Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
в найденном
Формат представления найденных документов:
полный информационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>A=Коваленко, О. Г.$<.>)
Общее количество найденных документов : 13
Показаны документы с 1 по 10
 1-10    11-13 
1.

Заглавие журнала :Доповіді Національної академії наук України -2017г.,N 1
Интересные статьи :
Макаров В. Л. Точні розв’язки однієї спектральної задачі з диференціальним оператором Шрьодінгераз поліноміальним потенціалом у R2/ В. Л. Макаров (стр.3-9)
Gullyanskii V. Ya. Semilinear equations in a plane and quasiconformal mappings/ V. Ya. Gullyanskii, O. V. Nesmelova, V. I. Ryazanov (стр.10-16)
Prestin J. Approximation of 2π-periodic functions by Taylor-Abel-Poisson operators in the integral metric/ J. Prestin, V. V. Savchuk, A. L. Shidlich (стр.17-20)
Богаенко B. A. Численное моделирование дробно-дифференциальной динамики процесса фильтрационно-конвективной диффузии на основе параллельных алгоритмов для кластерных систем/ B. A. Богаенко, В. М. Булавацкий (стр.21-28)
Багно А. М. О дисперсии волн Лэмба в упругом слое, взаимодействующем с идеальным жидким полупространством/ А. М. Багно (стр.29-37)
Камінський А. О. Повільне зростання тріщини з ділянкою контакту/ А. О. Камінський, М. Ф. Селіванов (стр.38-43)
Загородній А. Г. Міграція квантової частинки ланцюжком з пастками: квантові виходи захоплення/ А. Г. Загородній, Л. М. Христофоров (стр.44-51)
Авраменко А. О. Застосування методу ґраток Больцмана до аналізу течії нанорідини в криволінійному каналі з радіальною нерівномірністю температури і концентрації наночастинок/ А. О. Авраменко [та ін.] (стр.52-59)
Козленко М. В. Сопоставление тектонических элементов земной коры с нефтегазоперспективными структурами в Каркинитском прогибе/ М. В. Козленко, Ю. В. Козленко (стр.60-65)
Матлай Л. М. Вапняковий нанопланктон з крейдових та кайнозойських відкладів північно-західної частини Кримського континентального схилу/ Л. М. Матлай (стр.66-73)
Тітов Ю. О. Діелектричні та електропровідні властивості сполук типу АII LnnBIIIn O3n+1II = Sr, Ва, Ln = La, Еu, ВIII = Sc, In, n = 1, 2) з шаруватою структурою/ Ю. О. Тітов [та ін.] (стр.74-81)
Шилін С. В. (Ізокумарин-З-іл)феноксіоцтові кислоти в синтезі амінокислотних похідних. Просторова будова та активність/ С. В. Шилін [та ін.] (стр.82-87)
Коваленко О. Г. Штучні глікан-гліколіпідні комплекси як антивірусні засоби та ефектори мікробних препаратів на основі ризобій/ О. Г. Коваленко [та ін.] (стр.88-96)
Рабченюк О. О. Фосфоліпідний склад окремих тканин коропа та іцуки за умов дії іонів Fe3+/ О. О. Рабченюк [та ін.] (стр.97-102)
Семенюта I. B. Молекулярний докінг похідних 1,3-оксазолу в активному центрі тубуліну/ I. B. Семенюта [та ін.] (стр.103-108)
Интересные статьи :
Найти похожие


2.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Кириченко А. М., Коваленко О. Г.
Заглавие : Звичайна мозаїка квасолі на Київщині: етіологія хвороби та ідентифікація збудника
Место публикации : Мікробіологічний журнал. - К., 2018. - Том 80, N 4. - С. 96-107 (Шифр МУ14/2018/80/4)
MeSH-главная: РАСТЕНИЙ БОЛЕЗНИ -- PLANT DISEASES
ФАСОЛЬ -- PHASEOLUS
МОЗАИКИ ВИРУСЫ -- MOSAIC VIRUSES
ПОЛИМЕРАЗНАЯ ЦЕПНАЯ РЕАКЦИЯ С ОБРАТНОЙ ТРАНСКРИПТАЗОЙ -- REVERSE TRANSCRIPTASE POLYMERASE CHAIN REACTION
Аннотация: В роботі наведено результати обстежень посівів квасолі на ураження вірусами бобових у Київській області. Досліджено поширеність вірусного захворювання в культурі та на селекційних ділянках Phaseolus vulgaris L.; проведено ідентифікацію збудника захворювання – вірусу звичайної мозаїки квасолі (ВЗМК). Мета. Вивчити поширеність вірусних інфекцій на Київщині. Здійснити діагностику захворювання та ідентифікацію збудника. Дослідити коло рослин-хазяїв ВЗМК та реакцію рослин-індикаторів на інокуляцію виділеним вірусним ізолятом. Методи. Польові дослідження посівів, візуальна діагностика, біологічне тестування вірусу, імуноферментний аналіз (ІФА), полімеразна ланцюгова реакція зі зворотньою транскрипцією (ЗТ-ПЛР). Результати. При обстеженні посівів квасолі виявлено рослини з чіткими ознаками вірусного захворювання. У відібраних зразках ураженої квасолі методами ІФА та ЗТ-ПЛР встановлено наявність ВЗМК. Висновки. За реакцією рослин-індикаторів і характером симптомів у відповідь на штучну інокуляцію виділений ізолят віднесено до некротичних варіантів цього вірусу. Висунуто припущення, що досліджуваний ізолят може належати до А серотипу ВЗМК, а саме – вірусу звичайної некротичної мозаїки квасолі (ВЗНМК).
Найти похожие

3.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Кириченко А. М., Коваленко О. Г.
Заглавие : Основні стратегії інженерингу рослин, стійких до вірусів
Место публикации : Цитология и генетика. - К., 2018. - Том 52, N 3. - С. 61-71 (Шифр ЦУ1/2018/52/3)
MeSH-главная: РАСТЕНИЙ БОЛЕЗНИ -- PLANT DISEASES
ВИРУСНЫЕ БОЛЕЗНИ -- VIRUS DISEASES
УСТОЙЧИВОСТЬ К БОЛЕЗНЯМ -- DISEASE RESISTANCE
ГЕННАЯ ИНЖЕНЕРИЯ -- GENETIC ENGINEERING
Аннотация: Основними причинами значних збитків у сільському господарстві є вірусні захворювання рослин. Для боротьби з вірозами в основному застосовують різні епідеміологічні підходи, зокрема дотримання фітосанітарних нормативів, використання безвірусного садивного матеріалу, боротьбу з переносниками вірусних інфекцій та впровадження стійких чи толерантних до вірусів форм рослин. В останні роки зусилля науковців в усьому світі спрямовані на дослідження чинників природної та індукованої вірусостійкості рослин, а також на розробку та впровадження сортів, створених за допомогою біоінженерних технологій. Для розробки нових антивірусних стратегій необхідно глибоке розуміння молекулярних механізмів, що лежать в основі природної стійкості рослини до вірусних інфекцій. В огляді розглянуто методи генетичної модифікації та основні підходи, що використовуються в генетичній інженерії вірусостійких рослин
Найти похожие

4.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Коваленко О. Г., Кириченко А. М., Коваленко О. Ю.
Заглавие : Вірусінфікований калюс квасолі та його оздоровлення in vitro за дії ліпосомальних препаратів
Место публикации : Мікробіологічний журнал. - К., 2020. - Том 82, N 5. - С. 58-64 (Шифр МУ14/2020/82/5)
MeSH-главная: РАСТЕНИЙ БОЛЕЗНИ -- PLANT DISEASES
МОЗАИКИ ВИРУСЫ -- MOSAIC VIRUSES
РАСТЕНИЙ ЛИСТЬЯ -- PLANT LEAVES
ФАСОЛЬ -- PHASEOLUS
ПРОТИВОВИРУСНЫЕ СРЕДСТВА -- ANTIVIRAL AGENTS
IN VITRO МЕТОДЫ -- IN VITRO TECHNIQUES
Аннотация: Метою даної роботи є розробка системи оздоровлення квасолі, ураженої вірусами жовтої (ВЖМК) та звичайної мозаїки квасолі (ВЗМК) за комбінування культури калюсу і ліпосомальних препаратів гліканів. Методи. Культивування експлантів і калюсних культур здійснювали в умовах in vitro за загальноприйнятими методами біотехнології рослин. Введення експлантів в культуру in vitro проводили у весняно-літній період. Наявність вірусної інфекції встановлювали за допомогою полімеразної ланцюгової реакції зі зворотною транскрипцією. Для ідентифікації вірусів використовували вірус-специфічні праймери, які дозволяли ампліфікувати консервативні ділянки гена капсидного білка ВЖМК або ВЗМК. Результати. В результаті виконання роботи отримана та адаптована до випробування антивірусних засобів культура калюсу квасолі, інфікованої вірусом звичайної мозаїки квасолі. Показано, що в процесі тривалого культивування (10-12 тижнів) в присутності ліпосомального препарату, що містив глюкан Ganoderma adspersum (10-100 мг/л) відбувається елімінація вірусу з клітин, про що свідчить відсутність в калюсній тканині послідовності розміром 391 н.n, характерної для гена білка оболонки вірусу. Висновки. В калюсній тканині, отриманій з ВЗМК-інфікованої квасолі, культивованій на середовищі В-5 у присутності ліпосомального глікан-гліколіпідного комплексу (10-100 мг/л) відбувається повне пригнічення репродукції та поступова елімінація вірусу. Отримані дані можуть слугувати передумовою для розробки технології оздоровлення рослин від вірусних інфекцій з використанням калюсної культури та антивірусно-активних глікан-гліколіпідних комплексів на ліпосомальній основі.
Найти похожие

5.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Коваленко О. Г., Поліщук О. М.
Заглавие : Вплив глюкуроноксиломанану Tremella mesenterica Riz. Fr. (Basidiomycota) на стійкість рослин до вірусу тютюнової мозаїки
Место публикации : Мікробіологічний журнал. - 2009. - Т. 71, № 1. - С. 50-56 (Шифр МУ14/2009/71/1)
Предметные рубрики: Полисахариды бактериальные
Табачной мозаики вирус
Растения-- иммунол
Найти похожие

6.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Коваленко О. Г.
Заглавие : Життєвий і творчий шлях - С.М. Московця (до 120-річчя від дня народження)
Место публикации : Мікробіологічний журнал. - К., 2020. - Том 82, N 2. - С. 82-84 (Шифр МУ14/2020/82/2)
MeSH-главная: МИКРОБИОЛОГИЯ -- MICROBIOLOGY
Найти похожие

7.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Коваленко О. Г., Кириченко А. М.
Заглавие : Локалізація ВТМ-інфекції і розвиток індукованої стійкості у NICOTIANA SANDERAE HORT., DATURA STRAMONIUM I. та DATURA METEL I.
Место публикации : Мікробіологічний журнал. - 2004. - Т. 66, № 4. - С. 43-47 (Шифр МУ14/2004/66/4)
Предметные рубрики: Табачной мозаики вирус-- метаб
Найти похожие

8.

Заглавие журнала :Мікробіологічний журнал -2004г. т.66,N 4
Интересные статьи :
Лащевский В. В. Определение видовой принадлежности штаммов рода LACTOBACILLUS с использованием RAPD-типирования/ В. В. Лащевский, Н. К. Коваленко (стр.3-12)
Варбанец Л. Д. Характеристика структурных компонентов липополисахаридов RAHNELLA AQUATILIS/ Л. Д. Варбанец, А. Н. Остапчук, С. И. Похил (стр.13-21)
Мацелюх Д. Я. Бактеріофаг BACILLUS POLYMY[A БС153-29/ Д. Я. Мацелюх, Л. М. Бурова (стр.22-27)
Лаврінчук В. Я. Деякі властивості надчутливого до ультрафіолету мутанта STREPTOMYCES GLOBISPORUS 1912 / В. Я. Лаврінчук, Б. П. Мацелюх, О. В. Тимчик (стр.28-33)
Самойленко В. А. pSTS4 - новый челночный вектор для цианобактерии PLECTONEMA BORYANUM CALU 465/ В. А. Самойленко [и др.] (стр.34-42)
Коваленко О. Г. Локалізація ВТМ-інфекції і розвиток індукованої стійкості у NICOTIANA SANDERAE HORT., DATURA STRAMONIUM I. та DATURA METEL I./ О. Г. Коваленко, А. М. Кириченко (стр.43-47)
Циганенко К. С. Антибіотичні властивості деяких видів роду ASPERGILLUS MICH/ К. С. Циганенко, О. М. Зайченко (стр.56-61)
Коваленко Н. К. Адгезия молочнокислых бактерий к эпителию различных полостей организма человека/ Н. К. Коваленко, В. С. Подгорский, С. А. Касумова (стр.62-68)
Войчук С. И. Влияние радиочастотного электромагнитного излучения на чувствительность дрожжей к фунгицидным антибиотикам/ С. И. Войчук, Е. Н. Громолова (стр.69-77)
Пуріш Л. М. Вплив інгібітора корозії на адгезію до сталі сульфатвідновлювальних бактерій та продукування ними екзополімерного комплексу/ Л. М. Пуріш [и др.] (стр.78-85)
Скрипаль І. Г. Класифікація молікутів/ І. Г. Скрипаль (стр.92-109)
Интересные статьи :
Найти похожие


9.

Заглавие журнала :Мікробіологічний журнал -2009г. т.71,N 1
Интересные статьи :
Романовская В. А. Уточнение видового статуса некоторых колекционных штаммов метанотрофов/ В. А. Романовская [и др.] (стр.3-7)
Левішко А. С. Очистка та фізико-хімічні властивості протеолітичного комплексу Bacillus sp/ А. С. Левішко [и др.] (стр.8-15)
Тугай Т.I. Вплив іонізуючого випромінювання низької інтенсивності на активність каталази та супероксиддисмутази Hormoconis Resinae/ Т. I. Тугай, Н. М. Жданова, O. I. Бузарова (стр.16-21)
Лущак О. В. Активація ферментів soxRS-регулону пероксидом водню у Escherichia colі/ О. В. Лущак, Т. В. Багнюкова, В. І. Лущак (стр.22-27)
Киприанова Е. А. Анализ связи между структурой и антибиотической активностью батумина/ Е. А. Киприанова, В. В. Клочко (стр.28-33)
Пирог Т. П. Дегидрогиназы, окисляющие этанол и ацетальдегид в Rhodococcus Erythropolis ЭК-1/ Т. П. Пирог, Ю. В. Корж, Т. А. Шевчук (стр.34-41)
Поліщук Л. В. Стабільність синтезу ендонуклеаз рестрикції II типу штамами стрептоміцетів при їх довготерміновому зберіганні/ Л. В. Поліщук, В. В. Лук’янчук, К. П. Мацелюх (стр.42-45)
Піляшенко-Повохатний А. І. Вплив іонів нікелю на фізіологічну та корозійну активність бактерій циклу сірки/ А. І. Піляшенко-Повохатний, М. О. Борецька (стр.46-49)
Коваленко О. Г. Вплив глюкуроноксиломанану Tremella mesenterica Riz. Fr. (Basidiomycota) на стійкість рослин до вірусу тютюнової мозаїки/ О. Г. Коваленко, О. М. Поліщук (стр.50-56)
Загородняя С. Д. Действие протефлазида на вирус Эпштейна-Барр/ С. Д. Загородняя [и др.] (стр.57-61)
Повниця О. Ю. Пригнічення репродукції аденовірусів у культурі клітин специфічними антитілами/ О. Ю. Повниця [и др.] (стр.62-69)
Іван Гаврилович Скрипаль (до 70-річчя від дня народження) (стр.70-72)
Интересные статьи :
Найти похожие


10.

Заглавие журнала :Мікробіологічний журнал -2018г. т.80,N 4
Интересные статьи :
Kryvtsova M. V. Antimicrobial activity of some essential oils on Candida genus clinical isolates/ M. V. Kryvtsova [et al.] (стр.3-12)
Пирог Т. П. Вплив умов культивування Rhodococcus erythropolis ІМВ Ас-5017 на властивості синтезованих поверхнево-активних речовин/ Т. П. Пирог [та ін.] (стр.13-27)
Броварская O. C. Влияние температуры выращивания Рseudomonas chlororaphis subsp. chlororaphis УКМ В-106 на состав и биологические свойства липополисахаридов/ О. С. Броварская, Л. Д. Варбанец (стр.28-40)
Пасічник Л. А. Серологічні особливості бактерій Pseudomonas syringae агроекосистем зернових культур/ Л. А. Пасічник, Л. М. Буценко (стр.41-54)
Харчук М. С. Связь подвижности волютиновых гранул Saccharomyces cerevisiae с экзополифосфатазной активностью в стрессовых условиях/ М. С. Харчук, Е. Н. Громозова (стр.55-68)
Ключевич М. М. Мікобіота зерна Рanicum miliaceum L. в Поліссі та Лісостепу України/ М. М. Ключевич, С. Г. Столяр (стр.69-77)
Tsyganenko K. S. The biological activity of Alternaria species/ K. S. Tsyganenko [et al.] (стр.78-87)
Melnichuk N. S. Impaired up-expression of oxidation genes by oligoribonucleotides at influenza a virus infection in vivo/ N. S. Melnichuk, S. L. Rybalko, Z. Yu. Tkachuk (стр.88-95)
Кириченко А. М. Звичайна мозаїка квасолі на Київщині: етіологія хвороби та ідентифікація збудника/ А. М. Кириченко, О. Г. Коваленко (стр.96-107)
Brozozowska A. Phytoplasmosis of bioenergy cultures/ A. Brozozowska [et al.] (стр.108-127)
Мацелюх Б. Наш інститут (до 90-річчя від дня заснування)/ Б. Мацелюх (стр.128)
Интересные статьи :
Найти похожие


 1-10    11-13 
 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)