Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
 Найдено в других БД:Книги (1)
Формат представления найденных документов:
полный информационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>A=Казицька, Н. М.$<.>)
Общее количество найденных документов : 2
Показаны документы с 1 по 2
1.

Заглавие журнала :Современная педиатрия -2019г.,N 3
Интересные статьи :
Колоскова О. К. Етіологічна діагностика гострого тонзилофарингіту у дітей/ О. К. Колоскова, Л. А. Іванова, І. Б. Горбатюк (стр.8-12)
Шевчук Д. В. Проблема бульозного циститу у дітей із нервово-м’язовою дисфункцією сечового міхура/ Д. В. Шевчук (стр.13-17)
Раус І. В. Імунітет до Haemophilus influenzae типу b та кашлюка у дітей з ВІЛ-інфекцією/ І. В. Раус (стр.18-24)
Говсеєв Д. О. Прогнозування повторних ускладнень гестації у жінок із високим перинатальним ризиком/ Д. О. Говсеєв (стр.25-29)
Колоскова О. К. Клінічно-спірографічні особливості коморбідності атопічної бронхіальної астми з алергічним ринітом у шкільному віці/ О. К. Колоскова [та ін.] (стр.30-34)
Маменко М. Є. Субклінічний гіпотиреоз у вагітних та дітей: діагностика і лікування з огляду на сучасні рекомендації/ М. Є. Маменко (стр.35-43)
Косминіна Н. С. Лихоманка невідомого походження у дітей/ Н. С. Косминіна (стр.44-49)
Казицька Н. М. Особливості перебігу неонатального гемохроматозу: клінічний випадок/ Н. М. Казицька, Т. І. Степаненко, С. О. Дробич (стр.50-55)
Стоєва Т. В. Профілактика рецидивної інфекції сечової системи у дітей із застосуванням імуномодуляторів мікробного походження/ Т. В. Стоєва, М. В. Федін (стр.56-60)
Behalova V. Працевлаштування медичних працівників з третіх країн у Словаччині/ V. Behalova, B. Janichek (стр.62-65)
Крамарьов С. О. Використання розчину для оральної регідратації (оральної регідратаційної солі) з додаванням пробіотичного штаму для лікування дітей із гострою інфекційною патологією/ С. О. Крамарьов, Л. В. Закордонець, В. В. Євтушенко (стр.67-72)
Цимбаліста О. Л. Актуальні проблеми діагностики і лікування окремих спадкових захворювань легень у дітей (лекція)/ О. Л. Цимбаліста, Н. Я. Митник (стр.74-80)
Бронхіоліт у дітей (стр.81-109)
Интересные статьи :
Найти похожие


2.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Казицька Н. М., Степаненко Т. І., Дробич С. О.
Заглавие : Особливості перебігу неонатального гемохроматозу: клінічний випадок
Место публикации : Современная педиатрия. - Київ, 2019. - N 3. - С. 50-55 (Шифр СУ26/2019/3)
Примечания : Бібліогр. наприкінці ст.
MeSH-главная: НОВОРОЖДЕННЫЙ, БОЛЕЗНИ -- INFANT, NEWBORN, DISEASES
ГЕМОХРОМАТОЗ -- HEMOCHROMATOSIS
ОПИСАНИЕ СЛУЧАЕВ -- CASE REPORTS
Аннотация: Неонатальний гемохроматоз (НГ) — рідкісне захворювання, яке є наслідком фетального ураження печінки, пов’язане з аномальним накопиченням заліза в органах новонародженого. У статті наведені сучасні погляди на розвиток НГ, роль регуляторних молекул зворотного зв’язку гепсидину та феропортину в контролі плацентарного потоку заліза та накопичення його в печінці з подальшим формуванням поліорганних уражень. Наведено клінічний випадок НГ у доношеної дитини, яка народилася у задовільному стані, але з поступовим розвитком клінічної картини ураження печінки, а згодом і поліорганних порушень з боку центральної нервової системи, наднирників, нирок, шлунково-кишкового тракту, прогресування анемії. Враховуючи клінічні прояви та появу незвичайного забарвлення крові («гнилої вишні»), у дитини був запідозрений НГ, який було підтверджено високими показниками феритину сироватки (максимальний рівень склав 3076 нг/мл), МРТ-ознаками ураження головного мозку, печінки, наднирників, наявністю алоантитіл у сироватці крові матері. Дитині було проведено замінне переливання одногрупної крові, вводився внутрішньовенний імуноглобулін. Стан дитини стабілізувався до 110-ї доби життя з відновленням функції печінки. У віці 1 рік і 5 місяців у дитини не було проявів печінкової недостатності, але спостерігалася виразна затримка фізичного і нервово-психічного розвитку
Найти похожие

 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)