Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
в найденном
 Найдено в других БД:Книги (1)
Формат представления найденных документов:
полный информационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>A=Дроздова, І. В.$<.>)
Общее количество найденных документов : 30
Показаны документы с 1 по 20
 1-20    21-30 
1.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Іпатов А. В., Дроздова І. В., Ханюкова І. Я., Мацуга О. М.
Заглавие : Інвалідність унаслідок хвороб системи кровообігу (первинна, прихована, прогнозована)
Место публикации : Український терапевтичний журнал. - 2013. - № 2. - С. 47-53 (Шифр УУ21/2013/2)
MeSH-главная: СЕРДЕЧНО-СОСУДИСТЫЕ ФУНКЦИОНАЛЬНЫЕ НАРУШЕНИЯ -- CARDIOVASCULAR DECONDITIONING
КРОВООБРАЩЕНИЕ -- BLOOD CIRCULATION
ИНВАЛИДНОСТИ СТЕПЕНИ ОЦЕНКА -- DISABILITY EVALUATION
ИНВАЛИДЫ -- DISABLED PERSONS
УКРАИНА -- UKRAINE
Найти похожие

2.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Іпатов А. В., Дроздова І. В., Ханюкова І. Я.
Заглавие : Інформаційні технології оцінки перебігу інвалідності в Україні
Место публикации : Український терапевтичний журнал. - 2011. - № 3. - С. 57-66 (Шифр УУ21/2011/3)
Предметные рубрики: Инвалиды
Информационные системы
Украина
Найти похожие

3.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Дроздова І. В., Павловська М. О., Павловський С. А.
Заглавие : Артеріальний тиск, іпохондрія та депресія: математичні моделі взаємозв’язку
Место публикации : Міжнародний медичний журнал. - 2020. - Т. 26, № 4. - С. 12-20 (Шифр МУ86/2020/26/4)
Примечания : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-главная: ГИПЕРТЕНЗИЯ -- HYPERTENSION
АРТЕРИАЛЬНОЕ ДАВЛЕНИЕ -- ARTERIAL PRESSURE
ИПОХОНДРИЧЕСКИЙ СИНДРОМ -- HYPOCHONDRIASIS
ДЕПРЕССИЯ -- DEPRESSION
КОМПЬЮТЕРНОЕ МОДЕЛИРОВАНИЕ -- COMPUTER SIMULATION
ЗДРАВООХРАНЕНИЯ ИНФОРМАЦИОННЫЕ СИСТЕМЫ -- HEALTH INFORMATION SYSTEMS
Аннотация: Описано розроблені математичні моделі взаємозв’язку систолічного артеріального тиску й психологічних показників іпохондрії та депресії. Наведені моделі, методи та програмне забезпечення дали змогу створити інформаційну технологію підтримки прийняття рішень для діагностики нозогеній і вибору тактики лікування хворих на артеріальну гіпертензію. Ключові слова: артеріальна гіпертензія, математична статистика, артеріальний тиск, іпохондрія, депресія, інформаційна технологія
Найти похожие

4.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Дроздова І. В., Яновська С. Я.
Заглавие : Вплив психологічних чинників на обмеження життєдіяльності хворих на артеріальну гіпертензію після мозкового інсульту
Место публикации : Медицинская психология. - 2017. - N 1. - С. 3-9 (Шифр МУ67/2017/1)
Примечания : Библиогр. в конце ст.
MeSH-главная: ГИПЕРТЕНЗИЯ -- HYPERTENSION
ИНСУЛЬТ -- STROKE
Аннотация: У пацієнтів з артеріальною гіпертензією ІІ−ІІІ ст. у віддалений термін після перенесеного мозкового інсульту визначено чинники обмежень життєдіяльності у головних сферах життя. Розкрито особистісні й характерологічні риси, особливості реагування на захворювання та ураження когнітивних функцій, що сприяли формуванню цих обмежень. Алгоритм заповнення індивідуальних програм реабілітації інвалідів внаслідок перенесеного ішемічного мозкового інсульту має базуватися в розділі психолого−педагогічної діагностики на дослідженні як особистісних і характерологічних рис, внутрішньої картини хвороби, так і пам'яті, мислення, уваги та емоційного інтелекту.
Найти похожие

5.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Дроздова І. В., Бабець А. А., Степанова Л. Г., Омельницька Л. В.
Заглавие : Захворюваність, поширеність та інвалідність унаслідок гіпертонічної хвороби: підходи до аналізу й прогнозування
Место публикации : Український кардіологічний журнал. - 2017. - № 1. - С. 85-93 (Шифр УУ11/2017/1)
MeSH-главная: ГИПЕРТЕНЗИЯ -- HYPERTENSION
ЗАБОЛЕВАЕМОСТЬ, ЧАСТОТА СЛУЧАЕВ -- PREVALENCE
МОНИТОРИНГ ФИЗИОЛОГИЧЕСКИЙ -- MONITORING, PHYSIOLOGIC
ИНВАЛИДНОСТИ СТЕПЕНИ ОЦЕНКА -- DISABILITY EVALUATION
Аннотация: Мета – розробити підходи до оцінки й прогнозування показників захворюваності, поширеності та первинної інвалідності внаслідок гіпертонічної хвороби (ГХ) як характеристик суспільного здоров’я населення. Аналіз захворюваності на ГХ та поширеності ГХ наведено за даними ННЦ «Інститут кардіології ім. акад. М.Д. Стражеска» НАМН України, первинної інвалідності – за даними Українського державного науково-дослідного інституту медико-соціальних проблем інвалідності МОЗ України. За допомогою адаптивних методів короткострокового прогнозування проводили аналіз і прогнозування показників захворюваності/інвалідності. Протягом 2014–2015 рр. серед дорослого населення України зменшилися захворюваність на ГХ на 2,80 % та інвалідність на 33,3 % й зросла поширеність ГХ на 0,8 %; тоді як серед населення працездатного віку – зменшилися захворюваність на 1,83 % та первинна інвалідність на 33,3 % й зросла поширеність цієї патології на 3,2 %. Адаптивні методи короткострокового прогнозування вказують на зростання захворюваності на ГХ дорослого населення у Волинській, Житомирській, Кіровоградській. Миколаївській, Сумській, Тернопільській та Чернівецькій областях, населення працездатного віку – у Волинському, Житомирському, Запорізькому, Чернівецькому регіонах. Поширеність ГХ серед дорослого населення збільшуватиметься у Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій, Київській, Кіровоградській, Миколаївській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Чернігівській областях і в м. Києві, серед працездатного населення – у Дніпропетровському, Житомирському, Київському, Кіровоградському, Миколаїв­­­ському, Полтавському, Сумському, Хмельницькому, Чернівецькому, Чернігівському регіонах і м. Києві. Інвалідність унаслідок ГХ серед дорослого населення збільшуватиметься у Полтавській області, серед населення працездатного віку – у Запорізькому й Львівському регіонах. Розробка, визначення та розрахунок нових показників захворюваності/інвалідності нададуть можливість більш поглибленого аналізу тенденцій їх змін, створять засади для поліпшення управлінських заходів у системі охорони здоров’я задля запобігання можливим негативним тенденціям
Найти похожие

6.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Дроздова І. В., Щудро С. А., Степанова Л. Г., Омельницька Л. В.
Заглавие : Значення характерологічних рис молоді, яка мала статус дитина-інваліда, для її інтеграції у суспільство
Место публикации : Медицинская психология. - 2017. - Т. 12, № 4. - С. 3-7 (Шифр МУ67/2017/12/4)
Примечания : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-главная: ИНВАЛИДЫ-ДЕТИ -- DISABLED CHILDREN
ЛИЧНОСТИ ОСНОВНЫЕ ХАРАКТЕРОЛОГИЧЕСКИЕ ЧЕРТЫ -- HUMAN CHARACTERISTICS
Аннотация: Вивчено характерологічні риси осіб старше 18 років, що мали статус дитини−інваліда, з використанням методики Р. Кеттелла. Усім обстеженим були притаманні песимізм щодо майбутнього та емоційна нестабільність, іпохондрія, розсудливість, хитрість. Установлено відмінності вікового розвитку: в юності − тривожність і вразливість, дратівливість і втомлюваність, залежність і покірливість, розважливість в критичних ситуаціях і свобода мислення, а в молодості − підозрілість та егоїзм, самолюбство й цілеспрямованість, ригідність і емоційна дезорганізація мислення
Найти похожие

7.

Заглавие журнала :Лікарська справа. Врачебное дело -2011г.,N 3/4
Интересные статьи :
Чайковский И. Магнитокардиография в клинической практике: алгоритмы и технологии анализа данных/ И. Чайковский [и др.] (стр.3-20)
Удовика Н. А. Современный взгляд на проблему хронической тазовой боли у женщин/ Н. А. Удовика, С. Н. Манищенков (стр.20-29)
Охотнікова О. М. Атопічний дерматит: сучасний погляд педіатра і дитячого алерголога/ О. М. Охотнікова (стр.29-41)
Терещук Т. О. Менінгококова інфекція: актуальність проблеми/ Т. О. Терещук, А. М. Чугрієв (стр.41-44)
Новосад О. І. Тромбопрофілактика у хворих з діагнозом множинної мієломи на фоні режимів лікування з талідомідом/ О. І. Новосад [и др.] (стр.44-50)
Сивак Л. А. Кардиотоксичность консервативного лечения солидных опухолей/ Л. А. Сивак [и др.] (стр.51-59)
Буряк В. Н. Некоторые особенности этиологических факторов развития хронического пиелонефрита в детском возрасте/ В. Н. Буряк, В. Л. Бабич (стр.59-64)
Лизогуб В. Г. Постпрандіальні гемодинамічні реакції у хворих на ішемічну хворобу серця та супутній хронічний панкреатит/ В. Г. Лизогуб, О. М. Бондарчук, Н. В. Алтуніна (стр.64-70)
Винник Н. И. Эффективность пиоглитазона в комплексной терапии больных ишемической болезнью сердца в сочетании с метаболическим синдромом/ Н. И. Винник [и др.] (стр.71-78)
Хайрнасов Р. Н. Діагностична інформативність C-бікарбонатного дихального тесту у визначенні основного обміну та витрат енергії/ Р. Н. Хайрнасов (стр.78-82)
Дужий І. Д. Місце спленектомії у лікуванні ідіопатичної тромбоцитопенічної пурпури/ І. Д. Дужий [и др.] (стр.83-86)
Khalidova Kh.R. Pathomorphosis of the classical Caposi’s sarcoma: anamnesis, catamnesis, clinics-Патоморфоз класичної саркоми Капоші: анамнез, катамнез, клінічна картина/ Kh. R. Khalidova, G. A. Ismailova (стр.87-91)
Ігнатенко Г. А. Вплив мілдрокарду на морфофункціональний стан кардіореспіраторної системи у хворих з хронічною серцевою недостатністю і супутнім хронічним обструктивним захворюванням легень/ Г. А. Ігнатенко [и др.] (стр.91-100)
Домашенко О. М. Досвід застосування рибавіну в комплексній терапії хронічного вірусного гепатиту С/ О. М. Домашенко (стр.101-103)
Абасова Г. Б. Клиническая эффективность препарата Вазонат при нейрометаболической терапии в раннем реабилитационном периоде больных ишемическим инсультом/ Г. Б. Абасова [и др.] (стр.104-108)
Bubnov R.V. The methods of fractal analysis of diagnostic images. Initial clinical experience-Методи фрактального аналізу діагностичних зображень. Початковий клінічний досвід/ R. V. Bubnov, I. M. Melnyk (стр.108-113)
Орос М. М. Генетичні критерії ефективності вальпроатів у хворих на епілепсію/ М. М. Орос (стр.113-119)
Кишко М. М. Фізична працездатність хворих на хронічний алкоголізм і фактори, що її обмежують/ М. М. Кишко [и др.] (стр.119-121)
Отвага І. С. Фонд за відродження профілактики професійних захворювань/ І. С. Отвага (стр.122-127)
Исроилов Р. И. Морфологическая характеристика хронического токсического гепатита при лечении неоселеном/ Р. И. Исроилов, У. Ш. Салиходжаева (стр.128-131)
Іпатов А. В. Методологічні підходи до прогнозування динаміки інвалідності в Україні/ А. В. Іпатов [и др.] (стр.131-138)
Черемухіна О. М. Доступність хворих, які проживають у сільській місцевості, до отримання хірургічного лікування катаракти та глаукоми/ О. М. Черемухіна (стр.138-143)
Спаська Г. О. Клініко-епідеміологічний аналіз показників госпіталізації військовослужбовців Збройних Сил України з реактивним артритом/ Г. О. Спаська (стр.143-149)
Хижняк Микола Іванович (до 75-річчя від дня народження (стр.149-152)
Интересные статьи :
Найти похожие


8.

Заглавие журнала :Міжнародний медичний журнал -2021г. т.27,N 4
Интересные статьи :
Дроздова І. В. Особливості структурно-функціонального стану серця хворих на артеріальну гіпертензію після перенесеного ішемічного інсульту/ І. В. Дроздова [та ін.] (стр.5-12)
Корж О. М. Застосування дієтичної добавки "L-БІОКОМПЛЕКС" у лікуванні хронічної серцевої недостатності у пацієнтів із метаболічним синдромом/ О. М. Корж, Я. М. Филенко (стр.13-17)
Усенко О. Ю. Сучасні методи хірургічного лікування і післяопераційного знеболення пацієнтів із захворюваннями стравоходу/ О. Ю. Усенко [та ін.] (стр.18-23)
Кравцов О. В. Діагностика і лікування компартмент-синдрому при глибоких опіках/ О. В. Кравцов [та ін.] (стр.24-28)
Авраменко Н. В. Дисменорея: особливості етіопатогенезу та лікування/ Н. В. Авраменко, І. Б. Грідіна (стр.29-31)
Вєсіч Т. Л. Антиоксидантний захист організму пацієнток із зовнішнім генітальним ендометріозом залежно від ступеня його поширення/ Т. Л. Вєсіч, І. О. Тучкіна, Д. Ш. Таравнех (стр.32-35)
Хоботна І. М. Аналіз чинників ризику перинатальної патології у жінок із цукровим діабетом, які проживають у Львівській області/ І. М. Хоботна [та ін.] (стр.36-41)
Прохач Н. Е. Супровідна імунотерапія в онкологічній практиці/ Н. Е. Прохач [та ін.] (стр.42-49)
Баларабе У. Клініко-морфологічні особливості адренальних метастазів нирково-клітинного раку/ У. Баларабе, Д. В. Щукин, Р. В. Стецишин (стр.50-56)
Данілевська Н. В. Особливості дебюту та клінічних проявів дисоціативних порушень у військовослужбовців Збройних сил України, які брали участь в антитерористичній операції/операції Об’єднаних сил/ Н. В. Данілевська (стр.57-60)
Літовченко Т. А. Особливості епілептичних міоклонічних нападів у пацієнтів у різні вікові періоди/ Т. А. Літовченко [та ін.] (стр.61-66)
Вовк В. І. Особливості психоемоційної адаптації при підготовці до радіотерапії/ В. І. Вовк [та ін.] (стр.67-69)
Сербіна І. М. Інгібітори янус-кіназ у дерматології: сьогодення та майбутнє/ І. М. Сербіна, Ю. С. Овчаренко (стр.70-76)
Мурзіна Е. О. Визначення рівнів тривожності у підлітків із псоріазом/ Е. О. Мурзіна (стр.77-83)
Воронжев І. О. Променева діагностика нестабільності хребетно-рухового сегмента шийного і поперекового відділів хребта/ І. О. Воронжев [та ін.] (стр.84-89)
Интересные статьи :
Найти похожие


9.

Заглавие журнала :Міжнародний медичний журнал -2020г. т.26,N 4
Интересные статьи :
Міщенко Л. А. Динаміка функціонального стану нирок у пацієнтів із резистентною артеріальною гіпертензією та хронічною хворобою нирок за даними тривалого спостереження/ Л. А. Міщенко [та ін.] (стр.5-11)
Дроздова І. В. Артеріальний тиск, іпохондрія та депресія: математичні моделі взаємозв’язку/ I. В. Дроздова, М. О. Павловська, С. А. Павловський (стр.12-20)
Амбросова Т. М. Патогенетична роль міокардіального фіброзу: фокус на екстрацелюлярний матрикс/ Т. М. Амбросова, Т. В. Ащеулова (стр.21-24)
Бойко В. В. Остеомієліт грудини: діагностика та хірургічне лікування/ В. В. Бойко [та ін.] (стр.25-28)
Бучнєва О. В. Профілактика інтраопераційних ускладнень у пацієнтів із гострим аортальним синдромом/ О. В. Бучнєва, Ю. В. Пісклова (стр.29-32)
Естрін С. І. Безпосередні результати лікування хворих на рефрактерну стенокардію за допомогою стовбурових клітин/ С. І. Естрін, Т. В. Кравченко, А. О. Ковальчук (стр.33-37)
Міхановський О. А. Комбіноване лікування хворих на рак ендометрію І-ІІ (Т1-2N0M0) стадій з урахуванням рівня експресії молекулярно-біологічних маркерів пухлини/ О. А. Міхановський [та ін.] (стр.38-41)
Козуб М. М. Сучасні аспекти відновлення репродуктивної функції пацієнток, які перенесли оперативні втручання з приводу трубної вагітності/ М. М. Козуб (стр.42-46)
Боднар Л. А. Фармакологічне лікування розладів аутистичного спектра: напрямки та перспективи/ Л. А. Боднар (стр.47-54)
Григорова І. А. Клініко-патогенетичні особливості віддаленого періоду легкої черепно-мозкової травми/ І. А. Григорова, О. О. Тесленко, Л. В. Тихонова (стр.55-59)
Логвіненко Г. В. Особливості міофасціального больового синдрому шийної локалізації у пацієнтів молодого віку з переднім положенням голови/ Г. В. Логвіненко, М. І. Волошина (стр.60-62)
Сердюк О. І. Аналіз ефективності надання спеціалізованої отоларінгологічної допомоги дітям мегаполіса на прикладі Харкова/ О. І. Сердюк, С. О. Самусенко, І. В. Філатова (стр.63-71)
Yakovleva O. O. International severe warning requirements and smart decisions in choice tactics for fluoroquinolones/ O. O. Yakovleva, O. Yu. Hoina-Kardasevich (стр.72-75)
Боброва О. В. Основні предиктори прогнозування тяжкості перебігу коронавірусної хвороби/ О. В. Боброва [та ін.] (стр.76-81)
Абдуллаев Р. Я. Роль ультрасонографии в диагностике стеноза позвоночного канала при поясничном остеохондрозе/ Р. Я. Абдуллаев (стр.83-88)
Сотнікова-Мелешкіна Ж. В. Порівняльна характеристика впливу чинників ризику на суб’єктивну оцінку здоров’я школярів/ Ж. В. Сотнікова-Мелешкіна (стр.89-93)
Интересные статьи :
Найти похожие


10.

Заглавие журнала :Міжнародний медичний журнал -2017г. т.23,N 2
Интересные статьи :
Целуйко В. И. Влияние эплеренона на динамику галектина−3 и состояние постинфарктного ремоделирования сердца у пациентов с инфарктом миокарда правого желудочка/ В. И. Целуйко, Т. А. Лозовая (стр.5-10)
Дроздова І. В. Особливості структурно−функціонального стану серця у хворих на артеріальну гіпертензію після перенесеного інсульту/ І. В. Дроздова, А. А. Бабець (стр.11-19)
Дериенко Т. А. Степень артериальной гипертензии и частота назначения отдельных групп кардиологических препаратов у пациентов на годовом этапе наблюдения после имплантации электрокардиостимуляторов/ Т. А. Дериенко [та ін.] (стр.19-23)
Жадан А. В. Отдаленные результаты кардиохирургических вмешательств у больных с инфекционным эндокардитом/ А. В. Жадан (стр.24-27)
Бойко В. В. Выбор фотосенсибилизатора и параметров светового излучения для проведения эндоскопической эндобронхиальной фотодинамической терапии/ В. В. Бойко, А. Г. Краснояружский, В. В. Крицак (стр.28-32)
Бодрова А. Ю. Гастростомія на шиї при езофагогастропластиці/ А. Ю. Бодрова (стр.32-36)
Щербина Н. А. Состояние рецепторов эндометрия при гиперпластических процессах у женщин в перименопаузе/ Н. А. Щербина [та ін.] (стр.37-40)
Кузьмина И. Ю. Состояние гиперпластического эндометрия в зависимости от активности ферментов у женщин в перименопаузе/ И. Ю. Кузьмина, О. А. Кузьмина (стр.41-44)
Доленко О. В. Лечение экзо− и эндоцервицитов, ассоциированных с неспецифической микст−инфекцией нижнего отдела гениталий, у женщин репродуктивного возраста/ О. В. Доленко (стр.44-47)
Яковлева Е. А. Плацентарная дисфункция/ Е. А. Яковлева [та ін.] (стр.47-51)
Долуда Я. А. Современное лечение вертеброгенной цервикобрахиалгии путем локальной инъекционной терапии под КТ−контролем/ Я. А. Долуда [та ін.] (стр.52-54)
Радченко В. О. Особливості магніторезонансної томографії у візуалізації вибухових переломів нижньогрудного та поперекового відділів хребта/ В. О. Радченко [та ін.] (стр.55-59)
Рагимзаде С. Э. Рак молочной железы: эпидемиология, факторы риска, патогенез, диагностика, прогноз/ С. Э. Рагимзаде (стр.60-64)
Винник Ю. А. Актуальность вопросов этиологии и патогенеза рака грудной железы/ Ю. А. Винник, И. В. Крыжановская, Ю. Ю. Белевцова (стр.65-67)
Синявина Л. В. Особенности клинического течения рака Педжета молочной железы при органосохраняющем оперативном лечении/ Л. В. Синявина, М. В. Садчикова (стр.68-72)
Карташов С. М. Мікросателітна нестабільність і особливості раку ендометрію/ С. М. Карташов, К. М. Олешко, Н. С. Кучерина (стр.73-77)
Григорова И. А. Пути повышения качества жизни пациентов с болевым синдромом и дисфагией различной этиологии/ И. А. Григорова [та ін.] (стр.78-85)
Школьник В. М. Прогнозування ризику пролонгації інвалідності у віддаленому періоді черепно−мозкової травми/ В. М. Школьник, Г. Д. Фесенко (стр.86-88)
Интересные статьи :
Найти похожие


11.

Заглавие журнала :Медицинская психология -2017г.,N 1
Интересные статьи :
Дроздова І. В. Вплив психологічних чинників на обмеження життєдіяльності хворих на артеріальну гіпертензію після мозкового інсульту/ І. В. Дроздова, С. Я. Яновська (стр.3-9)
Герасименко Л. О. Психосоціальна дезадаптація осіб, які доглядають пацієнтів із хворобою Альцгеймера/ Л. О. Герасименко (стр.9-13)
Аймедов К. В. Нехімічні залежності: сучасні тенденції/ К. В. Аймедов, Ю. О. Асеева, М. О. Черевко (стр.13-18)
Романова И. В. Психологическая коррекция и психотерапия невротических расстройств у подростков, пострадавших от насилия/ И. В. Романова (стр.19-21)
Ищук В. В. Клинико-психопатологические особенности психоэндокринного синдрома при гипотиреозе/ В. В. Ищук (стр.22-27)
Ткаченко О. В. Особливості реагування на захворювання у хворих на цукровий діабет 2-го типу залежно від ступеня його тяжкості/ О. В. Ткаченко (стр.27-30)
Галаченко А. А. Формирование комплайенса в процессе реабилитации больных с патологией опорно-двигательного аппарата на санаторно-курортном этапе/ А. А. Галаченко, В. В. Галаченко (стр.31-35)
Пономарева В. В. Патологический клаббинг/ В. В. Пономарева (стр.35-38)
Гордієвич М. С. Клініко-психопатологічні та патопсихологічні особливості дітей із синдромом дефіциту уваги та гіперактивності/ М. С. Гордієвич (стр.39-42)
Безрук Р. И. Психокоррекция и психотерапия невротических расстройств и суицидальных тенденций у онкологических больных/ Р. И. Безрук (стр.43-45)
Живилова Я. С. Медико-психологическое сопровождение больных с органическими поражениями головного мозга в условиях больницы со строгим наблюдением/ Я. С. Живилова (стр.46-50)
Бурдун Н. М. Патопсихологічні механізми формування дезадаптивних станів у студентів медичного коледжу/ Н. М. Бурдун (стр.51-54)
Михайлов Б. В. Структурно-динамічні особливості посттравматичного стресового розладу в учасників АТО на етапі реабілітації в санаторно-курортних умовах/ Б. В. Михайлов [и др.] (стр.55-60)
Водка М. Е. Социальные предикторы парасуицидального поведения у женщин с депрессивными расстройствами и синдромом потери плода в анамнезе/ М. Е. Водка (стр.60-72)
Мосейко А. В. Клинико-психопатологические характеристики инициальной симптоматики в структуре простой формы шизофрении/ А. В. Мосейко (стр.72-75)
Криванкова Н. В. Медико-психологічні чинники дискомплаєнтності у хворих із тривожно-депресивними розладами органічного генезу/ Н. В. Криванкова (стр.75-78)
Артемчук А. П. Біологічні експрес-критерії формування терапевтичної ремісії після стресопсихотерапії хворих, залежних від алкоголю/ А. П. Артемчук, О. А. Артемчук, К. А. Артемчук (стр.79-85)
Сидоренко А. Ю. Арт-терапевтичний підхід у медико-психологічному супроводі дітей дошкільного та молодшого шкільного віку з вродженими вадами серця/ А. Ю. Сидоренко (стр.85-88)
Интересные статьи :
Найти похожие


12.

Заглавие журнала :Медицинская психология -2017г. т.12,N 4
Интересные статьи :
Дроздова І. В. Значення характерологічних рис молоді, яка мала статус дитина-інваліда, для її інтеграції у суспільство/ І. В. Дроздова [та ін.] (стр.3-7)
Arshava I. F. Modern concepts of the personality specifics of patients with gout/ I. F. Arshava, O. Yu. Petruk (стр.8-12)
Чугунова В. В. Концептуально-стилистический анализ феномена аутоагрессии в среде лиц, страдающих интернет-зависимостью/ В. В. Чугунова, А. Д. Городокин, А. Н. Столяренко (стр.13-18)
Кукуруза Г. В. Характеристика психологічних захистів та копінгових стратегій батьків, які виховують дітей раннього віку з порушеннями психічного розвитку/ Г. В. Кукуруза (стр.19-23)
Михайлова Э. А. Тревожные расстройства у детей и подростков: клинико-феноменологические и психодиагностические особенности/ Э. А. Михайлова [и др.] (стр.23-29)
Arshava I. F. The personal specifics and the pecularities of psychological well-being of professional musicians (age comparanive aspect)/ I. F. Arshava, V. Yu. Kutepova-Bredun (стр.30-33)
Аймедов К. В. Особливості медико-психологічного супроводу пацієнтів, які перенесли нейрохірургічне втручання/ К. В. Аймедов, Є. О. Григор’єв, С. П. Горищак (стр.33-37)
Данілевська Н. В. Етіопатогенетичні та нозоструктуральні складові порушень сну у військовослужбовців - учасників АТО/ Н. В. Данілевська (стр.38-40)
Бурдун Н. М. Психокорекція емоційної напруженості у студентів спеціалізованих медичних навчальних закладів/ Н. М. Бурдун (стр.41-44)
Баратинська А. В. Вплив "темних" рис особливості на виникнення професійного вигорання у працівників поліції/ А. В. Баратинська (стр.45-48)
Радзевілова О. В. Соціально-особистісні та кримінологічні характеристики жінок, які вчинили насильницькі злочини та пройшли судову експертизу/ О. В. Радзевілова (стр.48-52)
Курило В. А. Динамика клинической картины простой формы шизофрении в контексте ее дифференциальной диагностики с другими формами заболевания/ В. А. Курило, Н. В. Данилевская (стр.53-58)
Іщук В. В. Психоендокринний синдром на тлі гіперкортицизму: нозогенна складова та психотерапевтичний супровід/ В. В. Іщук (стр.59-62)
Мудренко І. Г. Біологічні особливості формування суїцидальної поведінки у хворих із деменціями (огляд літератури)/ І. Г. Мудренко (стр.63-68)
Білоус В. С. Соціальна фрустрованість та якість життя пацієнтів із параноїдною шизофренією та гострим поліморфним психотичним розладом у продромальному періоді психозу/ В. С. Білоус (стр.69-73)
Корж А. В. Сучасні дані про прихильність до терапії нейролептиками хворих на параноїдну шизофренію (огляд літератури)/ А. В. Корж (стр.73-78)
Бойко Д. І. Біопсихосоціальна характеристика аутоагресивної поведінки пацієнтів при першому епізоді психозу/ Д. І. Бойко (стр.79-82)
Сосін І. К. Патопсихологія тривожних розладів при алкогольній залежності: клінічні та дидактичні парадигми/ І. К. Сосін, О. Ю. Гончарова, Ю. Ф. Чуєв (стр.83-93)
Интересные статьи :
Найти похожие


13.

Заглавие журнала :Медицинская психология -2018г. т.13,N 1
Интересные статьи :
Дроздова І. В. Оцінка життєвої перспективи молодих людей зі статусом дитини-інваліда/ І. В. Дроздова [та ін.] (стр.3-9)
Данілевська Н. В. Особливості структурних компонентів психологічної підтримки госпіталізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО/ Н. В. Данілевська (стр.10-13)
Столяренко А. М. Гіпердіагностична спрямованість психодіагностичних тестів на інтернет-залежність студентів медичних ВНЗ/ А. М. Столяренко (стр.13-16)
Франкова І. О. Психологічна корекція соціальної самоізоляції/ І. О. Франкова (стр.17-23)
Галаченко В. В. Психологическая дезадаптация пациентов с патологией опорно-двигательного аппарата/ В. В. Галаченко (стр.24-27)
Бурдун Н. М. Особливості впливу соціальних і психологічних чинників на формування розладів адаптації у студентів медичного коледжу/ Н. М. Бурдун (стр.28-31)
Бабієнко В. В. Профілактика постінсультної депресї: сучасні тенденції/ В. В. Бабієнко [та ін.] (стр.32-35)
Рахман Л. В. Параметри соціальної дисфункції при терапевтично резистентних депресіях/ Л. В. Рахман (стр.36-41)
Мудренко І. Г. Клініко-психопатологічна структура вищих психічних функцій та емоційної сфери у пацієнтів із суїцидальним ризиком при судинній деменції/ І. Г. Мудренко (стр.41-46)
Городокин А. Н. Особенности невротических проявлений у лиц, пребывающих на программе заместительной терапии зависимости/ А. Н. Городокин (стр.47-50)
Хоміцький М. Є. Методика пуризації диференційної діагностики шизофренії та шизоафективного розладу з використанням клініко-етіологічного методу (авторська методика)/ М. Є. Хоміцький (стр.51-54)
Романова И. В. Принципы психотерапии психогенных расстройств у женщин, пострадавших от насилия/ И. В. Романова [и др.] (стр.55-59)
Іщук В. В. Нозогенно-орієнтована психотерапія хворих з психоендокринним синдромом на тлі гіпотиреозу/ В. В. Іщук (стр.59-62)
Вязьмитинова С. А. Расстройства адаптации и их психотерапевтическая коррекция у участников боевых действий/ С. А. Вязьмитинова (стр.63-67)
Безрук Р. И. Особенности психотерапии невротических расстройств, направленной на снижение суицидального риска у онкологических больных/ Р. И. Безрук (стр.67-70)
Радзіховська Н. С. Прогнозування розвитку сексуальної дисфункції у хворих на розсіяний склероз за наявності інших клінічних показників/ Н. С. Радзіховська (стр.71-75)
Животовська Л. В. Оцінка ефективності лікувально-реабілітаційних заходів при запійних формах алкогольної залежності/ Л. В. Животовська, В. В. Борисенко, С. М. Назаренко (стр.77-80)
Интересные статьи :
Найти похожие


14.

Заглавие журнала :Медицинская психология -2017г.,N 2
Интересные статьи :
Марченко В. Г. Порушення загальної, міжособистісної та сексуальної комунікації жінок із депресивними розладами в умовах вимушеного переміщення/ В. Г. Марченко (стр.3-6)
Шестопалова Л. Ф. Клініко-психологічні особливості осіб із різними формами постстресових психічних порушень/ Л. Ф. Шестопалова [и др.] (стр.7-11)
Кожина Г. М. Система медико-психологічного супроводу родини, що виховує дитину з тяжким захворюванням/ Г. М. Кожина [и др.] (стр.12-14)
Корніяка О. М. Вивчення комунікативної компетентності в контексті професійного самоздійснення викладача вищої школи/ О. М. Корніяка (стр.14-21)
Шмалєй С. В. Особливості соціального пізнання при вадах зору/ С. В. Шмалєй, І. В. Редька (стр.21-26)
Денисенко М. М. Копинг-поведение и копинг-ресурсы в формировании аддиктивного поведения при невротических расстройствах/ М. М. Денисенко (стр.27-30)
Уханова А. И. Роль родительского участия в формировании психологического благополучия старших школьников/ А. И. Уханова (стр.31-34)
Криванкова Н. В. Принципи психокорекції та психопрофілактики екзацербацій органічних тривожно-депресивних розладів у хворих із порушеням комплаєнсу до терапії/ Н. В. Криванкова (стр.35-38)
Михайлов Б. В. Опыт применения анималотерапии в системе психореабилитации участников АТО в санаторно-курортных условиях/ Б. В. Михайлов [и др.] (стр.39-43)
Азизов А. П. Психокоррекция патологической мастурбации и аноргазмии у женщин с супружеской дезадаптацией/ А. П. Азизов, И. В. Романова (стр.43-47)
Дроздова І. В. Оцінка когнітивної дисфункції при артеріальній гіпертензії в практиці медико-соціальної експертизи/ I. В. Дроздова, С. Я. Яновська (стр.48-54)
Рахман Л. В. Структура, семіотика та комплексна терапія тривоги у пацієнтів кардіологічного профілю/ Л. В. Рахман, Р. І. Білобривка (стр.55-59)
Кожина Г. М. Патогенетично обгрунтована система психопрофілактики суїцидальної поведінки при депресивних розладах у внутрішньо переміщених осіб/ Г. М. Кожина [и др.] (стр.59-61)
Артемчук А. П. Вираженість і перебіг реактивної та особистісної тривоги у хворих, залежних від алкоголю, як інтегральні прогностичні показники формування терапевтичної ремісії/ А. П. Артемчук, О. А. Артемчук, К. А. Артемчук (стр.62-68)
Луценко О. Г. Особливості психосексуального дизонтогенезу у пацієнтів із біполярним афективним розладом/ О. Г. Луценко, Т. В. Кришталь, Т. П. Даниленко (стр.69-72)
Шиндер В. В. Ефективність атипових антипсихотиків у поєднанні з антидепресантом при терапії депресивного типу шизоафективного розладу/ В. В. Шиндер (стр.73-76)
Водка М. Е. Клинические предикторы парасуицидального поведения у женщин с депрессивными расстройствами и синдромом потери плода в анамнезе/ М. Е. Водка (стр.77-84)
Рахимкулова А. С. Трехфакторная модель рискового поведения у подростков с суицидальными мыслями и намерениями/ А. С. Рахимкулова (стр.85-93)
Ткаченко О. В. Комплаєнс-орієнтована комплексна система психопрофілактики і терапії психічних розладів у хворих на цукровий діабет 2-го типу/ О. В. Ткаченко (стр.94-97)
Заворотный В. И. Характеристика боевых стрессоров гибридной войны на востоке Украины/ В. И. Заворотный (стр.98-100)
Интересные статьи :
Найти похожие


15.

Заглавие журнала :Медицинская реабилитация. Курортология и физиотерапия -2006г.,N 4
Интересные статьи :
Поберская В. А. Оптимизация подходов к комплексному назначению грязелечения на основе оценки нейрогуморальной регуляции сердечной деятельности у детей с сердечно-сосудистыми заболеваниями/ В. А. Поберская [и др.] (стр.6-9)
Лемко О. І. Комплексна оцінка стану клітинної ланки імінітету як критерій ефективності відновлювального лікування хворих на хронічне обструктивне захворювання легень/ О. І. Лемко, В. П. Казанкевич, Н. В. Вантюх (стр.10-13)
Коротаева В. А. Применение озонотерапии и электросна в комплексном восстановительном лечении больных гипертонической болезнью/ В. А. Коротаева (стр.13-17)
Міщук В. Г. Реабілітація хворих з функціональними розладами після лапароскопічної холецистектомії з використанням природних і медикаментозних чинників/ В. Г. Міщук (стр.17-20)
Гумениченко И. Д. Применение физических факторов в комплексном лечении больных с язвенной болезнью двенадцатиперстной кишки и кардиологической патологией/ И. Д. Гумениченко, О. Н. Роздильская, И. В. Катаржнова (стр.20-22)
Богатырева Т. В. Контрастная криотерапия в коррекции гемодинамических нарушений у больных артрозом и межпозвонковым остеохондрозом/ Т. В. Богатырева, А. Н. Арват (стр.23-25)
Романчук О. П. Санотипування у визначенні морфофункціональних детермінант вегетативних розладів/ О. П. Романчук, А. В. Паненко (стр.26-30)
Волянський О. М. Комплексне застосування методів народної та нетрадиційної медицини у відновлювальному лікуванні хворих на хронічні неінфекційні захворювання/ О. М. Волянський, Д. О. Варламов (стр.30-34)
Галаченко О. О. Дослідження впливу поєднання мінеральної радонової води та комбінованої фармакотерапії на прооксидантно-антиоксидантну рівновагу у тварин з бронхолегеневою патологією/ О. О. Галаченко (стр.35-37)
Алексеенко Н. А. Изучение кожно-резорбтивного действия водных растворов пелоидов на функциональное состояние почек в эксперименте/ Н. А. Алексеенко, Л. В. Тихоход, С. Г. Гуща (стр.37-38)
Драгомирецкая Н. В. Современные подходы к оценке эффективности санаторно-курортного лечения/ Н. В. Драгомирецкая [и др.] (стр.39-41)
Бабов К. Д. Підходи до санаторно-курортної реабілітації психофізичних дизадаптозів/ К. Д. Бабов, В. В. Стеблюк (стр.41-44)
Котелевський В. І. Інноваційні технології сумісного застосування психологічної підготовки, лікувального масажу та мануальної терапії при вертебральному остеохондрозі/ В. І. Котелевський (стр.45-48)
Богатырева Т. В. "Лазерная корона" - новая методика реабилитации больных, перенесших мозговой инсульт/ Т. В. Богатырева [и др.] (стр.48-51)
Дроздова І. В. Психологічні особливості хворих на артеріальну гіпертензію/ І. В. Дроздова (стр.51-54)
Новодран О. В. До оцінки природної території щодо визначення її курортною/ О. В. Новодран [и др.] (стр.55-56)
Интересные статьи :
Найти похожие


16.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Іпатов А. В., Коробкін Ю. І., Дроздова І. В., Ханюкова І. Я.
Заглавие : Методологічні підходи до прогнозування динаміки інвалідності в Україні
Место публикации : Лікарська справа. - 2011. - № 3/4. - С. 131-138. - ISSN 0049-6804 (Шифр ЛУ2/2011/3/4). - ISSN 0049-6804
Предметные рубрики: Инвалиды
Прогнозирование болезни
Украина
Найти похожие

17.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Дроздова І. В., Павловська М. О., Павловський С. А., Чумак Г. Б.
Заглавие : Особливості структурно-функціонального стану серця хворих на артеріальну гіпертензію після перенесеного ішемічного інсульту
Параллельн. заглавия :Features of heart structure and functions in patients with hypertension after ischemic stroke
Место публикации : Міжнародний медичний журнал. - 2021. - Т. 27, № 4. - С. 5-12 (Шифр МУ86/2021/27/4)
Примечания : Бібліогр.: в кінці ст.
MeSH-главная: ИНСУЛЬТ -- STROKE
ГИПЕРТЕНЗИЯ -- HYPERTENSION
ПРЕДСЕРДИЯ РЕМОДУЛИРОВАНИЕ -- ATRIAL REMODELING
СЕРДЕЧНО-СОСУДИСТЫЕ ФИЗИОЛОГИЧЕСКИЕ ФЕНОМЕНЫ -- CARDIOVASCULAR PHYSIOLOGICAL PHENOMENA
СТАТИСТИЧЕСКАЯ ОБРАБОТКА ДАННЫХ -- DATA INTERPRETATION, STATISTICAL
Аннотация: Проаналізовано особливості структурно−функціонального стану серця хворих на артеріальну гіпертензію ІІІ стадії після перенесеного ішемічного інсульту. Показано, що артеріальна гіпертензія призводить до ремоделювання міокарда та кардіального інтерстицію, спричиняючи ряд патологічних змін, які формують "гіпертензивне серце"Peculiarities of the structural and functional state of the heart of patients with stage III arterial hypertension after ischemic stroke have been analyzed. Hypertension has been shown to lead to remodeling of the myocardium and cardiac interstitium, causing a number of pathological changes, forming a "hypertensive heart"
Найти похожие

18.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Дроздова І. В., Бабець А. А.
Заглавие : Особливості структурно−функціонального стану серця у хворих на артеріальну гіпертензію після перенесеного інсульту
Параллельн. заглавия :The features of structural and functional state of the heart in patients with hypertension after stroke
Место публикации : Міжнародний медичний журнал. - 2017. - Т. 23, № 2. - С. 11-19 (Шифр МУ86/2017/23/2)
Примечания : Бібліогр.: в кінці ст.
Аннотация: Дано оцінку структурно−функціонального стану серця хворих на артеріальну гіпертензію ІІІ ст. у віддалений термін після перенесеного ішемічного мозкового інсульту. Усі відзначені зміни були обумовлені як наявністю та тривалістю артеріальної гіпертензії у пацієнтів, так і їхніми конституціональними особливостями, ремоделюванням серця та судин, навантаженням тиском. Визначення чинників, які впливають на структурно−функціональні особливості серця у хворих на артеріальну гіпертензію після перенесеного інсульту, необхідно враховувати у стратифікації загального серцево−судинного ризику та розробці індивідуальних програм реабілітації інвалідів із цією патологієюThe structural and functional condition of heart in patients with stage 3 hypertension was assessed in the remote period after ischemic stroke. All observed changes were due to both the presence and duration of hypertension in the patients and their constitutional peculiarities, remodeling of the heart and blood vessels, pressure load. Identifying the factors affecting the structural and functional features of the heart in patients with hypertension after stroke should be considered at stratification of total cardiovascular risk and development of individual programs for rehabilitation of disabled patients with this disease
Найти похожие

19.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Дроздова І.В., Храмцова В.В., Гончар Ю. О., Степанова Л. Г.
Заглавие : Оцінка життєвої перспективи молодих людей зі статусом дитини-інваліда
Параллельн. заглавия :Life perspective assessment for young people with the status of a dssabled child
Место публикации : Мед. психология. - Х., 2018. - Том 13, N 1. - С. 3-9 (Шифр МУ67/2018/13/1)
Примечания : Библиогр. в конце ст.
MeSH-главная: ИНВАЛИДЫ-ДЕТИ -- DISABLED CHILDREN
СОЦИАЛИЗАЦИЯ -- SOCIALIZATION
ПСИХОЛОГИЯ РАЗВИТИЯ -- PSYCHOLOGY, DEVELOPMENTAL
Аннотация: Запропоновано модель оцінки життєвої перспективи молодих людей зі статусом дитини−інваліда. Визначено маркери несприятливого формування Я−концепції та встановлено основні обмеження життєдіяльності у таких пацієнтів
Найти похожие

20.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Дроздова І. В., Яновська С. Я.
Заглавие : Оцінка когнітивної дисфункції при артеріальній гіпертензії в практиці медико-соціальної експертизи
Место публикации : Медицинская психология. - 2017. - N 2. - С. 48-54 (Шифр МУ67/2017/2)
Примечания : Библиогр. в конце ст.
MeSH-главная: ГИПЕРТЕНЗИЯ -- HYPERTENSION
ИНСУЛЬТ -- STROKE
КОГНИТИВНЫЕ РАССТРОЙСТВА -- COGNITION DISORDERS
ЛИЧНОСТИ КАЧЕСТВ ОЦЕНКА -- PERSONALITY ASSESSMENT
ЭКСПЕРТНОЕ ОСВИДЕТЕЛЬСТВОВАНИЕ -- EXPERT TESTIMONY
Аннотация: Розроблено підходи до оцінки когнітивних функцій у хворих на артеріальну гіпертензію ІІ і ІІІ ст. (після мозкового інсульту). При оцінці когнітивних функцій таких хворих визначено найбільш інформативні показники в увазі, пам'яті, мисленні, емоційному інтелекті. Зазначено, що вивчення структури особистості та когнітивних функцій є перспективним напрямом в об'єктивізації психоемоційних порушень у хворих на артеріальну гіпертензію, тому має бути обов'язковим у практиці медико−соціальної експертизи
Найти похожие

 1-20    21-30 
 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)