Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
Формат представления найденных документов:
полный информационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>A=Дудар, Ш. О.$<.>)
Общее количество найденных документов : 3
Показаны документы с 1 по 3
1.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Дудар Ш. О., Савчук В. М., Лобода О. М., Красюк Е. К.
Заглавие : Гіперпролактинемія у пацієнтів з хронічною хворобою нирок
Место публикации : Український журнал нефрології та діалізу. - К., 2021. - N 1. - С. 62-66 (Шифр УУ39/2021/1)
MeSH-главная: ГИПЕРПРОЛАКТИНЕМИЯ -- HYPERPROLACTINEMIA
ПОЧЕК БОЛЕЗНИ -- KIDNEY DISEASES
ХРОНИЧЕСКАЯ БОЛЕЗНЬ -- CHRONIC DISEASE
Аннотация: Незважаючи на швидкий прогрес покращення діалізних технологій протягом останніх років, смертність хворих на гемодіалізі (ГД) залишається досить високою. Основна причина – серцево-судинні захворювання. Пошук факторів, які пов’язують з підвищеним ризиком негативних клінічних наслідків у хворих на ХХН є актуальною проблемою сучасної нефрологіїПролактин (ПЛ) – це унікальний гормон, який може виконувати функції, як гормону, так і нейропептиду. Серед пацієнтів з ХХН частота ГПЛ збільшується зі зниженням ШКФ. Відмічається помірна ГПЛ внаслідок порушення деградації ПЛ в нирках. Проведення ГД на рівень ПЛ не впливає. У дослідженнях відмічалась негативна кореляція між рівнями ПЛ та ШКФ, ПЛ та рівнем альбуміну і ПЛ та рівнем Hb. ПЛ сироватки крові позитивно корелює з АТ та ризиком серцево-судинних ускладнень Незважаючи на досить високу поширеність ГПЛ у хворих на ХХН, зокрема у діалізній популяції, існує невизначеність щодо наслідків цього стану для цієї когорти хворих. Потрібні подальші дослідження з вивчення впливу ГПЛ на клінічні наслідки у пацієнтів з ХХН. Якщо буде показаний причинно-наслідковий зв’язок між ГПЛ та клінічними наслідками, зокрема серцево-судинними подіями, ГПЛ може бути потенційною метою для терапевтичних втручань
Найти похожие

2.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Дудар Ш. О., Михалойко І. С.
Заглавие : Антикоагулянтна та антиагрегантна терапія хворих на хронічну хворобу нирок
Место публикации : Український журнал нефрології та діалізу. - К., 2020. - N 2. - С. 41-46 (Шифр УУ39/2020/2)
MeSH-главная: РЕНАЛЬНАЯ НЕДОСТАТОЧНОСТЬ ХРОНИЧЕСКАЯ -- RENAL INSUFFICIENCY, CHRONIC
АНТИКОАГУЛЯНТЫ -- ANTICOAGULANTS
ТРОМБОЦИТОВ АГРЕГАЦИИ ИНГИБИТОРЫ -- PLATELET AGGREGATION INHIBITORS
Аннотация: Незважаючи на досягнення нефрології, проблема гальмування прогресування хронічної хвороби нирок (ХХН) залишається не вирішеною. За статистичними даними,на хронічну хворобу нирок хворіють щонайменше 10 % дорослого населення світу. Пацієнти з ХХН мають підвищений ризик виникнення тромбоемболічних ускладнень та кровотеч. Уремічні токсини, анемія, а також гемо- та перитонеальний діаліз впливають на згортання крові, функцію тромбоцитів та взаємодію тромбоцитів із судинною стінкою. У хворих на ХХН ІІ-ІІІа ст. ризик тромбоемболічних ускладнень збільшується у 2,5 разів, а ІІІб-ІV ст ХХН – у 5,5 разів. Хиткий баланс між ризиком виникнення тромбоемболічних подій та кровотеч є складною проблемою лікування пацієнтів з ХХН. Фармакологічний ринок пропонує велику кількість різноманітних антиагрегантних і антикоагулянтних лікарських засобів. Ця робота присвячена аналізу доцільністі застосування, переваг та недоліків цих лікарських засобів для лікування хворих на ХХН
Найти похожие

3.

Заглавие журнала :Український журнал нефрології та діалізу -2020г.,N 2
Интересные статьи :
Mostafi M. The outcome of daclatasvir and low dose sofosbuvir therapy in end-stage renal disease patients with hepatitis C virus infection/ M. Mostafi [et al.] (стр.3-8)
Karaarslan Cengiz O. Prevalence of abdominal aortic aneurysm among stage 3-4 chronic kidney disease patients aged 55 years and older/ Cengiz O. Karaarslan, G. Nergizoglu (стр.9-16)
Волкогон А. Д. Аналіз зв’зку поліморфізму rs 1899663 гена довгої некодуючої РНК НОТАIR із виживаністю пацієнтів із раком нирки/ А. Д. Волкогон [та ін.] (стр.18-23)
Шіфріс І. М. Носійство метицилін-резистентного золотистого стафілококу та коморбідність хворих на хронічну хворобу нирок VД стадії: 3-річне проспективне дослідження/ І. М. Шіфріс (стр.25-31)
Dewi Ivana P. Renal artery stenosis: the challenging in diagnosis and therapy/ Ivana P. Dewi, Kristin P. Dewi, N. Mardiana (стр.32-39)
Дудар Ш. О. Антикоагулянтна та антиагрегантна терапія хворих на хронічну хворобу нирок/ Ш. О. Дудар, І. С. Михалойко (стр.41-46)
Суржко Л. М. Розширений гемодіаліз: нові можливості та надії/ Л. М. Суржко (стр.48-51)
Дудар І. О. Системне хронічне запалення у хворих на хронічну хворобу нирок та можливі лікувальні підходи/ І. О. Дудар (стр.53-61)
Колесник М. Оновлені рекомендації щодо визначення, діагностики та лікування гепаторенального синдрому/ М. Колесник (стр.63-70)
Интересные статьи :
Найти похожие


 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)