Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
Формат представления найденных документов:
полный информационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>A=Задніпряна, О. І.$<.>)
Общее количество найденных документов : 2
Показаны документы с 1 по 2
1.

Заглавие журнала :Неонатологія, хірургія та перинатальна медицина -2017г. т.7,N 2
Интересные статьи :
Аналіз роботи перинатальних центрів у виходжуванні пердчасно народжених дітей в Україні (стр.5-11)
Нові горизонти нейропротективної стратегії: краніоцеребральна гіпотермія в комбінації із застосуванням рекомбінантного еритропоетину у новонароджених з неонатальною енцефалопатією (стр.12-20)
Редько І. І. Особливості ураження центральної нервової системи у новонароджених при внутрішньоутробних вірусних інфекціях/ І. І. Редько, О. М. Чакмазова, Р. В. Поздняков (стр.21-25)
Романюк О. М. Сучасні підходи до хірургічного лікування аортальних вад у новонароджених та немовлят (літературні дані та власний досвід)/ О. М. Романюк (стр.26-31)
Levytska S. A. Pfapa-syndrome in children: should we remove or save the tonsils?/ S. A. Levytska (стр.32-35)
Талько М. О. Застосування лімфотропної протимікробної терапії у лікуванні гострих лімфаденітів у дітей/ М. О. Талько (стр.36-43)
Shcherbina N. A. State of immunity in pregnant with recurrent forms of urogenital herpes infection/ N. A. Shcherbina, L. A. Vygivska (стр.44-49)
Порівняльна характеристика видового складу порожнини піхви жінок із безпліддям І та ІІ типів (стр.50-55)
Гарвасюк О. В. Імуногістохімічна кількісна оцінка 11-бета-гідроксистероїд-дегідрогенази в синцитіотрофобласті при передчасному дозріванні хоріального дерева плаценти на фоні залізодефіцитної анемії вагітних/ О. В. Гарвасюк, І. С. Давиденко (стр.56-60)
Задніпряна О. І. Спільність патогенезу безпліддя та акне у жінок репродуктивного віку/ О. І. Задніпряна (стр.61-67)
Порушення ритму серця у новонароджених. Клінічний випадок суправентрикулярної пароксизмальної тахікардії у новонародженого (стр.68-75)
Нейробластома у новонародженої дитини (клінічний випадок) (стр.76-80)
Рекомендації для впровадження в практичну неонатологію. Уніфікований клінічний протокол вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги. Ентеральне харчування недоношених немовлят (2017) (стр.81-127)
Интересные статьи :
Найти похожие


2.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Задніпряна О. І.
Заглавие : Спільність патогенезу безпліддя та акне у жінок репродуктивного віку
Место публикации : Неонатологія, хірургія та перинатальна медицина. - Київ, 2017. - Т. 7, № 2. - С. 61-67 (Шифр НУ45/2017/7/2)
Примечания : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-главная: БЕСПЛОДИЕ ЖЕНСКОЕ -- INFERTILITY, FEMALE
АКНЕ ОБЫКНОВЕННЫЕ -- ACNE VULGARIS
РЕПРОДУКТИВНОЕ ЗДОРОВЬЕ -- REPRODUCTIVE HEALTH
Аннотация: Розвиток акне у жінок з безпліддям не таке вже рідкісне явище як це здається на перший погляд. І хоча на сьогодні офіційної статистики немає, проблема існує і значно впливає на якість життя пацієнток. Унікальність цієї патології полягає в одночасному виникненні косметологічного дефекту і порушень репродуктивної системи, що ще більш посилює порушення психологічного статусу і соціального функціонування особистості. Одним з провідних чинників порушення репродуктивної функції у жінок є гіперандрогенія (ГА), яка реєструється у 10-30% жінок і становить 1,3-4% від числа всіх гінекологічних захворювань жінок репродуктивного віку. Окрім цього ГА проявляється "андрогензалежною дермопатією" у вигляді гірсутизму, алопеції, себореї та акне. Саме акне є одним з найбільш частих проявів синдрому ГА, який реєструється у 70-86% цих пацієнток. Гіперандрогенія - патологічний стан, який розвивається внаслідок посилення ефектів андрогенів. Вона може розвинутися за рахунок активації продукції андрогенів, а також при порушенні їх метаболізму. Підвищена кількість андрогенів в організмі жінки є результатом порушень в системі гіпоталамус-гіпофіз-яєчники-наднирники. Гіперандрогенія може бути викликана збільшенням продукції андрогенів в яєчниках і/або надниркових залозах функціонального або пухлинного генезу; дисбалансом різних фракцій андрогенів, викликаних активізацій або зниженням зв’язування їх білками, і зростанням рівня вільних андрогенів у крові; змінами активності ферментів на різних етапах їх перетворень в організмі: підвищенням активності 5-? редуктази, що перетворює тестостерон у більш активний андроген - дигідротестостерон у шкірі; збільшенням числа андрогенових рецепторів або підвищенням їх чутливості до цих статевих гормонів при нормальній їх концентрації. Надмірна андрогенізація жіночого організму породжує цілий комплекс проблем у різні періоди життя жінки. І перш за все це порушення менструальної і репродуктивної функції (олігоменорея, ановуляція, безпліддя) і розвиток андрогензалежної дермопатії. Зовнішні прояви надлишку андрогенів формують суттєвий косметичний дефект - «дефект зовнішності», викликають у пацієнток глибокі психологічні страждання, знижуючи їх самооцінку, негативно впливаючи на якість життя, соціальний статус, професійну діяльність, особисте життя. Розвиток порушень у психосоціальної сфері ще більше посилюється при поєднанні акне з безпліддям. Таким чином, безпліддя і акне є ланками одного ланцюга, в основі їх розвитку лежить гіперандрогенія, яка викликає порушення репродуктивної функції і косметологічний дефект, провокує формування порушень психологічного статусу особистості, її соціалізації.
Найти похожие

 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)