Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
в найденном
 Найдено в других БД:Книги (1)
Формат представления найденных документов:
полный информационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>A=Крутько, Є. М.$<.>)
Общее количество найденных документов : 26
Показаны документы с 1 по 10
 1-10    11-20   21-26 
1.

Заглавие журнала :Український радіологічний та онкологічний журнал -2021г. т.29,N 2
Интересные статьи :
Гольцев А. М. Функціональна активність клітин кісткового мозку тварин після обробки їх нанокомплексами/ А. М. Гольцев [та ін.] (стр.9-21)
Прилипко В. А. Особливості комунікації управлінців державних служб і установ зони спостереження за умови надзвичайної ситуації на АЕС/ В. А. Прилипко [та ін.] (стр.22-33)
Іванкова В. С. Терапевтичне опромінення хворих онкогінекологічного профілю та можливість прогнозу променевих ускладнень/ В. С. Іванкова [та ін.] (стр.34-51)
Крутько Є. М. Застосування електрохімічної детоксикації у онкологічних хворих після мультиорганних операцій з вираженою ендогенною інтоксикацією/ Є. М. Крутько, С. О. Пилипенко, О. С. Павлюченко (стр.52-61)
Ніколов М. О. Оцінка клінічної інформативності методики розрахунку ефективного мозкового кровотоку за даними поліфазної сцинтиграфії з 99mTc-ГМПАО/ М. О. Ніколов, Т. Г. Новікова, С. С. Макеєв (стр.62-75)
Спузяк Р. М. Вивчення ролі цифрового рентгенологічного дослідження в діагностиці змін легенів при коронавірусній хворобі/ Р. М. Спузяк [та ін.] (стр.76-90)
Дубівська С. С. Діагностика змін когнітивної функції у хворих з новоутвореннями черевної порожнини, що виникають у ранньому післяопераційному періоді та їх корекція нейропротекторним препаратом/ С. С. Дубівська, Ю. Б. Григоров (стр.91-107)
Шармазанова О. П. Значення соноеластографії у диференційній діагностиці патологічних процесів матки (огляд літератури)/ О. П. Шармазанова, І. М. Сафонова, Ю. С. Мітякова (стр.108-126)
Чиж М. О. Кріохірургія і фізичні методи в лікуванні онкологічних захворювань/ М. О. Чиж, І. В. Бєлочкіна, Ф. В. Гладких (стр.127-149)
Красносельський М. В. Синдром множинної ендокринної неоплазії/ М. В. Красносельський [та ін.] (стр.150-158)
Щербиніна М. Б. Епідеміологічний профіль раку стравоходу за аналізом бази даних Національного канцер-реєстру України/ М. Б. Щербиніна, Н. Є. Соловйова (стр.159-170)
Интересные статьи :
Найти похожие


2.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Крутько Є. М., Пилипенко С. О., Павлюченко О. С.
Заглавие : Застосування електрохімічної детоксикації у онкологічних хворих після мультиорганних операцій з вираженою ендогенною інтоксикацією
Место публикации : Український радіологічний та онкологічний журнал. - 2021. - Т. 29, № 2. - С. 52-61 (Шифр УУ70/2021/29/2)
Примечания : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-главная: ЭЛЕКТРОХИМИОТЕРАПИЯ -- ELECTROCHEMOTHERAPY
НАТРИЯ ГИПОХЛОРИТ -- SODIUM HYPOCHLORITE
ПОСЛЕОПЕРАЦИОННЫЙ ПЕРИОД -- POSTOPERATIVE PERIOD
БРЮШИНЫ БОЛЕЗНИ -- PERITONEAL DISEASES
ТОКСИЧНОСТИ ТЕСТЫ -- TOXICITY TESTS
ГЕМОРЕОЛОГИЯ -- HEMORHEOLOGY
Аннотация: Синдром ентеральної недостатності супроводжує розвиток багатьох гострих захворювань органів черевної порожнини. Згідно зі статистичними даними, у результаті розширених та мультиорганних оперативних утручань в онкохірургії за 2019–2020 рр., ентеральна недостатність стала ускладненням у 39 % усіх випадків, незалежно від анатомо-фізіологічної ділянки, а ускладнення у вигляді синдрому ендогенної інтоксикації – у 68% випадків
Найти похожие

3.

Заглавие журнала :Український радіологічний журнал -2020г. т.28,N 1
Интересные статьи :
Мітряєва Н. А. Вміст VEGF, ЦОГ-2 та ПГЕ-2 залежно від об’єктивної відповіді на променеву терапію в поєднанні з інгібітором ЦОГ-2 у хворих на недрібноклітінний рак легені/ Н. А. Мітряєва [та ін.] (стр.5-12)
Прохач Н. Е. Особливості якості життя у хворих на рак грудної залози з різним степенем ожиріння при хірургічному та променевому лікуванні/ Н. Е. Прохач [та ін.] (стр.13-17)
Красносельський М. В. Характеристика деяких біологічних властивостей канцерогенезу в розвитку раку шлунка/ М. В. Красносельський, О. В. Мовчан, І. М. Пономарьов (стр.18-24)
Мотузюк І. М. Хірургічне лікування хворих на спадковий рак грудної залози/ І. М. Мотузюк [та ін.] (стр.25-28)
Велигоцький М. М. Лікування пухлин панкреатодуоденальної зони, ускладнених механічною жовтяницею із застосуванням біліарної декомпресії/ М. М. Велигоцький [та ін.] (стр.29-33)
Красносельський М. В. Особливості інтенсивної терапії синдрому ентеральної недостатності у онкологічних хворих після мультиорганних операцій/ М. В. Красносельський, Є. М. Крутько, О. С. Павлюченко (стр.34-39)
Астап’єва О. М. Сучасні вимоги до навчально-методичного забезпечення навчального процесу з радіології в Харківському національному медичному університеті/ О. М. Астап’єва [та ін.] (стр.40-52)
Артамонова Н. О. Сучасні цифрові медичні технології/ Н. О. Артамонова, О. М. Мирна, Ю. В. Павліченко (стр.53-59)
Мужичук О. В. Практичні рекомендації щодо лікування хворих на рак грудної залози (Повідомлення 1)/ О. В. Мужичук, І. М. Пономарьов (стр.60-66)
Ходак А. С. Особенности течения метастазов из клеток Меркеля/ А. С. Ходак, В. П. Ходак (стр.67-72)
Интересные статьи :
Найти похожие


4.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Красносельський М. В., Крутько Є. М., Павлюченко О. С.
Заглавие : Особливості інтенсивної терапії синдрому ентеральної недостатності у онкологічних хворих після мультиорганних операцій
Место публикации : Український радіологічний журнал. - 2020. - Т. 28, № 1. - С. 34-39 (Шифр УУ17/2020/28/1)
Примечания : Библиогр. в конце ст.
MeSH-главная: МУЛЬТИОРГАННАЯ НЕДОСТАТОЧНОСТЬ -- MULTIPLE ORGAN FAILURE
ИНТЕНСИВНАЯ ТЕРАПИЯ -- INTENSIVE CARE
СЕПСИС -- SEPSIS
БАКТЕРИОЛОГИЧЕСКИЕ МЕТОДЫ -- BACTERIOLOGICAL TECHNIQUES
Аннотация: Мета роботи. Визначити особливості інтенсивної терапії синдрому ентеральної недостатності (СЕН) у онкологічних хворих після мультиорганних операцій. Матеріали і методи. Робота Ґрунтується на аналізі даних літератури та власних результатах обстеження 36 пацієнтів з онкопатологією, яким виконані мультиорганні оперативні втручання на органах грудної порож- нини, черевної порожнини, середостіння чи заочеревинного простору. Хворим проводили оцінку тяжкості за шкалою SOFA залежно від стадії СЕН. Досліджували якісний і кількісний склад бактеріальної флори кишкового вмісту. Результати. Відмічається збільшення кількості розширених та мультиорганних оперативних втручань в онкохірургії. Згідно зі статистичними даними оперативні втручання на органах грудної клітки у 2018– 2019 рр. складали 47 %, черевній порожнини — 51 %. Незалежно від локалізації оперативного утручання на різних анатомо-фізіологічних ділянках ентеральна недостатність проявляє себе в 39 % всіх оперативних втручань. Летальність при ентеральній недостатності складає близько 46 %, ускладнення СПОН — 78 % випадків. Компенсована та субкомпенсована ЕН у післяопераційному періоді зустрічається в 95 %. Для лікування хворих з ЕН запропоновано методику електрохімічної детоксикації за допомогою гіпохлориту натрію, яка знижує показники патогенного кишкового мікробіоценозу. При застосуванні цього методу вже на першу добу вміст E. сoli знизився на 57,5 %, Enterococcus faecalis — на 72,3 %. Наприкінці періоду спостереження вміст Staphilococcus xylosus впав на 84,3 %, Candida lusitaniae та Candida spp. — на 98,3 %. У випадку Enterobacter aggomerans показник знизився на 50,4 %, а Staphilococcus haemolyticus і St. aureus — на 56,8 %. Висновки. Лікування хворих із СЕН дозволило знизити частоту ускладнень в 1,4 разу, скоротити терміни лікування в палаті інтенсивної терапії в 1,7 разу і зменшити вартість лікування в 2,4 разу. У зв’язку з цим у рутинній клінічній практиці необхідно приділяти більше уваги ентеральній недостатності, а саме порушенням мікробіоценозу як маркеру септичних ускладнень
Найти похожие

5.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Крутько Є. М., Середенко В. Г.
Заглавие : Способи коррекції хірургічної стрес-відповіді при оперативних втручаннях у онкохворих
Место публикации : Біль, знеболювання і інтенс. терапія. - К., 2019. - N 3. - С. 70-71 (Шифр БУ1/2019/3)
Аннотация: Хірургічна стрес-відповідь є найбільш важливим індуктором дисфункції різних органів і систем. Це визначає особливу вимогу до адекватності анестезіі. Метою нашої роботи була оцінка епідуральної анестезії та аналгезії при операціях на органах черевної порожнини у хворих онкологічного профілюЕА і продовжену епідуральну аналгезію необхідно розглядати як ефективний метод знеболення та найважливіший лікувальний компонент інтенсивної терапії післяопераційного періоду, який істотно впливає на результати хірургічного лікування в цілому
Найти похожие

6.

Заглавие журнала :Біль, знеболювання і інтенсивна терапія -2019г.,N 3
Интересные статьи :
Залецкий Б. В. Сучасні методи регіональної анестезії періопераційного періоду у дітей в абдомінальній хірургії. Огляд літератури/ Б. В. Залецкий, Д. В. Дмитрієв (стр.7-11)
Кучин Ю. Л. Предиктори післяопераційного болю високої інтенсивності (ПБВІ) у пацієнтів з переломами проксимального віділу стегна/ Ю. Л. Кучин [та ін.] (стр.12-14)
Георгіянц М. А. Вплив метода анестезії при вишкрібанні порожнини матки на інтенсівність та часові характеристики післяопераційного больового синдрому/ М. А. Георгіянц [та ін.] (стр.15-23)
Лизогуб М. В. Больовий синдром та післяопераційне знеболення при оперативних втручаннях на поперековому відділі хребта/ М. В. Лизогуб [та ін.] (стр.23-26)
Mazurenko O. Hemorrhagic and thromboembolic complications in patients with implanted left ventricular assist devices in early postoperative/ O. Mazurenko [et al.] (стр.27-32)
Матолінець Н. В. Зміни вмісту серотоніну в сироватці крові в гострому періоді політравми різного ступеня тяжкості/ Н. В. Матолінець (стр.33-37)
Перехрестенко П. М. Мультидисциплінарний підхід лікування синдрому протеїнової мальнутриції (клінічний випадок)/ П. М. Перехрестенко [та ін.] (стр.43-47)
Симонов С. Записки наркотизатора (Маленькая повесть или почти история болезни)/ С. Симонов (стр.48-50)
Матеріали конгресу анестезіологів України 19-21 вересня 2019 року (стр.53-97)
Адамчук Н. Н. Сучасні підходи до терапії гострого болю у дітей з онкопатологією та переносимість знеболення в залежності від методу/ Н. Н. Адамчук, О. Ю. Сорокіна (стр.53)
Babina U. M. Comparative study of infiltration between three local anesthetics: bupivacaine, lidocaine and ropivakain on wound healing in rats/ U. M. Babina, D. V. Dmytriiev, O. A. Nazarchur (стр.53-54)
Бабінцева А. Г. Інтенсивна терапія у неонатальному періоді: додіалізний менеджмент гострого пошкодження нирок/ А. Г. Бабінцева [та ін.] (стр.54)
Барса М. М. Тривалість блокади периферичних нервових сплетень розчином бупівакаїну низької концентрації залежно від використаного ад’юванта/ М. М. Барса (стр.55)
Березницький Д. В. Значення внутрішньочеревного тиску у хворих після операцій на органах черевної поржнини/ Д. В. Березницький, В. А. Лісецький (стр.56)
Білецький О. В. Електролітний склад плазми крові в умовах магнезіальної терапії у пацієнтів в стані травматичного шоку на тлі політравми/ О. В. Білецький (стр.56-57)
Білоус А. М. Особливості анестезіологічного забезпечення стоматологічних процедур в зоні операції об’єднаних сил (ООС)/ А. М. Білоус, В. А. Пайкуш, В. І. Сірий (стр.57)
Бітчук М. Д. Спостереження феномена міокардіального станінга серед хворих невролгічного профілю/ М. Д. Бітчук, О. В. Кудінова, Є. О. Баусов (стр.58)
Бодулєв О. Ю. Розповсюдженість та фактори ризику післяопераційної інсомнії/ О. Ю. Бодулєв, Д. А. Шкурупій (стр.58-59)
Георгіянц М. А. Гіпертермія у дітей. Погляд з позиції інтенсивної терапії/ М. А. Георгіянц, В. А. Корсунов (стр.59)
Георгіянц М. А. Післяопераційна нудота та блювання у дітей. Прогнузування та напрямки профілактики/ М. А. Георгіянц [та ін.] (стр.59-60)
Георгіянц М. А. Сучасна антибактеріальна терапія ВАП. Яким є вікно можливостей/ М. А. Георгіянц, В. А. Корсунов, В. С. Скорик (стр.60)
Георгіянц М. А. Критична інтракраніальна гіпертензія у дітей. Можливості неінвазівної оцінки та актуальні принципи корекції/ М. А. Георгіянц [та ін.] (стр.60-61)
Голянищев М. О. Технічні передумови успішності виконня симуляційної спроби досягнення цільової точки за допомогою пристрою-симулятора для реґіонарних анестезій/ М. О. Голянищев, В. Й. Лисенко, В. Т. Лисиця (стр.61-62)
Гриценко С. Н. Тромбоэмболии легочной артерии, варианты интенсивной терапии/ С. Н. Гриценко, И. В. Мизиненко (стр.62)
Давидова А. Г. Перентальне харчування у комплексній періоперативній інтенсівній терапії у дітей/ А. Г. Давидова, М. Ю. Курочкін, С. А. Капустін (стр.62-63)
Zaletskyi B. V. Ultrasound-guided quadratus lumborum block in children after urgent abdominal surgery: trans-muscular versus intra-muscular approach/ B. V. Zaletskyi, D. V. Dmytriiev, E. A. Clazov (стр.63.)
Йовенко И. А. Стратегия управления инфузионной терапии в АИТ: Fluid Stewardship/ И. А. Йовенко, И. В. Балака (стр.63-64)
Йовенко И. А. Некротизирующий фасции: диагностика и интенсивная терапия/ И. А. Йовенко [и др.] (стр.64-65)
Карпенко Н. П. Резистентність до антибіотиків штамів Klebsiella Pneumonia, виділених від дітей у відділеннях реанімації та інтенсивної терапії/ Н. П. Карпенко [та ін.] (стр.65)
Клигуненко О. М. Досвід застосування кровозберігаючих технологій при хірургічному лікуванні хворих на колоректальний рак. Клініко-морфологічні паралелі/ О. М. Клигуненко [та ін.] (стр.66)
Коваленко О. М. Помилки при транспортуванні важкообпечених до спеціалізованого стаціонару/ О. М. Коваленко, А. О. Коваленко, А. С. Гриша (стр.67)
Кондратюк В. М. Рекомендації по антибактеріальній терапії інфекційних ускладнень сучасних бойових поранень, як основа антибактеріального стюардшип/ В. М. Кондратюк, Г. Л. Богуш, О. П. Кондратюк (стр.68)
Корогод С. Н. Возможности интенсивной терапии бактериальных менингоэнцефалитов/ С. Н. Корогод (стр.68-69)
Корогод С. Н. Интенсивная терапия коревой пневмонии у взрослых/ С. Н. Корогод, С. И. Потапов (стр.69)
Котурбаш Р. Ю. Попередження когнитивної дисфункції, обумовленої впливом загальної анестезії/ Р. Ю. Котурбаш, О. В. Тхоревський (стр.70)
Крутько Є. М. Способи коррекції хірургічної стрес-відповіді при оперативних втручаннях у онкохворих/ Є. М. Крутько, В. Г. Середенко (стр.70-71)
Крутько Є. М. Порівняння проведення інтраопераційної аутогемотрансфузії по відношенню до алотрансфузії на підставі імунологічного статусу/ Є. М. Крутько [та ін.] (стр.71)
Літун Я. В. Досвід застосування ультразвук-асистованих методик в анестезіологічній практиці у онкохворих/ Я. В. Літун [та ін.] (стр.71-72)
Лісун Ю. Б. Підтримка вітамінно-мінерального статусу після баріатричних втручань/ Ю. Б. Лісун [та ін.] (стр.72)
Мазур А. П. Вплив внутрішньочеревного тиску на газообмін і механіку дихання у пацієнтів з морбідним ожирінням під час проведення штучної вентиляції легенів/ А. П. Мазур, О. В. Винниченко (стр.73)
Мазур А. П. Порушення системи коагуляційного гемостазу під час коронорарного шунтування на працюючому серці/ А. П. Мазур, П. В. Гурін, М. М. Бабіч (стр.74.)
Матолинец Н. В. Динаміка рівнів газотрансмітерів у лізаті лімфоцітів в гострому періоді політравми/ Н. В. Матолинец (стр.74-75)
Муризіна О. Ю. Визначення гемодинамічної нестабільності у пацієнтів з гострою Тела високого проміжного ризику/ О. Ю. Муризіна (стр.75-76)
Науменко В. О. Застосування меглюміну натрію сукцинату у хворих з метаболічним синдромом у післяопераційному періоді/ В. О. Науменко, Ю. В. Волкова, А. О. Майсурадзе (стр.76-77)
Науменко В. О. Метод оцінки ступеню вираженості стресових реакцій при анестезіологічному супроводі стоматологічних операцій в амбулаторній практиці/ В. О. Науменко, Ю. В. Волкова (стр.77-78)
Нестеренко А. Н. Постоянный локальный микробиологический мониторинг (ЛММ) возбудителей госпитальной хирургической инфекции (ГХИ) конкретных отделений - ключевой фактор выбора адекватной стартовой эмирической антибиотикотерапии (АБТ)/ А. Н. Нестеренко [и др.] (стр.78)
Овсієнко Т. В. Використання мультимодальної малоопіоїдної анестезії при проведенні лапароскопічних оперативних втручань на нирках/ Т. В. Овсієнко, О. А. Лоскутов, М. В. Бондар (стр.78-79)
Осипенко Д. В. Лабораторная оценка эффективности различных схем дозирования транексамовой кислоты у кардиохирургических пациентов/ Д. В. Осипенко, А. А. Силанов, А. А. Скороходов (стр.79-80)
Перова-Шаронова В. М. Інтраабдомінальний тиск, рідинний баланс та товщина кишкової стінки у дітей з апедикулярним перитонітом при різних методах післяопераційного знеболювання/ В. М. Перова-Шаронова (стр.80-81)
Підгірний Я. М. Метод оптимізації гемодинамічного статусу у пацієнтів в гострому періоді політравм/ Я. М. Підгірний [та ін.] (стр.81-82)
Полінчук І. С. Психофізіологічні і електрофізіологічні критерії безпеки загальної анестезії/ І. С. Полінчук [та ін.] (стр.82)
Правдіна Н. С. Респіраторна підтримка в інтенсивній терапії пацієнтів з дихальною недостатністю/ Н. С. Правдіна (стр.83)
Рожко В. И. Место нутритивной поддержки при лечении острого билиарного панкреатита, развившегося в постоперационный период после лапароскопических операций на желчевыводящих путях/ В. И. Рожко, В. В. Слинченков (стр.83-84)
Руденко В. Л. Мультимодальна аналгезія при оперативних втручаннях на прищитоподібних залозах при первинному гіперпаратиреозі/ В. Л. Руденко [та ін.] (стр.84-85)
Семененко С. І. Церебропротекторні дози адемолу в умовах ЧМТ у щурів/ С. І. Семененко, А. І. Семененко (стр.85)
Середенко В. Г. Анестезіологічне запебезпечення амбулаторних малоінвазівних ендоскопічних оперативних втручань/ В. Г. Середенко (стр.86)
Середенко В. Г. Спінальна анестезія при проведенні високодозної брахітерапії у хворих на рак передміхурової залози/ В. Г. Середенко (стр.86-87)
Середенко Н. П. Дослідження стрес-протективних ефектів різних методів анестезії при абдомінальному розродженні/ Н. П. Середенко (стр.87)
Середенко В. Г. Післяопераційний біль в стоматології, варіанти знеболювання, що краще для пацієнта?/ В. Г. Середенко (стр.87-88)
Сидюк О. Є. Знеболення після торакальних оперативних втручань/ О. Є. Сидюк (стр.88)
Ступницький М. А. Динаміка лабораторних показників внутрішньої яремної вени під час оперативних втручань на сонних артеріях/ М. А. Ступницький [та ін.] (стр.88-89)
Тєлушко Я. В. Анестезіологічне забезпечення відеоторакоскопічних операцій при абсцесі легень/ Я. В. Тєлушко, В. І. Перцов, Г. С. Троян (стр.89)
Тітов І. І. Нозокоміальні синусити у потерпілих з черепно-мозковою травмою/ І. І. Тітов [та ін.] (стр.90-91)
Точило С. А. Уровень сывороточного железа и развитие синдрома полиорганной недостаточности у пациентов в периоперационном периоде/ С. А. Точило (стр.90-91)
Тхоревський О. В. Способи забезпечення прохідності дихальних шляхів та вентиляції при оперативних втручаннях в щелепно-лицьовій хірургії/ О. В. Тхоревський, О. В. Пачехон (стр.91-92)
Фрончко В. П. Практичні питання проведення нутритивної терапії/ В. П. Фрончко [та ін.] (стр.92.)
Халімончик В. В. Вплив низьких доз кетаміну на цитокінову відповідь після лапароскопічних операцій у гінекології/ В. В. Халімончик, О. М. Клигуненко (стр.92-93)
Хухлей В. О. Аналіз структури невідкладних станів у військовослужбовців на догоспітальному етапі/ В. О. Хухлей, Г. П. Хитрий, М. І. Бадюк (стр.93)
Черній В. І. Порівняння ефективності TAP BLOCK з інфільтраційною місцевою анестезією як компонентів мультимодальної аналгезії у хворих на морбідне ожиріння під час лапароскопічних втручань/ В. І. Черній, В. В. Євсєєва, Л. М. Зенкіна (стр.94)
Черній В. І. Неінвазивний контроль споживання кисню під час інгаляційної анестезії за методом Minimal Flow Anesthesia, як основа інтраопераційного "метаболічного" моніторінгу та безпеки пацієнта/ В. І. Черній, О. В. Науменко, І. В. Штомпель (стр.94-95)
Черній В. І. Диференційний підхід до лікування гострої серцевої недостатності, що виникає після аортокоронарного шунтування у хворих на ішемічну хворобу серця/ В. І. Черній [та ін.] (стр.95)
Шкрупій Д. А. Травма військовим вибуховим пристроєм у дітей на мирній території: клінічний випадок/ Д. А. Шкрупій (стр.96)
Шкрупій Д. А. Метаболічні ланки інтеркурентності при гострій церебральній недостатності/ Д. А. Шкрупій, П. С. Терів (стр.96)
Юрченко О. М. Характеристика розвитку больового синдрому після проведення вишкрібання порожнини матки в умовах різних видів анестезії/ О. М. Юрченко, М. А. Георгіянц (стр.97)
Интересные статьи :
Найти похожие


7.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Красносельський М. В., Крутько Є. М., Шульга Є. В., Шульга М. В., Середенко В. Г.
Заглавие : Використання комбінованої анестезії в порівнянні з проведенням тільки загальної анестезії в онкохворих з мультиорганними оперативними втручаннями
Место публикации : Харківська хірургічна школа. - Х., 2019. - N 2. - С. 148-152 (Шифр ХУ5/2019/2)
MeSH-главная: ИНТЕНСИВНАЯ ТЕРАПИЯ -- INTENSIVE CARE
ЖЕЛУДОЧНО-КИШЕЧНОГО ТРАКТА НОВООБРАЗОВАНИЯ -- GASTROINTESTINAL NEOPLASMS
НОВООБРАЗОВАНИЯ ВТОРИЧНО-ПЕРВИЧНЫЕ -- NEOPLASMS, SECOND PRIMARY
АНЕСТЕЗИЯ -- ANESTHESIA
АНЕСТЕЗИЯ ОБЩАЯ -- ANESTHESIA, GENERAL
АНЕСТЕЗИЯ ЭПИДУРАЛЬНАЯ -- ANESTHESIA, EPIDURAL
КОМБИНИРОВАННОЕ ЛЕЧЕБНОЕ ВОЗДЕЙСТВИЕ -- COMBINED MODALITY THERAPY
ИНТЕРЛЕЙКИН-6 -- INTERLEUKIN-6
ИНТЕРЛЕЙКИН-8 -- INTERLEUKIN-8
Аннотация: У дослідженні брали участь 117 пацієнтів на онкологічні захворювання з місцеворосповсюдженим пухлинним процесом шлунково-кишкового тракту (віком (7,6+3,7) р.). Концентрацію в плазмі цитокінів IL-6 та IL-8 вимірювали до та після операції через 4 та 24 години. Оцінка загальної якості життя, пов’язаної зі здоров’ям, виконано із застосуванням стандартного «Короткого опитувальника оцінки статусу здоров’я» SF-36 за методологією Евіденс. Отримані результати свідчать за те, що в групі з проведенням комбінованої загальної і епідуральної анестезії ми маємо як покращення якості життя, показників загального виживання, так і показників клітинного імунітету. Таким чином, комбінована анестезія має переваги порівняно з проведенням тільки загальної анестезії у онкохворих з мультиорганними оперативними втручаннями, що свідчиті про її пріорететне використання.
Найти похожие

8.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Крутько Є. М., Проценко О. С., Черкаско Л. В., Шульга Є. В., Шульга М. В.
Заглавие : Порівняння проведення інтраопераційної аутогемотрансфузії по відношенню до алотрансфузії на підставі імунологічного статусу
Место публикации : Біль, знеболювання і інтенс. терапія. - К., 2019. - N 3. - С. 71 (Шифр БУ1/2019/3)
Аннотация: Кількість переливань крові пов’язано з довгостроковими небажаними явищами у вигляді алоімунізації, яка за літературними даними відзначається в 50-90% випадків (це пов’язано з наявністю лейкоцитів в трансфузованих компонентах крові, зокрема вплив Human Leukocyte Antigens-HLA). Величезний вплив гемотрансфузій на імунну систему, оскільки в даний час відкрито понад 400 групових антигенів еритроцитів, що веде до розвитку та поглиблення імунодефіциту. Аутологічні переливання мають багато побічних ефектів, в тому числі анафілактичний шок, можуть призводити до розвитку гострого пошкодження легень, інфекції, розладів згортання крові з подальшим гемолізом еритроцитів, розвитком гострої ниркової недостатності. Тому аутотрансфузія вважається більш безпечною, ніж алогенна трансфузія кровіУ представленому дослідженні підтверджується, що періоперативні переливання алогенної крові можуть індукувати надмірний викид цитокінів і можуть завдавати шкоди. Інтраопераційна аутотрансфузія значно поліпшила імунологічний статус. Крім того, зменшення алогенно- го переливання крові може зменшити несприятливий вплив на функцію нирок
Найти похожие

9.

Заглавие журнала :Харківська хірургічна школа -2019г.,N 2
Интересные статьи :
Бойко В. В. Современные подходы в хирургическом лечении бронхоэктатической болезни/ В. В. Бойко [и др.] (стр.8-12)
Криворучко І. А. Мінімально інвазивна лігація фістульного тракту (lift) при хірургічному лікуванні пацієнтів з транссфінктерними анальними фістулами/ І. А. Криворучко [та ін.] (стр.13-17)
Шапринський В. О. Передопераційна діагностика лейоміом верхніх відділів шлунково-кишкового тракту за допомогою ендоскопічної тонкоголкової аспіраційної біопсії під контролем ендосонографії/ В. О. Шапринський, Ю. В. Бабій (стр.18-25)
Огородник Т. А. Гипергликемия у пациентов при выполнении симультанных операций/ Т. А. Огородник, В. Г. Мишалов, А. В. Динец (стр.26-31)
Клімова О. М. Використання тканинних факторів росту та електромагнітного випромінювання світлового діапазону з метою профілактики неспроможності анастомозів в експерименті/ О. М. Клімова [та ін.] (стр.32-36)
Вовк В. А. Морфологічне та бактеріологічне обґрунтування строків проведення операцій на жовчному міхурі та позапечінкових жовчних протоках після ендоскопічних транспапілярних втручань/ В. А. Вовк (стр.37-40)
Омельченко В. Ф. Ультраструктурные перестройки клеток холедоха при формировании свищевого канала/ В. Ф. Омельченко [и др.] (стр.41-46)
Бойко В. В. Деформации внутриклеточных мембран и активность метаболизма при различной патологии/ В. В. Бойко [и др.] (стр.47-51)
Белоус М. М. Влияние иммунокорректоров на восстановление селезеночной ткани после спленэктомии в эксперименте/ М. М. Белоус (стр.52-55)
Каніковський О. Є. Ключові моменти діагностики та хірургічного лікування ускладнених форм хронічного панкреатиту/ О. Є. Каніковський [та ін.] (стр.56-60)
Лихман В. М. Внутрішньочеревна гіпертензія в прогнозуванні розвитку інфікованого панкреонекрозу/ В. М. Лихман [та ін.] (стр.61-64)
Суходоли А. І. Застосування консервативних методів корекції внутрішньочеревної гіпертензії при гострому панкреатиті/ А. І. Суходоли, А. С. Моргун (стр.65-67)
Набойченко Я. В. Результати хірургічної тактики при псевдокістах підшлункової залози на сучасному етапі/ Я. В. Набойченко, Р. С. Шевченко (стр.68-71)
Пархоменко К. Ю. Лапароскопічні симультанні операції у хворих з хіатальними грижами та жовчно-кам’яною хворобою/ К. Ю. Пархоменко (стр.72-75)
Хворостов Є. Д. Оптимізація використання ендохірургічних методів в лікуванні гострого біліарного панкреатиту/ Є. Д. Хворостов [та ін.] (стр.76-78)
Велигоцкий Н. Н. Проблемы лечения обширных гнилостных флегмон малого таза у больных на фоне сахарного диабета/ Н. Н. Велигоцкий [и др.] (стр.79-82)
Марусій А. І. Аналіз етіології та антибіотикорезистентності основних збудників інфікованих форм некротичного панкреатиту в хірургічному стаціонарі/ А. І. Марусій (стр.83-87)
Перцов В. І. Порівняльна характеристика методів хірургічного лікування гострої неспецифічної емпієми плеври/ В. І. Перцов, Я. В. Тєлушко, С. І. Савченко (стр.88-92)
Польовий В. П. Антибіотикорезистентність та антифагоцитарна активність збудників гнійно-некротичних процесів м’яких тканин при синдромі стопи діабетика/ В. П. Польовий [та ін.] (стр.93-97)
Слободченко Л. Ю. Особливості антибактеріальної терапії у хворих на змішану форму ускладненого синдрому діабетичної стопи/ Л. Ю. Слободченко (стр.98-101)
Ткачук О. Ю. Динаміка результатів локального моніторингу госпітальної інфекції у відділенні інтенсивної терапії та антибіотикорезистентність/ О. Ю. Ткачук [та ін.] (стр.102-104)
Бучнєва О. В. Аналіз етіологічних факторів виникнення аневризм аорти та їх ускладнень/ О. В. Бучнєва (стр.105-108)
Петров В. Ф. Одноцентрове дослідження причин травм артерій дітей та дорослих/ В. Ф. Петров (стр.109-113)
Белов А. В. Анализ результатов лечения больных с ранениями сердца за двадцатилетний период/ А. В. Белов [и др.] (стр.114-117)
Лигоненко А. В. Совершенствование методов хирургических вмешательств при выпотных перикардитах/ А. В. Лигоненко (стр.118-120)
Русин В. І. Ізольована профундопластика/ В. I. Русин [та ін.] (стр.121-125)
Пешков А. В. Гибридная коронарная реваскуляризация с использованием мини-инвазивного маммарно-коронарного шунтирования: опыт одного центра/ А. В. Пешков [и др.] (стр.126-129)
Прасол В. А. О риске венозного тромбоэмболизма при хирургическом лечении варикозной болезни/ В. А. Прасол, Е. Г. Черкашенинов, К. В. Мясоедов (стр.130-134)
Кучерявченко В. В. Динаміка біомаркерів секреції жирової тканини у пацієнтів з підвищеним індексом маси тіла при політравмі/ В. В. Кучерявченко, Ю. В. Волкова, К. Ю. Шарпай (стр.135-139)
Хоменко І. П. Актуальні питання організації медичного забезпечення військ в ході проведення АТО/ І. П. Хоменко [та ін.] (стр.140-143)
Бойко В. В. Оперативне лікування хворих на ускладнений місцево-поширений рак шлунку/ В. В. Бойко [та ін.] (стр.144-147)
Красносельський М. В. Використання комбінованої анестезії в порівнянні з проведенням тільки загальної анестезії в онкохворих з мультиорганними оперативними втручаннями/ М. В. Красносельський [та ін.] (стр.148-152)
Бойко В. В. Алгоритм лікування хворих з протяжними післяопіковими стриктурами стравоходу/ В. В. Бойко [та ін.] (стр.153-156)
Усенко О. Ю. Досвід застосування мініінвазивної технології при езофагектомії/ О. Ю. Усенко [та ін.] (стр.157-161)
Велігоцький О. М. Вибір методу лікування поліпів шлунку, стравоходу та товстої кишки/ О. М. Велігоцький [та ін.] (стр.162-164)
Десятирик В. І. Лікування та профілактика кровотечі з варикозно-розширених вен стравоходу/ В. І. Десятирик [та ін.] (стр.165-167)
Трутяк І. Р. Функціональна і естетична реабілітація пацієнтів із дермато-десмогенними контрактурами і деформаціями пальців кисті/ І. Р. Трутяк, Н. Р. Калинович, Р. І. Трутяк (стр.168-171)
Грубник В. В. Метод выбора оптимальной лапароскопической адреналэктомии/ В. В. Грубник [и др.] (стр.172-176)
Дужий І. Д. Нові можливості лікування хворих на апендикулярний інфільтрат/ І. Д. Дужий, В. В. Шимко, Г. І. П’ятикоп (стр.177-179)
Капшитарь А. В. Неотложная хирургическая абдоминальная патология у долгожителей/ А. В. Капшитарь (стр.180-184)
Гафт К. Л. Аутогемоплевродез як спосіб радикальної корекції генералізованої форми бульозної емфіземи легень/ К. Л. Гафт (стр.185-187)
Грома В. Г. Современные подходы к лечению больных с синдромом Бурхаве/ В. Г. Грома, А. С. Моисеенко (стр.188-190)
Шапринський В. О. Особливості профілактики неспроможності швів та стриктур езофаго-органних анастомозів/ В. О. Шапринський, Є. В. Шапринський, Хуссейн Мустафа Бассам (стр.191-194)
Хоменко І. П. Реконструкція дефекту передньої черевної стінки етапним шляхом за методикою Кейстоун/ І. П. Хоменко [та ін.] (стр.195-198)
Бойко В. В. Оцінка ефективності та безпеки застосування катетер-керованого тромболізису при проксимальних флеботромбозах/ В. В. Бойко [та ін.] (стр.199-202)
Шапринський Б. О. Досвід симультанної передочеревинної пластики пахвинних гриж при виконанні одномоментної залобкової простатектомії/ Б. О. Шапринський [та ін.] (стр.203-206)
Малоштан В. А. Перспективи застосування концепції глікокалікса в інтенсивній терапії ендотеліальної дисфункції/ В. А. Малоштан [та ін.] (стр.207-213)
Покидько М. І. Особливості ранового процесу при гострій рані та у хворих з синдромом діабетичної стопи/ М. І. Покидько [та ін.] (стр.214-218)
Стайков П. Перший досвід хірургічного лікування ожиріння та метаболічних порушень з використанням малоінвазивних технологій/ П. Стайков [та ін.] (стр.219-222)
Макаров В. В. Використання бронхоблокації в лікуванні нориці кукси бронху/ В. В. Макаров [та ін.] (стр.223-225)
Сурманидзе P. А. Особенности кишечной инвагинации у взрослых. Клинический случай/ P. А. Сурманидзе [и др.] (стр.226-229)
Интересные статьи :
Найти похожие


10.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Красносельский М. В., Крутько Є. М., Храмцов Р. Є.
Заглавие : Вплив гемофільтрації на загальний стан онкохворих після мультиорганних операцій
Место публикации : Медицина невідкладних станів. - Київ, 2019. - N 8. - С. 91-94 (Шифр МУ104/2019/8)
Примечания : Бібліогр. наприкінці ст.
MeSH-главная: НОВООБРАЗОВАНИЯ -- NEOPLASMS
ПОСЛЕОПЕРАЦИОННОЕ ВЕДЕНИЕ БОЛЬНОГО -- POSTOPERATIVE CARE
ИНТЕНСИВНАЯ ТЕРАПИЯ -- INTENSIVE CARE
ГЕМОФИЛЬТРАЦИЯ -- HEMOFILTRATION
ЛЕЧЕНИЯ РЕЗУЛЬТАТОВ АНАЛИЗ -- TREATMENT OUTCOME
Аннотация: Мета роботи: дослідити вплив гемофільтрації у хворих після мультиорганних оперативних втручань. Матеріали та методи. Вивчались післяопераційні ускладнення у хворих з мультиорганними оперативними втручаннями. Проводились клініко-інструментальні, біохімічні, клінічні, статистичні дослідження; використовувались кардіомонітор Heaco, апарати ультразвукової діагностики й електрокардіографії. Результати. При проведенні в комплексі інтенсивної терапії гемофільтрації та аналізу її впливу на тяжкість стану за шкалами Sequential Organ Failure Assessment і коми Глазго унаслідок гемофільтрації показники тяжкості стану знизились в 1,2 раза. Висновки. Запропонована методика гемофільтрації дозволила знизити число післяопераційних гнійно-септичних ускладнень в основній групі в 1,4 раза і сприяла зменшенню ризику розвитку синдрому поліорганної дисфункції на 33,8 % в основній групі проти групи порівняння
Найти похожие

 1-10    11-20   21-26 
 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)