Главная Упрощенный режим Видео-инструкция Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Периодические издания- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
в найденном
 Найдено в других БД:Книги (8)
Формат представления найденных документов:
полный информационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: (<.>A=Малий, В.$<.>)
Общее количество найденных документов : 104
Показаны документы с 1 по 20
 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-104 
1.

Заглавие журнала :Інфекційні хвороби -2021г.,N 4
Интересные статьи :
Андрейчин М. А. Нові вірусні кліщові інфекції в ХХІ столітті та їх епідемічна потенція/ М. А. Андрейчин [та ін.] (стр.4-13)
Москалюк В. Д. Реактивна відповідь нейтрофільних гранулоцитів і неспецифічного імунного протиінфекційного захисту організму хворих на СOVID-19/ В. Д. Москалюк [та ін.] (стр.14-20)
Андрейчин М. А. Професійна захворюваність на COVID-19 у медичних працівників/ М. А. Андрейчин [та ін.] (стр.21-25)
Петрук А. М. Маркери Лайм-бореліозу, бартонельозу і лямбліозу у пацієнтів із кропив’янкою/ А. М. Петрук [та ін.] (стр.26-31)
Копча В. С. Коронавірусна хвороба у вагітних/ В. С. Копча, В. П. Малий (стр.36-47)
Бондаренко А. М. Адекватна імунізація і створення колективного імунітету від COVID-19 у сучасних умовах/ А. М. Бондаренко, Л. А. Бондаренко (стр.48-57)
Литвин Г. О. Боротьба за життя дитини з COVID-19 тривалістю 68 днів/ Г. О. Литвин [та ін.] (стр.58-63)
Прокопів О. В. Лістерійний менінгіт у дітей - стан проблеми/ О. В. Прокопів, С. А. Лишенюк, Н. М. Прикуда (стр.64-67)
Малий В. П. Генералізована форма хвороби від котячих подряпин на фоні імунодефіциту з ураженням печінки/ В. П. Малий, І. М. Асоян (стр.68-73)
Сагайдаковський М. М. Фрагменти спогадів про Генріха Мосінга і його рикетсійну лабораторію/ М. М. Сагайдаковський (стр.74-81)
Івахів О. Л. Х з’їзд інфекціоністів України/ О. Л. Івахів (стр.82-87)
Ніколайчук М. А. Динаміка вітаміну D в сироватці крові хворих з хронічним гепатитом C при застосуванні холекальциферолу в комплексі з противірусною терапією/ М. А. Ніколайчук, Л. Р. Шостакович-Корецька (стр.32-35)
Интересные статьи :
Найти похожие


2.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Малий В. П., Копча В. С.
Заглавие : Повторні випадки інфікування SARS-COV-2
Место публикации : Інфекційні хвороби. - Тернопіль, 2021. - N 3. - С. 63-67 (Шифр ІУ5/2021/3)
MeSH-главная: КОРОНАВИРУСНЫЕ ИНФЕКЦИИ -- CORONAVIRUS INFECTIONS
ПАНДЕМИИ -- PANDEMICS
ГОСПИТАЛИЗАЦИЯ ПОВТОРНАЯ -- PATIENT READMISSION
Аннотация: Обговорюється проблема повторного інфікування SARS-CoV-2. Довести випадок реінфекції не просто, адже для цього потрібно не тільки отримати два позитивні ПЛР-тести до SARS-CoV-2 при двох випадках захворювання, а й довести, що в обох випадках це «живі» та різні штами вірусу. Основними причинами розвитку реінфекції SARS-CoV-2 є стан імунної системи на період повторного контакту зі збудником, тобто наявність імунодефіциту, а також кількість вірусу, що попав в організм людини в цей період. Це може бути пов’язано з надзвичайно високим рівнем вірусного навантаження новим штамом, який спричинив сильнішу реакцію макроорганізму, або більш вірулентним штамом вірусу. Повторно інфіковані SARS-CoV-2, як правило, переносять хворобу тяжче і майже завжди з пневмонією. Можливість повторного і, навіть, багаторазового інфікування створює ситуацію постійної циркуляції SARS-CoV-2 з багаторічною проблемою ліквідації цієї інфекції взагалі (нові мутації, нові вакцини тощо).Обсуждается проблема повторного инфицирования SARS-CoV-2. Доказать случай реинфекции не просто, ведь для этого нужно не только получить два положительных ПЦР-теста к SARS-CoV-2 при двух случаях заболевания, но и доказать, что в обоих случаях это «живые» и разные штаммы вируса. Основными причинами развития реинфекции SARS-CoV-2 является состояние иммунной системы на период повторного контакта с возбудителем, то есть наличие иммунодефицита, а также количество попавшего в организм человека вируса в этот период. Это может быть связано с чрезвычайно высоким уровнем вирусной нагрузки новым штаммом, который повлек за собой более сильную реакцию макроорганизма, или более вирулентным штаммом вируса. Повторно инфицированные SARS-CoV-2, как правило, переносят болезнь тяжелее и почти всегда с пневмонией. Возможность повторного и даже многократного инфицирования создает ситуацию постоянной циркуляции SARS-CoV-2 с многолетней проблемой ликвидации этой инфекции вообще (новые мутации, новые вакцины и тому подобное.)
Найти похожие

3.

Заглавие журнала :Інфекційні хвороби -2021г.,N 3
Интересные статьи :
Виноград Н. О. Прогнозування модифікації природних комариних осередків особливо небезпечних інфекцій в Україні під впливом кліматичних змін/ Н. О. Виноград, У. А. Шуль (стр.4-12)
Задорожна В. І. Характеристика епідемічного процесу COVID-19 під час другої хвилі підйому захворюваності в Україні/ В. І. Задорожна, Т. А. Сергеєва (стр.13-20)
Юрко К. В. Клініко-лабораторна характеристика летальних випадків від пандемічного грипу A / H1N1 порівняно з тяжкими формами COVID-19/ К. В. Юрко [та ін.] (стр.21-26)
Мирошниченко Д. В. Ефективність і безпека альтернативних схем лікування пацієнтів з криптококовим менінгоенцефалітом та ВІЛ-інфекцією/ Д. В. Мирошниченко, Д. Г. Живиця (стр.27-32)
Штокайло К. Б. Серологічна діагностика кліщових інфекцій у хворих на локалізовану склеродермію/ К. Б. Штокайло [та ін.] (стр.33-42)
Гук М. Т. Клініко-імунологічні особливості безеритемної форми Лайм-бореліозу і гранулоцитарного анаплазмоду людини/ М. Т. Гук (стр.43-48)
Олексенко О. В. Циклічність інфекційної захворюваності, її причини і прогнозування/ О. В. Олексенко (стр.49)
Волянська Л. А. Організація імунопрофілактики керованих ре-емерджентних інфекцій в умовах пандемії SARS-COV-2/ Л. А. Волянська [та ін.] (стр.55-62)
Малий В. П. Повторні випадки інфікування SARS-COV-2/ В. П. Малий, В. С. Копча (стр.63-67)
Chemych M. D. Neuroimmunological changes in early diagnostics of HIV infection/ M. D. Chemych, D. S. Sosnovenko, S. M. Yanchuk (стр.68-74)
Крушельницький О. Д. Епідеміологічні особливості медико-географічного опису вірмено-азербайджанського конфлікту/ О. Д. Крушельницький, І. В. Огороднійчук (стр.75-79)
Кошак Ю. Ф. Особливості діагностики та лікування туберкульозної емпієми плеври/ Ю. Ф. Кошак (стр.80-90)
Интересные статьи :
Найти похожие


4.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Копча В. С., Малий В. П.
Заглавие : Коронавірусна хвороба у вагітних
Место публикации : Інфекційні хвороби. - Тернопіль, 2021. - N 4. - С. 36-47 (Шифр ІУ5/2021/4)
MeSH-главная: КОРОНАВИРУСНЫЕ ИНФЕКЦИИ -- CORONAVIRUS INFECTIONS
БЕРЕМЕННОСТИ ОСЛОЖНЕНИЯ ИНФЕКЦИОННЫЕ -- PREGNANCY COMPLICATIONS, INFECTIOUS
Аннотация: Розглянуті клінічна картина COVID-19 у вагітних, патологія вагітності та плода, асоційовані з цією хворобою, перинатальне інфікування новонароджених SARS-CoV-2, плацентарне зараження плода вірусом, відповідь материнських антитіл на SARS-CoV-2 та пасивний імунітет при COVID-19. Як і в загальній популяції COVID-19 у вагітних і породіль перебігає переважно безсимптомно. Маніфестні форми у 85 % випадків характеризуються легким ступенем, у 10 % - тяжким і біля 5 % - критичним. Отже, вагітні жінки наражаються на інфікування SARS-CoV-2 не більше, ніж інші категорії населення, проте, враховуючи зміни фізіологічних та імунних функцій в організмі вагітної, можна очікувати вищий ризик їх зараження та значніший ступінь тяжкості. Водночас, у зв’язку з високим ризиком ускладнень, COVID-19 для вагітних та їх новонароджених становить більшу загрозу, ніж для інших груп людей. Тому їх відносять до групи ризику. Це забов’язує проводити необхідний ретельний моніторинг як матері, так і плода, а потім і новонародженого, а також заходи для запобігання їх інфікуванню.Рассмотрены клиническая картина COVID-19 у беременных, патология беременности и плода, ассоциированные с этой болезнью, перинатальное инфицирование новорожденных SARS-CoV-2, плацентарное заражение вирусом, ответ материнских антител на SARS-CoV-2 и пассивный иммунитет при COVID-1. Как и в общей популяции COVID-19 у беременных и рожениц протекает преимущественно бессимптомно. Манифестные формы в 85 % случаев характеризуются легкой степенью, в 10 % – тяжелой и около 5 % – критической. Следовательно, беременные женщины подвергаются инфицированию SARS-CoV-2 не более других категорий населения, однако, учитывая изменения физиологических и иммунных функций в организме беременной, можно ожидать более высокий риск их заражения и более значительную степень тяжести. В то же время, в связи с высоким риском осложнений, COVID-19 для беременных и их новорожденных представляет большую угрозу, чем для других групп людей. Потому их относят к группе риска. Это обязывает проводить необходимый тщательный мониторинг как матери, так и плода, а затем и новорожденного, а также меры по предотвращению их инфицирования.
Найти похожие

5.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Малий В. П., Асоян І. М.
Заглавие : Генералізована форма хвороби від котячих подряпин на фоні імунодефіциту з ураженням печінки
Место публикации : Інфекційні хвороби. - Тернопіль, 2021. - N 4. - С. 68-73 (Шифр ІУ5/2021/4)
MeSH-главная: БАРТОНЕЛЛЕЗ -- BARTONELLA INFECTIONS
ПЕЧЕНИ БОЛЕЗНИ -- LIVER DISEASES
ЛИМФОРЕТИКУЛЕЗ ДОБРОКАЧЕСТВЕННЫЙ -- CAT-SCRATCH DISEASE
Аннотация: Наведено опис клінічного випадку генералізованої форми хвороби від котячих подряпин (ХКП) на фоні імунодефіциту. У пацієнта спостерігався типовий перебіг ХКП, який спочатку проявлявся симптомами загальної інтоксикації, гарячки, реґіонарним лімфаденітом зі збільшенням пахвового лімфатичного вузла на стороні подряпини та лімфаденітами внутрішніх органів. Разом з тим, у хворого на тлі тяжкого преморбідного фону та імуносупресії виникла генералізація інфекції - системний варіант ХКП, що проявлявся у вигляді ураження легень (плеврит), печінки (гранульоматозний гепатит), селезінки (абсцеси з подальшим їх розсмоктуванням та фіброзуванням), а також різними гематологічними проявами: анемія, тромбоцитопенія. Такий системний характер перебігу ХКП був помилково трактований спеціалістами як ймовірний криптогенний сепсис.Описан клинический случай генерализованной формы болезни от кошачьих царапин (БКЦ) на фоне иммунодефицита. У пациента наблюдалось типичное течение БКЦ, первоначально проявлявшееся симптомами общей интоксикации, лихорадки, регионарным лимфаденитом с увеличением подмышечного лимфатического узла на стороне царапины и лимфаденитами внутренних органов. Вместе с тем, у больного на фоне тяжелого преморбидного фона и иммуносупрессии возникла генерализация инфекции - системный вариант БКЦ, проявлявшийся в виде поражения легких (плеврит), печени (гранулематозный гепатит), селезенки (абсцессы с последующим их рассасыванием и фиброзированием), а также разными гематологическими проявлениями: анемия, тромбоцитопения. Такой системный характер течения БКЦ был ошибочно трактован специалистами как вероятный криптогенный сепсис.
Найти похожие

6.

Заглавие журнала :Інфекційні хвороби -2020г.,N 3
Интересные статьи :
Андрейчин М. А. Лікування хворих з COVID-19 на сучасному етапі/ М. А. Андрейчин [та ін.] (стр.5-17)
Юрко К. В. Особливості порушення системи гемостазу у хворих на коронавірусну інфекцію/ К. В. Юрко [та ін.] (стр.18-22)
Живиця Д. Г. Сироватковий вміст 25-(OH) вітаміну D не впливає на ефективність безінтерферонових режимів лікування хворих на HCV-інфекцію/ Д. Г. Живиця, О. В. Царьова (стр.23-28)
Шевченко-Макаренко О. П. Аналіз рівня експресії мікроРНК-29А у хворих з різними клінічними варіантами хронічної HCV-інфекції/ О. П. Шевченко-Макаренко (стр.29-35)
Москалюк В. Д. Когнітивні порушення при ВІЛ-інфекції/ В. Д. Москалюк [та ін.] (стр.36-43)
Коваленко Н. І. Аналіз антибіотикорезистентності умовно-патогенної мікрофлори, виділеної при негоспітальних пневмоніях/ Н. І. Коваленко, Т. М. Замазій, І. В. Новікова (стр.44-49)
Бережна А. В. Оцінка рівня знань, прихильності та практики медичних працівників щодо роботи із судинними катетерами та запобігання інфекційним ускладненням катетеризації судин/ А. В. Бережна, С. Д. Новіков, Т. О. Чумаченко (стр.50-59)
Yarmuhamedova N. A. Clinical and epidemiological aspects of neurobrucellosis according to the information on Samarkand municipal infectious diseases hospital/ N. A. Yarmuhamedova [et al.] (стр.60-65)
Чемич М. Д. Клініко-лабораторні особливості цирозу печінки, асоційованого з вірусами гепатитів/ М. Д. Чемич, А. О. Горбачевський (стр.66-72)
Малий В. П. Патогенез коронавірусної інфекції COVID-19/ В. П. Малий [та ін.] (стр.73-83)
Шагінян В. Р. Клініко-епідеміологічні особливості паразитарної інвазії BLASTOCYSTIS SPP./ В. Р. Шагінян [та ін.] (стр.84-90)
Віктор Федорович Марієвський. До 75-річчя з дня народження (стр.91-92)
Заслуженому працівнику освіти України, епідеміологу Олександру Даниловичу Крушельницькому виповнилося 70 років (стр.93-94)
Славний ювілей Остяка Романа-Йосифа Степановича (стр.95-96)
Світлої пам’яті професора Антоніни Олексіївни Руденко (стр.97-98)
Интересные статьи :
Найти похожие


7.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Малий В. П., Андрусович І. В.
Заглавие : Клініка та ускладнення коронавірусної хвороби COVID-19 з елементами патогенезу
Место публикации : Міжнародний медичний журнал. - 2020. - Т. 26, № 3. - С. 72-78 (Шифр МУ86/2020/26/3)
Примечания : Бібліогр. в кінці ст.
MeSH-главная: КОРОНАВИРУСНЫЕ ИНФЕКЦИИ -- CORONAVIRUS INFECTIONS
ТЯЖЕЛЫЙ ОСТРЫЙ РЕСПИРАТОРНЫЙ СИНДРОМ -- SEVERE ACUTE RESPIRATORY SYNDROME
ПНЕВМОНИЯ -- PNEUMONIA
ПАТОЛОГИЯ КЛИНИЧЕСКАЯ -- PATHOLOGY, CLINICAL
ПАТОФИЗИОЛОГИЯ -- PHYSIOPATHOLOGY
ОЦЕНКА СТЕПЕНИ ТЯЖЕСТИ ЗАБОЛЕВАНИЯ БОЛЬНОГО -- PATIENT ACUITY
ПРОГНОЗ -- PROGNOSIS
Аннотация: Висвітлено проблему пандемії коронавірусної інфекції COVID−19, клінічний перебіг захворювання і його варіанти, класифікацію комп’ютерно−томографічних ознак пневмонії, ризики несприятливого прогнозу, ускладнення, наслідки хвороби
Найти похожие

8.

Заглавие журнала :Міжнародний медичний журнал -2020г. т.26,N 3
Интересные статьи :
Филенко Я. М. Клінічне і терапевтичне значення адипокінів у пацієнтів із хронічною хворобою нирок/ Я. М. Филенко (стр.5-9)
Філик О. В. Зміни показників оксигенації у дітей із дихальною недостатністю/ О. В. Філик (стр.10-13)
Бойко В. В. Застосування ентеросорбції для профілактики ендотоксемії при гострій непрохідності кишечника/ В. В. Бойко [та ін.] (стр.14-17)
Велигоцький М. М. Показання до панкреатодуоденальної резекції у лікуванні ускладнених форм хронічного панкреатиту/ М. М. Велигоцький [та ін.] (стр.18-22)
Бойко В. В. Причини несприятливих наслідків хірургічного лікування пацієнтів зі стенозуючими захворюваннями стравоходу/ В. В. Бойко [та ін.] (стр.23-27)
Бойко В. В. Морфологічна оцінка ефективності некрофасціотомії та інфільтрації озонованим фізіологічним розчином ділянки глибокого циркулярного опіку шкіри з підлеглими тканинами, ускладненого компартмент-синдромом/ В. В. Бойко [та ін.] (стр.28-33)
Кузьміна І. Ю. Сучасні принципи ведення жінок з аномальними матковими кровотечами з урахуванням стану системи згортання крові/ І. Ю. Кузьміна, О. А. Кузьміна (стр.34-39)
Доленко О. В. Етіопатогенетичні аспекти, клініко-діагностичні критерії та комплексний підхід до лікування метаболічного синдрому у жінок репродуктивного віку/ О. В. Доленко (стр.40-44)
Літовченко Т. А. Особливості клінічних проявів посттравматичних нейропатій і плексопатій внаслідок вогнепальних та невогнепальних ушкоджень кінцівок/ Т. А. Літовченко, О. М. Бородай, Ю. В. Кас (стр.45-48)
Черненко М. Є. Про необхідність створення персоналізованих програм реабілітації пацієнтів із демієлінізуючою патологією/ М. Є. Черненко (стр.49-52)
Шушляпіна Н. О. Особливості швидкості капілярного кровообігу у пацієнтів із патологією внутрішньоносових структур та порушенням носового дихання/ Н. О. Шушляпіна, А. В. Лупир, О. Є. Чернякова (стр.53-59)
Сердюк О. І. Захворюваність дітей України на хвороби верхніх дихальних шляхів, вуха та соскоподібного відростка: сучасні аспекти/ О. І. Сердюк, С. О. Самусенко, І. В. Філатова (стр.60-66)
Болотна Л. А. Порівняльна оцінка рівня β-дефензину у хворих на хронічну екзему різної тяжкості/ Л. А. Болотна, К. І. Лисенко (стр.67-71)
Малий В. П. Клініка та ускладнення коронавірусної хвороби COVID-19 з елементами патогенезу/ В. П. Малий, І. В. Андрусович (стр.72-78)
Сорокіна О. Г. Вікові особливості перебігу деяких форм герпесвірусної інфекції/ О. Г. Сорокіна [та ін.] (стр.79-82)
Шевченко-Макаренко О. П. Клінічне значення рівня експресії мікроРНК-29А у хворих на хронічний вірусний гепатит С/ О. П. Шевченко-Макаренко (стр.83-86)
Новікова А. С. Сучасні аспекти ультразвукової діагностики ендометріоїдних гетеротопій органів порожнини малого тазу/ А. С. Новікова, І. Ю. Кузьміна (стр.87-92)
Интересные статьи :
Найти похожие


9.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Малий В. П., Асоян І. М., Сай І. В., Андрусович І. В.
Заглавие : Патогенез коронавірусної інфекції COVID-19
Место публикации : Інфекційні хвороби. - Тернопіль, 2020. - N 3. - С. 73-83 (Шифр ІУ5/2020/3)
MeSH-главная: КОРОНАВИРУСНЫЕ ИНФЕКЦИИ -- CORONAVIRUS INFECTIONS
Найти похожие

10.

Заглавие журнала :Соціальна фармація в охороні здоров’я -2019г. т.5,N 1
Интересные статьи :
Слободянюк М. М. Визначення вартості інвестиційного проекту з розробки нового генеричного лікарського засобу на основі змістовного підходу/ М. М. Слободянюк [та ін.] (стр.3-14)
Юрченко Г. М. Аналіз витрат на фармацевтичне забезпечення новонароджених в Україні/ Г. М. Юрченко (стр.15-19)
Федяк І. О. Оцінка соціально-економічної доступності діуретиків спіронолактону (С03DA01) та фуросеміду (C03CA01) на вітчизняному фармацевтичному ринку/ І. О. Федяк, О. В. Максименко (стр.20-30)
Olkhovska A. B. Formation of partnership relations between subjects of the pharmaceutical market in promotion of medicines in Ukraine and foreign countries/ A. B. Olkhovska, V. V. Malyi (стр.31-40)
Дахтаев У. М. Анализ деятельности фармацевтических дистрибьюторов Республики Казахстан/ У. М. Дахтаев, А. Р. Шопабаева, Р. Б. Ержанова (стр.41-48)
Панфілова Г. Л. Аналіз сучасних організаційно-економічних підходів до функціонування аптечних закладів у Республіці Польща/ Г. Л. Панфілова, І. А. Сокуренко (стр.49-60)
Посилкіна О. В. Науково-методичні підходи до формування стратегії управління асортиментом лікарських косметичних засобів в аптечних закладах/ О. В. Посилкіна, В. Г. Котлярова, О. В. Чечотка (стр.61-68)
Малий В. В. Обгрунтування маркетингових рішень і підходів до підвищення ринкового потенціалу гепатотропного лікарського засобу/ В. В. Малий, Муса Істаніс Марвек Медхат, С. В. Жадько (стр.69-76)
Интересные статьи :
Найти похожие


11.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Малий В. В., Муса Істаніс Марвек Медхат, Жадько С. В.
Заглавие : Обгрунтування маркетингових рішень і підходів до підвищення ринкового потенціалу гепатотропного лікарського засобу
Место публикации : Соціальна фармація в охороні здоров’я. - Х., 2019. - Том 5, № 1. - С. 69-76 (Шифр СУ53/2019/5/1)
MeSH-главная: ГЕПАТОПРОТЕКТОРЫ -- HEPATOPROTECTIVE AGENTS
МАРКЕТИНГ -- MARKETING
ЭКОНОМИКА ФАРМАЦЕВТИЧЕСКАЯ -- ECONOMICS, PHARMACEUTICAL
Аннотация: Мета: обґрунтування та визначення складових маркетингових рішень при реалізації маркетингової діяльності з метою підвищення ринкового потенціалу гепатотропного лікарського засобу (ЛЗ) та збільшення обсягів його продажів. Матеріали та методи: наукові публікації, власні дослідження та результати моніторингу роздрібного ринку ліків системи «Фармстандарт» компанії «Моріон»; методи узагальнення, систематизації теоретичного і практичного матеріалу, маркетингового аналізу. Результати досліджень. Проведено узагальнення даних наукової літератури щодо взаємозв’язку ринкового потенціалу ЛЗ із загальним потенціалом фармацевтичного підприємства і потенціалом ринку фармакотерапевтичної групи ЛЗ. Запропоновано підходи, інструменти і маркетингові рішення для посилення ринкового потенціалу гепатотропного ЛЗ під умовною назвою «Аргілів» після 2022 р. Обґрунтовано маркетингові рішення щодо визначення цільових аудиторій і позиціонування ЛЗ, напрямків і завдань із роботи з цільовими аудиторіями, стратегічних і тактичних цілей, критеріїв ефективності маркетингових комунікацій, напрямків планування бюджету маркетингових комунікацій. Висновки. Обґрунтовано важливість і необхідність використання маркетингових рішень й інструментарію у стратегії маркетингової діяльності фармацевтичного виробничого підприємства для підвищення ринкового потенціалу ЛЗ із метою розширення цільової аудиторії та збільшення обсягів продажівAim. To substantiate and determine the components of marketing decisions in marketing activities in order to increase the market potential of a hepatotropic drug and increase its sales volumes. Materials and methods. Scientific publications, own research and results of monitoring of the retail market of medicines of the “Pharmstandard” system of the company “Morion” were used as materials; such methods as generalization, systematization of theoretical and practical material, and marketing analysis were applied. Results. The generalization of scientific literature data on the relationship between the drug market potential with the general potential of a pharmaceutical enterprise, and the market potential of the drug pharmacotherapeutic group has been carried out. The approaches, tools and marketing decisions were proposed for intensification of the market potential of a hepatotropic drug under the conditional name Argiliv after 2022. Marketing decisions concerning the identification of target audiences and positioning of the drug, directions and tasks for work with target audiences, strategic and tactical goals, the criteria for the effectiveness of marketing communications, and directions of budget planning for marketing communications have been substantiated. Conclusions. The importance and necessity of using marketing decisions and tools in the strategy of the marketing activity of a pharmaceutical manufacturing enterprise has been substantiated to increase the drug market potential in order to expand the target audience and increase sales volumes
Найти похожие

12.

Заглавие журнала :Соціальна фармація в охороні здоров’я -2018г. т.4,N 4
Интересные статьи :
Sahaidak-Nikitiuk R. V. Elaboration of psychodiagnostic tools for assessing the level of development of professionally important socio-psychological characteristics of a specialist in pharmacy/ R. V. Sahaidak-Nikitiuk [et al.] (стр.3-11)
Кухтенко О. С. Дослідження з розробки рідкого екстракту бронхолітичної дії/ О. С. Кухтенко [та ін.] (стр.12-18)
Пімінов О. Ф. Сучасні технології та інноваційні підходи в освітній діяльності Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації/ О. Ф. Пімінов [та ін.] (стр.19-27)
Стасів Х.-О. Я. Аналіз системи фармацевтичного забезпечення допоміжних репродуктивних технологій в Україні та світі/ Х.-О. Я. Стасів, О. М. Заліська, Н. М. Максимович (стр.28-35)
Братішко Ю. С. Обґрунтування компетентностей та освітніх компонент для підготовки менеджерів із соціальної відповідальності для потреб вітчизняної фармації/ Ю. С. Братішко, О. В. Посилкіна (стр.36-43)
Заремба Н. І. Аналіз нозологій та ліків, що застосовуються здобувачами вищої медичної освіти у межах самолікування/ Н. І. Заремба, А. Б. Зіменковський (стр.44-49)
Романько Т. А. Аналіз територіальної локалізації суб’єктів господарської діяльності фармацевтичного сектора галузі охорони здоров’я України/ Т. А. Романько, Ю. В. Корж, С. Г. Калайчева (стр.50-57)
Жуковіна О. В. Сучасні підходи до організації охорони праці при розумовій діяльності/ О. В. Жуковіна, Р. В. Сагайдак-Нікітюк, Г. А. Грецька (стр.58-65)
Ольховська А. Б. Науково-теоретичне обґрунтування напрямів розвитку маркетингової комунікативної діяльності суб’єктів фармацевтичного ринку в контексті концепції соціально-етичного просування/ А. Б. Ольховська, В. В. Малий (стр.66-75)
Тихонов О. І. Аналіз фармацевтичного ринку лікарських засобів імуномодулювальної дії в Україні/ О. І. Тихонов [та ін.] (стр.76-84)
Интересные статьи :
Найти похожие


13.

Заглавие журнала :Соціальна фармація в охороні здоров’я -2018г. т.4,N 3
Интересные статьи :
Проскурова Я. О. Дослідження рівня обізнаності фахівців галузі охорони здоров’я щодо проблем утилізації непридатних лікарських засобів/ Я. О. Проскурова [та ін.] (стр.3-11)
Байва П. П. Вивчення реологічних властивостей та розробка технології гелю «Фузіпан-дерма» для лікування вугрової хвороби/ П. П. Байва [та ін.] (стр.12-19)
Немченко А. С. Оцінка стану фармацевтичної допомоги хворим на серцево-судинні захворювання за результатами частотного аналізу призначень лікарських засобів/ А. С. Немченко, В. М. Назаркіна, Ю. Є. Куриленко (стр.20-26)
Толочко В. М. Дослідження нормативно-правових засад діяльності уповноваженої особи з виконання фармацевтичного забезпечення в закладах охорони здоров’я та визначення напрямів їх удосконалення/ В. М. Толочко [та ін.] (стр.27-32)
Карамаврова Т. В. Визначення підходів до оцінки особистісних якостей аудиторів фармацевтичних систем якості/ Т. В. Карамаврова, В. О. Лебединець, Л. В. Пляка (стр.33-41)
Датхаев У. М. Аналіз тенденцій розвитку фармацевтичного ринку Республіки Казахстан/ У. М. Датхаев, А. Р. Шопабаева, Р. Б. Ержанова (стр.42-50)
Захарко Н. В. Аналіз зовнішньоекономічної діяльності фармацевтичного сектора України в ринкових умовах/ Н. В. Захарко, Р. В. Сагайдак-Нікітюк (стр.51-58)
Малий В. В. Маркетинговий підхід до визначення основних показників економічної ефективності гепатотропного лікарського засобу/ В. В. Малий, М. І. М. Медхат (стр.59-68)
Заїка С. В. Дослідження асортименту дерматологічних засобів для місцевого лікування себорейного дерматиту/ С. В. Заїка [та ін.] (стр.69-79)
Тригубчак О. В. Дослідження асортименту препаратів ацетилсаліцилової кислоти в комбінації зі статином/ О. В. Тригубчак (стр.80-86)
Интересные статьи :
Найти похожие


14.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Малий В. В., Медхат М. І. М.
Заглавие : Маркетинговий підхід до визначення основних показників економічної ефективності гепатотропного лікарського засобу
Место публикации : Соціальна фармація в охороні здоров’я. - Х., 2018. - Том 4, № 3. - С. 59-68 (Шифр СУ53/2018/4/3)
MeSH-главная: ГЕПАТОПРОТЕКТОРЫ -- HEPATOPROTECTIVE AGENTS
ЛЕКАРСТВА СОЗДАНИЕ -- DRUG DESIGN
АРГИНИН -- ARGININE
ЭКОНОМИКА ФАРМАЦЕВТИЧЕСКАЯ -- ECONOMICS, PHARMACEUTICAL
МАРКЕТИНГ -- MARKETING
Аннотация: Мета роботи - обгрунтування доцільності розробки гепатотропного лікарського засобу на основі аргініну з використанням прогностичного визначення основних показників економічної ефективності. Матеріали та методи: дані законодавчо-нормативної бази, інформаційно-пошукової системи "Моріон" за 2013 - 2017 рр., спеціальної літератури та власні дослідження; історичний, логічний, маркетингові та математико-статистичні методи досліджень; розраховувалися собівартість та рентабельність виробництва лікарських засобів (ЛЗ) (R), суми грошових потоків у трьох основних варіантах розвитку подій реалізації проекту, дисконтований термін повернення інвестицій (DPB), доходність інвестованого капіталу (ROI). Розробка нових ЛЗ потребує великих грошових коштів (від десятків або сотень млн до 1 - 3 млрд дол. США) на значний період часу (від 3 - 4 до 10 - 14 років). Доступність населення до ЛЗ підвищується в умовах його достатнього виробництва і прийнятної для споживача ціни, що підкріплюється наявністю кількох виробників аналогічного препарату. Установлено, що ЛЗ на основі аргініну мають широкий спектр фармакологічної дії, за рахунок якого формується велика потенційна ємність товарного сегмента ринку препарату. Визначено основні показники економічної ефективності розробок ЛЗ на основі аргініну, маркетингові показники ринкових характеристик препарату, проаналізовано грошові потоки доходів та установлено терміни повернення дисконтованих інвестиційних вкладів у проект за трьома варіантами розвитку ринкових подій. Результати розрахунків на основі маркетингового підходу до комплексного ринкового аналізу характеристик ЛЗ на основі аргініну підтвердили економічну ефективність та інвестиційну привабливість проекту. Висновки: проведене авторами дослідження щодо визначення основних показників економічної ефективності проекту показало доцільність розробки й уведення в асортимент лікарського засобу на основі аргініну та інвестиційну привабливість проекту
Найти похожие

15.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Малий В. П.
Заглавие : Етіотропне лікування хворих на грип типу А. Патогенетична та симптоматична терапія
Параллельн. заглавия :Etiotropic treatment of patients with influenza type A. Pathogenetic and symptomatic therapy
Место публикации : Ліки України. - 2018. - № 9/10. - С. 51-57 (Шифр ЛУ4/2018/9/10)
Примечания : Бібліогр.: в кінці ст.
MeSH-главная: ЛЕКАРСТВЕННАЯ ТЕРАПИЯ -- DRUG THERAPY
ПРОТИВОВИРУСНЫЕ СРЕДСТВА -- ANTIVIRAL AGENTS
ГРИППА A ВИРУС -- INFLUENZA A VIRUS
РЕМАНТАДИН -- RIMANTADINE
РЕГИДРАТАЦИОННЫЕ РАСТВОРЫ -- REHYDRATION SOLUTIONS
Аннотация: Грип традиційно залишається важливою проблемою сучасної медицини. Небезпека його визначається в першу чергу тяжкістю перебігу, ускладненнями, а в ряді випадків загостренням хронічних соматичних захворювань. Це вимагає використання для лікування противірусних препаратів з прямою противірусною дією. Перелік їх досить обмежений: використовуються дві основні групи ЛЗ, що мають пряму противірусну дію: блокатори М2-каналів (ремавір / римантадин) та інгібітори нейрамінідази (озельтамівір, занамівір). Метою дослідження було вивчення ефективності ремавіру / римантадину у хворих із середньотяжким перебігом грипу та його наслідками. Матеріали та методи. Було обстежено 28 хворих на грип А з необтяженим анамнезом, які отримували ремавір / римантадин за схемою, 18 хворим на грип А (контрольна група) призначали патогенетичну і симтоматичну терапію (без етіотропної терапію). Результати. Підтверджено позитивний вплив ремавіру на перебіг грипу. Включення його в схему лікування хворих із середньотяжким перебігом привело до статистично значимого зниження тривалості ознак інтоксикації і катаральних явищ, зниження частоти розвитку ускладнень. Переносимість препарату хороша, побічні явища зареєстровані не були. Висновок. Противірусна терапія грипу препаратом ремавір і понині залишається ефективною: у хворих із середньотяжким перебігом вона приводила до скорочення інтоксикаційного синдрому і зменшення катаральних явищ, а також зниження частоти розвитку ускладнень і швидшого одужання. При необхідності хворим показана адекватна патогенетична і симптоматична терапіяTraditionally the influenza is an important problem of modern medicine. The risk is determined primarily by the severity of the complications, in some cases, exacerbates chronic somatic diseases. This requires the use for the treatment of antiviral drugs with direct antiviral effect. The list of their very limited there are two main groups of drugs having direct antiviral effects: blockers of M2-channels (rimantadine) and neuraminidase inhibitors (oseltamivir, zanamivir). The aim of the study was to examine the effectiveness of remavir/rimantadine in patients with moderate course of influenza and its outcomes. Materials and methods. It was examined 28 patients with influenza, who received rimantadine scheme with no hereditary history, 18 patients with influenza a (control group) was administered pathogenetic and symptomatic therapy. Results. Confirmed the positive impact of remavir on the course of influenza. Its inclusion in the treatment of patients with the moderate course led to a statistically significant reduction in the duration of symptoms of intoxication and catarrhal symptoms, reduce the incidence of complications. Tolerability is good no side effects were recorded. Conclusion. Аntiviral remantadin’s therapy of influenza is effective still: at the patients with a moderate course a therapy has been resulted in a shortening of intoxication syndrome and catarrhal phenomenon, and for the increase of frequency complications too. If necessary, patients are shown adequate pathogenetic and symptomatic therapy
Найти похожие

16.

Заглавие журнала :Ліки України -2018г.,N 9/10
Интересные статьи :
Рекомендации Американской кардиологической ассоциации и Американской ассоциации инсульта от 2018 года по ранней стратегии ведения пациентов с острым ишемическим инсультом (стр.6-11)
Долженко М. М. Когнітивна дисфункція та її взаємозв’язок із серцево-судинними захворюваннями/ М. М. Долженко, О. О. Нудченко (стр.13-16)
Усачова О. В. Проблеми лікування гострих респіраторних вірусних інфекцій: погляд інфекціоніста/ О. В. Усачова (стр.18-22)
Барна О. М. Терапевтичний практикум: сучасні позиції бета-блокаторів/ О. М. Барна (стр.23-26)
Григорьева Н. В. Ятрогенный остеопороз. Часть ІІІ/ Н. В. Григорьева (стр.27-40)
Лагода Д. О. Новий погляд на профілактику вірусних інфекцій у пацієнтів з бронхіальною астмою/ Д. О. Лагода (стр.42-46)
Рудіченко В. М. Терапевтичні аспекти синдрому Леріша, важливі в діяльності лікаря первинної ланки: власні клінічні спостереження/ В. М. Рудіченко, Л. М. Міхєєва (стр.47-50)
Малий В. П. Етіотропне лікування хворих на грип типу А. Патогенетична та симптоматична терапія/ В. П. Малий (стр.51-57)
Реформа первинної медицини: обговорюємо тарифи надання майбутніх медичних послуг (стр.61)
Интересные статьи :
Найти похожие


17.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Ольховська А. Б., Малий В. В.
Заглавие : Науково-теоретичне обґрунтування напрямів розвитку маркетингової комунікативної діяльності суб’єктів фармацевтичного ринку в контексті концепції соціально-етичного просування
Место публикации : Соціальна фармація в охороні здоров’я. - Х., 2018. - Том 4, № 4. - С. 66-75 (Шифр СУ53/2018/4/4)
MeSH-главная: МАРКЕТИНГ СОЦИАЛЬНЫЙ -- SOCIAL MARKETING
ЗДРАВООХРАНЕНИЯ КОММУНИКАЦИИ -- HEALTH COMMUNICATION
ЭКОНОМИКА ФАРМАЦЕВТИЧЕСКАЯ -- ECONOMICS, PHARMACEUTICAL

Аннотация: Проведені дослідження показали, що соціально-етична спрямованість маркетингової комунікативної діяльності суб’єктів фармацевтичного ринку орієнтована на вивчення запитів споживачів із метою оптимізації фармацевтичної допомоги та забезпечення фізичної, асортиментної, інформаційної та економічної доступності лікарських засобів, що є запорукою підвищення якості життя окремого індивіда, добробуту суспільства у цілому та ринкової сталості суб’єктів фармацевтичного ринку
Найти похожие

18.

Заглавие журнала :Клінічна імунологія. Алергологія. Інфектологія -2014г.,N 1/2
Интересные статьи :
Євгенії Михайлівні Дитятковській – 60 років! (стр.5)
Дитятковська Є. М. Клінічна та економічна оцінка ефективності фармакотерапії і алергенспецифічної імунотерапії хворих на поліноз/ Є. М. Дитятковська (стр.60-63)
Победенная Г. П. Эозинофилия в аллергологической практике: направления диагностического поиска/ Г. П. Победенная (стр.30-35)
Крамарьов С. О. Вітряна віспа у дітей/ С. О. Крамарьов [и др.] (стр.6-15)
Кверцетин и его роль как антиоксиданта, цитостатика и онкопротектора (стр.55-58)
Кайдашев І. П. Коментарі до Керівництва Європейської академії алергії та клінічної імунології (EAACI) з анафілаксії/ І. П. Кайдашев (стр.40-46)
Синоверська О. Б. Еозинофільний синдром алергічного генезу у дітей/ О. Б. Синоверська, Т. Г. Березна (стр.47-52)
Малий В. П. Токсоплазмоз/ В. П. Малий, Т. І. Лядова (стр.16-23)
Зайков С. В. Диагностика и лечение синдрома плеврального выпота/ С. В. Зайков [и др.] (стр.24-29)
Пухлик С. М. Результаты лечения поллинозов методом аллергенспецифической иммунотерапии с использованием региональных аллергенов/ С. М. Пухлик (стр.64-67)
Интересные статьи :
Найти похожие


19.

Вид документа : Статья из журнала
Шифр издания :
Автор(ы) : Малий В. П., Боднар Я. Я., Губіна-Вакулік Г. І., Гололобова О. В., Абду Ж.
Заглавие : Випадок завезеної тропічної малярії з летальним наслідком : патоморфологічні зміни
Место публикации : Інфекційні хвороби. - 2014. - № 4. - С. 83-88 (Шифр ІУ5/2014/4)
MeSH-главная: МАЛЯРИЯ -- MALARIA
ОПИСАНИЕ СЛУЧАЕВ -- CASE REPORTS
Найти похожие

20.

Заглавие журнала :Інфекційні хвороби -2014г.,N 4
Интересные статьи :
Пам’яті ректора Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського члена-кореспондента НАМН України, заслуженого діяча науки і техніки України, професора Леоніда Якимовича Ковальчука (стр.5-6)
Андрейчин М. А. Проблема ВІЛ-інфекції в Україні і участь лікарів загальної практики - сімейної медицини в її вирішенні/ М. А. Андрейчин (стр.7-12)
Рябоконь Ю. Ю. Показники функції ендотелію у хворих на хронічний гепатит С з кріоглобулінемією на тлі противірусного лікування/ Ю. Ю. Рябоконь [и др.] (стр.13-19)
Возна Х. І. Дисфункція ендотелію при ВІЛ/HCV-коінфекції/ Х. І. Возна (стр.20-23)
Мамедова Е. С. Зміни при УЗД у пацієнтів з коінфекцією ХГС/ВІЛ залежно від рівня клітин CD4/ Е. С. Мамедова, М. Ч. Корчинський (стр.24-30)
Грижак І. Г. Ефективність лікування церебрального токсоплазмозу у ВІЛ-інфікованих осіб з використанням імуноглобулінів людини/ І. Г. Грижак (стр.30-34)
Ліпковська І. В. Гіперчутливість до антигенів T. gondii у хворих на інфекційні недуги, що перебігають на тлі латентної форми токсоплазмозу/ І. В. Ліпковська (стр.35-38)
Ільїна Н. І. Клінічні та епідеміологічні особливості сучасної бешихи/ Н. І. Ільїна [и др.] (стр.39-42)
Ніколов В. В. Сучасна клініко-епідеміологічна характеристика бешихи в Болгарії/ В. В. Ніколов (стр.42-44)
Тєрьошин В. О. Ефективність ентеросорбенту "Біле вугілля" в комплексному лікуванні хворих на первинну бешиху/ В. О. Тєрьошин, Я. А. Соцька, О. В. Круглова (стр.45-49)
Трихліб В. І. Шкірні прояви при хворобі Лайма/ В. І. Трихліб (стр.49-52)
Волосовець Т. М. Перебіг катарального гінгівіту, генералізованого пародонтиту початкового та 1-го ступеня в осіб різного віку на тлі персистуючої герпесвірусної інфекції/ Т. М. Волосовець (стр.52-57)
Кармазіна Г. М. Оцінка ступеня тяжкості та можливості прогнозування перебігу гострого кишкового клебсієльозу у дітей першого року життя/ Г. М. Кармазіна (стр.57-60)
Андрейчин Ю. М. Моделювання слизової оболонки верхньощелепних синусів на тлі токсичного гепатиту в експерименті/ Ю. М. Андрейчин (стр.61-63)
Копча В. С. Патогенетичне обгрунтування лікування хворих на грип та інші ГРВІ/ В. С. Копча, Ю. В. Копча (стр.64-70)
Ничик Н. А. Близькосхідний респіраторний синдром/ Н. А. Ничик, Н. Г. Завіднюк, Н. Ф. Федчишин (стр.71-75)
Бондаренко А. М. Клінічні протоколи - допомога чи перешкода?/ А. М. Бондаренко (стр.76-82)
Малий В. П. Випадок завезеної тропічної малярії з летальним наслідком : патоморфологічні зміни/ В. П. Малий [и др.] (стр.83-88)
Копча В. С. Випадок ін’єкційного ботулізму/ В. С. Копча, В. Т. Борак (стр.88-90)
Ничик Н. А. Біліарна гамартома/ Н. А. Ничик, С. В. Сніцаренко (стр.90-91)
Интересные статьи :
Найти похожие


 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-104 
 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)