Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
в найденном
 Найдено в других БД:Книги (3)
Формат представления найденных документов:
полный информационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>A=Думенко, Т. М.$<.>)
Общее количество найденных документов : 13
Показаны документы с 1 по 10
 1-10    11-13 
1.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Думенко Т. М.
Заглавие : Обгрунтування організаційно-функціональної моделі системи управління розробки державного формуляра лікарських засобів та методологічного супроводу діяльності консультативно-експертних груп
Место публикации : Вісник соціальної гігієни та організації охорони здоров’я України. - 2010. - № 1. - С. 17-23 (Шифр ВУ14/2010/1)
MeSH-главная: ЛЕКАРСТВА, ИНФОРМАЦИОННЫЕ СЛУЖБЫ -- DRUG INFORMATION SERVICES
СЛОВАРИ ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЕ -- DICTIONARIES, PHARMACEUTIC
КАТАЛОГИ ЛЕКАРСТВЕННЫХ СРЕДСТВ -- CATALOGS, DRUG
Найти похожие

2.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Олещук О. М., Думенко Т. М., Піняжко О. Б., Романенко І. М., Клименко М. М., Топачевський О. А., Лелека М. В.
Заглавие : Рекомендації щодо розробки шкали рівнів впливу на бюджет при оцінці закупівлі лікарських засобів в Україні
Параллельн. заглавия :Recommendations concerning development of the scale of budget impact rate in the evaluation of the purchase of medicines in Ukraine
Место публикации : Фармацевтичний часопис. - Тернопіль, 2019. - N 3. - С. 92-101 (Шифр ФУ13/2019/3)
MeSH-главная: ТЕХНОЛОГИЯ МЕДИЦИНСКАЯ ДОРОГОСТОЯЩАЯ -- TECHNOLOGY, HIGH-COST
ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЕ ПРЕПАРАТЫ -- PHARMACEUTICAL PREPARATIONS
БЮДЖЕТЫ -- BUDGETS
ЛЕКАРСТВЕННЫЕ ФОРМЫ -- DOSAGE FORMS
Аннотация: На основі проведеного аналізу закупівель ЛЗ з Національного переліку за 2018 рік розроблено шкалу рівнів впливу на бюджет, яка має таку градацію за чотирма рівнями впливу: надмірний, великий, помірний та незначний. Перспективним є використання шкали рівнів впливу на бюджет при оцінці медичних технологій з метою їх подальшого фінансування за кошти державного та місцевих бюджетів в УкраїніA scale for determining of rate of budget impact was developed based on the analysis of the procurement of medicines from the National List for 2018. It has such a gradation in four levels of influence: excessive, big, moderate and insignificant. It is promising to use a rate of budget impact for HTA with the aim of future financing by the expenses of state and local budgets in Ukraine
Найти похожие

3.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Макух Х. І., Ривак Т. Б., Зіменковський А. Б., Морозов А. М., Думенко Т. М.
Заглавие : Наукове обгрунтування доцільності подальшого включення лікарських засобів рослинного походження до державного формуляру лікарських засобів
Место публикации : Фармацевтичний журнал. - 2010. - № 1. - С. 31-36 (Шифр ФУ3/2010/1)
Предметные рубрики: Растения лекарственные
Найти похожие

4.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Думенко Т. М.
Заглавие : Аналіз міжнародного досвіду застосування оцінки технологій в охороні здоров’я
Место публикации : Вісник соціальної гігієни та організації охорони здоров’я України. - 2009. - № 3. - С. 76-82 (Шифр ВУ14/2009/3)
Предметные рубрики: Здравоохранение
Технология медицинская
Найти похожие

5.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Степаненко А. В., Морозов А. М., Чумак В. Т., Ліщишина О. М., Думенко Т. М., Шуляк В. І., Кравець О. М.
Заглавие : Уніфікована методика з розробки клінічних настанов, медичних стандартів, уніфікованих клінічних протоколів медичної допомоги, локальних клінічних протоколів медичної допомоги (клінічних маршрутів пацієнтів) на засадах доказової медицини
Место публикации : Український медичний часопис. - 2009. - № 3. - С. 80-83 (Шифр УУ13/2009/3)
Предметные рубрики: Медицинская документация-- стандарт
Клинические протоколы
Медицина доказательная
Найти похожие

6.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Думенко Т. М., Яворовський О. П., Скалецький Ю. М., Брухно Р. П., Зінченко Т. О., Риган М. М.
Заглавие : Пріоритетні проблеми системи фармаконагляду в формуванні безпеки пацієнтів і лікарняного середовища
Место публикации : Фармакологія та лікарська токсикологія. - Київ, 2020. - № 4. - С. 251-259 (Шифр ФУ18/2020/4)
Примечания : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-главная: ФАРМАКОНАДЗОР -- PHARMACOVIGILANCE
БОЛЬНИЦЫ -- HOSPITALS
Аннотация: Мета дослідження – на основі даних аналізу літератури й електронних інформаційних баз визначити пріоритетні проблеми фармаконагляду для створення безпеки пацієнтів і безпечного лікарняного середовища. Дослідження виконано з використанням бібліосемантичного аналізу (інформаційно-аналітичного узагальнення даних з наукових літературних джерел). За даними наукової літератури визначено основні завдання та цілі системи фармаконагляду й оцінено її значення в формуванні безпеки лікарняного середовища та, зокрема, безпечності застосування лікарських засобів. Визначено комплекс заходів, спрямованих на зменшення частоти медичних помилок, розвитку побічних реакцій і запобігання випадкам неефективності лікарських засобів й, як наслідок, на підвищення безпеки лікарняного середовища. Проблема безпеки лікарняного середовища є актуальною для всіх країн і всіх систем охорони здоров’я, а забезпечення безпечного застосування лікарських засобів є однією з найважливіших її складових. Побічні реакції, помилки та випадки неефективності ліків, які виникають під час використання лікарських засобів, є важливими складовими небезпеки лікарських засобів. Робота систем фармаконагляду відіграє важливу роль в убезпеченні пацієнта шляхом зменшення ризиків виникнення побічних дій і помилок за використання лікарських засобів, попередження неефективності медикаментозної терапії та здатна оптимізувати витрати на систему охорони здоров’я. Розробка нових і вдосконалення існуючих підходів до профілактики несприятливих наслідків медикаментозної терапії є вкрай актуальними та необхідними в умовах сучасної медицини. Ці заходи в світовому масштабі дозволять врятувати мільйони життів і сприятимуть економії матеріальних ресурсів.
Найти похожие

7.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Піняжко О. Б., Думенко Т. М., Ковтун Л. І., Середюк В. В., Топачевський О. А.
Заглавие : Оцінка втрати років життя, скоригованих за якістю (QALY), пов’язаних зі смертністю від COVID-19 в Україні
Место публикации : Український медичний часопис. - 2020. - Т. 2, № 3. - С. 5-7 (Шифр УУ13/2020/2/3)
MeSH-главная: КОРОНАВИРУСНЫЕ ИНФЕКЦИИ -- CORONAVIRUS INFECTIONS
ЖИЗНИ ОЖИДАЕМАЯ ПРОДОЛЖИТЕЛЬНОСТЬ -- LIFE EXPECTANCY
Ключевые слова (''Своб.индексиров.''): covid-19
Аннотация: Мета — оцінити ймовірні втрати років життя, скоригованих за якістю (Quality-adjusted life-year — QALY), пов’язаних із передчасною смертю від COVID-19 в Україні, на основі адаптації міжнародної методології (Briggs A., 2020a; b) і стандартних методів з використанням таблиць смертності та врахуванням вікової структури і потенційного впливу супутніх захворювань у локальних умовах. Об’єкт і методи дослідження. Нами адаптовані вхідні параметри моделі, базово представлені даними Великої Британії, до українських локальних умов на основі опублікованих таблиць смертності та вікової структури смертності від COVID-19 в Україні з використанням програми «Microsoft Excel». Вікова структура смертності від COVID-19 представлена за даними Центру громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України (станом на 08.05.2020 р.). Результати. За результатами дослідження встановлено, що смерть від COVID-19 пов’язана зі значною втратою QALY в Україні за трьома сценаріями — від 6 до 13 втрачених років якісного життя. Втрати внаслідок смертності від COVID-19 в Україні становлять 2295–4525 QALY на популяцію залежно від впливу супутніх захворювань. Висновки. Встановлено, що в Україні на одну особу втрачається на 55,2% більше QALY порівняно з Великою Британією, що зумовлено різною віковою структурою смертності від COVID-19. Отже, у країнах із невисокою захворюваністю показник втрати QALY є важливим параметром, який потребує врахування для удосконалення надання медичної допомоги та фармацевтичного забезпечення під час пандемії
Найти похожие

8.

Заглавие журнала :Український медичний часопис -2020г. т.2,N 3
Интересные статьи :
Шевченко А. І. Проблема онкологічної допомоги в умовах пандемії короновірусу/ А. І. Шевченко [та ін.] (стр.3-4)
Піняжко О. Б. Оцінка втрати років життя, скоригованих за якістю (QALY), пов’язаних зі смертністю від COVID-19 в Україні/ О. Б. Піняжко [та ін.] (стр.5-7)
Свінціцький В. С. Сучасні підходи до діагностики та лікування раку шийки матки/ В. С. Свінціцький, В. В. Приймак, О. П. Ренкас (стр.8-14)
Волошинович М. С. Меланома шкіри: від майже невидимої до візуально незаперечної. Окремі принципи керівництва та огляд клінічних випадків/ М. С. Волошинович [та ін.] (стр.15-19)
Богомаз В. М. Оцінка медичними сестрами виробничого середовища закладів охорони здоров’я/ В. М. Богомаз, Н. В. Карвась, Д. О. Татаркін (стр.20-23)
Смоланка І. І. Особливості радикальних мастектомій при хірургічному лікуванні хворих із набряковим раком грудної залози/ І. І. Смоланка, А. О. Ляшенко, О. І. Сидорчук (стр.24-26)
Брич В. В. Можливості реалізації медичної реабілітації в умовах реформування та нової системи фінансування закладів охорони здоров’я України/ В. В. Брич (стр.27-30)
Прибила О. В. Клінічне фенотипування хворих на цукровий діабет 2-го типу: конституційні, антропометричні, метаболічні маркери різних фенотипів/ О. В. Прибила [та ін.] (стр.31-37)
Скалецький Ю. М. Тенденції стаціонарної та післяопераційної летальності як показників безпеки пацієнтів в Україні/ Ю. М. Скалецький [та ін.] (стр.38-41)
Пархоменко О. М. Предиктори підвищення ризику несприятливого перебігу ішемічної хвороби серця у пацієнтів з гострим коронарним синдромом без стійкої елевації сегмента ST/ О. М. Пархоменко [та ін.] (стр.42-47)
Скиба В. В. Клінічний випадок успішного хірургічного лікування пацієнта із гострим панкреатитом (панкреонекрозом), ускладненим арозивною кровотечею з нижньої порожнистої вени/ В. В. Скиба [та ін.] (стр.48-49)
Стовбан М. П. Аналіз основних аспектів законодавства щодо госпітальних округів/ М. П. Стовбан [та ін.] (стр.50-54)
Хиць А. Постменопаузальний остеопороз: фармакологічне лікування/ А. Хиць (стр.55-56)
Интересные статьи :
Найти похожие


9.

Заглавие журнала :Фармацевтичний часопис -2019г.,N 3
Интересные статьи :
Ставицький В. В. Заміщені 3-r-7,8-дигідро-2н-піроло[1,2-а][1,2,4]триазино[2,3-с]хіназолін-5а(6н)-алкілкарбонові кислоти – перспективний клас малотоксичних протизапальних агентів/ В. В. Ставицький [та ін.] (стр.5-12)
Чабан Т. І. Синтез і дослідження антиоксидантної активності 3-[5-(5,7-диметил-2-оксо-тіазоло[4,5-b]піридин-3-ілметил)-[1,3,4]оксодіазол-2-ілсульфаніл-пропіонової кислоти та її амідів/ Т. І. Чабан [та ін.] (стр.13-20)
Хворост О. П. Вивчення морфолого-анатомічної будови бруньок вільхи клейкої alnus Glutinosa (l.) Gaertn./ О. П. Хворост [та ін.] (стр.21-26)
Гордієнко О. І. Обґрунтування вибору допоміжних речовин для одержання таблеток з рослинними екстрактами та ефірною олією/ О. І. Гордієнко, Т. А. Грошовий (стр.27-34)
Павлюк Б. В. Дослідження антимікробної активності консервантів з метою розробки складу комбінованого гелю для місцевого лікування опіків/ Б. В. Павлюк [та ін.] (стр.35-42)
Вронська Л. В. Розробка спектрофотометричної методики визначення флавоноїдів у сухому екстракті пагонів чорниці/ Л. В. Вронська, І. Б. Івануса (стр.43-50)
Шматенко О. П. Етапи розвитку системи військово-медичного постачання в контексті історії будівництва збройних сил України/ О. П. Шматенко [та ін.] (стр.51-59)
Гала Л. О. Методологія розробки комплексу стандартних операційних процедур в умовах упровадження належної аптечної практики/ Л. О. Гала (стр.60-66)
Должикова О. В. Вплив супозиторіїв «меланізол» на клінічні показники крові на тлі неспецифічного вагініту у щурів/ О. В. Должикова, Л. М. Малоштан (стр.67-73)
Никифорук А. Я. Перспективність застосування густого екстракту з шпинату городнього листя як мембранопротекторного засобу за умов токсичного гепатиту/ А. Я. Никифорук, Л. С. Фіра, П. Г. Лихацький (стр.74-82)
Стасів Х.-О. Я. Аналіз реальних даних призначень лікарських засобів у протоколах стимуляції при допоміжних репродуктивних технологіях в Україні/ Х.-О. Я. Стасів, О. М. Заліська, Н. М. Максимович (стр.83-91)
Олещук О. М. Рекомендації щодо розробки шкали рівнів впливу на бюджет при оцінці закупівлі лікарських засобів в Україні/ О. М. Олещук [та ін.] (стр.92-101)
Чухрай І. Л. Пробіотики з позиції доказової медицини/ І. Л. Чухрай (стр.102-110)
Громовик Б. П. Дослідження асиметрії інформації нормативних документів щодо лікарських засобів для фармакотерапії депресивних розладів у вагітних і породіль/ Б. П. Громовик, М. Є. Матвійчук (стр.111-122)
Алейник С. Л. Вимоги до якості супозиторіїв як лікарської форми у відповідності до світових фармакопей/ С. Л. Алейник, Ж. М. Полова (стр.123-130)
Интересные статьи :
Найти похожие


10.

Заглавие журнала :Вісник соціальної гігієни та організації охорони здоров’я України -2009г.,N 3
Интересные статьи :
Гудзь А. С. Роль техногенного забруднення навколишнього середовища у захворюваності населення України на злоякісні новоутворення ока та його придатків/ А. С. Гудзь, Д. в. Варивончик (стр.5-9)
Чепелецька Л. А. Прогнозні тенденції смертності населення України/ Л. А. Чепелецька, О. В. Любінець (стр.10-15)
Корж В. П. Соціальна роль фізичної культури і спорту в зміцненні і підтримці здоров’я населення України/ В. п. Корж, В. О. Сорокін, І. М. Башкін (стр.16-20)
Лазоришинець В. В. Комплексна характеристика ролі дитячих обласних лікарень в наданні медичної допомоги дітям/ В. в. Лазоришинець [и др.] (стр.21-28)
Романюк Ю. А. Оптимізація системи лікувально-профілактичного забезпечення пенсіонерів Міністерства оборони України/ Ю. А. Романюк (стр.28-34)
Хобзей М. К. Деякі питання поетапного переходу на сімейний принцип обслуговування населення у Львівській області/ М. К. Хобзей (стр.34-38)
Шпита О. О. Готовність до надання лікарями загальної практики/сімейної медицини медичної допомоги пацієнтам з інфекційними та паразитарними захворюваннями/ О. О. Шпита, В. М. Якимець (стр.39-45)
Бичков В. В. До питання медичних наслідків травматизму внеслідок дорожньо-транспортних пригод у м. Києві/ В. В. Бичков (стр.46-49)
Бодак В. М. Проблеми доступності медикаментів для жителів сільської місцевості/ В. М. Бодак [и др.] (стр.49-53)
Воронцов О. О. Грудне вигодовування в програмі школи відповідального батьківства/ О. О. Воронцов [и др.] (стр.54-56)
Яковенко І. В. реорганізація первинної медико-санітарної допомоги: пропозиції до реформування та економічні розрахунки/ І. В. Яковенко [и др.] (стр.56-61)
Бакалюк О. Й. Приватний медичний бізнес, страхова і сімейна медицина в Україні: проблеми, перспективи подальшого розвитку/ О. Й. Бакалюк (стр.61-66)
Дячук Д. Д. Методичні підходи до впровадження локальних клінічних протоколів в амбулаторно-поліклінічну практику/ Д. Д. Дячук [и др.] (стр.66-70)
Щуляк В. І. Моніторинг клінічного маршруту пацієнта за допомогою сучасних інформаційних технологій/ В. І. Щуляк (стр.71-76)
Думенко Т. М. Аналіз міжнародного досвіду застосування оцінки технологій в охороні здоров’я/ Т. М. Думенко (стр.76-82)
Марцінковський І. Б. Народні цілителі у житті та творах Т. Г.Шевченка/ І. Б. Марцінковський (стр.83-85)
Интересные статьи :
Найти похожие


 1-10    11-13 
 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)