Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
Формат представления найденных документов:
полный информационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>A=Дудченко, Є. С.$<.>)
Общее количество найденных документов : 2
Показаны документы с 1 по 2
1.

Заглавие журнала :Буковинський медичний вісник -2020г. т.24,N 2
Интересные статьи :
Бачинський В. Т. Можливості діагностики давності настання смерті шляхом визначення кількості K+ та NA+ у склистому тілі ока людини/ В. Т. Бачинський, Ю. В. Саркісова (стр.3-8)
Булик Р. Є. Морфометрична характеристика вентролатерального преоптичного ядра гіпоталамуса зрілих щурів за модифікації фотоперіоду/ Р. Є. Булик, В. Р. Йосипенко (стр.9-14)
Волкогон А. Д. Аналіз зв’язку генетичного поліморфізму довгої некодуючої РНК ANRIL із виживаністю пацієнтів із онкоурологічною патологією/ А. Д. Волкогон, В. Ю. Гарбузова, О. В. Атаман (стр.15-22)
Гараздюк М. С. Цифрова поляризаційна мікроскопія для диференціації крововиливів у головному мозку травматичного і нетравматичного генезів/ М. С. Гараздюк (стр.23-28)
Фактори ризику та особливості клінічного перебігу гнійно-запальних захворювань органів малого таза з урахуванням мікробного чинника (стр.29-33)
Дудченко Є. С. Структурні особливості регенерації довгих кісток у щурів із експериментальною хронічною гіперглікемією/ Є. С. Дудченко, Г. Ф. Ткач (стр.34-40)
Результати сероепідеміологічних досліджень населення Львівської області та професійної групи ризику щодо лептоспірозу (стр.41-45)
Клітинська О. В. Аналіз впливу рівня стресу у дітей 6-7 років, які постійно проживають в умовах біогеохімічного дефіциту фтору та йоду на показники захворюваності на карієс/ О. В. Клітинська, А. В. Стішковський, Н. В. Гасюк (стр.46-51)
Гістоморфометрична оцінка змін паренхіми підшлункової залози за умов впливу гіперосмолярної дегідратації (стр.52-56)
Косілова С. Є. Вплив окиснювального стресу на стан плода і новонародженного у вагітних із вузловим зобом/ С. Є. Косілова (стр.57-62)
Маслова Г. С. Роль змін активності аргінази і орнітин-декарбоксилази у патогенезі уражень печінки у хворих на гострі лейкемії із супутнім ожирінням/ Г. С. Маслова, І. М. Скрипник (стр.63-69)
Молодцов В. Є. Особливості клініко-лабораторних показників при алкогольній хворобі печінки у поєднанні з артеріальною гіпертензією залежно від поліморфізму Т786С гена ендотеліальної NO-синтази/ В. Є. Молодцов (стр.70-78)
Морар І. К. Роль внутрішньочеревної гіпертензії у розвитку післяопераційної евентрації в онкохворих/ І. К. Морар (стр.79-85)
Покровська Н. К. Клінічний перебіг артеріальної гіпертензії у пацієнтів з хронічним обструктивним захворюванням легень на тлі ожиріння/ Н. К. Покровська, О. М. Бочар, О. Є. Склярова (стр.86-90)
Аналіз даних анкетування лікарів медичних закладів Вінницької області щодо основ проведення серцево-легеневої реанімації (стр.91-101)
Використання фіксованих і потрійних комбінацій у досягненні цільового рівня артеріального тиску при добовому моніторуванні у пацієнтів з артеріальною гіпертензією (стр.102-112)
Сучасні клініко-лабораторні особливості кору у дорослих залежно від тяжкості перебігу (стр.113-120)
Клінічна ефективність первинної профілактики карієсу постійних зубів у дітей 5-9-річного віку (стр.121-126)
Фуштей І. М. Динаміка маркерів ендотеліальної дисфункції у пацієнтів з легеневою гіпертензією на фоні хронічного обструктивного захворювання легень під впливом лікування/ І. М. Фуштей, К. Л. Ніколаєва, Є. В. Сідь (стр.127-135)
Хільчевська В. С. Клінічно-анамнестичні особливості перебігу ацетонемічних станів у дітей з патологією системи травлення/ В. С. Хільчевська, Н. М. Шевчук (стр.136-139)
Вплив антралю на оксидантно-антиоксидантний гомеостаз у хворих на хронічний панкреатит (стр.140-148)
Царик І. О. Розподіл фенотипів діабетичної хвороби нирок при латентному автоімунному діабеті дорослих/ І. О. Царик (стр.149-152)
Ефективність профілактики карієсу зубів у дітей з бронхіальною астмою (стр.153-158)
Semenenko S. I. Cerebroprotective properties of ademol in traumatic brain injury/ S. I. Semenenko, H. I. Khrebtii, A. I. Semenenko (стр.159-166)
Міхєєв А. О. Особливості адаптації іноземних студентів спеціальності "медицина" до навчання/ А. О. Міхєєв, В. Б. Попович, В. С. Джуряк (стр.167-172)
Шевчик Л. О. Застосування дедуктивного методу навчання біології у закладах вищої медичної освіти України/ Л. О. Шевчик, Н. Я. Кравець, І. М. Грод (стр.173-177)
Імунотерапія раку порожнини рота і ротоглотки. Використання моноклональних антитіл (стр.178-186)
Ілащук Т. О. Особливості поєднаного перебігу хронічної ішемічної хвороби серця та цукрового діабету 2-го типу (огляд літератури)/ Т. О. Ілащук, С. С. Горевич (стр.187-195)
Бойчук Т. М. Розвиток стоматології дитячого віку в стінах Буковинського державного медичного університету/ Т. М. Бойчук, О. І. Годованець (стр.196-200)
Яковець К. І. Медичні Internet-вісті. Частина XXVII/ К. І. Яковець, С. Є. Дейнека (стр.201-203)
Интересные статьи :
Найти похожие


2.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Дудченко Є. С., Ткач Г. Ф.
Заглавие : Структурні особливості регенерації довгих кісток у щурів із експериментальною хронічною гіперглікемією
Место публикации : Буковинський медичний вісник. - Чернівці, 2020. - Т. 24, № 2. - С. 34-40 (Шифр БУ5/2020/24/2)
Примечания : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-главная: КОСТНАЯ РЕГЕНЕРАЦИЯ -- BONE REGENERATION
ГИПЕРГЛИКЕМИЯ -- HYPERGLYCEMIA
Аннотация: Мета роботи – з’ясувати гістологічні, ультрамікроскопічні та гістоморфометричні особливості регенераторного процесу довгих кісток у щурів із експериментальною хронічною гіперглікемією (ХГ). Матеріал і методи. Дослідження проведено на 60 білих лабораторних щурах-самцях, яких розподілили на такі групи: І – контрольна група (20 щурів); ІІ – група для оцінювання стану глюкозного гомеостазу і підтвердження змодельованої ХГ (10 щурів); ІІІ – група для порівняння з групою ІІ (10 щурів); ІV – тварини з ХГ та посттравматичним дефектом кісток (20 щурів). У тварин ІІ та ІV груп ХГ моделювали шляхом двотижневого навантаження 10 % водним розчином фруктози із подальшим одноразовим уведенням стрептозотоцину (40 мг/кг) та нікотинової кислоти (1 мг/кг). Тварин І та ІV груп виводили з експерименту на 21-шу добу після нанесення травми. Cвітлову мікроскопію виконували з використанням мікроскопа Olympus BH-2; растрову мікроскопію – за допомогою електронного мікроскопа РЕМ 102. Результати. На 21-шу добу після відтворення травми у щурів контрольної групи більша частина ділянки дефекту була заповнена сформованими кістковими балками. У групі з ХГ у цей термін лише тільки відбувалось початкове формування тонких дрібнопетлястих кісткових трабекул. У товщі балок розташовувались поодинокі групи хондрогенних клітин. Крім того, у регенераті спостерігались жирові клітини та лімфоцитарно-лейкоцитарна інфільтрація. Площа грубоволокнистої кісткової тканини в контрольній групі була на 29,26 % більшою, а площа сполучної тканини – на 10,87 % меншою, ніж у тварин із ХГ. Також у групі з ХГ регенерат містив грануляційну та хрящову тканини. Висновок. Хронічна гіперглікемія призводить до порушення проліферації та диференціації остеобластичного диферону в бік формування фіброзно-хрящового регенерату.
Найти похожие

 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)