Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
в найденном
Формат представления найденных документов:
полный информационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>A=Лісний, І. І.$<.>)
Общее количество найденных документов : 38
Показаны документы с 1 по 10
 1-10    11-20   21-30   31-38 
1.

Заглавие журнала :Pain Medicine. Медицина Болю -2017г. т.2,N 1
Интересные статьи :
Tsagareli M. G. Pain medicine: general view to the problem/ M. G. Tsagareli (стр.7-10)
Фесенко В. С. Причини та прояви післяпункційного головного болю/ В. С. Фесенко (стр.12-20)
Simic D. Procedural pain management in children of all ages/ D. Simic [та ін.] (стр.21-27)
Попко І. Ю. Зміни імунологічної реактивності організму під час хірургічного втручання та в післяопераційному періоді залежно від схеми знеболення/ І. Ю. Попко, Д. В. Дмитрієв (стр.28-33)
Лісний І. І. Дексмедетомідин як компонент анестезії в онкохірургії/ І. І. Лісний, X. А. Закальська (стр.34-40)
Конопліцький В. С. Патофізіологія болю в етіопатогенезі пілонідальної хвороби у дітей/ В. С. Конопліцький [та ін.] (стр.41-47)
Ізюмець О. І. Оцінка больового синдрому у новонароджених за поведінковою шкалою/ О. І. Ізюмець [та ін.] (стр.48-50)
Іпатов А. В. Сучасні методи лікування спінальних нейрокомпресійних больових синдромів/ А. В. Іпатов [та ін.] (стр.51-56)
Пашков О. Є. Ускладнення та незадовільні результати пункційної вертебропластики у хворих з неускладнени- ми переломами хребців на фоні остеопорозу/ О. Є. Пашков (стр.58-61)
Фищенко Я. В. Роль эпидурального адгезиолиза в лечении болевого синдрома на фоне грыж межпозвонковых дисков пояснично-крестцового отдела позвоночника/ Я. В. Фищенко (стр.62-68)
Интересные статьи :
Найти похожие


2.

Заглавие журнала :Pain Medicine. Медицина Болю -2017г. т.2,N 3
Интересные статьи :
Simic I. The use of perineural catheters in pediatric population/ I. Simic [та ін.] (стр.7-10)
Фесенко В. С. Запобігання післяпункційному головному болю/ В. С. Фесенко (стр.11-18)
Simic D. Patient-controlled analgesia for infants and children/ D. Simic [та ін.] (стр.19-23)
Строкань А. М. Регіонарна анестезія верхньої кінцівки/ А. М. Строкань (стр.24-34)
Кучин Ю. Л. Регіонарні блоки тулуба під УЗ-контролем/ Ю. Л. Кучин (стр.35-38)
Глазов Е. А. Блокады нервов нижней конечности в педиатрии: практические аспекты/ Е. А. Глазов (стр.39-46)
Белка К. Ю. Ультразвук легень. BLUE-протокол та фокусована трансторакальна ехокардіографія. [Focus Assessed Transthoracic Echo (FATE)]/ К. Ю. Белка (стр.47-53)
Павлов Б. Б. Радиочастотная абляция сакральных нервов в лечении нейропатической тестикулярной боли/ Б. Б. Павлов (стр.54-58)
Грижимальский Е. В. Размышления на тему влияния эпидуральной аналгезии на исход родов/ Е. В. Грижимальский (стр.59-65)
Лісний І. І. Імунна відповідь при використанні раннього парентерального харчування та епідуральної анестезії/аналгезії в структурі періопераційної інтенсивної терапії у хворих на рак сечового міхура в запущеній стадії/ І. І. Лісний [та ін.] (стр.66-74)
Єрошкін О. А. Черезшкірна радіочастотна селективна ризотомія гассерового вузла у лікуванні невралгії трійчастого нерва і кластерного головного болю/ О. А. Єрошкін, А. Р. Гармиш (стр.75-78)
Интересные статьи :
Найти похожие


3.

Заглавие журнала :Pain Medicine. Медицина Болю -2016г.,N 1
Интересные статьи :
Побережный В. И. К вопросам феномена “боль”. Формулирование дефиниции “боль” на основе системного подхода/ В. И. Побережный, А. В. Марчук (стр.6-20)
Дмитриев Д. В. Методы оценки послеоперационной боли у детей разного возраста/ Д. В. Дмитриев (стр.21-25)
Катилов А. В. Клинические проявления синдрома боли в грудной клетке у детей/ А. В. Катилов, Е. Ю. Дмитриева, А. В. Марчук (стр.27-34)
Побережный В. И. Новые подходы к изучению электромагнитного поля организма человека и его внутренних органов как основа создания инновационных методов диагностики/ В. И. Побережный, Д. Д. Прохоров, О. С. Швыдюк (стр.35-48)
Сулік Р. В. . Диференційний підхід у діагностиці та лікуванні невропатичного больового синдрому/ Р. В. Сулік (стр.51-56)
Бєлка К. Ю. Служба гострого болю в Україні: сучасний досвід та перспективи/ К. Ю. Бєлка [и др.] (стр.57-60)
Лісний І. І. Оцінка ефективності епідуральної анестезії та аналгезії з дексмедетомідином при хірургічних втручаннях в онкопроктології/ І. І. Лісний, Х. А. Закальська, К. Ю. Бєлка (стр.61-67)
Ткаченко Р. А. Снижение частоты постпункционной головной боли в акушерстве/ Р. А. Ткаченко, Е. В. Грижимальский (стр.68-69)
Коноплицький В. С. Ноцицептивний супровід хронічного колостазу органічного походження у дітей/ В. С. Коноплицький [и др.] (стр.71-76)
Басенко И. Л. Использование приема Вальсальвы как вариант уменьшения боли при венепункции/ И. Л. Басенко, Е. П. Евстратов, Н. В. Крупская (стр.77-78)
Интересные статьи :
Найти похожие


4.

Заглавие журнала :Pain Medicine. Медицина Болю -2022г. т.7,N 3
Интересные статьи :
Лісний І. І. Сучасні підходи до періопераційного знеболювання з використанням сучасних методів та анестетиків/ І. І. Лісний, Ю. Л. Кучин (стр.4-8)
Дністрянська А. П. Вплив акушерського та гінекологічного насилля, пов’язаного з болем, на стан якості життя жінок/ А. П. Дністрянська, Η. І. Нагорна (стр.12-14)
Лахно І. В. Абдомінальна гістеректомія та якість післяопераційного відновлення: акцент на знеболенні/ І. В. Лахно [та ін.] (стр.15-19)
Дзісь Н. П. Хронічний тазовий біль — сучасні пошуки істини/ Н. П. Дзісь [та ін.] (стр.20-29)
Чайка Г. В. Блокада крижового нервового сплетення як метод інтраопераційної анальгезії/ Г. В. Чайка, А. П. Дністрянська, О. В. Астахова (стр.30-35)
Интересные статьи :
Найти похожие


5.

Заглавие журнала :Pain Medicine. Медицина Болю -2022г. т.7,N 2
Интересные статьи :
Моісєєнко А. А. Хронічний біль у онкохворих/ А. А. Моісєєнко [та ін.] (стр.4-17)
Семкович Я. В. Мультимодальна анальгезія як складова лікування ускладнень у дитини після проникаючого поранення орбіти/ Я. В. Семкович [та ін.] (стр.19-22)
Конопліцький В. С. Хірургічні аспекти гострого абдомінального больового синдрому у дітей/ В. С. Конопліцький, В. В. Погорілий, Є. В. Чорний (стр.24-37)
Мамай Н. О. Досвід використання пролонгованих анальгетичних блокад периферичних нервів у складі схем мультимодальної аналгезії при лікуванні пацієнтів з вогнепальними пораненнями кінцівок/ Н. О. Мамай, С. М. Войтенко, Д. О. Тимчишин (стр.39-48)
Дмитрієва К. Ю. Як подолати post-COVID синдром?/ К. Ю. Дмитрієва [та ін.] (стр.49-54)
Интересные статьи :
Найти похожие


6.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Лісний І. І., Храновська Н. М., Катриченко М. О., Скачкова О. В., Закальська Х. А., Ушаков С. В.
Заглавие : Імунна відповідь при використанні раннього парентерального харчування та епідуральної анестезії/аналгезії в структурі періопераційної інтенсивної терапії у хворих на рак сечового міхура в запущеній стадії
Параллельн. заглавия :Immune response in case of using early parenteral nutrition and epidural anesthesia/analgesia
Место публикации : Pain Medicine. Медицина Болю. - 2017. - т. 2, N 3. - С. 66-74 (Шифр МУ95/2017/2/3)
Примечания : Бібліогр.: в кінці ст.
MeSH-главная: МОЧЕВОГО ПУЗЫРЯ НОВООБРАЗОВАНИЯ -- URINARY BLADDER NEOPLASMS
ЦИСТЭКТОМИЯ -- CYSTECTOMY
АНЕСТЕЗИЯ ЭПИДУРАЛЬНАЯ -- ANESTHESIA, EPIDURAL
ПЕРИОПЕРАЦИОННЫЙ ПЕРИОД -- PERIOPERATIVE PERIOD
АНЕСТЕЗИРУЮЩИЕ СРЕДСТВА -- ANESTHETICS
ИММУНИТЕТ КЛЕТОЧНЫЙ -- IMMUNITY, CELLULAR
Аннотация: Тенденція до зростання рівня захворюваності на рак, що спостерігається як в Україні, так і у світі, і, відповідно, збільшення складності й тривалості оперативних втручань спонукають до пошуку нових і вдосконалення вже існуючих тактик періопераційної допомоги в онкохірургії. Метою нашого дослідження було вивчення взаємозв’язку між вибором анестезіологічного забезпечення, нутритивним статусом хворих на місцевий поширений метастатичний рак сечового міхура та змінами деяких імунологічних показників у ранньому післяопераційному періоді. Матеріали, методи та результати. Проспективне дослідження було проведено на базі відділення анестезіології та інтенсивної терапії Національного інституту раку (м. Київ). Дослідженням було охоплено 46 пацієнтів, прооперованих під загальним інгаляційним наркозом севофлураном у поєднанні з внутрішньовенним фентанілом (у дозі 2-3 мкг/кг), розподілених на дві групи. Пацієнтам 1 -ї групи виконували також епідуральну аналгезію, а в ранньому післяопераційному періоді (з першої доби) призначали парентеральне харчування трикомпонентною сумішшю (білки, вуглеводи, жирові емульсії) в перерахунку 25 ккал/кг маси тіла на добу. Було досліджено популяційний та субпопуляційний склад лімфоцитів периферичної крові на підставі визначення фенотипічних характеристик лімфоцитів, яке включало визначення експресії маркерів клітинної приналежності: CD3+, CD20+, CD3+4+, CD3+8+,CD3-16+56+, HLA-DR+.У результаті проведеного дослідження показано, що у хворих на рак сечового міхура (РСМ) застосування епіду- ральної анестезії й аналгезії та раннього парентерального харчування сприяє збереженню кількості основних ефекторів клітинно-опосередкованої імунної відповіді, а саме: НК-лімфоцитів та ЦТЛ. Беручи до уваги те, що саме клітинна ланка імунної системи відіграє основну роль в реалізації протипухлинної імунної відповіді, забезпечуючи загальну протипухлинну резистентність організму, видається перспективним використання епі- дурального блоку в оперованих, хворих на запущений рак сечового міхураВисновки. Використання епідурального блоку в поєднанні з загальною анестезією при проведенні радикальної цистектомії та ранній початок парентерального харчування сприяє меншому навантаженню на імунний стан хворого, зменшенню ускладнень у післяопераційному періоді, ранньому збереженню нутритивного стану та зменшенню тривалості лікування хворих на РСМ у запущеній стадіїThe tendency to an increase in the incidence of cancer, which is observed in Ukraine as well as in the world and, accordingly, an increase in the complexity and duration of surgical interventions encourage the search for new and improved tactics of perioperative care in oncosur- gery. The purpose of our study was to study the relationship between the choice of anesthesia, nutritional status of patients with locally advanced metastatic bladder cancer and changes in some immunological parameters in the early postoperative period. Materials, methods and results. Prospective study. Forty-six patients undergoing general sevoflurane inhalation anesthesia combined with intravenous fentanyl were divided into two groups. Patients of the first group also were administered epidural analgesia and parenteral nutrition in the early postoperative period (from the first day) was prescribed. Population and subpopulation composition of peripheral blood lymphocytes was determined on the basis of phenotypic characteristics of lymphocytes determination.’ CD3+, CD20+, CD3+4+, CD3+8+, CD3— 16+56+, HLA-DR+The results of the study showed that in patients with bladder cancer the use of epidural anesthesia and analgesia and early parenteral nutrition helps maintain the number of main effectors of the cell-mediated immune response, namely, NK-lymphocytes and CTL. Taking into account the fact that it is the cellular link of the immune system that plays the main role in the implementation of the antitumor immune response, providing the overall antitumor resistance of the organism, it seems promising to use the epidural block and early parenteral nutrition in patients operated on advanced bladder cancerThe use of the epidural block in combination with general anesthesia for radical cystectomy and early onset of parenteral nutrition contribute to a lesser load on the patient’s immune state, a reduction in complications in the postoperative period, an early preservation of nutritional status, and a reduction in the duration of treatment of patients with advanced bladder cancer
Найти похожие

7.

Заглавие журнала :Біль, знеболювання і інтенсивна терапія -2016г.,N 3
Интересные статьи :
Дмитрієв Д. В. Статистична інтерпретація та обгрунтування методів аналгезії в післяопераційному періоді у дітей/ Д. В. Дмитрієв (стр.5-13)
Бергер М. Дж. Накази DNR (Do Resuscitate - не реанімувати) : концепція клінічної етики/ М. Дж. Бергер, В. Зелман, Р. Амайа (стр.14-27)
Коломаченко В. І. Гемодинамічний профіль при ендопротезуванні кульшового суглоба в умовах блокад периферичних нервів/ В. І. Коломаченко (стр.28-33)
Лісний І. І. Неефективний епідуральний блок і частота його розвитку при периопераційному знеболенні в онкохірургії/ І. І. Лісний [и др.] (стр.34-47)
Рубіна О. С. Сучасна стратегія парентерального харчування в неонатології (огляд)/ О. С. Рубіна [и др.] (стр.48-51)
Сергійчук О. В. Особливості нутрітивної підтримки у септичних хворих. Клінічне спостереження/ О. В. Сергійчук, А. В. Мошенська (стр.52-58)
Шапринський Є. В. Передопераційна інтенсивна терапія та нутрітивна підтримка у хворих із рубцевими стриктурами стравоходу/ Є. В. Шапринський, М. Л. Гомон, Л. А. Шапринська (стр.59-60)
Шапринський В. О. Якісний вплив нутрієнтів на азотистий баланс хворих в гострому періоді ЧМТ/ В. О. Шапринський [и др.] (стр.61-62)
Яковлева О. О. НПЗП-ентеропатія та нутрітивна підтримка : результати та прогноз/ О. О. Яковлева, Л. А. Вознюк (стр.63-64)
Рішення науково-практичної конференції "Тяжкий сепсис. Проблеми та перспективи" 11-12 березня 2016 року (стр.65-68)
Интересные статьи :
Найти похожие


8.

Заглавие журнала :Біль, знеболювання і інтенсивна терапія -2017г.,N 3
Интересные статьи :
Георгіянц М. А. Уніфікований клінічний протокол екстреної, первинної, вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги та інтенсивної терапії. Септичний шок у дітей (проект)/ М. А. Георгіянц [та ін.] (стр.11-24)
Лісний І. І. Періопераційна інтенсивна терапія хворих на рак сечового міхура в занедбаній стадії/ І. І. Лісний, Х. А. Закальська, М. О. Катриченко (стр.27-34)
Завгородний А. А. Продленная послеоперационная эпидуральная аналгезия у больных с опухолями толстого кишечника/ А. А. Завгородний, С. Н. Гриценко (стр.35-40)
Суходоля А. І. Використання пролонгованої епідуральної анестезії та парапанкреатичної бупівакаїнової блокади для корекції внутрішньочеревної гіпертензії за гострого панкреатиту/ А. І. Суходоля [та ін.] (стр.41-46)
Підгірний Я. М. Дискусійні питання діагностики та лікування сепсису у вагітних і породіль у світлі настанови Surviving Sepsis Campaign: International Guidelines for Management of Sepsis and Septic Shock (2016)/ Я. М. Підгірний (стр.47-56)
Кунатовський М. В. Анестезіологічний менеджмент лапароскопічних адреналектомій при синдромі МЕН 2А (клінічний випадок)/ М. В. Кунатовський, С. О. Дубров, С. О. Тарасенко (стр.59-68)
Матеріали конгресу анестезіологів України (14–16 вересня 2017 р., м. Київ) (стр.71-126)
Litvinenko D. F. Screening of potential antihypoxants on models of confined space hypoxia in a range of newly synthesized coordination compounds of Germanium based on a variety of essential trace elements and organic acids/ D. F. Litvinenko (стр.71)
Аникин И. А. Инструментальная диагностика некротизирующего энтероколита у недоношенных новорожденных/ И. А. Аникин, А. И. Михальчук (стр.71)
Білецький О. В. Роль легеневої вентиляції в евакуації надмірної кількості ендогенного монооксиду вуглецю з організму людини/ О. В. Білецький, С. В. Курсов (стр.72)
Біляєв А. В. Залежність периопераційних стресових виразок у дітей від периферичного кровотоку та характеру травматичності оперативного втручання/ А. В. Біляєв, Ю. А. Іскра (стр.72-73)
Бойко О. М. Особливості клінічного перебігу респіраторного дістрессиндрому у постраждалих із політравмою/ О. М. Бойко (стр.73-74)
Бойцова О. Н. Энергоструктурный статус больных с острой брюшнополостной патологией при периоперационной седоаналгезии/ О. Н. Бойцова (стр.74)
Односторонняя СМА: влияние фармакологических адьювантов (фентанила) на процесс формирования одностороннего спинального блока (стр.74-75)
Веремчук С. Ф. Динаміка лабораторних показників цитокінів у хворих з гострим коронарним синдромом при проведенні рентгенедоваскулярної реканалізації симптомзв’язаної коронарної артерії/ С. Ф. Веремчук, Г. І. Ковтук, О. А. Лоскутов (стр.75-76)
Волков А. О. Артериальная гипотензия при спинальной анестезии кесарева сечения/ А. О. Волков, В. В. Луценко (стр.76)
Воротинцев С. І. Мультимодальна комбінована анестезія/аналгезія при лапаротомних операціях у хворих з ожирінням/ С. І. Воротинцев (стр.77)
Георгіянц М. А. Нефопам як попередження артеріальної гіпотензії під час спинальної анестезії при кесаревому розтині/ М. А. Георгіянц, Н. П. Середенко (стр.77)
Георгіянц М. А. Вибір методу доступу при спинальній анестезії при кесаревому розтині/ М. А. Георгіянц, Н. П. Середенко (стр.78)
Георгиянц М. А. Комплаенс к первичному выскабливанию полости матки пациенток гинекологического стационара одного дня/ М. А. Георгиянц, Е. Н. Крутько, О. Н. Юрченко (стр.78-79)
Георгиянц М. А. Влияние интранаркозных сновидений при выскабливании полости матки на комплаенс пациенток гинекологического стационара одного дня/ М. А. Георгиянц, Е. Н. Крутько, О. Н. Юрченко (стр.79)
Розповсюдженість гіпертонічних кризів в популяції жителів міста Запоріжжя (стр.79-80)
Відсоток типів гіпертонічних кризів в залежності від балансу вегетативної нервової системи (стр.80)
Диагностика и интенсивная терапия церебральной дисфункции у больных с ишемическим инсультом (стр.80-81)
Симуляционное обучение в формировании профессиональной компетенции врачей курсантов и интернов в критических ситуациях (стр.81)
Гомон М. Л. Стан проблеми корекції післяопераційного больового синдрому у дорослих і дітей/ М. Л. Гомон, А. В. Вигонюк, О. С. Гончарук (стр.81-82)
Гончарук О. С. Адекватність корекції післяопераційного больового синдрому у дітей/ О. С. Гончарук (стр.82)
Гаркавый Е. А. Периоперационное обезболивание при комбинированном лечении колоректального рака/ Е. А. Гаркавый, И. И. Лесной (стр.82-83)
Гриценко С. Н. Анестезия и интенсивная терапия при родственной трансплантации почки/ С. Н. Гриценко (стр.83-84)
Вплив застосування гравітаційного плазмаферезу в комплексній інтенсивній терапії хворих на набрякову форму гострого панкреатиту (стр.84-85)
Дзюба Д. О. ЕКГ зміни у періопераційному періоді стенування коронарних артерій в залежності від маси тіла/ Д. О. Дзюба, Ю. М. Журовська, О. А. Лоскутов (стр.85)
Особливості периопераційного ведення реципієнтів частини печінки віком до трьох років (стр.85-86)
Завгородній О. О. Цитокінова відповідь після радикальних операцій з приводу пухлин товстої кишки/ О. О. Завгородній, С. М. Гриценко (стр.86-87)
Завгородній О. О. Елементи концепції "Fast-Track" в післяопераційному періоді колоректального раку/ О. О. Завгородній, С. М. Гриценко (стр.87)
Захаревич В. И. Организация и опыт функционирования отделения инфекционного контроля/ В. И. Захаревич (стр.87-88)
Сравнительный анализ тактики интенсивной терапии массивного травматического кровотечения в Европе (обзор) (стр.88)
Оценка целесообразности и переносимости инфузионной терапии в ОИТ-тест пассивного поднятия ног (обзор) (стр.88-89)
Клєвакіна О. Ю. Диференційований підхід до вентиляції легень у новонароджених з гіпоксично-ішемічною енцефалопатією різного ступеню/ О. Ю. Клєвакіна, І. О. Анікін (стр.89)
Клигуненко Е. Н. Состояние водных секторов и центральной гемодинамики у больных в ургентной абдоминальной хирургии при либеральной инфузионной тактике/ Е. Н. Клигуненко ; Е. Н. Клтгуненко, О. В. Кравец (стр.90-91)
Коломаченко В. І. Вплив регіонарних методик на швидкість та якість реабілітації пацієнтів після ендопротезування кульшового суглоба/ В. І. Коломаченко (стр.91-92)
Кріштафор А. А. Тіоцетам запобігає порушенню і відновлює когнітивні функції при політравмі та попереджує посттравматичні стресові розлади/ А. А. Кріштафор (стр.92)
Кріштафор Д. А. Зміни показників гемодинаміки та запалення під впливом крововтрати, обумовленої політравмою/ Д. А. Кріштафор, О. М. Клигуненко (стр.97)
Крутько Є. М. Периопераційна інтенсивна терапія у хворих на рак товстої кишки/ Є. М. Крутько, В. Г. Середенко (стр.97)
Крутько Е. Н. Особенности анестезиологического сопровождения колоноскопий у пациентов со спастическим колитом/ Е. Н. Крутько, О. Н. Юрченко (стр.98)
Подовжена епідуральна анестезія після великих хірургічних втручань у дітей (стр.98)
Кучинська І. А. Вплив іонізуючого випромінювання на травмованих пацієнтів при виконанні комп’ютерної томографіі/ І. А. Кучинська, К. Д. Базика (стр.99)
Лизогуб К. І. Спроможність заходів сучасного неінвазійного гемодинамічного моніторингу для створення безпеки при проведенні хірургічних втручань в ортопедичній онкології/ К. І. Лизогуб, С. В. Курсов (стр.100)
Селективна церебральна перфузія при корекції гіпоплазії дуги аорти у дітей та новонароджених (стр.100-101)
мазур Г. М. Аналіз використання симпатоміметиків при важкому перебігу септичного шоку/ Г. М. мазур, М. Л. Гомон (стр.101)
Матолінець Н. В. Нутритивна підтримка при критичних станах з поліорганною дисфункцією/ Н. В. Матолінець (стр.101-102)
Мелець І. В. Альтернативний метод моніторингу ступеню міоплегії під час оперативних втручань, які супроводжуються штучною вентиляцією легень в практиці лікаря-анестезіолога/ І. В. Мелець, М. М. Журко (стр.102-103)
Мосенцев М. Ф. Ключові компоненти в лікуванні бойової вогнепальної проникаючої абдомінальної травми на етапі спеціалізованої медичної допомоги/ М. Ф. Мосенцев, В. М. Ліснича (стр.103-104)
Муризіна О. Ю. Динаміка гемостазіограми при гострій ТЕЛА високого ризику із проведеним системним тромболізисом/ О. Ю. Муризіна (стр.104-105)
Нагайчук В. І. Алгоритм надання невідкладної само-, взаємо- та першої медичної допомоги хворим з хімічними опіками на догоспітальному та госпітальному рівнях/ В. І. Нагайчук (стр.105)
Сприяючі фактори розвитку післяопераційного делірію у хворих похилого віку (стр.106)
Прокальцитонін - як прогностичний маркер ефективності антибактеріальної терапії у хворих з сепсисом (стр.106 )
Оцінка співвідношення між амплітудою церебральної реограми та станом свідомості у хворих з синдромом гострої церебральної недостатності (стр.107)
Значення інтенсивності продукції ендогенного монооксиду вуглецю для перебігу травматичної хвороби у постраждалих з політравмою (стр.107)
Системні розлади обміну натрію і води на тлі тяжкої черепно-мозкової травми (стр.108)
Локальный микробиологический пейзаж отделений хирургического профиля (ОХП) как инструмент оптимизации антибиотикотерапии (стр.108-109)
Внутрішньошпитальна ранова інфекція у хворих регіональних хірургічних стаціонарів (стр.109)
Перова-Шаронова В. М. Гастроінтестінальна дисфункція у важкохворих дітей/ В. М. Перова-Шаронова, А. А. Альбокрінов (стр.109-110)
Пилипенко М. М. Що нового в періоперативній респіраторній підтримці: за матеріалами Європейського конгресу анестезіологів ESA/ М. М. Пилипенко (стр.110)
Плошенко Ю. О. Обгрунтування доцільності використання та вплив тіворелю на гемодинаміку при планових абдомінальних операціях/ Ю. О. Плошенко, О. М. Клигуненко (стр.111)
Тактика лікаря-анестезіолога при тромбоемболії легеневої артерії (ТЕЛА) (стр.111-112)
Проблема ожиріння в практиці лікаря-анестезіолога (стр.112)
Решетняк Н. О. Гістоморфометрична характеристика легень в умовах моделі вентилятор -індукованого пошкодження/ Н. О. Решетняк, І. А. Хрипаченко (стр.112-113)
Решетняк Н. О. Використання маркерів проникності аерогематичного бар’єру для прогнозування наслідків гострого легеневого пошкодження/ Н. О. Решетняк, І. А. Хрипаченко (стр.113)
Рожко В. И. Место иммуноглобулинов в лечении тяжелых негоспитальных пневмоний/ В. И. Рожко, В. В. Слинченков, Н. В. Чернокнижная (стр.113-114)
Рудик Н. В. Ефективність початку антибіотикопрофілактики при гострій тонкокишковій непрохідності у різні часові проміжки/ Н. В. Рудик (стр.114)
Серіков К. В. Зміни показників серотонінергічної і нітроксидергічної систем, у хворих з геморагічним інсультом, на стадіях розвитку загального адаптаційного синдрому/ К. В. Серіков (стр.115)
Діагностика та лікування ПОН у хворих з геморагічним інсультом (стр.115-116)
Середенко В. Г. Послеоперационное обезболивание при амбулаторных стоматологических вмешательствах/ В. Г. Середенко (стр.116)
Скольська Л. В. Сонографічний моніторинг гемодинаміки в критичних станах/ Л. В. Скольська (стр.117)
Смирнова Л. М. Оценка опасности повреждения регуляторных механизмов во время операции и наркоза/ Л. М. Смирнова (стр.117-118)
Ступницький М. А. Прогностичне значення гіпоальбумінемії у гострому періоді травматичної хвороби поєднаної торакальної травми/ М. А. Ступницький, В. І. Жуков, О. В. Білецький (стр.118)
Коливання центральної гемодинаміки під час інгаляційної анестезії у пацієнтів з тиреотоксикозом (стр.118-120)
Ткаченко Р. О. Вплив інфузії фенілефрину у дозі 25 мкг/хв на роділлю та плід під час кесарського розтину/ Р. О. Ткаченко, В. В. Петриченко (стр.120-121)
Філімонова І. В. Особливості показників ВСР у хворих на ІХС з афективними розладами/ І. В. Філімонова (стр.122)
Філімонова І. В. Ефективність лікування психоемоційних розладів у хворих на ІХС після реваскуляризації міокарда/ І. В. Філімонова (стр.122)
Філоненко Г. В. Видовий склад мікрофлори інтубаційних трубок у дітей з вродженими вадами серця/ Г. В. Філоненко, А. О. Саламаніна (стр.123)
Клінічний досвід застосування подовженої епідуральної аналгезії в комплексному лікуванні рак-асоційованого больового синдрому (стр.123-124)
Фрончко В. П. Застосування респіраторних та нереспіраторних технік у хворих з важкою дихальною недостатністю/ В. П. Фрончко, Я. В. Семицький, Р. В. Мельник (стр.124)
Халімончик В. В. Вплив інтраопераційно введених субнаркотичних доз кетаміну на післяопераційний больовий синдром/ В. В. Халімончик, О. М. Клигуненко (стр.125)
Хород Д. А. Гастроінтестинальна недостатність як складова сучасного перебігу критичних станів у новонароджених/ Д. А. Хород, Д. А. Шкурупій (стр.125)
Шифрин Г. А. Энергопротективность обезболивания и интенсивной терапии/ Г. А. Шифрин (стр.126)
Тези доповідей секції молодих вчених конгресу анестезіологів України 14-16 вересня 2017 (стр.129-153)
Белых Л. С. Синдром системного воспалительного ответа в ранней фазе острого панкреатита/ Л. С. Белых (стр.129-130)
Болонська А. В. Клінічний досвід використання неінвазивної респіраторної підтримки у недоношених новонароджених/ А. В. Болонська (стр.131)
Вега Н. Істине утоплення в прісній воді та серцево-легенева реанімація в експерименті/ Н. Вега, О. Сорокін (стр.133)
Грекул Н. А. Інтенсивна терапія гострого інфаркту міокарда, ускладненого кардіогенним шоком/ Н. А. Грекул (стр.134)
Дащенко Т. Ю. Дослідження додаткової оксигенотерапії для кесарського розтину під час регіонарної анестезії/ Т. Ю. Дащенко (стр.135-136)
Демитер І. М. Капнометрія покращує "респіраторну" безпеку пацієнтів з ожирінням після абдомінальних операцій/ І. М. Демитер (стр.137-138)
Кущ К. О. Вплив холіна альфосцерату на цитокіновий профіль у хворих з гострим ішемічним інсультом/ К. О. Кущ (стр.139)
Кущ К. О. Вплив комбінованої нейрометаболічної терапії з амантадином сульфатом на рівень нейронспецифічної енолази в гострому періоді ішемічного інсульту/ К. О. Кущ (стр.140)
Махиня К. Д. Застосування дексмедетомідину в якості ад’юванта при лапароскопічних холецистектоміях/ К. Д. Махиня (стр.141)
Овсієнко Т. В. Десятирична еволюція мікробного пейзажу і сучасні тенденції формування антибіотикорезистентності у патогенної мікрофлори відділень інтенсивної терапії загального профілю/ Т. В. Овсієнко (стр.142-143)
Пащенко С. В. Оцінка протиішемічного ефекту нового експериментального антигіпоксанта з групи похідних конденсованих індолів при моделюванні гострої ішемії міокарда/ С. В. Пащенко (стр.144-145)
Пономарьов Д. А. Оптимізація надання допомоги хворим із вагусною формою фібриляції передсердь на догоспітальному етапі/ Д. А. Пономарьов (стр.146-147)
Славута Г. Б. Шляхи досягнення цільових показників ентерального харчування у хворих з тяжкою політравмою/ Г. Б. Славута (стр.148-149)
Талама А. В. Порівняння ефективності регіонарного компоненту знеболення при малоінвазивній хірургії уретерогідронефрозу у дітей/ А. В. Талама (стр.150-151)
Філик О. В. Особливості гемодинаміки у дітей з септичним шоком/ О. В. Філик (стр.152-153)
Интересные статьи :
Найти похожие


9.

Заглавие журнала :Біль, знеболювання і інтенсивна терапія -2014г.,N 2
Интересные статьи :
Черний В. И. Применение мультимодальной анальгезии в периоперационный период при обширных резекциях печени в онкохирургии/ В. И. Черний [и др.] (стр.5-11)
Сорокина Е. Ю. Методы нутритивного обеспечения при проведении интенсивной терапии у пациентов с острым панкреатитом/ Е. Ю. Сорокина [и др.] (стр.12-24)
Дубров С. О. Опанування навичок з надання першої долікарської допомоги як обов’язковий елемент підготовки майбутніх провізорів/ С. О. Дубров, О. Ю. Лисенко (стр.25-29)
Фесенко В. С. Брадикардия во время спинальной анестезии (обзор литературы)/ В. С. Фесенко (стр.30-36)
Лісний І. І. Вплив поєднаного застосування епідуральної анестезії та нефропротективної терапії на функцію нирок при їх резекції/ І. І. Лісний [и др.] (стр.39-46)
Альбокрінов А. А. Блокада поперечного простору живота/ А. А. Альбокрінов (стр.47-61)
Долженко М. О. Мультимодальний підхід до вибору препаратів для знеболювання в комплексі інтенсивної терапії травматичної хвороби у геронтологічних хворих/ М. О. Долженко (стр.62-66)
Подрез Е. В. Порівняльна характеристика дії стандартного знеболювання на основі системної анальгезії наркотичними анальгетиками та центральної α2A-NMDA седації/ Е. В. Подрез (стр.67-71)
Покришень Д. О. Роль капнографії в анестезіологічному забезпеченні мікроларингохірургічних операцій/ Д. О. Покришень [и др.] (стр.72-77)
Члену-кореспонденту НАН та НАМН України Л. В. Усенко 80 років! (стр.78-79)
Интересные статьи :
Найти похожие


10.

Заглавие журнала :Біль, знеболювання і інтенсивна терапія -2020г.,N 2
Интересные статьи :
Дубров С. О. Нутритивна терапія хворих на COVID-19. Огляд рекомендацій/ С. О. Дубров [та ін.] (стр.9-17)
Тарасенко С. О. Порівняльне дослідження застосування збалансованих інгібіторів ЦОГ-1.2 в тиреоїдній хірургії/ С. О. Тарасенко [та ін.] (стр.21-30)
Гаврилова Л. В. Опыт применения дексмедетомидина с целью седации детей с нейрохирургической патологией в раннем послеоперационном периоде/ Л. В. Гаврилова (стр.31-38)
Дзюба Д. О. Пригнічення скоротливої активності тонкого кишківника після застосування анестетика кетаміну/ Д. О. Дзюба [та ін.] (стр.39-48)
Лісний І. І. Частота і причини розвитку ускладнень при катетеризації периферичних вен/ І. І. Лісний, Х. А. Закальська, О. М. Бабійчук (стр.51-56)
Туркевич О. М. Использование стратегии "открытых легких" у пациентов с ожирением при лапароскопической холецистэктомии/ О. М. Туркевич (стр.57-62)
Покришень Д. О. Інтраназальний дексмедетомідин: ефективний метод премедикації у дітей/ Д. О. Покришень [та ін.] (стр.63-67)
Філик О. В. Діафрагм-протективна штучна вентиляція легень у дітей/ О. В. Філик, Я. М. Підгірний (стр.68-75)
Лянскорунський В. М. Вплив вибору тактики лікування пацієнтів з політравмою та множинними переломами довгих кісток нижніх кінцівок на розвиток ускладнень/ В. М. Лянскорунський [та ін.] (стр.76-86)
Точило С. А. Прогностическая значимость различных биомаркеров в отношении синдрома полиорганной недостаточности у пациентов в абдоминальной хирургии/ С. А. Точило [и др.] (стр.87-94)
Шкурупій Д. А. Клінічний менеджмент інтенсивної терапії коронавірусної хвороби (COVID-19): досвід гуманітарної місії в Італії/ Д. А. Шкурупій [та ін.] (стр.97-101)
Вітаємо ювіляра - професору Лісецькому Віталію Адамовичу 80 років! (стр.102)
Интересные статьи :
Найти похожие


 1-10    11-20   21-30   31-38 
 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)