин D-недостаточности/дефицита в формировании дисбаланса цитокинового гомеостаза у больных псориазом в осенне-зимний период/ Э. Ю. Бекирова (стр.62-64)
Лисяный А. Н. Содержание опухоль-инфильтрирующих мононуклеаров в медуллобластомных опухолях головного мозга/ А. Н. Лисяный, Н. В. Голярник, А. И Потапова (стр.64-68)
Кузнецова Л. В. Роль эозинофильного катионного белка в формировании клинических проявлений аллергического ринита при паразитозе/ Л. В. Кузнецова [и др.] (стр.68-72)
Чоп’як В. В. Імунофенотипування та антигени головного комплексу гістосумісності при невиношуванні вагітності у жінок/ В. В. Чоп’як [и др.] (стр.72-80)
Кравченко М. А. Иммунокорригирующая активность липидной фракции плаценты В отношении CD4CD25* Т-клеток крыс с адъювантным артритом/ М. А. Кравченко, Е. Е. Ямпольская, А. Н. Гольцев (стр.81-88)
Прилуцкий А. С. Описание случая общей вариабельной иммунной недостаточности/ А. С. Прилуцкий, К. Е. Ткаченко, И. А. Прилуцкая (стр.89-93)
Белоглазов В. А. Состояние клеточного антиэндотоксинового иммунитета у больных диффузным токсическим зобом с рецидивирующим течением/ В. Α. Белоглазов, Ю. Ю. Кулагина, А. И. Гордиенко (стр.94-97)
Курченко А. І. Рівень сироваткових цитокінів (IL-10, IL-8, IL-12, IFN-Γ) у хворих на червоний плоский лишай слизової оболонки порожнини рота/ А. І. Курченко, Г. М. Драннік, Р. А. Регурецька (стр.98-100)
Борисенко А. В. Лікування рецидивного простого герпесу слизової оболонки порожнини рота/ А. В. Борисенко, Р. А. Регурецька, М. В. Регурецька (стр.101-103)
Боброва І. А. Кінетика В-клітин та NK-клітин у пацієнтів з тиреоїдними розладами на тлі терапії хронічного гепатиту С/ І. А. Боброва (стр.103-107)
Тези доповідей науково-практичної конференції «Эпидемиология, иммунопатогенез, диагностика, лечение хламидиоза и ТОРіСН-инфекции», 29-30 листопада 2012 р., м. Київ (стр.108-109)
Интересные статьи :
Найти похожие


6.

Заглавие журнала :Імунологія та алергологія -2012г.,N 3
Интересные статьи :
Казмірчук В. Є. Клініка, діагностика і лікування ізольованого дефіциту ige: огляд літератури і описання клінічних випадків/ В. Є. Казмірчук, Д. В. Мальцев, В. В. Царик (стр.5-21)
Коваль Г. Д. Порівняльна характеристика системної та локальної концентрації прозапальних цитокінів у жінок з ендометріозом, асоційованим з безпліддям/ Г. Д. Коваль (стр.22-24)
Немировська Н. В. Імунологічні зміни у хворих на поліноз з холестерозом жовчного міхура/ Н. В Немировська (стр.25-29)
Борис О. М. Поліморфізм генів рецепторів ФСГ (FSHR) та Е2 (ESR2) у пацієнток з хронічною гіперандрогенною ановуляцією, що потребують при лікуванні безпліддя проведення ДРТ/ О. М. Борис (стр.29-34)
Резниченко Н. А. Использование иммуностимулирующего средства в комплексном лечении генитального герпеса у женщин/ Н. А. Резниченко (стр.34-37)
Чоп’як В. В. Порівняльна характеристика ефективності лікування хворих на часто рецидивуючі гострі респіраторні інфекції на тлі імунодефіцитних порушень з використанням препарату лікопід/ В. В. Чоп’як, Г. О. Потьомкіна (стр.38-47)
Фролов О. К. Співвідношення цитоморфометричних та авідних розеточних до еритроцитів барана показників лімфоцитів у реакції спонтанного та моноклонал-антитіло-навантаженого до СО4-структури розеткоутворення/ О. К. Фролов, Р. О. Литвиненко (стр.47-52)
Кужко М. М. Динаміка змін моноклональних клітин крові хворих на рецидив туберкульозу легень під впливом інтенсивної фази лікування/ М. М. Кужко, Д. О. Бутов (стр.53-56)
Гаєвський В. Ю. Особливості морфологічних змін структури поліпів/ В. Ю. Гаєвський (стр.57-60)
Гаєвська В. Ю. Специфічність та чутливість аутоантитіл у хворих з різними субтипами склеродермії/ В. Ю. Гаєвська, О. Н. Надашкевич, Т. Г Гутор (стр.61-65)
Литовченко О. А. Генотипирование chlamydia trachomatis на основе полиморфизма главного белка наружной мембраны и транслокированного актин-рекрутирующего фосфопротеина/ О. А. Литовченко (стр.66-68)
Кузнецова Л. В. «Юниконтин» - противоастматическое средство с двойным механизмом действия/ Л. В. Кузнецова, А. В Юркина (стр.69-73)
Гайсенюк Ф. З. Фактори міжклітинної кооперації у хворих на гострий та хронічний пієлонефрити/ Ф. З. Гайсенюк [и др.] (стр.74-79)
Мавров Г. И. Коррекция эндотелиальной дисфункции у больных обычным псориазом/ Г. И. Мавров, Е. И. Сариан (стр.79-84)
Ащеулова Т. В. Інтерлейкін-10 у пацієнтів артеріальною гіпертензією з супутніми глюкометаболічними порушеннями/ Т. В. Ащеулова [и др.] (стр.84-89)
Мельников О. Ф. Исследование влияния фитопрепаратов на механизмы антивирусной защиты/ О. Ф. Мельников [и др.] (стр.90-93)
Кузнецова Л. В. Состояние клеточного и гуморального иммунитета у больных неалкогольным стеатогепатитом, протекающим на фоне аллергодерматозов/ Л. В. Кузнецова, Т. А. Елизарова (стр.93-98)
Курченко А. І. Особливості субпопуляційного складу лімфоцитів периферійної крові хворих на червоний плоский лишай слизової оболонки порожнини рота/ А. І. Курченко, Г. М. Драннік, Р. А. Регурецька (стр.99-102)
Интересные статьи :
Найти похожие


7.

Заглавие журнала :Імунологія та алергологія -2012г.,N 2
Интересные статьи :
Драннік Г. М. Ефективність імунокорегуючої терапії хворих з синдромом екологічного імунодефіциту, коморбідний з хронічним безкам’яним холециститом та жировою хворобою печінки/ Г. М. Драннік [и др.] (стр.4-10)
Драннік Г. М. Цитокіновий профіль крові хворих на неалкогольний стеатогепатит, сполучений з холестерозом жовчного міхура на тлі ожиріння/ Г. М. Драннік [и др.] (стр.11-16)
Драннік Г. М. Ефективність комплексної імунокорекції у хворих на хронічний вірусний гепатит С, коморбідний з хронічним безкам’яним холециститом та стеатозом печінки/ Г. М. Драннік [и др.] (стр.17-24)
Голыдев А. Н. Снижение иммунореактивности аллогенного костного мозга криоконсервированными клетками фетальной печени в условиях развития реакции «трансплантат против хозяина»/ А. Н. Голыдев [и др.] (стр.24-30)
Любич Л. Д. Оцінка впливу супернатанту прогеніторних нейроклітин щура на експресію антигенів CD25 та CD95 клітинами гліом людини/ Л. Д. Любич (стр.31-36)
Ra I. C. Иммуномодулирующие и протекторные свойства мезенхимы стволовых клеток жирового происхождения/ I. C. Ra, S. K. Kang, S. Shin (стр.36-41)
Маріненко М. І. Показники імунітету у хворих на хронічну хворобу нирок І - ІІІ ст., гломерулонефрита діабетичну нефропатію/ М. І. Маріненко [и др.] (стр.42-47)
Дріянська В. Є. Імунотропні та антиоксидантні властивості беміпарину натрію у хворих на хронічну хворобу нирок V стадії/ В. Є. Дріянська [и др.] (стр.48-55)
Липковская И. В. Особенности течения токсоплазмозной инфекции в Одесском регионе, по данным стандартов воз и МКХ-10. Опыт применения препарата аллокин-альфа в лечении токсоплазмозной офтальмопатии и нейротоксоплазмоза/ И. В. Липковская [и др.] (стр.55-62)
Бичкова Н. Г. Імунний статус хворих на хронічний періодонтит при супутній хронічній персистуючій вірусній інфекції/ Н. Г. Бичкова [и др.] (стр.63-67)
Абрамова К. В. Полиморфизм гена TOLL-LIKE рецепторов 4 типа ASP299GLY и состояние антиэндотоксинового иммунитета у больных ревматоидным артритом на фоне гастропатий/ К. В. Абрамова (стр.67-72)
Сидяченко В. А. Клинико-иммунологическая эффективность применения препарата ликопид у имунонекомпетентных детей, в том числе с ПИДЗ и ВИДС/ВИДЗ на фоне хронической, рецидивирующей патологии/ В. А. Сидяченко, Л. И. Самойленко (стр.73-79)
Стасенко А. А. Спосіб прогнозування гнійного післяопераційного ускладнення гострого панкреатиту/ А. А. Стасенко [и др.] (стр.79-81)
Babiy O. Screening adjuvants organic and inorganic nature for constructing cancer vaccines/ O. Babiy [и др.] (стр.81-85)
Гайсенюк Ф. З. Особливості ІЛ-2-залежної ланки імунітету у пацієнтів з захворюванням нирок (пієло- та гломерулонефрит)/ Ф. З. Гайсенюк [и др.] (стр.85-90)
Резниченко Н. А. Ликопид в лечении супружеских пар, инфицированных вирусами папилломы человека высокого онкологического риска/ Н. А. Резниченко (стр.91-94)
Сергеева И. Ε. Диагностическое значение определения SLPI при генерализованном пародонтите/ И. Ε. Сергеева (стр.95-99)
Курченко А. І. Рівень сироваткових цитокінів у хворих на червоний плоский лишай слизової оболонки порожнини рота/ А. І. Курченко, Г. М. Драннік, Р. А. Регурецька (стр.100-102)
Бичков О. А. Вплив комплексної терапії есенціальної гіпертензії, поєднаної з остеоартрозом, на показники системного імунітету/ О. А. Бичков (стр.103-107)
Хоменко І. М. Вплив препарату поліоксидонію на показники системного імунітету у жителів, які постраждали від Чорнобильської катастрофи та вирішення проблеми їх харчування радіоактивно чистими продуктами/ І. М. Хоменко [и др.] (стр.108-113)
Тези доповідей IX міждисциплінарна науково-практична конференція «Епідеміологія, імунопатогенез, діагностика, лікування хламідіозу та TORCH-інфекцій» м. Київ, 26-27 квітня 2012 р (стр.114)
Интересные статьи :
Найти похожие


8.

Заглавие журнала :Імунологія та алергологія -2012г.,N 1
Интересные статьи :
Цимбалюк В. І. Дослідження імунних реакцій при моделюванні дозованого травматичного пошкодження півкулі мозочка у щурів та трансплантації алогенних НСК-вмісних тканин/ В. І. Цимбалюк [и др.] (стр.4-16)
Лисяный Н. И. Цитотоксическая и адгезивная активность мононуклеаров периферической крови у больных с глиомами/ Н. И. Лисяный [и др.] (стр.17-23)
Непийвода Х. Д. Вплив іонів свинцю на функціональну активність перитонеальних макрофагів щурів/ Х. Д. Непийвода [и др.] (стр.24-26)
Бондарчук О. Б. Iмунотерапія хронічного рецидивуючого фурункульозу у постраждалих від аварії на ЧАЕС/ О. Б. Бондарчук, Т. М. Берко (стр.26-28)
Зєльоний І. І. Вплив галавіту на концентрацію прозапальних цитокінів (ФНПа, IL-1β) у сироватці крові та продукцію в культурах мононуклеарів хворих на рецидивуючу бешиху/ І. І. Зєльоний, В. Μ. Фролов (стр.29-36)
Гунько Б. А. Застосування антигенних комплексів умовно - патогенних грибів з метою комплексної оцінки антиретровірусної терапії хворих на ВІЛ - інфекцію/ Б. А. Гунько, С. В. Зайков (стр.36-40)
Фільчаков Ф. В. Вплив різних схем інтерферонотерапії на функціональну активність лімфоцитів у хворих на меланому шкіри/ Ф. В. Фільчаков [и др.] (стр.41-46)
Назар О. В. Сучасні клініко-імунологічні аспекти інфекцій дихальних шляхів, які викликані внутриклітиними збудниками/ О. В. Назар [и др.] (стр.47-52)
Прилуцкий А. С. Описание случая наследственного ангионевротического отека II типа/ А. С. Прилуцкий, Д. А. Лесниченко, К. Ε. Ткаченко (стр.52-56)
Гольцев А. Н. Роль натуральных Т-регуляторных клеток в патогенезе экспериментального аллергического энцефаломиелита и возможные пути коррекции данной патологии криоконсервированными фетальными нервными клетками/ А. Н. Гольцев [и др.] (стр.57-66)
Любич Л. Д. Особливості цитотоксичної дії галавіту на клітини гліом та мононуклеари периферичної крові хворих з гліомами in vitro/ Л. Д. Любич [и др.] (стр.66-76)
Гриньох В. О. Вплив лазерної терапії та діадинамофорезу на стан місцевого імунітету порожнини рота підлітків, хворих на хронічний катаральний гінгівіт/ В. О. Гриньох (стр.76-83)
Фролова Л. О. Вивчення ролі антиендотеліальних антитіл в розвитку гіпертонічної хвороби у жінок в клімактеричному періоді/ Л. О. Фролова, О. К. Фролов, І. Г. Кольцова (стр.83-87)
Петрина О. П. HLA-фенотип у дітей з хронічною хворобою нирок, гломерулонефритом з нефротичним синдромом, особливості у гормончутливих І - резистентних пацієнтів/ О. П. Петрина [и др.] (стр.88-95)
Кузнецова Л. В. Новые технологии в диагностике и специфической аллерготерапии аллергологических больных/ Л. В. Кузнецова, Л. И. Романюк, А. П. Назаренко (стр.96-104)
Лич І. В. Імуномодулюючі властивості інтерфероніндукуючого молекулярного комплексу дріжджова РНК - тилорон/ І. В. Лич, О. І. Скроцька, О. В. Карпов (стр.104-110)
Ковальчук М. Т. Зміна показників клітинного та гуморального імунітетув пацієнтів з розацеа в поєднанні з паразитозами залежно від клінічної форми дерматозу/ М. Т. Ковальчук (стр.111-117)
Гайдучок І. І. Система шаперонів при хламідійній інфекції/ І. І. Гайдучок (стр.118-122)
Климова Е. М. Роль вирусной инфекции как триггерного фактора в развитии иммунопатологических и тромбофилических состояний при заболеваниях периферических вен и тромбоэмболии легочной артерии/ Е. М. Климова [и др.] (стр.123-132)
Чоп’як В. В. Оцінка епідемічної ситуації з дифтерійної інфекції в умовах дії медико-екологічних факторів/ В. В. Чоп’як [и др.] (стр.132-137)
Бичкова Н. Г. Ефективність застосування препарату екстра ербісол у хворих після перенесеного ішемічного інсульту/ Н. Г. Бичкова, А. П. Присяжнюк (стр.138-141)
Прилуцкий А. С. Связь дефицита slgA с развитием инфекционной патологии и уровнями общего IgE/ А. С. Прилуцкий [и др.] (стр.142-145)
Драннік Г. М. Рівень прозапальних цитокінів в спермальній плазмі хворих на хронічний абактеріальний простатит/ Г. М. Драннік [и др.] (стр.145-149)
Бичкова С. А. Роль цитокінів в прогресуванні хронічного обструктивного захворювання легень/ С. А. Бичкова, Н. Г. Бичкова (стр.149-151)
Прохорова М. П. Клініко-імунологічні особливості перебігу босу дітей інфікованих герпесвірусними інфекціями/ Μ. П. Прохорова, Н. Г. Бичкова, О. В. Сліпачук (стр.152-156)
Курченко А. І. Прояви фенотипів антигенів гістосумісності у хворих на червоний плоский лишай слизової оболонки порожнини рота/ А. І. Курченко, Г. М. Драннік, Р. А. Регурецька (стр.157-159)
Интересные статьи :
Найти похожие


9.

Заглавие журнала :Імунологія та алергологія -2012г.,N 1 (Додаток)
Интересные статьи :
ТЕЗИ ДОПОВІДЕЙ. XIII Української науково-практичної конференції з актуальних питань клінічної та лабораторної імунології, алергології і імунореабілітаци. 26-27 квітня 2012 р (стр.2-128)
Мигаль Л. Я. Цитокіно-ензимуричні маркери оцінки функціонального стану паренхіми нирки у дітей з обструктивним мегауретером (ОМУ)/ Л. Я. Мигаль [и др.] (стр.2-3)
Зайков С. В. Анафилаксия: этиология, клиника, диагностика, терапия/ С. В. Зайков [и др.] (стр.84-85)
Интересные статьи :
Найти похожие


10.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Нуріманов К. Р., Савченко В. С., Порошина Т. В., Недогонова О. А. , Драннік Г. М.
Заглавие : Антиоксидантна терапія пацієнтів з екскреторно-токсичною безплідністю при хронічному абактеріальному простатиті
Место публикации : Здоровье мужчины. - Киев, 2016. - № 4. - С. 95-98 (Шифр ЗУ16/2016/4)
Примечания : Бібліогр.: с. 98
Предметные рубрики: Новофертил
MeSH-главная: ПРОСТАТИТ -- PROSTATITIS
БЕСПЛОДИЕ МУЖСКОЕ -- INFERTILITY, MALE
ПОЛИМЕРАЗНАЯ ЦЕПНАЯ РЕАКЦИЯ -- POLYMERASE CHAIN REACTION
МИКРОСКОПИЯ -- MICROSCOPY
СПЕРМОГРАММА -- SEMEN ANALYSIS
СПЕРМА -- SEMEN
ПИЩЕВЫЕ ДОБАВКИ -- FOOD ADDITIVES
ЭЛЕКТРОТЕРАПИЯ -- ELECTRIC STIMULATION THERAPY
Найти похожие

11.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Драннік Г. М., Порошина Т. В., Фесенкова В. Й.
Заглавие : Антитіла до білків теплового шоку та експресія про-(CD95) та антиапоптичних (Bcl-2) маркерів лімфоцитів у хворих з хронічним сечостатевим хламідіозом
Место публикации : Здоровье мужчины. - 2004. - № 3. - С. 153-154 (Шифр ЗУ16/2004/3)
Предметные рубрики: Хламидиозы-- кровь
Найти похожие

12.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Колесник М. О., Драннік Г. М., Дріянська В. Є., Петрина О. П., Величко М. Б.
Заглавие : Асоціації особливостей HLA-фенотипу та чутливістю до лікування кортикостероїдами у хворих на хронічний гломерулонефрит з нефротичним синдромом
Место публикации : Український журнал нефрології та діалізу. - 2013. - № 1. - С. 37-44 (Шифр УУ39/2013/1)
MeSH-главная: HLA АНТИГЕНЫ -- HLA ANTIGENS
ГЛОМЕРУЛОНЕФРИТ -- GLOMERULONEPHRITIS
НЕФРОТИЧЕСКИЙ СИНДРОМ -- NEPHROTIC SYNDROME
НАДПОЧЕЧНИКОВ КОРЫ ГОРМОНЫ -- ADRENAL CORTEX HORMONES
Найти похожие

13.

Заглавие журнала :Вісник фармакології та фармації -2008г.,N 5
Интересные статьи :
Розенфельд Л. Биоактивные керамики - имплантаты, нанопрекурсоры кости, носители генов и лекарств/ Л. Розенфельд [и др.] (стр.2-9)
Гудивок Я. Принципи місцевого застосування препаратів лікарських рослин при травматичних ураженнях/ Я. Гудивок, М. Голубєва (стр.10-16)
Драннік Г. Моноклональні антитіла в лікувальній практиці/ Г. Драннік, Д. Романенко (стр.17-31)
Дюдюн А. Хламидийная инфекция: проблемы диагностики и лечения/ А. Дюдюн [и др.] (стр.32-37)
Степанюк Г. Підсумки роботи у системі фармаконагляду у Вінницькому регіоні за 2007 рік/ Г. Степанюк [и др.] (стр.38-40)
І Национальный конгресе "Человек и лекарство - Украина" (стр.41-43)
Кухарчук В. Современные аспекты коррекции нарушений липидного обмена - важнейшего фактора риска развития атеросклероза/ В. Кухарчук (стр.44-50)
Демчук Г. В. Фармакоепідеміологічний аналіз застосування лікарських препаратів при бронхообструктивному синдромі/ Г. В. Демчук, Ю. М. Мостовий, Т. В. Константинович (стр.52-53)
Шаповалов В. Судово-фармацевтична оцінка особливостей нелегального споживання психоактивної речовини кокаїну серед молоді/ В. Шаповалов [и др.] (стр.59-62)
Огляд реєстрації лікарських засобів в Україні (квітень 2008 року) (стр.63-64)
Интересные статьи :
Найти похожие


14.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Колесник М. О., Дріянська В. Є., Драннік Г. М., Руденко А. В., Степанова Н. М., Гайсенюк Ф. З., Драннік Г. Г., Савченко В. С., Фесенкова В. Й., Кругліков В. Т.
Заглавие : Визначення in vitro можливостей імунокорекції у хворих на інфекції сечової системи
Место публикации : Український журнал нефрології та діалізу. - 2009. - № 2. - С. 7-12 (Шифр УУ39/2009/2)
Предметные рубрики: Мочевых путей инфекции-- in vitro-- иммунол-- лек тер
Цитокины-- in vitro-- биосинт-- действ преп
Адъюванты иммунологические-- in vitro-- фарм
Галавит
Манакс
Эрбисол
Найти похожие

15.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Колесник М. О., Дріянська В. Є., Драннік Г. М., Гайсенюк Ф. З., Руденко М. Ю., Степанова Н. М., Лавренчук О. В., Савченко В. С.
Заглавие : Вплив імунокорекції на стан цитокінової ланки і SLPI у хворих на пієлонефрит
Место публикации : Український журнал нефрології та діалізу. - 2014. - № 1. - С. 19-29 (Шифр УУ39/2014/1)
MeSH-главная: ПИЕЛОНЕФРИТ -- PYELONEPHRITIS
ЦИТОКИНЫ -- CYTOKINES
ИММУНОТЕРАПИЯ -- IMMUNOTHERAPY
Найти похожие

16.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Драннік Г. М., Фролов В. М., Пересадін М. О.
Заглавие : Вплив циклоферону на обмін азоту у хворих на синдром підвищеної стомлюваності
Место публикации : Український медичний альманах. - 2010. - Т. 13, № 4. - С. 75-78 (Шифр УУ12/2010/13/4)
Примечания : Библиогр.: с. 78-78
Предметные рубрики: Утомления синдром хронический-- дети-- проф-- тер
Циклоферон-- дети
Найти похожие

17.

Заглавие журнала :Дерматологія та венерологія -2004г.,N 1
Интересные статьи :
Мавров Г. И. Молекулярно-генетические методы лечения хламидийных инфекций (фантазии или реальность?)/ Г. И. Мавров (стр.3-6)
Романенко К. В. Псориаз - полигенная форма дерматоза с наследственной предрасположенностью/ К. В. Романенко, Л. А. Лебединская (стр.7-11)
Мавров Г. И. Ультраструктурные изменения соединительной ткани кожи у больных вторичным сифилисом/ Г. И. Мавров, Н. А. Дудченко, В. И. Каменев (стр.12-17)
Бондаренко Г. М. Определение содержания цитокинов периферической крови при болезни Рейтера/ Г. М. Бондаренко (стр.18-25)
Ващенко С. М. Функціональна активність Т-хелперів 1 типу за продукцією цитокінів (ІЛ-2 та y-ІФ) у хворих на хронічний сечостатевий хламідіоз/ С. М. Ващенко [и др.] (стр.26-30)
Денисенко О. І. Патогенетична роль стану ендогенної інтоксикації у хворих на алергодерматози/ О. І. Денисенко (стр.31-35)
Проценко Т. В. Возможность объективной оценки степени изменения морфо-функционального состояния структуры кожи/ Т. В. Проценко, М. В. Бреславец (стр.36-40)
Куценко И. В. Роль антропогенних факторов в развитии аллергодерматозов у рабочих промышленных предприятий/ И. В. Куценко (стр.41-44)
Огурцова А. Н. Критерии оценки степени тяжести в выборе тактики лечения угревой болезни/ А. Н. Огурцова (стр.45-49)
Івашевська А. І. Досвід застосування мазі з кальципотріолом при лікуванні хворих на псоріаз/ А. І. Івашевська (стр.50-52)
Беляев Г. М. К вопросу механизма развития и клинического значения реакции обострения Лукашевича-Яриша-Герксгеймера у больных сифилисом/ Г. М. Беляев (стр.53-56)
Божко Н. А. Клинические проявления венерических инфекций полости рта/ Н. А. Божко (стр.57-61)
Мавров И. И. Гормональные особенности женщин с различными морфо-функциональными характеристиками кожных покровов/ И. И. Мавров, В. А. Цепколенко (стр.62-65)
Бобейко Ю. С. Октамин плюс в комплексном лечении больных гнездной алопецией/ Ю. С. Бобейко (стр.68-71)
Кац О. В. Стан розвитку антибіотиків в Україні, що використовуються при лікуванні хламідіозів/ О. В. Кац, А. С. Немченко (стр.72-84)
Чинов Г. П. Клинико-эпидемиологическая характеристика генитального хламидиоза в Украине/ Г. П. Чинов (стр.85-89)
Короленко В. В. Нариси історії української дерматовенерології: кафедрі шкірних та венеричних хвороб з курсом проблем СНІДу Національного медичного університету імені О. О. Богомольця 120 років/ В. В. Короленко (стр.90-96)
Интересные статьи :
Найти похожие


18.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Драннік Г. М., Пухлик Б. М.
Заглавие : До учасників IV Науково-практичної конференції з актуальних питань клінічної імунології та алергології
Место публикации : Імунологія та алергологія. - Вінниця, 1999. - № 3. - С. 2 (Шифр ІУ13/1999/3)
MeSH-главная: КЛИНИЧЕСКАЯ КОНФЕРЕНЦИЯ -- CLINICAL CONFERENCE
КОНГРЕССЫ -- CONGRESSES
АЛЛЕРГОЛОГИЯ И ИММУНОЛОГИЯ -- ALLERGY AND IMMUNOLOGY
Найти похожие

19.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Драннік Г. М., Фесенкова В. Й., Дріянська В. Є.
Заглавие : Дослідження впливу препаратів "Ербісолу" на функціональну активність Т-хелперів 2 типу за продукцією ІЛ-4 та ІЛ-10 IN VITRO
Место публикации : Лікарська справа. - 2003. - № 3-4. - С. 113-117 (Шифр 74287/2003/3)
Предметные рубрики: Эрбисол
Иммунотерапия
Найти похожие

20.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Горпинченко І. І., Нуріманов К. Р., Недогонова О. А. , Порошина Т. В., Савченко В. С., Леоненко А. М., Драннік Г. М.
Заглавие : Екстракорпоральна ударно-хвильова терапія в лікуванні хронічного калькульозного простатиту
Параллельн. заглавия :Extracorporeal Shock Wave Therapy in the Treatment of Chronic Calculous Prostatitis
Место публикации : Здоров’я чоловіка. - 2023. - N 3. - С. 13-19 (Шифр ЗУ37/2023/3)
Примечания : Бібліогр.: в кінці ст.
MeSH-главная: ПРОСТАТИТ -- PROSTATITIS
КОНКРЕМЕНТЫ -- CALCULI
ЛИТОТРИПСИЯ -- LITHOTRIPSY
ЛЕЧЕНИЯ РЕЗУЛЬТАТОВ АНАЛИЗ -- TREATMENT OUTCOME
Аннотация: Екстракорпоральна ударно-хвильова терапія (ЕУХТ) відома як ефективний метод лікування запальних захворювань різної локалізації. Актуальним та перспективним є її застосування в лікуванні хронічного калькульозного простатиту (ХКП). Мета дослідження: оцінювання динаміки та взаємозв’язків клінічних симптомів, миготливого артефакту, вмісту лейкоцитів та цитокінів еякуляту під час застосування ЕУХТ у лікуванні хворих на ХКП. Матеріали та методи. У дослідження увійшли 37 пацієнтів із ХКП віком 18–45 років, яким проводили ЕУХТ у проекції передміхурової залози (ПЗ). Учасникам дослідження симптоми простатиту оцінювали за шкалою National Institutes of Health Chronic Prostatitis Symptom Index (NIH-CPSI), симптоми депресії – Patient Health Questionnaire-9 (PHQ-9); симптоми тривоги – Generalized Anxiety Disorder-7 (GAD-7), симптоми статевої дисфункції – International Index of Erectile Function (IIEF). Пацієнтам виконували ультрасонографічне дослідження органів малого таза з визначенням миготливого артефакту. За допомогою імуноферментного аналізу визначали рівні IL-1β та IL-10 в еякуляті до та після лікування. Для аналізу результатів лікування пацієнти із значним зменшенням активності симптомів ПЗ (на 6 і більше балів за шкалою NIH-CPSI) були включені у підгрупу А. Пацієнти з недостатньою ефективністю були об’єднані в підгрупу Б. Результати. Клінічно значуще зменшення активності симптомів простатиту (на 6 та більше балів NIH-CPSI) внаслідок лікування спостерігали у 27 (72,9%) пацієнтів. Значуще змінився загальний бал оцінки симптомів простатиту (NIH-CPSI) (р0,05), а також домени болю, дизурії та впливу на якість життя пацієнтів, інтенсивність симптомів депресії, тривоги та еректильної дисфункції. Зміни вмісту IL-1β і IL-10 в еякуляті не залежали від клінічного покращення стану пацієнтів. До лікування концентрація IL-1β в еякуляті прямо корелювала з показником симптомів депресії (rExtracorporeal shock wave therapy (ESWT) is known as an effective method for inflammatory diseases treatment of various localization. It is actual and perspective treatment methos for chronic calculous prostatitis (CCP). The objective: to evaluate the dynamics and interrelationships of clinical symptoms, twinkling artifact, the levels of leukocytes and cytokines in the ejaculate during the use of ESWT for the treatment of patients with CCP. Materials and methods. The study included 37 patients with aged 18–45 years with CCP after ESWT in the projection of the prostate gland (PG). The participants of the study were assessed for prostatitis symptoms according to the National Institutes of Health Chronic Prostatitis Symptom Index (NIH-CPSI), depression symptoms - Patient Health Questionnaire-9 (PHQ-9); anxiety symptoms – Generalized Anxiety Disorder-7 (GAD-7), sexual dysfunction symptoms – International Index of Erectile Function (IIEF). Patients had ultrasonographic examination of the pelvic organs with the determination of a twinkling artifact. The levels of IL-1β and IL-10 in ejaculate before and after treatment were determined using enzyme immunoassay. For the analysis of the treatment results, the patients with a significant reduction in the activity of symptoms of PG (by 6 or more points on the NIH-CPSI scale) were included in subgroup A. The patients with insufficient efficacy were involved in subgroup B. Results. A clinically significant reduction in the severity of prostatitis symptoms (by 6 or more NIH-CPSI points) as a result of treatment was observed in 27 (72.9%) patients. The total prostatitis symptom score (NIH-CPSI) (p0.05), as well as domains of pain, dysuria and impact on patients’ quality of life, intensity of symptoms of depression, anxiety and erectile dysfunction changed significantly. Changes in the IL-1β and IL-10 concentrations in the ejaculate did not depend on the clinical improvement of the patients’ condition. Before treatment, the concentration of IL-1β in the ejaculate was positive correlated with the index of depression symptoms (r
Найти похожие

 1-20    21-40   41-60   61-80   81-84 
 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)