Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
Формат представления найденных документов:
полный информационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>A=Костура, В. Л.$<.>)
Общее количество найденных документов : 11
Показаны документы с 1 по 11
1.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Костура В. Л., Безвушко Е. В., Чухрай Н. Л.
Заглавие : Електроферична активність клітин букального епітелію при хронічному гінгівіті в дітей із надмірною масою тіла
Место публикации : Український стоматологічний альманах. - Полтава, 2017. - № 2. - С. 53-56: диаграмма (Шифр УУ33/2017/2)
Примечания : Библиогр. в конце ст.
MeSH-главная: ЭПИТЕЛИЙ -- EPITHELIUM
ГИНГИВИТ -- GINGIVITIS
ПЕРИОДОНТА БОЛЕЗНИ -- PERIODONTAL DISEASES
Аннотация: За результатами дослідження були виявлені зміни електрофоретичної активності клітин букального епітелію в дітей із надмірною масою тіла, що свідчить про зниження функціональних можливостей організму дітей і, відповідно, сприяє виникненню запального процесу в ротовій порожнині. ЕФАКБЕ у дітей із надмірною масою тіла, в середньому, складає 27,63±3,4%, що значно нижче відносно дітей групи порівняння (34,11±3,45%). Установлені певні особливості ЕФАКБЕ в дітей із надмірною масою тіла при різних ступенях інтенсивності хронічного катарального гінгівіту. При легкому ступені хронічного катарального гінгівіту електрофоретична активність клітин букального епітелію, в середньому, становить 30,96±2,21%, при середньому - 27,44 ±2,32% (р0,05) і при тяжкому ступені значно нижче - 25,32±2,13% (р0,05)
Найти похожие

2.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Костура В. Л., Безвушко Е. В., Лаповець Л. Є.
Заглавие : Порушення цитокінової регуляції при хронічному катаральному гінгівіті в дітей із надмірною масою тіла
Место публикации : Український стоматологічний альманах. - Полтава, 2016. - № 1(т.2). - С. 72-75 (Шифр УУ33/2016/2/1)
Примечания : Библиогр. в конце ст.
MeSH-главная: ДЕТСКАЯ СТОМАТОЛОГИЯ -- PEDIATRIC DENTISTRY
ГИНГИВИТ ЯЗВЕННО-НЕКРОТИЧЕСКИЙ -- GINGIVITIS, NECROTIZING ULCERATIVE
Найти похожие

3.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Костура В. Л., Безвушко Е. В.
Заглавие : Оцінка стоматологічного здоров’я у суб’єктивному визначенні дітей із надмірною масою тіла
Параллельн. заглавия :Evaluation of dental health in the subjective determination of overweight children
Место публикации : Клінічна стоматологія. - Тернопіль, 2017. - N 1. - С. 45-52 (Шифр КУ44/2017/1)
MeSH-главная: ДЕТИ -- CHILD
ОЖИРЕНИЕ -- OBESITY
ДЕТСКАЯ СТОМАТОЛОГИЯ -- PEDIATRIC DENTISTRY
Аннотация: Оцінка стоматологічного статусу дітей із надмірною масою тіла (НМТ) показала, що каріозні ураження зубів та хвороби пародонта бувають значно частіше порівняно із здоровими дітьми. Мета дослідження – визначити фактори та індикатори ризику каріозної хвороби та захворювань тканин пародонта у дітей та підлітків зі надмірною масою тіла. Матеріали і методи. В аналітичній епідеміології використовували систему EGOHID-2005. Дослідження склали дві ключові вікові групи школярів 12 і 15 років м. Львова (по 100 осіб). Результати досліджень та їх обговорення. Основними чинниками, що визначають різну інтенсивність каріозної хвороби та захворювань тканин пародонта, були відмінності в дотриманні дітьми рекомендованого режиму чищення зубів, використанні фторвмісних зубних паст і частому споживанні солодких продуктів і напоїв. Висновки. Система Європейських індикаторів стоматологічного здоров’я EGOHID досить інформативна у виявленні факторів ризику виникнення кровоточивості ясен та карієсу зубів у дітей та підлітків із надмірною масою тіла
Найти похожие

4.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Костура В. Л., Безвушко Е. В.
Заглавие : Поширеність та структура захворювань тканин пародонта у дітей із надмірною масою тіла
Параллельн. заглавия :Prevalence and structure of periodontal tissue diseases in overweight children
Место публикации : Клінічна стоматологія. - Тернопіль, 2017. - N 2. - С. 42-47 (Шифр КУ44/2017/2)
MeSH-главная: ДЕТСКАЯ СТОМАТОЛОГИЯ -- PEDIATRIC DENTISTRY
ГИНГИВИТ -- GINGIVITIS
ОЖИРЕНИЕ -- OBESITY
Аннотация: Епідеміологічні дослідження останніх років показали високу поширеність захворювань тканин пародонта у дітей і підлітків у світі та в Україні зокрема. Одним із основних загальних факторів розвитку захворювань тканин пародонта є наявність супутньої патології, однією з яких є надмірна маса тіла (НМТ). Мета дослідження – вивчити поширеність, структуру та особливості клінічного перебігу захворювань тканин пародонта у дітей із надмірною масою тіла. Матеріали і методи. Обстежено 278 дітей із надмірною масою тіла (основна група). Групу порівняння склали 292 дитини з нормальною масою тіла. Дослідження проведено у ключових вікових групах 7; 12; 15 років відповідно до рекомендацій ВООЗ. Стан тканин пародонта обстежених об’єктивізували за класифікацією М. Ф. Данилевського (1994 р.) та за допомогою пародонтальних індексів РМА, СРІ та гігієнічного індексу OHI-S. На основі антропометричних обстежень було розраховано індекс маси тіла. Результати досліджень та їх обговорення. Результати стоматологічного обстеження свідчать, що кількість дітей із НМТ з інтактним пародонтом значно менша (32,01±2,8) % у порівняно з дітьми з нормальною масою тіла – (53,08±2,92) % (р0,01). Явища запального процесу в тканинах пародонту у дітей з НМТ, в середньому виявлено у (67,99±2,80) %, що значно частіше відносно дітей із нормальною масою тіла – (46,92±2,92) % (р0,01). Висновки. Результати обстеження тканин пародонта у дітей із НМТ свідчать про високу частоту та тяжкість запальних процесів у тканинах пародонту порівняно з дітьми з нормальною масою. Особливо значне зростання патологічного процесу в тканинах пародонта у дітей із НМТ спостерігається у віковий період з 12-ти до 15-ти рокі
Найти похожие

5.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Костура В. Л., Безвушко Е. В., Лаповець Л. Є.
Заглавие : Особливості цитокінового статусу в ротовій рідині у дітей з хронічним катаральним гінгівітом та надмірною масою тіла
Место публикации : Вісник стоматології. - Одесса, 2016. - № 1. - С. 48-51 (Шифр ВУ15/2016/1)
Примечания : Бібліогр.: с. 50-51
MeSH-главная: ГИНГИВИТ -- GINGIVITIS
ВЕС ИЗБЫТОЧНЫЙ -- OVERWEIGHT
РОТОВАЯ ПОЛОСТЬ -- MOUTH
ЖИДКОСТИ И СЕКРЕТЫ (ВНЕШ) -- FLUIDS AND SECRETIONS (NON MESH)
ЦИТОКИНЫ -- CYTOKINES
ДЕТИ -- CHILD
Найти похожие

6.

Заглавие журнала :Український стоматологічний альманах -2017г.,N 2
Интересные статьи :
Барило О.С. Дослідження впливу фібрину, збагаченого тромбоцитами (PLATELET RICH FIBRIN, PRF), на регенерацію тканин пародонта в експерименті/ О. С. Барило, Т. М. Канішина, А. В. Білошицька (стр.5-8)
Туланов Д.Ш. Стоматологическая заболеваемость спортсменов олимпийского резерва/ Д. Ш. Туланов, З. К. Хакимова, Н. Х. Пулатов (стр.9-12)
Скрипникова Т.П. Дифференциальная диагностика пузырно-сосудистого синдрома слизистой оболочки полости рта/ Т. П. Скрипникова, Л. Я. Богашова, Т. А. Хмиль (стр.13-15)
Скрипникова Т.П. Обоснование модификации классификаций пульпитов/ Т. П. Скрипникова [и др.] (стр.17-21)
Заболотний Т.Д. Ефективність застосування лікувальних заходів у пацієнтів із генералізованим пародонтитом на тлі цукрового діабету І типу з кардіоміопатією на окремі показники ротової рідини/ Т. Д. Заболотний, О. Й. Кордіяк, Р. Ю. Шкребнюк (стр.22-25)
Дієв Є.В. УОТ роботи стоматологів-ортопедів на імплантологічному прийомі. Знімні й умовно-знімні конструкції/ Є. В. Дієв [и др.] (стр.26-30)
Лунькова Ю.С. Симетричність динамічних змін суглобових дисків при внутрішніх розладах СНЩС за даними МРТ/ Ю. С. Лунькова, О. Б. Тумакова, В. М. Новіков (стр.31-35)
Перепелова Т.В. Особливості електропровідності й опору фіксуючих цементів для незнімних ортопедичних конструкцій/ Т. В. Перепелова [и др.] (стр.36-38)
Чамата В.В. Клінічна оцінка ускладнень при протезуванні непрямими реставраціями фронтальної групи зубів/ В. В. Чамата (стр.39-42)
Фліс П.С. Використання цефалометричного аналізу SASSOUNI PLAS для оцінки ефективності лікування дистального прикусу ортодонтичним апаратом із рухомою похилою площиною/ П. С. Фліс, В. В. ФІлоненко, Н. М. Дорошенко (стр.43-47)
Каськова Л.Ф. Динаміка показників поширеності й інтенсивності карієсу зубів у дітей, які часто хворіють на гострі респіраторно-вірусні інфекції в процесі проведення профілактичних заходів/ Л. Ф. Каськова, О. С. Павленкова (стр.49-52)
Костура В.Л. Електроферична активність клітин букального епітелію при хронічному гінгівіті в дітей із надмірною масою тіла/ В. Л. Костура, Е. В. Безвушко, Н. Л. Чухрай (стр.53-56)
Кривенко Л.С. Взаємозв’язок стану прооксидантно-антиоксидантного балансу ротової рідини і хронічного гінгівіту в дітей на тлі атопічних хвороб/ Л. С. Кривенко (стр.57-60)
Ключковська Н.Р. Роль гуманітарних і суспільних наук у вищій освіті: зарубіжний досвід/ Н. Р. Ключковська (стр.61-66)
Литовченко І.Ю. Вплив упровадження наукових розробок співробітників кафедри терапевтичної стоматології ВДНЗ України "УМСА" на якістоь їхньої лікувальної роботи/ І. Ю. Литовченко, Е. В. Ніколішина, Т. О. Пертушанко (стр.67-70)
Труфанова В.П. Роль практичного заняття у формуванні професійної компетенції лікаря за фахом "Дитяча стоматологія"/ В. П. Труфанова (стр.71-73)
Нагайчук В.В. Особливості діагностики, лікування і профілактики патологічних рубців щелепно-лицевої ділянки/ В. В. Нагайчук, Л. І. Шкільняк (стр.74-78)
Пачевська А.В. Ускладнення при ортодонтичномму лікуванні зубощелепних аномалій у дітей (огляд літератури)/ А. В. Пачевська, Ю. В. Філімонов (стр.79-83)
Петрушанко Т.О. Застосування фізичних факторів у діагностиці та лікуванні стоматологічних хвороб за науковими розробками співробітників кафедри терапевтичної стоматології ВДНЗ УКраїни "УМСА"/ Т. О. Петрушанко, І. Ю. Литовченко, Е. В. Ніколішина (стр.84-86)
Интересные статьи :
Найти похожие


7.

Заглавие журнала :Клінічна стоматологія -2017г.,N 2
Интересные статьи :
Лучинський М. А. Вплив поліморфізму генів PTHR1 та COL1A1 на розвиток захворювань тканин пародонта у людей молодого віку/ М. А. Лучинський, Ю. В. Болюк, В. М. Лучинський (стр.4-8)
Зубачик В. М. Біохімічні показники ротової рідини у наркозалежних хворих на хронічний генералізований пародонтит/ В. М. Зубачик, І. Р. Федун (стр.9-14)
Рожко В. І. Дослідження динаміки показників імунного статусу в дітей із множинним карієсом на фоні захворювань шлунково-кишкового тракту в різні терміни лікування/ В. І. Рожко (стр.15-18)
Мельничук Г. М. Сучасні предмети догляду за ротовою порожниною, методики чищення зубів у дорослих і дітей/ Г. М. Мельничук [и др.] (стр.19-29)
Нагірний Я. П. Особливості перебігу загоєння переломів нижньої щелепи в осіб із різним психосоматичним типом особистості/ Я. П. Нагірний, В. Л. Фесик (стр.30-35)
Заболотний Т. Д. Загальні та місцеві фактори ризику виникнення основних стоматологічних захворювань у дітей, хворих на олігофренію/ Т. Д. Заболотний, Г. З. Дутко (стр.36-41)
Костура В. Л. Поширеність та структура захворювань тканин пародонта у дітей із надмірною масою тіла/ В. Л. Костура, Е. В. Безвушко (стр.42-47)
Авдєєв О. В. Клінічна ефективність лікувально-профілактичних заходів при хронічному катаральному гінгівіті/ О. В. Авдєєв [и др.] (стр.48-53)
Безвушко Е. В. Клінічна оцінка реставрацій із композитних матеріалів з урахуванням гігієни порожнини рота/ Е. В. Безвушко, О. О. Шпотюк (стр.54-59)
Интересные статьи :
Найти похожие


8.

Заглавие журнала :Вісник стоматології -2016г.,N 1
Интересные статьи :
Ткачук В. В. Влияние стоматогенной эндотоксемии на липидный обмен и системное воспаление/ В. В. Ткачук, В. И. Величко, А. П. Левицкий (стр.2-5)
Фурдычко А. И. Влияние антидисбиотических средств на состояние пародонта у крыс с экспериментальным неалкогольным стеатогепатитом/ А. И. Фурдычко, М. И. Скидан, А. П. Левицкий (стр.5-10)
Shnaider S. A. The study of the adaptogen peculiarities of the preparation from vegetative polyphenols at the restoration of acute emotional painful stress/ S. A. Shnaider (стр.11-13)
Николаева А. В. Влияние растительных полифенолов на ткани пародонта у женщин с гиперэстрогенией/ А. В. Николаева (стр.14-16)
Стороженко К. В. Поліморфізм гена COL1A1 у осіб з патологічним прикусом "класу III"/ К. В. Стороженко, В. М. Шкарупа, О. К. Коляда (стр.16-21)
Глазунов О. А. Стоматологический статус мужчин зрелого и пожилого возраста с генерализованным пародонтитом/ О. А. Глазунов, А. Е. Корнейчук (стр.21-24)
Велєв А. М. Клінічна профілактика ускладнень після відновних операцій при раку порожнини рота/ А. М. Велєв (стр.25-27)
Демід О. І. Спосіб мобілізації м’яких тканин по межі твердого та м’якого піднебіння на етапах його реконструкції при вроджених розщілинах м’якого та частково твердого піднебіння/ О. І. Демід (стр.27-30)
Лавренюк Я. В. Стан твердих тканин зубів та пародонту у дітей з ортодонтичними конструкціями в динаміці лікування розробленими методами/ Я. В. Лавренюк (стр.31-36)
Фастовець О. О. Мікробіоценоз зубоясенних борозен та стан місцевого імунітету порожнини рота у ортодонтичних хворих при застосуванні брекет-систем/ О. О. Фастовець, В. А. Самойленко (стр.37-41)
Суслова О. В. Вплив ортодонтичного лікування скупчення зубів на стан порожнини рота/ О. В. Суслова [и др.] (стр.41-44)
Смоляр Н. І. Особливості мінерального складу ротової рідини у дітей з бронхіальною астмою/ Н. І. Смоляр, С. Є. Лещук (стр.45-48)
Костура В. Л. Особливості цитокінового статусу в ротовій рідині у дітей з хронічним катаральним гінгівітом та надмірною масою тіла/ В. Л. Костура, Е. В. Безвушко, Л. Є. Лаповець (стр.48-51)
Скиба В. Я. Аналіз експертної проблемної комісії МОЗ та НАМН України "Стоматологія" за 2015 рік/ В. Я. Скиба, В. С. Іванов (стр.52-56)
Савчук О. В. Стан мережі кадрового забезпечення стоматологічної служби м. Києва/ О. В. Савчук (стр.56-59)
Гірна Г. А. Порівняльний аналіз методів пластичного закриття дефектів нижньої щелепи та порожнини рота в онкостоматологічних хворих/ Г. А. Гірна, І. Д. Костишин (стр.60-67)
Смоляр Н. І. Сучасні аспекти діагностики каріозної хвороби/ Н. І. Смоляр, Н. Л. Чухрай (стр.67-71)
Интересные статьи :
Найти похожие


9.

Заглавие журнала :Вісник проблем біології і медицини -2015г. т.1,N 2
Интересные статьи :
Герасименко Н. Д. Липиды,воспаление и патология человека: роль рецепторов, активируемых пролифераторами пероксисом/ Н. Д. Герасименко (стр.10-15)
Даниленко Р. В. Використання представників роду Melilotus Mill. родини Fabaceae в медичній практиці/ Р. В. Даниленко, В. Л. Чувпило (стр.16-21)
Кононова О. В. Сучасний стан ендодонтичного лікування періодонтиту зубів у населення України/ О. В. Кононова (стр.22-28)
Курочкін М. Ю. Концепція антистресової збалансованої анестезії у новонароджених та немовлят/ М. Ю. Курочкін (стр.29-33)
Ляховська А. В. Стан зубо- щелепної ділянки у дівчат з розладами репродуктивної функції з урахуванням стану кісткової тканини/ А. В. Ляховська (стр.34-40)
Нуралиев Η. Α. Феномен бактериальной транслокации – микробиологические аспекты/ Η. Α. Нуралиев, К. Ж. Сувонов (стр.41-46)
Петров Е. Е. Особенности клиники и диагностики ишемической болезни сердца у женщин. Часть 1/ Е. Е. Петров, Ю. М. Казаков, С. И. Треумова (стр.47-52)
Струк В. І. Сучасний погляд на поширеність патологічної стертості зубів/ В. I. Струк (стр.53-57)
Шепель О. А. Гени, пов’язані з передчасним виснаженням яєчників/ О. А. Шепель [и др.] (стр.58-62)
Шуть С. В. Фактори, що впливають на розвиток метаболічного синдрому/ С. В. Шуть (стр.63-67)
Везвушко Е. В. Надмірна масса тіла і ожиріння та здоров’я дітей/ Е. В. Везвушко, В. Л. Костура (стр.68-72)
Зайцев А. В. Представление кариеса с помощью диаграмм Эйлера-Венна/ А. В. Зайцев, О. Н. Бойченко, А. К. Николишин (стр.73-77)
Подовжній О. Г. Застосування нестероїдних протизапальних засобів в комплексному лікуванні ЛОР- патології/ О. Г. Подовжній (стр.78-80)
Дівнич Т. Я. Місце та роль тестування в системі моніторингу якості освіти студентів- стоматологів/ Т. Я. Дівнич (стр.81-84)
Дрок В. А. Оптимизация процесса обучение врачей–интернов по специальности «Стоматология»/ В. А. Дрок (стр.85-87)
Жураківська О. Я. Нетрадиційні форми лекцій, як засіб підвищення ефективності навчання студентів у вищих медичних закладах/ О. Я. Жураківська (стр.88-90)
Лаврів Л. П. Значення демонстраційних макро препаратів як елемента наочності в сучасних методиках викладання анатомії людині/ Л. П. Лаврів, І. С. Кашперук-Карпюк (стр.91-93)
Фрич Н. І. Впровадження інтерактивного методу «мозкового штурму» при вивченні тем змістового модулю «методи вивчення спадковості людини. Спадкові хвороби»/ Н. І. Фрич (стр.94-97)
Погоріла М. С. Вплив препарату з ембріональних тканин птахів на морфологію тимусу мишей за радіаційної імунодепресії/ М. С. Погоріла (стр.98-102)
Берегова А. А. Оцінка обміну катехоламінів у динаміці прогресування псоріазу/ А. А. Берегова, А. М. Біловол (стр.103-107)
Бокатуева В. В. Особенности исхода кардиоэмболического инсульт зависимости от объема и локализации очага ишемии/ В. В. Бокатуева (стр.108-113)
Герасименко Л. О. Принципи психосоціальної реабілітації жінок з невротичним розладами/ Л. О. Герасименко (стр.114-117)
Дем’янчук Н. Р. Вміст IL-1 β у сироватці крові та грудному молоці при лактаційних маститах/ Н. Р. Дем’янчук [и др.] (стр.118-120)
Денесюк О. В. Динаміка ступенів ремоделювання, систоло-діастолічної дисфункції лівого шлуночка при нестабільній стенокардії під впливом оптимального тривалого лікування/ О. В. Денесюк, В. І. Денесюк (стр.121-126)
Довгань Р. С. Вплив периндоприлу на артеріальний тиск та систему вільнорадикального перекисного окиснення ліпідів в міокарді щурів з артеріальною гіпертензією/ Р. С. Довгань, Н. О. Горчакова (стр.127-131)
Єрьоменко Ρ. Φ. Особливості фармакодинаміки коректору білкового обміну з анаболічною дією/ Ρ. Φ. Єрьоменко, Л. М. Малоштан, О. Μ. Шаталова (стр.132-135)
Камишний О. М. Особливості експресії індуцибельного костимулятору ІС05 лімфоцитами селезінки при експериментальному стрептозотоциновому діабеті/ О. М. Камишний (стр.136-139)
Король Л. В. Показники окисної модифікації білків крові у хворих на пієлонефрит/ Л. В. Король (стр.140-143)
Кравчун П. Г. Рівень обестатину у хворих на артеріальну гіпертензію та цукровий діабет 2 типу в залежності від наявності ожиріння/ П. Г. Кравчун, О. С. Табаченко (стр.144-147)
Курташ Н. Я. Оцінка функціонального стану печінки у вагітних з HBV- інфекцією/ Н. Я. Курташ (стр.148-152)
Латогуз С. И. Применение ингибитора АПФ периндоприла у больных хронической ишемической болезнью сердца и аритмиями/ С. И. Латогуз, Ю. И. Латогуз (стр.153-157)
Луців Н. З. Особливості імунопатогенезу у хворих на гострий калькульозний холецистит в контексті адаптаційних реакцій/ Н. З. Луців, В. М. Акімова (стр.158-163)
Маракушин Д. І. Оцінка стану симпатоадреналової системи організму при первинній артеріальній гіпотонії/ Д. І. Маракушин, І. М. Ісаєва (стр.164-167)
Немцова В. Д. Фармакологическая коррекция факторов риска развития сердечно-сосудистых осложнений у пациентов неалкогольной жировой болезнью печени/ В. Д. Немцова (стр.168-173)
Одноріг Л. О. Зміни вмісту IL -1β та IL -10 у хворих на нестабільну стенокардію залежно від віку/ Л. О. Одноріг [и др.] (стр.174-176)
Омельченко О. Є. Стресостійкість органів травлення, зміни ліпідного спектру крові у щурів при висококалорійному харчуванні, іммобілізаційному стресі та їх поєднаному впливі/ О. Є. Омельченко (стр.177-181)
Остапець М. О. Дослідження механізмів дії сухого екстракту з трави герані болотної/ М. О. Остапець, Н. В. Деркач, Г. П. Фоміна (стр.182-185)
Пастухова О. А. Ефективність фітоконцентратів у хворих на нейроциркуляторну дистонію по гіпертонічному типу/ О. А. Пастухова (стр.186-190)
Сорока І. О. Цитокінопосередковані імунореактивні зміни в корі півкуль великого мозку при хронічному ендотоксикозі та його сорбційній корекції/ І. О. Сорока [и др.] (стр.191-195)
Трембовецкая Е. М. Особенности параметров продольной деформации стенок левого желудочка у больных с дилатационной кардиомиопатией/ Е. М. Трембовецкая [и др.] (стр.196-201)
Чучеліна О. О. Механізм участі фосфоінозитидів в прогресуванні хронічної хвороби нирок/ О. О. Чучеліна (стр.202-205)
Лыхман В. Н. Возможные пути снижения количества осложнений при низких резекциях прямой кишки/ В. Н. Лыхман (стр.206-208)
Лыхман В. Н. Оптимизация результатов реконструктивно – востановительных операций на толстой кишке с учетом профилактики гнойно - септических осложнений/ В. Н. Лыхман (стр.209-213)
Микитюк О. Ю. Проточна цитометрія: фізичні основи та практичне застосування у медицині і біології/ О. Ю. Микитюк (стр.214-217)
Ісаєнко О. Ю. Вивчення імуногенних властивостей антигенних фракцій Bordetella pertussis/ О. Ю. Ісаєнко (стр.218-221)
Фік В. Б. Мікрофлора ротової порожнини лабораторних щурів при дії антибіотика/ В. Б. Фік [и др.] (стр.222-227)
Гасюк Н. В. Цитологічна характеристика епітелію піхви жінок молодого віку залежно від фази менструального циклу/ Н. В. Гасюк (стр.228-232)
Коноваленко С. О. Гістостереометричний аналіз вікових змін частин міокарда при кадмієвій інтоксикації/ С. О. Коноваленко (стр.233-238)
Лонський К. Л. Порівняльний аналіз морфологічних змін єдиної нирки при уретерогідронефрозі в умовах відновлення пасажу сечі за допомогою пластики сечоводу ділянкою тонкої кишки та ділянкою контрлатерального сечоводу/ К. Л. Лонський [и др.] (стр.239-243)
Мартынова Ю. В. Особенности изменений ультраструктурной организации кардиомиоцитов и эндотелиоцитов кровеносных капилляр миокарда крыс в динамике старения после сочетанного применения кордовой крови и экстремального охлаждения (-120°С)/ Ю. В. Мартынова [и др.] (стр.244-250)
Пентелейчук Н. П. Морфологічна будова сухожилкових струн мітрального та тристулкового клапанів серця плодів людини в нормі/ Н. П. Пентелейчук (стр.251-255)
Попель С. Л. Нейроно-гліальні взаємовідношення в передніх рогах спинного мозку при довготривалій гіпокінезії/ С. Л. Попель (стр.256-259)
Потяк О. Ю. Гісто-ультраструктурна характеристика жувального м’язу/ О. Ю. Потяк (стр.260-264)
Зінабадінова С. С. Особливості структурно-функціонального стану печінки та нирок курячих ембріонів при дії волокон азбесту та вуглецевих нановолокон/ С. С. Зінабадінова (стр.265-268)
Лавриненко В. Є. Біологічний вплив алмазних наночасточок та технічного вугілля на структурно-функціональний стан печінки курячих/ В. Є. Лавриненко (стр.269-272)
Марковский В. Д. Морфологические особенности строения матки плодов от матерей с физиологической беременностью в различные сроки гестации/ В. Д. Марковский, Л. С. Куприянова (стр.273-277)
Проценко О. С. Характерні ознаки будови печінки плодів та новонароджених від матерів із залізодефіцитною анемією різних ступенів тяжкості/ О. С. Проценко (стр.278-282)
Щукин Д. В. Активность матриксной металлопротеиназы - 9 (ммр-9) при внутривенозном распространении почечно-клеточного рака/ Д. В. Щукин [и др.] (стр.283-289)
Дячук Д. Д. Поширеність хвороб системи кровообігу серед дорослого населення, якому надається медична допомога у ДНУ «НПЦ ПКМ»ДУС/ Д. Д. Дячук, Ю. Б. Ященко, І. Ю. Лисенко (стр.290-294)
Карлова О. О. Патогенетичне обгрунтування лікування сатурнізму/ О. О. Карлова, О. П. Яворовський, Б. С. Шейман (стр.295-300)
Піщиков В. А. Особливості прийняття управлінських рішень менеджерами в охороні здоров’я/ В. А. Піщиков, Ю. С. Мазепа, Ю. Б. Ященко (стр.301-305)
Шевченко М. В. Система діагностично-споріднених груп: перспективи запровадження в Україні/ М. В. Шевченко (стр.306-312)
Харченко О. В. Фізичний розвиток студентів та його зв’язок із станом їхнього здоров’я/ О. В. Харченко (стр.313-316)
Астапенко О. О. Результати рентген-структурного аналізу ділянки кісткового зрощення заданими мскт у хворих з переломами та деформаціями кісток лицевого черепа при застосуванні різних способів остеосинтезу/ О. О. Астапенко (стр.317-324)
Бирсан Ю. А. Клиническая эффективность лечения хронического катарального гингивита у лиц молодого возраста с применением препаратов Vivax Dent/ Ю. А. Бирсан (стр.325-330)
Виноградова О. М. Ультраструктурне дослідження впливу вибілюючих препаратів на поверхню емалі зубів / О. Μ. Виноградова (стр.331-335)
Возная И. В. Клиническая оценка влияния ортопедического лечения на ткани пародонта/ И. В. Возная (стр.336-339)
Любарець С. Ф. Визначення рівня антитіл до антигену сполучної тканини по Cole в сироватці крові дітей з вадами твердих тканин зубів/ С. Ф. Любарець (стр.340-343)
Любченко О. В. Оценка экономической эффективности применения отечественных материалов при лечении осложненного кариеса в сравнении с импортными аналогами/ О. В. Любченко (стр.344-347)
Остапко О. І. Математико-статистичний аналіз впливу чинників довкілля на стан твердих тканин постійних зубів у дітей в різних за екологічною ситуацією регіонах України/ О. І. Остапко (стр.348-353)
Рузин Г. П. Результаты комплексного лечения больных хроническим токсическим остеомиелитом челюстей/ Г. П. Рузин, О. В. Ткаченко (стр.354-358)
Сов’як О. О. Алельний поліморфізм гена амелогеніна серед дітей з різною інтенсивністю карієсу/ О. О. Сов’як, Н. І. Смоляр, Г. В. Макух (стр.359-362)
Яценко О. І. Клініко-рентгенологічна характеристика компресійно-больового симптома скронево-нижньощелепного суглоба/ О. І. Яценко [и др.] (стр.363-366)
Біляков А. М. Використання надниркових залоз для визначення тривалості перебігу стрес - реакції при динамічному розвитку смертельної механічної травми/ А. М. Біляков (стр.367-370)
Дроздов А. Л. Нейротропное действие подсолнечникового лецитина в процессе формирования когнитивной функции белых крыс/ А. Л. Дроздов [и др.] (стр.371-375)
Мурзін О. Б. Зміни біоелектричної активності кори головного мозку щурів, під впливом вихрового імпульсного магнітного поля/ О. Б. Мурзін, В. П. Ляшенко, Г. О. Задорожна (стр.377-381)
Интересные статьи :
Найти похожие


10.

Заглавие журнала :Клінічна стоматологія -2017г.,N 1
Интересные статьи :
Кузняк Н. Б. Мікробіологічна характеристика та динаміка змін біоценозу тканин ясен у хворих на генералізований катаральний гінгівіт із хронічним та загостреним перебігом під впливом проведеної комплексної терапії/ Н. Б. Кузняк, А. А. Шостенко (стр.5-9)
Кузняк Н. Б. Особливості змін основних клінічних показників у хворих на хронічний генералізований пародонтит залежно від методів комплексної терапії/ Н. Б. Кузняк, І. І. Дроник (стр.10-13)
Кіцак Т. С. Стан стоматологічної захворюваності у провідників пасажирських вагонів Чернівецького вузла Львівської залізниці/ Т. С. Кіцак, Т. Б. Мандзюк
Лаврін О. Я. Стоматологічний статус осіб, схильних до регуляторного активного куріння/ О. Я. Лаврін, В. В. Щерба, І. Я. Криницька (стр.19-24)
Патерега Н. І. Перспективи застосування апротиніну в щелепно-лицевій хірургії та стоматології (огляд літератури)/ Н. І. Патерега ; Н. І. Патерга (стр.25-31)
Авдєєв О. В. Вплив лікувально-профілактичних заходів на показники ротової рідини та клінічний стан тканин пародонта у дітей 6-7 років, хворих на гінгівіт/ О. В. Авдєєв [и др.] (стр.32-38)
Котельбан А. В. Оцінка ефективності лікування хронічного катарального гінгівіту в дітей за умов цукрового діабету/ А. В. Котельбан (стр.39-44)
Костура В. Л. Оцінка стоматологічного здоров’я у суб’єктивному визначенні дітей із надмірною масою тіла/ В. Л. Костура, Е. В. Безвушко (стр.45-52)
Интересные статьи :
Найти похожие


11.

Заглавие журнала :Український стоматологічний альманах -2016г.,N 1(т.2)
Интересные статьи :
Годована О. І. Гістохімічне дослідження глікозаміногліканів альвеолярного відростка нижньої щелепи на тлі фармакологічної корекції експериментального остеопорозу і пародонтиту/ О. І. Годована (стр.7-11)
Зубачик В. М. Порівняльна оцінка остеотропної дії ендодонтичних пломбувальних матеріалів на моделі експериментальної деструкції кісткової тканини щелепи щурів/ В. М. Зубачик, І. В. Ган (стр.12-16)
Сороченко Г. В. Експериментальне дослідження ефективності глибокого фторування емалі в період вторинної мінералізації емалі постійних зубів/ Г. В. Сороченко (стр.17-22)
Тарасенко Л. М. Механізми стресорних ушкоджень тканин порожнини рота (короткий огляд літератури і власних досліджень)/ Л. М. Тарасенко, М. В. Білець (стр.23-25)
Єлісєєва О. В. Вплив лізоцимовмістного зубного еліксиру на м’які тканини порожнини рота у хворих на червоний плоский лишай при стоматологічній патології/ О. В. Єлісєєва, І. І. Соколова (стр.26-29)
Ніколішина Е. В. Перспективи поліпшення лікування герпетичних уражень на стоматологічному прийомі/ Е. В. Ніколішина, Т. Д. Бублій (стр.30-32)
Романова Ю. Г. Влияние неблагоприятных факторов окружающей среды на состояние гомеостаза у пациентов со стоматологической патологией/ Ю. Г. Романова, Е. Л. Заградская, Е. А. Строченко (стр.33-36)
Сулим Ю. В. Досвід застосування композицій із метилметіонінсульфонію хлоридом (вітаміном U) для лікування пародонтитів/ Ю. В. Сулим (стр.37-40)
Павленко О. В. Роль плазми, збагаченої тромбоцитами і факторами росту, в практиці хірурга-стоматолога/ О. В. Павленко, Р. Ю. Біда (стр.41-44)
Колесник И. А. Взаимосвязь степени тяжести крылонебного ганглионита с гигиеническим состоянием полости рта/ И. А. Колесник (стр.45-48)
Соколов В. Н. Пластика дефектов тканей головы и шеи артеризированными трансплантатами на базе широчайшей мышцы спины/ В. Н. Соколов [] (стр.49-53)
Чертов С. А. Непосредственная имплантация в инфицированные лунки удаленных зубов/ С. А. Чертов (стр.54-59)
Біда О. В. Особливості ортопедичного лікування хворих із частковою втратою зубів із застосуванням дентальної імплантації залежно від показників щільності кісткової тканини щелеп/ О. В. Біда (стр.60-63)
Кіндій В. Д. Індивідуальний апарат для контрактур нижньої щелепи/ В. Д. Кіндій, В. М. Дворник, В. М. Новіков (стр.64-67)
Риберт Ю. О. Аналіз стану зубощелепного комплексу пацієнтів із комбінованими скронево-нижньощелепними розладами і методів їх лікування/ Ю. О. Риберт (стр.68-71)
Костура В. Л. Порушення цитокінової регуляції при хронічному катаральному гінгівіті в дітей із надмірною масою тіла/ В. Л. Костура, Е. В. Безвушко, Л. Є. Лаповець (стр.72-75)
Назарян Р.С. Комплексний аналіз стоматологічного статусу дітей, хворих на алергічні захворювання/ Р. С. Назарян, Л. С. Кривенко (стр.76-79)
Назарян Р. С. Визначення окремих компонентів стоматологічного статусу дітей, хворих на муковісцидоз/ Р. С. Назарян, М. В. Ткаченко (стр.80-83)
Смоляр Н. І. Порівняльна оцінка ураженості карієсом постійних зубів у дітей із використанням індексів НІК, ICDAS і якості їхнього стоматологічного здоров’я за критеріями EGOHID/ Н. І. Смоляр, Н. Л. Чухрай (стр.84-89)
Ярошенко Е. Г. Особенности кальций-фосфорного обмена у детей младшего возраста/ Е. Г. Ярошенко, И. И. Соколова (стр.90-93)
Петрушанко Т. О. Значення фантомних занять у формуванні практичних навичок майбутніх лікарів-стоматологів/ Т. О. Петрушанко, Л. Й. Островська, І. Ю. Попович (стр.94-97)
Професор Чистякова Віра Федорівна (стр.98)
Соколова Н. А. Памяти учителя/ Н. А. Соколова, Л. И. Волошина (стр.99-102)
Интересные статьи :
Найти похожие


 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)