Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
Формат представления найденных документов:
полный информационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>A=Кисельова, М. М.$<.>)
Общее количество найденных документов : 2
Показаны документы с 1 по 2
1.

Заглавие журнала :Неонатологія, хірургія та перинатальна медицина -2020г. т.10,N 1
Интересные статьи :
Власов О. О. Стан проблеми природжених вад розвитку та хірургічних захворювань у новонароджених в Україні та Дніпропетровській області/ О. О. Власов (стр.6-13)
Дослідження існуючої практики годування дітей першого року життя: опитування батьків (стр.14-21)
Павлишин Г. А. Клітинний енергодефіцит у передчасно народжених в ранньому неонатальному періоді/ Г. А. Павлишин, О. В. Кліщ, І. М. Сарапук (стр.22-27)
Соколова К. Ю. Діагностичні можливості параінфрачервоної спектроскопії у доношених новонароджених дітей під час терапевтичної гіпотермії в постасфіктичному періоді/ К. Ю. Соколова (стр.28-34)
Данилов А. А. Результаты хирургического лечения болезни Шпренгеля в зависимости от возраста больных/ А. А. Данилов, В. Ф. Рыбальченко, О. М. Горбатюк (стр.35-42)
Лікування вагітних із полігідрамніоном (стр.43-47)
Перинатальна допомога вагітним жінкам з вперше виявленими доброякісними кістами яєчників (огляд наукових праць) (стр.48-55)
Танцюра Л. Д. Перинатальная асфиксия: варианты гибели клеток и нейропротективные свойства эритропоэтина/ Л. Д. Танцюра (стр.56-62)
Кисельова М. М. Чи необхідно вважати токсичну еритему новонароджених передумовою розвитку атопічного дерматиту у немовлят?/ М. М. Кисельова, О. М. Маланчак (стр.63-67)
Пацюрко С. О. Тактика допомоги значно недоношеним новонародженим з відкритою артеріальною протокою: сучасні контроверсії і рекомендації/ С. О. Пацюрко, Д. О. Добрянський, Л. Б. Секретар (стр.68-78)
Хлуновська Л. Ю. Клінічний випадок синдрому Ді Джорджі в дітей з двійні/ Л. Ю. Хлуновська, М. М. Маслянко (стр.79-84)
Интересные статьи :
Найти похожие


2.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Кисельова М. М., Маланчак О. М.
Заглавие : Чи необхідно вважати токсичну еритему новонароджених передумовою розвитку атопічного дерматиту у немовлят?
Место публикации : Неонатологія, хірургія та перинатальна медицина. - Київ, 2020. - Т. 10, № 1. - С. 63-67 (Шифр НУ45/2020/10/1)
Примечания : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-главная: ЭРИТЕМА -- ERYTHEMA
ДЕРМАТИТ АТОПИЧЕСКИЙ -- DERMATITIS, ATOPIC
НОВОРОЖДЕННЫЙ -- INFANT, NEWBORN
Аннотация: У статті наведені сучасні наукові і власні дані про окремі епідеміологічні характеристики токсичної еритеми у новонароджених дітей, її етіопатогенетичні складові. Зазначено, що особливістю перехідних станів новонароджених вважається не тільки те, що вони виникають на межі двох періодів життя (внутрішньоутробного і позаутробного), але й те, що звичайні на перший погляд, фізіологічні процеси для новонароджених, за певних умов, що, в першу чергу, залежать від гестаційного віку при народженні, особливостей перебігу внутрішньоутробного періоду, пологів, умов зовнішнього середовища, догляду, годування, наявності захворювання, можуть трансформуватися у патологічні стани. Частота токсичної еритеми серед новонароджених може коливатись від 16 до 60 %, що залежить від низки перинатальних факторів. Токсична еритема проявляється великою кількістю маленьких ділянок почервонілої шкіри з жовтувато-білою папулою в центрі. Незважаючи, що елементи краще за все видно на другий, третій день життя, їх появу необхідно передбачати в наступні кілька тижнів. Ретельну диференціальну діагностику цього доброякісного висипу необхідно проводити у всіх новонароджених з особливим акцентом уваги на недоношених дітей, оскільки токсична еритема більше характерна для доношених новонароджених. Зосереджена увага на важливості інформованості пацієнтів при прийнятті рішення про надання медичної допомоги пацієнту. Підкреслена роль зрілості шкіри у частоті виникнення токсичної еритеми. Описані клінічні прояви, особливості перебігу, верифікації діагнозу. Показано, що понад 85 % немовлят з проявами атопічного дерматиту мали токсичну еритему в періоді новонародженості. На підставі аналізу наукових досліджень представлені сучасні складові догляду за дитиною з проявами токсичної еритеми. Забезпечення раннього грудного вигодовування, сприяння фізіологічному формуванню мікробного бар’єру шкіри (догляд за шкірою із застосуванням емолієнтів), кишечнику (призначення, при потребі, лактобацил GG), дозволить не тільки створити комфортні умови для дитини, але й попередити розвиток атопічного дерматиту у немовлят в майбутньому.
Найти похожие

 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)